Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Benjo34
Posts: 1992
Joined: 21/01/2018 00:49

#40626 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Benjo34 »

sehohari wrote: 23/01/2022 18:32
Benjo34 wrote: 23/01/2022 18:10 Bolesni su, kamenjari su postali gori od srba. Ne dat im ama baš ništa, pa ćemo se "ćerat". A neka njih 20 formira hzhb ako imaju moooda.
Ali evo oni stalno pišu o nekom masovnom iseljavanju Bošnjaka i kako će se time njihov "problem" ionako sam od sebe riješiti?
Je li to "realno" ili samo fantaziraju, po nekom tvom mišljenju i drugih ovdje?
To je u granicama Sci Fi, zapravo njih je sve manje, kao i Srba, njihove politike su učinile to da svom narodu ogade ovu državu, prodaju kuce ovdje pa kupuju po Hr i Srb, dok recimo odlaze i naši, naravno manje jer su ograničeni raznim preprekama, ali glavna razlika je da mnogi naši ljudi, Bošnjaci, kada odu vani, gledaju da ovdje kupe neku nekretninu. Ako ništa u penziji će ovamo biti.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#40627 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kolinda »

Benjo34 wrote: 23/01/2022 20:24
sehohari wrote: 23/01/2022 18:32

Ali evo oni stalno pišu o nekom masovnom iseljavanju Bošnjaka i kako će se time njihov "problem" ionako sam od sebe riješiti?
Je li to "realno" ili samo fantaziraju, po nekom tvom mišljenju i drugih ovdje?
To je u granicama Sci Fi, zapravo njih je sve manje, kao i Srba, njihove politike su učinile to da svom narodu ogade ovu državu, prodaju kuce ovdje pa kupuju po Hr i Srb, dok recimo odlaze i naši, naravno manje jer su ograničeni raznim preprekama, ali glavna razlika je da mnogi naši ljudi, Bošnjaci, kada odu vani, gledaju da ovdje kupe neku nekretninu. Ako ništa u penziji će ovamo biti.
:lol: :lol: :lol:

Izgleda da baš i nisi hodao po hrvatskim krajevima u BiH.....
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#40628 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by sehohari »

Kolinda wrote: 23/01/2022 20:21 A taj vaš famozni forum na kome visite noć i dan je preslika razmišljanja hrvatskog naroda ?????
Nije
Ali je pomalo čudno da se na jedinom forumu Hrvata u BiH takve stvari pišu.
Doduše, veliki broj bh. Hrvata i ovdje piše, tako da...
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#40629 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kolinda »

sehohari wrote: 23/01/2022 20:27
Kolinda wrote: 23/01/2022 20:21 A taj vaš famozni forum na kome visite noć i dan je preslika razmišljanja hrvatskog naroda ?????
Nije
Ali je pomalo čudno da se na jedinom forumu Hrvata u BiH takve stvari pišu.
Doduše, veliki broj bh. Hrvata i ovdje piše, tako da...
Koliko Hrvata piše na tom famoznom forumu, kako znaš da su Hrvati? Što ako su Srbi i Bošnjaci i vama koji ste tamo non stop žele ogaditi Hrvate?

A što se tiče pisanja Hrvata na ovom forumu u 90% slučajeva se radi o pristojnim ljudima sa ispravnim stavom....pojavi se poneki padobranac ali kako dođe tako i ode...
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#40630 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by sehohari »

Kolinda wrote: 23/01/2022 20:29
sehohari wrote: 23/01/2022 20:27

Nije
Ali je pomalo čudno da se na jedinom forumu Hrvata u BiH takve stvari pišu.
Doduše, veliki broj bh. Hrvata i ovdje piše, tako da...
Koliko Hrvata piše na tom famoznom forumu, kako znaš da su Hrvati? Što ako su Srbi i Bošnjaci i vama koji ste tamo non stop žele ogaditi Hrvate?
De molim te, skupilo se 1000 Adisa Pokvića da pišu na forumu kako bi ocrnjeli Hrvate :-)
I sama znaš da pišeš gluposti.

Ali kao što rekoh: Glupo je iz toga izvlačiti neke zaključke
Škobo Habu
Posts: 9015
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#40631 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Škobo Habu »

Sarajmen wrote: 23/01/2022 13:59 Modifikacija operacije „Kula“ – izazivanje međubošnjačkog sukoba

U naelektrisanoj atmosferi u BiH na ulice su početkom decembra 2021. izvedeni rudari, na koje stanovništvo vrlo emotivno reagira. Namjera je bila, da se pokrene talas nasilja za koje će biti optužen bošnjački politički faktor i tako započeti sukob. Jedan dio aktera u Sarajevu je nesvjesno uvučen u obavještajnu operaciju „Kula“, dok se jedan dio svjesno uključio i nagrađen je za to učešće. Tu su pojedinci i iz pravosudnog sistema, posebno tužioci.

