Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#52076 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

Login7777 wrote: 15/11/2021 16:53
Patton44 wrote: 15/11/2021 16:27
Tako ce i bit, a mislioci ce se pravdat,kako nisu mislili da ce to kifla uradit.
Kad SDP može sa Kukom, śto ne bi i Kifla sa SDA... 8)
100 puta gora varijanta,ne znam sta ih povezuje.Kifla je djete SDA pa je razumljivo.

I Forto se oglasio.paz sad....Zatvoricu sve ordinacije koje nelegalno posluju. :lol: :lol:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#52077 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

Patton44 wrote: 15/11/2021 17:20
Login7777 wrote: 15/11/2021 16:53

Kad SDP može sa Kukom, śto ne bi i Kifla sa SDA... 8)
100 puta gora varijanta,ne znam sta ih povezuje.Kifla je djete SDA pa je razumljivo.

I Forto se oglasio.paz sad....Zatvoricu sve ordinacije koje nelegalno posluju. :lol: :lol:
:lol:
E Forte ublehe, morala past mrtva glava da se on javi. Al' bitan je bio KCUS dok su divlje poliklinike njihovih jarana radile bez licence.
User avatar
drug_profi
Posts: 50134
Joined: 16/07/2012 16:00

#52078 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Ovi botovi zatrpase ovu temu.

Image
putokaz1
Posts: 12409
Joined: 31/05/2014 23:56

#52079 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Samo što negirate Kriminal Partnera Naše Stranke sa TK-Nazivate me Botom
Srbi negiraju Genocid i prebacuju loptu na ''Muslimani žele Islamsku BH''.
Prihvatite već jednom
Naša Stranka je izgubila Socijal Liberalnu politiku i ušla u Politikanstvo s Nacionalnim strankama PDA,NIP itd
S kim si Taki si
Nažalost Istinito
User avatar
relativno84
Posts: 15296
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#52080 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by relativno84 »

:D :D :D
putokaz1
Posts: 12409
Joined: 31/05/2014 23:56

#52081 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Zanimljiva je NS kod njih moze
SDA SBB pa NS Arnaut
Moze koalicija sa NIP i PDA,ovi drugi bastine Aliju i Tihica,mozda i prvi,i Kriminalci i nacionalisti
A moze i Damir Niksic Vulgarni Crveni Jutuber,istjeran iz SDPzbog vrijedjanja onih koji odise s SDA
U Nasu Stranku udrobilo svega
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#52082 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

Image

"Napadoše me oni Tuzlaci ruralci"
putokaz1
Posts: 12409
Joined: 31/05/2014 23:56

#52083 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Login7777 wrote: 18/11/2021 06:47 Image

"Napadoše me oni Tuzlaci ruralci"
On je istjeran iz SDP a BH zbog vulgarnih psovki koje je uputio buducim koalicionim partnerima SDA koji se zovu SD.
On je tada za mene bio Heroj,ali sada kad su njegova stara i nova Partija,stranka, uz SDA,ovu kriminalno nacionalnu primitivnu iz Banovica,on je za mene isti ko i Banovicki Kriminalac.Svako ko ode s PDA SDA zasluzuje iste rijeci koje je Damir izrekao tada na kongresu
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#52084 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Niemand »

https://faktor.ba/vijest/inspekcija-o-o ... ata/144680

Ima nesto u onoj predizbornoj-nismo svi isti!
putokaz1
Posts: 12409
Joined: 31/05/2014 23:56

#52085 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Niemand wrote: 18/11/2021 11:45 https://faktor.ba/vijest/inspekcija-o-o ... ata/144680

Ima nesto u onoj predizbornoj-nismo svi isti!
Ko je to drugaciji?
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#52086 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Niemand »

Tema o rahmetli dzeni gadzun je zatvorena, pa cu na temi o nasoj stranci ostavljati linkove o njihovom kadru:

https://ba.n1info.com/vijesti/kako-su-o ... ezakonito/

Pojednostavljen clanak valjda radi lakseg razumijevanja, nije pomenuto npr i da je benjamin bejtovic, clan glavnog odbora nase stranke, uredno varao narod svojom reklamom POLIKLINIKA:
Tokom nadzora privatne stomatološke ordinacije Bejtović inspektorima je predočeno rješenje Ministarstva zdravstva Kantona Sarajevo kojim je dr. Jasmini Bejtović odobreno obavljanje privatne prakse u stomatoloskoj ordinaciji pod nazivom Privatna stomatoloska ordinacija Bejtović.

