Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

El_comadante
Posts: 7946
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#39776 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by El_comadante »

ako te pitaju wrote: 24/06/2021 18:16
El_comadante wrote: 24/06/2021 18:11 nažalost Hrvatska glumi silu samo nad BiH jer to mogu, dobili su šamar od EU što je dobro za državu. idemo dalje.
Kako sam dobro razumio.... u toj rezoluciji..... Se spominje i Dejtonski sporazum kao i odluka Ustavnog suda u predmetu Ljubić....?
Dakle..........
koliko znam da je odluka Ljubić sprovedena jer taj dio na oji se on žalio je obrisana, a nije donjeto novo riješenje i tom odlukom se netretira predsjedništvo BiH kao što se može u medijima čuti.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#39777 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

Milenkov buraz wrote: 24/06/2021 18:19
ako te pitaju wrote: 24/06/2021 17:53 Ja ne znam zašto netko misli da Hrvati u BiH žele mijenjati granice.
PA sve ove rezolucije, zapravo samo dokazuju da je BiH nakaradna država.
Mislimo da će EU riješiti problem BiH?
Dok se nije pojavio Komšić, spominjala se EU...sada.......hm......sve mi djeluje da se spašava ideja o BiH kao mogućoj državi.

Narod masovno seli.... Uskoro neće imati tko puniti proračun.
Nitko ne priča o radnim mjestima više

BiH.... Lagano klizi ka svom biološkom nestanku,zajedno sa konstitutivnim i građanima........
Je li bilo Komšića kada ste napadali u Mostaru Košnika i pravili samoupravu? Zato molim te ne spominji da je Komšić uzrok, on je samo loš, vrlo loš izgovor. Neka se seli ko god misli da mu je vani bolje, svako ima pravo na to, to nema veze sa ovom pričom. BiH neće nigdje, moguća/nemoguća ima resursa i mogućnosti vidimo da se ona brani svim legalnim i zakonski raspoloživim sredstvima.
BiH nije jedan narod, nego tri naroda sa ostalima.
Ako je branjenje BiH nametanje Komšića drugom narodu, onda se dobro branite jer ne vidite da silujete BIH.

Isto tako, protiv sam svih onih koji žele da se RS ocijepi, ili stvaranje entiteta.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#39778 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

ako te pitaju wrote: 24/06/2021 18:25
Milenkov buraz wrote: 24/06/2021 18:19
ako te pitaju wrote: 24/06/2021 17:53 Ja ne znam zašto netko misli da Hrvati u BiH žele mijenjati granice.
PA sve ove rezolucije, zapravo samo dokazuju da je BiH nakaradna država.
Mislimo da će EU riješiti problem BiH?
Dok se nije pojavio Komšić, spominjala se EU...sada.......hm......sve mi djeluje da se spašava ideja o BiH kao mogućoj državi.

Narod masovno seli.... Uskoro neće imati tko puniti proračun.
Nitko ne priča o radnim mjestima više

BiH.... Lagano klizi ka svom biološkom nestanku,zajedno sa konstitutivnim i građanima........
Je li bilo Komšića kada ste napadali u Mostaru Košnika i pravili samoupravu? Zato molim te ne spominji da je Komšić uzrok, on je samo loš, vrlo loš izgovor. Neka se seli ko god misli da mu je vani bolje, svako ima pravo na to, to nema veze sa ovom pričom. BiH neće nigdje, moguća/nemoguća ima resursa i mogućnosti vidimo da se ona brani svim legalnim i zakonski raspoloživim sredstvima.
BiH nije jedan narod, nego tri naroda sa ostalima.
Ako je branjenje BiH nametanje Komšića drugom narodu, onda se dobro branite jer ne vidite da silujete BIH.

Isto tako, protiv sam svih onih koji žele da se RS ocijepi, ili stvaranje entiteta.
U odluci Ustavnog suda u predmetu Ljubić se jasno navodi, da mjesta rezervirana za Hrvate..... Moraju imati legitimitet tog naroda.
Ne može Sejad iz Goražda da preko noći postane Hrvat i predstavlja Hrvate u Domu naroda..... Ili da Željko, koji je dobio 0,1% glasova Hrvata predstavlja i štiti Hrvate u BiH.

