All about Dragan Čović

Post Reply
User avatar
mayab
Posts: 27025
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#1601 Re: All about Dragan Čović

Post by mayab »

spreca wrote: 22/08/2021 19:17
breuer wrote: 22/08/2021 19:13

Šupak pjevao Čoviću, ne Hrvatima, ne Srbima, već Čoviću i Dodiku na uvce...šupak na kvadrat...za Banjaluku mu svaka čast...
Pjevao je i srbima i hrvatima pa i bosnjacima,zasto onda zivis u drzavi u kojoj su gore nabrojani na vlasti?
Estrada mi je mati, šou-biznis mi je ćaća,
Ja nastupam svuda đe se dobro plaća. :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1602 Re: All about Dragan Čović

Post by spreca »

sehohari wrote: 22/08/2021 19:25
spreca wrote: 22/08/2021 19:17

Pjevao je i srbima i hrvatima pa i bosnjacima,zasto onda zivis u drzavi u kojoj su gore nabrojani na vlasti?
Džaba ga braniš, ispao je obični šupak.
Nije problem što pjeva Srbima ili Hrvatima. Naprotiv, drago mi je. Ali pjevati pogotovo Dodiku je već stvarno za gađenje. Ovaj ga naziva konvertitom, podanikom i da mu je vjera arlaučenje, na svakom koraku blokira naš napredak i muči nas evo već godinama, a on njemu tek tako dođe da pjeva na slavlje.

Pa ja bi ga kritikovao da pjeva Izetbegoviću ili nekom drugom iz SDA, a neteli za ovo.
Pa tako i kazi,i nije pjevao na Dodigovoj slavi nego Covicevoj koji je supak kao i ova druga dvoica ali Covic nije nikada se nesto bas lose odazivao o Bosnjacima, a halid je slobodni strelac i ima pravo da radi sta hoce, a i sa ovakvim bezveznim stvarima mi odmah vezemo za nacionalizam,rato itd,hocemol nekada uspjeti izaci iz ovog sranja, da i zaboravih ,sve troici na vlasti se sjetim sire i uze familije
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1603 Re: All about Dragan Čović

Post by spreca »

mayab wrote: 22/08/2021 19:29
spreca wrote: 22/08/2021 19:17

Pjevao je i srbima i hrvatima pa i bosnjacima,zasto onda zivis u drzavi u kojoj su gore nabrojani na vlasti?
Estrada mi je mati, šou-biznis mi je ćaća,
Ja nastupam svuda đe se dobro plaća. :lol:
Eto oni bi odbili uzeti lovu koja ocito nije bila mala.ma sviranje kurcu
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1604 Re: All about Dragan Čović

Post by spreca »

breuer wrote: 22/08/2021 19:27
spreca wrote: 22/08/2021 19:26

Sa takvim razmisljanjem ti nigdje nece biti dobro,ali prvo se dobro zapitaj dali imas i minimalne sanse za useljenje u rusiju
zašto, čuo sam da je Moskva skupa, al tamo je svakako mnogo materijalizma...ima li nešto što bi preporučio?
Jarane ,trolaj nekog dugog
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#1605 Re: All about Dragan Čović

Post by foxlife »

zrakomlat wrote: 22/08/2021 17:17
foxlife wrote: 22/08/2021 11:00 samo me zanima kako je dosao do ovih lavova orlova klinaca palaca sta mu sta predstavlja tj na osnovu cega i sl

jbt ovo kao kad cige stave kamene lavove na ulaz u kucu
Image

Ne znam jel tačno ovo što ovaj piše. Ako jest, onda covke šupljak. Čuj kraljevskog roda :lol:
Znam ja po heraldici sta je sta nego me zanima kako je on sebi to sve nabacao
McGradySA
Posts: 786
Joined: 24/02/2021 11:25

#1606 Re: All about Dragan Čović

Post by McGradySA »

Kada sam vidio onaj grb pala mi je na um ona Rambova:"bivši komunisti kroz ptivatizaciju plivaju ko govna kroz kanalizaciju".
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#1607 Re: All about Dragan Čović

Post by ako te pitaju »

Halid valjda pjeva za novac, i pretpostavljam da ne uvjetuje svoje pjevanje da mu se prvo napiše popis gostiju pa da onda odluči.