Djelatnost ordinacije je pružanje polivalentnih stomatoloških usluga iz oblasti opće stomatologije.

U momentu nadzora utvrđeno da je iznad ulaza u subjekt nadzora istaknut natpis Poliklinika Bejtović, a sa lijeve strane pored ulaza natpis Privatna stomatološka ordinacija Bejtović.

Utvrđeno je da istaknuti naziv Poliklinika Bejtović nije u skladu sa naprijed navedenim rješenjem nadleznog Ministarstva zdravstva.
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#52087 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

Hoće to zdravlje NS.

Prvo Baroš, sada Bejtović, ko li je sljedeći?
User avatar
Thorgerson
Posts: 8481
Joined: 15/04/2015 11:26

#52088 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Thorgerson »

Ja nikako ne kontam botovsku SDA pricu

Shvatio bih da je Forto izasao u medije, pa rekao ljudi Bejtovic je bio borac, znate on je ranjen. Ok, onda bi imali puno pravo da serete.

Ovdje je reagovano. Inspekcija poslana. Sankcije se vec uvode i bice ih sigurno jos. Ordinacija sto je radila, radila je.

Dakle, kakve veze ima to ako je Bejtovic istaknuti clan NS-a. Pa jel vi shvatate kad je otvorena ta njegova ordinacija?

Ne branim ih, ali ovo nije isto. Nije iz milion stvari. Nakon svega vidjeli smo neki dan Amir Sarajlic lagano sastanci docekuje EU parlamentarce. Pa halo nakon onakvih afera i svega?
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#52089 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

Thorgerson wrote: 19/11/2021 01:42 Ja nikako ne kontam botovsku SDA pricu

Shvatio bih da je Forto izasao u medije, pa rekao ljudi Bejtovic je bio borac, znate on je ranjen. Ok, onda bi imali puno pravo da serete.

Ovdje je reagovano. Inspekcija poslana. Sankcije se vec uvode i bice ih sigurno jos. Ordinacija sto je radila, radila je.

Dakle, kakve veze ima to ako je Bejtovic istaknuti clan NS-a. Pa jel vi shvatate kad je otvorena ta njegova ordinacija?

Ne branim ih, ali ovo nije isto. Nije iz milion stvari. Nakon svega vidjeli smo neki dan Amir Sarajlic lagano sastanci docekuje EU parlamentarce. Pa halo nakon onakvih afera i svega?
Teško stranci da se oglasi o svom istaknutom članu u aferi?

Samo Baroš ili samo Bejtović su incidenti.

Baroš i Bejtović su sistem, pravilo.

Ali, hajdemo malo opet o Asimu.

Barem u skretanju pažnje su svi isti.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8481
Joined: 15/04/2015 11:26

#52090 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Thorgerson »

Hakiz wrote: 19/11/2021 13:53
Thorgerson wrote: 19/11/2021 01:42 Ja nikako ne kontam botovsku SDA pricu

Shvatio bih da je Forto izasao u medije, pa rekao ljudi Bejtovic je bio borac, znate on je ranjen. Ok, onda bi imali puno pravo da serete.

Ovdje je reagovano. Inspekcija poslana. Sankcije se vec uvode i bice ih sigurno jos. Ordinacija sto je radila, radila je.

Dakle, kakve veze ima to ako je Bejtovic istaknuti clan NS-a. Pa jel vi shvatate kad je otvorena ta njegova ordinacija?

