ajanovic vs bajic

Locked
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#1 ajanovic vs bajic

Post by Murat Sabanovic »

da ovaj covjek nije normalan ,znali smo vec od prije ...ali ovo je dno dna....

User avatar
escobar__
Posts: 8881
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2 Re: ajanovic vs bajic

Post by escobar__ »

:lol: :lol: :lol: :mrgreen:
bicebolje
Posts: 1252
Joined: 12/05/2010 08:18

#3 Re: ajanovic vs bajic

Post by bicebolje »

Skontao i Ajanović kako se dobijaju glasovi :D
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#4 Re: ajanovic vs bajic

Post by pape »

Murat Sabanovic wrote:da ovaj covjek nije normalan ,znali smo vec od prije ...ali ovo je dno dna....
:roll: Tako to ide kad primitivac na guzove dobije diplomu, nabaci odijelo i odabere politiku kao poziv. :dance:
stari grad Visegrad
Posts: 2215
Joined: 23/03/2009 18:35

#5 Re: ajanovic vs bajic

Post by stari grad Visegrad »

Ajanovic:
"kako vas nije sramota (misli na Nasu stranku) traziti glas od bosnjaka? I dalje Ajanovic kaze odprilike:"to ste je Karadzic radio u ratu sad vi radite to isto u miru......" pa se pita zasto da bosnjaci daju glas "Nasoj stranci... (koja nije iskrena i radi protiv njih)"

Shabane iz Srbije je si li to ti?
Last edited by stari grad Visegrad on 16/09/2010 19:34, edited 1 time in total.
User avatar
Warhead
Posts: 594
Joined: 26/09/2008 23:07

#6 Re: ajanovic vs bajic

Post by Warhead »

Ne ide djaba muha na njega. Zumirajte muhu. :lol: :lol: :lol:
User avatar
1gorstak
Posts: 4549
Joined: 27/01/2008 22:00

#7 Re: ajanovic vs bajic

Post by 1gorstak »

Cuj ne ide dzaba muha na njega. Ajanovic je budala i to (valjda) svi znamo, ali mi nije jasno cemu se ovaj novinar smije.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#8 Re: ajanovic vs bajic

Post by Murat Sabanovic »

stari grad Visegrad wrote:Ajanovic:
"kako vas nije sramota (misli na Nasu stranku) traziti glas od bosnjaka? I dalje Ajanovic kaze odprilike:"to ste je Karadzic radio u ratu sad vi radite to isto u miru......" pa se pita zasto da bosnjaci daju glas "Nasoj stranci... (koja nije iskrena i radi protiv njih)"

Shabane iz Srbije bolje ti je da pises na srbijanskim portalima.
cini mi se da si ajanovicev glasac .... ili si mozda clan njegove stranke... lijepo je sto si nam objasnio znacenje ...nismo eto skonatali ...velika hvala..
User avatar
Student Exchange
Posts: 461
Joined: 23/08/2010 16:33

#9 Re: ajanovic vs bajic

Post by Student Exchange »

Sjo dobre rasprave...
Ovaj Ajanovic ja mislim da se ovom foumu pojavljuje pod nickom "Bosnolog"... :)
teleskop
Posts: 36
Joined: 02/03/2009 17:06

#10 Re: ajanovic vs bajic

Post by teleskop »

Mislim da bi mediji kod predstavljanja kandidata morali imati odredjene procedure i standarde,a ne pustiti svakoga da priča šta mu padne na pamet i vrijedja.
Mirnes Ajanović je imao namjeru diskreditirati i poniziti B.Bajića i Našu stranku,ali je,ustvari,ponizio i osramotio sebe.
Mirnese,da bi se moglo pričati šta se hoće,mora se bar malo i pamet uključiti.
User avatar
Zlocin&Kazna
Posts: 629
Joined: 10/02/2009 15:44

#11 Re: ajanovic vs bajic

Post by Zlocin&Kazna »

"Milorad Dodik nije kao ovaj čovjek"

"Vi ste gori od Karadzića"

wtf?

