Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
luckypot
Posts: 2195
Joined: 04/09/2010 23:19

#5526 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by luckypot »

Bajić dao ostavku na mjesto predsjednika Naše stranke
Na sjednici Izvršnog odbora Naše stranke, održanoj 30. oktobra 2010, predsjednik Naše stranke Bojan Bajić je podnio ostavku na mjesto predsjednika stranke, uz obrazloženje da se osjeća odgovornim za neispunjena očekivanja stranke spram izbornog rezultata.
Bojan Bajić (Foto: Arhiv)
Bojan Bajić (Foto: Arhiv)
Do izbora novog rukovodstva će doći na izbornom kongresu stranke koji se očekuje u narednom periodu, a u skladu sa planom konsolidacije i jačanja Naše stranke, te pripreme za lokalne izbore 2012, saoćeno je.

"U skladu sa statutom stranke, te demokratskom političkom praksom, osjećam obavezu i odgovornost da se povučem sa pozicije predsjednika stranke, te da preuzmem dio vlastite odgovornosti za neispunjena očekivanja Naše stranke, kada je riječ o izbornom rezultatu. Ostajem privržen ideji i političkom programu Naše stranke, za koji držim da je jedini civilizacijski put za izlazak Bosne i Hercegovine iz dvodecenijske krize", izjavio je Bajić.
eto to je to i kraj price
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#5527 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fixer »

Posteno. Karakteran cin. Demokratski i dostojanstven. :thumbup: Zrtvovanje sebe radi politickog opismenjavanja politicke scene. Mada je ipak ovo dugorocan efekt.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5528 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by seln »

Jeste, trebalo bi Bajicu dati Nobelovu nagradu zbog ostavke. Sta je vama?
LDP je vec promijenila 3-4 predsjednika, pa opet niko ne glasa za njih.
Eto, taj nacin aplaudiranja sami sebi, to je uzrok propasti NS. Mi smo najbolji, mi smo prvi, mi smo sta ja znam..
User avatar
BolanBolan
Posts: 192
Joined: 14/06/2010 14:27
Location: "Get the fuck out of London, you dumb fucks. Get to Bruges."

#5529 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BolanBolan »

Ko je slijedeći?! =D
User avatar
no_pasaran
Posts: 804
Joined: 30/01/2010 19:34

#5530 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by no_pasaran »

Čestitam NS-u obezglavljenje ublehaške politike!

Još ako promijene politiku, izgrade vlastiti imidž i postanu nešto više od antiSDP stranke možda i bude nešto od njih. Iskreno se nadam jer SDP-u fakat treba pomoć lijevo orjentiranih stranaka.

Sretno sa reformom!
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#5531 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by fixer »

seln wrote:Jeste, trebalo bi Bajicu dati Nobelovu nagradu zbog ostavke. Sta je vama?
LDP je vec promijenila 3-4 predsjednika, pa opet niko ne glasa za njih.
Eto, taj nacin aplaudiranja sami sebi, to je uzrok propasti NS. Mi smo najbolji, mi smo prvi, mi smo sta ja znam..
Jesi siguran da nisi opisao one za koje ti navijas?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#5532 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Alfons Kauders »

alternativni wrote:Kad se vec spominje promjena politike, da se ukljucim. Citam na stranici Nase Stranke prijedlog promjene ustava.
8. Naša stranka smatra da Bosna i Hercegovina, kao multietnička zemlja njena tri konstitutivna naroda i njenih građana, mora imati jednog predsjednika. On će se birati po principu rotiranja mandata, i to tako da na svakim narednim izborima mora biti iz sastava drugog, odnosno trećeg konstitutivnog naroda, dok bi četvrti mandat pripadao predsjedniku koji se bira iz sastava nacionalnih manjina ili sastava građana i građanki koji se etnički ne izjašnjavaju, odnosno spadaju u sadašnju ustavnu kategoriju ostalih. Izbor predsjednika bio bi određen posebnim zakonskim procedurama, pri čemu bi one morale biti postavljene tako da sprečavaju bilo koji oblik etničke, polne, rodne ili ma kakve druge identitarne majorizacije, odnosno marginalizacije i diskriminacije.
Ovo bi znacilo da, ako je na ovim izborima pobijedio Meho Mehic, onda se narednih 12 godina Suljo Suljic ne moze kandidirati za predsjednika. Vjerovatno bi i ovakav zakon pao u Strazburu.

