All about Dragan Čović

Post Reply
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1876 Re: All about Dragan Čović

Post by BHCluster »

HDZ-ovi delegati, zajedno sa delegatima iz reda srpskog naroda u Domu naroda PS BIH glasali za zaključak kojim se traži poništavanje Inzkovog zakona o zabrani negiranja genocida. Za zaključak kojim se traži poništavanje “kriminalizacije genocida” glasovali su Dragan Čović, Lidija Bradara i Marina Pendeš. Četvrti HDZ-ov delegat u Klubu Hrvata Braiša Čolak, rekosmo, nije prisustvovao sjednici. Jedini delegat u Klubu Hrvata koji je bio protiv ovog zaključka je Zlatko Miletić.
Sve u duhu "eUropskih vrijednosti" i "krscanske demokracije".
User avatar
atmel
Posts: 1624
Joined: 02/02/2005 20:05
Location: planet zemlja

#1877 Re: All about Dragan Čović

Post by atmel »

seln wrote: 23/11/2021 15:23
Kakva je nezasitna sujeta hadezeovskog skorojevića Čovića



Takav strašan cinizam ne viđa se svaki dan. U jednoj zemlji gdje se narodi luđački mrze, gdje je nacionalizam ubio sve sustave, a prije svih onaj ekonomski, gdje milijuni žive u bijedi od nekoliko konvertibilnih maraka dnevno, vođa jednog naroda, glavno lice hrvatske nacionalističke politike, slavi rođendan u svojemu mostarskom ljetnikovcu ugrubo procijenjenom na tri milijuna eura, na golemom imanju zbog kojeg se mijenjao tok rijeke Radobolje, a vođa drugog naroda, glavno lice srpske nacionalističke politike, stiže mu helikopterom iz Banje Luke.

To bi valjalo emitirati na svim bosanskohercegovačkim televizijama, Milorada Dodika kako izlazi iz helikoptera, dok mu struja zraka iz elise mrsi tanku kosu na tjemenu, i Dragana Čovića kako ga nasmijano dočekuje, s dvije čaše šampanjca u raskriljenim rukama.

To bi morali vidjeti svi koji su u ratu izgubili sve što su nekad imali, koji su ostali bez posla, kuće, zavičaja i najmilijih, da im se objasni smisao njihova stradanja.

Za ovo ste, braćo hrvatska i braćo srpska, ginuli, da bi Čović i Dodik uživali. I da bi još i Čovićevi i Dodikovi unuci i praunuci uživali. Gledajte, bijednici, gdje su otišle vaše pare pa se lijepo ubijte antifrizom s etiketom vinjaka i mokraćom što vam je u plastičnim dvolitrenkama prodaju za pivo.

Upitate li se ponekad gdje je prag tolerancije u bosanskohercegovačkih naroda, koliko bi svinjarija oni još otrpjeli prije nego bi shvatili da ih je nacionalizam upropastio? Meni se čini da u tome zapravo nema ograničenja. Ni helikopteri ni imanja od tri milijuna eura, nijedan razvratni luksuz za naše nacionalističke vođe nije pretjeran.

Da se u Republici Srpskoj, na primjer, kao u nekoj afričkoj državi, jednom godišnje okupe sve dvanaestogodišnje djevojčice i plešu ispred Milorada Dodika, a on na kraju najljepšu djevojčicu izabere za ženu i njezinoj obitelji zauzvrat dobrostivo daruje kravu, i to bi svima bilo u redu. “Neka, bolan, on je nama dao entitet”, rekli bi ljudi pomirljivo.

Od svega na mostarskom slavlju najzapaženiji je ipak bio obiteljski grb koji je Dragan Čović nedavno dao napraviti i koji je ponosno izložio za sve uzvanike, prvo na papiru, a onda i kao tortu. Gledajući njegovo časno ime od oraha, bjelanjaka, maslaca i cukra, kroz šok i nevjericu provuče vam jedno čuvstvo pomalo, ali samo pomalo nalik sažaljenju.

