Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10716
Joined: 27/04/2021 22:52

#78701 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

PM72 wrote: 29/01/2023 11:20
mirza_15 wrote: 29/01/2023 11:08

Pismeni dio ispita sa pitanjima koje kompjuter izabere i koja su ranije objavljena za pripremu i test fizičke snage. Sve snimaju kamere a nadzire supervizor, nevladine organizacije. Od 1600 prijava nije bilo ni jedne žalbe, a nije bilo prostora da se bilo pta naštima. Ova tvoja izvaljena rečenica 150 od 200 bez dokaza nije ni za komentara. Sigurno je tako ako si ti to rekao onako ofrlje.

Za Fortinog starog je sve ok. Bili uslovi i dobili svi (stotine ili čak hiljade firmi). Znači niko nije odabrao Fortinog starog. Subvencije su bile zbog korone. Kakve veze ima je li bio učesnik rata?
Nek objave imena primljenih policajaca a ja ću ti odmah reći za njih 50 minimalno ko im je babo,amidža ili dedo.Ja koji sam radio u MUP-u prije više od 20 godina...pusti se šuplje o kamerama i supervizorima.

A za Fortinog babu je prežvakana priča.U svakom oglasu ili konkursu jedna od stavki za dobijanje traženog je učešće u ratu.Premijer,pardon,ministar je moje godište s tim da on nije bio minute na liniji pa uteko vani (pametan) za razliku od mene konja koji sam bio dobrovoljac...
Moj otac je također bio učesnik rata i nije dobio ni stakla da ustakli u ratu porazbijane prozore.
Fortin babo dobio iz prve.Pošteno i bez uticaja? :lol:
jarane rat je gotov prije 28 godina davno svrseno vrijeme jvala ti na sluzbi , al sta cemo gledati narednih 30 godina gdje je neko bio 93 :zzzz: :zzzz: , i onda se ljudi pitaju sto smo paksu evrope ima zasigurno zbog ovakvog mentaliteta gdje je sve bitnije od toga kako i koliko radis
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#78702 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by animus »

mirza_15 wrote: 29/01/2023 11:03 Pa Fortin otac nije sukob interesa. Bio oglas sa jasnim uslovima i SVI koji zadovolje uslove dobiju subvencije. Dakle, niko nije izabrao Fortinog oca nego je njegova firma kao i stotine ili hiljade drugih zadovoljila potrebne uslove i dobila sredstva. Nije tender pa da je prošla njegova firma. Recimo Fadil ti sa resornim ministrom ima firmu koja posluje sa preduzećima namjenske industrije koje direktno nadziru baš njih dvojica. To je sukob interesa. Delić nije znao Konakovića do malo prije lokalnih izbora. Delić radi odličan posao i pokazao se kao pun pogodak na tom mjestu ma šta ti mislio o tome.
Upitaj bilo kojeg pravnika i neka ti on kaže je li formalno u sukobu interesa. Ne moras meni vjerovati.
A vezano za zaposlenja u kantonu prije godinu dana sam slušao žalopojke jednog zaposlenika u javnom preduzeću jer mu sin nije primljen a on ide u penziju. Nadrealno. Nisam mogao vjerovati šta slušam. Ljudi orivatizovali firmu u kojoj rade. Naravno taj je covjek kasnije uspio da to ostvari. Nisu problem stranke nego smo mi ljudi problem.
Tako da apsolutno vjerujem PM72 u vezi policije
PM72
Posts: 17743
Joined: 30/04/2012 16:54

#78703 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by PM72 »

tramvajtrojka wrote: 29/01/2023 11:23
mirza_15 wrote: 29/01/2023 11:14

Nije mu prvo zaposlenje. Iznosiš hrpu neistina i paušalnih fikcija (150 od 200). De ba malo argumentovane rasprave. Ovako nema smisla.
kao da je njima do argumentovane rasprave boli ih briga za korupcije a brine se za drzavu a ne konta da je sto vise korupcije da je u istom postotku manje drzave :-) :-)

sad ce argument o bivsem direktoru vika , i sadasnjem ministru kako je dosao iz breze i uzeo starim sarajlijama posao ta ce on iz breze znati o vodovodu :oops:
Ovdje je najvažnije ako si završio DIF , sokolački fakultet ili ti je neko iz familije dobar sa Dinom ili halkom oko njega.Sve opcije su ti otvoreno,biraj paša,hoš za direktora ili ministra.Nemaš iskustva? Nema veze,papir sve trpi,napisaćemo CV ko će to provjeravat,eno im Sebija pa nek njoj traže papire...

