Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
drug_profi
Posts: 50579
Joined: 16/07/2012 16:00

#52951 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

MUNAFIK wrote: 24/06/2022 13:35
drug_profi wrote: 24/06/2022 10:51

Jel se ti to bojiš da će te neko je*at, de mi to onako iskreno reci?
Kakvu ba propagandu? Pa jel ti možeš propagandom biti nagovoren na homoseksualni čin?
Ako misliš da je moguće, druže, onda si ti jedan latentni...
Svako ima pravo biti sretan i ako će sreća pojedinca zavisti od toga da li se drugom pojedincu to sviđa ili ne sviđa, onda je to nesretno društvo.


O cemu ti pises?

Kakve veze ima to da ce mene neko je*at sa mojim komentarom? Nema nikakvih poveznica ni logike ovo sto si ti replicirao zasto svodis ovsko glupo pricu na licni nivo. Vrijedja inteligenciju to sto radis.

Ti kazes nema propagande... HAHAHAHAHAHAHAHAH jah eto...

Upravu si LGBT pokret nema nikakvu propagandu oni SAMO prave paradu u Sarajevu radi nekoliko CLANOVA ZAKONA koje treba promjeniti, ako se to desi oni nece vise paradirat.

Ne vjerujem da ti fakat mislis ovo sto pises, nevjerovatno da neko danas misli da ova LGBT zajednica nema nikavu propagandu za sirenje svojih ideja... :-)
Ma nisam imao namjeru da te uvrijedim jer te cijenim kao forumasa, vec sam htio da prikazem slikovitije to oko "propagande".
Molim te kakva propaganda? Propagiraju homoseksualizam kao npr. neki proizvod?
Pa ono sto sam htio da ti pokazem plasticno je da te niakakva propaganda ne moze natjerati na to ako ti nemas u sebi zelju za tim.
A ako imas zelju, bozemoj, ispuni si zelju. Sve dok nije protuzakonito.
I sta sa tim imamo ti, ja, on, bilo ko?
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#52952 Miomirka i tzv NS lažu ko Informer

Post by AtillaS »

ULUPUBiH se ogradio od izjave Miomirke Melank: Nismo radili istraživanja o doživljaju religije

ULUPUBiH u svojim programskim aktivnostima od 2018. do 2022. godine nije vršio nikakva ispitivanja o doživljaju religije u javnom prostoru niti je spremao umjetnički performans na tu temu.

"Udruženje se ograđuje i najoštrije osuđuje izjave o ezanu bivše sekretarke Udruženja Miomirke Melank", naveli su. (izvor: Klix.ba)
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#52953 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Milenkov buraz »

ULUPUBiH se ogradio od izjave Miomirke Melank: Nismo radili istraživanja o doživljaju religije

Udruženje likovnih umjetnika BiH (ULUPUBiH) ogradilo se i najoštrije osudilo izjavu o ezanu Miomirke Melank, zastupnice Naše stranke u Federalnom parlamentu. Kažu da ULUPUBiH u posljednje četiri godine nije radilo ispitivanja o doživljaju religije u javnom prostoru.
Ovim gube svu podršku ali ovo će imati i konsekvence na izborima i za Trojku, na žalost gube izbore. SDA je ovo majstorski odigrala. :oops: Ovu treba izbaciti iz članstva pod hitno ako NS misli zadržati bilo kakav dignitet. Pitam se da li je možda neko platio ili ucijenio da ovo uradi a ako nije treba je poslati Dodiku i Orbanu, oni će strašno cijeniti ovakve, uklapa se 100%.
User avatar
oldtajmer
Posts: 5002
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#52954 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by oldtajmer »

kakvi autogolovi :-)
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#52955 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mirza_15 »

teskeredzic_22 wrote: 24/06/2022 13:11
mirza_15 wrote: 24/06/2022 12:26 "prava"
S obzirom da si tuđa prava stavio pod navodne znake , jasan je kontekst napisanih tirada i besmislen za bilo kakvu komunikaciju jer si raskrinkan