Dodik je član predsjedništva BiH.

Mislim, ovo oko grba je obično presera#anje a Halid je uvijek dobrodošao i čest gost - pjevač u svatovima u Zap. Hercegovini
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1608 Re: All about Dragan Čović

Post by BHCluster »

Dodik je hrvatski clan predsjednistva Bosne i Hercegovine iz reda srpskog naroda.
User avatar
Better Man
Posts: 16689
Joined: 01/10/2006 20:10

#1609 Re: All about Dragan Čović

Post by Better Man »

breuer wrote: 22/08/2021 19:13
spreca wrote: 22/08/2021 19:09

Halid ima fanova u Hr i mednu hrvatima isto kao nedju bosnjacima,tako i medju srbima,jel supak sto je pjevo u Banjaluci? covjek radi svoj posao i boli ga kita sto ce ga neko prozvati zbog tog i to bas pogrdno,Halid nije samo Bosnjacki pjevac inca bi pjevao samo na SDA skupovima i to samo Ilahije i Kaside,ti kao gledas ciju paru uzimas?
Šupak pjevao Čoviću, ne Hrvatima, ne Srbima, već Čoviću i Dodiku na uvce...šupak na kvadrat...za Banjaluku mu svaka čast...
Da. Pjevao je najgorem ološu i kriminalcu. Mene bi bilo stid i sramota da pjevam rušiteljima države, koji negiraju ratne zločine, ali očito on nema stida i obraza kad je novac u pitanju.
User avatar
notsure
Posts: 1129
Joined: 31/07/2008 19:57

#1611 Re: All about Dragan Čović

Post by notsure »

Zna li iko kako glasi tema doktorske disertacije njegove presvete visosti Dragana Čovića? Ko mu je bio mentor?
Nema je ni u jednoj biblioteci, kriju je bolje od Sebijinih ocjena iz Zagreba.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1612 Re: All about Dragan Čović

Post by seln »

notsure wrote: 24/08/2021 08:20 Zna li iko kako glasi tema doktorske disertacije njegove presvete visosti Dragana Čovića? Ko mu je bio mentor?
Nema je ni u jednoj biblioteci, kriju je bolje od Sebijinih ocjena iz Zagreba.
Uporaba zatocenih civila u ONO i DSZ?
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#1613 Re: All about Dragan Čović

Post by Mr.Sojic »

seln wrote: 24/08/2021 11:07
notsure wrote: 24/08/2021 08:20 Zna li iko kako glasi tema doktorske disertacije njegove presvete visosti Dragana Čovića? Ko mu je bio mentor?
Nema je ni u jednoj biblioteci, kriju je bolje od Sebijinih ocjena iz Zagreba.
Uporaba zatocenih civila u ONO i DSZ?
:thumbup: :lol: :lol:
User avatar
Truba
Posts: 81201
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1614 Re: All about Dragan Čović

Post by Truba »

čovjek je toliko sunarodnjaka raselio
umjesto da mu spomenik dignete vi ga pljujete

:roll:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3664
Joined: 23/04/2011 12:21

#1615 Re: All about Dragan Čović

Post by Mr.Sojic »

Black swan wrote: 24/08/2021 11:41 čovjek je toliko sunarodnjaka raselio
umjesto da mu spomenik dignete vi ga pljujete

:roll:
Ja postujem moje komsije hrvate, cak porodicni prijatelj je hrvat, al' kad se neko preseraje to je veTj drugi par cOrapa😁
User avatar
Truba
Posts: 81201
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1616 Re: All about Dragan Čović

Post by Truba »

još malo se stripite nećete poznavat fizički nijednu manjinu
nema više ni mumija za pokazivanje
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15468
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#1617 Re: All about Dragan Čović

