Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Faik_

#38826 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Faik_ » 12/10/2020 18:38

BHCluster wrote:
12/10/2020 14:28
Faik_ wrote:
12/10/2020 14:22
high_volume wrote:
12/10/2020 10:34

Zar stvarno, nakon 25-30 godina od tog perioda, koji je postao istorijsko štivo u osnovnim školama, u kojem je velikosrpska politička doktrina uzrokovala agresivnost i namjeru stalne dominacije nad drugim narodima, koja je konačno uzrokovala i rat i hiljade i hiljade ubijenih ljudi, demografsku propast, ekononsku, politilku i genocid jednog naroda, na kraju, zar treba pitati za motiv jednog naroda da se fizički odvoji od te velikosrpske agresivne pošasti... Uobičajena je drskost pojedinih Srba relativizacija odnosa i odgovornosti zaraćenih strana, i podla perfidnost je skrivanje odgovornosti za narušen odnos bivših republika i njihovo pojedinačno napuštanje Federacije YU, taj odnos Srba i politike Beograda spram drugih republika, naročito 10-tak godina pred raspad Federacije, zamjenom teza o nekakvoj ekonomskoj koristi. Pa agresija Srba prema Hrvatskoj i BiH, neovisno da li je rat otvoreno prelazio granice Srbije ili je iz Beograda navođen u pravcu Knina ili Pala uništavala je i ekonomiju, razarala privredu... Pitaš za motiv odvajanja iz Jugoslavije. Neozbiljan si, provociraš, a i sam znaš...
A Komsic nije namjera stalne dominacije?
Komsic ma koliki promasaj bio u politickom smislu, samo odgovor na velikosrBsku/hrvatsku politiku koja se i danas vodi. P.S. Legalno izabrna prema postojecem zakon kao i svi drugi politicari u ovoj drzavi.
Znaci tako gdje su Srbi vecina to je namjera dominacije nad drugima, a tamo gdje su Bosnjaci vecina to je demokratija? Jesam li dobro povezao?

LBVIEW

#38827 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LBVIEW » 12/10/2020 18:41

Capljina74 wrote:
12/10/2020 18:36
LBVIEW wrote:
12/10/2020 18:28
MorningStar wrote:
12/10/2020 18:05

Nego pogresno ti malo donosis zakljucke, ja se nisam "cerekao" nego ukazivao da ako se ne radi ka pomirenju naroda i suzivotu nego "jedni pored drugih" i slicnim idejama koje je prvi karadjic ocito uspjesno posijao .. drzava ne moze opstati na duze staze - a ovo sto gledamo je samo manifestacija toga. Ideja borbe za Bosnu je davno napustena - danas se bori za Bosnjake,Srbe i Hrvate i svako za svoju verziju raspleta situacije - sto je u kontri sa samom srzi BiH.

Svasta je moguce jasta, mislim da se razumijemo sad bi i ja prihvatio da se moze pa i silom uvesti red u drzavu. Ali ne moze, moze doduse ako forumski ratnici i jurisnici krenu u ofanizvu ( :D )
Pogresan zakljucak - drzava moze opstati ukoliko posjeduje dovoljno snage da sprijeci disoluciju, sa "pomirenjem" ili bez istog. S obzirom na srpsku politiku u regionu, ja ne znam kako bi isto moglo izgledati, osim potpisa za "mirno" razdruzivanje. S takvom politikom nema, niti ce ikad biti kompromisa, tako da je oruzani sukob u buducnosti sasvim izgledan. I tu se onda, ako vec smatras MP "potrosenim", ne mozes pozivati ni na eticke norme i empatiju, pogotovo ne prema onima koji upravo ignoriraju iste pokusavajuci uspostaviti novu realnost na terenu na temelju UZP-a i genocida. Licemjerno je vristati na bosnjacko pominjanje traktora, dok Srbi na takvim temeljima najavljuju otcjepljenje. Sto se korelacije izmedju pomirenja i mogucnosti opstanka drzave tice dovoljno je navesti primjer "lijepe vase" i nacina na koji su se "pomirili" s tamosnjim.Srbima.
Još si u desetercu! Ti guslaš sve u šesnaest!