Kakav je to ego! Kakva je nezasitna sujeta hadezeovskog skorojevića, da je ni imanje od tri milijuna eura, ni novo korito rijeke Radobolje, ni počasni doktorat Zagrebačkog sveučilišta ne može namiriti, već se mora i heraldički potvrditi, u nekakvoj šarenoj papazjaniji s lavovima, mačevima, šahovnicama, križevima, vrpcama, viteškim kacigama, orlovima i poskocima. Sve je on uspio utrpati. Čitav zoološki vrt. Više Dragan Čović ima životinja u grbu nego sve europske kraljevske obitelji zajedno.

Napravila mu ga je firma Heraldic art iz Rijeke i poslala na svečanoj povelji s crvenim voštanim žigom, sve kako je red. “Grb obitelji Čović uveden je u Registar obiteljskih grbova Heraldic art d. o. o. pod rednim brojem 1”, koči se ozbiljno na četvrtastom komadu kartona. Nema tu zajebancije. Ili možda ipak…

Zbunjuje nas nešto onaj redni broj. Ne čini nam se kao nekakva poštovanja vrijedna, nekoliko stoljeća stara heraldička tradicija ako im prvi grb nije ni od Zrinskih, ni od Frankopana, ni od Mažuranića, ni od Draškovića, ni od Keglevića, ni od plemenitih Matačića, nego baš od obitelji Čović.

Neka se njegovo hercegovačko visočanstvo ne naljuti, ali meni je to nešto sumnjivo.

Cijenim svejedno namjeru Dragana Čovića da svojemu nedavno stečenom bogatstvu dade jednu aristokratsku patinu, da priguši razmetljiv sjaj novoga i zamete trag novcu. Kad vidite grb s lavom, mačem, šahovnicom i orlom, da pomislite kako njegov ljetnikovac još od dvanaestog stoljeća stoji na obali Radobolje.

No, ako mene pitate, to je trebalo totalno drugačije izgledati. Da ja crtam grb Čovićevih, uzeo bih, za početak, dolje zelenu podlogu, nijansu mlade kapulice, a gore na crveno i bijelo šahovsko polje stavio jedno bijelo janje. Iznad toga u skoku bi se propeo jedan dupin, kao što ćete vidjeti ispred mnogih kuća u hercegovačkom kraju, a dupin bi u njušci držao najnoviji Samsung Galaxy. Naposljetku, na vrhu bi se vijorila vrpca i na njoj latinsko geslo: “Tko je jamio, jamio je.”
Piše Ante Tomić :thumbup:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1878 Re: All about Dragan Čović

Post by mO k3 »

BHCluster wrote: 05/12/2021 22:56
HDZ-ovi delegati, zajedno sa delegatima iz reda srpskog naroda u Domu naroda PS BIH glasali za zaključak kojim se traži poništavanje Inzkovog zakona o zabrani negiranja genocida. Za zaključak kojim se traži poništavanje “kriminalizacije genocida” glasovali su Dragan Čović, Lidija Bradara i Marina Pendeš. Četvrti HDZ-ov delegat u Klubu Hrvata Braiša Čolak, rekosmo, nije prisustvovao sjednici. Jedini delegat u Klubu Hrvata koji je bio protiv ovog zaključka je Zlatko Miletić.
Sve u duhu "eUropskih vrijednosti" i "krscanske demokracije".
:mrgreen: Pamti pa vrati
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1879 Re: All about Dragan Čović

Post by pici »

...
User avatar
512MB
Posts: 10511
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#1880 Re: All about Dragan Čović

Post by 512MB »

Čović: Naredne sedmice očekujem dogovor o Izbornom zakonu, temelj povjerenja Bošnjaka i Hrvata

Nakon neprijateljskog čina kod glasanja protiv zakona o negiranju Genocida NEMA više povjerenja u Čovića i HDZ.

