Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
Styling
Posts: 12503
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#80001 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

Athlon64 wrote: 02/02/2023 15:21
Styling wrote: 02/02/2023 15:11

Imas kompleks kao i svi vi iz SDA/DF ekipe. Svi bi vi voljeli da ste na Dininom mjestu, ali nemate kapacitet :D
Naravno, zato sto Dino ima tebe takvu. :kiss:

Da El-Bake ima takvu - gdje bi mu kraj bio...
Tacno :tooo: :trepp:
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#80002 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

Styling wrote: 02/02/2023 15:11
Student_u_Ostavci wrote: 02/02/2023 14:45

Ljekar opšte prakse je daleko veći kapacitet od nastavnika fizičkog i tu se sva priča završava.

Nemam ja komplekse vala. Ne znam zašto bih imao? :-)
Imas kompleks kao i svi vi iz SDA/DF ekipe. Svi bi vi voljeli da ste na Dininom mjestu, ali nemate kapacitet :D
Pa ja ni teoretski nemam tu mogućnost. Niti sam na izbornim listama niti sam ikada mahao zelenim zastavama kao Dino. Mogu imati komplekse ovi koji su u politici, mašu zelenim zastavama a nisu dobacili do ministra. Oni sigurno jesu salty. Ja ni najmanje.
User avatar
Styling
Posts: 12503
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#80003 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

dr_Evil wrote: 02/02/2023 15:21
Styling wrote: 02/02/2023 15:11
Imas kompleks kao i svi vi iz SDA/DF ekipe. Svi bi vi voljeli da ste na Dininom mjestu, ali nemate kapacitet :D
Bogam styling sekiras me, ili si Dinina hanuma ili imas vudu ljubavni oltar sa njegovom slikom.
:perverzna:
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#80004 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

dr_Evil wrote: 02/02/2023 14:16
Spit_fire wrote: 02/02/2023 14:09

Iskreno brate iz moje prespektive vama bi blokiranje Nesica ili nedaj boze hapsenje bilo pokusaj SDA da sabotira vlst..sve i da jest tako ne mijenja cinjenice o Nesicu../i tako bi se sutra ljudi koji podrzavju osmorku nasli na braniku cetnika i narkodilera Nesica..
S ljudske strane ne razumijem da su pustili Nesica, s politicke razumijem jer SDA masinerija radi punom parom da zaustavi ovu pricu, a Osmica je tu bog i batina.

Da su zaustavili bilo sta, SDA bi ih pregazila, kao sto je sada napravila situaciju na federalnom nivou, sto je Miletic dok se nije otkrio govorio, Konakovic zuri, prebrzo on ovo pravi, izgleda ne dovoljno brzo.

Niko normalan ne moze braniti cetnika Nesica, daj boze da ga Osmica sutra uhapsi, a Debevec osudi. Ali nece, mafija je povezena, i pitanje je ko je s B strane u tom talu. Sto se mene tice nek ga hapse, pa makar i vlada pala, i reset nastao.
Dobro i sta sad OSA blokira Nesica a dodik nece nekog drugog da imenuje?

Pa usrali bi se od kmecanja dino i kompanija...

Znaci suma sumarum stali bi na branik cetnika i narkodilera..i to na branik da on bude ministar sigurnosti

Kao izgovor: PA I SDA JE
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#80005 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Spit_fire wrote: 02/02/2023 15:59

Dobro i sta sad OSA blokira Nesica a dodik nece nekog drugog da imenuje?

Pa usrali bi se od kmecanja dino i kompanija...

Znaci suma sumarum stali bi na branik cetnika i narkodilera..i to na branik da on bude ministar sigurnosti

Kao izgovor: PA I SDA JE
Sto se mene tice ja bih bio najsretniji da ga OSA blokira, a vjerujem da bi u tom slucaju Dodo Nesica namirio negdje drugo, tipa AUtoceste, elektropriveda ili slicno. Osim ako je satisfakcija kriminalcu da bude ministar, nesto kao sto je bilo Radoncicu.. Kako je Fahro prosao provjere i jos mahao papirom poslije, dan danas mi nije jasno, pitanje je za Osmicu.

