Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
velikonja
Posts: 793
Joined: 19/01/2014 20:37

#78601 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by velikonja »

A_A_AKCIJA wrote: 28/01/2023 20:54

Razumijem tvoje ogorčenje i potrebu da šukaš i vrijeđaš. Izgubili na izborima i ne možeš se pomiriti sa tim. Kockanje sa Bakirom se i nije baš isplatilo, jer ubismo Baketa.

Moj motiv je drugi. Želim da nam bude bolje, pa i tebi, ma kako ti neracionalan i djetinjast bio u političkim promišljanjima. Ja ovo ne doživljavam ko navijačka prepucavanja. Želim svojoj djeci ostaviti bolju sredinu. A ti bi svoj ego oštrio, baš ko Komšo. Usrao najbolju ideju u Sarajevu zbog ženinog posla u TZ. To je taj nivo političke svjesnosti.

Priča o bivšim SDA je samo copium, jer ti ljudi rade ono što je ŽK obećavao. U suštini, tebi i likovima poput Reufa je krivo jer vi niste uradili ono što su svi sanjali. Poslali SDA na klupu i dokazali da može bolje, umjesto bježanja Sebiji pod suknju i zobanja mrvica koje padnu sa stola.
jbt...ja vrijedjam a on meni kaze da sam neracionalan....

e pa vidis, ti i tvoj ljbuljeni vodja ste upravo takvi...ko ne misli kao vi i ne slijedi velicanstvenog taj je neracionalan....
shvati da takav narativ ljude odbija, tolika kolicina bahatosti i prepotentnosti jos nije vidjena

da nije sdp i ns dino bi bio tacno ono sto mu je i domet...sekretar mjesne zajednice

a sad uzdravlje
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10290
Joined: 27/04/2021 22:52

#78602 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

Leverage wrote: 28/01/2023 20:59 DF ljevičari sa militantnim ekstremistima Begićem i Mešalićem :lol:
Image

nemoj tako isto kao sto klix objavljuje tekst Senje Mahinica poznatog stavovca :oops: :oops: :lol: :lol: , sve nezavisni novinari i novinarstvo :cry:
velikonja
Posts: 793
Joined: 19/01/2014 20:37

#78603 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by velikonja »

sajber87 wrote: 28/01/2023 20:55
velikonja wrote: 28/01/2023 20:11

niti mogu niti hocu. da pocnete razmisljati a ne slijediti svog sultana, ne bi postavljali ovakva pitanja

ti vjerujes u dinu, ja ne...razlika izmedju nas je...paaa nepremostiva
Prijatelju ja sebe smatram demokratom nemam sultane niti idole bilo bi mi zao da ih ti imas jer to nije ono cemu ova zemlja treba da tezi to je bar moje misljenje. Ja vjerujem u zdrav razum, populizam i demagogiju na koju nasjedas smatram velikim zlom za svako drustvo koje tezi normalnosti
demagogoija da je sda odgojila konakovica, zvizdica, camparu, fudu kasumovica, kukica mevlinog, okreica, zahiragica, onaj crnkic sto ga uhapsie neki dan, braca gavrankapetanovice, fahru braboncica i ine.
demagogija da je to ista skola, u mikron
demagogija da oni mogu iz sda ali sda ovstina iz njih nikad

bogami....ne znam, eto onda jeste, neiskusan sam i nasjeo sam na
sajber87
Posts: 3876
Joined: 25/07/2008 13:14

#78604 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

velikonja wrote: 28/01/2023 21:19
sajber87 wrote: 28/01/2023 20:55

Prijatelju ja sebe smatram demokratom nemam sultane niti idole bilo bi mi zao da ih ti imas jer to nije ono cemu ova zemlja treba da tezi to je bar moje misljenje. Ja vjerujem u zdrav razum, populizam i demagogiju na koju nasjedas smatram velikim zlom za svako drustvo koje tezi normalnosti
demagogoija da je sda odgojila konakovica, zvizdica, camparu, fudu kasumovica, kukica mevlinog, okreica, zahiragica, onaj crnkic sto ga uhapsie neki dan, braca gavrankapetanovice, fahru braboncica i ine.
demagogija da je to ista skola, u mikron
demagogija da oni mogu iz sda ali sda ovstina iz njih nikad

bogami....ne znam, eto onda jeste, neiskusan sam i nasjeo sam na
Zaboravio si ogresevica efendica i komsica koji lopovsku drzi sda ekipi preko 10 godina. Cudno da njih nisi pomenuo a pomenuo si masu nekih koji su doveli da sda nakon 20 godina padne sa vlasti. Meni je jasno zasto ali ok ;-)
User avatar
512MB
Posts: 10506
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#78605 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by 512MB »

