Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
Sanjarko
Posts: 23276
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#79801 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sanjarko »

vee-jay wrote: 01/02/2023 19:35
Sanjarko wrote: 01/02/2023 19:20

Dobar je Sasa, ali on je jedan, koliko je slicnih u SDP-u. Ima jos i Irfan, ovi ostali nisu nesto, barem nisam nesto puno vidio od njih. Od Nermina i od Denisa. Mozda grijesim. Vecinom kako vidim vrte se iste face i slabiji politicari, nije samo to boljka SDP-a, nego i drugih stranaka.
ima u SDPu ekonomista.
a ja evo 20 godina trubim - zasto bu u strankama bili "bolji" ljudi nego u drugim djelovima drustva?
cak sta vise - sad vise nece niko razuman vise u politiku a ionako svako ko moze napusta BiH.

nego posto vidjeh da ih je akcija nabrojao - razimlim - koliko SDP ili neka druga stranka ima ovakvih ljudi:

Sebija, Bisera, Bakir, Zahiragić, Osmica, Asim, Tigar, Prevljak, Diareja
Odliv mozgova i sl, ali opet politika je politika, privlacna je kao takva opet. Problem je sta se iste face vecinom vrte. Sta ce Lagumdziju postavljati u diplomatiji. Dusku sta su negdje postavili, nisam upratio gdje, pozdravljam, i Erola isto tako.

Vecina je za penzionisanja ili je kako sam rekao slaba sta se tice politike. Denis je dobar kao zastupnik bio i to mu je domet po meni, mozda i kao gradonacelnik bi bio dobar, ali vise pozicije ne. Nermin isto tako, slab po meni sta se tice politike tj kao politicar.

Treba imati instikt za politiku, inace za sto sta treba imati instikt. Uglavnom imamo slab kadar od politike pa nadalje cak da nekazem sta drugo, jb-n u najmanju ruku da se tako izrazim.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#79802 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

meridiyan wrote: 01/02/2023 19:45 Politicka realnost . Ovo mi zvuci poznato. Sjecate li se?


Hahahaha kakav zaključak genijalca. Ako more more, ako ne more, ne mora ni moći :lol:
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#79803 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

laik1981 wrote: 01/02/2023 19:50
Naravno da je SDP kljucna stranka u ovim procesima.. To je fakt i sam si svjestan toga.. Pogledas izborne rezultate i uvjeris se u te cinjenice.. Ideologija je u ovom momentu sporedna stvar.. Kada se SDA skloni sa politicke scene tek tada cemo moci pricati o ideologijama i zauzimati pozicije u politici na osnovu ideologije.. SDA je kancer kada je pro-bh strana u pitanju.. Kada njih ne bude, a prije svega tu mislim na bracni par i uzi krug ljudi oko njih, stvari ce biti dosta jednostavnije.. Tek tad cemo imati neki definisaniji desni, lijevi, liberalni i ostale blokove na politickoj sceni i takmicenje izmedju njih.. Sa SDA na sceni u ovakvom formatu Bosnjaci i pro.bh nastrojeni su osudjeni na propast.. Micanje SDA sa scene je u perspektivi najveca opasnost i za HDZ i SNSD.. Nista ne dolazi preko noci..
Jos cu samo ovo pa necu vise. Jer je uzaludno I besmisleno.

Edin Forto juce, danas ide u drzavnicke posjete, covjek ministar, a dolazi iz minorne stranke koja recimo u Mostaru dobije 1, 5 % glasova (lupam brojku, tu je negdje) ali on se pita. Tj dobija privid da se nesto pita. Tako je i sa Nerkom, on kao biva ce biti premijer....a stranka mu nikad objektivno po svojoj snazi ne bi primirisala tome. Ko im je to omogucio. Dino i NiP, igrajuci na kartu zelje da se konacno nesto I pita, da se osjeti vlast, ponudio im je kolac koji ce ih dugorocno skupo stajati. Mislim stranke, nece Fortu I Nerku....prakticki pristali su biti NIPove konkubine I njihovu politika se kreira sada u prostorijama NiP-a. Ostaje sad samo pitanje, kako ukloniti SDA.....onog trenutka kada se ukloni SDA ostaje slobodan prostor za vucicevsku vladavinu na oni 23 % teritorije.