Isto tako, ne želim da Hrvati putem svojih legitimniv predstavnika zloupotrebljavaju svoj položaj i blokiraju procese (npr radi kladionica) koji nemaju nacionalni vitalnu interes.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#39779 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Milenkov buraz »

ako te pitaju wrote: 24/06/2021 18:25
Milenkov buraz wrote: 24/06/2021 18:19
ako te pitaju wrote: 24/06/2021 17:53 Ja ne znam zašto netko misli da Hrvati u BiH žele mijenjati granice.
PA sve ove rezolucije, zapravo samo dokazuju da je BiH nakaradna država.
Mislimo da će EU riješiti problem BiH?
Dok se nije pojavio Komšić, spominjala se EU...sada.......hm......sve mi djeluje da se spašava ideja o BiH kao mogućoj državi.

Narod masovno seli.... Uskoro neće imati tko puniti proračun.
Nitko ne priča o radnim mjestima više

BiH.... Lagano klizi ka svom biološkom nestanku,zajedno sa konstitutivnim i građanima........
Je li bilo Komšića kada ste napadali u Mostaru Košnika i pravili samoupravu? Zato molim te ne spominji da je Komšić uzrok, on je samo loš, vrlo loš izgovor. Neka se seli ko god misli da mu je vani bolje, svako ima pravo na to, to nema veze sa ovom pričom. BiH neće nigdje, moguća/nemoguća ima resursa i mogućnosti vidimo da se ona brani svim legalnim i zakonski raspoloživim sredstvima.
BiH nije jedan narod, nego tri naroda sa ostalima.
Ako je branjenje BiH nametanje Komšića drugom narodu, onda se dobro branite jer ne vidite da silujete BIH.

Isto tako, protiv sam svih onih koji žele da se RS ocijepi, ili stvaranje entiteta.
I prije Komšića, dok ga nije bilo na mapi, radili ste na samoupravi tj. "trećem entitetu" znate to dobro, kakav Komšić. Ako ste protiv prekrajanja granica zašto letite negatorima genocida na noge o tzv. "budućnosti BiH" i "mirnom razlazu"? De se dogovorite sami sa sobom, ne može se podržavati negatore genocida i one koji odlikuju rušitelje Hrvatskih gradova (Slavko Lisica), a biti protiv prekrajanja granica. Takvom dvoličnom i licemjernom politikom ste samo probudili inat i onih ljudi koji sa Hrvatima općenito ili HVO-om nisu imali nikakvih problema.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#39780 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Milenkov buraz »

@ako te pitaju
@Humljanin
@Novak20
@Black swan

Gospodo, ovo govori sve, nema opravadanja za ovakav stav...
U Rezoluciji se osuđuje i nacionalistička i zapaljiva retorika, poricanje i veličanje ratnih zločina, među kojima je i genocid u Srebrenici.

Ranije, većina europarlamentaraca koji su članovi Komiteta za vanjsku politiku podržali su usvajanje ovog izvještaja. Njih osam tada je bilo protiv, a među njima su bili europarlamentarci iz Hrvatske.
Niste nam prijatelji niti vas tako doživaljvamo više, ako ćete iskreno ja bih po kratkom postupku kao Rusi kojima se ulizujete - neprijateljska strana. :oops:
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#39781 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

Milenkov buraz wrote: 24/06/2021 18:31
ako te pitaju wrote: 24/06/2021 18:25
Milenkov buraz wrote: 24/06/2021 18:19

Je li bilo Komšića kada ste napadali u Mostaru Košnika i pravili samoupravu? Zato molim te ne spominji da je Komšić uzrok, on je samo loš, vrlo loš izgovor. Neka se seli ko god misli da mu je vani bolje, svako ima pravo na to, to nema veze sa ovom pričom. BiH neće nigdje, moguća/nemoguća ima resursa i mogućnosti vidimo da se ona brani svim legalnim i zakonski raspoloživim sredstvima.
BiH nije jedan narod, nego tri naroda sa ostalima.
Ako je branjenje BiH nametanje Komšića drugom narodu, onda se dobro branite jer ne vidite da silujete BIH.