Image
velikonja
Posts: 793
Joined: 19/01/2014 20:37

#78606 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by velikonja »

sajber87 wrote: 28/01/2023 21:31
velikonja wrote: 28/01/2023 21:19

demagogoija da je sda odgojila konakovica, zvizdica, camparu, fudu kasumovica, kukica mevlinog, okreica, zahiragica, onaj crnkic sto ga uhapsie neki dan, braca gavrankapetanovice, fahru braboncica i ine.
demagogija da je to ista skola, u mikron
demagogija da oni mogu iz sda ali sda ovstina iz njih nikad

bogami....ne znam, eto onda jeste, neiskusan sam i nasjeo sam na
Zaboravio si ogresevica efendica i komsica koji lopovsku drzi sda ekipi preko 10 godina. Cudno da njih nisi pomenuo a pomenuo si masu nekih koji su doveli da sda nakon 20 godina padne sa vlasti. Meni je jasno zasto ali ok ;-)
makar sam u nekom od prethodnih postova pomenuo i jebaca iz usk i szbih...

ma sve 5, uzivaj u liku i djelu dine velicanstvenog

meni nikakav uspjeh nije da sda padne a ostanu sdaovcici koji su iz iste sda izsali samo zato sto im krim organizacija nije mogla zadovoljiti apetite a ne zato sto su satro posteni
vjeruj da mi je sda=nip=pda=kako se ono sranje kasumovicevo zove=szbih=asda=bsda=csda=izvorna sda...nastavi niz

pozz
velikonja
Posts: 793
Joined: 19/01/2014 20:37

#78607 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by velikonja »

prokleti bosnjaci...majorizacija....relaxacija

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bradara ... /230128113

:run:
Officer Crabtree
Posts: 3503
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#78608 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Officer Crabtree »

velikonja wrote: 28/01/2023 21:40 prokleti bosnjaci...majorizacija....relaxacija

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bradara ... /230128113

:run:
Nemoj tako, Fortu je stid.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10858
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#78609 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Prpa.ba »

tramvajtrojka wrote: 28/01/2023 21:12 nemoj tako isto kao sto klix objavljuje tekst Senje Mahinica poznatog stavovca :oops: :oops: :lol: :lol: , sve nezavisni novinari i novinarstvo :cry:
A clanak je inace netacan (tj, netocan, jel). :mrgreen:
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#78610 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

velikonja wrote: 28/01/2023 21:40 prokleti bosnjaci...majorizacija....relaxacija

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bradara ... /230128113

:run:
Ustaška ideologija. Ali baš ona izvorna.
Luburić bi bio ponosan.
velikonja
Posts: 793
Joined: 19/01/2014 20:37

#78611 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by velikonja »

jbg sad ce se opet hdz naljutit', pa nista od tih relaxiranih vjetrova promjena, blagostanja i nato / eu integracija. tacno ced opet morati proglasiti samoupravu, ne moze vise ovako

bosnjaci...gdje ce vam dusa...neko iz Sa da bude u (h) dn...strasno
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#78612 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by animus »

sajber87 wrote: 28/01/2023 20:48
Athlon64 wrote: 28/01/2023 20:40

Pozdrav, ja sam glasao za DF i SDP. SDP na kantonu, na ostalim nivoima DF.

Nisi upratio zanima me samo onaj ko je cisto glasao znaci sda df ili njihova kombinacija, hvala u svakom slucaju na otvorenosti :thumbup:
Zanima me sto te to interesuje.
Sta imas ti od toga.
Evo ja sam glasao na zadnjim izborima za te dvije stranke i za Komšića sva 4 puta do sada. Nekad ranije sam znao glasati i za Silajdžića i Lagumdžiju i dr. Za SDA do ovih izbora nikako ali od sada cu redovno kao i za DF.

