Lagumdžija zgazio Radončića

Post Reply
bob dylan
Posts: 27
Joined: 19/08/2010 00:19

#576 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by bob dylan »

parazit47 wrote:Lagumdzija na skupu u Sarajevu: "Poručio sam sinoć kojekakvim bjelosvjetskim hohštaplerima s kojima sam gostovao na televiziji, koji se penju na tornjeve da budu viši i što hoće da grade nekakvih 14 traka puta, i svim ostalim: Vratiće se Valter..."

to Zlatko kralju!!

:bih: :bih: :bih: :bih:
Demagog.Buntovnik bez razloga,samo galami i laje.
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#577 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by emigrazione »

parazit47 wrote:Lagumdzija na skupu u Sarajevu: "Poručio sam sinoć kojekakvim bjelosvjetskim hohštaplerima s kojima sam gostovao na televiziji, koji se penju na tornjeve da budu viši i što hoće da grade nekakvih 14 traka puta, i svim ostalim: Vratiće se Valter..."

to Zlatko kralju!!

:bih: :bih: :bih: :bih:
Ma neka ide u 3pm, karina od covjeka fuj fuj fuj fuj.....da je valter ziv prvo bi svratio njemu u kucu, pa onda behmenu, pa bi malo do D.Hadzica itd...
hadžialagić
Posts: 371
Joined: 22/06/2010 19:37

#578 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by hadžialagić »

snaga_znanja wrote:@milla
Katolici i Pravoslavci sa ovih prostora koji su pohodili sveta mjesta svojih religija također su se nazivali hadžije! I isto tako dodavali Hadži u prezime.
milla wrote: Naravno da sam gledala Nadrealiste.Sad su mi neke stvari malo jasnije.
Prefiks Hadzi nije samo vezan za odlazak na Hadz.Puno Srbijanaca ima takvo prezime, a sigurno nisu hadzije.
Nista osobno, peace.
Konkretnije Jerusalim (Sveta zemlja) ili Sveta Gora, Grčka. :thumbup: Ne samo Srbijanaca, nego i imućnijih pravoslavaca (trgovaca recimo) iz Bosne (Hadži-Ristić iz Sarajeva recimo) koji su to sebi mogli priuštiti. Danas je to pretvoreno u turizam. :bih:
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#579 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Zox »

Azamo wrote:rugo' se lonac poklopcu a oba crna...kakva šuma takvi i zečevi ili jasnije kakv narod takva i vlast
I godisnja doba vise nisu ono sto su bila, i danasnja mladez ne zna za postovanje i... da nastavimo s opstim mjestima? :D
hadžialagić
Posts: 371
Joined: 22/06/2010 19:37

#580 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by hadžialagić »

emigrazione wrote: Ma neka ide u 3pm, karina od covjeka fuj fuj fuj fuj.....da je valter ziv prvo bi svratio njemu u kucu, pa onda behmenu, pa bi malo do D.Hadzica itd...
Nisam siguran da 90 posto ljudi koji se pozivaju na njega uopšte zna gdje je bista Walterova, a barem 50 posto ni ne zna ko je on zapravo. Zadnji put kada sam bio u neposrednoj blizini, djelomično je bila oštećena od granate iz rata pretpostavljam. Potražih sliku i nađoh (piše da je iz 2009) koja potvrđuje i vidi se dobro oštećenja nosa... To najbolje pokazuje naš odnos licemjerni...

Image
hadžialagić
Posts: 371
Joined: 22/06/2010 19:37

#581 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by hadžialagić »

Eh da. I on čudno (za neke) nije rođen u Sarajevu, nego "Sandžo". :lol: :-) :bih:
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#582 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Zox »

SA 071 wrote:
Izvini, ali otkud Silajdzic u istom redu sa Dodikom, Radoncicem, Tihicem?

