Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
izvrsni direktor
Posts: 9346
Joined: 20/12/2018 16:11

#81001 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by izvrsni direktor »

Prpa.ba wrote: 08/02/2023 09:39
Zato ja u startu ne pristajem da se u moje ime rade bilo kakvi kompromisi
Tako je, ili ce biti onako kako ti hoces ili nece nikako. Samo radikalno i bez popustanja! Kompromis ne dolazi u obzir!! Pa makar 30 godina nikakav napredak ne vidjeli jer u radikalizmu je rjesenje!! Bolje nastavak tridesetogodisnjeg nerada i svadjanja oko stvari oko kojih nema dogovora nego bilo kako drugacije!
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11027
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#81002 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Prpa.ba »

dr_Evil wrote: 08/02/2023 09:47 Super ti je cilj, mes cini da je Mladic rekao da se to zove genocid jer se ne moze narod prosijat sa nekog teritorija. What do I know
Pa i ne znas jer ne citas s razumijevanjem. Procitaj opet, fokusiraj se, i mislim da ces razumjeti sta sam napisao. :thumbup:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11027
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#81003 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Prpa.ba »

izvrsni direktor wrote: 08/02/2023 10:07 Tako je, ili ce biti onako kako ti hoces ili nece nikako. Samo radikalno i bez popustanja! Kompromis ne dolazi u obzir!! Pa makar 30 godina nikakav napredak ne vidjeli jer u radikalizmu je rjesenje!! Bolje nastavak tridesetogodisnjeg nerada i svadjanja oko stvari oko kojih nema dogovora nego bilo kako drugacije!
Bas smo do sad bili radikalni i samo se svadjali sa separatistima, a oni jadni sve vrijeme samo tragali za rjesenjima na opste zadovoljstvo. :-D

Stvarno vise ne znam odakle iskacete sa ovim narativima. Doduse, kad vidim Drinu kako hvali entitete na brzoj reakciji, sve bude jasno. :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#81004 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Truba »

građanska država u očima onih u BiH koji je žele izgleda da bošnjaci biraju predsjednika....većinu u parlamentu...i u općinama gdje su većina

ali u praksi bi bio miks između makedonije crne gore i libanona
dakle totalni raspad sistema prema kojemu bi ovo danas što imamo bilo švicarska
User avatar
dr_Evil
Posts: 12423
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#81005 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Prpa.ba wrote: 08/02/2023 10:13
dr_Evil wrote: 08/02/2023 09:47 Super ti je cilj, mes cini da je Mladic rekao da se to zove genocid jer se ne moze narod prosijat sa nekog teritorija. What do I know
Pa i ne znas jer ne citas s razumijevanjem. Procitaj opet, fokusiraj se, i mislim da ces razumjeti sta sam napisao. :thumbup:
Hoces da kazes da me je ALijino obrazovanje ucinilo prakticki nepismenim? Huu, moze da bude.

Nego razumio sam ja dobro sta si ti napisao, ja samo rekoh da se ne moze do toga.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11027
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#81006 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Prpa.ba »

Truba wrote: 08/02/2023 10:16 građanska država u očima onih u BiH koji je žele izgleda da bošnjaci biraju predsjednika....većinu u parlamentu...i u općinama gdje su većina

ali u praksi bi bio miks između makedonije crne gore i libanona
dakle totalni raspad sistema prema kojemu bi ovo danas što imamo bilo švicarska
Pa sto bi bilo, evo primjer tebe. Glasas za nominalno bosnjacku stranku koja je najbliza stavovima tvog naroda, npr. Pucanstvo i Pravda, sta ti fali. Tja nece biti Liban jer HDZ visi oko cenzusa. Mozda se PiP i HDZ ujedine u jednu stranku, i to je vec respektabilna ekipa, sigurno bi sudjelovali u vlasti. :mrgreen:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12423
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#81007 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Prpa.ba wrote: 08/02/2023 10:20
Truba wrote: 08/02/2023 10:16 građanska država u očima onih u BiH koji je žele izgleda da bošnjaci biraju predsjednika....većinu u parlamentu...i u općinama gdje su većina

ali u praksi bi bio miks između makedonije crne gore i libanona
dakle totalni raspad sistema prema kojemu bi ovo danas što imamo bilo švicarska
Pa sto bi bilo, evo primjer tebe. Glasas za nominalno bosnjacku stranku koja je najbliza stavovima tvog naroda, npr. Pucanstvo i Pravda, sta ti fali. Tja nece biti Liban jer HDZ visi oko cenzusa. Mozda se PiP i HDZ ujedine u jednu stranku, i to je vec respektabilna ekipa, sigurno bi sudjelovali u vlasti. :mrgreen:
Mislis(zipa prvo bijelo polje na sahari):