Pošto je taj dio obavještajne operacije „Kula“ razotkriven došlo je do modifikacije obavještajne operacije „Kula“. Radi se o tome, da će u narednom periodu doći do izbijanja sukoba na području Unsko-Sanskog kantona (USK) u kojem dominanto živi bošnjačko stanovništvo. Već je na djelu destabilizacija kroz pokrenute štrajkove, političku nestabilnost u kantonalnim vlastima, jačanje „autonomaša“ Fikreta Abdića i to će se intenzivirati u narednom periodu. Tome treba dodati plansko usmjeravanje migranata sa Bliskog istoka u taj kanton. Cilj je pokrenuti oružani sukob među Bošnjacima tog područja, koji je inače i započet ratne 1993.godine, kako bi se bošnjački politički faktor (a ne srpski i/ili hrvatski politički faktor) optužio za početak oružanog sukoba, a Bosna i Hercegovina pokazala neodrživom, jer bi se pokazalo da se u njoj čak i Bošnjaci međusobno sukobljavaju.

Analitičari smatraju, da organi vlasti Bosne i Hercegovine i Federacije BiH kao i međunarodne vojne snage moraju intenzivirati svoju prisutnost i djelovanje na području Unsko-Sanskog kantona kako bi se preventivnim djelovanjem spriječio međubošnjački (oružani) sukob.
https://www.ifimes.org/ba/istrazivanja/ ... -rata/4986?
Još jedan od dokaza kako Željkovi stranački botovi, u borbi za "državu", čupaju iz konteksta, recikliraju, pogrešno usmjeravaju i agituju za ono što njima odgovara. Najodaniji saradnici beskrupulozne izetbegovićevske političke bagre i vjerni jataci u kriminalu.

Sarajmen citira ono što njemu odgovara, a ono daleko bitnije prešućuje radi nekih posve sebičnih i teško razumljivih poriva. Tipičan agit-prop.
Montirana afera „Respiratori“, kao dio obavještajne operacije „Kula“ nema stvarne povezanosti sa nabavkom respiratora i nije uzrok nego povod da se procesuira premijer Federacije BiH Fadil Novalić i dodatno oslabi Vlada FBiH i umanje njeni postignuti rezultati. Konačni cilj je rušenje ekonomskog sistema Federacije BiH, kao faze u rušenju države Bosne i Hercegovine. Odvijaju se napadi na Novalićeve najbliže saradnike i vrši nezakonito prisluškivanje, vrše prijetnje i pritisci od strane tužilaca. Prijetnje zaposlenima u kabinetu premijera Novalića i slične aktivnosti su nezakonita postupanja tužilaca i ometanje pravde. Ne iznenađuju pritisci i zastrašivanje njegovih najbližih saradnika. Sve se radi sa ciljem, da se dodatno oslabi i osami premijer Novalić sa krajnjim ciljem njegovog potpunog slamanja. U tome zasada nisu uspjeli.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#40632 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kolinda »

sehohari wrote: 23/01/2022 20:32
Kolinda wrote: 23/01/2022 20:29

Koliko Hrvata piše na tom famoznom forumu, kako znaš da su Hrvati? Što ako su Srbi i Bošnjaci i vama koji ste tamo non stop žele ogaditi Hrvate?
De molim te, skupilo se 1000 Adisa Pokvića da pišu na forumu kako bi ocrnjeli Hrvate :-)
I sama znaš da pišeš gluposti.

Ali kao što rekoh: Glupo je iz toga izvlačiti neke zaključke
Ne tvrdim ni jedno ni drugo, samo se pitam....a zašto ti ne bi bilo mjerilo pisanje Hrvata na ovom forumu....ako bi meni bilo mjerilo pisanje ovih padobranaca koji nisu u stanju napisati Hrvat nego pišu bosanski katolici onda bi moj dojam trebao biti da su/ste svi šovinisti....ali ne, za mene savtko stoji iz svog stava, ono što objavite s tog foruma se ne slaže ni 1% sa onim kako ja gledam stvari a također ni većina onih koje poznajem se ne bi složilo....
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#40633 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by sehohari »

Kolinda wrote: 23/01/2022 20:36
sehohari wrote: 23/01/2022 20:32

De molim te, skupilo se 1000 Adisa Pokvića da pišu na forumu kako bi ocrnjeli Hrvate :-)
I sama znaš da pišeš gluposti.