Jel tako?
laik1981
Posts: 12973
Joined: 05/12/2012 13:04

#78704 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by laik1981 »

Tacno sve stranke treba da se pogase osim SDA.. Nista vise od takvog scenarija ovaj retardirani narod i ne zasluzuje..
A_A_AKCIJA
Posts: 5893
Joined: 16/11/2009 02:54

#78705 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by A_A_AKCIJA »

animus wrote: 29/01/2023 10:56 Necu samo kritikovati.
Ovo nije kritika nego neko tvoje lično mišljenje bazirano na tvom političkom opredjeljenju i pretočeno u propagandu.

Činjenice, majstore. Gdje su?
Gdje su afere Trojke? Nema. Suhim zlatom se plaća da ih nađu, ali nema.

Ako cijeli moderni svijet ima registre koje je uveo KS, tj Trojka, tvoje mišljenje je bitno kao mišljenje ravnozemljaša.

Ako je borba protiv korupcije osnova zdrave vlasti na zapadu, opet je nebitno šta ti misliš.

Da bi se udovoljilo mišljenju i formirati politike se zove populizam. Titranje zabluda i hranjenje masa lažnom nadom.

Činjenice kažu da je Trojka odvojila trajno dio budžeta za Srebrenicu, umjesto da su se rastalili i pokrali pare. A mogli su jeftinije proći da su prijetili udaranjem po prstima, još vi i glasova dobili.

Isto je i sa parama za odbranu heroja Goražda. Umjesto da su im dali i rekli, nama ćete vratiti pola, budale fakat platile advokate i fakat ih odbranili.

Tako da je tvoje mišljenje na temu kompetencije Trojke na temama države, bitno ko Sebijina diploma.

Činjenice kažu da bi vi dali guzice da možete za DF makar nešto od navedenog dokazati. Da ima išta osim retorike ljute. I jednako ljute rakije, sa Miletom i na Vlašiću.
sajber87
Posts: 3876
Joined: 25/07/2008 13:14

#78706 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

vee-jay wrote: 29/01/2023 11:24
Styling wrote: 29/01/2023 07:27

Nema ništa od toga. Može se bez njih na Federaciji. Nategnuto ali se može.
Onda ih treba izbaciti - ako to ne urade - oni ce ih unistiti.
Semir Efendic je ovo fenomenalno uradio na mafijaski SDA nacin.
Uvjeren sam - ako SBiH/NES/ZNG ostanu u igri - da ce oni ili u kotinuitetu ili u odredjenom trenutku to ponoviti - sto ce rezulti pravljenjem nove vlasti SBiH/NES/ZNG zajedno sa SDFA.
Samo politicka budala bi mislila da je ovo maslo samo SBiH -- pitanje je mozda koliko su NES/ZNG bili aktivni u svemu -- ali je sigurno da je ovo zajednicka koordinacija -- da ponovim --> uz SDA i na SDA politicko-mafijaski nacin.

Jedino sto je dobro u ovome, je sto neke stvari postaju bolje shvatljive.
Razlog zasto Komsic nije napustio SDP nisu licni razlozi na vezi Komsic-Lagumdzija -- nego da rasturi SDP.
Razlog zasto Efendic nije usao u NiP nije licni animozitet prema Konakovicu -- nego cilj da on preko SBiH od NiPa sto vise glasova povuce prema sebi.
Efendic hoce da pozicionira SBiH kao DF sa Bosnjakom i njegov krajnji cilj je SDA-SBiH-DF (covjek bukvalno sanja da on bude novi Haris S.).
Da ponovim, isto sto su DF-SBB uradili sestorci -- SBiH (zajedno sa NES/ZNG) ce to ponoviti.
U centar :thumbup:
A_A_AKCIJA
Posts: 5893
Joined: 16/11/2009 02:54

#78707 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by A_A_AKCIJA »

animus wrote: 29/01/2023 11:27 Upitaj bilo kojeg pravnika i neka ti on kaže je li formalno u sukobu interesa. Ne moras meni vjerovati.
Zahvaljujući Trojci se i pitalo više nivoa i pravnika, uključujući NGO, Ured za korupciju, strane organizacije koje su finansirale projekt. I svi rekli da nema.