Prema kulturi i nivou dijaloga, ne ide tu, prema politici koju vodi ne ide tu, prema ratnim zaslugama (nisu svi trebali biti u rovu, "rovovi" su i u diplomatiji nista manje znacajni od onih fizickih) ne ide tu...
Otkud Silajdzic s Dodikom? Ne znam, mozda bismo se svi trebali to zapitati.
User avatar
plonker
Posts: 251
Joined: 30/01/2010 20:21

#583 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by plonker »

.
Last edited by plonker on 16/09/2012 19:48, edited 1 time in total.
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#584 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by emigrazione »

plonker wrote:
sumirprimus wrote:evo zgazi radoncica i djakovic,al odozdo :evil:

:blja
Šta je bilo, nisam gledao. Možel' ukratko
Nista specialno, slusati fahru je isto kao i slusati bilo koga od predlozenih, sve je bezzze svi cemo da odemo u 3 pizde materine ako ne izglasamo BAS i SAMO njega. Putevi ce da buknu kao pecurke poslije kise, investicije na sve strane ( i to direktne), za dvije godine ( evo tu me sijeci) postajemo lideri u regionu itd itd itd.....eto, ako treba bas da citiram moze se i to samo mislim da nema potrebe, uglavnom to je to
Murisno1
Posts: 2038
Joined: 06/10/2005 09:10
Location: Sarajevo

#585 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Murisno1 »

veli radončić da je u sarajevo došo sa 150 000 njemačkih maraka, imo golfa i imo stan :) ... i naravno, famoznu kesu :D 8-) , da je od 14 godine sam sebe izdržav'o, radio u trafici, radoholičar, vazda imo bruku para ... ukratko. Naravno, to ne pobija činjenicu da je došo s kesom u sarajvo i da je uz alijinu pomoć zaradio prvi milion .. pa onda dalje je lahko :) 8-)
parazit47
Posts: 86
Joined: 14/05/2010 11:27

#586 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by parazit47 »

radončić je ratni profiter, dok mu je valjao sda, lijepo je pisao o njima. a sad ih blati, u najmanju ruku je licemjer i dvoličnjak!!!!!!!!!
ovo je pokušao i u svom sandžaku pa su ga i oni protjerali.
tako će dobiti i šut kartu iz bosne!!!!!!1
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#587 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by emigrazione »

ja...i ima 3 sina, 4 sestre i 5-6 brace koje sve voli i obilazi povremeno, voli zenu pravo, voli i K1 gledati....voli da mu se cuko obraduje kad ga vidi u semizovcu...eto, bas mu je zajebana pitanja mato postavljao da pisne u gace :roll:
User avatar
MrMaliJoe
Posts: 909
Joined: 14/05/2010 14:13
Location: Ispred monitora

#588 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by MrMaliJoe »

plonker wrote:
sumirprimus wrote:evo zgazi radoncica i djakovic,al odozdo :evil:

:blja
Šta je bilo, nisam gledao. Možel' ukratko
Skupljali ga po studiju do jutros. :lol: :lol:
Murisno1
Posts: 2038
Joined: 06/10/2005 09:10
Location: Sarajevo

#589 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Murisno1 »

emigrazione wrote:ja...i ima 3 sina, 4 sestre i 5-6 brace koje sve voli i obilazi povremeno, voli zenu pravo, voli i K1 gledati....vali da mu se cuko obraduje kad ga vidi u semizovcu...eto, bas mu je zajebana pitanja mato postavljao da pisne u gace :roll:
i bakira je prosle sedmice pito isto. o istoriji, djetinjstu, ocu itd ...
da ga je pito zajebana pitanja bilo bi da je mato, izdajnička svinja, namontiro ...
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#590 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by snaga_znanja »

psydelija wrote:
samo malo wrote:
psydelija wrote:Ja i nesumnjam da ce Bosnjacko biracko telo ponovo pokazati najveci stepen "demokratije" i zelje za promenom vlasti, kao i htenje da pokazu drugima kako su kratke pameti. Ali, glasanjem za SDP ce ponovo dobiti tuki u bulju (ponizenje) i mirna BiH. Druga dva korpusa ce naravno, glasati za svoje stranke.
Zato glasat` za Fahra, i sve ce lepo da dodje na svoje mesto, jel tako.
ma mene boli dzoni za fahrom i zlajom, vi ce te ih birati i sa njima deverati, ne ja!

banda crvena je najvece zlo nove dobi. to ne vazi za sdp nemacke.
Banda crvena i komunizam su svoju pricu zavrsili prije nego si se ti nogom nabio u Njemacku. Bujrum diskutovat o Angeli Merkl na prikladnoj temi dok nas ovdje ostavi...
User avatar
MrMaliJoe
Posts: 909
Joined: 14/05/2010 14:13
Location: Ispred monitora

