Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post Reply
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#2226 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by kudrilo »

Ma evo čitam komentare po klixu, dosta mi je da pročitam pojedina mišljenja. Ljudi se vraćaju u razne režime, jedni pričaju svuda je to tako, jedni govore da su svi koji su protiv Bakira balije i da se treba da druže sa vlasima. Ja sam već danas rekao, Bakir i SDA mogu izgubiti rejting samo ako kažu da ne bi branili ili ne bi jedini branili Bošnjake u slučaju rata ili da SDA nije samo bošnjačka stranka. Za SDA niko i ne glasa zbog ekonomskih programa već što su protiv nekog ili nekih.

Klasični marketing. Ako si na vrhu, ne gubi vrijednosti zbog kojih su ti ljudi lojalni. Ako već dodaješ nove vrijednosti, neka su u duhu ili nadogradnja ovih prethodnih vrijednosti. Dakle, SDA je mafijaška organizacija koja samo koristi glupost naroda, koji im je lojalan od početka.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55687
Joined: 15/12/2008 16:53

#2227 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by ultima_palabra »

SkyLimit wrote:Ovaj relativno84 stereotipna podrinjska izbjeglica koja je uzurpirala asfalt i iz znaka zahvalnosti glasa za SDA što ga je tu dovukla. Sve bih ja vas nazad za Guštere i Voljavicu, ne bih vas pitao hoćete - nećete.

P.S. Prije nego što se počneš kao izdanak istočnjačke "gdje si prikaaa" civilizacije kreveljiti :"ha - ha, boli vidjeti zelenu a ne crvenu boju", meni je SDA uvijek draža od ovih kvazi - ljevičara koji multietničnost zamišljaju tako da Muhamedom vlada Jovan, a Draganom da vlada Milorad.
Mislis da Bakirom vlada Dragan, a Draganom Milorad? :mrgreen:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2228 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by Banksy »

kudrilo wrote:
Ja sam već danas rekao, Bakir i SDA mogu izgubiti rejting samo ako kažu da ne bi branili ili ne bi jedini branili Bošnjake u slučaju rata ili da SDA nije samo bošnjačka stranka. Za SDA niko i ne glasa zbog ekonomskih programa već što su protiv nekog ili nekih.
Sad nešto mislim, postoji li uopće bilo šta što bi SDA rekla ili uradila, a što bi onda odbilo njene tradicionalne glasače...? Mislim, ništa. Mogu reći i uraditi bilo šta što im na um padne, ovi bi ih jednako zaokružili, sve dok je jedan član familije na budžetu.
User avatar
relativno84
Posts: 15333
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#2229 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by relativno84 »

SkyLimit wrote:Ovaj relativno84 stereotipna podrinjska izbjeglica koja je uzurpirala asfalt i iz znaka zahvalnosti glasa za SDA što ga je tu dovukla. Sve bih ja vas nazad za Guštere i Voljavicu, ne bih vas pitao hoćete - nećete.

P.S. Prije nego što se počneš kao izdanak istočnjačke "gdje si prikaaa" civilizacije kreveljiti :"ha - ha, boli vidjeti zelenu a ne crvenu boju", meni je SDA uvijek draža od ovih kvazi - ljevičara koji multietničnost zamišljaju tako da Muhamedom vlada Jovan, a Draganom da vlada Milorad.
Izbjeglica ne, prognanik da. Vjerujem da to tebi malo znaci, ali meni je bitno. Jos jednom se pokazala tuzlanska gostoljubivost kao i 1995-te, nisam zamjerio ni tada nemam namjeru ni sada, naravno forum je otvorenog tipa tako da svako ima mogucnost da se blamira, vecina takvih live su oni misevi iz price koja te boli.

Mozda je tebi i nekima bitnije da hoda po asfaltu nego da ima drage ljude zive oko sebe, i to je vase pravo, ja nikada nisam bio materijalista tako da meni to nije neko zadovoljstvo. Ali previse stvari tebe razdire da bi to shvatio.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3268
Joined: 28/01/2012 11:38

#2230 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by kamberovica polje »

Sam naslov ove teme je teška groteska...o liku i djelu je suvišno pričat.
zulfo
Posts: 417
Joined: 09/01/2009 11:00

#2231 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by zulfo »

Vako je to bilo 2014(Naslovnica AVAZA) Objavljeno: 05. 10. 2014 - 15:01 [/b]
Saopćenje SBB-a za javnost
Dinastija Izetbegović pokrala je milijarde KM i neka se Bakir ne krije iza svoje majke

Objavljeno: 02. 10. 2014 - 19:29
Pogledajte najgledaniji dokumentarni zapis s TV Alfa: "Jedna vreća zlata za mog Bakira”



Nakon hapšenja i puštanaja iz pritvora ovaj sufix SBB-ea ne izlazi baketu iz pakaša.