Da ima mrva sumnje, SDA bi preko svog tužilaštva davno tužila i dobila. Da konačno ima za šta da se uhvati.
User avatar
Leverage
Posts: 9496
Joined: 27/05/2018 16:32

#78708 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Leverage »

hatemondays wrote: 29/01/2023 04:04 I sta bi u filmu, cekajuci pismo ambasadora Murphya pardon Lincolna. Svi ga podojise, ovu gospodju meni se cini igra Sabina. Zanima me samo ko ce uzgubiti muda ko Samuel LJ.Poucan film...
Kako čovjek reče, film je za SDA-ovce, tako da nisam gledao, ti nam ispričaj detalje :lol:
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#78709 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by mirza_15 »

PM72 wrote: 29/01/2023 11:20
mirza_15 wrote: 29/01/2023 11:08

Pismeni dio ispita sa pitanjima koje kompjuter izabere i koja su ranije objavljena za pripremu i test fizičke snage. Sve snimaju kamere a nadzire supervizor, nevladine organizacije. Od 1600 prijava nije bilo ni jedne žalbe, a nije bilo prostora da se bilo pta naštima. Ova tvoja izvaljena rečenica 150 od 200 bez dokaza nije ni za komentara. Sigurno je tako ako si ti to rekao onako ofrlje.

Za Fortinog starog je sve ok. Bili uslovi i dobili svi (stotine ili čak hiljade firmi). Znači niko nije odabrao Fortinog starog. Subvencije su bile zbog korone. Kakve veze ima je li bio učesnik rata?
Nek objave imena primljenih policajaca a ja ću ti odmah reći za njih 50 minimalno ko im je babo,amidža ili dedo.Ja koji sam radio u MUP-u prije više od 20 godina...pusti se šuplje o kamerama i supervizorima.

A za Fortinog babu je prežvakana priča.U svakom oglasu ili konkursu jedna od stavki za dobijanje traženog je učešće u ratu.Premijer,pardon,ministar je moje godište s tim da on nije bio minute na liniji pa uteko vani (pametan) za razliku od mene konja koji sam bio dobrovoljac...
Moj otac je također bio učesnik rata i nije dobio ni stakla da ustakli u ratu porazbijane prozore.
Fortin babo dobio iz prve.Pošteno i bez uticaja? :lol:
Sada ja ne znam na koga si mislio. Da li na Fortu ili Delića. Delić je 1985. godište i čitav rat je proveo u Maglaju. Samo vidi drug, ja kada tražim automehaničara, vodoinstalatera, stomatologa, doktora... tražim onoga ko će najbolje da obavi posao, a da mi je dostupan i da ga mogu platiti. Ne pitam nikoga od njih gdje je bio u ratu. Moj otac je proveo čitav rat na Stupu u 102. sa više trena na Igman i Nišiće. Na Nišićima je jedva živu glavu izvukao. Ja sam išao u osnovnu i srednju, obavio ljekarski u Vrazovoj gdje mi je određen VES i redovno se javljao jednom godišnje u općinu. Stao bih i ja u odbranu da je potrajalo još dvije godine. Ali i pored toga me zanima samo kako će neko obaviti posao koji mu se povjeri. Ne pitam ga gdje je bio u ratu
PM72
Posts: 17743
Joined: 30/04/2012 16:54

#78710 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by PM72 »

tramvajtrojka wrote: 29/01/2023 11:26
PM72 wrote: 29/01/2023 11:20

Nek objave imena primljenih policajaca a ja ću ti odmah reći za njih 50 minimalno ko im je babo,amidža ili dedo.Ja koji sam radio u MUP-u prije više od 20 godina...pusti se šuplje o kamerama i supervizorima.

