Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#61851 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by guruguru95 »

palermo wrote: 01/12/2022 12:41
Login77777 wrote: 01/12/2022 12:19
Pa gledaj na primjer @palerma kako stanlo ovdje vuce pricu da ce ovi nesto dati. A kad mu se kaze istina da 70% drzave je Alija i SDA dala u ruke agresora onda samo ovo bude odgovor.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Malo se nasmije i opet po starom.
de bolan švajcarac.....čuj Alija i SDA dali u ruke agresoru.....

Mislim, nije problem što to ti misliš, nego je problem što to postaje narativ.....a konzekvenca tog narativa (koji se naravno, vjesto i namjerno protura) je da smo mi (tj Bošnjaci) krivi za ono što nam se desilo, što nam se dešava.....a ako smo mi krivi onda , zna se...

A SDA je za mnogo šta krivo, između ostalog i zato što ti tu priču ovdje proturaš, a niko ti ne kaže.....mrš, odjebi i tako to....ili makar osjeća potrebu da ti to kaže..

Eto vidiš moj švajcarac, nisam smiješka stavio......al nemoj zahmetiti, kad s tobom pričam onda u principu moram smješka staviti....pa valjda ne očekuješ da ja i ti imamo o čemu pričati.
:thumbup:
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#61852 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

dr_Evil wrote: 01/12/2022 13:37
palermo wrote: 01/12/2022 13:35

Ovo MashAllah
Nista vala, samo reko da vas ima dosta sta bezuvjetno podrzavate SDA. Iako tvrdis da ste pod cenzurom.
Dobro.....mislim, vidis da se vodi zestoka polemika oko Doma naroda, broje se glasovi,sijevaju varnice, pa da.ne zamaramo druge sa pricom o meni ili o tebi
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#61853 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by guruguru95 »

palermo wrote: 01/12/2022 13:45
dr_Evil wrote: 01/12/2022 13:37

Nista vala, samo reko da vas ima dosta sta bezuvjetno podrzavate SDA. Iako tvrdis da ste pod cenzurom.
Dobro.....mislim, vidis da se vodi zestoka polemika oko Doma naroda, broje se glasovi,sijevaju varnice, pa da.ne zamaramo druge sa pricom o meni ili o tebi
Šta očekivati od tipova koji kroz forum provlače narativ u stilu: Alija kriv za rat. Bošnjaci isprovocirali Srbe i Hrvate da urade to što su uradili, a oni su ustvari fini momci, samo nisu imali sagovornika među zlim Bošnjacima :-) SDA predala u ruke agresoru pola države (kao da u Dejtonu nije postojao jebeni Holbruk i prijetnje i ultimatumi sa američke strane) :-)

Ne vrijedi raspravljati sa takvim likovima, samo na ignore, neka ga sad zajednički bacaju na bivše SDA govnare, pritom nazivajući sve neistomišljenike SDA botovima. :mrgreen: :run:
Jordan1961
Posts: 2045
Joined: 29/07/2022 17:35

#61854 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Jordan1961 »

Spit_fire wrote: 01/12/2022 02:28
Jordan1961 wrote: 30/11/2022 23:38 Jos tu nista nije gotovo. Svako ganja svoje kombinacije. Interesantno ce biti ako se SDA ipak uglavi u vlast.
Neku noc u Mrezi spocitava Bakir Osmorki sve ono sto je on radio kad god je bio u vlasti.
Siguran sam da ce opet isto napraviti ako se SDA opet dokopa vlasti (hvatati se samo "bosnjacke kvote" itd.).
I da mu tada pustis vlastiti interview i priupitas ga za junacko zdravlje, ni zacrvenio se ne bi.
A ovo je top kao? Izabrani glasovima Bosnjaka da rade u korist Hrvata pa i Srba? Nema sta
Mozda si ovo zaboravio:
"Zastupnici u Skupštini Posavskog kantona izabrali su delegate za Dom naroda Parlamenta Federacije BiH i to po jednog u sva tri nacionalna kluba.
U Klubu Hrvata s 12 glasova izabran je Ilija Ilić iz HDZ BiH, u Klub Srba također HDZ-ova kandidatkinja Svetlana Kamenjaš, dok je u Klub Bošnjaka izabran Mehmed Memišević iz SDA."
Moze komentar nekog "legitimnog" forumasa?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12433
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#61855 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