Znaci suma sumarum, nismo svi isti, i ne bi stali na branik cetnika i narkodilera, samo su nekome Prlic i Krajisnik u miru mogli biti u vlasti! Ne bi mi napamet palo da ga branim, pa nek se sve blokira.

Eh sad kad se sjetim kad je Shaja prijetio inspektoru da ce mu dovesti crnca da mu siluje kcerku od 12 godina, a Bakir rekao "ma to se Shaja malo salio".

Zbog mladjih koji se ne sjecaju:



Ovaj ahbab izmedju Baketa i TIhica

Image
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#80006 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

dr_Evil wrote: 02/02/2023 16:07
Spit_fire wrote: 02/02/2023 15:59

Dobro i sta sad OSA blokira Nesica a dodik nece nekog drugog da imenuje?

Pa usrali bi se od kmecanja dino i kompanija...

Znaci suma sumarum stali bi na branik cetnika i narkodilera..i to na branik da on bude ministar sigurnosti

Kao izgovor: PA I SDA JE
Sto se mene tice ja bih bio najsretniji da ga OSA blokira, a vjerujem da bi u tom slucaju Dodo Nesica namirio negdje drugo, tipa AUtoceste, elektropriveda ili slicno. Osim ako je satisfakcija kriminalcu da bude ministar, nesto kao sto je bilo Radoncicu.. Kako je Fahro prosao provjere i jos mahao papirom poslije, dan danas mi nije jasno, pitanje je za Osmicu.

Znaci suma sumarum, nismo svi isti, i ne bi stali na branik cetnika i narkodilera, samo su nekome Prlic i Krajisnik u miru mogli biti u vlasti! Ne bi mi napamet palo da ga branim, pa nek se sve blokira.

:D Eh sad kad se sjetim kad je Shaja prijetio inspektoru da ce mu dovesti crnca da mu siluje kcerku od 12 godina, a Bakir rekao "ma to se Shaja malo salio".

Zbog mladjih koji se ne sjecaju:



Ovaj ahbab izmedju Baketa i TIhica

Image
Fkt me sad zaintrigiralo kako ga spomenu znam da je odftopic al ..gdje i sta radi Saja :D
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#80007 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Spit_fire wrote: 02/02/2023 16:36
Fkt me sad zaintrigiralo kako ga spomenu znam da je odftopic al ..gdje i sta radi Saja :D
Ne znam ali se Kolinda slikala na Starom mostu, mora da je dozivjela ekstazu dok je gledala onaj video kako se rusi.

I kad mi neko spomene bosnjacki radikalizam, a cokolindica se seta bez pratnje po starom gradu. Bas me zanima kako bi se Komso proveo u Grudama.

https://www.klix.ba/magazin/zanimljivos ... 005?widget
User avatar
JohnnyS
Posts: 13408
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#80008 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by JohnnyS »

dr_Evil wrote: 02/02/2023 16:40
Spit_fire wrote: 02/02/2023 16:36
Fkt me sad zaintrigiralo kako ga spomenu znam da je odftopic al ..gdje i sta radi Saja :D
Ne znam ali se Kolinda slikala na Starom mostu, mora da je dozivjela ekstazu dok je gledala onaj video kako se rusi.

I kad mi neko spomene bosnjacki radikalizam, a cokolindica se seta bez pratnje po starom gradu. Bas me zanima kako bi se Komso proveo u Grudama.

https://www.klix.ba/magazin/zanimljivos ... 005?widget
Nikad nećemo saznati dok se Komšić ne usudi prijeći preko španskog trga
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#80009 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

dr_Evil wrote: 02/02/2023 16:40
Spit_fire wrote: 02/02/2023 16:36
Fkt me sad zaintrigiralo kako ga spomenu znam da je odftopic al ..gdje i sta radi Saja :D
Ne znam ali se Kolinda slikala na Starom mostu, mora da je dozivjela ekstazu dok je gledala onaj video kako se rusi.

