Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Login77777
Posts: 8549
Joined: 18/05/2021 09:11

#53001 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login77777 »

zlajaBHF wrote: 26/06/2022 11:04 Ako je cuna onog glumca razlog za smjenu vlasti, onda jebo ti tu vlast :lol:


Cestitam Sarajlijama na prvoj "cuna performance".... Kazu da ce sljedece godine biti trojica :D
PS: Jedan ce biti osunecen


Ova vlast u Sarajevu je stvarno dosla sa nekom svjezinom.....Zavidim vam Sarajlije :D"
zlajaBHF wrote: 25/06/2022 18:25
made_in_sarajevo wrote: 25/06/2022 16:22 Nećete nas slomiti, šta više, postići ćete potpuni kontraefekat, a to ćete vidjeti brzo, već u oktobru!” napisao je Zahiragić na svom Facebook profilu.

evo zloja isto prica kako ce satrati trojku na izborima. molit cu lijepo evo fakat ozbiljno na osnovu cega toliki optimizam da cete vi nekoga satrati na izborima? doduse mozda jedino izbore smatrati sve osim Sarajeva, ali u Kantonu Sarajevu po cemu to vi uzimate trojku, sta se pokrenuli ali mrska trojka vam je unista to, sta je to trojka ukrala, unistila na stetu gradjana kantona, sta ste vi kao opozicija uradili konkretno osim sto razvlacite sjednice po 2 mjeseca namjerno?

zlaja bar jednom budi ozbiljan pa odgovori fino
Uopste me ne zanima ko ce vladati u KS. Ne pratim rad ni jednih ni drugih, i uopste nemam misljenje ko je bolji. Jedino sto ne razumijem da neko moze tvrditi da je dosla promjena, tako sto je Dino Konakovic dosao na vlast, a znamo da je bio na vlasti doliko dugo i ranije.

Lokalna i drzavna politika nije ista.

Moj problem je politika Trojke i satelita na drzavnom nivou.
NS i NiP su iz ideoloskih razloga a i manjka sposobnosti stranke na koje se ne mozemo osloniti kada su u pitanju teme od drzavnog znacaja.
To su stranke, uz SBB i druge, spremni na velike kompromise Zagrebu i Beogradu. Neki od njih cak i rade direktno za nase komsije.

Kljuc uspjeha BiH su ustavne reforme. To je tema svih tema. Bez toga nema dobre buducnosti BiH, ili bi mozda mogli reci da uopste nece biti BiH, ako ne bude ustavnih reformi. Kada pricamo o toj temi, znamo da je Konakovic na istim talasnim duzinama kao i Fahrudin Radoncic. Oni su mjesavina izdajnika i nesposobnjakovica!


SDA i DF ako dobiju izbore, imat cemo reformu doma naroda u narednom periodu. Ako SDA i DF izgube izbore, Trojka ce popustiti HDZ-u, pa cemo imat IZ po zelji HDZ-a a reforme doma naroda sigurno necemo imati....i to ce ostati zacementirano za sva vremena, a svako zna da u EU nikad necemo uci dok je toga. Hrvatima u BiH ne treba EU.....Kad Srbija udje, nece ni Srbma trebati.....Bosnjaci ce ostati ni tamo, ni ovamo a to nece biti odrzivo....
@tramvajtrojka, @Prpa.ba, @pici
noviclan
Posts: 10806
Joined: 31/10/2013 06:48

#53002 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by noviclan »

mk ultra wrote: 26/06/2022 08:33
Nesto ne vidim i ne citam da je itko okrenuo glavu

Dakle svi su gledali u kitu khm umjetnicki performans i ostali zgroženi. Čime? :mrgreen: Da si zgrožen pojavom ne bi je gledao. Dakle, umjetnost je opet učinila što je trebala. Ostavila trag u umovima gledatelja :lol:
Ne znam da li je kuronja ganjao (isao za) slucajnu prolaznicu(e) ili mu je kolegica sa seta
Anquilla
Posts: 2390
Joined: 25/04/2016 19:31

