Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#54976 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Sara03 »

relativno84 wrote: 26/01/2023 16:23 Image
:lol:
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#54977 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pemanapemani »

Spit_fire wrote: 26/01/2023 16:00
pemanapemani wrote: 26/01/2023 14:29

Izgleda da te baš nasekirala neprincipjelnost i da si jako zabrinut za budućnost NS. :lol:

Opet ponavljam, dok su pokušavali napraviti stranačke organizacije u manjem entitetu i dok im je predsjednik bio Srbin iz manjeg entiteta proglašeni su četnicima. Kad su otišli u zapadnu Hercegovinu, proglašeni su ustašama. Kad su sa trojkom srušili SDA vlast u KS Komšić ih proglasio mrziteljima baklave i simpatizerima tzv. hb. Danas ih se optužuje da su pristali da budu u bošnjačkoj reprezentaciji. Ljudi napravili savršeni konstitutivni krug.

Rezultat je bio da su svi pljuvali NS i oštrili ku.ac na njima. Govorili su da su lijeni i da ne žele preuzeti odgovornost, te da je njihova principjelna priča -nećemo sa nacionalistima samo paravan za njihovu lijenost i opozicionu hladovinu uz dobre plate.

Eto, sad su preuzeli odgovornost u kaljuži koju su napravili SDA i DF. Uhvatili su se u koštac sa nacionalistima i preuzeli odgovornost. Rezultate ćemo vidjeti i to će biti najbolji pokazatelj od kojeg je materijala napravljena NS.

NS postoji od 2008. Do prije 3 mjeseca su se držali principjelnosti i odbijali svaki razgovor sa nacionalnim strankama i kako im se vratilo u glasovima?

Jebo te, koliko se sere i kuka na neprincipjelnost NS, čovjek ima dojam da su do prije nekoliko mjeseci imali principjelnu glasačku bazu od 300 hiljada ljudi, a ne da su godinama tavorili na rubu cenzusa.
Jesam zabrinut sam naravno..nadam se da ce ova lazna liberna bratija puna karijerista i izdajnika konacno zavrsiti tamo gdje i pripada..na smetljistu
Budimo realni, to su bile tvoje zelje i prije formiranja trojke i osmorke.
Samo bez licemjernog ubleharenja i ko fol zabrinutosti za liberalnu opciju u BiH.

Da si, zajedno sa istomisljenicima, bio ovako zabrinut za drzavu, izdajnike i karijeriste proteklih 28 godina, mi bi danas bili u EU i NATO.

P.S. Ljudi u vlasti cca. 25 sati i odmah uspjeli izdati drzavu :-) .

Ma hajte molim vas.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55632
Joined: 15/12/2008 16:53

#54978 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

Umjesto eseja napises "SDA bot alert" i miran si.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#54979 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Spit_fire »

pemanapemani wrote: 26/01/2023 20:03
Spit_fire wrote: 26/01/2023 16:00

Jesam zabrinut sam naravno..nadam se da ce ova lazna liberna bratija puna karijerista i izdajnika konacno zavrsiti tamo gdje i pripada..na smetljistu
Budimo realni, to su bile tvoje zelje i prije formiranja trojke i osmorke.
Samo bez licemjernog ubleharenja i ko fol zabrinutosti za liberalnu opciju u BiH.

Da si, zajedno sa istomisljenicima, bio ovako zabrinut za drzavu, izdajnike i karijeriste proteklih 28 godina, mi bi danas bili u EU i NATO.

P.S. Ljudi u vlasti cca. 25 sati i odmah uspjeli izdati drzavu :-) .

Ma hajte molim vas.
Nisam reako to..izdali su sebe i one koji su im dali glas, a drzavu ce tek da izdaju
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#54980 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pemanapemani »

Spit_fire wrote: 26/01/2023 20:05
pemanapemani wrote: 26/01/2023 20:03

Budimo realni, to su bile tvoje zelje i prije formiranja trojke i osmorke.
Samo bez licemjernog ubleharenja i ko fol zabrinutosti za liberalnu opciju u BiH.