Kao sto rekoh, dosta od mene na ovu temu.
User avatar
hatemondays
Posts: 1197
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#79804 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hatemondays »

Student_u_Ostavci wrote: 01/02/2023 20:01
meridiyan wrote: 01/02/2023 19:45 Politicka realnost . Ovo mi zvuci poznato. Sjecate li se?


Hahahaha kakav zaključak genijalca. Ako more more, ako ne more, ne mora ni moći :lol:
Ovo postaje Alan Ford, kako se zvao onaj zgodni clan bande, on je imao ovakve legendarne izlive genijalnosti.
@palermo u pravu si treba bjezati odavde eto im nek se igraju , dobili su priliku uzivajte.
O naivnosti sjetim se rahmetli Avde Palica , ode on da pregovara i ode u livadu. Sa dusmanima se nit sjedi, nit pregovara a taj rucak Dino ce te skupo kostati.
laik1981
Posts: 13008
Joined: 05/12/2012 13:04

#79805 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by laik1981 »

palermo wrote: 01/02/2023 20:01
laik1981 wrote: 01/02/2023 19:50
Naravno da je SDP kljucna stranka u ovim procesima.. To je fakt i sam si svjestan toga.. Pogledas izborne rezultate i uvjeris se u te cinjenice.. Ideologija je u ovom momentu sporedna stvar.. Kada se SDA skloni sa politicke scene tek tada cemo moci pricati o ideologijama i zauzimati pozicije u politici na osnovu ideologije.. SDA je kancer kada je pro-bh strana u pitanju.. Kada njih ne bude, a prije svega tu mislim na bracni par i uzi krug ljudi oko njih, stvari ce biti dosta jednostavnije.. Tek tad cemo imati neki definisaniji desni, lijevi, liberalni i ostale blokove na politickoj sceni i takmicenje izmedju njih.. Sa SDA na sceni u ovakvom formatu Bosnjaci i pro.bh nastrojeni su osudjeni na propast.. Micanje SDA sa scene je u perspektivi najveca opasnost i za HDZ i SNSD.. Nista ne dolazi preko noci..
Jos cu samo ovo pa necu vise. Jer je uzaludno I besmisleno.

Edin Forto juce, danas ide u drzavnicke posjete, covjek ministar, a dolazi iz minorne stranke koja recimo u Mostaru dobije 1, 5 % glasova (lupam brojku, tu je negdje) ali on se pita. Tj dobija privid da se nesto pita. Tako je i sa Nerkom, on kao biva ce biti premijer....a stranka mu nikad objektivno po svojoj snazi ne bi primirisala tome. Ko im je to omogucio. Dino i NiP, igrajuci na kartu zelje da se konacno nesto I pita, da se osjeti vlast, ponudio im je kolac koji ce ih dugorocno skupo stajati. Mislim stranke, nece Fortu I Nerku....prakticki pristali su biti NIPove konkubine I njihovu politika se kreira sada u prostorijama NiP-a. Ostaje sad samo pitanje, kako ukloniti SDA.....onog trenutka kada se ukloni SDA ostaje slobodan prostor za vucicevsku vladavinu na oni 23 % teritorije.

Kao sto rekoh, dosta od mene na ovu temu.
Slozicemo se da se ne slazemo.. S jedne strane imas lako provjerljive fakte, a sa druge vlastite teorije i konstrukcije..

A vucicevsku vladavinu vec imas ako izuzmes KS i jos nekolicinu sredina.. U ostatku BiH, nebitno da li u RS-u, dijelovima sa hrvatskom vecinom ili tamo gdje vlada SDA, vec ti je vucicevska vladavina.. Jedina razlika je sto je vucicevska vladavina u Srbiji tu drzavu postavila kao najozbiljniji politicki faktor u medjunarodnim okvirima, a kada je regija u pitanju, a ovi nasi vucicevci su svoje sredine gdje vladaju doveli na nivo apsolutne nebitnosti..
sajber87
Posts: 3890
Joined: 25/07/2008 13:14