Hoćel ko od bošnjačkih političara barem slično izjavit? Il nasjedaju na Čovićevo trolanje?
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1881 Re: All about Dragan Čović

Post by BHCluster »

Hajvan wrote: 07/12/2021 21:29
Ako je neTko slucajno imao dvoumica.
Bossona
Posts: 5138
Joined: 21/12/2020 03:28

#1882 Re: All about Dragan Čović

Post by Bossona »

MASKE SU PALE, DRAGAN ČOVIĆ CILJ TREĆI ENTITET I PODJELA BOSNE KAO I MILORADU DODIKU.

Za one koji nisu shvatili da je rat protiv Bosne nastavljen i poslije rata, da ono što nisu uspjeli tenkovima i topovima oni bi da dobiju pregovorima.
Ovih dana je združeni udar na državu u režiji Vučića i Milanovića preko Dodika i Čovića planskim blokadama države i Federacije da bi blokadama i ucjenama prisilili pro BiH stranu na ustupke.
Sve je savršeno režirano, paralelno sa blokadama se dovode lobisti, srbijanski zet Palmer i EU posrednik holanđanka Eichhorst uz koordinaciju sa Šmitom, dobitnikom odlikovanja velikohrvatskog ideologa i hegemoniste Ante Starčevića, sa istim ciljem združene podrške Čoviću umjesto rješavanja pitanja ustavnih blokada kao posljedice nametnutog i diskriminirajućeg neodrživog dejtonskog ustava i njegovih blokada kojima se treću deceniju blokira napredak i razvoj države i onemogućava ravnopravnost diskrimisanih i obespravljenih građana Bosne i Hercegovine.
Ovih dana smo svjedoci da se radi o zavjeri međunarodne zajednice koja želi dejtonski diskriminirajući ustav dodatno etnosegregacijski cementirati, pod izgovorom riješavanja presuda evropskog suda za ljudska prava.
Posebno zabrinjavajuće je što se poslje svakog razgovora silno trude da zadrže sav kontekst pregovora u tajnosti iza zatvorenih vrata, sa skrivenim i podlim namjerama dalje etničke podjele Bosne.
Međutim nakon pregovora u javnosti procure informacije da ucjenjuju i prijete da bi zadovoljili želje Čovića i HDZ-a u tandemu sa SNSD-m i Dodikom, da rade skupa kako bi se Federacija podijelila na dvije izborne jedinice odnosno dva entiteta a RBIH na tri dijela odnosno entiteta što je bio ratni cilj kao među korak za razbijanje i nestanak RBIH.
Čović je godinama pričao kako je ”nositelj evropskih vrijednosti” i svakom prilikom negirao da se zalaže za treći entitet. Čoviću služe ovi ”pregovori”, 1/1 oko izbornog zakona, cilj je stvaranje trećeg entiteta na što se ne smije pristati ni po koju cijenu jer je u pitanju opstanak države.


User avatar
hilmija frlj
Posts: 957
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#1883 Re: All about Dragan Čović

Post by hilmija frlj »

User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4799
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#1884 Re: All about Dragan Čović

Post by duh_sa_sjekirom »

Meni su smiješni i žalosni u isto vrijeme svi oni koji su uopće imali sumnju u to šta zaista žele Čović i njegova bratija.
Ovaj snimak je samo jedan u nizu dokaza, gdje čović eksplicitno izražava svoje namjere, za duduke kojima treba crtati.
Meni je drago što se na ovaj način domaćinski pokenjao u usta svim onima i na ovom forumu koji su pravdali njegove postupke i pokušavali da nas uvjere kako on samo želi promijeniti IZ i relaksirati b-h odnose, i ništa više.

Dakle, gospodo, JE LI VAM SADA NAPOKON JASNO DA HDZ ŽELI ETNIČKU PODJELU BiH???
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#1885 Re: All about Dragan Čović

Post by Kent__ »

duh_sa_sjekirom wrote: 08/12/2021 08:49 Meni su smiješni i žalosni u isto vrijeme svi oni koji su uopće imali sumnju u to šta zaista žele Čović i njegova bratija.
Ovaj snimak je samo jedan u nizu dokaza, gdje čović eksplicitno izražava svoje namjere, za duduke kojima treba crtati.
Meni je drago što se na ovaj način domaćinski pokenjao u usta svim onima i na ovom forumu koji su pravdali njegove postupke i pokušavali da nas uvjere kako on samo želi promijeniti IZ i relaksirati b-h odnose, i ništa više.