guruguru95 wrote: 01/12/2022 13:48
palermo wrote: 01/12/2022 13:45

Dobro.....mislim, vidis da se vodi zestoka polemika oko Doma naroda, broje se glasovi,sijevaju varnice, pa da.ne zamaramo druge sa pricom o meni ili o tebi
Šta očekivati od tipova koji kroz forum provlače narativ u stilu: Alija kriv za rat. Bošnjaci isprovocirali Srbe i Hrvate da urade to što su uradili, a oni su ustvari fini momci, samo nisu imali sagovornika među zlim Bošnjacima :-) SDA predala u ruke agresoru pola države (kao da u Dejtonu nije postojao jebeni Holbruk i prijetnje i ultimatumi sa američke strane) :-)

Ne vrijedi raspravljati sa takvim likovima, samo na ignore, neka ga sad zajednički bacaju na bivše SDA govnare, pritom nazivajući sve neistomišljenike SDA botovima. :mrgreen: :run:
Nas Murga nije obican drot, zanimaju ga psihofenomeni.. kako pjesma stara kaze.

Dobar Alija, pravi dedo, 100.000 mrtvih, milion raseljenih, izgubljeno 75% teritorije domovine, i za slag potpisi medjunarodno priznanje RS-a. Ako nije kriv s namjerom, onda je kriv sto je bio nesposoban, zajedno sa svojom grupom Mladomuslimanskih robijasa.

UPravu si, samo ignore treba!
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#61856 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by meridiyan »

Saziv Zastupničkog doma koji je konstituisan danas (42)

---SDA 9 zastupnika:
Šemsudin Mehmedović, Denijal Tulumović, Nermin Mandra, Midhat Čaušević, Amor Mašović, Šemsudin Dedić, Safet Kešo, Šerif Špago i Edin Ramić

- DF 3 zastupnika:
Zlatan Begić, Vlatko Glavaš i Milan Dunović.

--SDP 5 zastupnika:
Jasmin Imamović, Zukan Helez, Saša Magazinović, Albin Muslić i Rejhana Dervišević

..Narod i Pravda (NiP) 3 zastupnika
Denis Zvizdić, Nihad Omerović i Mia Karamehić-Abazović

----Nasa stranka 2 zastupnika:
Sabina Ćudić i Predrag Kojović

----- NES 2 zastupnika
Zlatko Miletić i Jasmin Emrić

- Bosanskohercegovačka inicijativa KF 1zastupnik
Aida Baručija

----HDZ 4 zastupnika
Darijana Filipović, Marinko Čavara, Predrag Kožul i Slavko Matić

------SNSD 6 zastupnika
Zoran Tegeltija, Ljubica Miljanović, Nebojša Radmanović, Obren Petrović, Sanja Vulić i Miroslav Vujičić

---SDS 2 zastupnika
Darko Babalj i Mladen Bosić

----PDP 2 zastupnika
Branislav Borenović i Mira Pekić

--Za pravdu i red Nebojsa V: 1 zastupnik
Nenad Grković

--DEMOS 1 zastupnik
Čedomir Stojanović

---Ujedinjena srpska 1 zastupnik
Milana Petkovića
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#61857 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

Ima li neko pregled ovih delegata za Federalni dom naroda koji su potvrdjeni i izglasani? Bez imena, samo brojke.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#61858 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

meridiyan wrote: 01/12/2022 14:00 Saziv Zastupničkog doma koji je konstituisan danas (42)

---SDA 9 zastupnika:
Šemsudin Mehmedović, Denijal Tulumović, Nermin Mandra, Midhat Čaušević, Amor Mašović, Šemsudin Dedić, Safet Kešo, Šerif Špago i Edin Ramić

- DF 3 zastupnika:
Zlatan Begić, Vlatko Glavaš i Milan Dunović.

