Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Drvosjeca iz Dejcica

#17126 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Drvosjeca iz Dejcica » 01/12/2017 17:51

propuh1975 wrote:Za ovo pismo ko lafo sto su nasli to je hrvatska sluzba napisala jer su se nasli u bezvazdusnom prostoru :lol: .Treba se pojaviti na sahrani ratnom zlocincu .Izvinjavam se nisam znao gdije bih mogao ovo postaviti :bih:
Koje pismo?

propuh1975

#17127 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by propuh1975 » 01/12/2017 17:54

Oprostajno od generala praljka

Toffee karamela

#17128 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Toffee karamela » 01/12/2017 17:54

Drvosjeca iz Dejcica wrote::shock: Evo južnih Srba u svom punom nacionalnom zanosu...
:shock: fakat čovjek da se sad zamisli nad ovime poslije ovih gusala

nego ovi koji sumnjaju i rugaju se bliskosti radovana i slobodana neka pogledaju ovog paćenika, samo što infarkt ne doživi...slobo je izgleda bio omiljen među svojima, samo ga običan, civilni svijet nije volio :cry:

[yt] https://www.youtube.com/watch?v=hS_0oOGYnWY [/yt]

Drvosjeca iz Dejcica

#17130 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Drvosjeca iz Dejcica » 01/12/2017 18:04

Toffee karamela wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote::shock: Evo južnih Srba u svom punom nacionalnom zanosu...
:shock: fakat čovjek da se sad zamisli nad ovime poslije ovih gusala

nego ovi koji sumnjaju i rugaju se bliskosti radovana i slobodana neka pogledaju ovog paćenika, samo što infarkt ne doživi...slobo je izgleda bio omiljen među svojima, samo ga običan, civilni svijet nije volio :cry:

[yt] https://www.youtube.com/watch?v=hS_0oOGYnWY [/yt]
Sada je dobar i Karadžić a eno i Šešelja sada ovi iz kamenjara brane. Totalno ludilo! :mrgreen:

Sensei

#17131 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Sensei » 01/12/2017 18:25

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
BHCluster wrote:Image
Avaj, sta bi? :lol:
Džaba krečili! :oops:
Image

emmir1

#17132 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by emmir1 » 01/12/2017 18:27

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx? ... id=1011164

Anketa zanimljiva

I komentari već idu pljuvačine po hercegovcima
Još dok malo krene Hrvatska odštete plaćat bit će to i bolje

Kejn

#17133 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kejn » 01/12/2017 18:35

Povlačim ono što sam rekao neki dan. Komentari su više pola pola. Hrvati su u prosjeku zaista cviliziraniji i prosjvećeniji narod od ove prekodrinske žgadije (čast izuztecima).

tandmand

#17134 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by tandmand » 01/12/2017 18:36

Kako se živi u alternativnoj BiH, u paralelnom svemiru. :lol:
Hrvatski svjetski kongres odbacio je u petak presudu Međunarodnog kaznenog suda za bivšu Jugoslaviju (ICTY) šestorici bosanskohercegovačkih Hrvata upozorivši kako u "BiH imamo kalifat iz kojeg ISIL-ovi ratnici operiraju po cijelom svijetu, a Hrvati su obespravljeni te ih se progoni i osuđuje".

"Političku presudu Prljiću i ostalima, kako joj suci u Haagu dadoše ime, Hrvatski svjetski kongres s ponosom odbacuje. Gdje su presude donešene na temelju nepravde, bez jasnih činjenica i u korist isključivo određenih političkih ciljeva, takav tribunal ne priznajemo, naprotiv osuđujemo", ističe se u izjavi Hrvatskog svjetskog kongresa (HSK) koju potpisuje njegov predsjednik Vinko Sabljo, prenosi Hina

HSK tvrdi kako "dok su horde mudžahedina harale BiH, a međunarodna zajednica glumila da ništa ne vidi, danas u istoj toj BiH imamo kalifat iz kojeg ISIL-ovi ratnici operiraju po cijelom svijetu, a Hrvati su obespravljeni te ih se progoni i osuđuje".

Drvosjeca iz Dejcica

#17135 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Drvosjeca iz Dejcica » 01/12/2017 18:41

tandmand wrote:Kako se živi u alternativnoj BiH, u paralelnom svemiru. :lol:
Hrvatski svjetski kongres odbacio je u petak presudu Međunarodnog kaznenog suda za bivšu Jugoslaviju (ICTY) šestorici bosanskohercegovačkih Hrvata upozorivši kako u "BiH imamo kalifat iz kojeg ISIL-ovi ratnici operiraju po cijelom svijetu, a Hrvati su obespravljeni te ih se progoni i osuđuje".

