Lagumdžija zgazio Radončića

bosanski

#501 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by bosanski » 01/10/2010 13:57

snaga_znanja wrote:
KatarinaKosaca wrote:
snaga_znanja wrote:Za ove sto lupaju gluposti, Zlatko Lagumdzija ne predaje informatiku!
Nego šta predaje? Ja sam završila ekonomiju, predavao je informatiku, ne mom smjeru, ali je predavao informatiku
Menadzment i informacione sisteme. Slobodno se diplomom po ukakanoj guzi. Slabo si ti sta pratila... :lol:
iz čega sam ja kod zlatka onda dobio šesticu? ti si za muštuluka. sad sam stručnjak iz informacionih sistema :-D

snaga_znanja

#502 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by snaga_znanja » 01/10/2010 13:58

Iz cega god da si dobio 6-icu nemas pravo da lupas ovdje da nije strucnjak...

ultima_palabra

#503 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by ultima_palabra » 01/10/2010 14:00

Meni je predavao oba predmeta. Da je dolazio na predavanja, nije :D Možda svako deseto... ali se mora kazati da čovjek ima 4-5 vrhunskih asistenata čija su predavanja zanimljivija od većine profesora na ekonomiji. To je bilo prije 8-10 godina, a sada ne znam kako je.

hrasno38

#504 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by hrasno38 » 01/10/2010 14:11

Baby Blue wrote:
Adriatic wrote:Usra ti i šefa i stanicu.
O kakvim ti prilozima govoriš? Nigdje veze.
Znaš li uopšte o čemu je riječ?
Radi se o bjelosvjetskim teroristima kojih su se odrekle i njihove zemlje.
Ne radi se ovdje o davanju sadake nego o tome da je ova zemlja puna obespravljenih i onih koji su stradali u ovom ratu na razne načine.
A gospoda se našla da brine o bradonjama, kojima ni imena ne znaju i koje ganjaju u njihovim rođenim zemljama. :-)
Ni imena im ne znate a ovdje palamudite o njihovim pravima.
Ako imas dokaze o ovome boldiranom trebao si ih proslijediti sudu. U suprotnom pametnije ti je da sutis, jer od sestorke pet njih je oslobodjeno, jer nije bilo dokaza koji bi ih povezali sa terorizmom. Slazem se da je ova zemlja puna obespravljenih i stradalih, prepuna, ali to ne znaci da smijemo trgovati ljudskim zivotima drugih gradjana, naturalizovanih, manjina ili bilo kojih drugih. Ako je pitanje kako su postali naturalizovani, opet nije pitanje samo za njih vec za one koji su im to omogucili. Da je nesto toliko smrdilo sigurno bi bilo upotrijebljeno na sudu. Ovako, pametnije ti je da sutis.
Ako te zanimaju imena, bujrum: Lakhdar Boumedien, Mustafa Ait Idir, Mohamed Nechle, Hadži Boudella, Saber Lahmar i Belkasem Belsajehu, od kojih je samo posljednji zadrzan a svi ostali pusteni.
I mora se priznati da je to crna mrlja u historiji kratke vladavine SDP-a, nista cime bi se trebalo hvaliti niti opravdavati. Ljudska prava vaze za sve ljude, a ne za jednakije. Divno je u zivotu naci ideju s kojom se slazes i koju podrzavas, al sljepilo i odobravanje aposlutno svakog cina politike koja provodi tu ideju vodi samo u mrak. Nedostatak kritike je isto sto i previse kritike, nijedno nije dobro, ni za koga, ni za narod, ni za tebe, a ni za SDP.
O cemu ti pricas??? Isporuceni su zato sto je to "NAREDILA" Amerika i puno jace zemlje nego sto je nasa ispunjavaju takve vrste zelja. I bilo ko da je bio u vlasti u tom trenutku bi jednostavno klapio usima i poslao neobrijane tamo gdje je trazeno. na kraju krajeva godinama iza toga se ispostavilo da takva sorta ljudi samo steti ovoj drzavi i ljudima koji zive u njoj i ako do sada nisu shvatili da ovo nije mjesto gdje ce oni ispoljavati svoje vjerske frustracije krajnje vrijeme je da shvate i ako zele da nastave ili neka sami idu ili ce opet biti isporucivani. Ovo je Evropa i ono sto kaze Amerika Evropa ce da stane iza toga i vozdrica. Ako su dobili drzavljanstva neka su, ako su ih zasluzili onda pogotovo neka su ali ako misle da dobitkom drzavljanstva mogu praviti sranja i voditi neku svoju politiku e pa tu su se zajebali debelo. Cuj ljudska prava!!!!! Sta je sa ljudskim pravima one policajke u Bugojnu??? Sta je ljudskim pravima svih onih ljudi koji su kratko-pantolonasi poslali na onaj svijet. Fala i dovidjenja oni nam apsolutno ne trebaju niti su ikada ovdje egzistirali niti su njihovi mozgovi priblizno jednaki mozgovima ljudi koji zive na ovim prostorima. E pa zato je dobro sto ih je Lagumdzija isporucio a da se razumijemo tada Lagumdzija nije bio sam u vlasti nego je bila koalicija. Fala i dovidjenja!!!!

