Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post Reply

Ko ima "posteniji" odnos prema BIH?

IVO JOSIPOVIC
216
86%
BORIS TADIC
36
14%
 
Total votes: 252

radostan dan
Posts: 27092
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#851 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by radostan dan »

dupli :roll:
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#852 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by Alfa_Ze »

- Dodik je dio problema, a ne dio rješenja. Nemam ništa protiv toga da se razgovara i sa Kimom Jong-Ilom, ali moramo znati s kim razgovaramo. Koliko vidim, svi recentni kontakti s Dodikom jačaju njegovu poziciju. Dodik je „realan“, „poslovan“, „voli slobodno tržište“, „ima potporu birača“, „gradi ceste prema Zagrebu“, „navija za Hrvatsku“, itd. Za to ima mnogo razloga. Dodik je razradio svoj plan, kupio mnogo ljudi, uvjerio mnoštvo naivaca. No, ima još jedan razlog.

Federacija je pluralna, puna raznih opcija, politika, kantona, vlada i stranaka, sukoba i rahatluka, vjere i razočaranja. Sve je to u vrtlogu, bez kraja i konca, a Dodik stoji „postojano“, baš kao znak stabilnosti. Što više, takvim se predstavlja, legitimira. Bolje bi bilo skinuti tu masku, pokazati da je riječ o šefu jednog klana što operira po načelima one poznate sicilijanske organizacije. Posljedica dobrih odnosa s Dodikom jest Dodik. Tadićeva veliko srpska brazda, kaže Banac.
Image

Ivo Josipović ličnost godine
Odlicno Ivo Banac detektira gdje lezi OSNOVNI problem u Bosni i Hercegovini. I ocito pogodio u CENTAR !! :thumbup:
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#853 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by Bosnolog »

Alfa_Ze wrote:
- Dodik je dio problema, a ne dio rješenja. Nemam ništa protiv toga da se razgovara i sa Kimom Jong-Ilom, ali moramo znati s kim razgovaramo. Koliko vidim, svi recentni kontakti s Dodikom jačaju njegovu poziciju. Dodik je „realan“, „poslovan“, „voli slobodno tržište“, „ima potporu birača“, „gradi ceste prema Zagrebu“, „navija za Hrvatsku“, itd. Za to ima mnogo razloga. Dodik je razradio svoj plan, kupio mnogo ljudi, uvjerio mnoštvo naivaca. No, ima još jedan razlog.

Federacija je pluralna, puna raznih opcija, politika, kantona, vlada i stranaka, sukoba i rahatluka, vjere i razočaranja. Sve je to u vrtlogu, bez kraja i konca, a Dodik stoji „postojano“, baš kao znak stabilnosti. Što više, takvim se predstavlja, legitimira. Bolje bi bilo skinuti tu masku, pokazati da je riječ o šefu jednog klana što operira po načelima one poznate sicilijanske organizacije. Posljedica dobrih odnosa s Dodikom jest Dodik. Tadićeva veliko srpska brazda, kaže Banac.
Image

Ivo Josipović ličnost godine
Odlicno Ivo Banac detektira gdje lezi OSNOVNI problem u Bosni i Hercegovini. I ocito pogodio u CENTAR !! :thumbup:
:thumbup: ;-)

Samo da potvrdim da je Banac i Mesic vizionar koji vidi da je odbrana BiH koja lezi duboko u utrobi Hrvatske od strateskog interesa jer nikada Hrvatskoj nije prijetila opasnost od BiH vec velikosrpske hegemonije,...Tako ce biti i u buducnosti.Stoga joj mora biti od strateske vaznosti imati sa BiH sto je moguce bolje i prijateljske odnose u buducnosti.

Zapadnohercegovacka sverceska HDZ mafija je spreman izdati i prodati Hrvate kao i BiH Dodiku i velikosrpskoj ideologiji jer su licnointersnio potkupljeni.Oni se nikada nisu borili za interes Hrvata niti za BiH vec koristili sudbinu Hrvata za licno stranacko mafijaske talove,sada sve otvorenije to rade sa velikosrbima,Tamo gdje su Hrvati u vecini (zapadna Hercegovina)imajau svakako vlast svo vrijeme.