Ne branim ih, ali ovo nije isto. Nije iz milion stvari. Nakon svega vidjeli smo neki dan Amir Sarajlic lagano sastanci docekuje EU parlamentarce. Pa halo nakon onakvih afera i svega?
Teško stranci da se oglasi o svom istaknutom članu u aferi?

Samo Baroš ili samo Bejtović su incidenti.

Baroš i Bejtović su sistem, pravilo.

Ali, hajdemo malo opet o Asimu.

Barem u skretanju pažnje su svi isti.
Kakvom istaknutom clanu, ja prvi put cujem za lika.

Jel bio neki ministar, nesto, na nekoj listi. Jesu ljudi glasali za njega itd.

Nigdje veze jbt.
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#52091 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

Thorgerson wrote: 19/11/2021 13:57
Hakiz wrote: 19/11/2021 13:53

Teško stranci da se oglasi o svom istaknutom članu u aferi?

Samo Baroš ili samo Bejtović su incidenti.

Baroš i Bejtović su sistem, pravilo.

Ali, hajdemo malo opet o Asimu.

Barem u skretanju pažnje su svi isti.
Kakvom istaknutom clanu, ja prvi put cujem za lika.

Jel bio neki ministar, nesto, na nekoj listi. Jesu ljudi glasali za njega itd.

Nigdje veze jbt.
Thorgerson wrote: 19/11/2021 01:42 Ja nikako ne kontam botovsku SDA pricu

Shvatio bih da je Forto izasao u medije, pa rekao ljudi Bejtovic je bio borac, znate on je ranjen. Ok, onda bi imali puno pravo da serete.

Ovdje je reagovano. Inspekcija poslana. Sankcije se vec uvode i bice ih sigurno jos. Ordinacija sto je radila, radila je.

Dakle, kakve veze ima to ako je Bejtovic istaknuti clan NS-a. Pa jel vi shvatate kad je otvorena ta njegova ordinacija?

Ne branim ih, ali ovo nije isto. Nije iz milion stvari. Nakon svega vidjeli smo neki dan Amir Sarajlic lagano sastanci docekuje EU parlamentarce. Pa halo nakon onakvih afera i svega?
b_i_s
Posts: 215
Joined: 03/07/2019 09:32

#52092 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by b_i_s »

Iako ne volim ove diskusije spuštati na lični nivo, ne mogu a da ne upitam @Hakiz koja politička organizacija i političar, od trenutno istaknutih na našem političkom nebu, je tebi prihvatljiva?

Ovim ni u kom slučaju ne mislim braniti niti Bejtovića ili Baroša niti Našu stranku, jer njihov glasač nisam bio niti ću biti.
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#52093 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

b_i_s wrote: 19/11/2021 14:12 Iako ne volim ove diskusije spuštati na lični nivo, ne mogu a da ne upitam @Hakiz koja politička organizacija i političar, od trenutno istaknutih na našem političkom nebu, je tebi prihvatljiva?

Ovim ni u kom slučaju ne mislim braniti niti Bejtovića ili Baroša niti Našu stranku, jer njihov glasač nisam bio niti ću biti.
NS i Kojović su najmanje zlo trenutno. A i ljepše gledati Sabinu na ekranu od mudonja iz ostalih stranaka :evil:

Bio je SDP dok se nije davno pretvorio u kvazilijevi SDA. Mislim na nivo korumpiranosti i bolimebriganje za radnička i socijalna prava i uslove.

NiP su nacionalisti, a meni je nacionalni patos bezveze. A uz to SDA "mladež".

SDA je nacional-kriminalna stranka.

HDZ i kompletan RS je antibosanskohercegovački.

Komšić je posljedica Čovića.

Ostatak DF-a i ostali su sitne ribe koje tamo gdje mogu ganjaju lične interese. Bolje bi bilo da ne postoje, ali demokratija, valja ih trpjeti. SBB uključujući, malo je veći od sitnog, ali ipak.

