kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Silent Shout

#501 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Silent Shout » 04/07/2010 12:46

Za Zeljka Komsica!!!!
Ne zelim da glasam za ove bosnjake...ne nude mi nista novo sto vec nemam..
Imam sva prava kao bosnjak, kao dio plemena,dio tora i tu sam zasticen po svim zakonima..
Hocu da budem zasticen kao covjek, kao jedinka, individua, bez obzira kako se zovem, necu dabudem dio tora, jer su u toru ovce...
To mi Zeljko nudi i to mi treba.

Teška prdimahovana

#502 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Teška prdimahovana » 04/07/2010 13:50

Silent Shout wrote:Za Zeljka Komsica!!!!
Ne zelim da glasam za ove bosnjake...ne nude mi nista novo sto vec nemam..
Imam sva prava kao bosnjak, kao dio plemena,dio tora i tu sam zasticen po svim zakonima..
Hocu da budem zasticen kao covjek, kao jedinka, individua, bez obzira kako se zovem, necu dabudem dio tora, jer su u toru ovce...
To mi Zeljko nudi i to mi treba.
Tako je majstore. :thumbup:

Iz istog ću razloga i ja glasati za Bakira Izetbegovića. Da se i ja zaštitim kao čovjek, kao jedinka, mada mi baš i nije svejedno kako se zovem. Naprotiv, jako mi je bitno.
Imaćemo dva dobra bošnjačka predstavnika, a oni ostali nek se dogovore za trećeg člana.

-LIBERO-
Čiča Gliša
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#503 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by -LIBERO- » 04/07/2010 14:24

halloweenedo wrote:ja cu glasati za radoncica.........krajnje je vrijeme da nove snage dodju na vlast
Buhhha hhaa hhaa Fahro nova politicka snaga :D :D o zemljoo o drzavoo....odoh da ne pocnem psovati.

ps. Ultimativno zahtjevam da u anketi stavite i ime ,favorita iz prikrajka :D ,Latica... :D :D ,jedva cekam ovu kampanju i valjda ce biti emisija sa suceljenjima dijaloskog tipa,koji ce ovo cirkus biti auuuuuuuuu :lol: :lol:

Autobus

#504 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Autobus » 04/07/2010 15:48

I ja cu glasati za Fahrudina Radoncica, jer mislim da ima konkretne i pametne ideje, ali povrh svega, 10 godina isti ljudi nista ne rade, sve i da je najveci lazov, postoji 1% sanse da ce mozda nesto promijeniti.

A ovi forum fotelja kriticari kojima niko ne valja su zaista smijesni vise, pa daj vi nekoga predlozite ako ste toliko pametni. Ali ne, lakse je pisati sranja o covjeku, bez obzira na to ko je sta je.. kako god, mentalitet glupi je da su "oni svi isti", tako da Bog sa neba sidje, vi bi nesto srali i pametovali.

Officer Crabtree

#505 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Officer Crabtree » 04/07/2010 18:40

Ti si ideoloski mentor ovih zvjeri iz Bugojna.
Hajd ako ti je sad lakše, nek si se registrov'o, barem nećeš na ukućane tu nervozu prenositi.

btw, sve što si napisao je nebitno.

MrMaliJoe

#506 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by MrMaliJoe » 04/07/2010 22:32

halloweenedo wrote:ja cu glasati za radoncica.........krajnje je vrijeme da nove snage dodju na vlast

Nisam baš siguran da je Fahro graditelj "nova" snaga, prije bih rekao da je stara snaga. Doduše nije nikad bio na vlasti ali uz vlast svakako !

MrMaliJoe

#507 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by MrMaliJoe » 04/07/2010 22:34

kokakolas wrote:Izmedju dva zla izaberi ono manje - Haris Silajdžić
hehehehehe manje zlo heheheheheheh joj dobra ti ova !!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pike

#508 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by pike » 04/07/2010 22:43

Kako to da ljudi koji nisu ni rodjeni u BiH mogu da se kandiduju za predsjednika, a ljudi koji jesu ne mogu? :roll:

pike

#509 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by pike » 04/07/2010 22:44

.....dupli....

Vares City

#510 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Vares City » 04/07/2010 22:46

Ne's bit sam/a,..bi'ce vas nekol'ko,.. :D
Na vlast :-)
Doci na vlas je proces koji u ovom slucaju moRe potrajat' ;-)

MrMaliJoe

#511 Re: Bakir Izetbegovic za Predsjednistvo

Post by MrMaliJoe » 04/07/2010 22:54

Bakir je zaista loš izbor.