Evo jednog naslova Objavljeno: 30. 09. 2016 - 17:47
Radončić: Bakir i ja postajemo moćan dvojac reformi i izgradnje
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#2232 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by JoseMujica »

Image
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2233 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by Logovan »

:lol: :lol:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#2234 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by JoseMujica »

iskreno mi žao Don Neonka kad većeras dodže u kučicu malu na kraju sela a mlada poćne bogarat i kamarat sve po spisku kako je zavali s trotoarom, a on hudnik nit luk jeo nit luk miriso :? Stoga hapelujem u ime svih nas Prošnjaka, na našu Princezu s Poljina da se sjeti Arhimeda jal Hipokrita i pokaže milosrdže prema našem Precjedniku-hudniku i svemogučim bogom se kunemo da Bake nije udaro nikake kocke oko kuče

A tek sjutra kad ga na sabahu doćeka Dragan Čirilica i optuži za majorizaciju državne institucije brez adekvartnog nogostupa kojim bi u kolicima hodali i pripadnici HVO-a, a ne samo ARBiH.


PRAVDA ZA DON NEONKA!
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#2235 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by sunceKOtepsija »

predsjednik ftv otvoreno o svemu :lol:
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#2236 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by L u c i f e r »

JoseMujica wrote:iskreno mi žao Don Neonka kad većeras dodže u kučicu malu na kraju sela a mlada poćne bogarat i kamarat sve po spisku kako je zavali s trotoarom, a on hudnik nit luk jeo nit luk miriso :? Stoga hapelujem u ime svih nas Prošnjaka, na našu Princezu s Poljina da se sjeti Arhimeda jal Hipokrita i pokaže milosrdže prema našem Precjedniku-hudniku i svemogučim bogom se kunemo da Bake nije udaro nikake kocke oko kuče

A tek sjutra kad ga na sabahu doćeka Dragan Čirilica i optuži za majorizaciju državne institucije brez adekvartnog nogostupa kojim bi u kolicima hodali i pripadnici HVO-a, a ne samo ARBiH.


PRAVDA ZA DON NEONKA!
:D :thumbup:
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#2237 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by MikroBelaj »

Za Baketa,progledaj molim te...znam reko si kad zavrsis sa politikom,al ko ce to docekat Bakire,progledaj na vrijeme,ziv bio !

User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#2238 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by JoseMujica »

čuvši vaše kritike i vapaje Precednik Don Neonko se, vidno iznerviran, obratio napačenim Prošnjacima


Image


nesvjesnim važnosti historijskog trenutka i dobrobitima reformske Hag-ende
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#2239 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by tandmand »

Pristankom na Pregled odbrane, Izetbegović pokazao da je spreman na podjelu BiH

Građanski savez osuđuje usvajanje i pristanak Bakira Izetbegovića na Pregled odbrane jer je jednak razoružanju Teritorijalne odbrane BiH 1990. godine i proizvešće iste posljedice.

25.11.2016 13:07

Piše: Oslobođenje PORTAL

Trojica članova Predsjedništva BiH su, pored toga, preuzeli prerogative parlamenta i ispod stola obavili „reformu" odbrane čiji će krajnji rezultat biti kraj jedinstvene vojske.

Nakon deset godina mukotrpnih napora na izgradnji jedinstvenih Oružanih snaga BiH, Izetbegović, Dragan Čović i Mladen Ivanić su jučerašnjom odlukom formirali tri odvojene etničke vojske.

Pregled odbrane koji je potpisao Izetbegović predstavlja knjiški primjer podrivanja odbrambenih sposobnosti jedne zemlje.

U trenutku kada se međunarodne okolnosti mijenjaju na štetu BiH, a zemlje sa dokazanom istorijom agresije na našu zemlju naoružavaju do zuba, ovakvo kasapljenje našim odbrambenih kapaciteta mogao je potpisati samo neko ko duboko vjeruje da BiH ne treba da bude jedinstvena i cjelovita država u granicama od Drine do Une. Naime, jučer je ova država voljom članova Predsjedništva BiH izgubila sposobnost da se u tim granicama odbrani.