Razlog mog zaokreta je da sam vidio licno kakvi su smradovi u tom sektaškom NiPu, koliko je Nikšić glup čovjek kojeg može svako preveslati i koliki su duduci u NS koji veze nemaju kako drzava funkcioniše. Za ovog mamlaza Tanovića sam glasao i debelo se pokajao. Ovu Dariju vd premijera upoznao i vidio koliko je šuplja u znanju, Konakovića demagoga sam hvalio svugdje dok se nisam licno uvjerio da je samo narcis koji želi da se osveti po svaku cijenu pa makar ta cijena bila i državnost.
Iako mi je trojka bila draga u početku i smatrao sam DF izdajicama nakon kratkog vremena sam shvatio da nama kao narodu nema bolje opcije od SDA i DF. Sve ostalo je propast. Kada bi se dinastija Izetbegović uspjela skinuti iz SDA Bošnjaci bi bili na konju a naročito što se SDA očistila od najgoreg šljama koji ju je vodio. To su Čampare, Sarajlić, Zukić, Zvizdić, Kasumović, Kukić i dr. Još i ono govno Genjac ode u penziju. Fakat su postali dobra stranka samo da još Bakir i žena mu odlepršaju.
Eto, nikada se nisam stidio svog izbora. Naročito što nikada nisam zavisio niti od jedne stranke. Slobodan sam čovjek u svakom smislu a naročito materijalnom.
mishic
Posts: 6016
Joined: 28/04/2011 16:29

#78613 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by mishic »

BOTOVI I SKOTOVI

Racionalni rezoni koji su u zadnjih mjesec dva dana mogli da se čuju na brojnim temama na forumima nailazili su na takve osude, paljbe, rafale, uvrede i etiketiranja da je postalo neizdrživo. Pljuvanja, psovanja i etiketiranja bila su takve vrste da čovjek sa imalo dostojanstva nije mogao podnijeti. Kada pogledate ko su ti koji su to danonoćno činili vidite da su to botovi poneseni ničim izazvanom euforijom bez i jednog jedinog argumenta ali sa bezbroj uvreda, etiketa, laži i spinova kojima su amnestirali i pokretače ratnih sukoba na Balkanu, i ratne zločince i sve druge počinitelje bilo kojega zla i sve svalili na svoje političke neistomišljenike.

Ako se neko kao moja malenkost usudio govoriti o tome da su ovdje sve političke partije interesne grupe koje se bore za vlast sa istim ciljem da se domognu pozicija sa kojih će moći zadovoljavati lične interese i da je kod svih lični interes ispred općeg društvenog i državnog postajao je "SDA bot" sa bezbroj uvreda i drugih etiketa uz "čvrsta uvjeravanja" da su konačno "lopovi" pometeni i da će sada med i mlijeko poteći. Opaska da treba sačekati da vidimo šta i kako će biti i da su ti novi već bili u vlasti negdje na nekom nivou i u nekom (dobivenom) kapacitetu izazivala je pravo bjesnilo jer ti fini, čestiti, novikoje smo konačno dočekali nisu ništa mogli od "lopova". A onda je tim lopovima pripisivano ne samo ono što jeste politika nego su uvrede, laži, spinovi, optužbe i etiketiranja šireni na historiju, tradiciju, kulturu, vjeru i bezbroj drugih identitetskih nijansi...

Ova dva tri dana su nešto ti "novi botovi" koji su zapravo teški skotovi nešto ućutili. Reterirali. Prestali da pljuju i psuju "starim botovima" koje je iskustvo naučilo da nikome bjanko ne poklanjaju povjerenje i da treba sačekati da vidimo djela nakon sladunjavih obećanja. No nije vrijedilo. Uvrede su pljuštale sa svih strana. Evo sada od tih "novih" vlasti čujemo čak i ovakvu glupost da nije legitiman Hrvat onaj ko živi u Sarajevu!!! A o trojkama, šestorkama, osmorkama i ostalim orkama da i ne govorimo... Vračajući se na brojne postove iz prethodnih dana sada ćemo konačno moći vidjeti ko su botovi, ko skotovi a ko forumaši koje je iskustvo naučilo da se ne zalijeću, ne ulaze u forumske sukobe i ne prave rat u narodu kome mnogi rade o glavi.
sajber87
Posts: 3876
Joined: 25/07/2008 13:14