Image
Last edited by dr_Evil on 08/02/2023 10:21, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#81008 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Truba »

Prpa.ba wrote: 08/02/2023 10:20
Truba wrote: 08/02/2023 10:16 građanska država u očima onih u BiH koji je žele izgleda da bošnjaci biraju predsjednika....većinu u parlamentu...i u općinama gdje su većina

ali u praksi bi bio miks između makedonije crne gore i libanona
dakle totalni raspad sistema prema kojemu bi ovo danas što imamo bilo švicarska
Pa sto bi bilo, evo primjer tebe. Glasas za nominalno bosnjacku stranku koja je najbliza stavovima tvog naroda, npr. Pucanstvo i Pravda, sta ti fali. Tja nece biti Liban jer HDZ visi oko cenzusa. Mozda se PiP i HDZ ujedine u jednu stranku, i to je vec respektabilna ekipa, sigurno bi sudjelovali u vlasti. :mrgreen:
imali ste razdoblje NHI, Kradom za Boljitak i HSP u vlasti ništa niste normalno učinili
i to vam je bilo normalno kad lik sa 152 glasa ulazi ko hrvat u vlast
a sad vas žulja 60 000 + 200 000
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11027
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#81009 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Prpa.ba »

dr_Evil wrote: 08/02/2023 10:17 Hoces da kazes da me je ALijino obrazovanje ucinilo prakticki nepismenim? Huu, moze da bude.
Ma jok, nepismenost je izbor i nosi se iz kuce. :mrgreen:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11027
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#81010 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Prpa.ba »

Truba wrote: 08/02/2023 10:21 imali ste razdoblje NHI, Kradom za Boljitak i HSP u vlasti ništa niste normalno učinili
i to vam je bilo normalno kad lik sa 152 glasa ulazi ko hrvat u vlast
a sad vas žulja 60 000 + 200 000
Ne zulja mene nista jer na FBiH 60+200 ne moze formirati vlast jer nemaju vecinu.

Recimo u KS stranke okupljene oko HDZ-a imaju glatku vecinu, tvoj glas se pika, a ja ne kukam. Volja vecine tako funkcionise. :mrgreen:
User avatar
sinuhe
Posts: 11483
Joined: 03/06/2011 11:33

#81011 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sinuhe »

Gradjanska drzava kao termin postoji samo u BiH. Alija se u Americi 1991 hvali da je BiH gradjanska drzava za razliku od Srbije. Istina nije znao kako prevesti na engleski. Civilno ili gradjansko drustvo znaci nesto drugo na Zapadu.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12423
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#81012 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Prpa.ba wrote: 08/02/2023 10:21
dr_Evil wrote: 08/02/2023 10:17 Hoces da kazes da me je ALijino obrazovanje ucinilo prakticki nepismenim? Huu, moze da bude.
Ma jok, nepismenost je izbor i nosi se iz kuce. :mrgreen:
Ipak je do Alije:
Bosna i Hercegovina je prvi put učestvovala u Pisa programu 2018. godine kada je testirano gotovo 6.500 učenika iz 213 škola iz države. Testovi iz jezika, matematike i prirodnih nauka trebali su provjeriti u kojoj mjeri bh. učenici mogu primijeniti svoje znanje u realnom životu. Rezultat je bio ispod prosjeka. Bosna i Hercegovina je osvojila 62 mjesto među 79 država u kojima je izvršeno testiranje, a pokazalo se da je svaki drugi učenik funkcionalno nepismen.

