Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#39151 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

ušće wrote:@ Styling

I Hitler je imao ideju ...A za Slobu da ne pričam ...

Ako već donosiš ideje ne donosi ih na račun kostiju mojih predaka ...za tvoje me zanima sa njima možeš ono što ti rodbina dozvoli ...

Ako se vrijeđaš na opasaku upućene po ženskoj osnovi ,onda se počni ponašati kao žena majka ,sestra ...dama ...ili se uhvati "heklanja"...
Jer se majke ,setre,dame ...grade dom a ne razgrađuju ...
Kao sto sam ti vec rekla. Lekcije o ponasanju dijeli u svojoj kuci, ako smijes. Niti si pozvan niti imas pravo da bilo kome dijelis lekcije o ponasanju. Ja se ne ponasam, ja pisem. Pisem o onome sto zelim, a to sto se tebi moje pisanje ne svidja me se ne dotice. I jos jednom, uvredama samo pokazujes svoj karakter i nedostatak argumenata u diskusiji. Poradi malo na tome, pa mozemo nastaviti. Ako budes imao petlje.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#39152 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

Basvod wrote:
Styling wrote:
ušće wrote:
Ti si svoje civilizacijske, a naravno sve druge ljudske vrijednosti pokazao/la u ovih par zadnjih dana ...
Naravno. Ja bar nikoga nisam vrijedjala, a od "demokratskih" forumasa sam svasta dozivjela.
Uvredama me ni ti niti bilo ko drugi necete otjerati sa foruma i oduzeti mi pravo da iznosim svoje ideje i da ih branim.
Vaa odgovara samo onaj ko misli isto kao vi i u vasu tikvu puse. Svako ko dodje sa drugacijom idejom je odmah anatemiziran. Toliko o vasoj demokraticnosti i toleranciji, na koju se masovno pozivate.
Ti ne iznosis svoje ideje nego dosadjujes isto ko i ovi sto te napadaju.
Rekla si jednom da si za podjelu, ok, al ne moras 10 puta svaki dan ponavljati jedno te isto kao i Mister.
Imas viziju, kad se pojavi bosnjacka stranka sa programom koji je u skladu sa tvojom vizijom glasaj za nju i to je to. Ne mislis valjda da ces ti na forumu podjeliti BiH. Ne ide to tako...
A, sto vas onda toliki broj prati ovu diskusiju i aktivno ucestvuje. Primijetila sam da se u zadnja dva dana broj diskutanata cak i povecao. Ja nikoga ne prisiljavam da sa mnom diskutuje. Svako ima pravo izbora. Tako i ti. Ako ti se ne svidja, nemoj ucestvovati.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#39153 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

baxul wrote:
Styling wrote: Naravno. Ja bar nikoga nisam vrijedjala, a od "demokratskih" forumasa sam svasta dozivjela.
Uvredama me ni ti niti bilo ko drugi necete otjerati sa foruma i oduzeti mi pravo da iznosim svoje ideje i da ih branim.
Vaa odgovara samo onaj ko misli isto kao vi i u vasu tikvu puse. Svako ko dodje sa drugacijom idejom je odmah anatemiziran. Toliko o vasoj demokraticnosti i toleranciji, na koju se masovno pozivate.
ti ne braniš svoje ideje nego recikliraš karadžićeve.
Ti onda ocito ne poznajes ideje velikog vodje.
Dzekson32
Posts: 2
Joined: 11/03/2014 20:45

#39154 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Dzekson32 »

Takozvani ''padobranci'' su tu dosli s zadatkom, nakon sto su ispamali do bola forum Bihneta.Da ne pricam da im se sve i svasta dopusta na forumu Dnevnog Avaza gdje ti navodno ''Bosnjaci'' uskacu i valjda preko interneta, kad vec ne moze drugacijePretjerano nemaju veci stepen inteligencije, pa im je ostalo naklapanje preko interneta.Da proglase treci, pa makar tamo oko Bulevara, steta sto se ne dodje do rijeke Neretve

Cinjenice su neumoljive.One ne lazu.Bosnjaci i Romi skoro 57% Osnovaca u skolamagodine ove skolske 2013/2014 .U nekim opcinama tu je cifra vec presla 50%.Tako naprimjer prvi put imas sad u Brcko distriktu situaciju da Srbi i Hrvati ne cine vecinu u Osnovnim skolama, pa ni zajedno, da ne pricam u nekim drugim opcinama

http://www.mediafire.com/view/myfiles/#fnu2e8pcdiqi447

http://www.mediafire.com/view/tdff5xys4 ... snjaci.png




Cak i da ovakvo stanje apatije ostane kakvo jeste.Bosnjaci ce opet zavladati Brcko distriktom, centralnom Bosnom, pa mozda i jos kojom opcinom.Hrvati ce biti ti koji ce biti sprceni na ono malo asfalta grada Mostara bez ijednog veceg grada, koji ce lagano izumirati.Godisnji prirastaj Hrvata je -150 u Brcko distriktu.Pa, da ne povjerujes