A za Fortinog babu je prežvakana priča.U svakom oglasu ili konkursu jedna od stavki za dobijanje traženog je učešće u ratu.Premijer,pardon,ministar je moje godište s tim da on nije bio minute na liniji pa uteko vani (pametan) za razliku od mene konja koji sam bio dobrovoljac...
Moj otac je također bio učesnik rata i nije dobio ni stakla da ustakli u ratu porazbijane prozore.
Fortin babo dobio iz prve.Pošteno i bez uticaja? :lol:
jarane rat je gotov prije 28 godina davno svrseno vrijeme jvala ti na sluzbi , al sta cemo gledati narednih 30 godina gdje je neko bio 93 :zzzz: :zzzz: , i onda se ljudi pitaju sto smo paksu evrope ima zasigurno zbog ovakvog mentaliteta gdje je sve bitnije od toga kako i koliko radis
Ja se slažem s tobom ali tako nam je.U svim oglasima za posao ili subvenciju traže ti potvrdu o učešću u ratu.
U oglasu za prijem u kantonalnoj firmi djeca šehida imali su 20 bodova više od ostalih a rat prošao prije 27 godina...
Last edited by PM72 on 29/01/2023 11:45, edited 1 time in total.
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#78711 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by mirza_15 »

laik1981 wrote: 29/01/2023 11:30 Tacno sve stranke treba da se pogase osim SDA.. Nista vise od takvog scenarija ovaj retardirani narod i ne zasluzuje..
Upravo tako. Treba podići sidro i ostaviti ove neka se hebu sa SDA do kraja. Nisu zaslužili bolje realno.
User avatar
omega369
Posts: 9387
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#78712 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by omega369 »

PM72 wrote: 29/01/2023 11:20
mirza_15 wrote: 29/01/2023 11:08

Pismeni dio ispita sa pitanjima koje kompjuter izabere i koja su ranije objavljena za pripremu i test fizičke snage. Sve snimaju kamere a nadzire supervizor, nevladine organizacije. Od 1600 prijava nije bilo ni jedne žalbe, a nije bilo prostora da se bilo pta naštima. Ova tvoja izvaljena rečenica 150 od 200 bez dokaza nije ni za komentara. Sigurno je tako ako si ti to rekao onako ofrlje.

Za Fortinog starog je sve ok. Bili uslovi i dobili svi (stotine ili čak hiljade firmi). Znači niko nije odabrao Fortinog starog. Subvencije su bile zbog korone. Kakve veze ima je li bio učesnik rata?
Nek objave imena primljenih policajaca a ja ću ti odmah reći za njih 50 minimalno ko im je babo,amidža ili dedo.Ja koji sam radio u MUP-u prije više od 20 godina...pusti se šuplje o kamerama i supervizorima.

A za Fortinog babu je prežvakana priča.U svakom oglasu ili konkursu jedna od stavki za dobijanje traženog je učešće u ratu.Premijer,pardon,ministar je moje godište s tim da on nije bio minute na liniji pa uteko vani (pametan) za razliku od mene konja koji sam bio dobrovoljac...
Moj otac je također bio učesnik rata i nije dobio ni stakla da ustakli u ratu porazbijane prozore.
Fortin babo dobio iz prve.Pošteno i bez uticaja? :lol:
Mehmede, de objavi ko ubi one policajce, kad vec sve znas. Ko dade Tibri da pravi naselja po Sarajevu, Mehmede? Ko pokrade silne milijarde?
I mozel bakirov ukinuti rusku ligu sa mojetv Mehmede ikako? Nece se Vucic ljutiti?!
PM72
Posts: 17743
Joined: 30/04/2012 16:54

#78713 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by PM72 »

