Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
A_A_AKCIJA
Posts: 5957
Joined: 16/11/2009 02:54

#78926 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by A_A_AKCIJA »

Spit_fire wrote: 30/01/2023 12:10
Pandakonda wrote: 30/01/2023 12:07 Znaci krenule su "zavjere" o Scmidtu kao sto su prije koji mjesec o Forti, Konakovicu i Larssonu sa maloljetnim orgijama na jahorini :D
Nema tu nikakve zavjere..Smit je covjek iz polufasiticke stranke koja je bratska maltene sa HDZ. Covjek otovreno kaze da su pregovari u ZG o izbornom zakonu...covjek odlikovan ordenom kao i ratni zlocnici...dosao ovdje sa primarnim ciljem da obezbijedu ako nista izbornu jedinicu covicu i vjecnu vlast HDZ

Naravno bez obzira na ideologiju sve je ovo masno naplaceno ne sumnjam u to
I šta je SDA uradila na tu temu?

Ima li nekih lobista u EU za našu stranu? Nema.

Ima li nekih smislenih kritika Šmitovog posla? Twitter nalog Reufa i istrage to nisu.

Je li SDA ponudila išta kontra Šmitovih odluka? Apsolutno ništa. Kao da ih se ne tiče. Jedino što znaju je da kmeče da ne valja. A nema zareza na temu kako vide IZ.

Jesu li makar od Turske izganjali da u PiCu osude Šmita, da traže izvještaj, odgovornost, povlačenje odluke? Nisu ni to.

Sve što su uradili je ad hominem defamacija Šmita kao osobe. Nazivanje krstašem osobe koja je tek započela mandat kao vrhovni tumač Daytonskog sporazuma je pucanj u oba koljena.
User avatar
Pandakonda
Posts: 4384
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#78927 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Pandakonda »

Spit_fire wrote: 30/01/2023 12:10
Pandakonda wrote: 30/01/2023 12:07 Znaci krenule su "zavjere" o Scmidtu kao sto su prije koji mjesec o Forti, Konakovicu i Larssonu sa maloljetnim orgijama na jahorini :D
Nema tu nikakve zavjere..Smit je covjek iz polufasiticke stranke koja je bratska maltene sa HDZ. Covjek otovreno kaze da su pregovari u ZG o izbornom zakonu...covjek odlikovan ordenom kao i ratni zlocnici...dosao ovdje sa primarnim ciljem da obezbijedu ako nista izbornu jedinicu covicu i vjecnu vlast HDZ

Naravno bez obzira na ideologiju sve je ovo masno naplaceno ne sumnjam u to
Znaci tebi je CDU/CSU koja je godinama vladala Njemackom polufasticka stranka ? :-) Svaka stranka ima bratsku stranku jer tako evropski sistem funkcionise. I SDA ima bratske stranke kao i NS, SDP itd. Pa ako je hrvatska strana potegnula pitanje toga zar nije onda logicno otici u ZG gdje plenkovic moze uticati na Covica ?

Kunem se da je SDA i DF na vlasti uopste ne bi bila prica otisao u ZG da izda Bosnu nego bi bilo Schmidt otisao u ZG da natjera plenkovica da pritisne Covica na kompromis :-) Ali kad je osmorka tu onda nije omeksanje covica nego je dogovor o podjeli bosne :-)
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#78928 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

dr_Evil wrote: 30/01/2023 12:20
Student_u_Ostavci wrote: 30/01/2023 11:56 Da li će lažni visoki predstavnik uvesti sankcije za vođe osmorke ako nastave sa blokadom uspostave federalne vlasti?
Haha dobra fora, odlicna! Ljubi majka, naucilo to da vlada diktaturom, demokratija i volja vecina ne dao bog.
Pomiješao si me, nisam ja Šmit niti ja namećem zakone po volji Zagreba. :bih:
sajber87
Posts: 3889
Joined: 25/07/2008 13:14

#78929 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

Student_u_Ostavci wrote: 30/01/2023 12:18 Do juče ste protestirali protiv Šmita, šta bulaznite sada? :lol:
Ko je protestvovao
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#78930 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

Student_u_Ostavci wrote: 30/01/2023 12:18 Do juče ste protestirali protiv Šmita, šta bulaznite sada? :lol:
E vidis dobro me podsjeti..