Uzorak besplatan za neke.Samo djelic od onog sto se ima, a ne sto neki misle da imaju

Manji entitet:96 489 Osnovaca



88 360 Srba
7155 Bosnjaka
417 Hrvata
426 Roma
131 Ostali



Brcko distrikt:



Brcko distrikt 6361 ucenik:

Bosnjaka 3111
Srba 2526
Hrvata 645
Roma 94
Ostali 22

Manite se trecerazrednih padobrana i ''demografa'' koji se razumiju u demografiju kao kurva u nuklearnu fiziku

Jedini pravi forum s vjerodostojnim podatcima, gdje nema trolera.S, tim da se ovakvi namjerno dopustaju ovdje, pitajte se zasto?

http://klix.com/geografija ... 4-bosnjaci

http://klix.com/geografija ... ravoslavni

http://klix.com/geografija ... 14katolici



Koliko sam takvih ''Panterija'' Bosnjaka koji pricaju ekavicu.Banirao.

Bosnjaci.Hahaha

:lol: :lol:

Bujrum na forum, koga zanima ovo

Probajte ubaciti zastavu s ljiljanima u smajlije, a ne ovu trokut ikar zutu zastavu
Last edited by Dzekson32 on 11/03/2014 21:04, edited 1 time in total.
Dzekson32
Posts: 2
Joined: 11/03/2014 20:45

#39155 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Dzekson32 »

I na forum

Ko zeli podatke, red i disciplinu,mir i tisinu.Lijepo forumsko druzenje.A ne gomilu trecerazrednih spamera koji iskacu ovdje kao padobranci i sta vec ne postavljaju ovdje na ''najvecem'' forumu nazovi u Bosni

Do tad uzivajte u spamazi.Pljunuti sve Dnevni ''Havaz'' forum

2 link je udaran.To je proslo.Probajte bolje s linkovima
ušće
Posts: 1055
Joined: 27/05/2009 20:21

#39156 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by ušće »

Styling wrote:
ušće wrote:@ Styling

I Hitler je imao ideju ...A za Slobu da ne pričam ...

Ako već donosiš ideje ne donosi ih na račun kostiju mojih predaka ...za tvoje me zanima sa njima možeš ono što ti rodbina dozvoli ...

Ako se vrijeđaš na opasaku upućene po ženskoj osnovi ,onda se počni ponašati kao žena majka ,sestra ...dama ...ili se uhvati "heklanja"...
Jer se majke ,setre,dame ...grade dom a ne razgrađuju ...
Kao sto sam ti vec rekla. Lekcije o ponasanju dijeli u svojoj kuci, ako smijes. Niti si pozvan niti imas pravo da bilo kome dijelis lekcije o ponasanju. Ja se ne ponasam, ja pisem. Pisem o onome sto zelim, a to sto se tebi moje pisanje ne svidja me se ne dotice. I jos jednom, uvredama samo pokazujes svoj karakter i nedostatak argumenata u diskusiji. Poradi malo na tome, pa mozemo nastaviti. Ako budes imao petlje.
Prvo pročitaj sve svoje odgovore , a zatim se dobro zamisli prije nego što počneš pisati i trpati ljudima u usta riječi koje nisu njihove ...Ti si ta koja djeliš lekcije o ponašanju i lekcije o nečijem shvatanju žene ...Odakle tebi pravo da se miješaš u odnose moje porodice i mene ... a zatim nastavljaš o tome kako ja dijelim lekcije odluči se šta ćeš mi spočitavati ...
Moj karakter je takav kakav je ako ti nije jasan pogledaj da li sam bilo kog od sagovornika vrijeđao ili vrijeđao nečije osjećaje ...Ti bestidno i bezobrazno želiš uvjeriti svoje sagovornike da je tvoje i samo tvoje mišljenje ispravno ..a kad dobiješ odgovor ospeš uvredama a ne odgovorima na suštinu onog što ti je upućeno ...
Ko si ti i ko ti daje pravo da djeliš grobove mojih predaka ..A onda mi kažeš da imaš pravo na ideju ...jeste istina je i Hitler je imao ideju i Milošević također i Historija ili ako ti je draže Povijest je zapisala rezultate njihovih ideja ...
Za mene si ti blizu njih jer se čovjek takvog stava mora roditi ...mora tu mržnju kojom ti raspolažeš a koju podmuklo podmećeš ponijeti iz kolijevke ...