Ali kao što rekoh: Glupo je iz toga izvlačiti neke zaključke
Ne tvrdim ni jedno ni drugo, samo se pitam....a zašto ti ne bi bilo mjerilo pisanje Hrvata na ovom forumu....ako bi meni bilo mjerilo pisanje ovih padobranaca koji nisu u stanju napisati Hrvat nego pišu bosanski katolici onda bi moj dojam trebao biti da su/ste svi šovinisti....ali ne, za mene savtko stoji iz svog stava, ono što objavite s tog foruma se ne slaže ni 1% sa onim kako ja gledam stvari a također ni većina onih koje poznajem se ne bi složilo....
Meni je mjerilo to kako se ljudi ponašaju, a ne šta pišu neka djeca ili neki umobolnici na internetu.

Ali je ta stranica fakat fenomen. Ne znam zašto do danas niko nije reagovao u vezi njega. Neko ko možda ne živi u nekoj multietničkoj sredini i koji dođe pa čita šta ondje piše može stvarno izvući svakakve zaključke.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#40634 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kolinda »

sehohari wrote: 23/01/2022 20:40
Kolinda wrote: 23/01/2022 20:36

Ne tvrdim ni jedno ni drugo, samo se pitam....a zašto ti ne bi bilo mjerilo pisanje Hrvata na ovom forumu....ako bi meni bilo mjerilo pisanje ovih padobranaca koji nisu u stanju napisati Hrvat nego pišu bosanski katolici onda bi moj dojam trebao biti da su/ste svi šovinisti....ali ne, za mene savtko stoji iz svog stava, ono što objavite s tog foruma se ne slaže ni 1% sa onim kako ja gledam stvari a također ni većina onih koje poznajem se ne bi složilo....
Meni je mjerilo to kako se ljudi ponašaju, a ne šta pišu neka djeca ili neki umobolnici na internetu.

Ali je ta stranica fakat fenomen. Ne znam zašto do danas niko nije reagovao u vezi njega. Neko ko možda ne živi u nekoj multietničkoj sredini i koji dođe pa čita šta ondje piše može stvarno izvući svakakve zaključke.
Po onome što prenosite očigledno tamo postoji
Govor mržnje ali isto možeš pročitati svugdje pa i ovdje....da ne pričam o onim komentarima ispod pojedinih članaka....ne znam koliko se krećeš po krajevima gdje većinski žive Hrvati i baš bi volio tvoj dojam ako budeš u tim krajevima....
Benjo34
Posts: 1992
Joined: 21/01/2018 00:49

#40635 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Benjo34 »

Kolinda wrote: 23/01/2022 20:26
Benjo34 wrote: 23/01/2022 20:24

To je u granicama Sci Fi, zapravo njih je sve manje, kao i Srba, njihove politike su učinile to da svom narodu ogade ovu državu, prodaju kuce ovdje pa kupuju po Hr i Srb, dok recimo odlaze i naši, naravno manje jer su ograničeni raznim preprekama, ali glavna razlika je da mnogi naši ljudi, Bošnjaci, kada odu vani, gledaju da ovdje kupe neku nekretninu. Ako ništa u penziji će ovamo biti.
:lol: :lol: :lol:

Izgleda da baš i nisi hodao po hrvatskim krajevima u BiH.....
Itekako, mnogo više nego ti, koji nisi mrdnuo vjerovatno iz Posušja :thumbup:
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#40636 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by sehohari »

Kolinda wrote: 23/01/2022 20:43
sehohari wrote: 23/01/2022 20:40

Meni je mjerilo to kako se ljudi ponašaju, a ne šta pišu neka djeca ili neki umobolnici na internetu.

Ali je ta stranica fakat fenomen. Ne znam zašto do danas niko nije reagovao u vezi njega. Neko ko možda ne živi u nekoj multietničkoj sredini i koji dođe pa čita šta ondje piše može stvarno izvući svakakve zaključke.
Po onome što prenosite očigledno tamo postoji
Govor mržnje ali isto možeš pročitati svugdje pa i ovdje....da ne pričam o onim komentarima ispod pojedinih članaka....ne znam koliko se krećeš po krajevima gdje većinski žive Hrvati i baš bi volio tvoj dojam ako budeš u tim krajevima....
Šta hoćeš da kažeš sa ovim boldiranim?
Govor mržnje ovdje i tamo nije za porediti, nikako, baš nikako, čak ni na onim komentarima gdje ionako većinom botovi pišu. Tvrditi drugačije može samo neko ko nije čitao šta se tamo piše ili ko je zlonamjeran.