#78614 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

animus wrote: 28/01/2023 22:04
sajber87 wrote: 28/01/2023 20:48


Nisi upratio zanima me samo onaj ko je cisto glasao znaci sda df ili njihova kombinacija, hvala u svakom slucaju na otvorenosti :thumbup:
Zanima me sto te to interesuje.
Sta imas ti od toga.
Evo ja sam glasao na zadnjim izborima za te dvije stranke i za Komšića sva 4 puta do sada. Nekad ranije sam znao glasati i za Silajdžića i Lagumdžiju i dr. Za SDA do ovih izbora nikako ali od sada cu redovno kao i za DF.

Razlog mog zaokreta je da sam vidio licno kakvi su smradovi u tom sektaškom NiPu, koliko je Nikšić glup čovjek kojeg može svako preveslati i koliki su duduci u NS koji veze nemaju kako drzava funkcioniše. Za ovog mamlaza Tanovića sam glasao i debelo se pokajao. Ovu Dariju vd premijera upoznao i vidio koliko je šuplja u znanju, Konakovića demagoga sam hvalio svugdje dok se nisam licno uvjerio da je samo narcis koji želi da se osveti po svaku cijenu pa makar ta cijena bila i državnost.
Iako mi je trojka bila draga u početku i smatrao sam DF izdajicama nakon kratkog vremena sam shvatio da nama kao narodu nema bolje opcije od SDA i DF. Sve ostalo je propast. Kada bi se dinastija Izetbegović uspjela skinuti iz SDA Bošnjaci bi bili na konju a naročito što se SDA očistila od najgoreg šljama koji ju je vodio. To su Čampare, Sarajlić, Zukić, Zvizdić, Kasumović, Kukić i dr. Još i ono govno Genjac ode u penziju. Fakat su postali dobra stranka samo da još Bakir i žena mu odlepršaju.
Eto, nikada se nisam stidio svog izbora. Naročito što nikada nisam zavisio niti od jedne stranke. Slobodan sam čovjek u svakom smislu a naročito materijalnom.
Sta kazes ovo su prvi izbori na kojima si samo glasao za sda i df i da ces svaki put od sada i jos se ponosis izborom ne znajuci sta ce biti sutra a ne za 4 godine. Ne treba da se stidis izbora nebitno da li si izmanipulisan ili nisi samo moras biti svjestan posljedica svog izbora ako budu odlucivali o drzavi ili narodu, a nadam se da nece. Budi pozdravljen
A_A_AKCIJA
Posts: 5810
Joined: 16/11/2009 02:54

#78615 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by A_A_AKCIJA »

laik1981 wrote: 28/01/2023 21:01 DF je desno da tesko da moze desnije, bar kada je ova pro-bh strana u pitanju.. Biti trinaesta ruka Bakiru i Sebiji je ponizenje da ne moze vece biti.. Mene bi bilo bas sramota da sam glasao za te gnjide..
Nema tu nikakve ideologije.

DF su sluge SDA. Kratko i jasno.

A to rade za siću. Siću od ličnog interesa i siću od političkog uticaja.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#78616 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

Kad su NiPovci služili Baketu i Baketovim, DF nije ni postojao :lol:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10290
Joined: 27/04/2021 22:52

#78617 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tramvajtrojka »

Student_u_Ostavci wrote: 28/01/2023 22:42 Kad su NiPovci služili Baketu i Baketovim, DF nije ni postojao :lol:
al zato je DF od nastanka vjerna baketova sluga :oops: :lol:
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#78618 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

tramvajtrojka wrote: 28/01/2023 22:43
Student_u_Ostavci wrote: 28/01/2023 22:42 Kad su NiPovci služili Baketu i Baketovim, DF nije ni postojao :lol:
al zato je DF od nastanka vjerna baketova sluga :oops: :lol:
A NiP još i prije nastanka :lol: :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23260
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#78619 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by BHCluster »

Student_u_Ostavci wrote: 28/01/2023 22:44
tramvajtrojka wrote: 28/01/2023 22:43

al zato je DF od nastanka vjerna baketova sluga :oops: :lol:
A NiP još i prije nastanka :lol: :lol:
:izet:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#78620 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by animus »

sajber87 wrote: 28/01/2023 22:34
animus wrote: 28/01/2023 22:04

Zanima me sto te to interesuje.
Sta imas ti od toga.
Evo ja sam glasao na zadnjim izborima za te dvije stranke i za Komšića sva 4 puta do sada. Nekad ranije sam znao glasati i za Silajdžića i Lagumdžiju i dr. Za SDA do ovih izbora nikako ali od sada cu redovno kao i za DF.