Takvi se ne mjenjaju ...Moj narod ima za to lijepu izreku ...Što bešika zaljulja .lopata zatrpa ...

eto baš željno iščekujem nastavak ...Ono bar radi petlje...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#39157 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

Mister Yes wrote:
seln wrote:Bosna mora postati drzava Bosnjaka i ostalih, jer samo tako moze opstati.
Potpuno tačno. Još samo da vidimo na kojem dijelu današnje BiH će biti ta Bošnjačka Bosna.
Na ovom svijetlom dijelu. Anamo vama sve ostalo.

Image
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#39158 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

Srpko wrote:Nije bilo bezbolno,odrobijali smo evo već sad punih 19 godina u zajednici sa Federacijom,missim gdje ćeš veće i gore kazne. :mrgreen:
Cemu kazne? Jos samo jedan rally za kraj... :D

Image
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#39159 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

dječak sa šibicama wrote:
seln wrote:
Kada bi Bosnjaci dali kompletnu BiH srbima i hrvatima i zatrazili za sebe samo jednu livadu od 10 hektara negdje oko Visokog, cak i tada ne bi mogli udovoljiti halavim komsijama i sujedima. Zato im od mene, od drage volje - qurac!
Ne vjerujem vise u multivitaminsku BiH. Bosna mora postati drzava Bosnjaka i ostalih, jer samo tako moze opstati.
Bujrum u Pale, Siroki, Mostar i Bijeljinu pa im to reci, i ako se vratis ziv, prenesi sam dojmove :lol:
Hocu...cim Dodik kaze u izbjeglickom kampu Mihatovici kako ce Srebrenicu odvojiti od Bosne.
I kada covic pred Karadjozbegovom dzamijom kaze kako ce ista biti na teritorijU treceg entiteta.
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#39160 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by baxul »

Styling wrote:
baxul wrote: ti ne braniš svoje ideje nego recikliraš karadžićeve.
Ti onda ocito ne poznajes ideje velikog vodje.
kao ti sigurno ne :D znam osnovu: "humano preseljenje", smanjivanje životnog prostora normalnim ljudima, etnički čiste teritorije... uglavno ono što ti zastupaš.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#39161 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hajvan »

User avatar
Michio Kaku
Posts: 327
Joined: 09/01/2014 02:05

#39162 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Michio Kaku »

bošnjakistan kada bi bio nezavisna država bi mogao da razvije vojsku o kakvoj sad ne moze ni da sanja i naravno privredu, ekonomiju, diplomatiju i nauku da ne pricamo. ovako kako je sada, samo ce nazadovati. najkvalifikovaniji ce odlaziti vani, krminal ce da raste, a kapital i resursi da se odlijevaju.

cekajuci da rahat patnja napravi drzavu dug ce se nagomilati, tajkuni utemeljiti i jos vise ozakoniti svoju moc, organizovani kriminal u sprezi sa drzavom ce da vlada iz sjene, svi resursi ce da se raskrcme kako bi se namirili dugovi bankama za bakirove u administraciji i na sudu; tjeranje inata ce da nas kosta evropskih fondova i investicija - za to vrijeme srbija i crna gora ce da udju u evropsku uniju i steknu diplomatsku prednost, obrazuju kadrove i razviju privredu toliko da ce mladi bosnjaci, ne samo srbi iz bosne, masovno seliti u beograd da zive jer srbija ce biti otvoreno drustvo u evropskoj uniji a beograd metropola u kojoj je bosanski domicilni jezik. to se u stvari desava sve vise i vise...
User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#39163 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Mister Yes »

KatarinaKosaca wrote: Nego, šta ima veze Ustav, nije dogma, može se o svemu pričati.
:roll: Pa i pričamo o ustavu. Krug 99 rekao da moramo vratiti normalan ustav ili nas neće biti. Niko to u Srbiji nije rekao a kod nas je to konstantna tema. Dakle kako vratiti normalan ustav. O tome i pričamo ovdje.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#39164 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

Michio Kaku wrote:bošnjakistan kada bi bio nezavisna država bi mogao da razvije vojsku o kakvoj sad ne moze ni da sanja i naravno privredu, ekonomiju, diplomatiju i nauku da ne pricamo. ovako kako je sada, samo ce nazadovati. najkvalifikovaniji ce odlaziti vani, krminal ce da raste, a kapital i resursi da se odlijevaju.

