Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Novak20
Posts: 13961
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#39801 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

Milenkov buraz wrote: 24/06/2021 18:38 @ako te pitaju
@Humljanin
@Novak20
@Black swan

Gospodo, ovo govori sve, nema opravadanja za ovakav stav...
U Rezoluciji se osuđuje i nacionalistička i zapaljiva retorika, poricanje i veličanje ratnih zločina, među kojima je i genocid u Srebrenici.

Ranije, većina europarlamentaraca koji su članovi Komiteta za vanjsku politiku podržali su usvajanje ovog izvještaja. Njih osam tada je bilo protiv, a među njima su bili europarlamentarci iz Hrvatske.
Niste nam prijatelji niti vas tako doživaljvamo više, ako ćete iskreno ja bih po kratkom postupku kao Rusi kojima se ulizujete - neprijateljska strana. :oops:
:-)

E, znao sam da si nesorta ali može ti se.

Ti bi riješio mene po kratkom postupku što ne razmišljam kao ti ili VI na koje se pozivaš ?
Pa takvi su mi već dolazili na vrata samo sam na njihovu i tvoju žalost još živ.

Netko inteligentniji će registrirati i onaj dio Rezolucije koji se odnosi na TE i kopanje uglja. Ostati će bez posla 30 tisuća bono homini.

Što me nimalo ne raduje.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#39802 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Milenkov buraz »

ako te pitaju wrote: 24/06/2021 19:28 Vidim da se uzdate da će se za 1000 godina nešto promijeniti..... Hahah..... Koji likovi.

Dakle.... Ja podržavam rezoluciju....... Podržavam da se sve presude provedu...... Ljubić.... Finci...... Da se osudi genocid ili veličanja......

I šta sad..... Ostaje RS? To što se ne navodi konstitutivnost..... Pa navodi se u dejtonu.. A Dejton se navodi u Rezoluciji.....

Previše vas loži Komšić.
Al.... Čekajte 1000 godina.... Možda se nešto promijeni....... Hahaha..... Hoće.... Hoće....
Podržavaš ti ali ne podržavaju tvoji predstavnici u tome je poenta. Nebitno je šta ja i ti ovdje podržavamo ili ne, mi smo anonimusi.
Ti imaš problem razmijevanja, 1000 godina je hipotetički, mogao sam staviti 10 godina, 20 godina, 3 godine... Za naše živote i 20 godina je puno ali u istorijskom segmentu 1000 godina i nije nešto posebno da ne govorimo sada o filozofskim pričama, planeti Zemlji i svemiru. Dakle malo razumijevanja uključiti u raspravu bilo bi poželjno. Mijenjat će se stvari i brže nego što misliš, slažem se da neće biti nekih revolucionarnih i radikalnih izmejna ali će se svima pokazati gdje im je mjesto a to je dovoljno za neko normalno funkcionisanje.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#39803 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Milenkov buraz »

Novak20 wrote: 24/06/2021 19:30
Milenkov buraz wrote: 24/06/2021 18:38 @ako te pitaju
@Humljanin
@Novak20
@Black swan

Gospodo, ovo govori sve, nema opravadanja za ovakav stav...
U Rezoluciji se osuđuje i nacionalistička i zapaljiva retorika, poricanje i veličanje ratnih zločina, među kojima je i genocid u Srebrenici.

Ranije, većina europarlamentaraca koji su članovi Komiteta za vanjsku politiku podržali su usvajanje ovog izvještaja. Njih osam tada je bilo protiv, a među njima su bili europarlamentarci iz Hrvatske.
Niste nam prijatelji niti vas tako doživaljvamo više, ako ćete iskreno ja bih po kratkom postupku kao Rusi kojima se ulizujete - neprijateljska strana. :oops:
:-)

E, znao sam da si nesorta ali može ti se.

Ti bi riješio mene po kratkom postupku što ne razmišljam kao ti ili VI na koje se pozivaš ?
Pa takvi su mi već dolazili na vrata samo sam na njihovu i tvoju žalost još živ.

Netko inteligentniji će registrirati i onaj dio Rezolucije koji se odnosi na TE i kopanje uglja. Ostati će bez posla 30 tisuća bono homini.