Rekao sam ti već davno: Trgovali smo dosta u z. Hercegovini, majka mi je iz srednje Bosne, a otac mi je veliki dio života proveo u Dalmaciji. Moje mišljenje je već formirano.

Ali evo par "bisera":
https://--- NO LINKS ---/forum/politika/ ... 18455.html
https://--- NO LINKS ---/forum/politika/ ... 20779.html
https://--- NO LINKS ---/forum/politika/ ... -t252.html
Last edited by sehohari on 23/01/2022 20:57, edited 1 time in total.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#40637 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kolinda »

sehohari wrote: 23/01/2022 20:49
Kolinda wrote: 23/01/2022 20:43
Po onome što prenosite očigledno tamo postoji
Govor mržnje ali isto možeš pročitati svugdje pa i ovdje....da ne pričam o onim komentarima ispod pojedinih članaka....ne znam koliko se krećeš po krajevima gdje većinski žive Hrvati i baš bi volio tvoj dojam ako budeš u tim krajevima....
Šta hoćeš da kažeš sa ovim boldiranim?
Govor mržnje ovdje i tamo nije za porediti, nikako, baš nikako, čak ni na onim komentarima gdje ionako većinom botovi pišu. Tvrditi drugačije može samo neko ko nije čitao šta se tamo piše ili ko je zlonamjeran.

Rekao sam ti već davno: Trgovali smo dosta u z. Hercegovini, majka mi je iz srednje Bosne, a otac mi je veliki dio života proveo u Dalmaciji. Moje mišljenje je već formirano.
Po onome što prenosite sa famoznog foruma, to sam mislio....formirano u kom pogledu????
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#40638 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by sehohari »

Kolinda wrote: 23/01/2022 20:57
sehohari wrote: 23/01/2022 20:49

Šta hoćeš da kažeš sa ovim boldiranim?
Govor mržnje ovdje i tamo nije za porediti, nikako, baš nikako, čak ni na onim komentarima gdje ionako većinom botovi pišu. Tvrditi drugačije može samo neko ko nije čitao šta se tamo piše ili ko je zlonamjeran.

Rekao sam ti već davno: Trgovali smo dosta u z. Hercegovini, majka mi je iz srednje Bosne, a otac mi je veliki dio života proveo u Dalmaciji. Moje mišljenje je već formirano.
Po onome što prenosite sa famoznog foruma, to sam mislio....formirano u kom pogledu????
Nacionalisti, ali manje nego Srbi. Složni(ji), dobri trgovci, pošteni.
S tim da HR-Hrvati vole malo podcjeniti BiH. I definitivno imaju drugačiji mentalitet i razmišljanje nego Hrvati u BiH.
Škobo Habu
Posts: 9015
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#40639 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Škobo Habu »

Ovog Dražena Pehara pamtim iz doba još dok je radio za OHR. Bio je o.k lik.

Sa obzirom da je to bilo prije deset godina, izgleda da se mnogo toga promjenilo do tačke da je postao ekstremni hrvatski šovinista i što je prirodno -antivakser. Još jedna u nizu pametni hrvatskih glava kojoj je otišao dihtung na glavi motora.
Škobo Habu
Posts: 9015
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#40640 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Škobo Habu »

Sarajmen wrote: 23/01/2022 22:04

Otvoriš link koji sam ostavio za puni tekst i vidiš da je po obimu i sadržaju većom analizom obuhvaćeno štošta. Na par tema sam objavio parcijalne dijelove, onako po slobodnoj procjeni šta kojoj temi može da pripada. I to je to.
Nema na čemu, vidjet ćemo ubrzo vrijednost ukupne analize i onog u njoj sadržanog. Sve 5.
Združene izetbegovićevsko-komšićke virtuelne snage sumnjaju kako Fikretu Malini neko pakuje oko respiratora!? :lol: :lol:

Peta kolona, masoni, Mossad, CIA, snajka, građanske snage...