cekajuci da rahat patnja napravi drzavu dug ce se nagomilati, tajkuni utemeljiti i jos vise ozakoniti svoju moc, organizovani kriminal u sprezi sa drzavom ce da vlada iz sjene, svi resursi ce da se raskrcme kako bi se namirili dugovi bankama za bakirove u administraciji i na sudu; tjeranje inata ce da nas kosta evropskih fondova i investicija - za to vrijeme srbija i crna gora ce da udju u evropsku uniju i steknu diplomatsku prednost, obrazuju kadrove i razviju privredu toliko da ce mladi bosnjaci, ne samo srbi iz bosne, masovno seliti u beograd da zive jer srbija ce biti otvoreno drustvo u evropskoj uniji a beograd metropola u kojoj je bosanski domicilni jezik. to se u stvari desava sve vise i vise...
Hvala vam sto se toliko brinete za nas, ali mi ipak zelimo da nam bude gore....
zato vam zvanicno odmjeravamo od sake do lakta.
XOX100
Posts: 335
Joined: 12/02/2014 19:18

#39165 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by XOX100 »

Michio Kaku wrote:bošnjakistan kada bi bio nezavisna država bi mogao da razvije vojsku o kakvoj sad ne moze ni da sanja i naravno privredu, ekonomiju, diplomatiju i nauku da ne pricamo. ovako kako je sada, samo ce nazadovati. najkvalifikovaniji ce odlaziti vani, krminal ce da raste, a kapital i resursi da se odlijevaju.
...

I ovo sto imamo od vojske je sasvim dovoljno da rastjeramo miseve sa lijeve i desne strane.
Hvala na sikiraciji, ali ne brini. :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#39166 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by kamen spoticanja »

Michio Kaku wrote:bošnjakistan kada bi bio nezavisna država bi mogao da razvije vojsku o kakvoj sad ne moze ni da sanja i naravno privredu, ekonomiju, diplomatiju i nauku da ne pricamo. ovako kako je sada, samo ce nazadovati. najkvalifikovaniji ce odlaziti vani, krminal ce da raste, a kapital i resursi da se odlijevaju.
:shock: :lol:
jel ovo nova faza secesije...nagovaranje :lol:
a 92. su bombardovali zagreb
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#39167 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

ušće wrote:
Styling wrote:
ušće wrote:@ Styling

I Hitler je imao ideju ...A za Slobu da ne pričam ...

Ako već donosiš ideje ne donosi ih na račun kostiju mojih predaka ...za tvoje me zanima sa njima možeš ono što ti rodbina dozvoli ...

Ako se vrijeđaš na opasaku upućene po ženskoj osnovi ,onda se počni ponašati kao žena majka ,sestra ...dama ...ili se uhvati "heklanja"...
Jer se majke ,setre,dame ...grade dom a ne razgrađuju ...
Kao sto sam ti vec rekla. Lekcije o ponasanju dijeli u svojoj kuci, ako smijes. Niti si pozvan niti imas pravo da bilo kome dijelis lekcije o ponasanju. Ja se ne ponasam, ja pisem. Pisem o onome sto zelim, a to sto se tebi moje pisanje ne svidja me se ne dotice. I jos jednom, uvredama samo pokazujes svoj karakter i nedostatak argumenata u diskusiji. Poradi malo na tome, pa mozemo nastaviti. Ako budes imao petlje.
Prvo pročitaj sve svoje odgovore , a zatim se dobro zamisli prije nego što počneš pisati i trpati ljudima u usta riječi koje nisu njihove ...Ti si ta koja djeliš lekcije o ponašanju i lekcije o nečijem shvatanju žene ...Odakle tebi pravo da se miješaš u odnose moje porodice i mene ... a zatim nastavljaš o tome kako ja dijelim lekcije odluči se šta ćeš mi spočitavati ...
Moj karakter je takav kakav je ako ti nije jasan pogledaj da li sam bilo kog od sagovornika vrijeđao ili vrijeđao nečije osjećaje ...Ti bestidno i bezobrazno želiš uvjeriti svoje sagovornike da je tvoje i samo tvoje mišljenje ispravno ..a kad dobiješ odgovor ospeš uvredama a ne odgovorima na suštinu onog što ti je upućeno ...
Ko si ti i ko ti daje pravo da djeliš grobove mojih predaka ..A onda mi kažeš da imaš pravo na ideju ...jeste istina je i Hitler je imao ideju i Milošević također i Historija ili ako ti je draže Povijest je zapisala rezultate njihovih ideja ...
Za mene si ti blizu njih jer se čovjek takvog stava mora roditi ...mora tu mržnju kojom ti raspolažeš a koju podmuklo podmećeš ponijeti iz kolijevke ...