#591 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by MrMaliJoe »

plonker wrote:
sumirprimus wrote:evo zgazi radoncica i djakovic,al odozdo :evil:

:blja
Šta je bilo, nisam gledao. Možel' ukratko
palamuda
Posts: 950
Joined: 04/09/2009 23:33

#592 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by palamuda »

Glas za Zlatka je glas protiv svega prirodnog, slobodnog, ljudskog, one bake i tinejdžiri na skupovima u transu spominju ime Lukasenka, ovaj Zlatka izvinjavam se.
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#593 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by snaga_znanja »

Murisno1 wrote:
emigrazione wrote:ja...i ima 3 sina, 4 sestre i 5-6 brace koje sve voli i obilazi povremeno, voli zenu pravo, voli i K1 gledati....vali da mu se cuko obraduje kad ga vidi u semizovcu...eto, bas mu je zajebana pitanja mato postavljao da pisne u gace :roll:
i bakira je prosle sedmice pito isto. o istoriji, djetinjstu, ocu itd ...
da ga je pito zajebana pitanja bilo bi da je mato, izdajnička svinja, namontiro ...
Novinar na privatnoj televiziji da ga je i oralno zadovoljio ja mu nista ne zamjerim! Njegovo pravo i da favorizira, a nase pravo da prebacimo kanal.

Radoncic moze gostovati na CNN za njega je GAME OVER!
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#594 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by snaga_znanja »

palamuda wrote:Glas za Zlatka je glas protiv svega prirodnog, slobodnog, ljudskog, one bake i tinejdžiri na skupovima u transu spominju ime Lukasenka, ovaj Zlatka izvinjavam se.
Jel vi to u razlicitim smjenama radite? Pa jel vam ona smjena prije rekla da smo vec raspravili komunizam! :lol:
upaljac
Posts: 88
Joined: 28/08/2010 02:07

#595 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by upaljac »

parazit47 wrote:radončić je ratni profiter, dok mu je valjao sda, lijepo je pisao o njima. a sad ih blati, u najmanju ruku je licemjer i dvoličnjak!!!!!!!!!
ovo je pokušao i u svom sandžaku pa su ga i oni protjerali.
tako će dobiti i šut kartu iz bosne!!!!!!1
nisam neki fan doticnog ali ovo pljuvanje je katastrofa,iskreno vise volim i radoncica na vlasti nego ove do sad,ratni profiter? a sta su ostali ?svaki kriminalac ima stan/kucu u centru grada poslovni prostor itd ko je njima dao?sva vanjska politika nam se svodi dat ce libija,saudijska arabija itd itd sta mislis koliko se nasi dragi politicari omaste na svakoj gradjevini i investiciji,ljudi po podrinju i dalje zive u kolektivnim centrima a milijarde su dosle za ppovratak,ko je tebi kriv sto svaki dan 2 puta avaz procitas,nek nas kradu i treba da nas kradu nismo bolje ni zasluzili...ove godine cu glasat vjerovatno za crvene ako nista radi promjene nek se i ovim dosadasnjim stolice zatresu...
User avatar
silent_BoB
Posts: 553
Joined: 20/03/2010 13:58

#596 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by silent_BoB »

vrlo moguce i lako za lagumdziju naspram "fahra",pa zar ljudi nama treba jedan neuki....na nepoznat nacin bogati covjek na vlasti??????


poredi se sa beruskonijem i jos ga pravda.....tipa:kako je za vrijeme svog mandata obracunao sa mafijom!!!! tako ce i fahro...kako tvrdi

a ne konta da je beruskoni kojim slucajem uklanjao konkurenciju kad okonca mandat


e moj fahro,mojne ko on ;)
Murisno1
Posts: 2038
Joined: 06/10/2005 09:10
Location: Sarajevo

#597 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Murisno1 »

snaga_znanja wrote:
Radoncic moze gostovati na CNN za njega je GAME OVER!
OK :)
ne znam u čemu frka... lik je dao jednostavna objašnjenja na pitanja koja muče protivničko pučanstvo. sad nije OK
raja vazda zahtjeva "neka objasni odakle mu pare.. " :) .. objasni čojk :)
parazit47
Posts: 86
Joined: 14/05/2010 11:27

