Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
Login77777
Posts: 8542
Joined: 18/05/2021 09:11

#50251 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Login77777 »

skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 20:53
Login77777 wrote: 30/11/2021 20:52
Hodze ce po minkenu okupljati Softice, Zahiragice, Zvizdice itd.
Brigada za moralnu podrsku iz sigurnog minkena. :lol:
Eto.na sta se govna spustaju...
Pa nece Zahiragic i ekipa sigurno pusku u ruci drzati…
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#50252 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sierra club »

skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 20:50 Ma SDA botovi se aktivirali....
Jbt ja evo u Minhenu, prije mjesec hodza postavlja na fb kako.se treba braniti.ovo.ono....
Joj malo.mi je falilo.da ga pitam, hoces ti ici dole i uzeti pusku
Pa nevidim ni da će Neko od vas uzet pušku i oslobadjat RS.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#50253 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skafiskafsnjak »

Sierra club wrote: 30/11/2021 20:55
skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 20:50 Ma SDA botovi se aktivirali....
Jbt ja evo u Minhenu, prije mjesec hodza postavlja na fb kako.se treba braniti.ovo.ono....
Joj malo.mi je falilo.da ga pitam, hoces ti ici dole i uzeti pusku
Pa nevidim ni da će Neko od vas uzet pušku i oslobadjat RS.
Ne kontam... Od nas ? RS ? :?
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#50254 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sierra club »

skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 20:57 Ne kontam... Od nas ? RS ?
Pa da li misliš da će iko branit BiH? jer si reko da u minhenu neće
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#50255 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skafiskafsnjak »

Sierra club wrote: 30/11/2021 21:00
skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 20:57 Ne kontam... Od nas ? RS ?
Pa da li misliš da će iko branit BiH? jer si reko da u minhenu neće
A mozda nece ni trebati na taj nacin braniti?
Ne bi lose bilo da nas politicari odbrane pametnim akcijama i lobiranjem? A svi isto ikebane ....
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#50256 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sierra club »

skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 21:03 A mozda nece ni trebati na taj nacin braniti?
Ne bi lose bilo da nas politicari odbrane pametnim akcijama i lobiranjem? A svi isto ikebane ....
Pa zato kaźem "vi" jer ja neznam nijednog patriotu koji javno govori da ovdje nema ko branti BiH ako bude belaja. Tako je Karadžić govorio u parlamentu 1992.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#50257 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skafiskafsnjak »

Sierra club wrote: 30/11/2021 21:06
skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 21:03 A mozda nece ni trebati na taj nacin braniti?
Ne bi lose bilo da nas politicari odbrane pametnim akcijama i lobiranjem? A svi isto ikebane ....
Pa zato kaźem "vi" jer ja neznam nijednog patriotu koji javno govori da ovdje nema ko branti BiH ako bude belaja. Tako je Karadžić govorio u parlamentu 1992.
Cekaj, gdje sam ja rekao.da dole nema ko braniti BiH?
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#50258 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sierra club »

skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 21:07 Cekaj, gdje sam ja rekao.da dole nema ko braniti BiH?
Pa imal ko braniti BiH ako bude belaja? reci nam. Ja kažem da ima. a ti?
saimidin
Posts: 2753
Joined: 20/05/2011 17:53

#50259 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by saimidin »

Sierra club wrote: 30/11/2021 20:48
saimidin wrote: 30/11/2021 20:32 Kako mislis koji, pa svaki osim SA, ukljucujuci I okolicu SA, naravno prvo brcko I sirenje oko brckog, celic, gradacac, srebrenik, presijecanje puta tuzla SA, na nisicima, kod kladnja, vjerovatno pokusaj presijecanja SA mostar, u krajini na bos. petrovac I kljuc,

Ustase I cetnici ce raditi skupa, hr vojska ulazi u zap herc. I mozda pokusa se spojiti sa vitez I kiseljak, zepce ce imati rs u zaledju I presijeca put maglaj zenica, jajce isto ce se nasloniti na rs

Na SA nece krenuti direktno, jer su naucili lekciju, znam ja da bi bilo jebeno u SA, cesto sam tamo, ali ako padne sve ovo, sta ce ti stocno

Prvi problem je sto ne mozemo na dvije strane, nekome treba popustiti, po meni hr, ali bez jacih saveznika nece imati ko to isposlovati
Mislim da nemaju nikakve namjere da napadaju Federaciju. Ama baš nikakve. Cilji im je sačuvat ovo što su ukrali.

Najavit ulazak Hrvatske vojske u zapadnu hercegovinu je na istom nivou mom najavljavanju ulaskom Turske i Pakistanske vojske u istočno hercegovinu.