Licemjerno je pozivati na protjerivanje i ubijanje iz Skandinavije.
Cuj, a nije licemjerno iz Zemuna zagovarati prihvatanje "realnosti na terenu" stvorenog UZP i genocidom?

spreca

#38828 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca » 12/10/2020 18:42

p206 wrote:
12/10/2020 18:14
spreca wrote:
p206 wrote:
12/10/2020 18:02
Ma mogu nas za ku..c povući samo.

Ovo govno izbaciti iz vlasti gdje god se može pa nek ide četnicima koliko hoće. To se može i mora uraditi.
Prvo treba Bakirovu bandu izbaciti iz vlasti,jer Bakir ce ih uzeti i kad izgube
Niko sretniji od mene da se to dogodi, ali opozicija nam je k..C od ovce. I ovo malo sto su kao opozicija nije maklo dalje od kantona. Moraju početi pričati o kao državnici, sami su se sklonili u stranu i prepustili SDA i nesposobnom Bakiru poziciju dase bavi stvarima za koje nije dorastao.
Upravu si,dok imamo ovakvu i jos razjedinjenu opoziciju,Bakir ce lahko pobjedivati i prodavati nas ko crno roblje

nookey

#38829 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by nookey » 12/10/2020 18:43

Da nas ne napadnu zarad svega navedenog?

spreca

#38830 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca » 12/10/2020 18:45

DonieBrasco wrote:
12/10/2020 18:20
spreca wrote:
12/10/2020 18:03
mishic wrote:
12/10/2020 17:52
Ne pratim ozbiljno FACE TV ali onaj gost iz Hrvatske koji najavi realizaciju milionskih tužbi temeljem presude američkih sudova mogao bi biti povodom ovih najnovijih susreta. Dodik u Zagrebu i Čović u Beogradu niti je logično, niti normalno, niti prirodno...
Ako nije predizborni inžinjering onda je sigurno problem najavljnih presuda koje treba da se provedu.
Sredice to SDA i Sakib Softic.....Ja polako pocinjem vjerovati da su tuzbu protiv Srbije i u korist srbije sabotirali iz VRha SDA....toliko je ljudi nudilo svoje usluge ,neki besplatno ,izgleda da vrhuski SDA uopste nije bilo u interesu da se presuda dobije,kao i apelacija na presudu.....Tabakovic se cudi kako niko iz BiH ne trazi Nekretnine BiH u Hr,to je vec izgleda dogovoreno,vi prodajite a od toga ce te odredjenu dogovorenu sumu na nas racuna prebaciti
SDA je generlano blokator svih mogucih reformi u BiH, pa debili su sedam dana pred istek roka predali onu tuzbu za agresiju - a godine imali za istu da je sroce kako treba.

Tako ce i ovdje biti iako se radi o doslovce stotinama miliona u novcu - odstete, oni ce sprijece za red svog kriminalnog opstanka.
Ovo sto prica Tabakovic,hvala bogu nema veze sa nasim shupcima iz BiH jer se radi o privatnim tuzbama,inace bi bilo IMT(imal mene tu)

Bascarsija1

#38831 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bascarsija1 » 12/10/2020 18:46

MorningStar wrote:
LBVIEW wrote:
12/10/2020 17:29
MorningStar wrote:
12/10/2020 16:52

Nadam se da ce razum preovladati i da cemo se fokusirati na bolji zivot i izgradnju istog u BiH a da cemo mrznju i etnicke sukobe ostaviti iza - sjecati se uredu ali nastaviti dalje i graditi bolju buducnost zajedno u nasoj drzavi - eto cemu se nadam.

Kada se nesto i napravi ljudi ce razmisljati gdje na odmor,dijete u koju skolu, oce li upisati jos jedan fakultet - a manje ko ce da se otcjepljuje a ko neda dok su ruke politicara u djepovima naroda - jos u lice ide “Ja , i ?”