Da si, zajedno sa istomisljenicima, bio ovako zabrinut za drzavu, izdajnike i karijeriste proteklih 28 godina, mi bi danas bili u EU i NATO.

P.S. Ljudi u vlasti cca. 25 sati i odmah uspjeli izdati drzavu :-) .

Ma hajte molim vas.
Nisam reako to..izdali su sebe i one koji su im dali glas, a drzavu ce tek da izdaju
Sam si rekao da nisi glasao za NS, tako da tebe sigurno nisu izdali.
Ali razumijem, ti si toliko sirok i dobronamjeran da te boli izdaja onih koji su glasali za NS. :)
zippoo87
Posts: 15545
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#54981 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

Opet puna tema ovih zabrinutih ,je li ? :D

Ne citam mjesecima ove teme,jer samo botovi nalijecu i seruckaju.

Mene jedino nervira i ljuti sto su dopustili da se Nesic i slicni uopste i predloze za kandidate a ne izglasaju.
Savijanje kicme nikada nikome nije nista dobro donijelo pa nece ni politicarima.
Trebalo se odmah u startu reci,ako ces predlagati takve ljude,da odmah ovo prekrizimo i to je to.Pa Dodiku i Covicu se puno vise zurilo za vlascu,jer oni imaju armiju ovih uhljebljenih i novih koje treba uhljebiti i htjeli su sto prije to uraditi a osmorka je mogla lagano da se igra sa njima...ali cinjenica je da nisu znali.
Ovo jesu velike zamjerke osmorci.
User avatar
drug_profi
Posts: 50579
Joined: 16/07/2012 16:00

#54982 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Mene nisu izdali. Jer sam im glas dao da uklone SDA.
Izdace me samo ako uvuku SDA u vlast.
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#54983 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cyprus »

Samo evo da i ja kažem da se ne osjećam izdano :-D
User avatar
relativno84
Posts: 15322
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#54984 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by relativno84 »

I Vuk Bacanovic se osjeca vrlo slicno ali nema kad da pise, pakuje stvari, vrijeme je da se vrati kuci, mirise mu na ono staro dobro Sarajevo.
User avatar
shbc
Posts: 3344
Joined: 20/07/2012 12:13

#54985 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by shbc »

Na stranu sve, mene iskreno jesu razocarali ulaskom u vlast na drzavnom nivou. Lijepo je sto su dobili ministarstvo i vjerujem da ce Forto bolje raditi u njemu nego prethodnici, ali ako je bio jasan i glasan stav da se ne ide sa SNSD-om, to je trebalo i ispostovati. Ostatak koalicije je imao dovoljno ljudi da se formira vlast. Cak i dizanje ruku za formiranje te vlasti, ali bez ulaska u istu je po meni bila bolja opcija.

Pretpostavljam da je to uradjeno radi drzanja jedinstvenog fronta Trojke, ali po meni su trebali se za sad drzati vlasti na nivou FBiH i zavrsiti pricu. Al eto...
palermo
Posts: 22338
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#54986 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

drug_profi wrote: 27/01/2023 00:56 Mene nisu izdali. Jer sam im glas dao da uklone SDA.
Izdace me samo ako uvuku SDA u vlast.
To je posten odgovor.
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#54987 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

Ha ja, je*es karakter koji nije labilan.
Realniss
Posts: 53
Joined: 05/01/2021 00:46

#54988 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Realniss »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/nikad-n ... /230126010

Svi principi rukovodstva stranke sažeti u jednom članku. Busanje u prsa i isticanje principa Ćudić, Kojović i Arnauta.
Doduše, treba biti korektan pa izdvojiti Fortu koji je samo rekao da neće sa SDA, a ostale nije spominjao.
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#54989 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Anquilla »

Da i ja izjavim da se ne osjećam izdano :)