? :-)
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#78714 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by mirza_15 »

animus wrote: 29/01/2023 11:27
mirza_15 wrote: 29/01/2023 11:03 Pa Fortin otac nije sukob interesa. Bio oglas sa jasnim uslovima i SVI koji zadovolje uslove dobiju subvencije. Dakle, niko nije izabrao Fortinog oca nego je njegova firma kao i stotine ili hiljade drugih zadovoljila potrebne uslove i dobila sredstva. Nije tender pa da je prošla njegova firma. Recimo Fadil ti sa resornim ministrom ima firmu koja posluje sa preduzećima namjenske industrije koje direktno nadziru baš njih dvojica. To je sukob interesa. Delić nije znao Konakovića do malo prije lokalnih izbora. Delić radi odličan posao i pokazao se kao pun pogodak na tom mjestu ma šta ti mislio o tome.
Upitaj bilo kojeg pravnika i neka ti on kaže je li formalno u sukobu interesa. Ne moras meni vjerovati.
A vezano za zaposlenja u kantonu prije godinu dana sam slušao žalopojke jednog zaposlenika u javnom preduzeću jer mu sin nije primljen a on ide u penziju. Nadrealno. Nisam mogao vjerovati šta slušam. Ljudi orivatizovali firmu u kojoj rade. Naravno taj je covjek kasnije uspio da to ostvari. Nisu problem stranke nego smo mi ljudi problem.
Tako da apsolutno vjerujem PM72 u vezi policije
Šta mu ba vjeruješ? Čovjek bubnuo. Bukvalno bubnuo. Ako nije neka kaže kako je došao do tog broja. Vidiš da sada tek traži spisak :mrgreen:
PM72
Posts: 17743
Joined: 30/04/2012 16:54

#78715 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by PM72 »

Ma ja,u pravu si Mirza...ovo me SDA natjerala da gibetim po poštenoj vlasti...
User avatar
pezzar
Posts: 591
Joined: 14/07/2009 13:16

#78716 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by pezzar »

Fortina sestra nema pravo na porodiljsku naknadu, jer je Forto premijer. Pa'el!

Jbm te logiko.
Last edited by pezzar on 29/01/2023 12:07, edited 1 time in total.
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#78717 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by mirza_15 »

PM72 wrote: 29/01/2023 11:51 Ma ja,u pravu si Mirza...ovo me SDA natjerala da gibetim po poštenoj vlasti...
Nisam ti SDA spomenuo. Nemoj mi to poturati pa da kasnije glumiš žrtvu etiketiranja.

A da im tvoji upisi idu na mlin s vremena na vrijeme idu. Imaš nešto u povoju što pokušava da bude alternativa SDA koja je mašinerija. Evo neka bude da ne znamo hoće li biti bolje sa njima, ali hajde da im damo šansu. Ako ništa zbog pluralizma političke scene koji će sam po sebi natjerati aktere da budu bolji i neće im dozvoliti da se opuste. U takvoj situaciji, udaranje po glavi onoga koji je još na slabašnim nogama ga sprječava u pokušaju da nešto ostvari. Umjesto da im se da šansa, evo ako uspostave vlast na svim nivoima, neko vrijeme, po njima se puca svim oružjima dok su još u povoju i otežava im se posao. Kome to ide na ruku? Vi koji valjda niste za SDA mi niste jasni u tom pogledu. Daj bolan neka probaju. Hajde da im damo podršku. Zašto na ovaj način pomažeš SDA? Jesi li svjestan da upravo to radiš? Lako ćemo ih srušiti i vratiti SDA mašineriju ako ne budemo zadovoljni. Ovako, u sukobu djeteta i odraslog muškarca ti udaraš čuške djetetu jer se nije lijepo počešljalo.
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#78718 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by mirza_15 »

pezzar wrote: 29/01/2023 11:59 Fortuna sestra nema pravo na porodiljsku naknadu, jer je Forto premijer. Pa'el!

Jbm te logiko.
:thumbup:
Tačno taj rezon
PM72
Posts: 17743
Joined: 30/04/2012 16:54

#78719 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by PM72 »

mirza_15 wrote: 29/01/2023 12:04
PM72 wrote: 29/01/2023 11:51 Ma ja,u pravu si Mirza...ovo me SDA natjerala da gibetim po poštenoj vlasti...
Nisam ti SDA spomenuo. Nemoj mi to poturati pa da kasnije glumiš žrtvu etiketiranja.

