Lagumdžija zgazio Radončića

Post Reply
hrasno38

#126 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by hrasno38 » 30/09/2010 22:57

Al ga tek sad olesi Mensur Osmovic na TV1, ruzno je bilo za slusati!!!! Ono sa Zlatkom je nista sta ovaj naprica.

edinbug

#127 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by edinbug » 30/09/2010 22:58

Admir_1984 wrote:
don vito wrote:Nadam se samo da cemo iduce sedmice vidjeti Stranku ZABiH prvi put u opoziciji. Nebitno koja ce koalicija biti na vlasti (SDP-SDA; SDP-SBB; SDA-SBB; SDP-SDA-SBB, SDP-NS...), samo da vidim Silajdziceve lopove daleko od sahare, da vidim kako se njegovi glasnogovornici Hadzifejzovic, Pecanin, Selimbegovicka znoje dok mijenjaju dresove, kako Ruzdicka cvili da se vrati na FTV.
Nadam se da se ovo nece desit, ako se desi iskljucujem se iz sdp-a
Hajdemo onda zapeti pa da uzmemo (SDP) oko 40% na nivou Federacije pa onda mozemo se zajebavati i ulaziti u koalicije sa kim god hocemo, samo jeli to realno 40%, nazalost mislim da nije.

CharlesBukowski

#128 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by CharlesBukowski » 30/09/2010 22:58

don_emir wrote:
zilla_ wrote:Moj glas ide za SDP i svaki normalan mladi čovjek trebao bi glasati za njih...

Fahrudin Radončić bi bio najveće zlo za ovu zemlju ako bi ušao u vlast... Koja je to sirovina od čovjeka... Samom pojavom sve mi zgadi...
:thumbup: :thumbup: ja sam to davno odlucio :)
Kako ono kaže Glamočak u onom filnu... bio sam mlad, glup i željan pičke :)

SA 071

#129 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by SA 071 » 30/09/2010 22:58

hrasno38 wrote: Ako je za tebe jalijas onaj koji otvorenim i svim srcem brani svoju zemlju onda jeste Zeljko jalijas, i ja sam jalijas i svi oni koji su branili i dan danas brane BiH su najveci moguci jalijasi a Hare, Tihic, Radoncic, Dodik i svi ostali su gospoda. Inace jalijasi, ako si ikada sreo pravog u zivotu, nikada nisu volili supke i glumce (ne mislim prave glumce) :D
Izvini, ali otkud Silajdzic u istom redu sa Dodikom, Radoncicem, Tihicem?

Prema kulturi i nivou dijaloga, ne ide tu, prema politici koju vodi ne ide tu, prema ratnim zaslugama (nisu svi trebali biti u rovu, "rovovi" su i u diplomatiji nista manje znacajni od onih fizickih) ne ide tu...

suncica24

#130 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by suncica24 » 30/09/2010 22:59

MrMaliJoe wrote:
CharlesBukowski wrote:
Pa vidis da je diskusija tako rezirana da dodje do price o 4 tuzbe. Veceras je sva voda, zahvaljujuci koordinaciji Zlaje i Bakira, preusmjerena na Zlajin mlin.
Ah, ta velika ljubav prema nacionalno osvještenim!
Mislim da je svakako trebalo "skrenuti vodu" na Fahrin mlin... pa da on prica o tuzbama koje je dobio protiv Lagumdzije :run:

hrasno38

#131 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by hrasno38 » 30/09/2010 22:59

CharlesBukowski wrote:
don_emir wrote:
zilla_ wrote:Moj glas ide za SDP i svaki normalan mladi čovjek trebao bi glasati za njih...

Fahrudin Radončić bi bio najveće zlo za ovu zemlju ako bi ušao u vlast... Koja je to sirovina od čovjeka... Samom pojavom sve mi zgadi...
Kako ono kaže Glamočak u onom filnu... bio sam mlad, glup i željan pičke :)
Sta li si tek onda kad kad malo ostaris?