Što me nimalo ne raduje.
Nesorta ti leži ispod zemlje, obrati se Mate Bobanu a ne meni. Druga nesorta te predstavlja u obliku nakupine proteina i bjelančevina koja se odaziva na Dragan Čović, nekad se potpisivao ćirilicom, pa se obrati njemu. Hvala!
User avatar
Login77777
Posts: 8682
Joined: 18/05/2021 09:11

#39804 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Login77777 »

Protiv usvajanja rezolucije glasali su zastupnici HDZ-a Karlo Ressler, Tomislav Sokol, Sunčana Glavak i Željana Zovko, kao i zastupnici SDP-a Romana Jerković, Predrag Fred Matić, Biljana Borzan i Tonino Picula. Zastupnica Hrvatske konzervativne stranke Ruža Tomašić te nezavisni Mislav Kolakušić i Ivan Vilibor Sinčić bili su suzdržani, dok je za usvajanje rezolucije glasao IDS-ov Valter Flego. U prijedlogu rezolucije Europskog parlamenta o BiH, čiji je izvjestitelj pučanin Paulo Rangel, ne spominju se prava konstitutivnih naroda.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#39805 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

Milenkov buraz wrote: 24/06/2021 19:34
ako te pitaju wrote: 24/06/2021 19:28 Vidim da se uzdate da će se za 1000 godina nešto promijeniti..... Hahah..... Koji likovi.

Dakle.... Ja podržavam rezoluciju....... Podržavam da se sve presude provedu...... Ljubić.... Finci...... Da se osudi genocid ili veličanja......

I šta sad..... Ostaje RS? To što se ne navodi konstitutivnost..... Pa navodi se u dejtonu.. A Dejton se navodi u Rezoluciji.....

Previše vas loži Komšić.
Al.... Čekajte 1000 godina.... Možda se nešto promijeni....... Hahaha..... Hoće.... Hoće....
Podržavaš ti ali ne podržavaju tvoji predstavnici u tome je poenta. Nebitno je šta ja i ti ovdje podržavamo ili ne, mi smo anonimusi.
Ti imaš problem razmijevanja, 1000 godina je hipotetički, mogao sam staviti 10 godina, 20 godina, 3 godine... Za naše živote i 20 godina je puno ali u istorijskom segmentu 1000 godina i nije nešto posebno da ne govorimo sada o filozofskim pričama, planeti Zemlji i svemiru. Dakle malo razumijevanja uključiti u raspravu bilo bi poželjno. Mijenjat će se stvari i brže nego što misliš, slažem se da neće biti nekih revolucionarnih i radikalnih izmejna ali će se svima pokazati gdje im je mjesto a to je dovoljno za neko normalno funkcionisanje.
Mislm da živiš u zabludi. To je priča koja traje 30 godina.
I kad kažeš podržavaju moji predstavnici..... Zar prema tvome.... KOMŠIĆ nije moj predstavnik?? Tko je moj predstavnik????

Stvari će se mjenjati....ako ti sva tri naroda odluče.... Do tada.... Imat ćeš rezolucije.............
BAK-eV
Posts: 1857
Joined: 17/10/2012 18:53

#39806 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BAK-eV »

ako te pitaju wrote: 24/06/2021 18:46
Ako Sejadi preko noći postanu Hrvati sa ciljem zloupotrebe............ Ostat ćeš u enklavi
Vidjecemo!
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#39807 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Milenkov buraz »

ako te pitaju wrote: 24/06/2021 19:46
Milenkov buraz wrote: 24/06/2021 19:34
ako te pitaju wrote: 24/06/2021 19:28 Vidim da se uzdate da će se za 1000 godina nešto promijeniti..... Hahah..... Koji likovi.

Dakle.... Ja podržavam rezoluciju....... Podržavam da se sve presude provedu...... Ljubić.... Finci...... Da se osudi genocid ili veličanja......

I šta sad..... Ostaje RS? To što se ne navodi konstitutivnost..... Pa navodi se u dejtonu.. A Dejton se navodi u Rezoluciji.....