#79806 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

palermo wrote: 01/02/2023 20:01
laik1981 wrote: 01/02/2023 19:50
Naravno da je SDP kljucna stranka u ovim procesima.. To je fakt i sam si svjestan toga.. Pogledas izborne rezultate i uvjeris se u te cinjenice.. Ideologija je u ovom momentu sporedna stvar.. Kada se SDA skloni sa politicke scene tek tada cemo moci pricati o ideologijama i zauzimati pozicije u politici na osnovu ideologije.. SDA je kancer kada je pro-bh strana u pitanju.. Kada njih ne bude, a prije svega tu mislim na bracni par i uzi krug ljudi oko njih, stvari ce biti dosta jednostavnije.. Tek tad cemo imati neki definisaniji desni, lijevi, liberalni i ostale blokove na politickoj sceni i takmicenje izmedju njih.. Sa SDA na sceni u ovakvom formatu Bosnjaci i pro.bh nastrojeni su osudjeni na propast.. Micanje SDA sa scene je u perspektivi najveca opasnost i za HDZ i SNSD.. Nista ne dolazi preko noci..
Jos cu samo ovo pa necu vise. Jer je uzaludno I besmisleno.

Edin Forto juce, danas ide u drzavnicke posjete, covjek ministar, a dolazi iz minorne stranke koja recimo u Mostaru dobije 1, 5 % glasova (lupam brojku, tu je negdje) ali on se pita. Tj dobija privid da se nesto pita. Tako je i sa Nerkom, on kao biva ce biti premijer....a stranka mu nikad objektivno po svojoj snazi ne bi primirisala tome. Ko im je to omogucio. Dino i NiP, igrajuci na kartu zelje da se konacno nesto I pita, da se osjeti vlast, ponudio im je kolac koji ce ih dugorocno skupo stajati. Mislim stranke, nece Fortu I Nerku....prakticki pristali su biti NIPove konkubine I njihovu politika se kreira sada u prostorijama NiP-a. Ostaje sad samo pitanje, kako ukloniti SDA.....onog trenutka kada se ukloni SDA ostaje slobodan prostor za vucicevsku vladavinu na oni 23 % teritorije.

Kao sto rekoh, dosta od mene na ovu temu.
Mislis da se trebalo povuci i pustiti df i sda sa hdz i snsd jos 4 pa jos 4 pa jos 4 pa jos 4 godine, do kada, ako ti kazes da ce kod hrvata i srba stalno pobjedjivati nacionalisti
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#79807 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

sajber87 wrote: 01/02/2023 20:15
palermo wrote: 01/02/2023 20:01

Jos cu samo ovo pa necu vise. Jer je uzaludno I besmisleno.

Edin Forto juce, danas ide u drzavnicke posjete, covjek ministar, a dolazi iz minorne stranke koja recimo u Mostaru dobije 1, 5 % glasova (lupam brojku, tu je negdje) ali on se pita. Tj dobija privid da se nesto pita. Tako je i sa Nerkom, on kao biva ce biti premijer....a stranka mu nikad objektivno po svojoj snazi ne bi primirisala tome. Ko im je to omogucio. Dino i NiP, igrajuci na kartu zelje da se konacno nesto I pita, da se osjeti vlast, ponudio im je kolac koji ce ih dugorocno skupo stajati. Mislim stranke, nece Fortu I Nerku....prakticki pristali su biti NIPove konkubine I njihovu politika se kreira sada u prostorijama NiP-a. Ostaje sad samo pitanje, kako ukloniti SDA.....onog trenutka kada se ukloni SDA ostaje slobodan prostor za vucicevsku vladavinu na oni 23 % teritorije.

Kao sto rekoh, dosta od mene na ovu temu.
Mislis da se trebalo povuci i pustiti df i sda sa hdz i snsd jos 4 pa jos 4 pa jos 4 pa jos 4 godine, do kada, ako ti kazes da ce kod hrvata i srba stalno pobjedjivati nacionalisti
Odgovorit ću ti ovim citatom
Najveći neprijatelj socijaldemokratije u Bosni i Hercegovini, pa samim tim i Socijaldemokratske partije BiH, a naročito države Bosne i Hercegovine generalno je homogeni etnički i nacionalni prostor.

Današnji SDP BiH nije našao prijeko potrebni balans između nacionalnog i građanskog, a naročito između vjerskog i sekularnog.