#53003 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Anquilla »

Drago mi je što Forto ostaje na kantonalnoj listi.
Tim više jer je jedan od rijetkih koji se u subotu nije sakrio u mišju rupu.
Sarajevu ovakvi ljudi trebaju :thumbup:
patriot_bih
Posts: 743
Joined: 28/12/2020 17:03

#53004 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by patriot_bih »

Anquilla wrote: 27/06/2022 20:23 Drago mi je što Forto ostaje na kantonalnoj listi.
Tim više jer je jedan od rijetkih koji se u subotu nije sakrio u mišju rupu.
Sarajevu ovakvi ljudi trebaju :thumbup:
Forto je daleko najbolji političar u KS. Možda i ponajbolji premijer zadnjih 30 godina.

On se ne bavi populizmom (kao SDA i NiP) i ne baca trule jabuke na koalicione partnere (kao NiP), a niti se krije kod teških tema (parada) kao SDP.
User avatar
joint union
Posts: 2839
Joined: 31/01/2006 09:54

#53005 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by joint union »

zlajaBHF wrote: 26/06/2022 11:04 Ako je cuna onog glumca razlog za smjenu vlasti, onda jebo ti tu vlast :lol:


Cestitam Sarajlijama na prvoj "cuna performance".... Kazu da ce sljedece godine biti trojica :D
PS: Jedan ce biti osunecen


Ova vlast u Sarajevu je stvarno dosla sa nekom svjezinom.....Zavidim vam Sarajlije :D"
Nije ovo prva svedjanine, evo iz tvojih novina:

http://saff.ba/vulgarizacija-javnog-pro ... -sarajevo/
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#53006 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sahara1428 »

patriot_bih wrote: 28/06/2022 13:24
Anquilla wrote: 27/06/2022 20:23 Drago mi je što Forto ostaje na kantonalnoj listi.
Tim više jer je jedan od rijetkih koji se u subotu nije sakrio u mišju rupu.
Sarajevu ovakvi ljudi trebaju :thumbup:
Forto je daleko najbolji političar u KS. Možda i ponajbolji premijer zadnjih 30 godina.

On se ne bavi populizmom (kao SDA i NiP) i ne baca trule jabuke na koalicione partnere (kao NiP), a niti se krije kod teških tema (parada) kao SDP.
najbolji političar???

Tako što je ispunjavao želju Marjanoviću za razdvajanjem ministarstava i plus jos par trgovačkih želja koalicionih partnera da bi zbog svega i nakon mnogo upozorenja Lejla Brčić dala ostavku jer ženi je dodijalo smaranje odlukama Ustavnog suda FBIH, na kraju za sve metke koje je primila otprilike nema je nigdje.

Mnogi su mu iz stranke sišli za nivo manje, poput Arnauta, Miomirke, jaka stranka pa bi svi od Baščaršije do Marijin Dvora, što je sigurno, sigurno je...

Dok mu jedan dio stranke paradira sa anam onim, drugi dio poput Redže Lemezana slika se selefijskim likovima poput Elvedina Pezića, ali dok Redžo donosi dobar broj glasova zašto mijenjati :-) :-) :-) princip je princip, ostalo su nijanse

Ima privatnu kantonalnu listu protiv koje su mu bili općinski odbori i na kraju KO, pa je baš demokratski voljenoj stranačkoj arhitektici uvalio listu brojeva da zove i lobira, jer onaj iz Živinica ne zna situaciju u KS već će biti kako preCednik kaže, NS se lagano pretvara u SNS, predsjednik stranke, premijer, dva u jedan, umislio da taj tempo poput Konakovića može izdržati, ali nema on te snage niti sposobnosti.

Sebe je obezbijedio jer dok je bio PETAK 13 kukao je kako mu je plata političkog direktora stranke mala.