A žepče I vitez i kiseljak su pola pola i okruženi velikim Bošnjačkim opštinama.
Sierra club wrote: 30/11/2021 20:48 jajce isto ce se nasloniti na rs
A neznam jesil čuo, zadnjih 20 godina jajce je pod skoro totalnom bošnjačkom kontrolom. i graniči se sa donjim vakufom i tranvikom već 900 godina.
Naravno da nece "napadati", samo ce se "braniti"

Poslusaj ti snimak razgovora ljevicara milanovica sa satorasima, pa razmisli da li je to bas isto kao ovo sto pricas za tursku/pakistan, a kada je to bilo

Ideja podjele bih nikada nije umrla u sr/hr, samo cekaju povoljne okolnosti, nadam se da cemo znati uticati gdje treba da do tih okolnosti I ne dodje

Meni samo nije jasno, pa zar nismo sposobni kao albanci izlobirati svoje interese
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#50260 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skafiskafsnjak »

Sierra club wrote: 30/11/2021 21:08
skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 21:07 Cekaj, gdje sam ja rekao.da dole nema ko braniti BiH?
Pa imal ko braniti BiH ako bude belaja? reci nam. Ja kažem da ima. a ti?
Naravno da ima. Ne sjecam se da sam igdje rekao da nema.
Ja samo kazem da efendija iz Minhena nece uzeti....
User avatar
arman1
Posts: 5294
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#50261 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by arman1 »

Sve strateg do stratega.
Ko mislite da će da gine?
Nakon što sam u zadnjem ratu, agresiji vidio kakvo smo govno od naroda sigurno neću pustiti da moje djete glumi ramba čuvajući oteto na poljinama.
Već sam uvelike u pripremama da mu promijenim državu i državljanstvo
Dok sam ja truhnuo po čukama i vrletima pametni su "patili" po zagrebu, beogradu, Mingenu, Londonu, Ankari itd.
Rat stao i Armanu srednji pst u oko.
Vratili se malezijski i ini studenti što su djeca probranih i dobiše poslove, a mi nismo podobni. Kažu nismo pouzdani PTSP i sl.
U zadnje vrijeme počesto vidim na banderama svoje suborce. Sve 45-60 godina. Umiru kao da je kakva ofanziva na beogradski vilajet počela.
Gonit će mo ih do beograda, ali u k..cu.
Ko će ratovati, bilmezi koji ulaze u minska polja goneći Pokemone(nije sleng za četnike i sl).
Patriote proganjaju kao bijesne pse i niko kurcem ne mrda, ali svi su glasni i idu na proteste da brane prava cuka, maca, krokodila, pedera i inih bjelosvjetskih disidenata. Samo je važno da im je dobar PR.

I naravno svoje rasprodajemo u bescjenje, a kupujemo uvozna govna. Nedavno sam na jednoj njemačkoj FB grupi (zdrav život i prehrana) objavio snimak kako otvaram Nescafe strong koji se bijeli kao snijeg u Sarajevu(ima poneka i crna tačkica). Kao napomenu sam napisao da sam i stomak pokvario s tim "napitkom". U roku od dva dana se pojavio uposlenik firme koja tuši te proizvode u Baden-W. i počeo me uvjeravati da je u pitanju vjerovatno loša kopija.
Kad sam mu rekao da se samo ovakav može kupiti u Sarajevo Bosnien und Herzegowina počeo je da prosipa šuplju kako je je napitak u skladu s našom zakonskom regulativom.
Da mi smo ovce i u skladu s našim zakonima samo mlijeko pijemo dok nas muzu.

Koje smo mi ovce, na sjednicama uprave Agrokora svojevremeno na stolu su uvijek bili Jana, Kiseljak i još neka prirodna voda iz BiH. Uglavnom bi Jana bila netaknuta.
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#50262 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sierra club »

skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 21:10 Naravno da ima. Ne sjecam se da sam igdje rekao da nema.
Ja samo kazem da efendija iz Minhena nece uzeti....
pa ok, neće ni dodikov sin , ni špijuni, ni matematičari, ni časne sestre, ni agronomi, nego svako ima svoj dio da igra u odrbnai.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#50263 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skafiskafsnjak »