--SDP 5 zastupnika:
Jasmin Imamović, Zukan Helez, Saša Magazinović, Albin Muslić i Rejhana Dervišević

..Narod i Pravda (NiP) 3 zastupnika
Denis Zvizdić, Nihad Omerović i Mia Karamehić-Abazović

----Nasa stranka 2 zastupnika:
Sabina Ćudić i Predrag Kojović

----- NES 2 zastupnika
Zlatko Miletić i Jasmin Emrić

- Bosanskohercegovačka inicijativa KF 1zastupnik
Aida Baručija

----HDZ 4 zastupnika
Darijana Filipović, Marinko Čavara, Predrag Kožul i Slavko Matić

------SNSD 6 zastupnika
Zoran Tegeltija, Ljubica Miljanović, Nebojša Radmanović, Obren Petrović, Sanja Vulić i Miroslav Vujičić

---SDS 2 zastupnika
Darko Babalj i Mladen Bosić

----PDP 2 zastupnika
Branislav Borenović i Mira Pekić

--Za pravdu i red Nebojsa V: 1 zastupnik
Nenad Grković

--DEMOS 1 zastupnik
Čedomir Stojanović

---Ujedinjena srpska 1 zastupnik
Milana Petkovića
Eto ga Zvizde predsjedavajuci :D
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5952
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#61859 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by studiorum_tuzlaensis »

meridiyan wrote: 01/12/2022 14:00 Saziv Zastupničkog doma koji je konstituisan danas (42)

---SDA 9 zastupnika:
Šemsudin Mehmedović, Denijal Tulumović, Nermin Mandra, Midhat Čaušević, Amor Mašović, Šemsudin Dedić, Safet Kešo, Šerif Špago i Edin Ramić

- DF 3 zastupnika:
Zlatan Begić, Vlatko Glavaš i Milan Dunović.

--SDP 5 zastupnika:
Jasmin Imamović, Zukan Helez, Saša Magazinović, Albin Muslić i Rejhana Dervišević

..Narod i Pravda (NiP) 3 zastupnika
Denis Zvizdić, Nihad Omerović i Mia Karamehić-Abazović

----Nasa stranka 2 zastupnika:
Sabina Ćudić i Predrag Kojović

----- NES 2 zastupnika
Zlatko Miletić i Jasmin Emrić


- Bosanskohercegovačka inicijativa KF 1zastupnik
Aida Baručija

----HDZ 4 zastupnika
Darijana Filipović, Marinko Čavara, Predrag Kožul i Slavko Matić

------SNSD 6 zastupnika
Zoran Tegeltija, Ljubica Miljanović, Nebojša Radmanović, Obren Petrović, Sanja Vulić i Miroslav Vujičić

---SDS 2 zastupnika
Darko Babalj i Mladen Bosić

----PDP 2 zastupnika
Branislav Borenović i Mira Pekić

--Za pravdu i red Nebojsa V: 1 zastupnik
Nenad Grković

--DEMOS 1 zastupnik
Čedomir Stojanović

---Ujedinjena srpska 1 zastupnik
Milana Petkovića
Jesu li ova dvojica podebljanih dio Osmorke? Miletić i Emrić? Mogli bi preletit, nisu mi sigurni...

SDA pomela po ovome :shock: HDZ tj. čitav HNS ima 4 zastupnika na nivou države. :shock: :shock: To je neka realna brojka Hrvata u BiH 7-10%...


ali Ustav kaže Bošnjaci, Hrvati i Srbi kao konstitutivni narodi zajedno sa Ostalim i građanima... ne možemo se praviti blesavi sad. :bih:
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#61860 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

studiorum_tuzlaensis wrote: 01/12/2022 14:24
meridiyan wrote: 01/12/2022 14:00 Saziv Zastupničkog doma koji je konstituisan danas (42)

---SDA 9 zastupnika:
Šemsudin Mehmedović, Denijal Tulumović, Nermin Mandra, Midhat Čaušević, Amor Mašović, Šemsudin Dedić, Safet Kešo, Šerif Špago i Edin Ramić

- DF 3 zastupnika:
Zlatan Begić, Vlatko Glavaš i Milan Dunović.