Oni su izdali i prodali interese Hrvata u genocidnoj odakle su masovno i sistematski pocisceni a njihov povratak kao i pravo na povrat Posavine se i ne spominje,..Danas su saveznici sa dzelatima zrtava sopstevenog naroda,.....Kada odete na Poskog ili njihov forum on je u ravni sa cetnickom krstaricom,gotovo da nema nikakve razlike,.. :mrgreen:

Jugo cirilicni Covic je mafijas i hrvatski Fikret Abdic,...Vrijeme ce to potvrditi,.... ;-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55633
Joined: 15/12/2008 16:53

#854 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by ultima_palabra »

Banac samo piše o onome što smo odavno objasnili ovdje... Josipović nespretnim potezima narušava ono što je pozitivno uradio dosad, da li to radi zbog pritiska EU, ulizivanja nekom biračkom tijelu ili neiskustva u vanjskoj politici :roll: Trebao bi poslušati savjet pametnijeg i iskusnijeg, a ne odbacivati ga...
Kako god, utjecaj Hrvatske na dešavanja u BiH je sve manji...
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#855 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by Alfa_Ze »

Image

Image

Image

Image

Image
Sve ono što je prošlog ljeta i jeseni tajno dogovarano na privatnim imanjima Milorada Dodika u Laktašima, Dragana Čovića kod Mostara i Fahrudina Radončića na Nišićima i u Nebočaju, sada se praktično realizuje
Image
Kenan-sa
Posts: 461
Joined: 11/05/2009 16:56

#856 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by Kenan-sa »

Mislim da je odnos Josipovica prema BIH nekorektan i licemjeran! to su prepoznali rusitelji ove drzave Dodik i Covic i sada igraju nama dobro poznatu igru! na svu srecu pa su njihove namjere na vrijeme prepoznate!
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#857 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by vivaldi »

Ljubav i dobronamjernost su nesto sto trajno prolazi cim izadjes iz puberteta. Danas nek ti plata kasni 3 mjeseca vec ti je brak u krizi taman da si ozenjen 10 godina. Interes, samo interes i nista drugo sem interesa...

Ljubav i politika ne idu u istu recenicu..
radostan dan
Posts: 27092
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#858 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by radostan dan »

vivaldi wrote:Ljubav i dobronamjernost su nesto sto trajno prolazi cim izadjes iz puberteta. Danas nek ti plata kasni 3 mjeseca vec ti je brak u krizi taman da si ozenjen 10 godina. Interes, samo interes i nista drugo sem interesa...

Ljubav i politika ne idu u istu recenicu..
Makijaveli i Akvinski su mi omiljeni. Nema puno filozofije. 1+1=2. :thumbup:
radostan dan
Posts: 27092
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#859 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by radostan dan »

Kenan-sa wrote:Mislim da je odnos Josipovica prema BIH nekorektan i licemjeran! to su prepoznali rusitelji ove drzave Dodik i Covic i sada igraju nama dobro poznatu igru! na svu srecu pa su njihove namjere na vrijeme prepoznate!
A šta ćemo sa prvih 20 strana ove teme?
Plus glasovanje, 87 posto za Ivu?
Haettenschweiler
Posts: 635
Joined: 15/03/2010 18:29

#860 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by Haettenschweiler »

Image

Četiri jahača Apokalipse :D
zlajo
Posts: 220
Joined: 10/05/2008 18:02

#861 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by zlajo »

radostan dan wrote:
A šta ćemo sa prvih 20 strana ove teme?
Plus glasovanje, 87 posto za Ivu?
Ma to je bilo u onom periodu dok Josipovic jos "nije promjenio politiku prema BiH" ( nesto slicno Ljubicu i HDZ90,...) :roll:
ili je mozda tek sada pokazao "svoje pravo lice" :-? ...............

Ma "platforma" je dosla kasnije, a on nikako da je podrzi kao sto je podrzavaju "antifasisti" i "demokrate" BH ..cime nam je "dao do znanja" da mu je stalo samo do "fotelje" (ili mozda neceg jos, ne daj Boze goreg :shock: ) , a ne do prosperiteta BiH ,.... pardon FBiH 8-)

ali bitno je da smo mi njega i slicne na vrijeme "skuzili"....

pa "...ako nas se neko seti na dan bezbednosti...."
:bih:
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#862 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by Alfa_Ze »

zlajo wrote:
radostan dan wrote:
A šta ćemo sa prvih 20 strana ove teme?
Plus glasovanje, 87 posto za Ivu?
Ma to je bilo u onom periodu dok Josipovic jos "nije promjenio politiku prema BiH" ( nesto slicno Ljubicu i HDZ90,...) :roll:
ili je mozda tek sada pokazao "svoje pravo lice" :-? ...............