Isto tako, protiv sam svih onih koji žele da se RS ocijepi, ili stvaranje entiteta.
I prije Komšića, dok ga nije bilo na mapi, radili ste na samoupravi tj. "trećem entitetu" znate to dobro, kakav Komšić. Ako ste protiv prekrajanja granica zašto letite negatorima genocida na noge o tzv. "budućnosti BiH" i "mirnom razlazu"? De se dogovorite sami sa sobom, ne može se podržavati negatore genocida i one koji odlikuju rušitelje Hrvatskih gradova (Slavko Lisica), a biti protiv prekrajanja granica. Takvom dvoličnom i licemjernom politikom ste samo probudili inat i onih ljudi koji sa Hrvatima općenito ili HVO-om nisu imali nikakvih problema.
Da. Samo prava, kada je oformljena Vlada FBiH bez legitimnih predstavnika hrvatskog naroda u BIH.
Republika Srpska je dio BiH, i ne znam kako možeš voliti BiH a mrziti RS? Pa onda i ti ne voliš BiH.
Priznajem genocid u Srebrenici, priznajem sramotu mog naroda u Ahmićima i drugim mjestima gdje su na stradali nevini. Isto tako, očekuje.da će biti osuđeni nalohodavatelji za Grabovicu....Uzdol......

Što se tiče inata..... Nije problem da se inatimo. Inatimo se 30 godina..... A sad nad treba 30 godina da stignemo Albanije.
DonieBrasco
Posts: 15515
Joined: 31/08/2016 16:09

#39782 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by DonieBrasco »

Badava opet ce oni naci opravdanje, dokazani neprijatelji drzave BiH i bosnjaka.
BAK-eV
Posts: 1857
Joined: 17/10/2012 18:53

#39783 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BAK-eV »

ako te pitaju wrote: 24/06/2021 18:29
Ne može Sejad iz Goražda da preko noći postane Hrvat i predstavlja Hrvate u Domu naroda..... Ili da Željko, koji je dobio 0,1% glasova Hrvata predstavlja i štiti Hrvate u BiH.
Moze, sto ne bi moglo.

Nece Sejad sad nekoga pitati za dozvolu, kako ce se predstavljati.

Eh sad ....nije fino sad da to zbog politicke pozicije radi, ali ima pravo na to i niko mu to pravo ne moze oduzeti.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#39784 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

Milenkov buraz wrote: 24/06/2021 18:38 @ako te pitaju
@Humljanin
@Novak20
@Black swan

Gospodo, ovo govori sve, nema opravadanja za ovakav stav...
U Rezoluciji se osuđuje i nacionalistička i zapaljiva retorika, poricanje i veličanje ratnih zločina, među kojima je i genocid u Srebrenici.

Ranije, većina europarlamentaraca koji su članovi Komiteta za vanjsku politiku podržali su usvajanje ovog izvještaja. Njih osam tada je bilo protiv, a među njima su bili europarlamentarci iz Hrvatske.
Niste nam prijatelji niti vas tako doživaljvamo više, ako ćete iskreno ja bih po kratkom postupku kao Rusi kojima se ulizujete - neprijateljska strana. :oops:
Podržavam ove navode rezolucije.
Spominje li se Odluka Ljubić u rezoluciji?

Vidim da koristiš govor mržnje.... Ti bi pobio?
Prvo.... Nisi Rus...... Drugo....... Nemaš ni snagu kao Rus.... Prije da si snažan kao štiglić..... A za takve ne treba puška.... Dovoljno je ptičarka ili pračka.

Uglavnom.....ljubi svog susjeda.... Veseli se njegovom uspjehu..... Biti će i tebi bolje..... A pomoć ti je potrebna
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#39785 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

BAK-eV wrote: 24/06/2021 18:41
ako te pitaju wrote: 24/06/2021 18:29
Ne može Sejad iz Goražda da preko noći postane Hrvat i predstavlja Hrvate u Domu naroda..... Ili da Željko, koji je dobio 0,1% glasova Hrvata predstavlja i štiti Hrvate u BiH.
Moze, sto ne bi moglo.

Nece Sejad sad nekoga pitati za dozvolu, kako ce se predstavljati.

Eh sad ....nije fino sad da to zbog politicke pozicije radi, ali ima pravo na to i niko mu to pravo ne moze oduzeti.
Mogu li ja kao bijelac reći da sam crnac???
Budi ono što jesi i ne stidi se svoje nacionalnosti, a pogotovo nemoj zbog interesa mijenjati naciju.

Ako Sejadi preko noći postanu Hrvati sa ciljem zloupotrebe............ Ostat ćeš u enklavi, a to nije dobro. Dosta mi je granica. Treba BiH gurati u EU a ne da ti granica bude ispod Ivan Sedla.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#39786 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seoBIH »

ako te pitaju wrote: 24/06/2021 18:46

Mogu li ja kao bijelac reći da sam crnac???
Budi ono što jesi i ne stidi se svoje nacionalnosti, a pogotovo nemoj zbog interesa mijenjati naciju.