Zbog toga SDP BiH i ne može ispuniti svoju primarnu misiju da ujedini ljevicu u Bosni i Hercegovini, a o nekom porazu nacionalističkih stranaka na izborima tek nema ni govora.Najveći problem SDP BiH je lažni građanski fundamentalizam, titoizam i komunizam, kao i ideološka zloupotreba maštanja, uspomena i romantizma o radnim akcijama i petokrakama od strane istrošenih tipova.

Ovakav SDP BiH u stvari treba ljudima koji su nadareni ZA NIŠTA, uz poruku mladima kada polijepe plakate- dođite za 15-20 godina.

I ovi "šampioni" socijaldemokratije sami sebe nazivaju progresivcima, a već decenijama provode rigidnu rutinu i otpor svakoj vrsti napretka.

Svrha ovakve SDP BiH je u stvari da forsira sumnjive pojedince, a onda ih štiti od njihove vlastite gluposti, te tako neutrališe bilo kakav ozbiljan cilj, čak i da postoji.

I umjesto da imamo ozbiljnu strukturu i infrastrukturu kao osnovu i konturu buduće, savremene, sekularne, građanske Bosne i Hercegovine, mi nemamo ništa.

Doveli smo se u situaciju da umjesto da prisilimo nacionalističke stranke da se priklone i prilagode ljevici, razaraju nas lokalni otpadnici tih istih stranaka.

Bez multietničke SDP BiH i istinske socijaldemokratije kao doktrine i političke filozofije nema ni Bosne i Hercegovine,
nisam ja rekao, nego Aleksandar Vukotić predsjednik SDP-a Banjaluka. Ja sam boldirao meni najinteresantnije
sajber87
Posts: 3890
Joined: 25/07/2008 13:14

#79808 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

palermo wrote: 01/02/2023 20:34
sajber87 wrote: 01/02/2023 20:15

Mislis da se trebalo povuci i pustiti df i sda sa hdz i snsd jos 4 pa jos 4 pa jos 4 pa jos 4 godine, do kada, ako ti kazes da ce kod hrvata i srba stalno pobjedjivati nacionalisti
Odgovorit ću ti ovim citatom
Najveći neprijatelj socijaldemokratije u Bosni i Hercegovini, pa samim tim i Socijaldemokratske partije BiH, a naročito države Bosne i Hercegovine generalno je homogeni etnički i nacionalni prostor.

Današnji SDP BiH nije našao prijeko potrebni balans između nacionalnog i građanskog, a naročito između vjerskog i sekularnog.

Zbog toga SDP BiH i ne može ispuniti svoju primarnu misiju da ujedini ljevicu u Bosni i Hercegovini, a o nekom porazu nacionalističkih stranaka na izborima tek nema ni govora.Najveći problem SDP BiH je lažni građanski fundamentalizam, titoizam i komunizam, kao i ideološka zloupotreba maštanja, uspomena i romantizma o radnim akcijama i petokrakama od strane istrošenih tipova.

Ovakav SDP BiH u stvari treba ljudima koji su nadareni ZA NIŠTA, uz poruku mladima kada polijepe plakate- dođite za 15-20 godina.

I ovi "šampioni" socijaldemokratije sami sebe nazivaju progresivcima, a već decenijama provode rigidnu rutinu i otpor svakoj vrsti napretka.

Svrha ovakve SDP BiH je u stvari da forsira sumnjive pojedince, a onda ih štiti od njihove vlastite gluposti, te tako neutrališe bilo kakav ozbiljan cilj, čak i da postoji.

I umjesto da imamo ozbiljnu strukturu i infrastrukturu kao osnovu i konturu buduće, savremene, sekularne, građanske Bosne i Hercegovine, mi nemamo ništa.

Doveli smo se u situaciju da umjesto da prisilimo nacionalističke stranke da se priklone i prilagode ljevici, razaraju nas lokalni otpadnici tih istih stranaka.