Ali dobro je, ne puca, suti, i SDA je na vlasti, sucur Allahu.
plavi_E
Posts: 6548
Joined: 18/10/2021 19:47

#81013 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Ideja gradjanske drzava je bila patka. Na toj ideji su dobro zivjeli veliki broj politicara zadnjih nekoliko decenija. Da li oni znali da od te ideje nema nista ili nisu nije vise ni bitno. Ideja gradjanske drzave je bila glavna prepreka da Bosnjaci traze udio vlasti u plemenski uradjenoj BiH dio koji im po brojnosti pripada. nakon sto je OHR tj. "medjunarodna zajednica" svojim odlukama i ponasanjem jasno stavio do znanja da je gradjanska BiH glupost i da to ne podrzavaju neki i dalje pricaju o "gradjanskoj" BiH.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#81014 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

E cuj dati Hrvatima sta hoce i nadat se da ce se promjenit :lol: Pa ljudi su takve hinje da to nema na svijetu...das mu jednu stvar on je iskoristi da dobije drugu...92 im dao vlast radi mira u kuci on ti vratio tako sto je to pokusao iskoristit da otme dio drzave..ko misli da bi sad bilo drugacije nek slobodno se odjavi s foruma. Nakon svega jos postoje ljudi koji vjeruju da ce njihova dobrota promijenit druge :-) :-)

A sto se tice radikalizma apsolutno se slazem sa @Prpa.ba . Dodik i Covic i svi njihovi prethodnici kao i nasljednici dolaze na pregovore i razgovore sa mislju da se mora razgovarat o njihovim zahtjevima i da ce Bosnjaci popustit. Trazis 10/10 dobijes 4/10 ..nea veze docemo po tih 6 kasnije...korak po korak. Kad su slomljene ofanzive 93 i poceo se uzvracat udarac kae Franjo "ee stanite ljudi to se mi malo salili"...

Mi sta radimo od rata na ovamo evo 30 godina bavimo se zahtjevima separatista...umjesto da konacno pokazemo zube..i stvari koje oni traze nece bit ni tema razgovara jer ovo je isto da ti dodje neko i kaze e haj da pregovaramo da mi das pola svoje plate, i ti ispregovaras da mu das trecinu..sad sto nema veze s mozgom zasto bi ista davao..to je manje bitno

Gradjanska drzava nije nikakava patka, ona bi bila zadnji ekser u kovceg separatista...isto bgm ko da trazimo nesto sto tek treba napravit a ne nesto sto je u vecini demokratskog sviejta sasvim normalno
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#81015 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Lakat Jebić »

Evo, to je sva sustina.

"Razumijem da je želja da što prije pomognemo narodu Turske i Sirije, ali ne treba praviti oko toga političku priču"

Kaze Dino ne treba pravit politicku pricu od humanitarne pomoci. Pa ne pravimo je mi, pravi ti je relaksirani koalicioni partner, koji je iskoristio i humanitarnu pricu da, ako ne moze sustinski, onda bar simbolicno ponizi drzavu.

A eto mi necemo pravit politicke price.


Na drugu temu. Hocel on bas ba svaki sastanak vodat sa sobom Brkica?

I sto nam na onoj facebook objavio sinoc gdje je pobrojao sve s kim se sastao nije napisao da je bio i sa Zeljanom?

"Razgovarao je i sa predsjednikom odbora za vanjsku politiku u EU parlamentu Davidom Mcallisterom i njegovom zamjenicom Željanom Zovkom te drugim zvaničnicima."

https://pressmediabih.com/vijesti/2023/ ... vo-i-koje/

Nije da mi je pressmedia inace pouzdan izvor, al posto se s tog medija evo pocelo ulazit u Dinin kabinet, valjda im se u njegovoj promociji moze vjerovat.

Vjerovatno interni nesporazum oko toga sta je za objavit. Bitno je da on ne pravi politicku pricu oko nepotrebnih stvari.
plavi_E
Posts: 6548
Joined: 18/10/2021 19:47

#81016 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

U Presjednistvu "gradjanske" BiH nije bitno koliko koji clan Presjednistva predstavlja populacije BiH. Jer se clanovi Presjednistva predstavnici svih gradjana BiH a ne samo jedne skupine. U slucaju "legitimnih" predstavnika u Presjednistvu BiH gdje svaki clan Presjednistva predstavlja samo svoje pleme dobija se problem da clanPresjednistva koji predstavlja 10% stanovnistva ima istu politicku moc kao i clan Presjednistva koji predstavlja 50-60% stanovnistva. To znaci da Presjednistvo sastavljeno od "legitimnih" predstavnika ne moze imati iste ovlasti kao i Presjednistvo u kojem svaki clan predstavlja sve gradjane BiH ali se eto bira iz svake etnije ili iz ostali.
User avatar
512MB
Posts: 10571
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#81017 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by 512MB »

@Styling Jel to pala buđetska pozicijica, lEpo :D
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#81018 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Cherry-Cherry »