Previše vas loži Komšić.
Al.... Čekajte 1000 godina.... Možda se nešto promijeni....... Hahaha..... Hoće.... Hoće....
Podržavaš ti ali ne podržavaju tvoji predstavnici u tome je poenta. Nebitno je šta ja i ti ovdje podržavamo ili ne, mi smo anonimusi.
Ti imaš problem razmijevanja, 1000 godina je hipotetički, mogao sam staviti 10 godina, 20 godina, 3 godine... Za naše živote i 20 godina je puno ali u istorijskom segmentu 1000 godina i nije nešto posebno da ne govorimo sada o filozofskim pričama, planeti Zemlji i svemiru. Dakle malo razumijevanja uključiti u raspravu bilo bi poželjno. Mijenjat će se stvari i brže nego što misliš, slažem se da neće biti nekih revolucionarnih i radikalnih izmejna ali će se svima pokazati gdje im je mjesto a to je dovoljno za neko normalno funkcionisanje.
Mislm da živiš u zabludi. To je priča koja traje 30 godina.
I kad kažeš podržavaju moji predstavnici..... Zar prema tvome.... KOMŠIĆ nije moj predstavnik?? Tko je moj predstavnik????

Stvari će se mjenjati....ako ti sva tri naroda odluče.... Do tada.... Imat ćeš rezolucije.............
Opet Komšić? Pa što ste onda pravili samoupravu prije Komšića? Evo ja mogu čak toliko daleko ići da razumijem Hrvate da su nezadovoljni postojećim nepravednim sistemom nastalim u Dejotnu i nešto prije u Vašingtonu i Bošnjaci su. Samo problem je što Hrvati, evo možda bolje upotrijebiti izraz hrvatski predstavnici okupljeni oko HDZ-a, rješenje traže kroz produbljivanje nezadovoljstva i na istim rješenjima koja su dovela do ovoga? Da ne pominjem snishodljivo grljenje negatora genocida, istih onih i iste one politike koja je palila i žarila i po Hrvatskoj kao i po BiH.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#39808 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

ako te pitaju wrote: 24/06/2021 19:28 Vidim da se uzdate da će se za 1000 godina nešto promijeniti..... Hahah..... Koji likovi.

Dakle.... Ja podržavam rezoluciju....... Podržavam da se sve presude provedu...... Ljubić.... Finci...... Da se osudi genocid ili veličanja......

I šta sad..... Ostaje RS? To što se ne navodi konstitutivnost..... Pa navodi se u dejtonu.. A Dejton se navodi u Rezoluciji.....

Previše vas loži Komšić.
Al.... Čekajte 1000 godina.... Možda se nešto promijeni....... Hahaha..... Hoće.... Hoće....
Mozda bude novi Izborni zakon
BAK-eV
Posts: 1857
Joined: 17/10/2012 18:53

#39809 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BAK-eV »

ako te pitaju wrote: 24/06/2021 19:28 Al.... Čekajte 1000 godina.... Možda se nešto promijeni....... Hahaha..... Hoće.... Hoće....
Hi hi hi!
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#39810 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

spreca wrote: 24/06/2021 20:03
ako te pitaju wrote: 24/06/2021 19:28 Vidim da se uzdate da će se za 1000 godina nešto promijeniti..... Hahah..... Koji likovi.

Dakle.... Ja podržavam rezoluciju....... Podržavam da se sve presude provedu...... Ljubić.... Finci...... Da se osudi genocid ili veličanja......

I šta sad..... Ostaje RS? To što se ne navodi konstitutivnost..... Pa navodi se u dejtonu.. A Dejton se navodi u Rezoluciji.....

Previše vas loži Komšić.
Al.... Čekajte 1000 godina.... Možda se nešto promijeni....... Hahaha..... Hoće.... Hoće....
Mozda bude novi Izborni zakon
PA odluke Ustavnog suda.... kao i Suda u Strasbourgu ukazuju da je potrebno mijenjati izborni zakon.

