Delegati sebi dali beneficirani staž

Post Reply
User avatar
Kapisla
Posts: 77
Joined: 26/03/2010 07:58

#51 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by Kapisla »

Ovo je dokaz da nemaju OBRAZA kao ni PAMETI. :skoljka:
sarajevo63
Posts: 1357
Joined: 28/02/2008 13:02

#52 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by sarajevo63 »

Kome Ba da se oni prilagođavaju?
Kapisla wrote:Ovo je dokaz da nemaju OBRAZA kao ni PAMETI. :skoljka:
Obraz je nepoznanica pri dobivanju beneficija, a pamet nije upitna pored glupih nas.
laks
Posts: 104
Joined: 07/10/2009 10:46

#53 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by laks »

Znaš šta bi Hare na ovo reko kad bi ga novinari pitali "Ostavite sad to, imamo bi puno važnijih stvari kojima se moramo baviti :D "
User avatar
no_pasaran
Posts: 804
Joined: 30/01/2010 19:34

#54 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by no_pasaran »

Samo je meni super interesantno kako će mnogi od tih ljudi koji danas psuju ove poslanike na sav glas, opet glasati za SDA, ZaBiH, HDZ, HDZ 1990,...

Eto to je super smiješno!

VI ĆETE LEVATI OPET GLASATI ZA NJIH I ZA NJIHOVE PLATE I PENZIJE!
sarajevo63
Posts: 1357
Joined: 28/02/2008 13:02

#55 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by sarajevo63 »

Sva će ova naglas razmišljanja ostati u okviru foruma. :sax:
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#56 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by uvjek dobar gost »

Junaci foruma, dnevnih boravaka, radnih soba, heroji fotelja, stolica i šamrlica.....
Sa riječi na djela treba preći, ukoliko predstavnički dom aminuje ovu odluku.... treba ih blokirati, treba ih ograditi i identifikovati kao kriminalce, na narednim izborima ne treba glasati za te jedne te iste ljude i tačka...

Koliko vrijedi jedan rudar, penzioner, djete jedno, trudnica, električar, policajac... koliko vrijedi student jedan il učenik u očima poslanika, zastupnika..... ne vrijedi ni pišljiva boba jer mi nikad nismo ni zaslužili poštovanje.... oni se nas ne boje ni najmanje.... smiju nam se i rugaju.... a sve rade za naše dobro jer mi smo njihovi narodi i narodnosti.....

muuuuu... beeeeeee... muuuuuu....

Rade Pendrek...... Zona Sumraka..... a jesmo se smijali jelde......?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#57 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by Chmoljo »

uvjek dobar gost wrote:Junaci foruma, dnevnih boravaka, radnih soba, heroji fotelja, stolica i šamrlica.....
Sa riječi na djela treba preći, ukoliko predstavnički dom aminuje ovu odluku.... treba ih blokirati, treba ih ograditi i identifikovati kao kriminalce, na narednim izborima ne treba glasati za te jedne te iste ljude i tačka...

Koliko vrijedi jedan rudar, penzioner, djete jedno, trudnica, električar, policajac... koliko vrijedi student jedan il učenik u očima poslanika, zastupnika..... ne vrijedi ni pišljiva boba jer mi nikad nismo ni zaslužili poštovanje.... oni se nas ne boje ni najmanje.... smiju nam se i rugaju.... a sve rade za naše dobro jer mi smo njihovi narodi i narodnosti.....

muuuuu... beeeeeee... muuuuuu....

Rade Pendrek...... Zona Sumraka..... a jesmo se smijali jelde......?
vala baš... :mrgreen:
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#58 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by vozač »

sarajevo63 wrote:Ko je kako glasao

Za svoje pravo na beneficirane penzije jučer su glasali: Alija Begović, Zaim Imamović Kaze, Ramo Isak, Asim Kamber, Senad Kananović, Muhamed Osmić, Besim Spahić, Dženana Zlatar, Željko Asić, Lidija Bradara, Zoran Budimić, Nada Čulap, Pero Jukić, Ivo Komšić, Anđelko Mikulić, Josip Perić, Mislav Sučić, Ivo Tadić, Ljubo Zovko, Dragomir Bilić, Vanja Bročeta-Krneta, Mladen Lonić, Mika Lešić, Daliborka Milović, Drago Puzigaća, Slobodan Rodić, Slobodan Tomić, Slobodan Zivlak, Ismet Imamović, Muharem Serbezovski i Hasan Tafro.

Protiv su bili: Sead Čaušević, Mirsad Pindžo, Fahrudin Skopljak, Edin Hozan, Milenko Bandur, Mira Jurić, Saša Magazinović, Svetozar Pudarić, Nikola Simić, Emir Frašto, Kenan Keserović, Omer Čevra, Besim Imamović, Denis Zvizdić, Elvira Abdić-Jelenović, Stjepan Krešić, Radoje Vidović, Tomo Vidović, Bojan Bošnjak.