Nazalost skeptican sam a kako i nebih bio.
Super, samo nisi tako maloprije pricao, vec si se cerekao na srpsku najavu otcjepljenja, te pravio bezvezne paralele izmedju SFRJ i BiH, poput srpskih nacionalista.
A ja ti samo kazem da "batina ima 2 kraja", te, ukoliko se krene krsiti MP i vaspostavljati nekakve"srpske zemlje", svasta je moguce, pa i ti traktori.
Nego pogresno ti malo donosis zakljucke, ja se nisam "cerekao" nego ukazivao da ako se ne radi ka pomirenju naroda i suzivotu nego "jedni pored drugih" i slicnim idejama koje je prvi karadjic ocito uspjesno posijao .. drzava ne moze opstati na duze staze - a ovo sto gledamo je samo manifestacija toga. Ideja borbe za Bosnu je davno napustena - danas se bori za Bosnjake,Srbe i Hrvate i svako za svoju verziju raspleta situacije - sto je u kontri sa samom srzi BiH.

Svasta je moguce jasta, mislim da se razumijemo sad bi i ja prihvatio da se moze pa i silom uvesti red u drzavu. Ali ne moze, moze doduse ako forumski ratnici i jurisnici krenu u ofanizvu ( :D )
danas se bori za Bosnjake,Srbe i Hrvate i svako za svoju verziju raspleta situacije - sto je u kontri sa samom srzi BiH.

Pa sta hoces ... BiH je zasnovana na nacionalnim osnovama. Eto ti si srbin pa nevidim da se srbi nesto bore za jedinstvenu Bosnu.
Ja mislim da su Bosnjaci ovaj put mnogo spremniji da se suprotstave agresiji. Sta ti mislis?

MorningStar

#38832 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by MorningStar » 12/10/2020 18:48

Bascarsija1 wrote:
12/10/2020 18:46
MorningStar wrote:
LBVIEW wrote:

Super, samo nisi tako maloprije pricao, vec si se cerekao na srpsku najavu otcjepljenja, te pravio bezvezne paralele izmedju SFRJ i BiH, poput srpskih nacionalista.
A ja ti samo kazem da "batina ima 2 kraja", te, ukoliko se krene krsiti MP i vaspostavljati nekakve"srpske zemlje", svasta je moguce, pa i ti traktori.

danas se bori za Bosnjake,Srbe i Hrvate i svako za svoju verziju raspleta situacije - sto je u kontri sa samom srzi BiH.

Pa sta hoces ... BiH je zasnovana na nacionalnim osnovama. Eto ti si srbin pa nevidim da se srbi nesto bore za jedinstvenu Bosnu.
Ja mislim da su Bosnjaci ovaj put mnogo spremniji da se suprotstave agresiji. Sta ti mislis?
Mislim da bi sebi trebao ti da trazis kakvu djevojku previse si frustriran a mlad steta da propadas, nadji kakvog sporta bavi se i to malo tu energiju ta potrosis :D

MorningStar

#38833 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by MorningStar » 12/10/2020 18:51

LBVIEW wrote:
12/10/2020 18:41
Capljina74 wrote:
LBVIEW wrote:

Pogresan zakljucak - drzava moze opstati ukoliko posjeduje dovoljno snage da sprijeci disoluciju, sa "pomirenjem" ili bez istog. S obzirom na srpsku politiku u regionu, ja ne znam kako bi isto moglo izgledati, osim potpisa za "mirno" razdruzivanje. S takvom politikom nema, niti ce ikad biti kompromisa, tako da je oruzani sukob u buducnosti sasvim izgledan. I tu se onda, ako vec smatras MP "potrosenim", ne mozes pozivati ni na eticke norme i empatiju, pogotovo ne prema onima koji upravo ignoriraju iste pokusavajuci uspostaviti novu realnost na terenu na temelju UZP-a i genocida. Licemjerno je vristati na bosnjacko pominjanje traktora, dok Srbi na takvim temeljima najavljuju otcjepljenje. Sto se korelacije izmedju pomirenja i mogucnosti opstanka drzave tice dovoljno je navesti primjer "lijepe vase" i nacina na koji su se "pomirili" s tamosnjim.Srbima.