liliac

#505 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by liliac » 01/10/2010 14:13

ali, jedno je sustinsko pitanje ostalo neodgovoreno. naime, kada ce silajdzic i tihic izaci i javno se odrediti o fahrudinu radoncicu na nacin na koji je to uradio lagumdzija? tihic nikad nije otisao dalje od "privatna stranka fahrudina radoncica", sialjdzic pustio svoje trolove (pecanin, selimbegovicka, kazaz, nasa stranka) ali se nikad nista vise od toga da "nas narod nije naivan" nije rekao. da li je to zato sto se jos uvijek potajno nadaju da ce zapravo praviti koaliciju s malim zmajem?

probuseni $

#506 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by probuseni $ » 01/10/2010 14:19

Adriatic wrote:
Corto Maltese wrote:
Adriatic wrote:
:lol: :lol:

Kako te je lako istjerati na čistinu.
Šta je, ne znamo imena ljudi čija prava branimo :-)
Da ti pomognem: nisu ona tradicionalna :lol:
Misliš da su oni koji su skupljali priloge za BiH, tokom rata, znali imena onih kojima šalju pomoć?
Znaš li ime nekoe od žrtava 11 septembra?
Kad daš sadaku, pitaš li prosjaka kako se zove?
Kad odeš u zavod za transfuziologiju pitaš li kome će ova krv?
Da li, kad ti kažem da je najveća tuga 20 vijeka, pomor Jevreja u Hitlerovim logorima, ta tuga pada u vodu jer ne znam nabrojati imena 6.000.000. žrtava?
Kakve veze ima kako se šestorka zove, osim da ti da priliku da nam još jednom dokažeš svoju xenofobiju. Shvatili smo si je već, nema potrebe za ponavljanjem.
Usra ti i šefa i stanicu.
Ne radi se ovdje o davanju sadake nego o tome da je ova zemlja puna obespravljenih i onih koji su stradali u ovom ratu na razne načine.
A gospoda se našla da brine o bradonjama, kojima ni imena ne znaju i koje ganjaju u njihovim rođenim zemljama. :-)
Otkud si kad znas za "sefa i stanicu".

denis_sa

#507 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by denis_sa » 01/10/2010 14:20

Nesto kontam... mozda je ovaj napad namjerno smisljen? Rano se saznalo za njihovu koaliciju i poceli su gubiti glasove i jedan i drugi. Po meni ipak ostaje mogucnost koalicije SDP-SBB

Optimus Prime

#508 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Optimus Prime » 01/10/2010 14:21

hrasno38 wrote:
O cemu ti pricas??? Isporuceni su zato sto je to "NAREDILA" Amerika i puno jace zemlje nego sto je nasa ispunjavaju takve vrste zelja. I bilo ko da je bio u vlasti u tom trenutku bi jednostavno klapio usima i poslao neobrijane tamo gdje je trazeno. na kraju krajeva godinama iza toga se ispostavilo da takva sorta ljudi samo steti ovoj drzavi i ljudima koji zive u njoj i ako do sada nisu shvatili da ovo nije mjesto gdje ce oni ispoljavati svoje vjerske frustracije krajnje vrijeme je da shvate i ako zele da nastave ili neka sami idu ili ce opet biti isporucivani. Ovo je Evropa i ono sto kaze Amerika Evropa ce da stane iza toga i vozdrica. Ako su dobili drzavljanstva neka su, ako su ih zasluzili onda pogotovo neka su ali ako misle da dobitkom drzavljanstva mogu praviti sranja i voditi neku svoju politiku e pa tu su se zajebali debelo. Cuj ljudska prava!!!!! Sta je sa ljudskim pravima one policajke u Bugojnu??? Sta je ljudskim pravima svih onih ljudi koji su kratko-pantolonasi poslali na onaj svijet. Fala i dovidjenja oni nam apsolutno ne trebaju niti su ikada ovdje egzistirali niti su njihovi mozgovi priblizno jednaki mozgovima ljudi koji zive na ovim prostorima. E pa zato je dobro sto ih je Lagumdzija isporucio a da se razumijemo tada Lagumdzija nije bio sam u vlasti nego je bila koalicija. Fala i dovidjenja!!!!
Naravno da bi bili deportirani i od strane Reisa Cerica da je bio na Lagumdzijinom mjestu.