Suzdržani su bili: Miro Lazović, Mira Ljubijankić, Snježana Milavić i Igor Rajner.
e pa fino, sad ako imaju sekunde morala neka se svi ovi koji su "protiv" odreknu primanja koja ih sljeduju po ovom zakonu u korist bilo kakve fondacije npr. obrazovanje gradi BiH, srce za djecu oboljelu od raka u FBiH, udruženje građana oboljelih od dječje paralize itd. itd., pa će na taj način najbolje primjerom pokazati da su za to što podržavaju deklarativno. sve su to ista vnago, kao oni su protiv, nema to smisla, a ko će se od njih odreći onoga što mu po ovom novom zakonu pripada...NIKO!!! Ako si zaista za to što zagovaraš, onda budi dolsjedan, ne samo deklarativno nego i praktično, svaki koji to uradi i pokaže primjerom da je prije svega normalno ljudsko biće ima moju podršku. Ovako kako je sad, zna se, svi đubrad da ne mogu biti veća. Ovdje je riječ o penzijama pa je priča možda malo nerealna, jer niko od njih neće sutra u penziju pa da vidimo ima li kakve fajde od ovih što su bili "protiv", ali u suštini sve je tako.
Svi koji su lafo protiv nekih beneficija, koriste te beneficije maksimalno, valjda misle dovoljno je što su rekli da oni nisu za to, a činjenica da uživaju u tome protiv čega su, to je već nešto o čemu ne treba raspravljati. Kad je protiv nečega (kad su u pitanju pare) bio neko ko nije opozicija, nikad. Kad je opozicija rekla, mi smo bili protiv toga, nama te pare ne trebaju i ovo nam je dovoljno, isto tako nikad.
Prema tome, sve ovo je najobičnija ubleha, predratne golje i gološupkovići su nas uzjahali, a fukara kad dodje u priliku da grabi...ljudi božiji, nama ne može pomoći ni revolucija.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#59 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by VjecitiStudent »

laks wrote:Znaš šta bi Hare na ovo reko kad bi ga novinari pitali "Ostavite sad to, imamo bi puno važnijih stvari kojima se moramo baviti :D "
Za Harisovih 15 godina, jos uvijek imamo 100% RS, a plate parlamentaraca su povecane 1000%.

Al nek im je on sve rek'o, pa makar i korijenje jeli.
User avatar
Adriatic
Posts: 3395
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#60 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by Adriatic »

Ma što bi ih mijenjali kad, kako neko reče, ni SDP "nije bog zna šta bolji".
Zato, "Mujo, nahrani kerove i ništa ne diraj"
*mima*

#61 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by *mima* »

To vi malo o penzijama?
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#62 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by Alfa_Ze »

Kazu, narod je gladan ?? :? Je li narod doista gladan ?? :?
Po meni nije. Ako prazne narodne stomake moze ZASITITI svi ovi lopovluci skriveni iza kriminalne i nacionalisticke retorike stranaka, rjesenje je lako naci.
U svakom gradu napraviti male tvornice za proizvodnju nacionalisticko/kriminalne retorike, a proizvode prodavati po cijenama dostupnim i prihvatljivim sirokim narodnim masama.
Lijepo odes na trafiku, trazis frtalj kile nacionalizma,frtalj kile politickog lopovluka – taman koliko ti treba za jedan obrok. Dobro se nazderes, to zalijes sa pola litre ( po mogucnosti ) izvorske vode, i svi zadovoljni – i narod i ploticari koje su birali.

Samo narod koji ne mora puno da razmislja svojom glavom ( izabrali su one koji ce u ime njih da misle ), narod koji moze glad nadomjestiti nacionalistickim obrokom, narod koji svoj mozak nece zamarati vise od jedne ovce, sretne na jednoj zelenoj livadi, - je SRETAN I ZADOVOLJAN NAROD.
Vise od toga nismo ni zasluzili !! :x
sarajevo63
Posts: 1357
Joined: 28/02/2008 13:02

#63 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by sarajevo63 »

*mima* wrote:To vi malo o penzijama?
Jok Mima, o odvojenom životu :)
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#64 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by uvjek dobar gost »

http://akcijagradjana.org/download/Zako ... FedBiH.pdf

ovaj zakon je predat na ime i prezima svakom poslaniku u parlamentu FBiH.... prije nekoliko mjeseci..... i ?
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#65 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by rajvosa1 »

VjecitiStudent wrote:
laks wrote:Znaš šta bi Hare na ovo reko kad bi ga novinari pitali "Ostavite sad to, imamo bi puno važnijih stvari kojima se moramo baviti :D "
Za Harisovih 15 godina, jos uvijek imamo 100% RS, a plate parlamentaraca su povecane 1000%.

Al nek im je on sve rek'o, pa makar i korijenje jeli.
@vječiti student: mislim da bi, kad malo splasne ova priča, trebalo da otvorimo diskusiju: "Šta je ostalo od 100%". Kao što ti reče, Hare jedini zna "nahraniti" narod u ovakvim situacijama: On je rek'o Dodiku.
*mima*

#66 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by *mima* »

sarajevo63 wrote:
*mima* wrote:To vi malo o penzijama?
Jok Mima, o odvojenom životu :)

Oprosti.....nisam upucena u temu......hvala.
User avatar
lazni penzioner
Posts: 69
Joined: 30/01/2010 17:49
Location: stranacka centrala

#67 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by lazni penzioner »

no_pasaran wrote:VI ĆETE LEVATI OPET GLASATI ZA NJIH I ZA NJIHOVE PLATE I PENZIJE!