Ma "platforma" je dosla kasnije, a on nikako da je podrzi kao sto je podrzavaju "antifasisti" i "demokrate" BH ..cime nam je "dao do znanja" da mu je stalo samo do "fotelje" (ili mozda neceg jos, ne daj Boze goreg :shock: ) , a ne do prosperiteta BiH ,.... pardon FBiH 8-)

ali bitno je da smo mi njega i slicne na vrijeme "skuzili"....

pa "...ako nas se neko seti na dan bezbednosti...."
:bih:
bilo je i ovakvih, ali OSAMLJENIH komentara !!
Valjda je i onim drugim doslo iz guzice u glavu !! :cry: :roll:
*mima* wrote:Kako vas je lik kupio svojim posjetom.....nevjerovatno.
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#863 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by Alfa_Ze »

draganbl wrote:Samo da napomenem da je taj isti Josipović, koji se ovdje diže u nebesa (sa razlogom) prije deset data imao prijateljski sastanak sa Tadićem, na kome je dogovoreno više dobrih stvari nego na svim ranijim susretima državnika Hrvatske i Srbije u prethodnih 10 godina. Takav Josipović, čovjek koji je spreman da odustane od tužbe Hrvatske protiv Srbije, Josipović koji povratak Srba u Hrvatsku stavlja u prvi plan, Josipović koji je, politički prijatelj Tadića je ovdje proglašen isključivim pozitivcem. Meni je drago zbog toga i drago mi je što forumska masa svjesno ili nesvjesno uviđa koliko Hrvatska i Srbija idu ispred BiH. Ne samo zbog Dodika, već i zbog politike inata i neprijateljstva prema Hrvatskoj i Srbiji.
bitef wrote: Đe piše? Moj odgovor će ti ionako uć na jedno uho na drugo izać, zato pitaj Josipovića gdje je pročitao da je Mostar glavni grad Hrvata u BiH:
"Nikakva osovina Zagreb - Beograd ne može riješiti problem, kao ni osovina New York - Moskva, ili bilo koji drugi grad. Problem će riješiti trokut Banja Luka - Sarajevo - Mostar"
No evo ti hintovi:
0. U kojem gradu živi daleko najviše Hrvata u BiH?
1. Gdje se nalazi hrvatsko Sveučilište u BiH?
2. U koji grad Mato iz Orašja šalje račun za struju?
3. Gdje ide račun za telefon Pere iz Viteza?
4. Gdje se liječi Ante iz Širokog?
5. Što piše na poštanskoj markici koju Ivan lijepi na pismo u pošti u Žepču?

Image

i tako dalje i tako dalje i tako dalje.
Uglavnom, pretpostavljam da te to ne zanima, a uostalom nije niti pristojno Hrvatima zabadati nos koji im je glavni grad u BiH i što oni rade u pitanjima koja se njih tiču, kad znaš i sam da ih tvoje mišljenje u pitanima koja su samo njihova - tangira... ne baš previše.

Josipović ima ispravan odnos s Hrvatima u BiH, naravno neće se s time složit svatko, ali u tome se evo slažu svi hrvatski političari u BiH, koji se danas kolektivno sastaju s Josipovićem u Mostaru.
Kakogod to je tako, a taj dojam ne može promijeniti niti pomalo ulizivački mentalitet Sarajeva, iako ponavljam, drago mi je da se i Bošnjacima Josipović sviđa. Jer, meni se isto sviđa. ;-)
A bogami je bilo i vizionara !! :idea:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#864 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by plain vanilla »

dabogda se svako sobom zabavio :oops:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#865 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by Corto Maltese »

radostan dan wrote: A šta ćemo sa prvih 20 strana ove teme?
Plus glasovanje, 87 posto za Ivu?
Zanimljivo pitanje, smatrao sam da zaslužuje da se ponovo postavi.
User avatar
Vitezanin
Posts: 3785
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#866 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by Vitezanin »

Nama ni`ko ne valja... :-) :-)
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#867 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by Corto Maltese »

Vitezanin wrote:Nama ni`ko ne valja... :-) :-)
Nemoj tako! Valj'o je Josipović, ma šta valj'o, bio odličan... ali samo na prvih dvadeset strana.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#868 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by plain vanilla »

Corto Maltese wrote:
Vitezanin wrote:Nama ni`ko ne valja... :-) :-)
Nemoj tako! Valj'o je Josipović, ma šta valj'o, bio odličan... ali samo na prvih dvadeset strana.
Maltese, valjal tebi iko?
I je li ti iko ikad valjao?
Nass
Posts: 1795
Joined: 20/05/2010 16:17