:run: :run: :run: :run: :run:
User avatar
Warhead
Posts: 594
Joined: 26/09/2008 23:07

#12 Re: ajanovic vs bajic

Post by Warhead »

Student Exchange wrote:Sjo dobre rasprave...
Ovaj Ajanovic ja mislim da se ovom foumu pojavljuje pod nickom "Bosnolog"... :)
Ajde bre pusti Bosnologa na miru.
User avatar
Been
Posts: 1001
Joined: 13/09/2009 00:40
Location: Daleko od očiju, daleko od srca

#13 Re: ajanovic vs bajic

Post by Been »

Kopirat ću sa druge teme o ovoj političkoj karikaturi, Ajanoviću - klasični prelivoda, politički amater koji svoje afere u koje je do koljena zaglibio, pokušava prikriti nekom agresivnom retorikom i borbom za narod, zaboravljajući da je narod prepoznao njegov i nerad njegovih privatnih drugova koji su se uhljebili u ovu čemernu strančicu !
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#14 Re: ajanovic vs bajic

Post by zateznistub »

pape wrote:
Murat Sabanovic wrote:da ovaj covjek nije normalan ,znali smo vec od prije ...ali ovo je dno dna....
:roll: Tako to ide kad primitivac na guzove dobije diplomu, nabaci odijelo i odabere politiku kao poziv. :dance:
:thumbup:
Ako se dobro sjecam Ajanovic je voz'o autobuse nekad u vaktu. Pa brate Mirnese fataj se busa pusti politiku pametnijim i kulturnijim od sebe...
Murisno1
Posts: 2038
Joined: 06/10/2005 09:10
Location: Sarajevo

#15 Re: ajanovic vs bajic

Post by Murisno1 »

Jednog mog prijatelja tuži firmica koju zastupa Ajanović. Sinoć ga ja zvao i reko mu da se ne sikira :D
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#16 Re: ajanovic vs bajic

Post by Comrad »

Gledao sam emisiju, ma prvo ovaj novinarcic nije za ovakvih emisija. Nek ide voditi ona kuhanja vecera i sl, stolove za cetvero i sta ja znam.

Isti je neku noc bio, al mu voditelji fino ugasise mikrofon. Svakakvih slucajeva... :skoljka:
User avatar
MrMaliJoe
Posts: 909
Joined: 14/05/2010 14:13
Location: Ispred monitora

#17 Re: ajanovic vs bajic

Post by MrMaliJoe »

Ajanović je budaletina kojoj je mjesto u ludnica a ne u politici. :x :x :x :x :x :x
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#18 Re: ajanovic vs bajic

Post by edinbug »

Nije toliki problem Ajanovic, problem su glasaci koji podrzavaju onakvog kretena. :run:
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#19 Re: ajanovic vs bajic

Post by Better Man »

Mirnes Ajanovic je jos jednom potvrdio svoju dijagnozu, a to je da je bolesni sizofrenik i ludjak kojeg treba zatvoriti u ludaru na par godina.
bingulesku
Posts: 249
Joined: 08/09/2010 09:48

#20 Re: ajanovic vs bajic

Post by bingulesku »

Bajić je prvo drško pitao Ajanovića nešto u smislu: Zašto govorite o BiH samo u kontekstu Bošnjaka. Prvo, Bajić ima pravo da izlaže program svoje stranke a ne da zajedljivim pitanjima provocira Ajanovića. Šta se tiče Bajića u kakvom kontekstu Ajanović govori o BiH. Ajanović mu je isto na drzak način odgovorio. Na ne diplomatsko pitanje Bajić je dobio ne diplomatski odgovor.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#21 Re: ajanovic vs bajic

Post by fixer »

bingulesku wrote:Bajić je prvo drško pitao Ajanovića nešto u smislu: Zašto govorite o BiH samo u kontekstu Bošnjaka. Prvo, Bajić ima pravo da izlaže program svoje stranke a ne da zajedljivim pitanjima provocira Ajanovića. Šta se tiče Bajića u kakvom kontekstu Ajanović govori o BiH. Ajanović mu je isto na drzak način odgovorio. Na ne diplomatsko pitanje Bajić je dobio ne diplomatski odgovor.
Haj ne trudi se. Veoma si los. Radije odvedi svog stranackog kolegu kod kakvog doktora.
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#22 Re: ajanovic vs bajic