Bez multietničke SDP BiH i istinske socijaldemokratije kao doktrine i političke filozofije nema ni Bosne i Hercegovine,
nisam ja rekao, nego Aleksandar Vukotić predsjednik SDP-a Banjaluka. Ja sam boldirao meni najinteresantnije
Ovaj citat nista ne govori ja sam tebe pitao konkretno kako vidis rjesenje
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#79809 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

sajber87 wrote: 01/02/2023 20:39
palermo wrote: 01/02/2023 20:34

Odgovorit ću ti ovim citatom



nisam ja rekao, nego Aleksandar Vukotić predsjednik SDP-a Banjaluka. Ja sam boldirao meni najinteresantnije
Ovaj citat nista ne govori ja sam tebe pitao konkretno kako vidis rjesenje
Pa dao sam ti rješenje , tj Aleksandar ga ti je dao, to što ga ti ne razumiješ ili nećeš da razumiješ nije do mene....

odoh gledati Džanana....
mishic
Posts: 6294
Joined: 28/04/2011 16:29

#79810 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by mishic »

Dino je po svemu, ama baš po svemu isti Dodik. Pun sebe, prepotentan, sirov i surov, nabusit, diktatorski raspoložen i samo prijeti, vrijeđa, obečava, laže...
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#79811 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by channel10 »

dr_Evil wrote: 01/02/2023 16:32
Spit_fire wrote: 01/02/2023 16:29 Al iko ikad sa SBB..ugasila se stranka a 4 aktuelnaministra u vladi FBiH :lol: i to Bog zna do kad ce ostat tu
I kako ikako Kifla misli da on kontrolise ova 4 SBB-ova. Iskustvo sa SBB-om, ko najvise ponudi taj vlada. Redovno skakucu izmedju SDA i HDZ, osim pred izbore, tad ko fol izlaze iz svega.

Komedija od preCjednika NIPa. Ko da je jos jucer kod Senada govorio da ga ne cudi da je Radoncic razbio sestorku, ali ga boli sto je Komso to uradio.
Pola SBB-a je u PIP preslo. Ha rek'o PIP, ha SBB, isto ti je to.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#79812 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by channel10 »

Student_u_Ostavci wrote: 01/02/2023 17:53 Četnici iz SNSDa ne žele dobro ovoj državi i radije će pustiti da i njihov narod krepa od gladi neko da učine nešto dobro za državu. I tako će biti sa svakom odlukom.
Priglupi su oni koji su vjerovali da tu može nešto drugačije biti.
Znalo se da nece, ali nece ni ovi ovamo samo se kriju iza Dodika.

A oni da hoce pomoci ovaj narod, poslali bi inspekcije da provjere ove extra marze kod.nasih finih privatnika. Ima tu potencijala da se smanji litra goriva za 20-30 pa i 40 pf, a ostale bi im akcize.
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#79813 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by MuaDib »

Mi bi ko ukinuli akcije, ali Mile Neda.
Populizam, jer niko nema hrabrosti reći narodu istinu da naše budžete MMF verifikuje prije bilo koga i da su akcize pokriće za kreditiranje. To što mi nemamo para i pored brojnih nameta, to politika treba da odgovori. Svi znamo što, a ne bunimo se, jer gdje ćeš na ljude s parama udariti. Jer se svi vodimo narodnom - ne vrijedi se s rogatim bosti.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#79814 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by _BataZiv_0809 »

pemanapemani wrote: 01/02/2023 19:12 Napokon zastava Bosne i Hercegovine u palati manjeg bosanskohercegovackog entiteta. :thumbup:
:thumbup: :bih:
User avatar
Haris.ba
Posts: 24854
Joined: 08/09/2005 20:08

#79815 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Haris.ba »

MuaDib wrote: 01/02/2023 21:13 Mi bi ko ukinuli akcije, ali Mile Neda.
Populizam, jer niko nema hrabrosti reći narodu istinu da naše budžete MMF verifikuje prije bilo koga i da su akcize pokriće za kreditiranje. To što mi nemamo para i pored brojnih nameta, to politika treba da odgovori. Svi znamo što, a ne bunimo se, jer gdje ćeš na ljude s parama udariti. Jer se svi vodimo narodnom - ne vrijedi se s rogatim bosti.
Uopceno, sve vrste poreza su pokrice za kredite. Samo poseban dio akciza na naftu je direktno pokrice za cestogradnju. Tako, ako ima dovoljno poreza iz drugih izvora akcize na naftu se mogu smanjiti ili ukinuti.