Razlog mog zaokreta je da sam vidio licno kakvi su smradovi u tom sektaškom NiPu, koliko je Nikšić glup čovjek kojeg može svako preveslati i koliki su duduci u NS koji veze nemaju kako drzava funkcioniše. Za ovog mamlaza Tanovića sam glasao i debelo se pokajao. Ovu Dariju vd premijera upoznao i vidio koliko je šuplja u znanju, Konakovića demagoga sam hvalio svugdje dok se nisam licno uvjerio da je samo narcis koji želi da se osveti po svaku cijenu pa makar ta cijena bila i državnost.
Iako mi je trojka bila draga u početku i smatrao sam DF izdajicama nakon kratkog vremena sam shvatio da nama kao narodu nema bolje opcije od SDA i DF. Sve ostalo je propast. Kada bi se dinastija Izetbegović uspjela skinuti iz SDA Bošnjaci bi bili na konju a naročito što se SDA očistila od najgoreg šljama koji ju je vodio. To su Čampare, Sarajlić, Zukić, Zvizdić, Kasumović, Kukić i dr. Još i ono govno Genjac ode u penziju. Fakat su postali dobra stranka samo da još Bakir i žena mu odlepršaju.
Eto, nikada se nisam stidio svog izbora. Naročito što nikada nisam zavisio niti od jedne stranke. Slobodan sam čovjek u svakom smislu a naročito materijalnom.
Sta kazes ovo su prvi izbori na kojima si samo glasao za sda i df i da ces svaki put od sada i jos se ponosis izborom ne znajuci sta ce biti sutra a ne za 4 godine. Ne treba da se stidis izbora nebitno da li si izmanipulisan ili nisi samo moras biti svjestan posljedica svog izbora ako budu odlucivali o drzavi ili narodu, a nadam se da nece. Budi pozdravljen
Na žalost svih nas o državi odlucuju ljudi koji su naivni, neiskusni i pri tome neki su još i bez karaktera. Ja ih nisam birao nego ti i ti razmišljaj o posljedicama jer si uticao da nas takvi predstavljaju. Najbitnija vlast za državu je ona na državnom nivou i tu je sve vec zavrseno. Gledamo ove tvoje sta rade i nadajmo se da ce biti pametniji nego sto su do sada pokazivali.
A_A_AKCIJA
Posts: 5810
Joined: 16/11/2009 02:54

#78621 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by A_A_AKCIJA »

sajber87 wrote: 28/01/2023 21:31
velikonja wrote: 28/01/2023 21:19

demagogoija da je sda odgojila konakovica, zvizdica, camparu, fudu kasumovica, kukica mevlinog, okreica, zahiragica, onaj crnkic sto ga uhapsie neki dan, braca gavrankapetanovice, fahru braboncica i ine.
demagogija da je to ista skola, u mikron
demagogija da oni mogu iz sda ali sda ovstina iz njih nikad

bogami....ne znam, eto onda jeste, neiskusan sam i nasjeo sam na
Zaboravio si ogresevica efendica i komsica koji lopovsku drzi sda ekipi preko 10 godina. Cudno da njih nisi pomenuo a pomenuo si masu nekih koji su doveli da sda nakon 20 godina padne sa vlasti. Meni je jasno zasto ali ok ;-)
Pa normalno da je jasno.

Najluđi i najbezobrazniji argument je kao, nabraja sve koji su bili u SDA, nekada prije najmanje pet šest godina.

A dok to nabraja, DF drži bok ubjedljivo, bez premca najgoroj postavi SDA ikada. Najgorim kriminalcima i najvećem ološu poput Sebije, Zahiragića, Diareje, Osmice, Asima, gnomovima koji se dive Mulahusiću i ručaju sa njim, odronima sa botovskih stranica koji prijete krstašima, Americi, prizivaju raskidanje odnosa sa zapadom, pozivaju na međubošnjački sukob ...