1.Kad su bili prvi protesti clanovi trojke su dosli da ih podrze, Dino stajao metar od mene...ok one prepirke oko toga ciji su protesti manje vazno, al cinjenica je da su bili na istima..DAKLE DEKLARATIVNO PROTIV IZ

2.Kako je vrijeme prolazilo Dinin i stav trojke se naglo mijenja iako izmjene izbornog zakona su ostale iste..al sad se o njima prica o superlativima...

ZNACI DANAS SI PROTESTOVAO PROTIV NECEGA A MJESEC DANA NAKON SI 100% ZA TO ?????

3.Kada je Smit konacno nametnuo sve sto je zamislio isla je prica "pa da vidimo bla bla"...kad su vidjeli ..mada su vec znali sta je u pitanju jer toliko su znali da su vec bili i za i protiv toga.

Muk presutna podrska ovoj karini od zakona

4.Kad se vidjelo da je pored pomoci HDZ Smit i Zagreb da su zaboravili bitnu stvar .."Sta das jednom daces i drugom"...odjednom EVO GA NE VALJA ZAKON! Ako se ne varam ovo je nesto sto je Dino izjavio cak i prije Covica....

Sto je najgore nije aspket vise uopste na aparthejdskom zakonu nego na "politickom", tj borbe za vlast..

Pa jel vama ovo malo smrdi....da je npr nakon tacke 1., neko okrenuo kurs pa prvo obecao podrsku Covicu u zamjenu za vlast pa onda jos se izdgao kao glavni borac za njih...evo ne kazem da je tacno, al ova uloga trojke oko smita mi je u najmanju ruku diskutabilna i mislim da na tom pociva korijen ove price o izdaji.

Sto je najgore ni Dino nit iko od lidera osmorke nikad se nisu ogradilk od ovoga..pa makar i lazno..nego lupaju gluposti tipa "Zagreb potrosio 4893 milijardi da izlobira zakon za SDA"
Last edited by Spit_fire on 30/01/2023 12:31, edited 1 time in total.
noviforumas
Posts: 3001
Joined: 12/08/2016 22:28

#78931 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by noviforumas »

Je li istina ili nije da ta Schmidtova organizacija podupire HDZ? Jeste, istina je. Imaju ljudi web stranicu, sve pise, ne kriju nista. I sad vi uvjeravate ljude da je Schmidt nepristran. :lol: Pa ni na HB forumu to ne tvrde.
User avatar
Pandakonda
Posts: 4384
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#78932 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Pandakonda »

Spit_fire wrote: 30/01/2023 12:28
Student_u_Ostavci wrote: 30/01/2023 12:18 Do juče ste protestirali protiv Šmita, šta bulaznite sada? :lol:
E vidis dobro me podsjeti..

1.Kad su bili prvi protesti clanovi trojke su dosli da ih podrze, Dino stajao metar od mene...ok one prepirke oko toga ciji su protesti manje vazno, al cinjenica je da su bili na istima..DAKLE DEKLARATIVNO PROTIV IZ

2.Kako je vrijeme prolazilo Dinin i stav trojke se naglo mijenja iako izmjene izbornog zakona su ostale iste..al sad se o njima prica o superlativima...

ZNACI DANAS SI PROTESTOVAO PROTIV NECEGA A MJESEC DANA NAKON SI 100% ZA TO ?????

3.Kada je Smit konacno nametnuo sve sto je zamislio isla je prica "pa da vidimo bla bla"...kad su vidjeli ..mada su vec znali sta je u pitanju jer toliko su znali da su vec bili i za i protiv toga.

Muk presutna podrska ovoj karini od zakona

4.Kad se vidjelo da je pored pomoci HDZ Smit i Zagreb da su zaboravili bitnu stvar .."Sta das jednom daces i drugom"...odjednom EVO GA NE VALJA ZAKON! Ako se ne varam ovo je nesto sto je Dino izjavio cak i prije Covica....

Pa jel vama ovo malo smrdi....da je npr nakon tacke 1., neko okrenuo kurs pa prvo obecao podrsku Covicu u zamjenu za vlast pa onda jos se izdgao kao glavni borac za njih...evo ne kazem da je tacno, al ova uloga trojke oko smita mi je u najmanju ruku diskutabilna i mislim da na tom pociva korijen ove price o izdaji.