Dakle, gospodo, JE LI VAM SADA NAPOKON JASNO DA HDZ ŽELI ETNIČKU PODJELU BiH???
ne bi volio da me pogresno shvatis jer sam prilicno taze ali licno smatram da su njegove postupke vjerovatno pravdali oni tipovi iz
tzv sendvic brigade. stranacki bot, robot, trol.po forumima se svasta vrti. tu ima zivopisnih likova koji iz raztnih pobuda pisu svasta.
malo je iskrenih i dobronamjernih i objektivnih.forum nije mjesto gdje mozes izvuci neku tezu.to je anonimno. nesto kao saranje po zidu
pod okriljem noci ili iza zatvorenih vrata autobusnog WC-a. sto se tice etnicke podjele to nije nista novo jos od 1991. to isto zeli i SDA.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4799
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#1886 Re: All about Dragan Čović

Post by duh_sa_sjekirom »

Kent__ wrote: 08/12/2021 09:47
duh_sa_sjekirom wrote: 08/12/2021 08:49 Meni su smiješni i žalosni u isto vrijeme svi oni koji su uopće imali sumnju u to šta zaista žele Čović i njegova bratija.
Ovaj snimak je samo jedan u nizu dokaza, gdje čović eksplicitno izražava svoje namjere, za duduke kojima treba crtati.
Meni je drago što se na ovaj način domaćinski pokenjao u usta svim onima i na ovom forumu koji su pravdali njegove postupke i pokušavali da nas uvjere kako on samo želi promijeniti IZ i relaksirati b-h odnose, i ništa više.

Dakle, gospodo, JE LI VAM SADA NAPOKON JASNO DA HDZ ŽELI ETNIČKU PODJELU BiH???
ne bi volio da me pogresno shvatis jer sam prilicno taze ali licno smatram da su njegove postupke vjerovatno pravdali oni tipovi iz
tzv sendvic brigade. stranacki bot, robot, trol.po forumima se svasta vrti. tu ima zivopisnih likova koji iz raztnih pobuda pisu svasta.
malo je iskrenih i dobronamjernih i objektivnih.forum nije mjesto gdje mozes izvuci neku tezu.to je anonimno. nesto kao saranje po zidu
pod okriljem noci ili iza zatvorenih vrata autobusnog WC-a. sto se tice etnicke podjele to nije nista novo jos od 1991. to isto zeli i SDA.
Bilo je tu raznih, "objektivnih i realnih analitiĆara", trolova, botova itd. Oni će sami prepoznati...
Ne kontam, šta ti nije jasno u vezi zadnje rečenice?
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#1887 Re: All about Dragan Čović

Post by Kent__ »

duh_sa_sjekirom wrote: 08/12/2021 10:08
Kent__ wrote: 08/12/2021 09:47

ne bi volio da me pogresno shvatis jer sam prilicno taze ali licno smatram da su njegove postupke vjerovatno pravdali oni tipovi iz
tzv sendvic brigade. stranacki bot, robot, trol.po forumima se svasta vrti. tu ima zivopisnih likova koji iz raztnih pobuda pisu svasta.
malo je iskrenih i dobronamjernih i objektivnih.forum nije mjesto gdje mozes izvuci neku tezu.to je anonimno. nesto kao saranje po zidu
pod okriljem noci ili iza zatvorenih vrata autobusnog WC-a. sto se tice etnicke podjele to nije nista novo jos od 1991. to isto zeli i SDA.
Bilo je tu raznih, "objektivnih i realnih analitiĆara", trolova, botova itd. Oni će sami prepoznati...
Ne kontam, šta ti nije jasno u vezi zadnje rečenice?
meni je sve jasno ali nije tebi. ti kazes da covic hoce etnicku podjelu. oprosti ali ja mislim da to nije tacno. SDA zeli etnicku podjelu a HDZ zeli da biti dio Hrvatske. to je velika razlika.
ko zna mozda i grijesim.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4799
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#1888 Re: All about Dragan Čović