#869 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by Nass »

Corto Maltese wrote:
Vitezanin wrote:Nama ni`ko ne valja... :-) :-)
Nemoj tako! Valj'o je Josipović, ma šta valj'o, bio odličan... ali samo na prvih dvadeset strana.
Ova primjedba je totalno bezveze. Ako neko uradi nesto dobro, naravno da ce ga ljudi hvaliti. A ako poslije pocne raditi lose, naravno da ce ga prestati hvaliti. Milion takvih primjera. Evo, i Bozo i HDZ 1990 su takav primjer iz naseg politickog zivota u najnovije vrijeme. Tako da ova provokacija moze proci samo kod nepametnih.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#870 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by Corto Maltese »

plain vanilla wrote:
Corto Maltese wrote:
Vitezanin wrote:Nama ni`ko ne valja... :-) :-)
Nemoj tako! Valj'o je Josipović, ma šta valj'o, bio odličan... ali samo na prvih dvadeset strana.
Maltese, valjal tebi iko?
I je li ti iko ikad valjao?
Ako pitaš za političare to su, kroz istoriju: J.B. Tito, A. Lincoln, Koča Popović, Roger II of Sicily, Branko i Hamdija... duga je lista.
Od savremenika: Mandela, Clinton, Obama, Mesić, Luiz Inácio Lula da Silva i još mnogi.

Ako pitaš za običan svijet, ubjedljivo najviše cijenim onog momka koji je sa kesama u rukama zaustavio kolonu tenkova na Trgu Nebeskog Mira.

Josipović još nije u njihovoj ligi, ali, za razliku od mnogih forumaša, meni je jednako drag kao i na prvih dvadeset stranica ove teme.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#871 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by plain vanilla »

Corto Maltese wrote:
plain vanilla wrote:
Corto Maltese wrote:
Nemoj tako! Valj'o je Josipović, ma šta valj'o, bio odličan... ali samo na prvih dvadeset strana.
Maltese, valjal tebi iko?
I je li ti iko ikad valjao?
Ako pitaš za političare to su, kroz istoriju: J.B. Tito, A. Lincoln, Koča Popović, Roger II of Sicily, Branko i Hamdija... duga je lista.
Od savremenika: Mandela, Clinton, Obama, Mesić, Luiz Inácio Lula da Silva i još mnogi.

Ako pitaš za običan svijet, ubjedljivo najviše cijenim onog momka koji je sa kesama u rukama zaustavio kolonu tenkova na Trgu Nebeskog Mira.

Josipović još nije u njihovoj ligi, ali, za razliku od mnogih forumaša, meni je jednako drag kao i na prvih dvadeset stranica ove teme.
Nijedan politicar iz BiH?
User avatar
Komrad
Posts: 3884
Joined: 05/09/2010 21:03
Location: Republika Bosna

#872 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by Komrad »

plain vanilla wrote: Nijedan politicar iz BiH?

Pedja Kojovic....

..........ah da rekla si politicar sorry
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#873 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by Corto Maltese »

plain vanilla wrote:
Corto Maltese wrote:
plain vanilla wrote:
Maltese, valjal tebi iko?
I je li ti iko ikad valjao?
Ako pitaš za političare to su, kroz istoriju: J.B. Tito, A. Lincoln, Koča Popović, Roger II of Sicily, Branko i Hamdija... duga je lista.
Od savremenika: Mandela, Clinton, Obama, Mesić, Luiz Inácio Lula da Silva i još mnogi.

Ako pitaš za običan svijet, ubjedljivo najviše cijenim onog momka koji je sa kesama u rukama zaustavio kolonu tenkova na Trgu Nebeskog Mira.

Josipović još nije u njihovoj ligi, ali, za razliku od mnogih forumaša, meni je jednako drag kao i na prvih dvadeset stranica ove teme.
Nijedan politicar iz BiH?
Branko i Hamdija su (bili) iz BiH. Uz njih i Rato Dugonjić, Džemal Bijedić, Ante Sučić, Ante Marković, i tako dalje.
Od živih: Bogić Bogičević, Ljubiša Marković...
Od aktivnih Jasmin Imamović, Hamdija Lipovača, Slobodan Popović...
Je li ovo nekakva anketa?
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#874 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by plain vanilla »

Corto Maltese wrote:
plain vanilla wrote: Nijedan politicar iz BiH?
Branko i Hamdija su (bili) iz BiH. Uz njih i Rato Dugonjić, Džemal Bijedić, Ante Sučić, Ante Marković, i tako dalje.
Od živih: Bogić Bogičević, Ljubiša Marković...
Od aktivnih Jasmin Imamović, Hamdija Lipovača, Slobodan Popović...
Je li ovo nekakva anketa?
Nije nikakva anketa, nego te vidim na razlicitim temama kako kritikujes ili politicare ili stavove politicare pa mi se ucinilo da uopste nemas licni stav, sem biti kontra svega. Ocito da nisam u pravu, stoga sorry.