Iskreno.... Meni o ne treba....imam putovnicu RH....osobnu RH....... Isto i dokumente BiH..... Mogu kad god želim otići u zemlje EU i raditi bez radne dozvole......... Al brate... Žao mi tebe da stojiš danima pred ambasadama zemalja EU......
Dakle...... Gledam da BiH uđe u EU........... Kao država ravnopravnih naroda i ostalih.... A ne da se pijani e nameću za predstavnike drugom narodu.
User avatar
Login77777
Posts: 8682
Joined: 18/05/2021 09:11

#39811 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Login77777 »

ako te pitaju wrote: 24/06/2021 20:09
spreca wrote: 24/06/2021 20:03
ako te pitaju wrote: 24/06/2021 19:28 Vidim da se uzdate da će se za 1000 godina nešto promijeniti..... Hahah..... Koji likovi.

Dakle.... Ja podržavam rezoluciju....... Podržavam da se sve presude provedu...... Ljubić.... Finci...... Da se osudi genocid ili veličanja......

I šta sad..... Ostaje RS? To što se ne navodi konstitutivnost..... Pa navodi se u dejtonu.. A Dejton se navodi u Rezoluciji.....

Previše vas loži Komšić.
Al.... Čekajte 1000 godina.... Možda se nešto promijeni....... Hahaha..... Hoće.... Hoće....
Mozda bude novi Izborni zakon
PA odluke Ustavnog suda.... kao i Suda u Strasbourgu ukazuju da je potrebno mijenjati izborni zakon.

Iskreno.... Meni o ne treba....imam putovnicu RH....osobnu RH....... Isto i dokumente BiH..... Mogu kad god želim otići u zemlje EU i raditi bez radne dozvole......... Al brate... Žao mi tebe da stojiš danima pred ambasadama zemalja EU......
Dakle...... Gledam da BiH uđe u EU........... Kao država ravnopravnih naroda i ostalih.... A ne da se pijani e nameću za predstavnike drugom narodu.
Nece nikad BiH u EU jer to ne zele tri stranke koje nazalost najvise glasaca imaju. Nije bitno koji IZ bio. Ovaj sto predlaze HDZ ili gradjanski koncept.
Valjda smo toga svi svjesni.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#39812 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

ako te pitaju wrote: 24/06/2021 20:09
spreca wrote: 24/06/2021 20:03
ako te pitaju wrote: 24/06/2021 19:28 Vidim da se uzdate da će se za 1000 godina nešto promijeniti..... Hahah..... Koji likovi.

Dakle.... Ja podržavam rezoluciju....... Podržavam da se sve presude provedu...... Ljubić.... Finci...... Da se osudi genocid ili veličanja......

I šta sad..... Ostaje RS? To što se ne navodi konstitutivnost..... Pa navodi se u dejtonu.. A Dejton se navodi u Rezoluciji.....

Previše vas loži Komšić.
Al.... Čekajte 1000 godina.... Možda se nešto promijeni....... Hahaha..... Hoće.... Hoće....
Mozda bude novi Izborni zakon
PA odluke Ustavnog suda.... kao i Suda u Strasbourgu ukazuju da je potrebno mijenjati izborni zakon.

Iskreno.... Meni o ne treba....imam putovnicu RH....osobnu RH....... Isto i dokumente BiH..... Mogu kad god želim otići u zemlje EU i raditi bez radne dozvole......... Al brate... Žao mi tebe da stojiš danima pred ambasadama zemalja EU......
Dakle...... Gledam da BiH uđe u EU........... Kao država ravnopravnih naroda i ostalih.... A ne da se pijani e nameću za predstavnike drugom narodu.
:lol: :lol: hvala ti ,samo nemoj plakati,jer ces manje pisati a to nije dobro za bubrege :mrgreen: ...a gdje to ti vidis te silne redove ispred ambasada,to je nekad bilo pajdo ,sad smo skoro pa jednaki u svemu
erosbosanceros
Posts: 63
Joined: 04/06/2021 18:47

#39813 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by erosbosanceros »

Bosnjaci jako ste podli i licemjerni. Nametnuli ste nam Komsica i pricate o gradjanskoj drzavi i pravima zidova, a istovremeno sebi izglasali najekstremniju stranku u drzavi kojoj je jedini cilj ispirati mozak i siriti mit da ste vjecne zrtve. Je li nema nijedan bosnjak u cijeloj drzavi koji zeli gradjansku drzavu pa ste morali bas "Hrvata" izabrati? I onda smo mi problem i fasisti kad se bunimo takvom nametanju? Ironija prve klase

Gospodo potpisali ste dejton, nitko ga nije donio s neba i rekao od sad je ovako. Nudila se gradjanska drzava i u jugoslaviji, ali ste bili protiv, ocito je da ste uvijek zeljeli ovladati nad cijelim teritorijem bih.