#598 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by parazit47 »

upaljac wrote:
parazit47 wrote:radončić je ratni profiter, dok mu je valjao sda, lijepo je pisao o njima. a sad ih blati, u najmanju ruku je licemjer i dvoličnjak!!!!!!!!!
ovo je pokušao i u svom sandžaku pa su ga i oni protjerali.
tako će dobiti i šut kartu iz bosne!!!!!!1
nisam neki fan doticnog ali ovo pljuvanje je katastrofa,iskreno vise volim i radoncica na vlasti nego ove do sad,ratni profiter? a sta su ostali ?svaki kriminalac ima stan/kucu u centru grada poslovni prostor itd ko je njima dao?sva vanjska politika nam se svodi dat ce libija,saudijska arabija itd itd sta mislis koliko se nasi dragi politicari omaste na svakoj gradjevini i investiciji,ljudi po podrinju i dalje zive u kolektivnim centrima a milijarde su dosle za ppovratak,ko je tebi kriv sto svaki dan 2 puta avaz procitas,nek nas kradu i treba da nas kradu nismo bolje ni zasluzili...ove godine cu glasat vjerovatno za crvene ako nista radi promjene nek se i ovim dosadasnjim stolice zatresu...
za tvoju informaciju čitam OSLOBOĐENJE!!!!!!!!
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#599 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by snaga_znanja »

Murisno1 wrote:
snaga_znanja wrote:
Radoncic moze gostovati na CNN za njega je GAME OVER!
OK :)
ne znam u čemu frka... lik je dao jednostavna objašnjenja na pitanja koja muče protivničko pučanstvo. sad nije OK
raja vazda zahtjeva "neka objasni odakle mu pare.. " :) .. objasni čojk :)
Ma nek zaradi jos milijardu. Samo molim ovu sljedecu nek ne zaradjuje preko ledja poreskih obveznika! :lol:
hadžialagić
Posts: 371
Joined: 22/06/2010 19:37

#600 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by hadžialagić »

Baby Blue wrote: Ne branim ja nikakve idologije, ali nisam ni poput tebe ni ovog iznad tako laka na obaracu kad je u pitanju ljudski zivot. U roku od 5 minuta nisam ni vidjela tvoj post, a ako te bas zanima na tvoju zalost vecinu tih imena sam znala jer me zanimao slucaj pa sam se malo vise bavila njim od citanja ekskluzivnih i skandaloznih naslova. Borba za prava jednog covjeka znaci borbu za sve ljude. Nikad necu shvatiti, a nikad mi niko nije znao ni objasniti, kako se to ljudski zivoti i njihove tragedije mogu mjeriti, i zasto pojedini selektivisti nisu u stanju shvatiti da borba za prava jedne skupine (o kojoj je ovdje vec bila zapoceta prica, i to ne s moje strane), ne znaci da se istovremeno ne moze boriti i za prava druge skupine. Zapravo, uvjerila sam se u nesto drugo, da ljudi koji su spremni braniti prava drugih obicno su spremni braniti prava svih ljudi bez predrasuda, dok oni koji su spremni prognati makar jednog covjeka, a kamoli citavu grupu ljudi, bez osnova i dokaza, spremni su prognati sve one koji se ne uklapaju u njihove norme i uzuse, po onoj staroj "kad su dosli po komuniste...". Dvostruki standardi mi se gade.
I molim te kad mi se obracas da me ne svrstavas u "vas" ili "vama", jer ja ovdje govorim samo u svoje ime i zastupam samo svoje licne stavove. Nadam se da si ti samo birac SDP-a, jedan od vatrenih, jer kad bih po tebi i tvojim ubjedjenjima mjerila SDP nikad ne bih glasala za njih. Sreca pa u SDP-u ima puno normalnije raje.
Svaka čast za komentar. Dok ljudi ne shvate da im jedino isti standardi za sve garantuju sigurnost da se npr. neće zloupotrebama poluga vlasti naći na meti onih koji im iz bilo kog razloga mogu biti neistomišljenici, rivali ili šta već - nema nama dobra. Da se raspravljati kako su pojedini došli do državljanstva, kakva je bila njihova uloga u čemu, itd, ali ovo su ozbiljnije stvari o kojima si ti super napisala.

Najnoviji primjer je slučaj Gašija koji je od krimosa postao žrtva zbog neprofesionalnog postupka sudije.
Last edited by hadžialagić on 01/10/2010 23:43, edited 1 time in total.
Post Reply