Kod Emele na N1 smo vidjeli kako djeluje pod malim pritiskom, ne znam, mislim da je najaktivnija Miomirka, Mila je super, uopšte ne poznaje ono što ima u stranci. Aktivnosti voljene istraživačice se da provjeriti https://predstavnickidom-pfbih.gov.ba/z ... ka-pitanja

Hiljadu puta mu je NIP ukrao ideje i gurao ih kao svoje.

Ne bježi od teških tema jer je sebe obezbijedio, jer je prvi na listi, pa može se činiti da da drži do principa i da je nepokolebljiv. Na sjednicama Skupštine KS počeo je da se ne pojavljuje i ne odgovara na usmena pitanja, iako mu je to obaveza po Poslovniku.

Sačuvao je sebe, ugodio koalicionim partnerima i na putu je da razvali vlastitu stranku, a mogao je to mnogo, mnogo bolje
patriot_bih
Posts: 743
Joined: 28/12/2020 17:03

#53007 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by patriot_bih »

sahara1428 wrote: 28/06/2022 16:08
patriot_bih wrote: 28/06/2022 13:24

Forto je daleko najbolji političar u KS. Možda i ponajbolji premijer zadnjih 30 godina.

On se ne bavi populizmom (kao SDA i NiP) i ne baca trule jabuke na koalicione partnere (kao NiP), a niti se krije kod teških tema (parada) kao SDP.
najbolji političar???

Tako što je ispunjavao želju Marjanoviću za razdvajanjem ministarstava i plus jos par trgovačkih želja koalicionih partnera da bi zbog svega i nakon mnogo upozorenja Lejla Brčić dala ostavku jer ženi je dodijalo smaranje odlukama Ustavnog suda FBIH, na kraju za sve metke koje je primila otprilike nema je nigdje.

Mnogi su mu iz stranke sišli za nivo manje, poput Arnauta, Miomirke, jaka stranka pa bi svi od Baščaršije do Marijin Dvora, što je sigurno, sigurno je...

Dok mu jedan dio stranke paradira sa anam onim, drugi dio poput Redže Lemezana slika se selefijskim likovima poput Elvedina Pezića, ali dok Redžo donosi dobar broj glasova zašto mijenjati :-) :-) :-) princip je princip, ostalo su nijanse

Ima privatnu kantonalnu listu protiv koje su mu bili općinski odbori i na kraju KO, pa je baš demokratski voljenoj stranačkoj arhitektici uvalio listu brojeva da zove i lobira, jer onaj iz Živinica ne zna situaciju u KS već će biti kako preCednik kaže, NS se lagano pretvara u SNS, predsjednik stranke, premijer, dva u jedan, umislio da taj tempo poput Konakovića može izdržati, ali nema on te snage niti sposobnosti.

Sebe je obezbijedio jer dok je bio PETAK 13 kukao je kako mu je plata političkog direktora stranke mala.

Kod Emele na N1 smo vidjeli kako djeluje pod malim pritiskom, ne znam, mislim da je najaktivnija Miomirka, Mila je super, uopšte ne poznaje ono što ima u stranci. Aktivnosti voljene istraživačice se da provjeriti https://predstavnickidom-pfbih.gov.ba/z ... ka-pitanja

Hiljadu puta mu je NIP ukrao ideje i gurao ih kao svoje.

Ne bježi od teških tema jer je sebe obezbijedio, jer je prvi na listi, pa može se činiti da da drži do principa i da je nepokolebljiv. Na sjednicama Skupštine KS počeo je da se ne pojavljuje i ne odgovara na usmena pitanja, iako mu je to obaveza po Poslovniku.

Sačuvao je sebe, ugodio koalicionim partnerima i na putu je da razvali vlastitu stranku, a mogao je to mnogo, mnogo bolje
Ko je altarnativa? Ko je bolji u KS?