A da im tvoji upisi idu na mlin s vremena na vrijeme idu. Imaš nešto u povoju što pokušava da bude alternativa SDA koja je mašinerija. Evo neka bude da ne znamo hoće li biti bolje sa njima, ali hajde da im damo šansu. Ako ništa zbog pluralizma političke scene koji će sam po sebi natjerati aktere da budu bolji i neće im dozvoliti da se opuste. U takvoj situaciji, udaranje po glavi onoga koji je još na slabašnim nogama ga sprječava u pokušaju da nešto ostvari. Umjesto da im se da šansa, evo ako uspostave vlast na svim nivoima, neko vrijeme, po njima se puca svim oružjima dok su još u povoju i otežava im se posao. Kome to ide na ruku? Vi koji valjda niste za SDA mi niste jasni u tom pogledu. Daj bolan neka probaju. Hajde da im damo podršku. Zašto na ovaj način pomažeš SDA? Jesi li svjestan da upravo to radiš? Lako ćemo ih srušiti i vratiti SDA mašineriju ako ne budemo zadovoljni. Ovako, u sukobu djeteta i odraslog muškarca ti udaraš čuške djetetu jer se nije lijepo počešljalo.
U startu prave veće gluposti od SDA...ja sam bio ubjeđen da je izum SDA bio daj podobne a ne sposobne...

Ovi ko kauboji.Što je najgore glasao sam za njih.Više nikad
A_A_AKCIJA
Posts: 5893
Joined: 16/11/2009 02:54

#78720 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by A_A_AKCIJA »

mirza_15 wrote: 29/01/2023 12:04 Nemoj mi to poturati
To si tek sad upoznao mitraljeza?
Jedini cilj mu je provociranje da dobiješ ban.

Lijepa foe lista :D
PM72
Posts: 17743
Joined: 30/04/2012 16:54

#78721 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by PM72 »

A_A_AKCIJA wrote: 29/01/2023 12:07
mirza_15 wrote: 29/01/2023 12:04 Nemoj mi to poturati
To si tek sad upoznao mitraljeza?
Jedini cilj mu je provociranje da dobiješ ban.

Lijepa foe lista :D
Radim na procenat :wink:
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#78722 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

Kada počinju pregovori o formiranju vlade FBiH?

Glupo je da osmorka drži entitet u pat poziciji zbog nerealnih zahtjeva i precjenjivanja sopstvenih kapaciteta.
Vjerujem da će međunarodni zvaničnici da ih upozore. Ustvari, već jesu.
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#78723 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by internazionale »

A_A_AKCIJA wrote: 29/01/2023 12:07
mirza_15 wrote: 29/01/2023 12:04 Nemoj mi to poturati
To si tek sad upoznao mitraljeza?
Jedini cilj mu je provociranje da dobiješ ban.

Lijepa foe lista :D
Nije ni pravi mitraljez, nego puškomitraljez
Nešto ga u vodovodu nasikiralo pa opleo
DonieBrasco
Posts: 15394
Joined: 31/08/2016 16:09

#78724 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by DonieBrasco »

Student_u_Ostavci wrote: 29/01/2023 13:24 Kada počinju pregovori o formiranju vlade FBiH?

Glupo je da osmorka drži entitet u pat poziciji zbog nerealnih zahtjeva i precjenjivanja sopstvenih kapaciteta.
Vjerujem da će međunarodni zvaničnici da ih upozore. Ustvari, već jesu.
Naravno da jesu, jer i ovo malo sto imaju vlast ce morati da podjele sa hrvatima.
PM72
Posts: 17743
Joined: 30/04/2012 16:54

#78725 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by PM72 »

internazionale wrote: 29/01/2023 13:27
A_A_AKCIJA wrote: 29/01/2023 12:07

To si tek sad upoznao mitraljeza?
Jedini cilj mu je provociranje da dobiješ ban.

Lijepa foe lista :D
Nije ni pravi mitraljez, nego puškomitraljez
Nešto ga u vodovodu nasikiralo pa opleo
PM je prava tandžara...a ne radim ti ja u vodovodu...
Locked