I kad mi neko spomene bosnjacki radikalizam, a cokolindica se seta bez pratnje po starom gradu. Bas me zanima kako bi se Komso proveo u Grudama.

https://www.klix.ba/magazin/zanimljivos ... 005?widget
Neki dan mi izleti placeni oglas nekog medija da su srpski granicari nahranili onoga sto ide pjeske na hadz

Dole koemntari "To su srbi a nas bi poubijali u midzahedinskom Sarajevu"....

A sto se tice "nas" i "njih" mi smo 93 pokazali ko smo a oni jos bolje...iz licnog primjera mogu navest
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#80010 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Spit_fire wrote: 02/02/2023 16:45
Neki dan mi izleti placeni oglas nekog medija da su srpski granicari nahranili onoga sto ide pjeske na hadz

Dole koemntari "To su srbi a nas bi poubijali u midzahedinskom Sarajevu"....
Da, klasicno okretanje teza, hoce to kod njih :D

Ma realno, pricali smo ja i to o tome, 95% ljudi ce okrenuti glavu, mozda ce i progundjati nesto u sebi, ali uvijek ima ona glasna manjina. Evo danas pokrivene seke prosetase Banja Lukom, da ne kazemo da je sve tako crno!
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#80011 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

dr_Evil wrote: 02/02/2023 16:50
Spit_fire wrote: 02/02/2023 16:45
Neki dan mi izleti placeni oglas nekog medija da su srpski granicari nahranili onoga sto ide pjeske na hadz

Dole koemntari "To su srbi a nas bi poubijali u midzahedinskom Sarajevu"....
Da, klasicno okretanje teza, hoce to kod njih :D

Ma realno, pricali smo ja i to o tome, 95% ljudi ce okrenuti glavu, mozda ce i progundjati nesto u sebi, ali uvijek ima ona glasna manjina. Evo danas pokrivene seke prosetase Banja Lukom, da ne kazemo da je sve tako crno!
Ma eto to je u miru, al i u ratu koji izvlaci najgore iz ljudi..hvo linija 50 metara od zgrade, drzimo nekih kilometar duzine, nemas kud vise, vojska i civili zajedno u zgradi, rov u prizemlju a stanovi u kojima civili zive na spratovima iznad...borimo se krajnjim napromima jer znamo sta nas ceka u slucaju predaje

U podrumu pola nas protjerano sa zapadne strane, a druga polovina sa zapadne strane nakon sto su ih cetnici protjerali iz istocne hercegovine...sa nama 4/5 hrvata dijeli sudbinu. Jel mislis da im je neko cvoku opalio? Da je nakon brojnih pogobija sto vojnika sto civil nekom palo napamet da se osveti tim ljudima? Jedino zlo koje im se desilo je pogibija jednog od njih...pogino od HVO snajepra ispred zgrade...

Al eto zli mundjosi
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#80012 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hakiz »

dr_Evil wrote: 02/02/2023 14:32 Ja ga ne zelim postaviti ni za sta, nazalost ocito da neke institucije nisu uradile svoj posao, cije su to institucije bile? Treba sad citava drzava da stane jer ste vi pustili kriminalca i cetnika da se do sada seta slobodno po Bosni, i vicete uhvati lopova.
Pa, nisu ga hapsili jer su korumpirani.

Hapsite ga zato vi. Koji je vaš izgovor?

Jedan čovjek ne valja dok vlada SDA. Kada ode SDA taj isti čovjek valja.

I hoćete da vas se ozbiljno shvati?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#80013 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Hakiz wrote: 02/02/2023 17:02
Pa, nisu ga hapsili jer su korumpirani.

Hapsite ga zato vi. Koji je vaš izgovor?