Takvi se ne mjenjaju ...Moj narod ima za to lijepu izreku ...Što bešika zaljulja .lopata zatrpa ...

eto baš željno iščekujem nastavak ...Ono bar radi petlje...
Je li ti lakse sada? Jesi li se, onako, istresao? Izbacio taj bijes i jad iz sebe?
Nastavicemo sutra, gledam Liku prvaka.
User avatar
Michio Kaku
Posts: 327
Joined: 09/01/2014 02:05

#39168 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Michio Kaku »

sta je vise u interesu jedne nacije, bilo koje nacije - normalan ustav ili nenormalan ustav? pa naravno normalan ustav!

bosnjaci su jedina nacija na svijetu koja odbija da ima normalan ustav zarad fiktivnih teritorija.

zamislite da je holandija rekla - necemo da se odreknemo indonezije bicemo sabijeni u geto, radije cemo da imamo nenormalan ustav koji ne omogucava normalno funkcionisanje zemlje...
ušće
Posts: 1055
Joined: 27/05/2009 20:21

#39169 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by ušće »

Styling wrote:
Je li ti lakse sada? Jesi li se, onako, istresao? Izbacio taj bijes i jad iz sebe?
Nastavicemo sutra, gledam Liku prvaka.
Sa takvom sortom i sad i sutra i bilo kada ...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#39170 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by kamen spoticanja »

Michio Kaku wrote:sta je vise u interesu jedne nacije, bilo koje nacije - normalan ustav ili nenormalan ustav? pa naravno normalan ustav!

bosnjaci su jedina nacija na svijetu koja odbija da ima normalan ustav zarad fiktivnih teritorija.

zamislite da je holandija rekla - necemo da se odreknemo indonezije bicemo sabijeni u geto, radije cemo da imamo nenormalan ustav koji ne omogucava normalno funkcionisanje zemlje...
definisi fiktivnu teritoriju
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#39171 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by 5 0 5 »

cuj grobove mojih predaka. :lol:
User avatar
Michio Kaku
Posts: 327
Joined: 09/01/2014 02:05

#39172 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Michio Kaku »

kamen spoticanja wrote:
Michio Kaku wrote:sta je vise u interesu jedne nacije, bilo koje nacije - normalan ustav ili nenormalan ustav? pa naravno normalan ustav!

bosnjaci su jedina nacija na svijetu koja odbija da ima normalan ustav zarad fiktivnih teritorija.

zamislite da je holandija rekla - necemo da se odreknemo indonezije bicemo sabijeni u geto, radije cemo da imamo nenormalan ustav koji ne omogucava normalno funkcionisanje zemlje...
definisi fiktivnu teritoriju
legalna administrativna cjelina koju ne kontrolisu kroz izvrsnu, zakonodavnu i sudsku vlast.
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#39173 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by baxul »

Michio Kaku wrote:sta je vise u interesu jedne nacije, bilo koje nacije - normalan ustav ili nenormalan ustav? pa naravno normalan ustav!

bosnjaci su jedina nacija na svijetu koja odbija da ima normalan ustav zarad fiktivnih teritorija.

zamislite da je holandija rekla - necemo da se odreknemo indonezije bicemo sabijeni u geto, radije cemo da imamo nenormalan ustav koji ne omogucava normalno funkcionisanje zemlje...
doboj je federalna kolonija :-) tell me more...
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#39174 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Danguba »

Michio Kaku wrote:sta je vise u interesu jedne nacije, bilo koje nacije - normalan ustav ili nenormalan ustav? pa naravno normalan ustav!

bosnjaci su jedina nacija na svijetu koja odbija da ima normalan ustav zarad fiktivnih teritorija.

zamislite da je holandija rekla - necemo da se odreknemo indonezije bicemo sabijeni u geto, radije cemo da imamo nenormalan ustav koji ne omogucava normalno funkcionisanje zemlje...
:lol: :lol:

sta je to bosna kolonizirala pa se treba toga odreci... :-)

rahat patnja pa ko izdura...
User avatar
vee-jay
Posts: 8745
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#39175 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by vee-jay »

konkurencija prljavom hariju i caiki :mrgreen:
Locked