Vares City

#512 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Vares City » 04/07/2010 22:59

pike wrote:Kako to da ljudi koji nisu ni rodjeni u BiH mogu da se kandiduju za predsjednika, a ljudi koji jesu ne mogu? :roll:
SCEPO moze sve,dosao je tiho i VEC osao u legendu :D

Od spiuna do predsjednika :-)

Vares City

#513 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Vares City » 04/07/2010 23:01

Autobus wrote:I ja cu glasati za Fahrudina Radoncica, jer mislim da ima konkretne i pametne ideje, ali povrh svega, 10 godina isti ljudi nista ne rade, sve i da je najveci lazov, postoji 1% sanse da ce mozda nesto promijeniti.

A ovi forum fotelja kriticari kojima niko ne valja su zaista smijesni vise, pa daj vi nekoga predlozite ako ste toliko pametni. Ali ne, lakse je pisati sranja o covjeku, bez obzira na to ko je sta je.. kako god, mentalitet glupi je da su "oni svi isti", tako da Bog sa neba sidje, vi bi nesto srali i pametovali.
Glasaj,ko ti brani,.....a i zemljaci ste :lol:

spreca

#514 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by spreca » 05/07/2010 07:59

Autobus wrote:I ja cu glasati za Fahrudina Radoncica, jer mislim da ima konkretne i pametne ideje, ali povrh svega, 10 godina isti ljudi nista ne rade, sve i da je najveci lazov, postoji 1% sanse da ce mozda nesto promijeniti.

Pa glasaj za Silajdzica jer kad se je Silajdzic bavio politikom Scepo je piso po prasini i pravio klikere :lol:

Pa Scepo danas i pise onu govnariju od avaza i niko mu nije dobar jer mu smetaju inace bi on BiH vec davno stavio na bubanj svom bratu Miskovicu :oops:

da onih (uvelicano)nije bas tako puno :razz:

osa

#515 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by osa » 05/07/2010 08:21

proveo sam u kampu kuplensko (mjesto gdje su nakon oluje bili smješteni ljudi iz kladuše) duže vrijeme, kao časnik za sigurnost, često sam kontaktirao s navedenim, zanimljiv lik, po mojoj osobnoj procjeni, vjerojatno pripadnik kos-a, zamislite rođen negdje kod tuzle (čini mi se kalesija), službovao u jna na aerodromu petrovac kod skoplja, izađe iz jna i odmah dođe za šefa transporta u agrokomerc kod babe, kakav špaga...

DNZBiH
Ibrahim Đedović kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH
Kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva Demokratske narodne zajednice BiH (DNZBiH) je Ibrahim Đedović, predsjednik Glavnog odbora DNZBiH, odlučili su u petak u Velikoj Kladuši članovi Predsjedništva stranke.
Nosilac liste za Predstavnički dom Parlamentarne skupštine BiH bit će Rifat Dolić, predsjednik DNZBiH i aktuelni poslanik u ovom domu, dok će stranačku listu za Predstavnički dom Parlamenta Federacije BiH i na ovim izborima nositi Hafeza Sabljaković, potpredsjednica DNZBiH.

Nosilac liste kandidata DNZBiH za Unsko-sanski kanton bit će Admil Ado Mulalić, član predsjedništva stranke i načelnik Općine Velika Kladuša.

Na kandidatskim listama DNZBiH na ovim izborima bit će više od 200 kandidata iz svih dijelova BiH.

Liste su napravljene u skladu sa zakonima i ispunjavaju uslove u pogledu zastupljenosti oba spola i u pogledu zastupljenosti svih naroda koji žive u BiH.

Nakon što je Predsjedništvo stranke usvojilo prijedlog kandidatskih lista njih je, u skladu sa Statutom DNZBiH, potvrdio i Glavni odbor stranke na sjednici koja je također održana u petak, saopćeno je u subotu iz DNZ-a BiH.

zlatiborka

#516 Re: Bakir Izetbegovic za Predsjednistvo

Post by zlatiborka » 05/07/2010 09:17

Pandaa wrote:
Bosnolog wrote:Srpska Drzavna Agencija/SDA/ prodaje BiH,sto bi rekli kakv otac takav sin,.....Najveci neprijatelji Bosne su u Sarajevu a SDA je naveca nesreca Bosne i Bosnjaka,......Ko da glas ovom najvecem babinom krimosu i izdajniku taj nije svijestan svoje nesvijesti,...Nema razlike iz medu Juniora Princa i Izdajnickog mu stranackog sefa Tihica,ista je to ideolosko izdajnicka i podanicka genetska devijacija,.....Bosnu prodaju sve ove godine nove Spahe samo su sada Izetbegovici i Tihici ti koji koji dolaze iz grada kome velikosrpski ideolozi ukidose ime bosanski,to njima ne smeta sto cetnici izbacuju bosanska imena iz bosanskih gradova ali zato podrzavaju cetnicke ulice i imena srbijasnkih premijera u gradu kojeg su prodali i izdali kao drzavu sto prodaju i izdaju,.....