Nikoga ne volim, samo neke manje mrzim.
b_i_s
Posts: 215
Joined: 03/07/2019 09:32

#52094 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by b_i_s »

Hakiz wrote: 19/11/2021 14:23
Nikoga ne volim, samo neke manje mrzim.
Zbog ovoga sam i pitao.
Hvala na odgovoru.
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#52095 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

Odjednom se osjećam nekako važan :lol:
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#52096 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Niemand »

@Thorgerson

sve je to fino, ali, tema o curici gdje sam pisala o samom slucaju je zatvorena, tako da ja sada mogu o slucaju pisati samo na temi povezanoj sa tim slucajem, a to je ova tema o nasoj stranci, i da ne bi bilo offtopic, svakako da cu pisati o clanovima nase stranke koji su upetljani u ovaj slucaj. A sama stranka ko stranka mene bas i ne interesuje.

Jednostavno, ja pisem ovdje o ovom jer nemam dje drugo.

:kakoste:
User avatar
jasib
Posts: 1180
Joined: 25/08/2013 09:12

#52097 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by jasib »

Niemand wrote: 19/11/2021 17:34 @Thorgerson

sve je to fino, ali, tema o curici gdje sam pisala o samom slucaju je zatvorena, tako da ja sada mogu o slucaju pisati samo na temi povezanoj sa tim slucajem, a to je ova tema o nasoj stranci, i da ne bi bilo offtopic, svakako da cu pisati o clanovima nase stranke koji su upetljani u ovaj slucaj. A sama stranka ko stranka mene bas i ne interesuje.

Jednostavno, ja pisem ovdje o ovom jer nemam dje drugo.

:kakoste:
Pa kroz ljekare i ovaj slučaj pomalo i pljuckaš po Našoj stranci, onako usput :D
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#52098 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Niemand »

jasib wrote: 19/11/2021 19:23
Niemand wrote: 19/11/2021 17:34 @Thorgerson

sve je to fino, ali, tema o curici gdje sam pisala o samom slucaju je zatvorena, tako da ja sada mogu o slucaju pisati samo na temi povezanoj sa tim slucajem, a to je ova tema o nasoj stranci, i da ne bi bilo offtopic, svakako da cu pisati o clanovima nase stranke koji su upetljani u ovaj slucaj. A sama stranka ko stranka mene bas i ne interesuje.

Jednostavno, ja pisem ovdje o ovom jer nemam dje drugo.

:kakoste:
Pa kroz ljekare i ovaj slučaj pomalo i pljuckaš po Našoj stranci, onako usput :D
Da ne pricamo onda nikako o ovom slucaju da se ne bi kritikovala slucajno sveta stranka il sta vec?

Dok je tema bila otvorena, tamo sam i pisala. Kritikujem li nasu stranku ovdje? Naravno. Ta necu ih hvaliti.
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#52099 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

jasib wrote: 19/11/2021 19:23
Niemand wrote: 19/11/2021 17:34 @Thorgerson

sve je to fino, ali, tema o curici gdje sam pisala o samom slucaju je zatvorena, tako da ja sada mogu o slucaju pisati samo na temi povezanoj sa tim slucajem, a to je ova tema o nasoj stranci, i da ne bi bilo offtopic, svakako da cu pisati o clanovima nase stranke koji su upetljani u ovaj slucaj. A sama stranka ko stranka mene bas i ne interesuje.

Jednostavno, ja pisem ovdje o ovom jer nemam dje drugo.

:kakoste:
Pa kroz ljekare i ovaj slučaj pomalo i pljuckaš po Našoj stranci, onako usput :D
A đe će na svetinje...
putokaz1
Posts: 12409
Joined: 31/05/2014 23:56

#52100 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Hakiz wrote: 19/11/2021 14:23 NS i Kojović su najmanje zlo trenutno.-Bili nekad
Locked