Politika je izbor manjeg zla. Forto nije mačo tip niti ekstrovert, a i bolje da nije.
Tip se bavi projektima i to mu je jedini način da privuče glasače.
Mislim da je to jako dobro.
Ne treba glasačima alfa mačo tip (kao Dodik npr.) ako će to značiti korupciju i kleptomaniju.
EME91
Posts: 344
Joined: 13/05/2018 20:28
Location: https://zdravljeizdravzivot.com/

#53008 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by EME91 »

Ono sto je glasacima i te kako potrebno da znaju, a nazalost mogu samo pretpostaviti, jer svi mi a pogotovo oni bolje upuceni znaju i te kako da je ovdje sekunda falila sa pukne.

Oni malo jos upuceniji se ibrete kako jos nije puklo. E sad ono sto je svima nama na umu, moze li ako pukne, tj. kad pukne, Forto biti lider i u takvim okolnostima. Jasno je da je to hipoteticko pitanje u rangu onog sta bi bilo kad bi bilo, ali garantujem da jedna masa ljudi racuna i na taj aspekt.

Svi znamo da je Ns stranka dezertera, i neka je licno nemam problem sa tim i radije bi da me vodi neko ko nije prosao ratne strabote , ali fkt je pitanje da li Forto ima kapacitet da vodi bilo sta u slucaju takve opasnosti.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50325
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#53009 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bloo »

EME91 wrote: 28/06/2022 21:46 Svi znamo da je Ns stranka dezertera
Svi u centrali? :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#53010 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

EME91 wrote: 28/06/2022 21:46 Ono sto je glasacima i te kako potrebno da znaju, a nazalost mogu samo pretpostaviti, jer svi mi a pogotovo oni bolje upuceni znaju i te kako da je ovdje sekunda falila sa pukne.

Oni malo jos upuceniji se ibrete kako jos nije puklo. E sad ono sto je svima nama na umu, moze li ako pukne, tj. kad pukne, Forto biti lider i u takvim okolnostima. Jasno je da je to hipoteticko pitanje u rangu onog sta bi bilo kad bi bilo, ali garantujem da jedna masa ljudi racuna i na taj aspekt.

Svi znamo da je Ns stranka dezertera, i neka je licno nemam problem sa tim i radije bi da me vodi neko ko nije prosao ratne strabote , ali fkt je pitanje da li Forto ima kapacitet da vodi bilo sta u slucaju takve opasnosti.
De promijenite malo vi bolje upuceni pricu, isto guslate 25 godina.
Hakiz
Posts: 39923
Joined: 30/07/2015 20:01

#53011 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

EME91 wrote: 28/06/2022 21:46 Ono sto je glasacima i te kako potrebno da znaju, a nazalost mogu samo pretpostaviti, jer svi mi a pogotovo oni bolje upuceni znaju i te kako da je ovdje sekunda falila sa pukne.

Oni malo jos upuceniji se ibrete kako jos nije puklo. E sad ono sto je svima nama na umu, moze li ako pukne, tj. kad pukne, Forto biti lider i u takvim okolnostima. Jasno je da je to hipoteticko pitanje u rangu onog sta bi bilo kad bi bilo, ali garantujem da jedna masa ljudi racuna i na taj aspekt.

Svi znamo da je Ns stranka dezertera, i neka je licno nemam problem sa tim i radije bi da me vodi neko ko nije prosao ratne strabote , ali fkt je pitanje da li Forto ima kapacitet da vodi bilo sta u slucaju takve opasnosti.
To više ni u Mehmeda Spahe ne pije vode.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#53012 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Pobjedio je pogrešni kandidat :!:
Uredu,a za koga ste vi glasali?
JA:Nisam glasao bio sam u Akva Parku,s djevojkom bio popust,imao sam 100 Banki kod sebe.
Šta se dalje desilo?
Djevojka je odmah pobjegla za Evropu a ja ostao i bez Stoje.
Naravno nije riječ o BH ,već o drugom Slučaju,možda i gorem od BH.
Kod nas se zna
''Svakako će pobjediti pogrešan kandidat'' -Ili neko misli drugačije :bih:
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5532
Joined: 04/08/2020 19:22

#53013 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by -Chesterfield- »

Evo ga počeo opet. Operi se, operi se... malo dole...