Jedan čovjek ne valja dok vlada SDA. Kada ode SDA taj isti čovjek valja.

I hoćete da vas se ozbiljno shvati?
Da bi se hapsio prvo neko mora da preuzme policiju, sipu, osu, tuzilastvo, sudstvo, sve to jos drzite. Kad se to desi, opet fakturisi, do tada zdravo djaci. Hapsite, drzite sve to, sta cekate?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#80014 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Spit_fire wrote: 02/02/2023 16:57

Ma eto to je u miru, al i u ratu koji izvlaci najgore iz ljudi..hvo linija 50 metara od zgrade, drzimo nekih kilometar duzine, nemas kud vise, vojska i civili zajedno u zgradi, rov u prizemlju a stanovi u kojima civili zive na spratovima iznad...borimo se krajnjim napromima jer znamo sta nas ceka u slucaju predaje

U podrumu pola nas protjerano sa zapadne strane, a druga polovina sa zapadne strane nakon sto su ih cetnici protjerali iz istocne hercegovine...sa nama 4/5 hrvata dijeli sudbinu. Jel mislis da im je neko cvoku opalio? Da je nakon brojnih pogobija sto vojnika sto civil nekom palo napamet da se osveti tim ljudima? Jedino zlo koje im se desilo je pogibija jednog od njih...pogino od HVO snajepra ispred zgrade...

Al eto zli mundjosi
Znam sve sta govoris, vidio i dozivio. Dijametralna suprotnost, ali bilo je ljudi i kod katolibana u ratu, pomagali su. I da zapisem, najgora su bila djeca i pripadnici JNA sta promijenise uniforme - Sto se tice starih komsija Hrvata.
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#80015 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hakiz »

dr_Evil wrote: 02/02/2023 17:05
Hakiz wrote: 02/02/2023 17:02
Pa, nisu ga hapsili jer su korumpirani.

Hapsite ga zato vi. Koji je vaš izgovor?

Jedan čovjek ne valja dok vlada SDA. Kada ode SDA taj isti čovjek valja.

I hoćete da vas se ozbiljno shvati?
Da bi se hapsio prvo neko mora da preuzme policiju, sipu, osu, tuzilastvo, sudstvo, sve to jos drzite. Kad se to desi, opet fakturisi, do tada zdravo djaci. Hapsite, drzite sve to, sta cekate?
Korumpirani. Vi ćete to sve riješiti, vi ste pošteni.
laik1981
Posts: 12928
Joined: 05/12/2012 13:04

#80016 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by laik1981 »

dr_Evil wrote: 02/02/2023 16:07
Spit_fire wrote: 02/02/2023 15:59

Dobro i sta sad OSA blokira Nesica a dodik nece nekog drugog da imenuje?

Pa usrali bi se od kmecanja dino i kompanija...

Znaci suma sumarum stali bi na branik cetnika i narkodilera..i to na branik da on bude ministar sigurnosti

Kao izgovor: PA I SDA JE
Sto se mene tice ja bih bio najsretniji da ga OSA blokira, a vjerujem da bi u tom slucaju Dodo Nesica namirio negdje drugo, tipa AUtoceste, elektropriveda ili slicno. Osim ako je satisfakcija kriminalcu da bude ministar, nesto kao sto je bilo Radoncicu.. Kako je Fahro prosao provjere i jos mahao papirom poslije, dan danas mi nije jasno, pitanje je za Osmicu.

Znaci suma sumarum, nismo svi isti, i ne bi stali na branik cetnika i narkodilera, samo su nekome Prlic i Krajisnik u miru mogli biti u vlasti! Ne bi mi napamet palo da ga branim, pa nek se sve blokira.

Eh sad kad se sjetim kad je Shaja prijetio inspektoru da ce mu dovesti crnca da mu siluje kcerku od 12 godina, a Bakir rekao "ma to se Shaja malo salio".