Ono sto je smijesno u ovoj diskusiji je to da zeleni vec 8 godina ponavljaju isto mantru a nisu skuzili da su se vremena uveliko promjenila. Za razliku od 2002 danas debela vecina Bosnjaka ima vrlo negativan stav o vehabijama, tako da ovo u biti SDP-u moze samo donijeti nove glasove. Naravno nezasluzeno jer ponavljam, ko god da je bio na vlasti isporucio bi iste.

palamuda

#509 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by palamuda » 01/10/2010 14:22

Ovaj ton oduševljenja pojedinaca me ne čudi, sve odreda Lagumdžije u malom. Sinoć nije bilo ništa spektakularno, Lagumdžija je skočio ko oparen čim je čuo riječ "načelnik" valjda mislio Fahro počeo pričat o Hadžiću,a dogovorili se da to bude tabu tema sinoć. Ne znam na čemu pojedinci temelje priču da će SDP biti taj koji će birati koalicionog partnera. Nijedna relevantna anketa nije provedena, tako da će u nedjelju biti svega kad počnu stizati rezultati. Na prošlim izborima SBiH je odnijela masu glasova Bošnjaka. Te glasove će ovaj put podjeliti Fahro, SDA i SDP, pa ćemo vidjeti.

- Predsjedništvo BiH, mrtva trka Bakir - Fahro, veoma gusto Komšić - Raguž (pričajte šta hoćete realno sa obzirom da drugi hrvatski kandidati uopšte ne postoje, pa ni Borjana), mislim da će Srbe predstavljati Radmanović ipak je previše glasova dobio prošli put, pa taman da ih prospe pola neće ništa izgubiti naročito.

- Državni nivo je obično ubleharenje, ne gine opet neka koalcija od 5 - 6 stranaka (dobro bi bilo da SDP taj spektakl izbjegne kako zna i umije), sa Dodikom na čelu. Ipak mislim da bi red bio ponuditi Hrvata za premijera.

- na Federalnom nivou vlast formirati SDA, SDP i HDZ 1990 što nije loša opcija sa Zvizdićem na mjestu premjera i jakim ministrom finansija iz SDP koji takvog kadra definitivno ima, Ljubić će biti zadovoljan ministrom zdravlja, svakako.

- Kanton Sarajevo će biti pakao, tu će glasove uzeti Fahro( najmanje 8 zastupnika), SDP(najmanje 12) i SDA (najmanje 8), NEŠTO SIGURNO i SBiH (najmanje 4) jer imaju dosta poklonika unutar birokratskog aparata koje su zaposlili. Ipak verujem u postizbornu koaliciju SDP - SDA i ovdje.

Mislim da će na ovim izborima mnoge male stranke biti sahranjen, a i vrijeme je za to.

Adriatic

#510 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Adriatic » 01/10/2010 14:28