A sto se tice ulaska u EU i tko ga blokira, vidim da se spominje nas pa molim objasnjenje koji je to nas motiv? Kad smo mi svi kolektivno uzp genocidasi, cak i oni koji su u ratu bili djeca i nemaju nikakve politicke moci, zar nam ne bi bilo u interesu ubaciti bih u EU odmah danas, jer bi na taj nacin u roku od par godina iz bih odselilo 10-15% bosnjaka cime bi se osnazio nas polozaj za daljnja djelovanja na razbijanju drzave? Pogubih se u teorijama zavjere
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#39814 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Milenkov buraz »

spreca wrote: 24/06/2021 20:44
ako te pitaju wrote: 24/06/2021 20:09
spreca wrote: 24/06/2021 20:03

Mozda bude novi Izborni zakon
PA odluke Ustavnog suda.... kao i Suda u Strasbourgu ukazuju da je potrebno mijenjati izborni zakon.

Iskreno.... Meni o ne treba....imam putovnicu RH....osobnu RH....... Isto i dokumente BiH..... Mogu kad god želim otići u zemlje EU i raditi bez radne dozvole......... Al brate... Žao mi tebe da stojiš danima pred ambasadama zemalja EU......
Dakle...... Gledam da BiH uđe u EU........... Kao država ravnopravnih naroda i ostalih.... A ne da se pijani e nameću za predstavnike drugom narodu.
:lol: :lol: hvala ti ,samo nemoj plakati,jer ces manje pisati a to nije dobro za bubrege :mrgreen: ...a gdje to ti vidis te silne redove ispred ambasada,to je nekad bilo pajdo ,sad smo skoro pa jednaki u svemu
Dusha draga kako se ono samo brine da ne stojimo u redovima, Allah ga nagrdio :mrgreen:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#39815 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 90minut »

erosbosanceros wrote: 24/06/2021 20:51 Bosnjaci jako ste podli i licemjerni. Nametnuli ste nam Komsica i pricate o gradjanskoj drzavi i pravima zidova, a istovremeno sebi izglasali najekstremniju stranku u drzavi kojoj je jedini cilj ispirati mozak i siriti mit da ste vjecne zrtve. Je li nema nijedan bosnjak u cijeloj drzavi koji zeli gradjansku drzavu pa ste morali bas "Hrvata" izabrati? I onda smo mi problem i fasisti kad se bunimo takvom nametanju? Ironija prve klase

Gospodo potpisali ste dejton, nitko ga nije donio s neba i rekao od sad je ovako. Nudila se gradjanska drzava i u jugoslaviji, ali ste bili protiv, ocito je da ste uvijek zeljeli ovladati nad cijelim teritorijem bih.

A sto se tice ulaska u EU i tko ga blokira, vidim da se spominje nas pa molim objasnjenje koji je to nas motiv? Kad smo mi svi kolektivno uzp genocidasi, cak i oni koji su u ratu bili djeca i nemaju nikakve politicke moci, zar nam ne bi bilo u interesu ubaciti bih u EU odmah danas, jer bi na taj nacin u roku od par godina iz bih odselilo 10-15% bosnjaka cime bi se osnazio nas polozaj za daljnja djelovanja na razbijanju drzave? Pogubih se u teorijama zavjere
55% bilo onih koji mrze državu tokom rata danas 40% i topi se iz dana u dan.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#39817 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Milenkov buraz »

erosbosanceros wrote: 24/06/2021 20:51 Bosnjaci jako ste podli i licemjerni. Nametnuli ste nam Komsica i pricate o gradjanskoj drzavi i pravima zidova, a istovremeno sebi izglasali najekstremniju stranku u drzavi kojoj je jedini cilj ispirati mozak i siriti mit da ste vjecne zrtve. Je li nema nijedan bosnjak u cijeloj drzavi koji zeli gradjansku drzavu pa ste morali bas "Hrvata" izabrati? I onda smo mi problem i fasisti kad se bunimo takvom nametanju? Ironija prve klase

Gospodo potpisali ste dejton, nitko ga nije donio s neba i rekao od sad je ovako. Nudila se gradjanska drzava i u jugoslaviji, ali ste bili protiv, ocito je da ste uvijek zeljeli ovladati nad cijelim teritorijem bih.