Jedino ne znam kako se Jasmin Imamovic nadje u ovom drustvu. :D
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#875 Re: Ivo Josipovic i odnos prema BIH

Post by Corto Maltese »

plain vanilla wrote:
Corto Maltese wrote:
plain vanilla wrote: Nijedan politicar iz BiH?
Branko i Hamdija su (bili) iz BiH. Uz njih i Rato Dugonjić, Džemal Bijedić, Ante Sučić, Ante Marković, i tako dalje.
Od živih: Bogić Bogičević, Ljubiša Marković...
Od aktivnih Jasmin Imamović, Hamdija Lipovača, Slobodan Popović...
Je li ovo nekakva anketa?
Nije nikakva anketa, nego te vidim na razlicitim temama kako kritikujes ili politicare ili stavove politicare pa mi se ucinilo da uopste nemas licni stav, sem biti kontra svega. Ocito da nisam u pravu, stoga sorry.

Jedino ne znam kako se Jasmin Imamovic nadje u ovom drustvu. :D
Na osnovu onoga što ja znam, Jasmin mi se čini jako dobar, o čemu sam i pisao. Čuo sam da me je Emir nakon ovoga neko vrijeme tražio po gradu, ali nakon što su mu rekli da sam jači od njega prestao je da me traži:

22.04.2008.

Oglasi

Prije petnaestak dana je Općina Tuzla objavila plaćeni oglas, ne da pljuje po svojim građanima, kao što smo navikli u Metropoli, nego da nabroji šta je sve u Tuzli urađeno u zadnjih nekoliko godina. Uporedimo nekoliko stavki sa Sarajevom:

-Tuzla: Nakon 70 godina, riješili problem restrikcije vode.
-Sarajevo: Izvori i kvalitet pitke vode koja su oduvijek bila ponos grada i građana Sarajeva su u kritičnom stanju. Prije koju godinu je legalizovana bespravna gradnja u vodozaštitnoj zoni na Ilidži. Također, bespravnom gradnjom apartmana na Bjelašnici je ugrožena čistoća vode na Bačevu iz kojeg dolazi preko 80% pitke vode za Sarajevo.

-Tuzla: Izgradili Slano jezero sa fakultetom sporta, sportskim terenima, spomenicima i šetalištima, ... Cijena ulaznice na Slano jezero je simbolična i svima pristupačna.
-Sarajevo: Termalni izvori na Ilidži su dati na upravljanje slovenačkoj firmi. Cijena ulaznice je dostupna samo uskom krugu bogatih. Olimpijski bazen na Otoci , gradi li se gradi...

-Tuzla: Obnovili historijsku jezgru grada proširivši pješačku zonu i izgradili Soni Trg, Trg Žrtava u Srebrenici, Trg kod kina Centar, ....
-Sarajevo: Pješačka zona iz godine u godinu sve jadnije izgleda, sa gomilom tezgi i tezgaroša, sa ljetnim baštama koje su zaklonile pogled na državne spomenike kulture, Sarajevo jedva da ima gradski trg, ...

-Tuzla: Za sedam puta povećali površine pod uređenim parkovima.
-Sarajevo: Površina parkova u gradu se neprestano smanjuje, zadnji primjer je park kod Druge gimnazije čiji su jedan dio pretvorili u park(ing), .... i tako dalje ...

Već vam je jasno da mi je Tuzla omiljeni bosanski grad.
Iako ne mogu reći da tamo idem često.
Što nije ni važno jer, ne radi se toliko o gradu, koliko o ljudima.
Kindže je najuvjerljiviji dokaz da su Tuzlaci najbolje Sarajlije.
U većini slučajeva.

Braćo Tuzlaci, koliko god ja vas volio i cijenio, ovaj hinjaluk vam nikad ne mogu i neću halaliti.
Je l' to način- sebi Jasmina, a nama Emira!?
Post Reply