Baby Blue wrote:
Adriatic wrote:Usra ti i šefa i stanicu.
Ako imas dokaze o ovome boldiranom trebao si ih proslijediti sudu. U suprotnom pametnije ti je da sutis, jer od sestorke pet njih je oslobodjeno, jer nije bilo dokaza koji bi ih povezali sa terorizmom. Slazem se da je ova zemlja puna obespravljenih i stradalih, prepuna, ali to ne znaci da smijemo trgovati ljudskim zivotima drugih gradjana, naturalizovanih, manjina ili bilo kojih drugih. Ako je pitanje kako su postali naturalizovani, opet nije pitanje samo za njih vec za one koji su im to omogucili. Da je nesto toliko smrdilo sigurno bi bilo upotrijebljeno na sudu. Ovako, pametnije ti je da sutis.
Ako te zanimaju imena, bujrum: Lakhdar Boumedien, Mustafa Ait Idir, Mohamed Nechle, Hadži Boudella, Saber Lahmar i Belkasem Belsajehu, od kojih je samo posljednji zadrzan a svi ostali pusteni.
I mora se priznati da je to crna mrlja u historiji kratke vladavine SDP-a, nista cime bi se trebalo hvaliti niti opravdavati. Ljudska prava vaze za sve ljude, a ne za jednakije. Divno je u zivotu naci ideju s kojom se slazes i koju podrzavas, al sljepilo i odobravanje aposlutno svakog cina politike koja provodi tu ideju vodi samo u mrak. Nedostatak kritike je isto sto i previse kritike, nijedno nije dobro, ni za koga, ni za narod, ni za tebe, a ni za SDP.
Dok ti tražiš dokaze, ljudi ovdje ginu od predstavnika te ideologije koje ti braniš.
Kada sam pitao da mi se kažu njihova imena, rekao sam u roku od 5 minuta da mi se kaže a ne da se surfa po internetu.
Ili hoćeš da mi kažeš da si im znala imena napamet :-)
Borite se za ljudska prava onih desetine hiljada žena koje su silovane a danas moraju da gledaju svoje dželate kako im se smiju u lice prolazeći pored njih ulicom.
Da ne spominjem onolike žrtve i sve ostalo.
Ali ne, vama su važnija ova šestorica od svih građana ove zemlje koji danas trpe na bilo koji način.
Kobajagi slučajno. :x

Better Man

#511 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Better Man » 01/10/2010 14:36

komunalac wrote:Mogli smo vidjeti sinoć da je Zlatko L. strašan strateg. Dao je naslutiti Fahri da će zajedno u koaliciju a sinoć ga ono momački "podera".
Svejedno,ko god da bude bolji na izborima koalirat će sa SNSD i HDZ a takođe i sa nekim od SDA-SBiH, tako da to sve ispada na isto.
Nadam se da griješim,ali 2006 godine sam puno optimističniji bio po pitanju izbora pravih predstavnika naroda a vidim da je to sve isto.
Promijenit će se na bolje kada se promijeni u našim glavama odnos prema državi i prema nama samima....

Ej još nešto....
Izađite na izbore u nedjelju... :bih:

Ako SDP pobjedi možeš zaboravirti na HDZ, jer SDP s njima nikad nije , niti će koalirati.

Frishak

#512 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Frishak » 01/10/2010 14:38

gdje se moze nabaviti snimak

na ftv stranici linkovi ne rade

de nek neko postavi snimak

Comrad

#513 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Comrad » 01/10/2010 14:45

snaga_znanja wrote:
KatarinaKosaca wrote:
snaga_znanja wrote:Za ove sto lupaju gluposti, Zlatko Lagumdzija ne predaje informatiku!
Nego šta predaje? Ja sam završila ekonomiju, predavao je informatiku, ne mom smjeru, ali je predavao informatiku
Menadzment i informacione sisteme. Slobodno se diplomom po ukakanoj guzi. Slabo si ti sta pratila... :lol:
Da se razumijemo...zlatko nista ne predaje :D . Mozda se vodi kao profesor. Ja sam ga dva-tri puta vidio na predavanjima, a na svako sam isao, jer su mu pravo zanimljiva predavanja, ali hebiga nema ga nikad. :-D

Sjecam se jednog predavanja kad je poceo o Dodiku pricat. Moram reci da se vise uzivio, nego dok je pricao o informacionim sistemima. :-) :D

snaga_znanja

#514 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by snaga_znanja » 01/10/2010 14:49

Ja sam imao priliku da ga slusam sva predavanja i mogu reci da su izuzetno kvalitetna. Ne mogu reci najkvalitetnija jer bar prema mom subjektivnom misljenju preko Šaina i Šehića ne može niko.

snaga_znanja

#515 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by snaga_znanja » 01/10/2010 14:56

slucajno wrote:Kukanjac i desetne hiljda srpskih vojnika su na dan dobrovoljacke ulice napustili Sarajevo zahvaljijuci i Zlatku. S Zlatkom i Alijom pocela je bosnjacka katastrofa. Zlatko je kukavica da izadje na izbore, zato potura Zeljku koji ce pobjediti. Zeljko moze po 2.put biti predshjednik BiH a ne moze SDP-a?
Sta sad Zlatko je kriv i za agresiju. OMG!

Ne mogu da vjerujem dokle ovo ide. Voda dosla do grla? Revizori u firmi? :lol:

uncas

#516 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by uncas » 01/10/2010 14:57

dajte ljudi napisite link ako ima. na poslu sam a nemam flash :)

kone

#517 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by kone » 01/10/2010 14:57

Sporders wrote:Kada ce Tihic, Izetbegovic, Silajdzic, Bajic ili svi ostali "politicari" uraditi ono sto je veceras uradio Lagumdzija?