Post by pape »

bingulesku wrote:Bajić je prvo drško pitao Ajanovića nešto u smislu: Zašto govorite o BiH samo u kontekstu Bošnjaka. Prvo, Bajić ima pravo da izlaže program svoje stranke a ne da zajedljivim pitanjima provocira Ajanovića. Šta se tiče Bajića u kakvom kontekstu Ajanović govori o BiH. Ajanović mu je isto na drzak način odgovorio. Na ne diplomatsko pitanje Bajić je dobio ne diplomatski odgovor.
Pa sta je Bajic pogresno rekao? Je li to Ajanovic ne nastupa i ne govori samo u kontekstu Bosnjaka, kao uostalom i svi lideri ostalih nacionalnih stranaka i partija. Pun mi je vise kufer ovih jeftinih, populistickih i govnarskih nastupa polupismene zgadije.
On je k`o nesto vazan, kurcevit, .... zavrce prsticima nakon cjelodnevnog treninga pred ogledalom, ... nije shala, mali ce pred kamere.
Cuj, ... Bajic mu gori od Karadzica, ... pa kao, ... zumirajte muhu, zna se na sta muha leti, .... :roll: Idiot.
Ali, ... zna siroti Ajanovic da ima puno sebi slicnih, .... koji ce mu dati glas.
To je njegov primarni cilj za ono sto slijedi, .... legalizacija pozicije za roke-koke, ... :dance: tj. pljacku sirotinje.
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#23 Re: ajanovic vs bajic

Post by Comrad »

bingulesku wrote:Bajić je prvo drško pitao Ajanovića nešto u smislu: Zašto govorite o BiH samo u kontekstu Bošnjaka. Prvo, Bajić ima pravo da izlaže program svoje stranke a ne da zajedljivim pitanjima provocira Ajanovića. Šta se tiče Bajića u kakvom kontekstu Ajanović govori o BiH. Ajanović mu je isto na drzak način odgovorio. Na ne diplomatsko pitanje Bajić je dobio ne diplomatski odgovor.
Trebao si gledati od pocetka emisiju, ili si gledao, ali ti ocito odgovara da je emisija pocela kada je ovo Bajic rekao. Prije ovoga Ajanovic je sve vrijeme prcao Bajica i non stop se svima ubacivao u rijec i pricao budalastine, koje su apsolutno bile van svih tema. Opet za ovo je dosta kriv i voditelj, koji je to sve dopustao, postavi se neka tema, a oni svi brbljaju o nekoj desetoj stvari.

Meni je ovaj Bajic sasvim ok lik. Ajd da je napao nekoga koga treba napasti, ali sta ce Mirnes zna i on kome smije srati, a kome ne smije.
Last edited by Comrad on 16/09/2010 23:18, edited 1 time in total.
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#24 Re: ajanovic vs bajic

Post by Mahalac »

Mi koji fala bogu znamo sasvim jasno sve oko ovih izbora, tj odavno znamo za koga glasamo, ove predizborne emisije ne da su dosadne nego ih skoro i ne gledam.
Ono sinoc je bilo pravo osvjezenje i jedna nezaboravna humoristicka emisija da ne pamtim kad sam se onako ismijao.
Hvala Mirnese kao i uvijek na budalastini u kojoj zivis i hvala sto si je pruzio politicarima u studiju koji to i zasluzuju :D
sve u svemu, Mirnes :thumbup:
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#25 Re: ajanovic vs bajic

Post by ibizza »

bingulesku wrote:Bajić je prvo drško pitao Ajanovića nešto u smislu: Zašto govorite o BiH samo u kontekstu Bošnjaka. Prvo, Bajić ima pravo da izlaže program svoje stranke a ne da zajedljivim pitanjima provocira Ajanovića. Šta se tiče Bajića u kakvom kontekstu Ajanović govori o BiH. Ajanović mu je isto na drzak način odgovorio. Na ne diplomatsko pitanje Bajić je dobio ne diplomatski odgovor.
To je bilo skoro na kraju emisije...A tokom cijele emisije,Ajanovic je sve u studiu prcao,posebno Bajica i Pecanca...Koji idiot :-)
Locked