Sto je najgore ni Dino nit iko od lidera osmorke nikad se nisu ogradilk od ovoga..pa makar i lazno..nego lupaju gluposti tipa "Zagreb potrosio 4893 milijardi da izlobira zakon za SDA"
Druze Dino je protestovao za prvobitnu ideju IZ kada bi se delegati u DN delegirali po procentima stanovnistva u fbih gdje bi neki kantoni ostali bez ikakve zastupljenosti :-) Nije protestovao za novu izmjenu. I vise puta je rekao da se ne slaze 100% sa svim stvarima u izmjenama i da je u neumu bilo boljih prijedloga koje je SDA odbila. Nametanje je upravo posljedica tog odbijanja i to sto im je dat rok od 3 mjeseca nakon toga i opet se nisu dogovorili.
noviforumas wrote: 30/01/2023 12:31 Je li istina ili nije da ta Schmidtova organizacija podupire HDZ? Jeste, istina je. Imaju ljudi web stranicu, sve pise, ne kriju nista. I sad vi uvjeravate ljude da je Schmidt nepristran. :lol: Pa ni na HB forumu to ne tvrde.
Partija evropskih socijalista gura SDP, sta cemo sad ? Jesu li i oni pristrasni ?
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#78933 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

Pandakonda wrote: 30/01/2023 12:22
Spit_fire wrote: 30/01/2023 12:10

Nema tu nikakve zavjere..Smit je covjek iz polufasiticke stranke koja je bratska maltene sa HDZ. Covjek otovreno kaze da su pregovari u ZG o izbornom zakonu...covjek odlikovan ordenom kao i ratni zlocnici...dosao ovdje sa primarnim ciljem da obezbijedu ako nista izbornu jedinicu covicu i vjecnu vlast HDZ

Naravno bez obzira na ideologiju sve je ovo masno naplaceno ne sumnjam u to
Znaci tebi je CDU/CSU koja je godinama vladala Njemackom polufasticka stranka ? :-) Svaka stranka ima bratsku stranku jer tako evropski sistem funkcionise. I SDA ima bratske stranke kao i NS, SDP itd. Pa ako je hrvatska strana potegnula pitanje toga zar nije onda logicno otici u ZG gdje plenkovic moze uticati na Covica ?

Kunem se da je SDA i DF na vlasti uopste ne bi bila prica otisao u ZG da izda Bosnu nego bi bilo Schmidt otisao u ZG da natjera plenkovica da pritisne Covica na kompromis :-) Ali kad je osmorka tu onda nije omeksanje covica nego je dogovor o podjeli bosne :-)
Protiv Smita i njegove podrske HDZu se prica bar godinu vise nego sto je osmorka i oformljena..

Cekaj malo..ti hoces reci da smatras:

Da Smit uopste nije pristrasan i da ne vuce maksimalno na stranu HDZa i Zagreba?Nego da sve radi zbog boljitka BiH
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#78934 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

Pandakonda wrote: 30/01/2023 12:32
Spit_fire wrote: 30/01/2023 12:28

E vidis dobro me podsjeti..

1.Kad su bili prvi protesti clanovi trojke su dosli da ih podrze, Dino stajao metar od mene...ok one prepirke oko toga ciji su protesti manje vazno, al cinjenica je da su bili na istima..DAKLE DEKLARATIVNO PROTIV IZ

2.Kako je vrijeme prolazilo Dinin i stav trojke se naglo mijenja iako izmjene izbornog zakona su ostale iste..al sad se o njima prica o superlativima...

ZNACI DANAS SI PROTESTOVAO PROTIV NECEGA A MJESEC DANA NAKON SI 100% ZA TO ?????

3.Kada je Smit konacno nametnuo sve sto je zamislio isla je prica "pa da vidimo bla bla"...kad su vidjeli ..mada su vec znali sta je u pitanju jer toliko su znali da su vec bili i za i protiv toga.

Muk presutna podrska ovoj karini od zakona

4.Kad se vidjelo da je pored pomoci HDZ Smit i Zagreb da su zaboravili bitnu stvar .."Sta das jednom daces i drugom"...odjednom EVO GA NE VALJA ZAKON! Ako se ne varam ovo je nesto sto je Dino izjavio cak i prije Covica....