Ko ima hrabrost da covjeku kakav je Radoncic na TV-u u lice kaze da je kriminalac?

Svakako ce sutra Avaz opaliti po SDP-u, ali ovo veceras je prekretnica.

Svaka cast!

Sinoc nisam gledao citavu emisiju,alis am vidio kad je sinoc otvorena ova tema...Bas sam se iznenadio kad sam vidio ovaj isjecak i svasta sma pomislio o Radoncicu...Ali sad nakon gledanja ove emisije u reprizi i malo sirem gledanju u odnosu na ovaj klip koji je ovdje postavljen ipak imam malo drugacije misljenje o svemu...Ipak je pokretac ove teme trebao postaviti malo siri klip(2-3 minute prije ovoga i koju minutu nakon ovoga) pa da ljudi mogu komentarisati kompletnu situaciju...A da ne govorimo o tome,kad ga je prije uspio postaviti jer je emisija jos dugo trajala...Moje misljenje je da je ovo ovjde sa temom sve rezirano od strane SDP-a.Lagumdzija glumi glumca kao i prije,akko covjek sve zna itd...Puno prica,a malo radi.Zaboravlja se da je SDP bio na vlasti i nista nije uradio.Tacnije uradili su ist sto i ovi na vlasti...Drzava i dan danas se pati zbog onog ekonomskog sporazuma sa Srbijom i Hrvatskom i tim sporazumom su ubili proizvodnju u drzavi...Jos kad se pogleda ko su i sta su ti ljudi koji su to uradili nasim proizvodjacima(sve do jednog profesori ekonomskog fakulteta Sarajevo),mislim da ne treba vise nista govoriti.Umjesto da oni izvlace ovo drzavu iz govana,oni su je usrali jos vise.A opet bi na vlast.....

_A_

#518 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by _A_ » 01/10/2010 15:00

Svoj ti pos'o, ali draži mi je antifašistički SDP, nego profašističke stranke na vlasti, lopovi, mafijaši...

edinbug

#519 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by edinbug » 01/10/2010 15:01

slucajno wrote:Kukanjac i desetne hiljda srpskih vojnika su na dan dobrovoljacke ulice napustili Sarajevo zahvaljijuci i Zlatku. S Zlatkom i Alijom pocela je bosnjacka katastrofa. Zlatko je kukavica da izadje na izbore, zato potura Zeljku koji ce pobjediti. Zeljko moze po 2.put biti predshjednik BiH a ne moze SDP-a?

Odavno ovako idiotski komentar nisam procitao.
Jesi li se zapitao sto se Angela Merkel nije kandidovala za predsjednika Njemacke, ili Zoran Milanovic?
Jebem ti politiku kad je ovakvi vode, i nije cudo sto smo ovdje.

udrch

#520 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by udrch » 01/10/2010 15:03

Lagumdžija neće biti ono što je naumio, a Radončića može zgaziti bilo koji političar..

luckylaka

#521 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by luckylaka » 01/10/2010 15:05

Optimus Prime wrote:
hrasno38 wrote:
Naravno da bi bili deportirani i od strane Reisa Cerica da je bio na Lagumdzijinom mjestu.

Ono sto je smijesno u ovoj diskusiji je to da zeleni vec 8 godina ponavljaju isto mantru a nisu skuzili da su se vremena uveliko promjenila. Za razliku od 2002 danas debela vecina Bosnjaka ima vrlo negativan stav o vehabijama, tako da ovo u biti SDP-u moze samo donijeti nove glasove. Naravno nezasluzeno jer ponavljam, ko god da je bio na vlasti isporucio bi iste.
Jedno je sigurno a to je da Amerika nikada nije ni trazila isporucenje ove grupe,nego je to Zlajina prica za javnost.Amerikanci su sigurno dobro istrazili taj slucaj i uvidjeli da nemaju nikakvih dokaza za ,,Alzirsku grupu,, i porucili,,Zlaja jebi se sa njima kako znas i umijes,,Ali odluka je vec bila donesena,naravno bez ikakvih dokaza,,isporuciti,,.E sad ko je u pravu.Crveni ili zeleni.Koliko znam slucaj u vezi odstete za Alzirce je jos u toku i cini mi se da traze milione za odstetu.Neko ce im morati to isplatiti(jer su oslobodjeni i dokaza nema)jal Zlaja jal USA.P.S.,,Hrasno38,,mozda samo da te podsjetim da je ta ista Amerika NAREDILA Srbiji da jos prije desetak god.isporuce hadzica i mladica ali valjda Srbija nema dovoljno hrabrog Zlaju da to uradi.A Ameriku se mora slusati

uncas

#522 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by uncas » 01/10/2010 15:07

kone wrote:
Sporders wrote:Kada ce Tihic, Izetbegovic, Silajdzic, Bajic ili svi ostali "politicari" uraditi ono sto je veceras uradio Lagumdzija?