Been

#132 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Been » 30/09/2010 23:00

Lagumdžija je iskren, otvoren i bez dlake na jeziku, kao i uvijek. Svjestan je političke atmosfere u BiH i da će s nekim morati u vlast, ali to ne znači da će ga u predizbornom ili postizbornom periodu milkiti po glavi, bez obzira na njegovo ime i stranku iz koje dolazi... :D

CharlesBukowski

#133 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by CharlesBukowski » 30/09/2010 23:00

suncica24 wrote:
MrMaliJoe wrote:
CharlesBukowski wrote:
Pa vidis da je diskusija tako rezirana da dodje do price o 4 tuzbe. Veceras je sva voda, zahvaljujuci koordinaciji Zlaje i Bakira, preusmjerena na Zlajin mlin.
Ah, ta velika ljubav prema nacionalno osvještenim!
Mislim da je svakako trebalo "skrenuti vodu" na Fahrin mlin... pa da on prica o tuzbama koje je dobio protiv Lagumdzije :run:
Taman posla. Izmedju dva zla, ja bih odabrao ipak ono manje... Lagumdziju. :D

Admir_1984
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#134 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Admir_1984 » 30/09/2010 23:00

edinbug wrote:
Admir_1984 wrote:
don vito wrote:Nadam se samo da cemo iduce sedmice vidjeti Stranku ZABiH prvi put u opoziciji. Nebitno koja ce koalicija biti na vlasti (SDP-SDA; SDP-SBB; SDA-SBB; SDP-SDA-SBB, SDP-NS...), samo da vidim Silajdziceve lopove daleko od sahare, da vidim kako se njegovi glasnogovornici Hadzifejzovic, Pecanin, Selimbegovicka znoje dok mijenjaju dresove, kako Ruzdicka cvili da se vrati na FTV.
Nadam se da se ovo nece desit, ako se desi iskljucujem se iz sdp-a
Hajdemo onda zapeti pa da uzmemo (SDP) oko 40% na nivou Federacije pa onda mozemo se zajebavati i ulaziti u koalicije sa kim god hocemo, samo jeli to realno 40%, nazalost mislim da nije.
Mislim da je realno, samo ako raja bar 10-15% vishe nego ranije izadje na izbore.

MrMaliJoe

#135 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by MrMaliJoe » 30/09/2010 23:00

CharlesBukowski wrote:
Pricas o privatnim TV kucama, a ja govorim o javnom emiteru. Privatna TV kuca ima pravo da radi sta zeli, javni emiter nema. Javni emiter mora biti u sredini. Nazalost, Bakir naginje samo na jednu stranu, bas kao i TV1, Behar i sl.
kako da ne ? bahtić nije kriminalac i siledžija, Šaja/Bakir i crnac, Fahro, prvi miliončić, i sl. sve je to laž Javnog emitera koji je po tebi pristrasan. Kako da ne?
Zatvori oči, tako je mnogo lakše.
Last edited by MrMaliJoe on 30/09/2010 23:01, edited 1 time in total.

hrasno38

#136 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by hrasno38 » 30/09/2010 23:01

SA 071 wrote:
hrasno38 wrote: Ako je za tebe jalijas onaj koji otvorenim i svim srcem brani svoju zemlju onda jeste Zeljko jalijas, i ja sam jalijas i svi oni koji su branili i dan danas brane BiH su najveci moguci jalijasi a Hare, Tihic, Radoncic, Dodik i svi ostali su gospoda. Inace jalijasi, ako si ikada sreo pravog u zivotu, nikada nisu volili supke i glumce (ne mislim prave glumce) :D

Prema kulturi i nivou dijaloga, ne ide tu, prema politici koju vodi ne ide tu, prema ratnim zaslugama (nisu svi trebali biti u rovu, "rovovi" su i u diplomatiji nista manje znacajni od onih fizickih) ne ide tu...
Ide prema lopovluku i cvakanju zadnjih 20-tak godina!!!!!

wickerman

#137 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by wickerman » 30/09/2010 23:02

don_emir wrote:

Nakon ovoga veceras,svako je odlucio

Corto Maltese

#138 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Corto Maltese » 30/09/2010 23:04

hrasno38 wrote:
Corto Maltese wrote:
ultima_palabra wrote:Haha, brilliant :D Maestralno vođenje kampanje od strane profesora Lagumdžije :thumbup:
Gdje su @Corto i @Katarina? 8-)
Fahro? Stick a fork in him, he's done :evil:
Evo me, pokušavam da se snađem. Željko je kralj jer je jalijaš, Zlatko je car jer je dingospo... to je malo preširoko za moj skučeni um.
Ako je za tebe jalijas onaj koji otvorenim i svim srcem brani svoju zemlju onda jeste Zeljko jalijas, i ja sam jalijas i svi oni koji su branili i dan danas brane BiH su najveci moguci jalijasi a Hare, Tihic, Radoncic, Dodik i svi ostali su gospoda. Inace jalijasi, ako si ikada sreo pravog u zivotu, nikada nisu volili supke i glumce (ne mislim prave glumce) :D
Ako ti voliš da budeš jalijaš to je tvoja mjera, ja ti ne branim, ali nemoj mene u nju trpati. I ja sam branio Bosnu a nisam jalijaš. Samo sam RVI. A ako misliš da si ti, ili Komšić, ili bilo ko od preživjelih, više branio Bosnu i više izgubio od mene, o tome možemo kad god hoćeš i gdje god hoćeš.

Da se vratimo na temu, i pitanje koje sam postavio. Koji su kriteriji u pitanju, što dovedoše do ovog masovnog svršavanja? Komšić je dobar jer ne može da se kontroliše, a Lagumdžija je još bolji jer se besprijekorno kontroliše? Sorry, ali zbunjen sam do jaja.

Usput onaj Komšićev isfolirani napad PTSP-a je jedna od lošijih gluma koje sam na TV vidio. Jedino su lažne suze Emira Hadžihafizbegovića, prije dvije godine u Latinici, bile jadnije. Ne znam kako je nekome ko ne voli glumce to promaklo.
Last edited by Corto Maltese on 30/09/2010 23:09, edited 1 time in total.

8. sekretar SKOJ-a

#139 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by 8. sekretar SKOJ-a » 30/09/2010 23:04

SA 071 wrote:

Nastranu svijetle ideje Haretove. Okružio se najogavnijim stvorovima što postoje na bh. političkom nebu.
Hare je tu samo zbog uštede na riječima i objašnjenju. Zato je u istom redu sa pomenutim.

don vito

#140 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by don vito » 30/09/2010 23:05

hrasno38 wrote:Al ga tek sad olesi Mensur Osmovic na TV1, ruzno je bilo za slusati!!!! Ono sa Zlatkom je nista sta ovaj naprica.
Jel mi pricamo o Mensi koji je postavio temelje Avaza? Avaza koji od njegovog vremena nije promijenio cak ni font. Bio 4,5 godine urednik i onda ga napustio "kad je shvatio da duguju pare za porez". :-D
Ova emisija je prostitucija, kurve pricaju o postenju (cast Hodzicu, djelimicno i Kazazu), promovisu najveceg stetocinu poslijeratne BiH i njegove razbojnike na njihovoj privatnoj TV.

almirony

#141 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by almirony » 30/09/2010 23:06

SA 071 wrote:

da to odmah kazem, steta koju je doticnio nanio ovoj zemlji zbog licne sujete i zelje za ulaskom u vlast, rusenjem aprilskog pakete i svim ostalim energetsko/ratnim/kriminalnim akrobacijama, je punooooo punoooo veca i pogubnija po ovu drzavu od Klempinih i Tornjevih egzibicija.

vee-jay

#142 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by vee-jay » 30/09/2010 23:08