Samo je izdajnik veci,gori i opasniji neprijatelj BiH od onog otvorenog ,....Najveci izdajnici BiH su uvijek bili domaci otpadnici i nitkovici,.....Fuj gade mi se te secijaske SDA gnjide.Oni su mi smrdili uvijek od svog osnitka a kako vrjeme odmice sve vise se obistinjuje ono sto sam od pocetka mislio o njima, :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .....

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/repu ... adion.html
Gijesis, pretjerujes, i izvrces cinjenice.
Nije Alija nikome nista "prodao", vec je sa golorukom vojskom, uprkos dvostrukoj agresiji i embargu na oruzije, izvojevao opstanak BiH i naseg naroda, pri cemu nije cinio zlocine! A sa druge strane, Velika Srbija, isrebljenje muslimana i nestanak BiH su planovi koji su zavrsili na smetljistu srpske historije. :wink: ...poslije rata svi su generali.

Bakir Izetbegovic je dobar covijek, i neko oko koga se ne vrte nikakve afere. I siguran sam da bi bilo dobro za BiH kada bi on bio u predsjednistvu. Mada cu licno glasati za Harisa.
Joj, svasta na ovom forumu..... :lol: :lol:

Znaci Bakir je dobar covjek, je li dobar k'o hljeb ili je mehak k'o dusa....ili obadvoje..... :x

Cuj, oko njega se ne vrte nikakve afere..... :evil:

spreca

#517 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by spreca » 05/07/2010 09:24

osa wrote:proveo sam u kampu kuplensko (mjesto gdje su nakon oluje bili smješteni ljudi iz kladuše) duže vrijeme, kao časnik za sigurnost, često sam kontaktirao s navedenim, zanimljiv lik, po mojoj osobnoj procjeni, vjerojatno pripadnik kos-a, zamislite rođen negdje kod tuzle (čini mi se kalesija), službovao u jna na aerodromu petrovac kod skoplja, izađe iz jna i odmah dođe za šefa transporta u agrokomerc kod babe, kakav špaga...

DNZBiH
Kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva Demokratske narodne zajednice BiH (DNZBiH) je Ibrahim Đedović, predsjednik Glavnog odbora DNZBiH, odlučili su u petak u Velikoj Kladuši članovi Predsjedništva stranke.
Nosilac liste za Predstavnički dom Parlamentarne skupštine BiH bit će Rifat Dolić, predsjednik DNZBiH i aktuelni poslanik u ovom domu, dok će stranačku listu za Predstavnički dom Parlamenta Federacije BiH i na ovim izborima nositi Hafeza Sabljaković, potpredsjednica DNZBiH.

Nosilac liste kandidata DNZBiH za Unsko-sanski kanton bit će Admil Ado Mulalić, član predsjedništva stranke i načelnik Općine Velika Kladuša.

Na kandidatskim listama DNZBiH na ovim izborima bit će više od 200 kandidata iz svih dijelova BiH.

Liste su napravljene u skladu sa zakonima i ispunjavaju uslove u pogledu zastupljenosti oba spola i u pogledu zastupljenosti svih naroda koji žive u BiH.

Nakon što je Predsjedništvo stranke usvojilo prijedlog kandidatskih lista njih je, u skladu sa Statutom DNZBiH, potvrdio i Glavni odbor stranke na sjednici koja je također održana u petak, saopćeno je u subotu iz DNZ-a BiH.

ma poznam i ja ovog papka ,ali nisam nikad snjim razgovarao i ako smo neki komsiluk, jer rijedko je dolazio tamo,a to da je kosov covjek to niko nikad nije ni sumnjo.

Nekako s proljeća

#518 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Nekako s proljeća » 05/07/2010 09:29

DANI: Gospodine Djedovicu, zasto se niste stavili na raspolaganje ARBiH?