A sto se tice ulaska u EU i tko ga blokira, vidim da se spominje nas pa molim objasnjenje koji je to nas motiv? Kad smo mi svi kolektivno uzp genocidasi, cak i oni koji su u ratu bili djeca i nemaju nikakve politicke moci, zar nam ne bi bilo u interesu ubaciti bih u EU odmah danas, jer bi na taj nacin u roku od par godina iz bih odselilo 10-15% bosnjaka cime bi se osnazio nas polozaj za daljnja djelovanja na razbijanju drzave? Pogubih se u teorijama zavjere
Jes vala a nije licemjerno prije nego što je Komšić postao bilo ko radili na uspostavljanju samouprave pa vam je prisjelo. Jeste potpisan je Dejton i tu su dva entiteta, narodi i građani i tačka. Jbg. potpisivali su za vas iz Zagreba, Bošnjaci su barem potpisivali sami za sebe. :bih:
Bossona
Posts: 5261
Joined: 21/12/2020 03:28

#39818 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bossona »

Login77777 wrote: 24/06/2021 20:12
ako te pitaju wrote: 24/06/2021 20:09
spreca wrote: 24/06/2021 20:03

Mozda bude novi Izborni zakon
PA odluke Ustavnog suda.... kao i Suda u Strasbourgu ukazuju da je potrebno mijenjati izborni zakon.

Iskreno.... Meni o ne treba....imam putovnicu RH....osobnu RH....... Isto i dokumente BiH..... Mogu kad god želim otići u zemlje EU i raditi bez radne dozvole......... Al brate... Žao mi tebe da stojiš danima pred ambasadama zemalja EU......
Dakle...... Gledam da BiH uđe u EU........... Kao država ravnopravnih naroda i ostalih.... A ne da se pijani e nameću za predstavnike drugom narodu.
Nece nikad BiH u EU jer to ne zele tri stranke koje nazalost najvise glasaca imaju. Nije bitno koji IZ bio. Ovaj sto predlaze HDZ ili gradjanski koncept.
Valjda smo toga svi svjesni.
Zašto bi usvajli zakone zbog kojih bi izgubili trodecenijsku bratsku koaliconu vlast, stim zakonima u jednakopravnoj državi sa neovisnim sudstvom bi kriminalno feudalna vlastela završila u zatvoru sa konfiskovanom imovnom.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#39819 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Milenkov buraz »

Login77777 wrote: 24/06/2021 20:53
:lol: Tačno vidiš da joj dođe da ih pošalje u tri lijepe materine...koji užitak gledati iživciranu UZP stožernicu :lol:
User avatar
Login77777
Posts: 8682
Joined: 18/05/2021 09:11

#39820 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Login77777 »

Milenkov buraz wrote: 24/06/2021 21:00
Login77777 wrote: 24/06/2021 20:53
:lol: Tačno vidiš da joj dođe da ih pošalje u tri lijepe materine...koji užitak gledati iživciranu UZP stožernicu :lol:
Kako lepo nasa Zeljana spika inglish. :mrgreen:
Awakened
Posts: 596
Joined: 19/08/2013 03:33

#39821 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Awakened »

erosbosanceros wrote: 24/06/2021 20:51 Bosnjaci jako ste podli i licemjerni. Nametnuli ste nam Komsica i pricate o gradjanskoj drzavi i pravima zidova, a istovremeno sebi izglasali najekstremniju stranku u drzavi kojoj je jedini cilj ispirati mozak i siriti mit da ste vjecne zrtve. Je li nema nijedan bosnjak u cijeloj drzavi koji zeli gradjansku drzavu pa ste morali bas "Hrvata" izabrati? I onda smo mi problem i fasisti kad se bunimo takvom nametanju? Ironija prve klase

Gospodo potpisali ste dejton, nitko ga nije donio s neba i rekao od sad je ovako. Nudila se gradjanska drzava i u jugoslaviji, ali ste bili protiv, ocito je da ste uvijek zeljeli ovladati nad cijelim teritorijem bih.