Nikakve tebi blokade ne smetaju , tebi smeta povorka.
Šta ja mislim o tome što neko smatra svojim pravom, šta s druge strane mislim o njihovom pravu na javno okupljanje, treća stvar je šta mislim o njihovom pravu da blokiraju grad, četvrto je šta je naša obaveza na putu u EU za koji smatram da nema alternativu, peto je koje im je pravo zaista ugroženo (na rad, na zdravstveno osiguranje, na uslugu u frizerskom salonu, granapu...)... Malo nijansi kao boja u dugi :mrgreen:

I nešto si mi previše agresivan za nekoga ko je liberal i za prava svih. Ne bih ja rekao da je to baš tako. Već primjetim agresiju prema meni zbog drugačijeg mišljenja. Već bi ti mene diskriminisao zbog mišljenja samo da imaš kakve ovlasti. A na temi je već bilo osporavanja prava drugim skupinama građana od strane onih koji podržavaju LGBT..... populaciju Nije to licemjerno. To je samo malo licemjerno :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50414
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#52956 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bloo »

Da ipak citiram nekog ko je to bolje sročio od mene
Almir Panjeta

Uskukao se narod kako ce sutra grad biti blokiran zbog Parade ponosa.
Ne.
Grad nece biti blokiran zbog Parade ponosa.
Da ne postoji prijetnja po sigurnost ucesnica i ucesnika od ovih koji se smatraju "normalnim", a vec u nastavku recenice prijete kako ce nekoga tuci i mlatiti motkama, ne bi ni bilo potrebe da se blokiraju ulice.
Ulice nisu blokirane zbog onih koji setaju, jer oni bi prosetali i razisli se kao i svi ostali, vec zbog onih koji prijete i ugrozavaju zivote gradjana i gradjanki koji samo zele kao i svi ostali u skladu sa ljudskim pravima garantovanim Ustavom BiH okupiti se i iskazati svoj stav i pozvati na jednaka prava za sve.
Da nema prijetnje, sve skupa bi trajalo sat vremena, ljudi bi prosetali i zabavili se, i nikome nista.
Neka ljubi ko god koga hoće! 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#52957 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mirza_15 »

Prošetali bi saobraćajnicom za koju su od ministarstva saobraćaja tražili izmjenu režima saobraćaja, a ne bi blokirali grad. :lol:

Nećeš vjerovati, ali blokade saobraćaja ne bi bilo ni da su otišli na Vilsonovo i onaj park kod Zemaljskog muzeja. Ali malo njima i Titova. Sada traže do Pofalića. Sljedeće godine će, ako budu imali snage, tražiti izmjenu režima saobraćaja do Ilidže :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50414
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#52958 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bloo »

mirza_15 wrote: 24/06/2022 14:05 Prošetali bi saobraćajnicom za koju su od ministarstva saobraćaja tražili izmjenu režima saobraćaja, a ne bi blokirali grad. :lol:

Nećeš vjerovati, ali blokade saobraćaja ne bi bilo ni da su otišli na Vilsonovo i onaj park kod Zemaljskog muzeja. Ali malo njima i Titova. Sada traže do Pofalića. Sljedeće godine će, ako budu imali snage, tražiti izmjenu režima saobraćaja do Ilidže :D
Ma kad tražiš neka prava, nešto, najbolje otići u park/centar Safet Zajko. Tamo si vidljiv.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#52959 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Milenkov buraz »

mirza_15 wrote: 24/06/2022 14:05 Prošetali bi saobraćajnicom za koju su od ministarstva saobraćaja tražili izmjenu režima saobraćaja, a ne bi blokirali grad. :lol:

Nećeš vjerovati, ali blokade saobraćaja ne bi bilo ni da su otišli na Vilsonovo i onaj park kod Zemaljskog muzeja. Ali malo njima i Titova. Sada traže do Pofalića. Sljedeće godine će, ako budu imali snage, tražiti izmjenu režima saobraćaja do Ilidže :D
Znaš šta je meni smiješno u svemu tome što bi neko došao da bije te ljude a ne bi se digli i bili one koji drže gorivo gotovo na 4KM, Putem na 10KM, e to je meni ono paf! :shock:
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#52960 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by AtillaS »

Istina je da bi ljudi isto reagovali na blokadu grada i kad bi šetnju organizovala udruženja ribolovaca, ljubitelji kompjuterskih igara, bilo ko.