Ako Sejadi preko noći postanu Hrvati sa ciljem zloupotrebe............ Ostat ćeš u enklavi, a to nije dobro. Dosta mi je granica. Treba BiH gurati u EU a ne da ti granica bude ispod Ivan Sedla.
MA sta kažeš
Kako navodi DW, pitanje promjene nacionalnosti dospjelo je u žižu javnosti nakon što se Goran Opsenica, koji je rođen kao Srbin izjasnio kao Hrvat i postao županijski ministar iz reda Hrvata, odnosno HDZ BiH.

Međutim, kako navodi DW, stvari su se nakon posljednjih izbora malo zakomplikovale, jer je Opsenica dobio mandat u Predstavničkom domu Parlamenta Federacije BiH, a koji je predviđen za pripadnike srpskog naroda.

U rubrici nacionalnost na njegovom kandidatskom kartonu, koji je predstavila Centralna izborna komisija BiH, jasno se vidi da “krstić” stoji pod “Srbin”, ali Opsenica izričito tvrdi da je on i dalje Hrvat, a da karton nije ispunio.
Athletic Bilbao
Posts: 82
Joined: 06/05/2021 21:16

#39787 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Athletic Bilbao »

...
Last edited by Athletic Bilbao on 02/07/2021 07:12, edited 1 time in total.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#39788 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

seoBIH wrote: 24/06/2021 18:52
ako te pitaju wrote: 24/06/2021 18:46

Mogu li ja kao bijelac reći da sam crnac???
Budi ono što jesi i ne stidi se svoje nacionalnosti, a pogotovo nemoj zbog interesa mijenjati naciju.

Ako Sejadi preko noći postanu Hrvati sa ciljem zloupotrebe............ Ostat ćeš u enklavi, a to nije dobro. Dosta mi je granica. Treba BiH gurati u EU a ne da ti granica bude ispod Ivan Sedla.
MA sta kažeš
Kako navodi DW, pitanje promjene nacionalnosti dospjelo je u žižu javnosti nakon što se Goran Opsenica, koji je rođen kao Srbin izjasnio kao Hrvat i postao županijski ministar iz reda Hrvata, odnosno HDZ BiH.

Međutim, kako navodi DW, stvari su se nakon posljednjih izbora malo zakomplikovale, jer je Opsenica dobio mandat u Predstavničkom domu Parlamenta Federacije BiH, a koji je predviđen za pripadnike srpskog naroda.

U rubrici nacionalnost na njegovom kandidatskom kartonu, koji je predstavila Centralna izborna komisija BiH, jasno se vidi da “krstić” stoji pod “Srbin”, ali Opsenica izričito tvrdi da je on i dalje Hrvat, a da karton nije ispunio.
E vidiš.... Smatram da je ovaj Opsenica papak i poserem se na njegovu stranku.
Dakle........ Ako je osoba Srbin, ja ne vidim razlog zašto ne bi bio na poziciji gdje je propisano mjesto za Hrvata..... A on ima podršku tj. Legitimitet hrvatskog naroda.

Treba mijenjati propis koji propsije da mora biti hrvat..... Ali kao što je Europsku sud u Sejdić Finci rekao..... Bitno je da ima legitimitet naroda taj predstavnik.
DonieBrasco
Posts: 15515
Joined: 31/08/2016 16:09

#39789 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by DonieBrasco »

Athletic Bilbao wrote: 24/06/2021 18:59 Sve u svemu, UZP-ovci su dobili udarac samo takav da se zadugo neće oporaviti a mi smo dobili na vremenu da Federaciju dovedemo u red i učinimo je funkcionalnom.
Uz ovavku SDA tesko, Covic ce sad sve resurse da iskoritis a bletavi Bakir ce mu sve dati, jer Boga pitaj cime ga ovaj drzi.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#39790 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seoBIH »

Znaci ok je da Hrvati izaberu hrvatskog Srbina?
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#39791 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

Athletic Bilbao wrote: 24/06/2021 18:59 Sve u svemu, UZP-ovci su dobili udarac samo takav da se zadugo neće oporaviti a mi smo dobili na vremenu da Federaciju dovedemo u red i učinimo je funkcionalnom.
Dakle.... Sretan si što ti stranci pišu rezolucije?
Znaš kome se postavlja tutor? Poslovno nesposobno osobi.