Cuj, a nije licemjerno iz Zemuna zagovarati prihvatanje "realnosti na terenu" stvorenog UZP i genocidom?
Pa eto onda si ti za rat i ako se zarati dodji pa onda silom porazi srbe i hrvate i onda radis sta hoce, samo nemoj posle da moras da jedes ovo sto lupatas, cuj poziva na rat ljudi molili boga da stane "potpisi alija makar da je ko avlija" jahh.....

Bascarsija1

#38834 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bascarsija1 » 12/10/2020 19:02

MorningStar wrote:
12/10/2020 18:48
Bascarsija1 wrote:
MorningStar wrote:

Mislim da bi sebi trebao ti da trazis kakvu djevojku previse si frustriran a mlad steta da propadas, nadji kakvog sporta bavi se i to malo tu energiju ta potrosis :D
Savjet ti i nije los. Da te neznam bolje cak bi pomislio da imas dobre namjere. U svakom slucaju cini se da ce biti zajebano ako se vako nastavi.

LBVIEW

#38835 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LBVIEW » 12/10/2020 19:05

MorningStar wrote:
12/10/2020 18:51
LBVIEW wrote:
Capljina74 wrote:

Pa eto onda si ti za rat i ako se zarati dodji pa onda silom porazi srbe i hrvate i onda radis sta hoce, samo nemoj posle da moras da jedes ovo sto lupatas, cuj poziva na rat ljudi molili boga da stane "potpisi alija makar da je ko avlija" jahh.....
Svakako, ja pozivam na rat, sram me bilo, a trebalo bi se samo "mirno" razdruziti kako nam se iz Zemuna i Slavinovica sugerira.
De bolan, mani se jeftinih projekcija.

Bascarsija1

#38836 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bascarsija1 » 12/10/2020 19:07

MorningStar wrote:
LBVIEW wrote:
Capljina74 wrote:

Eh ... to je bilo kad ste bili preuzeli JNA i svo naoruzane sto je skupljano 50 godina i krenuli na potpuno neorganizovan i nenaoruzan narod. To je bilo herojstvo ravno guslarkog epa.
Nece bas bit tako lako drugi put. Probajte pa cete se uvijeriti.

MorningStar

#38837 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by MorningStar » 12/10/2020 19:15

Sta reci nego psihoza...

DonieBrasco

#38838 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by DonieBrasco » 12/10/2020 19:18

spreca wrote:
12/10/2020 18:45
DonieBrasco wrote:
12/10/2020 18:20
spreca wrote:
12/10/2020 18:03

Sredice to SDA i Sakib Softic.....Ja polako pocinjem vjerovati da su tuzbu protiv Srbije i u korist srbije sabotirali iz VRha SDA....toliko je ljudi nudilo svoje usluge ,neki besplatno ,izgleda da vrhuski SDA uopste nije bilo u interesu da se presuda dobije,kao i apelacija na presudu.....Tabakovic se cudi kako niko iz BiH ne trazi Nekretnine BiH u Hr,to je vec izgleda dogovoreno,vi prodajite a od toga ce te odredjenu dogovorenu sumu na nas racuna prebaciti
SDA je generlano blokator svih mogucih reformi u BiH, pa debili su sedam dana pred istek roka predali onu tuzbu za agresiju - a godine imali za istu da je sroce kako treba.

Tako ce i ovdje biti iako se radi o doslovce stotinama miliona u novcu - odstete, oni ce sprijece za red svog kriminalnog opstanka.
Ovo sto prica Tabakovic,hvala bogu nema veze sa nasim shupcima iz BiH jer se radi o privatnim tuzbama,inace bi bilo IMT(imal mene tu)
Sva sreca da se ne piraju nasi, ne sto bi to vjerovatno sve pokrali, nego sto sprijecili da BiH konacno ubere korist od toga da se rijesimo cetnika i ustasa.

A usporedo dobro je da se ovo u Kongresu SAD prihvati, a hoce vjerovatno - rezolucija za genocid, zlocine i post desavanja u BiH.

Capljina74

#38839 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Capljina74 » 12/10/2020 19:30

LBVIEW wrote:
Capljina74 wrote:
LBVIEW wrote:

Pomješao si me sa nekim, ali nastavi da guslaš.

Možeš i da me prijaviš kao Ilulia onomad.