Nije niko nikoga "zgazio". Lagumdzija je argumentovano drzao do svog stava kao i Radoncic. Lagumdzija je najbolji i najzreliji politicar u BiH ako ne i u citavoj regiji i posjeduje onu moc kontrolisanja i vodjenja sebe koju na svu zalost Komsic ne posjeduje. Lagumdzija je danas imao srecu da Silajdzica nije bilo u studiju, samim time bio je najvaznija osoba u studiju koja je dominirala diskusijom, a da pritom nije nikome upadala u ili uzimala rijec. Pored zavrsne izjave, ubjedljivo najveci highlight je bio kad su se svi u studiju oficijelno slozili sa onim sto stoji u crvenoj knjizici SDPa :-D

Svidjelo mi se to da je moderacija danas bila puno bolja od one prije par dana. Svidjelo mi se isto sto je Radojcic i veceras bio stalozen, cak i kad su od Lagumdzije dolazile teze rijeci -> na kraju krajeva nisu oni sebi nista prebacivali, nego su iskoristili sansu da pokazu papire na kojima pise da je ono sto im je prebacivano (nisu striktno izjavili ko im je to prebacio) na sudu odbijeno.

Murisno1

#143 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Murisno1 » 30/09/2010 23:08

Čuj fenomen radončić :)
Pa vidiš ti koliko prašine čovjek digo :)
Pa koliko smijurije ljudi pričaju na TV1 to je čudo :) ..
al nije to tema .. tema je zlatko zgazio fahru ;) --- hahaahhahah 8-)

hadžialagić

#144 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by hadžialagić » 30/09/2010 23:09

Ove TV stanice, medije i čudesa što šire mržnju treba odmah uništiti.

Željezničar

#145 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Željezničar » 30/09/2010 23:09

Respect Zlaja

MrMaliJoe

#146 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by MrMaliJoe » 30/09/2010 23:10

[quote="Corto Maltese"]

Ako ti voliš da budeš jalijaš to je tvoja mjera.....[quote]

E ako je tebi ijalijaš čovjek poput Komšića onda ne znam šta da ti kažem. Da li bi ti razgovarao bez emocija sa čovjekom koji je rat proveo u kancelariji dok su neki ginuli i dali dio svog tijela za svoj ideal ??? I onda paradira sa NAROD ZNA. Uz sve poštovanje ti ne znaš šta pričaš.
Last edited by MrMaliJoe on 30/09/2010 23:11, edited 1 time in total.

Optimist

#147 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Optimist » 30/09/2010 23:10

Ovdje veca guzva nego na Ginisu. :run:

felipe kajetano

#148 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by felipe kajetano » 30/09/2010 23:11

Ha...pa Zlaja mu je ako sam shvatio rekao sto mu svako i treba reci, big deal :-) ....nekad je za odusevljenje sirokih narodnih masa trebalo puno vise umijeca od upiranja prstom u lopova, svi znaju ko je Fahro...gdje je tu topla voda?

MrMaliJoe

#149 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by MrMaliJoe » 30/09/2010 23:12

felipe kajetano wrote:Ha...pa Zlaja mu je ako sam shvatio rekao sto mu svako i treba reci, big deal :-) ....nekad je za odusevljenje sirokih narodnih masa trebalo puno vise umijeca od upiranja prstom u lopova, svi znaju ko je Fahro...gdje je tu topla voda?
Problem je u tome što mnogi to ne znaju.

hadžialagić

#150 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by hadžialagić » 30/09/2010 23:13

vee-jay wrote: Svidjelo mi se to da je moderacija danas bila puno bolja od one prije par dana. Svidjelo mi se isto sto je Radojcic i veceras bio stalozen, cak i kad su od Lagumdzije dolazile teze rijeci -> na kraju krajeva nisu oni sebi nista prebacivali, nego su iskoristili sansu da pokazu papire na kojima pise da je ono sto im je prebacivano (nisu striktno izjavili ko im je to prebacio) na sudu odbijeno.
Nije stvar moderacije, nego stvar što se oni manje-više slažu. Kao što napisah koalicija prisutni, protiv koalicije odsutni.

Post Reply