Image
tutku
Posts: 1340
Joined: 18/06/2011 12:10

#53014 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tutku »

sahara1428 wrote: 28/06/2022 16:08
patriot_bih wrote: 28/06/2022 13:24

Forto je daleko najbolji političar u KS. Možda i ponajbolji premijer zadnjih 30 godina.

On se ne bavi populizmom (kao SDA i NiP) i ne baca trule jabuke na koalicione partnere (kao NiP), a niti se krije kod teških tema (parada) kao SDP.
najbolji političar???

Tako što je ispunjavao želju Marjanoviću za razdvajanjem ministarstava i plus jos par trgovačkih želja koalicionih partnera da bi zbog svega i nakon mnogo upozorenja Lejla Brčić dala ostavku jer ženi je dodijalo smaranje odlukama Ustavnog suda FBIH, na kraju za sve metke koje je primila otprilike nema je nigdje.

Mnogi su mu iz stranke sišli za nivo manje, poput Arnauta, Miomirke, jaka stranka pa bi svi od Baščaršije do Marijin Dvora, što je sigurno, sigurno je...

Dok mu jedan dio stranke paradira sa anam onim, drugi dio poput Redže Lemezana slika se selefijskim likovima poput Elvedina Pezića, ali dok Redžo donosi dobar broj glasova zašto mijenjati :-) :-) :-) princip je princip, ostalo su nijanse

Ima privatnu kantonalnu listu protiv koje su mu bili općinski odbori i na kraju KO, pa je baš demokratski voljenoj stranačkoj arhitektici uvalio listu brojeva da zove i lobira, jer onaj iz Živinica ne zna situaciju u KS već će biti kako preCednik kaže, NS se lagano pretvara u SNS, predsjednik stranke, premijer, dva u jedan, umislio da taj tempo poput Konakovića može izdržati, ali nema on te snage niti sposobnosti.

Sebe je obezbijedio jer dok je bio PETAK 13 kukao je kako mu je plata političkog direktora stranke mala.

Kod Emele na N1 smo vidjeli kako djeluje pod malim pritiskom, ne znam, mislim da je najaktivnija Miomirka, Mila je super, uopšte ne poznaje ono što ima u stranci. Aktivnosti voljene istraživačice se da provjeriti https://predstavnickidom-pfbih.gov.ba/z ... ka-pitanja

Hiljadu puta mu je NIP ukrao ideje i gurao ih kao svoje.

Ne bježi od teških tema jer je sebe obezbijedio, jer je prvi na listi, pa može se činiti da da drži do principa i da je nepokolebljiv. Na sjednicama Skupštine KS počeo je da se ne pojavljuje i ne odgovara na usmena pitanja, iako mu je to obaveza po Poslovniku.

Sačuvao je sebe, ugodio koalicionim partnerima i na putu je da razvali vlastitu stranku, a mogao je to mnogo, mnogo bolje
Svaka čast za post.

Od najpotentnije građanske stranke, Naša stranka se privatizacijom uskog kruga polusvijeta iz rukovodstva stranke svela na beznačajan politički faktor bez interne opozicije.

Svrha Naše stranke će nažalost sve više u budućnosti biti osiguranje sinekure za Sabinu, Arnauta, Nasihu i ostale uhljebe od čega neki već sada broje 10 godina na budžetu, dominantno u opoziciji.

Zbog svega toga, u KS u oktobru vjerovatno neće prebaciti 4 glasa.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#53015 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

tutku wrote: 30/06/2022 11:26
sahara1428 wrote: 28/06/2022 16:08

najbolji političar???

Tako što je ispunjavao želju Marjanoviću za razdvajanjem ministarstava i plus jos par trgovačkih želja koalicionih partnera da bi zbog svega i nakon mnogo upozorenja Lejla Brčić dala ostavku jer ženi je dodijalo smaranje odlukama Ustavnog suda FBIH, na kraju za sve metke koje je primila otprilike nema je nigdje.

Mnogi su mu iz stranke sišli za nivo manje, poput Arnauta, Miomirke, jaka stranka pa bi svi od Baščaršije do Marijin Dvora, što je sigurno, sigurno je...