A sto se tice ulaska u EU i tko ga blokira, vidim da se spominje nas pa molim objasnjenje koji je to nas motiv? Kad smo mi svi kolektivno uzp genocidasi, cak i oni koji su u ratu bili djeca i nemaju nikakve politicke moci, zar nam ne bi bilo u interesu ubaciti bih u EU odmah danas, jer bi na taj nacin u roku od par godina iz bih odselilo 10-15% bosnjaka cime bi se osnazio nas polozaj za daljnja djelovanja na razbijanju drzave? Pogubih se u teorijama zavjere
Kakva gomila gluposti. Ili pijan ili kupljena diploma srednje skole.
erosbosanceros
Posts: 63
Joined: 04/06/2021 18:47

#39822 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by erosbosanceros »

Milenkov buraz wrote: 24/06/2021 20:57
erosbosanceros wrote: 24/06/2021 20:51 Bosnjaci...
Jes vala a nije licemjerno prije nego što je Komšić postao bilo ko radili na uspostavljanju samouprave pa vam je prisjelo. Jeste potpisan je Dejton i tu su dva entiteta, narodi i građani i tačka. Jbg. potpisivali su za vas iz Zagreba, Bošnjaci su barem potpisivali sami za sebe. :bih:
Dobra teorija, ali timeline ne odgovara bas cini mi se. Kad je bila samouprava, koliko je trajala i zasto je ugasena?

Mi vama ne mozemo nametnuti predstavike jer nas je manje, sto znaci da bi kod vas trebalo cvjetati visestranacje. Nakon izbora Komsica znalo se da ce doci do blokada i opstrulcija od strane Hrvata i po meni je to u potpunksti opravdan vid politicke borbe
User avatar
Truba
Posts: 81731
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#39823 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Truba »

Na ovom forumu je svako drukcije misljenje glupost
erosbosanceros
Posts: 63
Joined: 04/06/2021 18:47

#39824 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by erosbosanceros »

Black swan wrote: 24/06/2021 21:13 Na ovom forumu je svako drukcije misljenje glupost
A zar postoji forum koji nije toksicni eco chamber? Ja ga nisam vidio
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#39825 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Milenkov buraz »

erosbosanceros wrote: 24/06/2021 21:11
Milenkov buraz wrote: 24/06/2021 20:57
erosbosanceros wrote: 24/06/2021 20:51 Bosnjaci...
Jes vala a nije licemjerno prije nego što je Komšić postao bilo ko radili na uspostavljanju samouprave pa vam je prisjelo. Jeste potpisan je Dejton i tu su dva entiteta, narodi i građani i tačka. Jbg. potpisivali su za vas iz Zagreba, Bošnjaci su barem potpisivali sami za sebe. :bih:
Dobra teorija, ali timeline ne odgovara bas cini mi se. Kad je bila samouprava, koliko je trajala i zasto je ugasena?

Mi vama ne mozemo nametnuti predstavike jer nas je manje, sto znaci da bi kod vas trebalo cvjetati visestranacje. Nakon izbora Komsica znalo se da ce doci do blokada i opstrulcija od strane Hrvata i po meni je to u potpunksti opravdan vid politicke borbe
Hajmo gole činjenice... :oops:

- Ž. Komšić prvi put izabran 2006. godine
- Tzv. "Hrvatska samopuprava" pokušaj Jelavića iz 2001
- Ž. Komšić te godine, 2001, bio veleposlanik u BG

Šta ovdje ne odgovara istini ili širiš svoje mahinacije?

Koliko je trajala i zašto je ugašena to je irelevantno, govorite da je Komšić uzrok a rovarite protv Bošnjaka praktično od uspostavljanja F.BiH. Komšić je tu samo izgovor, da nije on bilo bi nešto deseto. Znamo vas dobro, prevrtljivi latini.
Post Reply