Pa jel vama ovo malo smrdi....da je npr nakon tacke 1., neko okrenuo kurs pa prvo obecao podrsku Covicu u zamjenu za vlast pa onda jos se izdgao kao glavni borac za njih...evo ne kazem da je tacno, al ova uloga trojke oko smita mi je u najmanju ruku diskutabilna i mislim da na tom pociva korijen ove price o izdaji.

Sto je najgore ni Dino nit iko od lidera osmorke nikad se nisu ogradilk od ovoga..pa makar i lazno..nego lupaju gluposti tipa "Zagreb potrosio 4893 milijardi da izlobira zakon za SDA"
Druze Dino je protestovao za prvobitnu ideju IZ kada bi se delegati u DN delegirali po procentima stanovnistva u fbih gdje bi neki kantoni ostali bez ikakve zastupljenosti :-) Nije protestovao za novu izmjenu. I vise puta je rekao da se ne slaze 100% sa svim stvarima u izmjenama i da je u neumu bilo boljih prijedloga koje je SDA odbila. Nametanje je upravo posljedica tog odbijanja i to sto im je dat rok od 3 mjeseca nakon toga i opet se nisu dogovorili.
noviforumas wrote: 30/01/2023 12:31 Je li istina ili nije da ta Schmidtova organizacija podupire HDZ? Jeste, istina je. Imaju ljudi web stranicu, sve pise, ne kriju nista. I sad vi uvjeravate ljude da je Schmidt nepristran. :lol: Pa ni na HB forumu to ne tvrde.
Partija evropskih socijalista gura SDP, sta cemo sad ? Jesu li i oni pristrasni ?
Sve zbog cega je Dino protestvovao je i nametnutno...al nije ni bitno..

Ti hoces rec da je ovaj zakon korak naprijed za BiH pa ga treba podrzat?Evo sve i da nije ako prvobitno zamisljeni , a jeste...?

Cuj SDP...pa dobro eto rusi podupiru cetnike vamo SDP podupire SDP isto je to skroz...

Nije stvar podrske nego ideje kojoj se podrska daje
Last edited by Spit_fire on 30/01/2023 12:37, edited 1 time in total.
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#78935 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by asurbanipal »

Schmidta guraju Amerikanci i Britanci...

Sve ostalo je sviranje k..cu.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#78936 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

asurbanipal wrote: 30/01/2023 12:36 Schmidta guraju Amerikanci i Britanci...

Sve ostalo je sviranje k..cu.
I sad Smit te yebe kako stigne otvoreno ide na to da dodatno razyebe drzavu..i ti ne smijes rec da ti Amerika ustvari ne zeli dobro?
noviforumas
Posts: 3001
Joined: 12/08/2016 22:28

#78937 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by noviforumas »

Pandakonda wrote: 30/01/2023 12:32
noviforumas wrote: 30/01/2023 12:31 Je li istina ili nije da ta Schmidtova organizacija podupire HDZ? Jeste, istina je. Imaju ljudi web stranicu, sve pise, ne kriju nista. I sad vi uvjeravate ljude da je Schmidt nepristran. :lol: Pa ni na HB forumu to ne tvrde.
Partija evropskih socijalista gura SDP, sta cemo sad ? Jesu li i oni pristrasni ?
Naravno. Javi mi kad dodje VP socijalista i nametne radnicko samoupravljanje u BiH.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#78938 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

sajber87 wrote: 30/01/2023 12:26
Student_u_Ostavci wrote: 30/01/2023 12:18 Do juče ste protestirali protiv Šmita, šta bulaznite sada? :lol:
Ko je protestvovao
Ti. Sa parolom 'Međunarodna zajednico, nemojte se naljutiti na nas' :bih:
A_A_AKCIJA
Posts: 5957
Joined: 16/11/2009 02:54

#78939 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by A_A_AKCIJA »

Spit_fire wrote: 30/01/2023 12:33 Protiv Smita i njegove podrske HDZu se prica bar godinu vise nego sto je osmorka i oformljena..
SDA treba da vas nauči: nije priča borba. Politika je ozbiljan posao. Udarnički treba zapeti, a ne samo revati ko Zahiragić, mladosti mi moje.