Ali ne, strategija je da se provocira pa optuži isprovociranog.

Ono što ja vidim je da počinju da ih mrze i ljudi koji nikad nisu. Samo zbog guranja prsta u oko, ništa drugo.


Inače, ULUPUBiH se ogradio od izjave Miomirke Melank: Nismo radili istraživanja o doživljaju religije.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50414
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#52961 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bloo »

Jednom se naš narod (combo navijaca sa jedne strane, te sarmantnih dzentlmena sa kracim tolama i druzim bradama, sve sa djecom i gospoDZom kojoj su se samo okice vidjele - da i to su moji sugradani) digao da mlati ljude koji su zeljeli da udu na IZLOZBU FOTOGRAFIJA u AKADEMIJI likovnih umjetnosti, a u sklopu queer festivala. Mogao je i Tanovic onako homoseksualno zaplatiti. Mada je neki novinar popio batine. :mrgreen:

I nakon takvog incidenta, naš narod je nastavio da mirno posmatra korupciju, nepotizam, etnonnacionalizam kako cvjetaju i rastu u našij divnoj Bosni i Hercegovini jer imaju se muda i jajnici samo kada treba mlatiti ljude koji su došli na izložbu. :mrgreen:
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#52962 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by AtillaS »

Eto sutra će biti ta šetnja kojom će se osuditi korupcija, nepotizam, etnonnacionalizam, skupoća goriva i ostalo.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50414
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#52963 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bloo »

AtillaS wrote: 24/06/2022 14:14 Eto sutra će biti ta šetnja kojom će se osuditi korupcija, nepotizam, etnonnacionalizam, skupoća goriva i ostalo.
Hej, samo neka gejevi povedu, svi će za njima.

Ponesi zastavu, od Bosne Vrećo!
Imamo hit.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50414
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#52964 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bloo »

AtillaS wrote: 24/06/2022 14:08 Inače, ULUPUBiH se ogradio od izjave Miomirke Melank: Nismo radili istraživanja o doživljaju religije.
Pa neka gospođa izađe iz stranke i da otkaz na sve pozicije.
Ako već neće/ne može/ne želi da možda objavi i ostale mailove koji bi bili dokaz da se radilo na nekom projektu.
no_sikiriki
Posts: 17165
Joined: 11/12/2012 13:21

#52965 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by no_sikiriki »

AtillaS wrote: 24/06/2022 14:14 Eto sutra će biti ta šetnja kojom će se osuditi korupcija, nepotizam, etnonnacionalizam, skupoća goriva i ostalo.
Ne, ipak je bitnija šetnja za povratak tradicionalne porodice i duginih boja, koje su nam oteli pederi.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#52966 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by AtillaS »

Bloo wrote: 24/06/2022 14:16 Hej, samo neka gejevi povedu, svi će za njima.
Neće povesti ništa, gledaju samo svoju guzicu kao i ostali.

Nisu po tome ništa bolji ili gori od drugih tako da u ovoj priči nema smisla optuživati selektivno neaktivnost na društveno bitnim pitanjima.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50414
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#52967 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bloo »

AtillaS wrote: 24/06/2022 14:20
Bloo wrote: 24/06/2022 14:16 Hej, samo neka gejevi povedu, svi će za njima.
Neće povesti ništa, gledaju samo svoju guzicu kao i ostali.