Bakir Izetbegović, bez ikakve sumnje, je trajno opredijeljen za BiH i tek u svjetlu jučerašnjeg potpisa na Pregled odbrane jasna je i njegova pasivnost u slučaju održavanja referenduma o tzv. danu republike u RS-u, odnosno gubitak Srebrenice na lokalnim izborima.

Pored izmjene strukture Oružanih snaga, koja doslovno ukida jedinu multietničku jedinicu u OS BiH, Izetbegović je svom strateškom partneru Draganu Čoviću poklonio i helikoptersku četu koja će biti bazirana u – Mostaru. Obavještajni kapaciteti OS BiH stavljeni su pod kontrolu grupa i pojedinaca povezanih sa Četničkim ravnogorskim pokretom, dok naša vojska postaje jedinstvena na svijetu i po tome što neće imati svoj sistem veze nego planira da koristi sisteme veze IDDEEA.

Drugim riječima, da je bio plaćen da to uradi, Izetbegović je teško mogao više oštetiti naše Oružane snage i nanijeti veću štetu državi. Jedina dilema koja će od danas do 2018. godine biti pred matematičkom većinom građana BiH je ili Bakir Izetbegović ili BiH. Ili SDA ili BiH. Što je SDA snažnija, sve je manje Bosne i Hercegovine, stoji u saopštenju Građanskog saveza.
alonzo_harris
Posts: 40
Joined: 11/03/2015 15:55

#2240 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by alonzo_harris »

Meni nije jasno kako sin bivšeg SS-ovca obilježava antifašistički praznik?!?
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#2241 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by JoseMujica »

alonzo_harris wrote:Meni nije jasno kako sin bivšeg SS-ovca obilježava antifašistički praznik?!?
Ko bi doli sad jegori, a ko bi gori sad je doli...obrne se taj pjescani sahat ....objedne
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11035
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#2242 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by Prpa.ba »

tandmand wrote:
Pristankom na Pregled odbrane, Izetbegović pokazao da je spreman na podjelu BiH
Tzv. BiH ne postoji od momenta kada su zatvorena glasacka mjesta na referendumu u susjednoj nam Republici Srpskoj.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#2243 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by spreca »

User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#2244 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by madner »

Bake fakat nije dobar, od aduta amera u OSBiH on pravi ovo.

Kakav otac....
LulzSec
Posts: 83
Joined: 16/11/2016 20:28

#2245 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by LulzSec »

:lol: :lol: :lol:

Image
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#2246 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by kudrilo »

sad nacionalisti broje ko je kome više poklo balijskih/četničkih pijuna :D
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#2247 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by megaman4 »

Prpa.ba wrote:
tandmand wrote:
Pristankom na Pregled odbrane, Izetbegović pokazao da je spreman na podjelu BiH
Tzv. BiH ne postoji od momenta kada su zatvorena glasacka mjesta na referendumu u susjednoj nam Republici Srpskoj.
BiH je u Daytonu prestala biti drzava. Ovaj debil ce izazvati novi sukob u BiH zajedno sa Dodikom. Covic je mudar. Dobit ce on sta god pozeli. Ipak je tu Bakir koji samo daje bez pitanja. Ko je sinoc gledao Paralele i Pernara mogao je vidjeti i cuti za koga rade ovi tzv. lideri i kakva nas sudbina ceka.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2248 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by JThomas »

kako sam i onda rekao, ako ne bude prave reakcije na referendum to je uvod u mirni, dogovoreni raspad države. zasad sve tako i izgleda...
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#2249 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by megaman4 »

JThomas wrote:kako sam i onda rekao, ako ne bude prave reakcije na referendum to je uvod u mirni, dogovoreni raspad države. zasad sve tako i izgleda...
Od prvog dana se govorilo da nece biti reakcije i tako i bi na kraju. Tu je Inzko kao ikebana koji ce svojim spavanjem, malo ubrzati raspad ove tvorevine koja ne lici ni na kakvu drzavu.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2250 Re: Bakir Izetbegovic Predsjednik

Post by JThomas »

pa nisu baš svi tako govorili...
Post Reply