Dok mu jedan dio stranke paradira sa anam onim, drugi dio poput Redže Lemezana slika se selefijskim likovima poput Elvedina Pezića, ali dok Redžo donosi dobar broj glasova zašto mijenjati :-) :-) :-) princip je princip, ostalo su nijanse

Ima privatnu kantonalnu listu protiv koje su mu bili općinski odbori i na kraju KO, pa je baš demokratski voljenoj stranačkoj arhitektici uvalio listu brojeva da zove i lobira, jer onaj iz Živinica ne zna situaciju u KS već će biti kako preCednik kaže, NS se lagano pretvara u SNS, predsjednik stranke, premijer, dva u jedan, umislio da taj tempo poput Konakovića može izdržati, ali nema on te snage niti sposobnosti.

Sebe je obezbijedio jer dok je bio PETAK 13 kukao je kako mu je plata političkog direktora stranke mala.

Kod Emele na N1 smo vidjeli kako djeluje pod malim pritiskom, ne znam, mislim da je najaktivnija Miomirka, Mila je super, uopšte ne poznaje ono što ima u stranci. Aktivnosti voljene istraživačice se da provjeriti https://predstavnickidom-pfbih.gov.ba/z ... ka-pitanja

Hiljadu puta mu je NIP ukrao ideje i gurao ih kao svoje.

Ne bježi od teških tema jer je sebe obezbijedio, jer je prvi na listi, pa može se činiti da da drži do principa i da je nepokolebljiv. Na sjednicama Skupštine KS počeo je da se ne pojavljuje i ne odgovara na usmena pitanja, iako mu je to obaveza po Poslovniku.

Sačuvao je sebe, ugodio koalicionim partnerima i na putu je da razvali vlastitu stranku, a mogao je to mnogo, mnogo bolje
Svaka čast za post.

Od najpotentnije građanske stranke, Naša stranka se privatizacijom uskog kruga polusvijeta iz rukovodstva stranke svela na beznačajan politički faktor bez interne opozicije.

Svrha Naše stranke će nažalost sve više u budućnosti biti osiguranje sinekure za Sabinu, Arnauta, Nasihu i ostale uhljebe od čega neki već sada broje 10 godina na budžetu, dominantno u opoziciji.

Zbog svega toga, u KS u oktobru vjerovatno neće prebaciti 4 glasa.
Misliš 4 mandata u KS?
tutku
Posts: 1340
Joined: 18/06/2011 12:10

#53016 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tutku »

putokaz1 wrote: 30/06/2022 11:38
tutku wrote: 30/06/2022 11:26

Svaka čast za post.

Od najpotentnije građanske stranke, Naša stranka se privatizacijom uskog kruga polusvijeta iz rukovodstva stranke svela na beznačajan politički faktor bez interne opozicije.

Svrha Naše stranke će nažalost sve više u budućnosti biti osiguranje sinekure za Sabinu, Arnauta, Nasihu i ostale uhljebe od čega neki već sada broje 10 godina na budžetu, dominantno u opoziciji.

Zbog svega toga, u KS u oktobru vjerovatno neće prebaciti 4 glasa.
Misliš 4 mandata u KS?
4 mandata, ispravka, hvala.
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#53017 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Ateista »

Ne znam koliko ce dobiti glasova, ali najvise mozete sci zahvaliti NS za ovu trenutnu vladu kantona.
Daleko od toga da su idealna stranka, ali trenutno jedina koja zasluzuje moj glas, a godinama sam bojkotovao izbore.
pemanapemani
Posts: 5347
Joined: 09/09/2008 15:12

#53018 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pemanapemani »

Uz sve mane, dječije bolesti i sl., NS je pokazala da je spremna preuzeti odgovornost i u zajebanim situacijama, kada se najlakše pokriti dekicom i mlako davati podršku preko društvenih mreža.

Preuzimanje odgovornosti je za mene jedan od najbitnijih faktora u politici i životu uopće.