Sierra club wrote: 30/11/2021 21:15
skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 21:10 Naravno da ima. Ne sjecam se da sam igdje rekao da nema.
Ja samo kazem da efendija iz Minhena nece uzeti....
pa ok, neće ni dodikov sin , ni špijuni, ni matematičari, ni časne sestre, ni agronomi, nego svako ima svoj dio da igra u odrbnai.
I jos nesto...ima ko da brani. Ali je pitanje hoce li?
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#50264 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sierra club »

arman1 wrote: 30/11/2021 21:13 Sve strateg do stratega.
Ko mislite da će da gine?
Nakon što sam u zadnjem ratu, agresiji vidio kakvo smo govno od naroda sigurno neću pustiti da moje djete glumi ramba čuvajući oteto na poljinama.
Već sam uvelike u pripremama da mu promijenim državu i državljanstvo
Uh jesi i ti strateg. Kao da si ratovo za političare a ne da ti porodica nebi bila mučena i ubijena. I kao da ćeš ti zaustavit državu i odlučit ko će ratovat a ko neće. Ako se nadješ tu kad belaj počne, kasno ti je. Zato idi sad ako možeš.
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#50265 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sierra club »

skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 21:16 I jos nesto...ima ko da brani. Ali je pitanje hoce li?
Pitanje je hoće li oni htjeti ginuti za dodika i nezavisnu RS? ja kažem ne, šta ti kažeš?
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#50266 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sierra club »

saimidin wrote: 30/11/2021 21:09 Poslusaj ti snimak razgovora ljevicara milanovica sa satorasima, pa razmisli da li je to bas isto kao ovo sto pricas za tursku/pakistan, a kada je to bilo
Ti misliš da ću Hrvatska okupirat dio BiH a da Turska neće poslati vojsku i jednostavno dopustiti tu okupaciju? To nam hoćeš da kažeš?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#50267 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skafiskafsnjak »

Sierra club wrote: 30/11/2021 21:21
skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 21:16 I jos nesto...ima ko da brani. Ali je pitanje hoce li?
Pitanje je hoće li oni htjeti ginuti za dodika i nezavisnu RS? ja kažem ne, šta ti kažeš?
Mnogo budala ima...nacionalista... Koji bi htjeli.
Ja se samo nadam da su manjina.
User avatar
arman1
Posts: 5294
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#50268 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by arman1 »

Sierra club wrote: 30/11/2021 21:19
arman1 wrote: 30/11/2021 21:13 Sve strateg do stratega.
Ko mislite da će da gine?
Nakon što sam u zadnjem ratu, agresiji vidio kakvo smo govno od naroda sigurno neću pustiti da moje djete glumi ramba čuvajući oteto na poljinama.
Već sam uvelike u pripremama da mu promijenim državu i državljanstvo
Uh jesi i ti strateg. Kao da si ratovo za političare a ne da ti porodica nebi bila mučena i ubijena. I kao da ćeš ti zaustavit državu i odlučit ko će ratovat a ko neće. Ako se nadješ tu kad belaj počne, kasno ti je. Zato idi sad ako možeš.
Nisam ratovao za političare nego da zaustavim krvoloke, a poslije rata mi se ponašanje običnog naroda zgadilo. U rs-u svi znaju koja su govna bili njihovi "velikani" ali ih nedaju a mi i dalje kupujemo kod Manje, Mlinara, kupujemo nektar, "žuju", Swislion, alksandrija itd.
Čim skontam da bi barut mogao zamirisati odoh "patiti" ili bar djete da pošaljem.
User avatar
arman1
Posts: 5294
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#50269 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by arman1 »

Sierra club wrote: 30/11/2021 21:23
saimidin wrote: 30/11/2021 21:09 Poslusaj ti snimak razgovora ljevicara milanovica sa satorasima, pa razmisli da li je to bas isto kao ovo sto pricas za tursku/pakistan, a kada je to bilo
Ti misliš da ću Hrvatska okupirat dio BiH a da Turska neće poslati vojsku i jednostavno dopustiti tu okupaciju? To nam hoćeš da kažeš?
Ja kažem da će mo opet od turaka dobit selame kao i prije ali sad se ni Pakistan ni Iran neće trzati zbog nas.
User avatar
Truba
Posts: 81179
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#50270 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Truba »

arman1 wrote: 30/11/2021 21:13 Sve strateg do stratega.
Ko mislite da će da gine?
Nakon što sam u zadnjem ratu, agresiji vidio kakvo smo govno od naroda sigurno neću pustiti da moje djete glumi ramba čuvajući oteto na poljinama.
Već sam uvelike u pripremama da mu promijenim državu i državljanstvo
Dok sam ja truhnuo po čukama i vrletima pametni su "patili" po zagrebu, beogradu, Mingenu, Londonu, Ankari itd.
Rat stao i Armanu srednji pst u oko.
Vratili se malezijski i ini studenti što su djeca probranih i dobiše poslove, a mi nismo podobni. Kažu nismo pouzdani PTSP i sl.
U zadnje vrijeme počesto vidim na banderama svoje suborce. Sve 45-60 godina. Umiru kao da je kakva ofanziva na beogradski vilajet počela.
Gonit će mo ih do beograda, ali u k..cu.
Ko će ratovati, bilmezi koji ulaze u minska polja goneći Pokemone(nije sleng za četnike i sl).
Patriote proganjaju kao bijesne pse i niko kurcem ne mrda, ali svi su glasni i idu na proteste da brane prava cuka, maca, krokodila, pedera i inih bjelosvjetskih disidenata. Samo je važno da im je dobar PR.