Ne znam nijednog glasača NS koji je mislio da se Vlada FBIH i Vijeće ministara mogu konstituisati bez koalicije sa HDZ-om i SNSD-om, za koje se pretpostavljalo da će dobiti većinu.
A moj glas nisu dobili da pokušaju na sve načine da ostanu u opoziciji.
palermo
Posts: 22338
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#54990 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

Anquilla wrote: 27/01/2023 10:36 Da i ja izjavim da se ne osjećam izdano :)

Ne znam nijednog glasača NS koji je mislio da se Vlada FBIH i Vijeće ministara mogu konstituisati bez koalicije sa HDZ-om i SNSD-om, za koje se pretpostavljalo da će dobiti većinu.
A moj glas nisu dobili da pokušaju na sve načine da ostanu u opoziciji.
Pa ako je do vlasti, mogla je I sa SDA u vlast ??? Ili samo sa njima nije mogla ??
Osmi Socrates
Posts: 8106
Joined: 19/10/2020 15:33

#54991 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Osmi Socrates »

Pitanje od milion dolara, jbt.

Stvore od zemlje privatni kriminalni pičvajz, i sad čudno što niko neće sa njima u vlast.
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#54992 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Anquilla »

palermo wrote: 27/01/2023 10:41
Anquilla wrote: 27/01/2023 10:36 Da i ja izjavim da se ne osjećam izdano :)

Ne znam nijednog glasača NS koji je mislio da se Vlada FBIH i Vijeće ministara mogu konstituisati bez koalicije sa HDZ-om i SNSD-om, za koje se pretpostavljalo da će dobiti većinu.
A moj glas nisu dobili da pokušaju na sve načine da ostanu u opoziciji.
Pa ako je do vlasti, mogla je I sa SDA u vlast ??? Ili samo sa njima nije mogla ??
Svi glasaju nadajući se da će stranka za koju glasaju biti dio vlasti.

Da sam mislila da će sa SDA u vlast, ne bih ni glasala za njih.
Dovoljno pratim politiku da znam da se HDZ ne može izbjeći na vlasti, kao ni pobjednik izbora u RS.

Ne znam jesam li nejasna, ali - moj glas su dobili da bi promijenili vlast koliko mogu. Nažalost, moj glas ne može izbaciti sve tri etničke stranke, samo jednu :)
palermo
Posts: 22338
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#54993 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

Osmi Socrates wrote: 27/01/2023 10:47 Pitanje od milion dolara, jbt.

Stvore od zemlje privatni kriminalni pičvajz, i sad čudno što niko neće sa njima u vlast.
Pitanje od dva.miliona dolara. Blokiraju zemlju, kriminalni picvajz podignu na kub, uniste svaku demokratsku I nedemokratsku alternativu I onda cudno nekom sto svako trci sa njima u vlast.
palermo
Posts: 22338
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#54994 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

Anquilla wrote: 27/01/2023 10:50
palermo wrote: 27/01/2023 10:41

Pa ako je do vlasti, mogla je I sa SDA u vlast ??? Ili samo sa njima nije mogla ??
Svi glasaju nadajući se da će stranka za koju glasaju biti dio vlasti.

Da sam mislila da će sa SDA u vlast, ne bih ni glasala za njih.
Dovoljno pratim politiku da znam da se HDZ ne može izbjeći na vlasti, kao ni pobjednik izbora u RS.

Ne znam jesam li nejasna, ali - moj glas su dobili da bi promijenili vlast koliko mogu. Nažalost, moj glas ne može izbaciti sve tri etničke stranke, samo jednu :)
Ja sam samo hotio reci da je mnogo posteniji odgovor onaj koji je dao drug profi. Glasao sam da izbace SDA iz vlasti. I to je to. Kakvi kurci palci, borba za bolji zivot, necu sa kriminalcima (jer hocu) necu sa nacionalistima (jer hocu), itd da ne nabrajam.