Zbog mladjih koji se ne sjecaju:



Ovaj ahbab izmedju Baketa i TIhica

Image
Ovakvi zavrcu ruke zastupnicima kada Bakiru i Sebiji zatreba, a jedan ovakav je Bakirov i Sebijin kandidat za gradonacelnika Bihaca..

Saje, Tigrovi i slicni su ogledalo SDA..
Bossona
Posts: 5142
Joined: 21/12/2020 03:28

#80017 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Bossona »

laik1981 wrote: 02/02/2023 17:09
dr_Evil wrote: 02/02/2023 16:07

Sto se mene tice ja bih bio najsretniji da ga OSA blokira, a vjerujem da bi u tom slucaju Dodo Nesica namirio negdje drugo, tipa AUtoceste, elektropriveda ili slicno. Osim ako je satisfakcija kriminalcu da bude ministar, nesto kao sto je bilo Radoncicu.. Kako je Fahro prosao provjere i jos mahao papirom poslije, dan danas mi nije jasno, pitanje je za Osmicu.

Znaci suma sumarum, nismo svi isti, i ne bi stali na branik cetnika i narkodilera, samo su nekome Prlic i Krajisnik u miru mogli biti u vlasti! Ne bi mi napamet palo da ga branim, pa nek se sve blokira.

Eh sad kad se sjetim kad je Shaja prijetio inspektoru da ce mu dovesti crnca da mu siluje kcerku od 12 godina, a Bakir rekao "ma to se Shaja malo salio".

Zbog mladjih koji se ne sjecaju:



Ovaj ahbab izmedju Baketa i TIhica

Image
Ovakvi zavrcu ruke zastupnicima kada Bakiru i Sebiji zatreba, a jedan ovakav je Bakirov i Sebijin kandidat za gradonacelnika Bihaca..

Saje, Tigrovi i slicni su ogledalo SDA..
Višedecenijski bliski i kućni prijatelj Izetbegovića, predratni piljar i švercer oružja Šaja, je operativac sa terena i ogledalo višedecenijske vladavine krimomafijaške i veleizdajničke SDA sekte predvođene Izetbegovićima.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#80018 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

dr_Evil wrote: 02/02/2023 17:07
Spit_fire wrote: 02/02/2023 16:57

Ma eto to je u miru, al i u ratu koji izvlaci najgore iz ljudi..hvo linija 50 metara od zgrade, drzimo nekih kilometar duzine, nemas kud vise, vojska i civili zajedno u zgradi, rov u prizemlju a stanovi u kojima civili zive na spratovima iznad...borimo se krajnjim napromima jer znamo sta nas ceka u slucaju predaje

U podrumu pola nas protjerano sa zapadne strane, a druga polovina sa zapadne strane nakon sto su ih cetnici protjerali iz istocne hercegovine...sa nama 4/5 hrvata dijeli sudbinu. Jel mislis da im je neko cvoku opalio? Da je nakon brojnih pogobija sto vojnika sto civil nekom palo napamet da se osveti tim ljudima? Jedino zlo koje im se desilo je pogibija jednog od njih...pogino od HVO snajepra ispred zgrade...

Al eto zli mundjosi
Znam sve sta govoris, vidio i dozivio. Dijametralna suprotnost, ali bilo je ljudi i kod katolibana u ratu, pomagali su. I da zapisem, najgora su bila djeca i pripadnici JNA sta promijenise uniforme - Sto se tice starih komsija Hrvata.
Mijesani brakovi poaebna prica..da se dokazu
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#80019 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Novak20 »

Kada esdeaovci i deefovci odu u opoziciju, imati će vremena da pričaju o događajima od prije trideset godina do mile volje.