Pedja, zasto jednostavno ne predlozite jednog predsjednika i nek se kandiduje ko god hoce - kao u demokratskim drzavama.
nije vjerovatno vec sigurno... :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#5533 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Alfons Kauders »

luckypot wrote:
Bajić dao ostavku na mjesto predsjednika Naše stranke
Na sjednici Izvršnog odbora Naše stranke, održanoj 30. oktobra 2010, predsjednik Naše stranke Bojan Bajić je podnio ostavku na mjesto predsjednika stranke, uz obrazloženje da se osjeća odgovornim za neispunjena očekivanja stranke spram izbornog rezultata.
Bojan Bajić (Foto: Arhiv)
Bojan Bajić (Foto: Arhiv)
Do izbora novog rukovodstva će doći na izbornom kongresu stranke koji se očekuje u narednom periodu, a u skladu sa planom konsolidacije i jačanja Naše stranke, te pripreme za lokalne izbore 2012, saoćeno je.

"U skladu sa statutom stranke, te demokratskom političkom praksom, osjećam obavezu i odgovornost da se povučem sa pozicije predsjednika stranke, te da preuzmem dio vlastite odgovornosti za neispunjena očekivanja Naše stranke, kada je riječ o izbornom rezultatu. Ostajem privržen ideji i političkom programu Naše stranke, za koji držim da je jedini civilizacijski put za izlazak Bosne i Hercegovine iz dvodecenijske krize", izjavio je Bajić.
eto to je to i kraj price
posteno... s obzirom na rezultate, opravdano u najmanju ruku...

ostaje da se vidi da li ce se ns reformirati i ojacati... ili raspasti... ne furam kladionicu, ne znam kako ide s onim kvotama, ali mi se cini da su sanse 50:50...
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#5534 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Control panel »

pitanje je koliko ce jos ova stranka postojati. neka se ona dva zastupnika u KS pridruze SDP-u to bi im bilo najpametnije.
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#5535 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Dozer »

@alternativni
Eee...to ne moze. Nije Daytonski, ili ti - po Ustavu.
Da ne govorimo o tome da bi se takvim potezom i zagovaranjem takve ideje i koncepta direktno udarilo na etnicke "postavke" BiH.

Gornja konstrukcija, ako cemo biti iskreni i realni, najblaze receno je - smijesna.
Dio recenice, koji glasi: "...kao multietnička zemlja njena tri konstitutivna naroda i njenih građana..." nedvosmisleno pokazuje da NS i dalje drzi trag postojeceg stanja. O kakvim promjenama se onda prica? NS da zaista zeli i misli uvesti promjene, ova recenica bi trebalo da glasi: "...kao demokratska zemlja svih njenih gradjana, bez obzira na njihovu etnicku, nacionalnu ili vjersku pripadnost...".

Konstrukcija, ili prijedlog NS iz gornjeg teksta, po kojem bi bio samo 1 predsjednik koji bi se birao na 4 godine, i to opet iz redova konstitutivnih naroda (opet smo u konstutivcima...), na sta otpadaju 3 mandata (12 godina), dok bi cetvrti mandat pripao "ostalima" (pri cemu sumnjam da bi konstitutivci dozvolili da bilo ko od "ostalih" upadne u prva 3 mandata, i sve pod uslovom da konstitutivni uopste pristanu na ovakav "rezim"), moze se posmatrati na dva nacina.

Prvi nacin je da bi se ovime konstitutivcima omogucilo da svi pojedinacno tokom 4 godine pripadajucih mandata prave opstrukcije kakve god im padnu na pamet, a s ciljem diskreditacije drzave u svijetu. Znamo na koga se misli.

Drugi nacin je taj da bi se ovime ustolicila konstitutivnost tri naroda u BiH za narednih par decenija, pri cemu, i dugorocno gledano, oni koji nisu konstitutivni, tj. "ostali", idu u "zamrzavanje".