Post by duh_sa_sjekirom »

Kent__ wrote: 08/12/2021 10:14 meni je sve jasno ali nije tebi. ti kazes da covic hoce etnicku podjelu. oprosti ali ja mislim da to nije tacno. SDA zeli etnicku podjelu a HDZ zeli da biti dio Hrvatske. to je velika razlika.
ko zna mozda i grijesim.
:lol:
:-)
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#1889 Re: All about Dragan Čović

Post by Hajvan »

duše s'jekirom
Zagore
Marče Noflru

štae problem
jes' to i ti SDA kvisling?
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4799
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#1890 Re: All about Dragan Čović

Post by duh_sa_sjekirom »

:?
Dajte, ljudi, pa čitajte malo s razumijevanjem...
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#1891 Re: All about Dragan Čović

Post by Kent__ »

duh_sa_sjekirom wrote: 08/12/2021 10:16
Kent__ wrote: 08/12/2021 10:14 meni je sve jasno ali nije tebi. ti kazes da covic hoce etnicku podjelu. oprosti ali ja mislim da to nije tacno. SDA zeli etnicku podjelu a HDZ zeli da biti dio Hrvatske. to je velika razlika.
ko zna mozda i grijesim.
:lol:
:-)
pazi da ti ne uleti nesto u usta kada se smijes
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#1892 Re: All about Dragan Čović

Post by Kent__ »

duh_sa_sjekirom wrote: 08/12/2021 10:27 :?
Dajte, ljudi, pa čitajte malo s razumijevanjem...
Ti da imas znanje i samopouzdanje i elemntarnu kulturu dijaloga ne bi se smijao na silu i grohotom i prevrtao ocima kao vjetranjaca. To je znak kompleksasa i to teski kalibar. Ti da ista razumijes ne bi otkrivao slavodobitno vrucu vodu 2021. Kao malo dijete skaces po kaucu i velikim slovima pises : ,, JE LI VAM SADA NAPOKON JASNO DA HDZ ŽELI ETNIČKU PODJELU BiH???
,, COVIC HOCE ETNICKU PODJELU UHVATIO SAM LOPOVA SA PRSTIMA U PEKMEZU ;; Dobro jutro Kolumbo. Kao prvo velika slova znace da nesto nije u redu s tobom i to debelo. Kao drugo politika koju provodi Covic traje od 1878 pa cak i ranije samo mijenja formu, taktiku, agregatno stanje...tako da ne znam gdje si bio i zivio do sada. Pod staklenim zvonom? Kao trece da citas i promatras svijet oko sebe i sa razumijevanjem onda bi znao da se Covica, Bakira, Dodika ...nista ne pita bas kao ni tebe ni mene.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4799
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#1893 Re: All about Dragan Čović

Post by duh_sa_sjekirom »

Kent__ wrote: 08/12/2021 11:03
duh_sa_sjekirom wrote: 08/12/2021 10:27 :?
Dajte, ljudi, pa čitajte malo s razumijevanjem...
Ti da imas znanje i samopouzdanje i elemntarnu kulturu dijaloga ne bi se smijao na silu i grohotom i prevrtao ocima kao vjetranjaca. To je znak kompleksasa i to teski kalibar. Ti da ista razumijes ne bi otkrivao slavodobitno vrucu vodu 2021. Kao malo dijete skaces po kaucu i velikim slovima pises : COVIC HOCE ETNICKU PODJELU UHVATIO SAM LOPOVA SA PRSTIMA U PEKMEZU ;; Dobro jutro Kolumbo. Kao prvo velika slova znace da nesto nije u redu s tobom i to debelo. Kao drugo politika koju provodi Covic traje od 1878 pa cak i ranije samo mijenja formu, taktiku, agregatno stanje...tako da ne znam gdje si bio i zivio do sada. Pod staklenim zvonom? Kao trece da citas i promatras svijet oko sebe i sa razumijevanjem onda bi znao da se Covica, Bakira, Dodika ...nista ne pita bas kao ni tebe ni mene.
:lol:
:thumbup:
Rijetki su ovakvi primjerci psihoanalitiĆara...
Samo nebo nam te poslalo i mi mu se beskrajno zahvaljujemo
Al' nisi više zanimljiv, pa odjebi...
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#1894 Re: All about Dragan Čović