Ako ne znate, sklonite se, ima ko zna.

Ni dan danas, SDA nema plan, ideju, dva slova kako da riješi problem sa Šmitom.

Ili lažu i čekaju da Šmit donese izmjene koje njima odgovaraju, a ovamo tobože protestuju.

Nema treće.
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#78940 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dulekrele »

Treba uprijeti da se ovaj ljigavi švabo sto prije otjera odavde.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12423
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#78941 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Student_u_Ostavci wrote: 30/01/2023 12:23
dr_Evil wrote: 30/01/2023 12:20

Haha dobra fora, odlicna! Ljubi majka, naucilo to da vlada diktaturom, demokratija i volja vecina ne dao bog.
Pomiješao si me, nisam ja Šmit niti ja namećem zakone po volji Zagreba. :bih:
Pa nisi samo gotivis politicku opciju koja je svojom radom i neradom dovele do situacije da se nesto namece, i politickoj opciji koja blokira uspostavu vlasti i izbornu volju gradjana. Takodjer koja priziva legitimno predstavljanje. Aferim!
A_A_AKCIJA
Posts: 5957
Joined: 16/11/2009 02:54

#78942 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by A_A_AKCIJA »

Spit_fire wrote: 30/01/2023 12:37 ti ne smijes rec da ti Amerika ustvari ne zeli dobro?
Ti smiješ, čak je poželjno :D

Najsigurniji način da vas se kutarišemo je da se zamjerite Americi. Evo, ja ću volontirati da što više zakuhate sa mrskim krstom.
sajber87
Posts: 3889
Joined: 25/07/2008 13:14

#78943 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

Student_u_Ostavci wrote: 30/01/2023 12:39
sajber87 wrote: 30/01/2023 12:26

Ko je protestvovao
Ti. Sa parolom 'Međunarodna zajednico, nemojte se naljutiti na nas' :bih:
Ili nisi htio ili nisi shvatio da sam jedan od rijetkih koji smatra da su smitove odluke donesene u izbornoj noci dugorocno dobre i da ne idu u korist hdz u kako neki misle
User avatar
luckylaka
Posts: 22501
Joined: 15/01/2010 06:28

#78944 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by luckylaka »

Ja ne mogu vjerovatno koliko ste vi zaludjeni svojim politickim liderima .Do te mjere da ne birajte rijeci da vrijedjate pripadnike suparnicke stranke ne birajuci rijeci.Dok nam drzave polako tone sa 100% drzave na 51% pa 23%do toga da bi mogli zavrsiti na 11% vama je bitnije da spustite jedan drugom.Umjesto da svi nasi politickim liderima sjedi za jedan sto I kazu idemo u qrac,raspadamo se po savovima preduzmimo nesto,jok idemo jebat jedan drugog.Ko kaze da se ne mogu svi zajedno dogovoriti nije normalan.Dok nam Palestinu pripremaju na terenu BiH dotle se drkadzije inate .Preslikano stranje sa N.S.BiH.Nastavite sa uvredama zeleno/crveni/plavi botovi
sajber87
Posts: 3889
Joined: 25/07/2008 13:14

#78945 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

noviforumas wrote: 30/01/2023 12:31 Je li istina ili nije da ta Schmidtova organizacija podupire HDZ? Jeste, istina je. Imaju ljudi web stranicu, sve pise, ne kriju nista. I sad vi uvjeravate ljude da je Schmidt nepristran. :lol: Pa ni na HB forumu to ne tvrde.
Ponovicu smitove odluke ne idu u korist hdz u dugorocno, ako neko misli drugacije spreman sam da suocimo argumente
User avatar
Pandakonda
Posts: 4384
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#78946 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Pandakonda »

Spit_fire wrote: 30/01/2023 12:33
Pandakonda wrote: 30/01/2023 12:22

Znaci tebi je CDU/CSU koja je godinama vladala Njemackom polufasticka stranka ? :-) Svaka stranka ima bratsku stranku jer tako evropski sistem funkcionise. I SDA ima bratske stranke kao i NS, SDP itd. Pa ako je hrvatska strana potegnula pitanje toga zar nije onda logicno otici u ZG gdje plenkovic moze uticati na Covica ?