--SDP 5 zastupnika:
Jasmin Imamović, Zukan Helez, Saša Magazinović, Albin Muslić i Rejhana Dervišević

..Narod i Pravda (NiP) 3 zastupnika
Denis Zvizdić, Nihad Omerović i Mia Karamehić-Abazović

----Nasa stranka 2 zastupnika:
Sabina Ćudić i Predrag Kojović

----- NES 2 zastupnika
Zlatko Miletić i Jasmin Emrić


- Bosanskohercegovačka inicijativa KF 1zastupnik
Aida Baručija

----HDZ 4 zastupnika
Darijana Filipović, Marinko Čavara, Predrag Kožul i Slavko Matić

------SNSD 6 zastupnika
Zoran Tegeltija, Ljubica Miljanović, Nebojša Radmanović, Obren Petrović, Sanja Vulić i Miroslav Vujičić

---SDS 2 zastupnika
Darko Babalj i Mladen Bosić

----PDP 2 zastupnika
Branislav Borenović i Mira Pekić

--Za pravdu i red Nebojsa V: 1 zastupnik
Nenad Grković

--DEMOS 1 zastupnik
Čedomir Stojanović

---Ujedinjena srpska 1 zastupnik
Milana Petkovića
Jesu li ova dvojica podebljanih dio Osmorke? Miletić i Emrić? Mogli bi preletit, nisu mi sigurni...

SDA pomela po ovome :shock: HDZ tj. čitav HNS ima 4 zastupnika na nivou države. :shock: :shock: To je neka realna brojka Hrvata u BiH 7-10%...


ali Ustav kaže Bošnjaci, Hrvati i Srbi kao konstitutivni narodi zajedno sa Ostalim i građanima... ne možemo se praviti blesavi sad. :bih:
Za MIletica znam da je 100% siguran, a za Emrica ne znam.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#61861 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by animus »

Pandakonda wrote: 01/12/2022 13:13
animus wrote: 01/12/2022 13:05 Ljudi na ovom forumu pišu gluposti i time potvrdju svoje neznanje. A svi bi raspravljali o politici i ko valja a ko ne valja.

@Leverage vam je objasnio šta piše u Ustavu.


Eto ako vam nije jasno onda procitajte ponovo.
Ja sam postavio i gore pitanje, a sta se desi ako ne bude usvojena lista od SDA ? Vrlo je moguca situacija da ce oba bloka imati po 11 u klubu bosnjaka, cija onda lista ima prednost ? I sta je sa listom od 11 ljudi koju predloze srbi i hrvati ? Tu osmorka sa HDZom ima apsolutnu vecinu.

Ne moze sad SDA instalirati svog ako ima 11 delegata jer i drugi blok ga moze imati.
Sva se prica svodi na to da Osmorka mora imati 11 da bi bila vlast. Ako nema 11 onda nema ni vlasti. Bez 11 ti ne moze niko pomoci. Moze SDA imati 12 ali te nece moci blokirati ali ako ima 13 onda su neizostavni kao i HDZ. Jednostavno
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#61862 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Lakat Jebić »

Cavara izabran u kolegij predstavnickog doma. Od price necemo s ljudoma s crne liste do tog da nisu u stanju ni iz PR razloga trazit od HDZa da predlozi nekog ko nije pod sankcijama.

Na temu doma naroda, dino mjesec dana prica da je stvar zavrsena, a sinoc prvi put kaze da nema veze ako sda i skupi 13 delegata, jer nece niko s njima u koaliciju. Na stranu sto je glupa konstatacija (hdz s 13 nezaobilazan a sda nije) to je indikativno, pogotovo nakon ovog jutros u posavini.

Ugl jos koji dan i vidjet cemo jel se prelgano i prekomotno formiraju vecine kako slusamo mjesec dana ili su upravu bili oni sto su govorili da ljudi jednostavno nemaju ruke a zsletili su se na foru
User avatar
maroon1946
Posts: 91
Joined: 10/06/2015 21:19

#61863 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by maroon1946 »

Styling wrote: 01/12/2022 14:27
studiorum_tuzlaensis wrote: 01/12/2022 14:24
Jesu li ova dvojica podebljanih dio Osmorke? Miletić i Emrić? Mogli bi preletit, nisu mi sigurni...