Capljina74

#38840 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Capljina74 » 12/10/2020 19:32

Bascarsija1 wrote:
MorningStar wrote:
LBVIEW wrote:

Da nisi I ti u MinKenu?

Capljina74

#38841 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Capljina74 » 12/10/2020 19:34

MorningStar wrote:
12/10/2020 19:15
Sta reci nego psihoza...
Sve mrtvi padaju oko njih koliko bi to ratovalo...

Bascarsija1

#38842 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bascarsija1 » 12/10/2020 19:38

Capljina74 wrote:
12/10/2020 19:34
MorningStar wrote:
Sta reci nego psihoza...
Nikome se neratuje. Al ako se bude moralo nije situacija kao sto je nekad bila.
Sada ustvari postoji organizovana armija sa vojnim naoruzanjem. Razlika je drrrrrrasticna.

MorningStar

#38843 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by MorningStar » 12/10/2020 19:41

Bascarsija1 wrote:
12/10/2020 19:38

Sada ustvari postoji organizovana armija sa vojnim naoruzanjem. Razlika je drrrrrrasticna.
Pa nece te nitko ni napadati , nego da bi sacuvali drzavu u jednom komadu morali bi sad napadati a to nije bas lako + kako bi prosli sa MZ ? Jos sreca Hrvati su bas pouzdani (samo procitaj kako je islo 93 kad su zavrnuli sve puteve za logistiku i pomoc) Sve je to super skripuckanje zubima al silom veoma tesko mozemo ocuvati zemlju - to se treba raditi na pametan nacin, medjutim nitko to ne radi jer svim politickom opcijama odgovara neki vid podjele - nekim veci nekim manji.

"draaaaasticna" mi ukazuje da si cak mladji nego sto sam mislio. Ajd da vise se ne zalicem sa citiranjem :D
Last edited by MorningStar on 12/10/2020 19:44, edited 2 times in total.

Capljina74

#38844 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Capljina74 » 12/10/2020 19:41

Bascarsija1 wrote:
Capljina74 wrote:
12/10/2020 19:34
MorningStar wrote:
Sta reci nego psihoza...
Nikome se ne ratuje, ali kad bude vi doli ćete ratovati.

Baš ti hvala na lijepim željama!

Bascarsija1

#38845 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bascarsija1 » 12/10/2020 20:03

MorningStar wrote:
12/10/2020 19:41
Bascarsija1 wrote:

Pa nece te nitko ni napadati , nego da bi sacuvali drzavu u jednom komadu morali bi sad napadati a to nije bas lako + kako bi prosli sa MZ ? Jos sreca Hrvati su bas pouzdani (samo procitaj kako je islo 93 kad su zavrnuli sve puteve za logistiku i pomoc) Sve je to super skripuckanje zubima al silom veoma tesko mozemo ocuvati zemlju - to se treba raditi na pametan nacin, medjutim nitko to ne radi jer svim politickom opcijama odgovara neki vid podjele - nekim veci nekim manji.

"draaaaasticna" mi ukazuje da si cak mladji nego sto sam mislio. Ajd da vise se ne zalicem sa citiranjem :D
Definitivno su hrvati bili iznenadjenje. Taj nivo podmuklosti nisam ni u snu mogao ocekivati. Al eto i pored toga 5ti korpus bi pred Banja Lukom.
Ja se definitivno nadam da do sranja nece doci. Ali kad pogledam sta Dodik radi ... iskreno nisam uvjeren da ce izaci na dobro.
Covijek otvoreno kaze da ce se otcijepiti i radi na tome ... to nece mirnim putem moci.

BHCluster

#38846 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster » 12/10/2020 20:03

Faik_ wrote:
12/10/2020 18:38
BHCluster wrote:
12/10/2020 14:28
Faik_ wrote:
12/10/2020 14:22

A Komsic nije namjera stalne dominacije?
Komsic ma koliki promasaj bio u politickom smislu, samo odgovor na velikosrBsku/hrvatsku politiku koja se i danas vodi. P.S. Legalno izabrna prema postojecem zakon kao i svi drugi politicari u ovoj drzavi.
Znaci tako gdje su Srbi vecina to je namjera dominacije nad drugima, a tamo gdje su Bosnjaci vecina to je demokratija? Jesam li dobro povezao?
Zato Srba neJma kao konstitutivnog naroda u kantonima gdje su Hrvati vecina! Radi Bosnjaka?