Truba wrote: 08/02/2023 10:16 građanska država u očima onih u BiH koji je žele izgleda da bošnjaci biraju predsjednika....većinu u parlamentu...i u općinama gdje su većina
To je zapravo Bošnjakistan bez Srba i Hrvata.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#81019 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

plavi_E wrote: 08/02/2023 10:38 U Presjednistvu "gradjanske" BiH nije bitno koliko koji clan Presjednistva predstavlja populacije BiH. Jer se clanovi Presjednistva predstavnici svih gradjana BiH a ne samo jedne skupine. U slucaju "legitimnih" predstavnika u Presjednistvu BiH gdje svaki clan Presjednistva predstavlja samo svoje pleme dobija se problem da clanPresjednistva koji predstavlja 10% stanovnistva ima istu politicku moc kao i clan Presjednistva koji predstavlja 50-60% stanovnistva. To znaci da Presjednistvo sastavljeno od "legitimnih" predstavnika ne moze imati iste ovlasti kao i Presjednistvo u kojem svaki clan predstavlja sve gradjane BiH ali se eto bira iz svake etnije ili iz ostali.
Ma ja boje se ljudi Bosnjacke dominacije a istovremeno glavni problem sto Bosnjaci glasaju za nekoga ko nije Bosnjak...
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#81020 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

Cherry-Cherry wrote: 08/02/2023 10:40
Truba wrote: 08/02/2023 10:16 građanska država u očima onih u BiH koji je žele izgleda da bošnjaci biraju predsjednika....većinu u parlamentu...i u općinama gdje su većina
To je zapravo Bošnjakistan bez Srba i Hrvata.
Kakva laz mog mi oca..ako iko bira ljude druge nacije to su Bosnjaci..

Znaci imas Bosnjake kojima prigovaras da hoce dominaciju a istovremno im peigovaras sto glasaju za hrvata. Sa druge strane imas ljudi koji ne bi glasali za Bosnjaka pa taman bio najsposbniji politcar na svijetu

Uostalom sta hocete rec..da treba pobit dovoljan broj Bosnjaka il doselit ova druga dva da ima 33% svakog naoda?
Last edited by Spit_fire on 08/02/2023 10:43, edited 1 time in total.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11027
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#81021 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Prpa.ba »

Spit_fire wrote: 08/02/2023 10:41 Ma ja boje se ljudi Bosnjacke dominacije a istovremeno glavni problem sto Bosnjaci glasaju za nekoga ko nije Bosnjak...
:mrgreen:
User avatar
512MB
Posts: 10571
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#81022 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by 512MB »

palermo wrote: 08/02/2023 09:59 Pa jedan od problema sa gradanskom drzavom je I sto nije jasno definisano sta znaci zapravo gradjanska drzava. Koji je to njen supstrat, kako izgleda, na cemu se zasniva
BiH je po trenutnom ustavu država sa građanskim entitetima gdje važi jedan čovjek jedan glas.


E sad, hoćel PiPovci i Ljevica to ukinuti bumo videli.
plavi_E
Posts: 6548
Joined: 18/10/2021 19:47

#81023 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Lakat Jebić wrote: 08/02/2023 10:37 Evo, to je sva sustina.

"Razumijem da je želja da što prije pomognemo narodu Turske i Sirije, ali ne treba praviti oko toga političku priču"
Spoiler
Show
Kaze Dino ne treba pravit politicku pricu od humanitarne pomoci. Pa ne pravimo je mi, pravi ti je relaksirani koalicioni partner, koji je iskoristio i humanitarnu pricu da, ako ne moze sustinski, onda bar simbolicno ponizi drzavu.

A eto mi necemo pravit politicke price.


Na drugu temu. Hocel on bas ba svaki sastanak vodat sa sobom Brkica?

I sto nam na onoj facebook objavio sinoc gdje je pobrojao sve s kim se sastao nije napisao da je bio i sa Zeljanom?

"Razgovarao je i sa predsjednikom odbora za vanjsku politiku u EU parlamentu Davidom Mcallisterom i njegovom zamjenicom Željanom Zovkom te drugim zvaničnicima."

https://pressmediabih.com/vijesti/2023/ ... vo-i-koje/

Nije da mi je pressmedia inace pouzdan izvor, al posto se s tog medija evo pocelo ulazit u Dinin kabinet, valjda im se u njegovoj promociji moze vjerovat.