Na kraju, i da konacno zavrsim sa ucescem na ovoj temi - time sto se NS, kao stranka liberalno-socijalnog i gradjanskog opredjeljenja, uopste upustila u pricu o konstitutivnima, kao i onima koji to ocito nisu (ostali), NS se samo priklonila postojecem stanju u drzavi, i time vrlo direktno usla u krug sa onima koji nemilice krse masu ljudskih prava bar 100.000 gradjana ove drzave, koji jednostavno ne zele da se prikljuce ni jednom etnickom toru i time postanu samo jedna od poslusnih ovaca koje bleje onako kako im etnicke vodje kazu.
Sve price koje smo ovdje mogli procitati o tome kako to nije tako i kako se NS zalaze za postivanje ljudskih prava, padaju u vodu na samo par recenica koje smo ovdje mogli procitati, sto od p.k., sto od nekih drugih iz NS.
Vec sam puno puta ranije rekao da ljudi u NS ne razumiju sustinu BH problema, koji se ogleda upravo u ovim nekakvim famoznim konstitutivnim i onima koji to nisu, a time se dolazi do totalno diskriminatornog Ustava koji pod hitno treba mijenjati, i to ne bilo kako ili samo malo, onako kozmeticki i reda radi, nego totalno sustinski, pri cemu bi se "konstitutivni narodi" kao termin skroz izbacili iz Ustava, a zamijenio bi ih termin "konstitutivni gradjani". I kraj price. Nema majorizacije, svi su isti i jednaki, itd. itd.

Pozdrav, i sa srecom.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#5536 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Corto Maltese »

Control panel wrote:pitanje je koliko ce jos ova stranka postojati. neka se ona dva zastupnika u KS pridruze SDP-u to bi im bilo najpametnije.
Ili da preskoče tu fazu i direktno stupe u redove nekog od SDP-u prihvatljivih partnera? (lista je duga, pa da ne nabrajam)

Sve u svemu, NS je zadala nekoliko modela ponašanja, koji odavno nisu prisutni u BH politici, a i u društvu uopšte.
Pod jedan, skinuli su anatemu predizbornog međuentiteskog koaliranja. (baš me zanima kakve bi reakcije bile na sastanak, recimo, Damira Hadžića sa predstavnicima SDS-a, da se održao mjesec dana prije izbora. Ovako, u postizbornom ruhu, to ispade sasvim benigno)
Pod dva, bili su toliko bogohulni, da dozvole da im predsjednik stranke da ostavku zbog toga što nije ispunio očekivanja. Dugo će BH političari proklinjati Bojana Bajića zbog toga što je uveo kategoriju samokritike i lične odgovornosti u BH politiku. Ružnim kletvama će ga proklinjati, ali zalud im trud. Od danas znamo da može i tako.
User avatar
Real Khan
Posts: 2552
Joined: 23/11/2006 10:58
Location: Cyber-skyscraper

#5537 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Real Khan »

Corto Maltese wrote:
Control panel wrote:pitanje je koliko ce jos ova stranka postojati. neka se ona dva zastupnika u KS pridruze SDP-u to bi im bilo najpametnije.
Ili da preskoče tu fazu i direktno stupe u redove nekog od SDP-u prihvatljivih partnera? (lista je duga, pa da ne nabrajam)

Sve u svemu, NS je zadala nekoliko modela ponašanja, koji odavno nisu prisutni u BH politici, a i u društvu uopšte.
Pod jedan, skinuli su anatemu predizbornog međuentiteskog koaliranja. (baš me zanima kakve bi reakcije bile na sastanak, recimo, Damira Hadžića sa predstavnicima SDS-a, da se održao mjesec dana prije izbora. Ovako, u postizbornom ruhu, to ispade sasvim benigno)
Pod dva, bili su toliko bogohulni, da dozvole da im predsjednik stranke da ostavku zbog toga što nije ispunio očekivanja. Dugo će BH političari proklinjati Bojana Bajića zbog toga što je uveo kategoriju samokritike i lične odgovornosti u BH politiku. Ružnim kletvama će ga proklinjati, ali zalud im trud. Od danas znamo da može i tako.
Hajde što ljudi koji ne razumiju politiku pokušavaju se baviti istom, ali zar je moguće imati tako kratko pamćenje?! Zar smo zaboravili Rasima Kadića koji je podnio ostavku na čelu LDS-a? Dajte ljudi ne laskajte sebi da ste toliko inovativni i nenadjebivi... :zzzz:

Pitanje za p.k.: Kada misliš i ti podnijeti ostavku, jer si jednako odgovoran za izborni neuspjeh svoje stranke? To što si osvojio mandat, nimalo te ne amnestira...Isto pitanje ide i Fadilu Šeri...
Ili i te odgovore mogu "potražiti negdje na web stranici Naše stranke" :D
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#5538 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

real khan

Do kraja godine bice sazvan Kongres koji ce izabrati predsjednika i GO koji ce potom izabrati IO.
Dakle, tada ce biti glasano o povjerenju clanovima IO, pa i mom statusu.