"Političku presudu Prljiću i ostalima, kako joj suci u Haagu dadoše ime, Hrvatski svjetski kongres s ponosom odbacuje. Gdje su presude donešene na temelju nepravde, bez jasnih činjenica i u korist isključivo određenih političkih ciljeva, takav tribunal ne priznajemo, naprotiv osuđujemo", ističe se u izjavi Hrvatskog svjetskog kongresa (HSK) koju potpisuje njegov predsjednik Vinko Sabljo, prenosi Hina

HSK tvrdi kako "dok su horde mudžahedina harale BiH, a međunarodna zajednica glumila da ništa ne vidi, danas u istoj toj BiH imamo kalifat iz kojeg ISIL-ovi ratnici operiraju po cijelom svijetu, a Hrvati su obespravljeni te ih se progoni i osuđuje".
A je li se oglasio Svehrvatski integalaktički savez? :lol:

Sensei

#17136 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Sensei » 01/12/2017 18:48

512MB wrote:Image

:D
:lol: :lol: :lol: :lol:

DonieBrasco

#17137 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by DonieBrasco » 01/12/2017 18:56

Sreca pa postoje dobri ljudi sa zdravim razumom koji ovu presudu ne stavaljaju na teret svim hrvatima kako neko prikazuju i kako neko zeli da bude, da bi mogao da svoje frustracije provodi u neke ciljeve.

Sad vi dobro razmislite sta bi se desavalo u BIH da je presuda bila skroz drugacija, nrp. da su oslobođeni. Ja vam garantujem da su Covic i kompanija zajedno sa ekipom iz Zagreba imali sav scenario i reziju pripremjenu sta im je raditi, a to sada negdje gori - unistavaju se dokazi.

Ovako da izvinete mogu se qurca napusiti svi zajedno !

tandmand

#17138 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by tandmand » 01/12/2017 18:58

I ova Mirjana je sigurno za vrijeme profesionalng boravka u Sarajevu naučila da se zovemo Bošnjaci ali mnogima pravilan izgovor naše etnije pričinjava duševnu bol.
Mirjana Hrga poznata tv voditeljica na svom Facebook profilu osvrćući se na presudu hercegbosanskoj šestorci napisala:

Znam što je moj narod prošao. Ne trebaju mi povjesničari da mi tumače ono što sam gledala. Ne treba mi ni Hag. I ja bih sudila one koji su počinili zločine. Pa da mi je i vlastiti otac.

Ali ovo što se događa s haškim presudama izlazi izvan okvira normalnog.

Znam i sto su prošli i Muslimani. Ali i Srbi.

Sensei

#17139 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Sensei » 01/12/2017 18:58

Lincoln-Burrows wrote:
512MB wrote:Image

:D
Jerko je trebao napisati samo prve tri riječi 'izdajico jedna smrdljiva' bez onog u
nastavku i tada bi mu ona mogla samo napuhati jaja.
Last edited by Sensei on 11/05/2019 06:08, edited 2 times in total.

pici

#17140 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici » 01/12/2017 19:05

i sHa kaje kljuic... jebiga njofra nije volio muslimane pa se otelo kontroli :oops: braca napravila logore i ratne zlocine koje europa ne pamti od drugog svjetskog rata i sad ko nesta ljuti i drugi im krivi...
Last edited by pici on 01/12/2017 19:30, edited 1 time in total.

supercali

#17141 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by supercali » 01/12/2017 19:06

Kejn wrote:Povlačim ono što sam rekao neki dan. Komentari su više pola pola. Hrvati su u prosjeku zaista cviliziraniji i prosjvećeniji narod od ove prekodrinske žgadije (čast izuztecima).
Problem je sto ljudi odmah pocnu pljuvati svi su isti a u biti oni normalni na pocetku sute dok su nazalost fasisti najglasniji pa tek onda cujes normalne ljude
To se inace odnosi na sve strane ne samo u ovon slucaju i lijepo je kad shvatis da si pogrijesio i povuces izreceno kao sto si ti uradio

Siguran sam da dosta hrvata u hrvatskoj nema problema saovom presudom jer to nije njihov problem nego politike koja je vodjena tada i pristalica te politike kao sto i vidino sada

Lincoln-Burrows

#17143 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Lincoln-Burrows » 01/12/2017 19:33

Sensei wrote: Isto tako se HVO kurčio po Kaknju, pa dobio po pičCi :lol:
p.s.
dok smo ratovali na vozuckom, brezanskom, ilijaskom i sarajevskom ratistu, proglasavali ste hrvatsku opcinu kakanj i pratili pogodan trenutak, fuj gadovi
Na žalost zločinačka ABiH na tom području nije kažnjena a
narod nikada nije dobio satisfakciju za etničko čišćenje.
Toliko o pravdi.

horkesh

#17144 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by horkesh » 01/12/2017 19:43

U Mostaru predstavljen prvi tom Enciklopedije Republike Srpske

Predsjednik Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti BiH Jakov Pehar istakao je da je knjiga jako fino koncipirana, da ima stroge kriterije, opći karakter te da je preporučuje svima.