DJEDOVIC: Ja sam ’91 godine radio u Skoplju kao oficir JNA na aerodromu Petrovec. Supruga mi je diplomirani veterinar i radila je kao republicki veterinarski inspektor. Imali smo stan i obecanje makedonskih vlasti da ce supruga zadrzati svoj posao, a da ce se meni obezbijedi odgovarajuce mjesto na univerzitetu ili slican posao u skladu sa mojom strucnom spremom. Oboje smo odbili jer smo zeljeli doci u BiH. Odluku smo donijeli polovicom ‘91. Uzeo sam godisnji odmor i dosao u rodnu Kalesiju. Isao sam od vrata do vrata po Kalesiji, Sarajevu i Tuzli trazeci bilo kakvu vrstu angazmana. Medjutim, na moje veliko razocarenje, niko nije htio cak da razgovara. I kad smo vec zadnju nadu izgubili, pokusali smo sa Predsjednistvom BiH. Jednog jutra otisao sam do Predsjednistva i zatrazio kratki razgovor sa Izetbegovicem ili Abdicem. Tog dana niko od njih nije imao vremena da nas primi. Ja sam insistirao kod sekretarica i primio me je Fikret Abdic, odnosno Isak Deljanin, njegov sef kabineta i savjetnik za ekonomska pitanja. Razgovarali smo dva sata i prezentirao sam mu svoju dokumentaciju. Potom se pojavio Abdic i rekao da mi nikakav angazman ne moze obezbijediti u Sarajevu vec samo u Kladusi. Tamo sam se petog novembra ’91 preselio sa suprugom i djecom i vec sutra sam se javio Mirsadu Veladzicu, tada predsjedniku Izvrsnog odbora opcine Velika Kladusa. Pogledao me je i rekao - vi nama ne trebate, idite onome ko vas je doveo. Razocaran, otisao sam u upravu Agrokomerca i postavljen sam za direktora transporta. Taj sam posao obavljao do napada na Krupu u aprilu ’92 godine. Ponovo sam otisao u opcinski sekretarijat narodne odbrane i stavio se na dispoziciju. Rekli su mi, znamo gdje si, ako zatrebas zvat cemo te. I kada je Murat Sabanovic govorio o dizanju brane u Visegradu ja sam otisao u sekretarijat narodne odbrane, odnosno u stab TO-a gdje su mi rekli - ako zatrebas potrazit cemo te. Od tada se vise nisam javljao.

http://www.bhdani.com/arhiva/167/inter.htm

osa

#519 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by osa » 05/07/2010 11:03

spreca wrote:
osa wrote:proveo sam u kampu kuplensko (mjesto gdje su nakon oluje bili smješteni ljudi iz kladuše) duže vrijeme, kao časnik za sigurnost, često sam kontaktirao s navedenim, zanimljiv lik, po mojoj osobnoj procjeni, vjerojatno pripadnik kos-a, zamislite rođen negdje kod tuzle (čini mi se kalesija), službovao u jna na aerodromu petrovac kod skoplja, izađe iz jna i odmah dođe za šefa transporta u agrokomerc kod babe, kakav špaga...

DNZBiH

ma poznam i ja ovog papka ,ali nisam nikad snjim razgovarao i ako smo neki komsiluk, jer rijedko je dolazio tamo,a to da je kosov covjek to niko nikad nije ni sumnjo.
vjeruj nije papak, možda ima nešto drukčije prioritet u životu, ali nije nesposoban...

Anes Tesanj

#520 Re: Bakir Izetbegovic za Predsjednistvo

Post by Anes Tesanj » 05/07/2010 12:52

STRAŠNO!!!
Draže mi je glas dati Radmanoviću nego njemu.
Ovi izbori će za Bošnjake biti grozni, imaju na izbor Izetbegovića, Radončića, Silajdžića i još mnogo, mnogo, loših ljudi a još gorih političara.

spreca

#521 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by spreca » 05/07/2010 13:17

ne kazem da je nesposoban inace nebi bio u kos-u ali svejedno je papak s obzirom da nemoze da se otarasi kos-ove politike i da svoju sposobnost pokaze tamo gdje je potrebna.

osa

#522 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by osa » 05/07/2010 14:58

spreca wrote:ne kazem da je nesposoban inace nebi bio u kos-u ali svejedno je papak s obzirom da nemoze da se otarasi kos-ove politike i da svoju sposobnost pokaze tamo gdje je potrebna.
to je već subjektivno razmišljanje, tko kaže da se on toga želi otarasiti, čovjek je dosljedan , dao je zakletvu i drži je se, a ne kao ja, možda i ti i mnogi drugi, koji je pogazismo, samo tako....

Anes Tesanj

#523 Re: Bakir Izetbegovic za Predsjednistvo

Post by Anes Tesanj » 05/07/2010 16:10

slucajno wrote: U SDA znam da sigurno te volje sluzbeno ima, al zasto nije oficijelna drugo je pitanje.............
U SDA da ima volje....
20 godina su na vlasti, nismo se pomakli sa mrtve tačke.
A hvale se kako su, kobajagi, napravili neke reforme.
Samo šuplja priča....

edinbug

#524 Re: Bakir Izetbegovic za Predsjednistvo

Post by edinbug » 05/07/2010 16:14

Anes Tesanj wrote:STRAŠNO!!!
Ovi izbori će za Bošnjake biti grozni, imaju na izbor Izetbegovića, Radončića, Silajdžića i još mnogo, mnogo, loših ljudi a još gorih političara.

zato imamo Zeljka :bih:

atko

#525 Re: Bakir Izetbegovic za Predsjednistvo

Post by atko » 05/07/2010 16:17

edinbug wrote:
Anes Tesanj wrote:STRAŠNO!!!

zato imamo Zeljka :bih:
:lol: :lol: :lol:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Post Reply