Kunem se da je SDA i DF na vlasti uopste ne bi bila prica otisao u ZG da izda Bosnu nego bi bilo Schmidt otisao u ZG da natjera plenkovica da pritisne Covica na kompromis :-) Ali kad je osmorka tu onda nije omeksanje covica nego je dogovor o podjeli bosne :-)
Protiv Smita i njegove podrske HDZu se prica bar godinu vise nego sto je osmorka i oformljena..

Cekaj malo..ti hoces reci da smatras:

Da Smit uopste nije pristrasan i da ne vuce maksimalno na stranu HDZa i Zagreba?Nego da sve radi zbog boljitka BiH
Smit je vise guran od strane Amerike i UK koji su uvijek vise bili aktivni za boljitak BiH nego sama EU. Prvo da to utvrdimo. Smit ne naginje maksimalno na stranu HDZ-a nego razgovara sa njima jer je to partija koja je dobila najvise glasova unutar hrvatskog naroda koji je pokrenuo određeno pitanje koje zele rijesiti. Mislim da je VP dosta ozbiljna pozicija da bi USA i UK lobirala da se postavi neki diletant.

Ovaj zakon naravno nije prevelik korak unaprijed ali sigurno jeste mali. I vise puta je receno da je ovaj zakon samo prva pomoc dok se ne donese novi sto je i receno da ce se uraditi u roku od 6 mjeseci.
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#78947 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by pemanapemani »

dulekrele wrote: 30/01/2023 12:41 Treba uprijeti da se ovaj ljigavi švabo sto prije otjera odavde.
Ma odmah zatvoriti i OHR.

Koji će nam kurac stranci? Ako smo dosad nešto pokazali, onda je to da nam ne trebaju stranci i da sami možemo graditi državu.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#78948 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

'Sklonite se, ima ko zna'

Čovjek bi rekao da se priča o američkim republikancima a ne o SDA destilatima :lol:
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#78949 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

A_A_AKCIJA wrote: 30/01/2023 12:40
Spit_fire wrote: 30/01/2023 12:33 Protiv Smita i njegove podrske HDZu se prica bar godinu vise nego sto je osmorka i oformljena..
SDA treba da vas nauči: nije priča borba. Politika je ozbiljan posao. Udarnički treba zapeti, a ne samo revati ko Zahiragić, mladosti mi moje.

Ako ne znate, sklonite se, ima ko zna.

Ni dan danas, SDA nema plan, ideju, dva slova kako da riješi problem sa Šmitom.

Ili lažu i čekaju da Šmit donese izmjene koje njima odgovaraju, a ovamo tobože protestuju.

Nema treće.
Posteno..Plan osmorke za Smitove egzibicije je da ih sve prihvati...nema sta top plan
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14640
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#78950 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by DaysleepeR »

luckylaka wrote: 30/01/2023 12:43 Ja ne mogu vjerovatno koliko ste vi zaludjeni svojim politickim liderima .Do te mjere da ne birajte rijeci da vrijedjate pripadnike suparnicke stranke ne birajuci rijeci.Dok nam drzave polako tone sa 100% drzave na 51% pa 23%do toga da bi mogli zavrsiti na 11% vama je bitnije da spustite jedan drugom.Umjesto da svi nasi politickim liderima sjedi za jedan sto I kazu idemo u qrac,raspadamo se po savovima preduzmimo nesto,jok idemo jebat jedan drugog.Ko kaze da se ne mogu svi zajedno dogovoriti nije normalan.Dok nam Palestinu pripremaju na terenu BiH dotle se drkadzije inate .Preslikano stranje sa N.S.BiH.Nastavite sa uvredama zeleno/crveni/plavi botovi
stavka pod jedan i pod hitno - da više prestanemo sa stupidnim vezivanjem naše sudbine sa palestincima

niti smo isto, niti ćemo biti isto, niti će nam biti ikad isto

nikakve veze sa palestincima mi nemamo, niti nas čeka ista sudbina

mislim da je vrijeme da se prekine sa tim stupidnim spinom za sirotinju dok im je ruka zavučena u novčanik da im mazne ono malo što imaju!

dosta više sa palestinom
Locked