Sa obzirom da je na čelu instituta u Ljubljani - Zijad Bećirević, ne bi me iznenadilo da on za SDA i DF radi ono što radi IDIP-i institut iz Mostara radi za HDZ.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#40641 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

sehohari wrote: 23/01/2022 18:32
McGradySA wrote: 23/01/2022 17:50 Image
Ovo je još ništa u odnosu na druge komentare.
A na avataru mu Petar Kruzic koga je, pazi sad, AUSTRIJA poslala da brani njihovu okupacionu zonu na Balkanu od Turaka.
Borac za slobodu, pa to ti je.
Škobo Habu
Posts: 9015
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#40642 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Škobo Habu »

Sarajmen wrote: 24/01/2022 10:20 Sve je moguće care, mediji su artiljerija u miru, opletu na naslovnici a demant objave u člančiću. Teška situejšn.
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... ego-727868
Image
Super! Obranova uloga mi je veoma poznata, ali to da preko Fikreta i sličnih vrši rušenje monetarnog sustava u FBiH je dobar vic. :lol: :lol:

Trebal spomenuti da je Oslobođenje za Komšića i Izetbegovića isto kao Večernje Novosti i Informer za Vučića?
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#40643 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bingov buraz »

seln wrote: 24/01/2022 12:54
sehohari wrote: 23/01/2022 18:32

Ovo je još ništa u odnosu na druge komentare.
A na avataru mu Petar Kruzic koga je, pazi sad, AUSTRIJA poslala da brani njihovu okupacionu zonu na Balkanu od Turaka.
Borac za slobodu, pa to ti je.
A vidi što je jazavac napucao svoju stranicu na Wikipediji :lol:

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dra%C5%BEen_Pehar
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#40644 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

bingov buraz wrote: 24/01/2022 15:17
seln wrote: 24/01/2022 12:54

A na avataru mu Petar Kruzic koga je, pazi sad, AUSTRIJA poslala da brani njihovu okupacionu zonu na Balkanu od Turaka.
Borac za slobodu, pa to ti je.
A vidi što je jazavac napucao svoju stranicu na Wikipediji :lol:

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dra%C5%BEen_Pehar
Je li ovo Wikipedia ili blog?
User avatar
Yamcha
Posts: 266
Joined: 06/12/2011 08:11

#40645 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Yamcha »

jeli ovo onaj lik što je dobio otkaz na IUS zbog negiranja genocida u Srebrenici?
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#40646 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bingov buraz »

seln wrote: 24/01/2022 15:23
bingov buraz wrote: 24/01/2022 15:17

A vidi što je jazavac napucao svoju stranicu na Wikipediji :lol:

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dra%C5%BEen_Pehar
Je li ovo Wikipedia ili blog?
Prava južna srbenda sa dna kace

Image

Image

Ovo je sa iste stranice :mrgreen:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#40647 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bingov buraz »

Yamcha wrote: 24/01/2022 15:49 jeli ovo onaj lik što je dobio otkaz na IUS zbog negiranja genocida u Srebrenici?
Tip koji citira onog bolesnika Rajka Vasića može samo biti isti kao on
Škobo Habu
Posts: 9015
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#40648 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Škobo Habu »

bingov buraz wrote: 24/01/2022 15:17
seln wrote: 24/01/2022 12:54

A na avataru mu Petar Kruzic koga je, pazi sad, AUSTRIJA poslala da brani njihovu okupacionu zonu na Balkanu od Turaka.
Borac za slobodu, pa to ti je.
A vidi što je jazavac napucao svoju stranicu na Wikipediji :lol:

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dra%C5%BEen_Pehar
Ljudi, morate znati da je onaj Wikichea jedno vrijeme uređivao hrvatsku Wikipediu. Pametnom dosta.

Ordinirao je po Forum.hr i Herceg-Bosni.
User avatar
Str0nz
Posts: 1270
Joined: 27/10/2021 00:45
Grijem se na: Hodza > marfi

#40649 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Str0nz »

User avatar
LSD
Posts: 27274
Joined: 24/07/2007 08:26

#40650 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LSD »

"Čuvajte Republiku Srpsku. Toliko ste emocija iznijeli ovdje da vam svi mogu zavidjeti. Molim vas, ostavite dovoljno otvorena vrata za druga dva konstitutivna naroda. RS ćete najbolje zaštititi braneći je u institucijama BiH. Da budete zbijeni kao jedno. Političkog pluralizma unutar predstavnika jednog naroda mora biti", zaključio je Čović.
:lol: :lol: Dragan Čović, predstavnik tzv. konstitutivnih i Dodikova podguzna muha :lol:
Post Reply