Post by problemnatravunu »

"Neka se njegovo hercegovačko visočanstvo ne ljuti, ali ja za njegov grb imam bolji prijedlog"


Takav strašan cinizam ne viđa se svaki dan. U jednoj zemlji gdje se narodi luđački mrze, gdje je nacionalizam ubio sve sustave, a prije svih onaj ekonomski, gdje milijuni žive u bijedi od nekoliko konvertibilnih maraka dnevno, vođa jednog naroda, glavno lice hrvatske nacionalističke politike, slavi rođendan u svojemu mostarskom ljetnikovcu ugrubo procijenjenom na tri milijuna eura, na golemom imanju zbog kojeg se mijenjao tok rijeke Radobolje, a vođa drugog naroda, glavno lice srpske nacionalističke politike, stiže mu helikopterom iz Banje Luke, piše Ante Tomić za Slobodnu Dalmaciju.

To bi valjalo emitirati na svim bosanskohercegovačkim televizijama, Milorada Dodika kako izlazi iz helikoptera, dok mu struja zraka iz elise mrsi tanku kosu na tjemenu, i Dragana Čovića kako ga nasmijano dočekuje, s dvije čaše šampanjca u raskriljenim rukama. To bi morali vidjeti svi koji su u ratu izgubili sve što su nekad imali, koji su ostali bez posla, kuće, zavičaja i najmilijih, da im se objasni smisao njihova stradanja.

Za ovo ste, braćo hrvatska i braćo srpska, ginuli, da bi Čović i Dodik uživali. I da bi još i Čovićevi i Dodikovi unuci i praunuci uživali. Gledajte, bijednici, gdje su otišle vaše pare pa se lijepo ubijte antifrizom s etiketom vinjaka i mokraćom što vam je u plastičnim dvolitrenkama prodaju za pivo.
Kad vidite grb s lavom, mačem, šahovnicom i orlom, da pomislite kako njegov ljetnikovac još od dvanaestog stoljeća stoji na obali Radobolje.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#1618 Re: All about Dragan Čović

Post by SaraFina »

problemnatravunu wrote: 26/08/2021 21:35
"Neka se njegovo hercegovačko visočanstvo ne ljuti, ali ja za njegov grb imam bolji prijedlog"


Takav strašan cinizam ne viđa se svaki dan. U jednoj zemlji gdje se narodi luđački mrze, gdje je nacionalizam ubio sve sustave, a prije svih onaj ekonomski, gdje milijuni žive u bijedi od nekoliko konvertibilnih maraka dnevno, vođa jednog naroda, glavno lice hrvatske nacionalističke politike, slavi rođendan u svojemu mostarskom ljetnikovcu ugrubo procijenjenom na tri milijuna eura, na golemom imanju zbog kojeg se mijenjao tok rijeke Radobolje, a vođa drugog naroda, glavno lice srpske nacionalističke politike, stiže mu helikopterom iz Banje Luke, piše Ante Tomić za Slobodnu Dalmaciju.

To bi valjalo emitirati na svim bosanskohercegovačkim televizijama, Milorada Dodika kako izlazi iz helikoptera, dok mu struja zraka iz elise mrsi tanku kosu na tjemenu, i Dragana Čovića kako ga nasmijano dočekuje, s dvije čaše šampanjca u raskriljenim rukama. To bi morali vidjeti svi koji su u ratu izgubili sve što su nekad imali, koji su ostali bez posla, kuće, zavičaja i najmilijih, da im se objasni smisao njihova stradanja.