Danas i sutra, druga su vremena samo oni to nikada neće skontati.
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#80020 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hakiz »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/politic ... /230202122

Naime, članovi Demokratske fronte (DF) u Predstavničkom domu Parlamenta Federacije Bosne i Hercegovine te Domu naroda FBiH Sanel Kajan i Sandra Imširović uputili su amandmane, kojima su predviđena sredstva za povećanje invalidnina i tuđe njege i pomoći, kao i isplate klix pomoći za osobe sa invaliditetom.
"...Iako su možda željeli, pojedini zastupnici nisu mogli glasati jer su imali stranačko naređenje po kojem se svi ti amandmani odbijaju. S druge strane smo vidjeli da se prihvatilo 50 amandmana Osmorke, odnosno Sedmorke, a oni apsolutno nisu adekvatni jer su se kroz neke direktno miješale nadležnosti. Primjer je da se kroz budžet sada finansiraju neki vrtići te da se kupuju knjige za učenike od prvog do četvrtog razreda, što je zapravo nadležnost kantona, odnosno grada ili općine", ističe Imširović.
plavi_E
Posts: 6380
Joined: 18/10/2021 19:47

#80021 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Naime, Konaković je jučer najavio da, ako nova koalicija koju predvode SDP i HDZ ne uspije formirati novu Vladu FBiH, mogla bi preuzeti upravljanje izvršnom vlasti kroz postojeći saziv Federalne vlade kojom upravlja Fadil Novalić.

Konakovic na sve moguce nacine pokusava da spasi HDZ od neke nove intervencije kojom bi odblokirao formiranje vlade entiteta i time naudio poziciji HDZ-a. Evo sad su spremni Fadila prihvatiti za premijera. Konakoviceva ideja da stranka koja nema ni jednog poslanika u parlamentu ima 4 ministra u vladi. Koji cirkus. Konakovic svakim danom sve vise pokazuje koliko je mentalno zaostao.
:-)

Razlog za ovaj cirkus je ova opasnnost po HDZ.

Rješenje za Vladu FBiH nalazi se u Ustavu BiH: Hoće li Schmidt posegnuti za njim?
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/rjes ... /230201080


Znaci sav cirkus oko formiranja vlade se mora pod hitno zavrsiti i po cijenu da Novalic bude i dalje premijer da Shmit ne bi morao ponovo sta mjenjati. A svako danasnje ogranicavanje SDA je buduce ogranicavanje HDZ-a. I zato se Konakovic ovoliko razgalamio.
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#80022 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Gandalf »

Eto nam i fahraona u vlast, kucajmo na vrata zaboravljenih asova - neki su asovi promijenili dres i više ih ne možemo prepoznati - a neke asove je stvarno sramota ne pozvati nazad, poput hareta

I nova vlada Federacije pod budnim okom majstora za maline i respiratore :lol: Dakle, sve je isto samo kirbaša nema :lol: Bošnjačka avlija se baš saginje, ovaj postrojava, pred legitimnim i turistom, ma eto ojrope samo što nije :lol:

Sagnite se junaci još malo, eto i dodare da vam metne nešto, u džep naravno :lol:
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#80023 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

Spit_fire wrote: 02/02/2023 17:26
dr_Evil wrote: 02/02/2023 17:07

Znam sve sta govoris, vidio i dozivio. Dijametralna suprotnost, ali bilo je ljudi i kod katolibana u ratu, pomagali su. I da zapisem, najgora su bila djeca i pripadnici JNA sta promijenise uniforme - Sto se tice starih komsija Hrvata.
Mijesani brakovi poaebna prica..da se dokazu
Tek procitah ovo vase malo dopisivanje. Bespotrebno, netacno I ruzno generalizirate.
User avatar
muha_sa
Posts: 128481
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#80024 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by muha_sa »

Jebo šupljiranje--hajmo na rucak :D

Image
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#80025 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

palermo wrote: 02/02/2023 20:17
Spit_fire wrote: 02/02/2023 17:26

Mijesani brakovi poaebna prica..da se dokazu
Tek procitah ovo vase malo dopisivanje. Bespotrebno, netacno I ruzno generalizirate.
Sta je bolan netacno?
Locked