Ko ima hrabrost da covjeku kakav je Radoncic na TV-u u lice kaze da je kriminalac?

Svakako ce sutra Avaz opaliti po SDP-u, ali ovo veceras je prekretnica.

Svaka cast!

Sinoc nisam gledao citavu emisiju,alis am vidio kad je sinoc otvorena ova tema...Bas sam se iznenadio kad sam vidio ovaj isjecak i svasta sma pomislio o Radoncicu...Ali sad nakon gledanja ove emisije u reprizi i malo sirem gledanju u odnosu na ovaj klip koji je ovdje postavljen ipak imam malo drugacije misljenje o svemu...Ipak je pokretac ove teme trebao postaviti malo siri klip(2-3 minute prije ovoga i koju minutu nakon ovoga) pa da ljudi mogu komentarisati kompletnu situaciju...A da ne govorimo o tome,kad ga je prije uspio postaviti jer je emisija jos dugo trajala...Moje misljenje je da je ovo ovjde sa temom sve rezirano od strane SDP-a.Lagumdzija glumi glumca kao i prije,akko covjek sve zna itd...Puno prica,a malo radi.Zaboravlja se da je SDP bio na vlasti i nista nije uradio.Tacnije uradili su ist sto i ovi na vlasti...Drzava i dan danas se pati zbog onog ekonomskog sporazuma sa Srbijom i Hrvatskom i tim sporazumom su ubili proizvodnju u drzavi...Jos kad se pogleda ko su i sta su ti ljudi koji su to uradili nasim proizvodjacima(sve do jednog profesori ekonomskog fakulteta Sarajevo),mislim da ne treba vise nista govoriti.Umjesto da oni izvlace ovo drzavu iz govana,oni su je usrali jos vise.A opet bi na vlast.....

ne radi link. ima li drugi?
Last edited by uncas on 01/10/2010 15:09, edited 1 time in total.

snaga_znanja

#523 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by snaga_znanja » 01/10/2010 15:08

@luckylaka

Naravno Ameriku ne treba slusati ali Iran svakako! Haj ne davi vise o toj Alzirskoj grupi.

Optimus Prime

#524 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Optimus Prime » 01/10/2010 15:09

luckylaka wrote:
Jedno je sigurno a to je da Amerika nikada nije ni trazila isporucenje ove grupe,nego je to Zlajina prica za javnost.Amerikanci su sigurno dobro istrazili taj slucaj i uvidjeli da nemaju nikakvih dokaza za ,,Alzirsku grupu,, i porucili,,Zlaja jebi se sa njima kako znas i umijes,,Ali odluka je vec bila donesena,naravno bez ikakvih dokaza,,isporuciti,,.E sad ko je u pravu.Crveni ili zeleni.Koliko znam slucaj u vezi odstete za Alzirce je jos u toku i cini mi se da traze milione za odstetu.Neko ce im morati to isplatiti(jer su oslobodjeni i dokaza nema)jal Zlaja jal USA.P.S.,,Hrasno38,,mozda samo da te podsjetim da je ta ista Amerika NAREDILA Srbiji da jos prije desetak god.isporuce hadzica i mladica ali valjda Srbija nema dovoljno hrabrog Zlaju da to uradi.A Ameriku se mora slusati
Citas li ti sta ja pisem?

Nije bitno, posto sada vec sigurno vise od 80% Bosnjaka pozdravlja tu odluku!
A onih 20% ostalih i onako nisu nikada glasali za SDP.
Last edited by Optimus Prime on 01/10/2010 15:11, edited 1 time in total.

hrasno38

#525 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by hrasno38 » 01/10/2010 15:10

luckylaka wrote:
Optimus Prime wrote:
hrasno38 wrote:

Yes, Amerika nije trazila pa ih onda godinama drzala zatvorene. Pa ta tvoja prica ne bi prosla ni kod samih vehabija.

Post Reply