Vjerovatno interni nesporazum oko toga sta je za objavit. Bitno je da on ne pravi politicku pricu oko nepotrebnih stvari.
Mrtav hladan ubjedjuje javnost da je Dodik zaobisao drzavni nivo iz zelje da pomogne Turcima.
:-)

I zbog servilosti prema Dodiku je morao pohvaliti vladu dodikovog entiteta i to pod cijenu da mora pohvaliti i vladu na celu sa Fadilom:

"Ne želim da prigovaram entitetskim vladama. Želim da vjerujem da su to uradili u najboljoj namjeri i mislim da je dobro što su ljudi već u Turskoj. Mislim da su obje entitetske vlade uradile dobar posao", ističe šef bh. diplomatije.

:-)
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11027
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#81024 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Prpa.ba »

Lakat Jebić wrote: 08/02/2023 10:37 Evo, to je sva sustina.

"Razumijem da je želja da što prije pomognemo narodu Turske i Sirije, ali ne treba praviti oko toga političku priču"

Kaze Dino ne treba pravit politicku pricu od humanitarne pomoci. Pa ne pravimo je mi, pravi ti je relaksirani koalicioni partner, koji je iskoristio i humanitarnu pricu da, ako ne moze sustinski, onda bar simbolicno ponizi drzavu.

A eto mi necemo pravit politicke price.


Na drugu temu. Hocel on bas ba svaki sastanak vodat sa sobom Brkica?

I sto nam na onoj facebook objavio sinoc gdje je pobrojao sve s kim se sastao nije napisao da je bio i sa Zeljanom?

"Razgovarao je i sa predsjednikom odbora za vanjsku politiku u EU parlamentu Davidom Mcallisterom i njegovom zamjenicom Željanom Zovkom te drugim zvaničnicima."

https://pressmediabih.com/vijesti/2023/ ... vo-i-koje/

Nije da mi je pressmedia inace pouzdan izvor, al posto se s tog medija evo pocelo ulazit u Dinin kabinet, valjda im se u njegovoj promociji moze vjerovat.

Vjerovatno interni nesporazum oko toga sta je za objavit. Bitno je da on ne pravi politicku pricu oko nepotrebnih stvari.
Post vrijedan da se prenese na novu stranicu.

Dino pokazao da je ipak svjestan sta radi, u mjeri da ga je stid spomeniti sjedenje sa Zeljanom Lajkacicom Objava. :mrgreen:
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#81025 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

plavi_E wrote: 08/02/2023 10:43
Lakat Jebić wrote: 08/02/2023 10:37 Evo, to je sva sustina.

"Razumijem da je želja da što prije pomognemo narodu Turske i Sirije, ali ne treba praviti oko toga političku priču"
Spoiler
Show
Kaze Dino ne treba pravit politicku pricu od humanitarne pomoci. Pa ne pravimo je mi, pravi ti je relaksirani koalicioni partner, koji je iskoristio i humanitarnu pricu da, ako ne moze sustinski, onda bar simbolicno ponizi drzavu.

A eto mi necemo pravit politicke price.


Na drugu temu. Hocel on bas ba svaki sastanak vodat sa sobom Brkica?

I sto nam na onoj facebook objavio sinoc gdje je pobrojao sve s kim se sastao nije napisao da je bio i sa Zeljanom?

"Razgovarao je i sa predsjednikom odbora za vanjsku politiku u EU parlamentu Davidom Mcallisterom i njegovom zamjenicom Željanom Zovkom te drugim zvaničnicima."

https://pressmediabih.com/vijesti/2023/ ... vo-i-koje/

Nije da mi je pressmedia inace pouzdan izvor, al posto se s tog medija evo pocelo ulazit u Dinin kabinet, valjda im se u njegovoj promociji moze vjerovat.

Vjerovatno interni nesporazum oko toga sta je za objavit. Bitno je da on ne pravi politicku pricu oko nepotrebnih stvari.
Mrtav hladan ubjedjuje javnost da je Dodik zaobisao drzavni nivo iz zelje da pomogne Turcima.
:-)

I zbog servilosti prema Dodiku je morao pohvaliti vladu dodikovog entiteta i to pod cijenu da mora pohvaliti i vladu na celu sa Fadilom:

"Ne želim da prigovaram entitetskim vladama. Želim da vjerujem da su to uradili u najboljoj namjeri i mislim da je dobro što su ljudi već u Turskoj. Mislim da su obje entitetske vlade uradile dobar posao", ističe šef bh. diplomatije.

:-)
Isto tako nece da vjeruje da su Covicevi zahtjevi ustvari put u raspad drzave
Locked