Dakle, jedini motiv je da SDA ne bude u vlasti.
User avatar
basicm
Posts: 10461
Joined: 16/01/2012 21:38

#54995 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by basicm »

Dok HDZ i SNSD ne smetaju? Samo SDA?
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#54996 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Anquilla »

palermo wrote: 27/01/2023 10:57
Anquilla wrote: 27/01/2023 10:50

Svi glasaju nadajući se da će stranka za koju glasaju biti dio vlasti.

Da sam mislila da će sa SDA u vlast, ne bih ni glasala za njih.
Dovoljno pratim politiku da znam da se HDZ ne može izbjeći na vlasti, kao ni pobjednik izbora u RS.

Ne znam jesam li nejasna, ali - moj glas su dobili da bi promijenili vlast koliko mogu. Nažalost, moj glas ne može izbaciti sve tri etničke stranke, samo jednu :)
Ja sam samo hotio reci da je mnogo posteniji odgovor onaj koji je dao drug profi. Glasao sam da izbace SDA iz vlasti. I to je to. Kakvi kurci palci, borba za bolji zivot, necu sa kriminalcima (jer hocu) necu sa nacionalistima (jer hocu), itd da ne nabrajam.

Dakle, jedini motiv je da SDA ne bude u vlasti.
Reci mi ti, za koga da glasam da izbacim i SDA i HDZ i SNSD, sve jednim glasom?
Horke
Posts: 517
Joined: 20/11/2019 13:43

#54997 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Horke »

palermo wrote: 27/01/2023 10:41
Anquilla wrote: 27/01/2023 10:36 Da i ja izjavim da se ne osjećam izdano :)

Ne znam nijednog glasača NS koji je mislio da se Vlada FBIH i Vijeće ministara mogu konstituisati bez koalicije sa HDZ-om i SNSD-om, za koje se pretpostavljalo da će dobiti većinu.
A moj glas nisu dobili da pokušaju na sve načine da ostanu u opoziciji.
Pa ako je do vlasti, mogla je I sa SDA u vlast ??? Ili samo sa njima nije mogla ??
Samo sa njima nije mogla.
Osmi Socrates
Posts: 8106
Joined: 19/10/2020 15:33

#54998 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Osmi Socrates »

To što kod komšija ne možeš izvršiti deratizaciju pacova ne znači da to ne uradiš kod sebe, kad si već u prilici.

Što SDA nije izbacivala HDZ i SNSD iz vlasti?
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10719
Joined: 27/04/2021 22:52

#54999 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tramvajtrojka »

basicm wrote: 27/01/2023 10:58 Dok HDZ i SNSD ne smetaju? Samo SDA?
Da sta je tu cudno izbacuju se likovi iz svoje avlije prvo , demokratski je nakon 30 godina vlasti otici u opoziciju
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#55000 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

Opet suplja prica trojking bota, sto je tu novo?!
Sabina Ćudić: Naša stranka je rekla da neće ići sa SDA i u onu vlast u kojoj je nemoguće napraviti promjenu, a mislim da je to sa HDZ-om i SNSD-om. Naša stranka neće formirati vlast na državnom nivou ako je čine i HDZ i SNSD. Sa SNSD-om Naša stranka nikako neće formirati vlast i ukoliko se HDZ ne može odvojiti od te stranke i ukoliko je to njihovo opredjeljenje mi nećemo u tome učestvovati. Dakle, HDZ ćemo izbjeći tamo gdje je i ako je moguće, ali Naša stranka neće učestvovati u formiranju vlasti sa SNSD-om, ne zbog kaprica već zbog toga što bismo postavili ljude na ministarske pozicije koji imaju odgovornost i cilj ne misle da bi to mogli postići sa SNSD-om na vlasti.
Damir Arnaut: Nećemo sa SDA i SNSD-om nikad!
Ja vam kažem, ja sam četiri godine proveo govoreći kako razbiti taj tronožac na način da se izbiju dvije noge. Ako dvije noge ostanu, HDZ i SNSD, ta vlast neće ništa napraviti ko god da uđe s njima.
:zzzz: :oops:
Locked