- Ona bi se trebala naći na svim pretincima biblioteka, ne samo u RS-u već i šire, jer je ona potpuno informativna knjiga koja će služiti sadašnjim i budućim generacijama kao izvorište podataka - zaključio je Pehar.

Organizatori večerašnjeg događaja su Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti BiH Mostar, Akademija nauka i umjetnosti Republike Srpske Banja Luka, Hrvatski leksikografski institut BiH Mostar i Srpsko prosvjetno i kulturno društvo „Prosvjeta" Mostar.
Ovo je tom od A-B, jedva čekam da je se dokopam i pogledam pod B, Briševo.

fakat

#17145 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by fakat » 01/12/2017 19:51

tandmand wrote:Kako se živi u alternativnoj BiH, u paralelnom svemiru. :lol:

I onda kazu zasto se Bosnjaci ne okrenu buducnosti?

Sensei

#17146 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Sensei » 01/12/2017 19:52

Lincoln-Burrows wrote:
Sensei wrote: Isto tako se HVO kurčio po Kaknju, pa dobio po pičCi :lol:
p.s.
dok smo ratovali na vozuckom, brezanskom, ilijaskom i sarajevskom ratistu, proglasavali ste hrvatsku opcinu kakanj i pratili pogodan trenutak, fuj gadovi
Na žalost zločinačka ABiH na tom području nije kažnjena a
narod nikada nije dobio satisfakciju za etničko čišćenje.
Toliko o pravdi.
Po čemu je zločinačka i za šta treba biti kažnjena?

prljavi Hare
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#17147 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by prljavi Hare » 01/12/2017 20:04

supercali wrote:
Kejn wrote:Povlačim ono što sam rekao neki dan. Komentari su više pola pola. Hrvati su u prosjeku zaista cviliziraniji i prosjvećeniji narod od ove prekodrinske žgadije (čast izuztecima).
Problem je sto ljudi odmah pocnu pljuvati svi su isti a u biti oni normalni na pocetku sute dok su nazalost fasisti najglasniji pa tek onda cujes normalne ljude
To se inace odnosi na sve strane ne samo u ovon slucaju i lijepo je kad shvatis da si pogrijesio i povuces izreceno kao sto si ti uradio

Siguran sam da dosta hrvata u hrvatskoj nema problema saovom presudom jer to nije njihov problem nego politike koja je vodjena tada i pristalica te politike kao sto i vidino sada

Slažem se.I ja sam pratio komentare i zaista mnogo ljudi uopšte ne pravi pitanje oko presude,pun je i njima k... hercegovačkih kozojeba.
Zvanični stav vladajućih u Zagrebu na stranu,oni moraju odkmečati svoje jer riječ je o Tuđmanovoj stranci i nije sada jednostavno nakon svih godina reći Ćirilovim kozojebima da su upali u govna preko glave.

Ljudi u Hrvatskoj i prekodrinskom Mordoru jednostavno se ne mogu porediti,mada se galamdžije iz Tuđmanove stranke trude da to tako izgleda.

supercali

#17148 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by supercali » 01/12/2017 20:12

prljavi Hare wrote:
supercali wrote:

Slažem se.I ja sam pratio komentare i zaista mnogo ljudi uopšte ne pravi pitanje oko presude,pun je i njima k... hercegovačkih kozojeba.
Zvanični stav vladajućih u Zagrebu na stranu,oni moraju odkmečati svoje jer riječ je o Tuđmanovoj stranci i nije sada jednostavno nakon svih godina reći Ćirilovim kozojebima da su upali u govna preko glave.

Ljudi u Hrvatskoj i prekodrinskom Mordoru jednostavno se ne mogu porediti,mada se galamdžije iz Tuđmanove stranke trude da to tako izgleda.
Ma ja sam siguran da i u srbiji ima dosta ljudi koji su svjesni da je srbija napravila agresiju na bih samo ne smiju to javno reci da ih ne bi neka budala zbola upucala ili sta vec nego jednostavno ne pricaju o tome i to je to

animus

#17149 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by animus » 01/12/2017 20:15

Jos prije presude sam rekao da se hrvatska i srbija ne mogu porediti i da nece biti ni slicne reakcije na presudu. Hrvatskoj su problem hercegovci kako u bosni tako i u hrvatskoj. Imaju prevelik uticaj i moć. Hrvatska je europska drzava sa vecinom civilizovanim stanovništvom. To vidi svako ko je bio bar jednom u zagrebu.
Vidim da su lesinari iz rs-a nanjušili krv pa danas vijest da ce srbi tuziti hrvatsku i traziti odstetu. Mora da nisu dodika pitali smiju li to.

pici

#17150 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici » 01/12/2017 20:24

Image

Post Reply