Za ovo ste, braćo hrvatska i braćo srpska, ginuli, da bi Čović i Dodik uživali. I da bi još i Čovićevi i Dodikovi unuci i praunuci uživali. Gledajte, bijednici, gdje su otišle vaše pare pa se lijepo ubijte antifrizom s etiketom vinjaka i mokraćom što vam je u plastičnim dvolitrenkama prodaju za pivo.
Kad vidite grb s lavom, mačem, šahovnicom i orlom, da pomislite kako njegov ljetnikovac još od dvanaestog stoljeća stoji na obali Radobolje.
😂😂😂😂😂 Ovaj dio je najbolji.
Cijenim svejedno namjeru Dragana Čovića da svojemu nedavno stečenom bogatstvu dade jednu aristokratsku patinu, da priguši razmetljiv sjaj novoga i zamete trag novcu. Kad vidite grb s lavom, mačem, šahovnicom i orlom, da pomislite kako njegov ljetnikovac još od dvanaestog stoljeća stoji na obali Radobolje.
No, ako mene pitate, to je trebalo totalno drugačije izgledati. Da ja crtam grb Čovićevih, uzeo bih, za početak, dolje zelenu podlogu, nijansu mlade kapulice, a gore na crveno i bijelo šahovsko polje stavio jedno bijelo janje. Iznad toga u skoku bi se propeo jedan dupin, kao što ćete vidjeti ispred mnogih kuća u hercegovačkom kraju, a dupin bi u njušci držao najnoviji Samsung Galaxy. Naposljetku, na vrhu bi se vijorila vrpca i na njoj latinsko geslo: "Tko je jamio, jamio je."
detroit-mercy
Posts: 15991
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#1619 Re: All about Dragan Čović

Post by detroit-mercy »

Better Man wrote: 24/08/2021 01:35
breuer wrote: 22/08/2021 19:13

Šupak pjevao Čoviću, ne Hrvatima, ne Srbima, već Čoviću i Dodiku na uvce...šupak na kvadrat...za Banjaluku mu svaka čast...
Da. Pjevao je najgorem ološu i kriminalcu. Mene bi bilo stid i sramota da pjevam rušiteljima države, koji negiraju ratne zločine, ali očito on nema stida i obraza kad je novac u pitanju.
Sto onda placas poreze :mrgreen:
detroit-mercy
Posts: 15991
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#1620 Re: All about Dragan Čović

Post by detroit-mercy »

foxlife wrote: 22/08/2021 19:49
zrakomlat wrote: 22/08/2021 17:17

Image

Ne znam jel tačno ovo što ovaj piše. Ako jest, onda covke šupljak. Čuj kraljevskog roda :lol:
Znam ja po heraldici sta je sta nego me zanima kako je on sebi to sve nabacao
Za pare ljudi nabacaju sta hoces, tako i Emir Hadzihafizbegovic postade lord :mrgreen:.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13413
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#1621 Re: All about Dragan Čović

Post by JohnnyS »

Winsdori na aparatima.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#1622 Re: All about Dragan Čović

Post by foxlife »

zamisljam kako govori ovome sta zeli na grbu

zelim sahovnicu krst daj neku pticu
i onda mu ovaj govori ptica je plemstvo lav je hrabrost slon je ovo konj ono ....
ma daj stavi i lava stavi i lentu sa plavom i crvenom bojom
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#1623 Re: All about Dragan Čović

Post by SaraFina »

Pokondireni tikvan :)

Čuj grb porodični i bakrači 😊
detroit-mercy
Posts: 15991
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#1624 Re: All about Dragan Čović

Post by detroit-mercy »

foxlife wrote: 26/08/2021 21:54 zamisljam kako govori ovome sta zeli na grbu

zelim sahovnicu krst daj neku pticu
i onda mu ovaj govori ptica je plemstvo lav je hrabrost slon je ovo konj ono ....
ma daj stavi i lava stavi i lentu sa plavom i crvenom bojom
Naucio u kafani narucivat mijesano meso, pa kad je otisao tamo reko, 'de boga ti od svega nam malo metni, nek je puna plata" :mrgreen:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#1625 Re: All about Dragan Čović

Post by foxlife »

jesi stavio kacigu? e stavi jednu kacigu

i nije trebao orla stavljati nego sokola

jedina stvar koja bi imala bar malo poveznice s njim :D
Post Reply