Faik_

#38847 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Faik_ » 12/10/2020 20:05

Bascarsija1 wrote:
12/10/2020 19:07
MorningStar wrote:
LBVIEW wrote:

Eh ... to je bilo kad ste bili preuzeli JNA i svo naoruzane sto je skupljano 50 godina i krenuli na potpuno neorganizovan i nenaoruzan narod. To je bilo herojstvo ravno guslarkog epa.
Nece bas bit tako lako drugi put. Probajte pa cete se uvijeriti.
Ovaj put su Bosnjaci u goroj situaciji. Da uporedimo 1992 i 2020.

1992 cijeli svijet je bio na strani Bosnjaka. Priznali su BiH po volji Bosnjaka I dali im punu podrsku u svim medijima. Hrvati I Srbi su bili u medjusobnom ratu, a Srbija pod sankcijama. Rusija je bila na dnu svoje istorijske moci. Osim podrske zapada, Bosnjaci su imali snaznu podrsku islamskih zemalja posebno Irana. Albanci su pravili problem Srbiji na jugu drzave. 1994 Milosevic uvodi sankcije Karadzicu, tako da je RS bila potpumo sama do intervencije NATO saveza na strani Bosnjaka I Hrvata. Jedinu prednost koju su Srbi imali je to sto su bili bolje naoruzani. Pitanje islamskog terorizma u tom periodu je bilo skoro nepostojeca tema u medjunarodnim medijima. Amerika je bila na vrhuncu ere svjetskog policajca I zainteresovana za "state building".

2020, RS ima granice priznate u Americkim uticajem u Dejtonu, uz prisustvo EU I Rusije. Ne pricaju o napadanju nikoga, cak uvijek naglasavaju samo mirno razdruzivanje. RS ima svoje institucije I preko 90% stanovnika bi podrzalo mirno razdruzivanje na demokratski nacin. Cijeli svijet trubi non stop o radikalnom islamskom terorizmu koji ne priznaje demokratiju. Amerika vise nije zainteresovana da se igra policajca. Evropa se itekako plasi naoruzanih muslimana. Srbija I Hrvatska sa svih strana okruzuju Bosnu. Rusija je sasvim druga drzava I jedina bez razmisljanja bombarduje I napada I lijevo I desno od Sirije do Ukrajine. Erdogan je raja sa Putinom I Vucicem. Šiitski Iran je u ratu sa sunitima I pritisnut sa svih strana. UK izasla iz EU a uskoro ce I Skotska iz UK Katalonija klima Spaniju. Amerika se zabavila oko svog jada, mozda budu imali gradjanski rat ali svakako vise nisu zainterrsovani nizakakve intervencije po svijetu. Srbi nisu zainteresovani za Tuzlu, Sarajevo, Zenicu, Bihac. Do Bosnjaka je da napadnu RS koja demokratskim putem zeli mirno razdruzivanje. U slucaju rata odmah u svjetskim medijima I parlamentima Bosnjaci ispadaju islamski teroristi koji ne priznaju demokratiju a Srbi zrtve. Ako se tu sve ne zvrsi na duze staze Bosnjaci su opet zatvoreni sa svih strana, ali ovoga puta bez simpatija medjunarodne zajednice.

BHCluster

#38848 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster » 12/10/2020 20:07

Doniram traktor i bure dizela za potrebe traktorijade, sve informacije na PP.

muha_sa

#38849 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by muha_sa » 12/10/2020 20:08

Faik--svaka ti je na mjestu :thumbup:
Ne daj da te zbune-samo naprijed

Bascarsija1

#38850 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bascarsija1 » 12/10/2020 20:15

muha_sa wrote:
12/10/2020 20:08
Faik--svaka ti je na mjestu :thumbup:
Ne daj da te zbune-samo naprijed
Faik hvala ti sto si mi otvorio oci. Ove cinjenice sto si nam dao stvarno su nepobitne.
Nemam rijeci.

Post Reply