SDA pomela po ovome :shock: HDZ tj. čitav HNS ima 4 zastupnika na nivou države. :shock: :shock: To je neka realna brojka Hrvata u BiH 7-10%...


ali Ustav kaže Bošnjaci, Hrvati i Srbi kao konstitutivni narodi zajedno sa Ostalim i građanima... ne možemo se praviti blesavi sad. :bih:
Za MIletica znam da je 100% siguran, a za Emrica ne znam.
i on je siguran, maloprije su izabrali Zvizdica za predsjedavajuceg
User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#61864 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by lerdi »

Jel moguće da su NS i SDP glasali za Čavaru? Jedva čekam da vidim kako je Sabina glasala. Pa njima ne treba niko da ih ugasi. Sami su sebi dovoljni :skoljka:
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#61865 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by guruguru95 »

"Nećemo koalirati sa ljudima na crnoj listi" :mrgreen:

Mirsad Kukić na sastancima Osmorke.

Marinko Čavara imenovan za zamjenika predsjedavajućeg Parlamenta BiH.

Bivši SDA-ovac i Bakirov "emisar" Denis Zvizdić predsjedavajući Parlamenta BiH.

Toliko o epohalnim promjenama. :run:

Po hiljaditi put, ista govna i jedni i drugi i treći. Obična gamad željna fotelja i vlasti.
Last edited by guruguru95 on 01/12/2022 14:48, edited 1 time in total.
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#61866 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by BHCluster »

Marinko Čavara, lik sa američke crne liste je izabrano za dopredsjedavajućeg Predstavničkog doma PS Bosne i Hercegovine. Sta bi s onim silnim moralistima?
Last edited by BHCluster on 01/12/2022 14:55, edited 1 time in total.
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#61867 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Lakat Jebić »

lerdi wrote: 01/12/2022 14:45 Jel moguće da su NS i SDP glasali za Čavaru? Jedva čekam da vidim kako je Sabina glasala. Pa njima ne treba niko da ih ugasi. Sami su sebi dovoljni :skoljka:
Sabina je glasala protiv
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#61868 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by meridiyan »

Styling wrote: 01/12/2022 14:27 a za Emrica ne znam.
Veteran - bogata politicka karijera. Rodjen u Buzimu 1969 g.

Emrić je izabran u Općinsko vijeće Bužima kao kandidat Stranke demokratske akcije (SDA) 2000. godine
Nezavisni kandidat na općinskim izborima 2004. godine
Pridružio se A-SDA 2008.
2021 ujedinjuju se A-SDA i NBL(Nezavisna bosanskohercegovačka lista) i zvat ce se Narodni evropski savez (NES)
NBL (Ibrahim Hadžibajrić ) je 2017. godine osnovao Hadžibajrić i to nakon što je napustio Savez za bolju budućnost (SBB). Prije toga je bio član SDA.
User avatar
Login77777
Posts: 8689
Joined: 18/05/2021 09:11

#61869 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Login77777 »

palermo wrote: 01/12/2022 12:54
Login77777 wrote: 01/12/2022 12:45
Dragi SDAovac potpis Alije i SDA stoji u Daytonu. Nema tu puno price. Zna se ko je agresorima to dao. :bih:
Kao što rekkoh problem je, da ja tebi kažem ono što bi ti trebao reći...ja bih ovdje bio kažnjen, uz burno odobravanje većeg dijela forumaša, a ti bi se smješkao....