I nađe se pametnjaković da proziva nekoga da je bio u SDA. Kakav smjehotres! :D

Pa ne možeš nikako, nikako, biti gori od ovoga. Jade iz SDA su ucijenjeni da podržavaju ovaj talog. A DF dobrovoljno se divi i podržava ove pogani od ljudi, ovo dno. I još se usude nekome držati pridike, kao, znaš jednom SDA... Pa ima li išta obraza da je ostalo, Senade :D .

Ne da ste SDA, nego ste njihova najgora metastaza.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#78622 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

Molimo bivše Baketove sluge da se smire.
skoronikako
Posts: 1021
Joined: 08/10/2018 12:09

#78623 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skoronikako »

Da li je svanuo dan?
A_A_AKCIJA
Posts: 5810
Joined: 16/11/2009 02:54

#78624 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by A_A_AKCIJA »

Athlon64 wrote: 28/01/2023 21:01
Leverage wrote: 28/01/2023 20:59 DF ljevičari sa militantnim ekstremistima Begićem i Mešalićem :lol:
Ko gleda HDZ očima - nisu.
Ko gleda svojim očima - jesu.

Ljevičari ne mogu biti patriote ili je to samo za desnicu rezervisano, ne kontam?
Pa kad već pitaš, svugdje na svijetu se patriotizam smatra desničarskom pričom. Ja se ne slažem sa tim, ali kada su već pitao, tako je.

A DF je macolom razbio svoj patriotski kompas.

Ljudi isti dan pričaju priču o NATO savezu i putu BiH u NATO, a onda se drže za suknju SDA koja zapad proglašava krstašima, prijete Americi zbog Fadila na crnoj listi...

I nemoj da se pravimo ludi u stilu, nije to SDA, to su neki ludi nacionalisti.
Tu priču mogu prodavati nepismenim budalama, dok obavještajne službe toga zapada i NATO zemalja itekako znaju ko to piše, da Osmica plaća, a Bakir i njegovi oko njega naručuju.

I onda bi oni, kao, u NATO, među krstaše? :D
User avatar
Athlon64
Posts: 1933
Joined: 24/11/2022 17:51

#78625 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Athlon64 »

A_A_AKCIJA wrote: 28/01/2023 23:00
Athlon64 wrote: 28/01/2023 21:01

Ko gleda HDZ očima - nisu.
Ko gleda svojim očima - jesu.

Ljevičari ne mogu biti patriote ili je to samo za desnicu rezervisano, ne kontam?
Pa kad već pitaš, svugdje na svijetu se patriotizam smatra desničarskom pričom. Ja se ne slažem sa tim, ali kada su već pitao, tako je.

A DF je macolom razbio svoj patriotski kompas.

Ljudi isti dan pričaju priču o NATO savezu i putu BiH u NATO, a onda se drže za suknju SDA koja zapad proglašava krstašima, prijete Americi zbog Fadila na crnoj listi...

I nemoj da se pravimo ludi u stilu, nije to SDA, to su neki ludi nacionalisti.
Tu priču mogu prodavati nepismenim budalama, dok obavještajne službe toga zapada i NATO zemalja itekako znaju ko to piše, da Osmica plaća, a Bakir i njegovi oko njega naručuju.

I onda bi oni, kao, u NATO, među krstaše? :D
Ništa, čekamo 05. Februar pa da vidimo šta će narod reći na lokalnim izborima. Ovdje sam upratio vas par likova koji uvijek vrti istu priču koja nema nikakve logike, sreća pa ovaj forum nije mjerilo javnosti.

Ja sam glasao za DF i nisam se pokajao, kao niti jedan drugi glasač DF-a - vama se naš izbor može sviđati ili ne.

Ovdje se čak poturila priča da je "DF iznevjerio svoje glasače" tako što je otišao sa SDA u koaliciju i da je time potpisao svoju smrtnu presudu.
Kad vidi čuda - DF ostvari bolji rezultat nego prethodne izbore. Kako onda to objašnjavate?

Očito je da DF ima stabilnu i lojalnu glasačku bazu, koju malo koja druga stranka (osim vodećih nacionalnih) može da ima. Tako da ta priča o iznevjeravanju i prevarama - lažite sami sebe.
Locked