Tehnicki, i glas za SDP je glas za njih, njihove plate i penzije, buduci da se niko od njih nece odreci ovih pogodnosti. :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#68 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by Chmoljo »

Adriatic wrote:Ma što bi ih mijenjali kad, kako neko reče, ni SDP "nije bog zna šta bolji".
Zato, "Mujo, nahrani kerove i ništa ne diraj"
SDP-ovci u Domu Naroda su glasali protiv. indikativno je to što su avazovci stavili sliku Saše Magazinovića koji btw. glasao protiv sa divnom porukom: "Nezajažljivost pokazali bez trunke stida"... :mrgreen:

sad me interesuje samo kako će ovu najavu Pudarića i Magazinovića da će ovaj SDP-ovac što je glasao "za" biti isključen iz stranke biti prokomentarisano... vjerovatno ko Zlajina tiranija...
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#69 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by uvjek dobar gost »

lazni penzioner wrote:
no_pasaran wrote:VI ĆETE LEVATI OPET GLASATI ZA NJIH I ZA NJIHOVE PLATE I PENZIJE!

Tehnicki, i glas za SDP je glas za njih, njihove plate i penzije, buduci da se niko od njih nece odreci ovih pogodnosti. :D
Opet lažni budžetski korisnik.... relativizira... jel imaš sliku il naljepnicu vladajućih iznad kreveta... ?
User avatar
lazni penzioner
Posts: 69
Joined: 30/01/2010 17:49
Location: stranacka centrala

#70 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by lazni penzioner »

uvjek dobar gost wrote:Opet lažni budžetski korisnik.... relativizira... jel imaš sliku il naljepnicu vladajućih iznad kreveta... ?

Ad hominem nece zamagliti cinjenicu koja ostaje, a to je da ce tvoji opozicioni elementi uredno naplacivati sve isto kao i ogavni nacionalisti. :)
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#71 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by uvjek dobar gost »

lazni penzioner wrote:
uvjek dobar gost wrote:Opet lažni budžetski korisnik.... relativizira... jel imaš sliku il naljepnicu vladajućih iznad kreveta... ?

Ad hominem nece zamagliti cinjenicu koja ostaje, a to je da ce tvoji opozicioni elementi uredno naplacivati sve isto kao i ogavni nacionalisti. :)
Prvo ne zamjenjuj teze, ako je neko tvoj, ne mora značiti da je neko drugi moj... evo psujem ja SDP i nazivam ih lažnom opozicijom !

Moj lažni budžetski korisniče kolika ti je dnevnica... ?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#72 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by Chmoljo »

lazni penzioner wrote:
uvjek dobar gost wrote:Opet lažni budžetski korisnik.... relativizira... jel imaš sliku il naljepnicu vladajućih iznad kreveta... ?

Ad hominem nece zamagliti cinjenicu koja ostaje, a to je da ce tvoji opozicioni elementi uredno naplacivati sve isto kao i ogavni nacionalisti. :)
treba i to znati... biti čist pred narodom a dobiti... ko je to još mogao osim druga Tita? :oops: :dance:
User avatar
lazni penzioner
Posts: 69
Joined: 30/01/2010 17:49
Location: stranacka centrala

#73 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by lazni penzioner »

uvjek dobar gost wrote:Prvo ne zamjenjuj teze, ako je neko tvoj, ne mora značiti da je neko drugi moj... evo psujem ja SDP i nazivam ih lažnom opozicijom !

Super. Znaci, slazemo se. :D :thumbup:
Chmoljo wrote:treba i to znati... biti čist pred narodom a dobiti... ko je to još mogao osim druga Tita? :oops: :dance:
Istina. Skidam kapu. :D
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#74 Re: Delegati sebi dali beneficirani staž

Post by uvjek dobar gost »

lazni penzioner wrote:
uvjek dobar gost wrote:Prvo ne zamjenjuj teze, ako je neko tvoj, ne mora značiti da je neko drugi moj... evo psujem ja SDP i nazivam ih lažnom opozicijom !

Super. Znaci, slazemo se. :D :thumbup:
Jedino ako ti misliš da imamo već dvije decenije grobarsku vlast, marionete koje nas vode u ambis u svakom smislu, koji su uspjeli sjebati sve i koji se ponašaju kao skakavci jer poslije njih ne ostaje ništa !

Usput su fašisti, provincijalci dekadentni i mahom liče na Gospođu Ministarku iz djela Branislava Nušića....
A pri tome imamo anemičnu opoziciju koja ima oraha u džepovima i ne smije da stane ispred nas i pozove nas na protest, koja ni sama na lokalnom nivou nije učinila dovoljno i onoliko koliko je mogla u nekim sredinama.... !
Slažemo li se ?????
Post Reply