I to je SDA kriva.....ona nas je dovela u situaciju da ti smiješ, a ja ne smijem......na BH forumu, kobajagi bh prijentacije.....jbg....
A jadan ti. Opsovao bi mi ali ne smijes jel. Cuj ja smijem a ti ne. Na forumu smo ne u centrali SDA. :thumbup:
Trappist
Posts: 4301
Joined: 12/09/2020 08:52

#61870 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Trappist »

Lakat Jebić wrote: 01/12/2022 14:49
lerdi wrote: 01/12/2022 14:45 Jel moguće da su NS i SDP glasali za Čavaru? Jedva čekam da vidim kako je Sabina glasala. Pa njima ne treba niko da ih ugasi. Sami su sebi dovoljni :skoljka:
Sabina je glasala protiv
E kapa dole za sabinu. Jedino ona odrzala svoju rijec i ima vise muda od svih ovih velikih politicara iz “novih snaga”.
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#61871 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

Login77777 wrote: 01/12/2022 14:50
palermo wrote: 01/12/2022 12:54

Kao što rekkoh problem je, da ja tebi kažem ono što bi ti trebao reći...ja bih ovdje bio kažnjen, uz burno odobravanje većeg dijela forumaša, a ti bi se smješkao....

I to je SDA kriva.....ona nas je dovela u situaciju da ti smiješ, a ja ne smijem......na BH forumu, kobajagi bh prijentacije.....jbg....
A jadan ti. Opsovao bi mi ali ne smijes jel. Cuj ja smijem a ti ne. Na forumu smo ne u centrali SDA. :thumbup:
Haj bola svicarac, radi svoj posao, ne pada nafaka sa neba.....imas vaznijih postoova nakucati, a.ne baviti se.sa.mnom. Bojim se.odbit ce ti od.plate.
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#61872 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Gandalf »

nove snage iz osmorke :D kakav crni humor, dakle stranački prvaci osmorke su : dino (ex sda), zvizdić (ex sda), kasumović (ex sda), efendić (ex sda)

i kada na to dodamo nedorasle likove ala nikšić ili ogrešević, dobije se hrpa budžetlija ogrezlih u korupciji i koji sklapaju koaliciju sa osobama sa crne liste, za bolje sutra, za euroatlantske integracije, ma hajte molim vas

vala, mogli su napraviti mjesta i za kirbaša i njegovu bulumentu patriJota, čisto da izdaja države bude 100% sigurica, da zajašu jednom zajedno i kurta i murta a i legitimnost i konstitutivnost bi se ispoštovali do maximuma

a u toj koaliciji mogao se kakav papir nać i za sebiju a da valja :run:
User avatar
Janjicar
Posts: 5458
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#61873 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Janjicar »

Gandalf wrote: 01/12/2022 15:09 nove snage iz osmorke :D kakav crni humor, dakle stranački prvaci osmorke su : dino (ex sda), zvizdić (ex sda), kasumović (ex sda), efendić (ex sda)

i kada na to dodamo nedorasle likove ala nikšić ili ogrešević, dobije se hrpa budžetlija ogrezlih u korupciji i koji sklapaju koaliciju sa osobama sa crne liste, za bolje sutra, za euroatlantske integracije, ma hajte molim vas

vala, mogli su napraviti mjesta i za kirbaša i njegovu bulumentu patriJota, čisto da izdaja države bude 100% sigurica, da zajašu jednom zajedno i kurta i murta a i legitimnost i konstitutivnost bi se ispoštovali do maximuma

a u toj koaliciji mogao se kakav papir nać i za sebiju a da valja :run:
:lol: 100%
jagugu
Posts: 1154
Joined: 28/07/2018 16:02

#61874 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by jagugu »

Neizvjesno u NSRS-u: Jedan nevažeći listić Dodiku donosi četvrtog delegata u Domu naroda BiH

https://www.klix.ba/vijesti/neizvjesno- ... /221201102

IZDAJA – dali 2 glasa SDS-u umjesto PDP-u

https://nebojsavukanovic.info/izdaja-da ... sto-pdp-u/
User avatar
Sanjarko
Posts: 23285
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#61875 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sanjarko »

Necemo s onima s crne liste itd. Da su svi bili pametni, i da nisu isti, odbili bi mandate i trazili bi ponovne izbore i da se ceka sta ce reci sudovi, US BiH i ES u vezi Smitovog nametnutog zakona. Bojkotovali bi svi, sve i vlade bi bile na leru, u tehnickom mandatu.

Da su fer tj posteni.
Locked