Jel ta rezolucija pripisala da BiH mora biti građanska država? Nije.... Nego da se temelji na Dejtonu.....dakle......Republika Srpska.... Haha... Voliš Republiku Srpsku? Hm..... Onda nije dobra rezolucija za tebe
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#39792 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

seoBIH wrote: 24/06/2021 19:01 Znaci ok je da Hrvati izaberu hrvatskog Srbina?
Ne..... Ok je da u kvotama propisanim za Hrvate sjede osobe koji imaju legitimitet tog naroda.
Ako je hrvatski narod dao glasove Hdz-u i legitimitet da ih predstavlja..... Ne vidim razlog zašto Srbin, predložen od Hdz-a ne bi obavljao tu dužnost???

Ako Bošnjaci daju glasove Komšiću..... Pa zašto ih ne bi predstavljao i štiti njihove interese?
Athletic Bilbao
Posts: 82
Joined: 06/05/2021 21:16

#39793 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Athletic Bilbao »

...
Last edited by Athletic Bilbao on 02/07/2021 07:11, edited 1 time in total.
Athletic Bilbao
Posts: 82
Joined: 06/05/2021 21:16

#39794 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Athletic Bilbao »

...
Last edited by Athletic Bilbao on 02/07/2021 07:10, edited 1 time in total.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#39795 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Milenkov buraz »

ako te pitaju wrote: 24/06/2021 19:03
Athletic Bilbao wrote: 24/06/2021 18:59 Sve u svemu, UZP-ovci su dobili udarac samo takav da se zadugo neće oporaviti a mi smo dobili na vremenu da Federaciju dovedemo u red i učinimo je funkcionalnom.
Dakle.... Sretan si što ti stranci pišu rezolucije?
Znaš kome se postavlja tutor? Poslovno nesposobno osobi.

Jel ta rezolucija pripisala da BiH mora biti građanska država? Nije.... Nego da se temelji na Dejtonu.....dakle......Republika Srpska.... Haha... Voliš Republiku Srpsku? Hm..... Onda nije dobra rezolucija za tebe
BiH je ovakva znamo zbog čega, zbog Dejtonskog sporazuma i teškog kompromisa. A taj manji BH entitet kojem se ti toliko raduješ će se kad-tad morati transformirati u nešto normalno i da prihvati sve presude ili ga neće biti, zapamti ovo, kad-tad pa može trajati i 1000 godina ali će na kraju tako biti. Kada se stvari postave na svoje mjesto onda će BiH i biti država kojoj ne treba tutor ali sada treba jer ima tutorski mirovni sporazum. Kada se on transformira u sporazum na demokratskim osnovama onda stranci mogu i ići. A najveći zagovornici stranaca su upravo oni kojima su usta puna poziva za odlazak stranaca a sve rade da oni ostanu što duže. Rezolucija je vrlo dobra jer je razbila snove da u EU i NATO imaju podršku dodatnom razbijanju BiH na entičke regije, entitete i federalizaciju kako je to HDZ zdušno podržao. Zato čitam po HR forumima da vam je sada EU i NATO loši. :oops:
User avatar
Truba
Posts: 81762
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#39796 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Truba »

Prejak udar briselskih marksista zelenih te ljubitelja arapskih dolara :lol:
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#39797 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seoBIH »

Black swan wrote: 24/06/2021 19:22 Prejak udar briselskih marksista zelenih te ljubitelja arapskih dolara :lol:
Pajel težinmo Eu kurvinjskim standardima ili HDZovom?
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#39798 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Milenkov buraz »

Black swan wrote: 24/06/2021 19:22 Prejak udar briselskih marksista zelenih te ljubitelja arapskih dolara :lol:
Čuj ovog Orbanovog PlayBoy-a :lol:
User avatar
Truba
Posts: 81762
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#39799 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Truba »

Marksistima i zelenim ja ne tezim
Za tebe ne znam

Visegradska skupina moze
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#39800 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

Vidim da se uzdate da će se za 1000 godina nešto promijeniti..... Hahah..... Koji likovi.

Dakle.... Ja podržavam rezoluciju....... Podržavam da se sve presude provedu...... Ljubić.... Finci...... Da se osudi genocid ili veličanja......

I šta sad..... Ostaje RS? To što se ne navodi konstitutivnost..... Pa navodi se u dejtonu.. A Dejton se navodi u Rezoluciji.....

Previše vas loži Komšić.
Al.... Čekajte 1000 godina.... Možda se nešto promijeni....... Hahaha..... Hoće.... Hoće....
Post Reply