Ovo sto politicari hoce da ukinu ne dira te akcize za cestogradnju, vec samo akcize koje se skupljaju na racun koji se kasnije potrose kroz budzet.

Da Mmf zeli da stopira, stopirao bi.

Ovdje se radi o tome da je entitet RS pred nizom uskoro dospjelih kredita sa veoma velikim ratama, a sto nije zaduzivano u sistemu Mmf, vec prodajom obveznica u Londonu, Becu.... Njima treba lova da to otplate. Ne mogu ni marke se odreci.

Samo jednu transu da promase, niko im vise nece kuputi obveznice. Barem, niko sa "cistim" novcem.
User avatar
kokakolas
Posts: 1445
Joined: 15/03/2008 21:35

#79816 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by kokakolas »

Konak je apsolutno najbolji moguci penicilin za SDA-ovce :bih:
NediM17
Posts: 21686
Joined: 05/11/2009 11:49

#79817 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by NediM17 »

DinokiJo kod matana na PTPC.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#79818 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

mishic wrote: 01/02/2023 20:52 Dino je po svemu, ama baš po svemu isti Dodik. Pun sebe, prepotentan, sirov i surov, nabusit, diktatorski raspoložen i samo prijeti, vrijeđa, obečava, laže...
Nemoj vrijeđati Dodika usporedbom sa ovim klovnom.
User avatar
Fudo Bosna
Posts: 2462
Joined: 18/10/2012 16:23

#79819 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Fudo Bosna »

Ovaj nepismeni nastavnik fizickog je najveci izdajnik Bosne i Bosnjaka u povijesti.

Za ovog Dritana F. Abdic je "mala maca", ili lokani despot i izdajnik...

Najtuznije je sto jos ima jadova koji ovu bagru koja je na sve spremna brane i pravdaju !!!
Hakiz
Posts: 40534
Joined: 30/07/2015 20:01

#79820 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hakiz »

Student_u_Ostavci wrote: 01/02/2023 21:41
mishic wrote: 01/02/2023 20:52 Dino je po svemu, ama baš po svemu isti Dodik. Pun sebe, prepotentan, sirov i surov, nabusit, diktatorski raspoložen i samo prijeti, vrijeđa, obečava, laže...
Nemoj vrijeđati Dodika usporedbom sa ovim klovnom.
Ne pretjerujte.
Hakiz
Posts: 40534
Joined: 30/07/2015 20:01

#79821 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hakiz »

Fudo Bosna wrote: 01/02/2023 21:43 Ovaj nepismeni nastavnik fizickog je najveci izdajnik Bosne i Bosnjaka u povijesti.

Za ovog Dritana F. Abdic je "mala maca", ili lokani despot i izdajnik...

Najtuznije je sto jos ima jadova koji ovu bagru koja je na sve spremna brane i pravdaju !!!
Eto vas isto kao oni koji kažu da je SDA gora od četnika.

De malo smirite strasti.
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#79822 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by pemanapemani »

meridiyan wrote: 01/02/2023 19:29
pemanapemani wrote: 01/02/2023 19:12 Napokon zastava Bosne i Hercegovine u palati manjeg bosanskohercegovackog entiteta. :thumbup:
Napokon :mrgreen:

Image
Ovo je fotografija iz kancelarije predsjednika manjeg bosanskohercegovackog entiteta.
Na zvanicnoj konferenciji za novinare zastava Bosne i Hercegovine, koja je tamo rijetkost, prakticno endem.

Da je bilo ko od patriota slikan sa drzavnom zastavom u Dodikovom brlogu, ovdje bi gorilo kako su patrioti svezali medu Dodika i natjerali ga da plese.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#79823 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

Dino opet prekucao intervju :thumbup: :bih:
Hakiz
Posts: 40534
Joined: 30/07/2015 20:01

#79824 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hakiz »

Styling wrote: 01/02/2023 22:32 Dino opet prekucao intervju :thumbup: :bih:
Uspio ubijediti Mileta da idemo u NATO?
DonieBrasco
Posts: 15514
Joined: 31/08/2016 16:09

#79825 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by DonieBrasco »

Dobro je Mile miran ocigledno zadovoljan desavanjima.
Locked