I naravno svoje rasprodajemo u bescjenje, a kupujemo uvozna govna. Nedavno sam na jednoj njemačkoj FB grupi (zdrav život i prehrana) objavio snimak kako otvaram Nescafe strong koji se bijeli kao snijeg u Sarajevu(ima poneka i crna tačkica). Kao napomenu sam napisao da sam i stomak pokvario s tim "napitkom". U roku od dva dana se pojavio uposlenik firme koja tuši te proizvode u Baden-W. i počeo me uvjeravati da je u pitanju vjerovatno loša kopija.
Kad sam mu rekao da se samo ovakav može kupiti u Sarajevo Bosnien und Herzegowina počeo je da prosipa šuplju kako je je napitak u skladu s našom zakonskom regulativom.
Da mi smo ovce i u skladu s našim zakonima samo mlijeko pijemo dok nas muzu.

Koje smo mi ovce, na sjednicama uprave Agrokora svojevremeno na stolu su uvijek bili Jana, Kiseljak i još neka prirodna voda iz BiH. Uglavnom bi Jana bila netaknuta.
Bas si ogorcen jbg
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#50271 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sierra club »

skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 21:24
Sierra club wrote: 30/11/2021 21:21

Pitanje je hoće li oni htjeti ginuti za dodika i nezavisnu RS? ja kažem ne, šta ti kažeš?
Mnogo budala ima...nacionalista... Koji bi htjeli.
Ja se samo nadam da su manjina.
Pa dobra ti ta velikosrpska mitomanija. po tebi, BiH ima ko da brani ali možda neće. a za nezavisnost RS i dodika, ima ko da brani i spremni su, ali ti se nadaš da nisu. hehehehe ko vas nazna skupo bi vas platio.

Zato ti kažem, džaba vi pišete ovdje, ima ko da brani BiH, budite sigurni u to. Kao što vam je Alija reko 1992 kad nismo ni imali vojske.
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#50272 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sierra club »

arman1 wrote: 30/11/2021 21:27 Nisam ratovao za političare nego da zaustavim krvoloke, a poslije rata mi se ponašanje običnog naroda zgadilo. U rs-u svi znaju koja su govna bili njihovi "velikani" ali ih nedaju a mi i dalje kupujemo kod Manje, Mlinara, kupujemo nektar, "žuju", Swislion, alksandrija itd.
Čim skontam da bi barut mogao zamirisati odoh "patiti" ili bar djete da pošaljem.
pa nekupujem ja. Nekupuješ ti. šta je problem?

ako ti se nesvidjaju političari, galsaj za druge. Šta je tu problem. Za koga si prije glaso?

barut već miriše. šta radiš tu?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#50273 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skafiskafsnjak »

Sierra club wrote: 30/11/2021 21:29
skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 21:24

Mnogo budala ima...nacionalista... Koji bi htjeli.
Ja se samo nadam da su manjina.
Pa dobra ti ta velikosrpska mitomanija. po tebi, BiH ima ko da brani ali možda neće. a za nezavisnost RS i dodika, ima ko da brani i spremni su, ali ti se nadaš da nisu. hehehehe ko vas nazna skupo bi vas platio.

Zato ti kažem, džaba vi pišete ovdje, ima ko da brani BiH, budite sigurni u to. Kao što vam je Alija reko 1992 kad nismo ni imali vojske.
Sta si ti sad, neki.prorok? Pa znas ko je sta....
Ko smo mi?

I pise se "ne zna" ..odvojeno :bih:
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#50274 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sierra club »

arman1 wrote: 30/11/2021 21:28 Ja kažem da će mo opet od turaka dobit selame kao i prije ali sad se ni Pakistan ni Iran neće trzati zbog nas.
Dovoljna je samo turska, i to samo u slučaju ds se susjedi uključe. Šta će nam turska protiv čovićevih ili dodika?
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#50275 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sierra club »

skafiskafsnjak wrote: 30/11/2021 21:33 Sta si ti sad, neki.prorok? Pa znas ko je sta....
Ko smo mi?

I pise se "ne zna" ..odvojeno
Ja vidim kroz pisanje i obezhrabrivanje BiH patriota ko je ko. Nemožeš druže reći da ima ko za njih da ratuje ali za Bosnu ima ali možda neće. daj, prepoznamo te sa ravne gore.

Reci da svi znamo? Imali ko da ratuje za RS? Imali ko da brani BiH od tih hajvana?
Locked