Post by Kent__ »

duh_sa_sjekirom wrote: 08/12/2021 11:08
Kent__ wrote: 08/12/2021 11:03

Ti da imas znanje i samopouzdanje i elemntarnu kulturu dijaloga ne bi se smijao na silu i grohotom i prevrtao ocima kao vjetranjaca. To je znak kompleksasa i to teski kalibar. Ti da ista razumijes ne bi otkrivao slavodobitno vrucu vodu 2021. Kao malo dijete skaces po kaucu i velikim slovima pises : COVIC HOCE ETNICKU PODJELU UHVATIO SAM LOPOVA SA PRSTIMA U PEKMEZU ;; Dobro jutro Kolumbo. Kao prvo velika slova znace da nesto nije u redu s tobom i to debelo. Kao drugo politika koju provodi Covic traje od 1878 pa cak i ranije samo mijenja formu, taktiku, agregatno stanje...tako da ne znam gdje si bio i zivio do sada. Pod staklenim zvonom? Kao trece da citas i promatras svijet oko sebe i sa razumijevanjem onda bi znao da se Covica, Bakira, Dodika ...nista ne pita bas kao ni tebe ni mene.
:lol:
:thumbup:
Rijetki su ovakvi primjerci psihoanalitiĆara...
Samo nebo nam te poslalo i mi mu se beskrajno zahvaljujemo
Al' nisi više zanimljiv, pa odjebi.
.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1895 Re: All about Dragan Čović

Post by mO k3 »

BHCluster wrote: 07/12/2021 22:10
Hajvan wrote: 07/12/2021 21:29
Ako je neTko slucajno imao dvoumica.
:mrgreen: o tome guslam godinama
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1896 Re: All about Dragan Čović

Post by BHCluster »

mO k3 wrote: 08/12/2021 18:31
BHCluster wrote: 07/12/2021 22:10
Ako je neTko slucajno imao dvoumica.
:mrgreen: o tome guslam godinama
Znam, sad pahuljice tipa "samo da suknu Hrvatima" imaju dokaz u vidu video zapisa. :izet:
User avatar
atmel
Posts: 1624
Joined: 02/02/2005 20:05
Location: planet zemlja

#1897 Re: All about Dragan Čović

Post by atmel »

BHCluster wrote: 08/12/2021 18:36
mO k3 wrote: 08/12/2021 18:31

:mrgreen: o tome guslam godinama
Znam, sad pahuljice tipa "samo da suknu Hrvatima" imaju dokaz u vidu video zapisa. :izet:
Gdje nam je Labudan.
Last edited by atmel on 08/12/2021 19:58, edited 1 time in total.
User avatar
atmel
Posts: 1624
Joined: 02/02/2005 20:05
Location: planet zemlja

#1898 Re: All about Dragan Čović

Post by atmel »

...
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#1899 Re: All about Dragan Čović

Post by 90minut »

Jel ovo neko tajno snimao ili šta jer cujem i novinara isto da postavlja pitanje?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1900 Re: All about Dragan Čović

Post by Bloo »

90minut wrote: 08/12/2021 21:55 Jel ovo neko tajno snimao ili šta jer cujem i novinara isto da postavlja pitanje?
Meni se cini da ovaj lik nosi naocale, ne vidi se dobro ni pošten profil, ali kvalitet snimka je los ili je do mene?
Post Reply