Nisu po tome ništa bolji ili gori od drugih tako da u ovoj priči nema smisla optuživati selektivno neaktivnost na društveno bitnim pitanjima.
Oni barem šetaju...i blokiraju... :mrgreen:
A mi, heteroseksualni?
(mada, iskreno, na šetnji bude i dosta hetero ljudi ljutih iz drugih razloga :D od malih penzija do nemogućnosti pronalaska zaposlenja)
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#52968 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Milenkov buraz »

Bloo wrote: 24/06/2022 14:23
Spoiler
Show
AtillaS wrote: 24/06/2022 14:20
Neće povesti ništa, gledaju samo svoju guzicu kao i ostali.

Nisu po tome ništa bolji ili gori od drugih tako da u ovoj priči nema smisla optuživati selektivno neaktivnost na društveno bitnim pitanjima.
Oni barem šetaju...i blokiraju... :mrgreen:
A mi, heteroseksualni?
(mada, iskreno, na šetnji bude i dosta hetero ljudi ljutih iz drugih razloga :D od malih penzija do nemogućnosti pronalaska zaposlenja)


Ja bih bio tu zbog putera od skoro 10KM :zid: eeeee 10KM 250grama
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45474
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#52969 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Chmoljo »

Milenkov buraz wrote: 24/06/2022 14:39
Bloo wrote: 24/06/2022 14:23
Spoiler
Show

Oni barem šetaju...i blokiraju... :mrgreen:
A mi, heteroseksualni?
(mada, iskreno, na šetnji bude i dosta hetero ljudi ljutih iz drugih razloga :D od malih penzija do nemogućnosti pronalaska zaposlenja)


Ja bih bio tu zbog putera od skoro 10KM :zid: eeeee 10KM 250grama
pa možda i ovi prave povorku jer je puter skup :per:

će da prži inače :D
User avatar
relativno84
Posts: 15322
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#52970 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by relativno84 »

Bloo wrote: 24/06/2022 14:18
Pa neka gospođa izađe iz stranke i da otkaz na sve pozicije.
Ako već neće/ne može/ne želi da možda objavi i ostale mailove koji bi bili dokaz da se radilo na nekom projektu.
Image
:D
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#52971 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Revolucionar ★ »

U NK su šampioni autogolova, vjerovatno naslijeđe te kompletne trojke koja redovno poentira na svoju štetu. NK ce nakon ovih izbora imati jos manji kapacitet, uvjeren sam. S ovim glupostima, u momentu kad im svaku gresku opozicija debelo naplati i preuvelica, pitanje je sta van Sarajeva mogu napravit. U ZDK je ta infrastruktura dosta siromasna i u pojedinim opcinama/gradovima odbori ni ne postoje. Slicna stvar i u SBK.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#52972 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by AtillaS »

Ovo je sve bolje i bolje.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50414
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#52973 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bloo »

Chmoljo wrote: 24/06/2022 16:00 pa možda i ovi prave povorku jer je puter skup

će da prži inače
Znači, Chmoljo, ja krenuh da otkucam nešto u tom fonu, te nemoj koristiti puter, te ovo te ono, te vazeljin...i kontam ma ozbiljna tema, mozda se neko uvrijedi, te ovo, te ono...

:|

Et tu, Chmoljus...
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19426
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#52974 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by teskeredzic_22 »

mirza_15 wrote: 24/06/2022 13:57
I nešto si mi previše agresivan za nekoga ko je liberal i za prava svih. Ne bih ja rekao da je to baš tako. Već primjetim agresiju prema meni zbog drugačijeg mišljenja.
Ma ja.
Agresivni ovi što šetaju.
Agresivna policija što im omogućava šetanje.
Agresivni na forumu što pljuju svaku segregaciju i podjelu ljudi.

Samo kad nečija prava stavljaš pod navodnike - onda nisi agresivan.
Šta ima tebi ko nametati šta ćeš ti misliti o nekome i o nekim pravima.

Ipak je ovo 1765 godina.
giannibelif
Posts: 1967
Joined: 28/01/2017 22:11

#52975 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by giannibelif »

Kod njih redovno neko lupne glupost , kao po narudžbi i to periodično.
Locked