Što se mene tiče, moj glas su već osigurali, a bez problema ću im nabaciti još desetak glasova.

:bih: :bih:
Hakiz
Posts: 39923
Joined: 30/07/2015 20:01

#53019 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

Meni je NS najbolja opcija u BiH. Iako sam više ljevičar, SDP me razočarao zaboravivši klasnu borbu (doduše Irfan Čengić popravlja utisak), tako da mi je NS trenutni izbor. Dok ne uhvate furseta, a hoće prije ili poslije, svako poklekne :lol:
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5938
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#53020 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by studiorum_tuzlaensis »

Kakve su građanske liste NS?

Jel i dalje samo Sarajevo i okolina?

Ono u fazonu, građanska država, ali samo gdje žive Bošnjaci :)

Kad ce odbor u Doboju? Banjaluci? Bijeljini? Grudama? Čitluku?
Nebozemlja
Posts: 800
Joined: 04/10/2020 17:20

#53021 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Nebozemlja »

studiorum_tuzlaensis wrote: 30/06/2022 17:06 Kakve su građanske liste NS?

Jel i dalje samo Sarajevo i okolina?

Ono u fazonu, građanska država, ali samo gdje žive Bošnjaci :)

Kad ce odbor u Doboju? Banjaluci? Bijeljini? Grudama? Čitluku?
Kad zasluže :)
laik1981
Posts: 12930
Joined: 05/12/2012 13:04

#53022 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by laik1981 »

studiorum_tuzlaensis wrote: 30/06/2022 17:06 Kakve su građanske liste NS?

Jel i dalje samo Sarajevo i okolina?

Ono u fazonu, građanska država, ali samo gdje žive Bošnjaci :)

Kad ce odbor u Doboju? Banjaluci? Bijeljini? Grudama? Čitluku?
Bice liste tamo gdje ima, koliko toliko, obrazovanih ljudi.. Nije nasa stranka za nepismenu seljadiju.. Za seljadiju su ovi cobani sto im krv piju na slamku tri decenije..
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#53023 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

laik1981 wrote: 30/06/2022 17:13
studiorum_tuzlaensis wrote: 30/06/2022 17:06 Kakve su građanske liste NS?

Jel i dalje samo Sarajevo i okolina?

Ono u fazonu, građanska država, ali samo gdje žive Bošnjaci :)

Kad ce odbor u Doboju? Banjaluci? Bijeljini? Grudama? Čitluku?
Bice liste tamo gdje ima, koliko toliko, obrazovanih ljudi.. Nije nasa stranka za nepismenu seljadiju.. Za seljadiju su ovi cobani sto im krv piju na slamku tri decenije..
Cobani koji na piju krv na slamku 3 decenije su....Campare,Konakovici,Kasumovici,Kukici...NS koalicioni partneri naravno tu su i Izetbegovici Cengici Sarajlici
User avatar
Ateista
Posts: 46329
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#53024 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Ateista »

laik1981 wrote: 30/06/2022 17:13
studiorum_tuzlaensis wrote: 30/06/2022 17:06 Kakve su građanske liste NS?

Jel i dalje samo Sarajevo i okolina?

Ono u fazonu, građanska država, ali samo gdje žive Bošnjaci :)

Kad ce odbor u Doboju? Banjaluci? Bijeljini? Grudama? Čitluku?
Bice liste tamo gdje ima, koliko toliko, obrazovanih ljudi.. Nije nasa stranka za nepismenu seljadiju.. Za seljadiju su ovi cobani sto im krv piju na slamku tri decenije..
:thumbup:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50325
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#53025 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bloo »

Sa listi NS-a su navodno izbačene ili pomjerene na krajeve listi Lejla Brčić i Nejra Dizdarević, nešto ranije Sanja Renić (Zenica) i Aida Sejdić (Bihać), koje su već napustile NS, umjesto njihA imamo Dragana Miokovica, Damira Arnauta, Nihada Uka...jel ovo NS vodi bitku protiv žena :D
Locked