p.k.
Abacija
Posts: 4493
Joined: 11/01/2008 05:06
Location: Haustor

#5539 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Abacija »

Pedja Kojovic wrote:real khan

Do kraja godine bice sazvan Kongres koji ce izabrati predsjednika i GO koji ce potom izabrati IO.
Dakle, tada ce biti glasano o povjerenju clanovima IO, pa i mom statusu.

p.k.
Hebote koji primjer ignorancije. :shock: @Khan ga pita o podnosenju ostavke a ovaj prica o kongresu stranke i izvrsnom odboru. :-) Sto u prevodu znaci - @Pedja Kojovic puca na Bajicevo mjesto. Zivi bili pa vidjeli. ;-)
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#5540 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

Sto se tice savjeta koji su ovdje iznoseni...
Naravno da je ova komunikacija-vasi stavovi, kritike i savjeti - bila dvostrana.
Osim sto je nekad ucinila da, suocen sa boljom argumentacijom, korigujem svoj stav o necemu, ja sam
ih na sastancima organa stranke pokusavao sumirati i predstaviti kao stav jedne-nama veoma vazne-grupe glasaca.
(Koliko sam ja bio u stanju vase argumente predstaviti adekvatno - ne znam, ali trudio se jesam).
Ponekad se medjutim jednostavno radilo o tome da se ne slazemo.
U svakom slucaju...
Jedan, od mnogobrojnih, organizacionih "problema" NS-a je cinjenica da stranka nema nijednog zaposlenog.
(Naravno, moze se reci - i to je tacno - da se stranka pokazala nesposobnom da "nabavi novac" - ponuda je bilo ali uslovi pod kojima je nudjen nama nisu prihvatljivi). Ta cinjenica - da je stranka volonterska - je razlog zbog kojeg mnoge ideje nisu realizovane ili se to nije dogodilo na pravi nacin i u pravo vrijeme.
Ljudi koji su na sebe najveci teret, u smislu, organizacije stranke, su dvije i po godine, "zamrznuli" svoje egzistencijalne probleme i posvetili se NS-u na volonterskoj bazi.Takav stepen posvecenosti, takvu zrtvu, da tako kazem, bilo je nemoguce traziti od velikog broja ljudi, na tako dugo vrijeme.
Ovo spominjem iz sljedeceg razloga...
Neke od ideja i savjeta koje su dosli sa ovog foruma bilo je nemoguce realizirati upravo zbog toga. Jednostavno nismo imali ljude koji svo ili veliki dio svog vremena mogu posvetiti njihovoj realizaciji.

Nas osnovni cilj na ovim izborima je bio da ulaskom u zakonodavnu vlast omogucimo "kolku-tolku" profesionalizaciju stranke i to ce, nadam se, nakon ovih izbora po prvi put i biti moguce.

p.k.
User avatar
Altsa
Posts: 7337
Joined: 19/03/2004 18:31

#5541 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Altsa »

jasno se moglo predvidjeti da ce stranka koja je usputni posao velikoj velicini iz te stranke se raspasti...sa programom koji se zasnivao na pljuvanju po sdp koji je realno najblizi ns nisu mogli nista drugo ni ocekivati...najbolje im je da se uhvate filmova, novinarstva i pozorista a da politiku ostave sposobnijim ljudima koji na zalost nisu unjihovoj stranci...zali boze glasova koje su oduzeli od SDP-a.
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#5542 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

abacija

Postoje ostavke koje su moralni cin, a postoje i
ostavke/odlasci iz stranke koje su nacin da se "operu ruke" i da se NE preuzme odgovornost.
Konsolidaciju i reorganizaciju stranke moguce je uraditi demokratski i transparentno samo ukoliko organi stranke funkcionisu i ukoliko su u stanju da donose legitimne odluke u skladu sa statutom.

Ko god bude izabran da zamjeni Bojana - nece mu biti lako.
Bojan je postavio izuzetno visoke moralne i radne standarde.
(O teskocama - od bezbjedonosnih, pa do egzistencijalnih - koje je imao kao predsjednik NS-a, on nikad nije govorio javno). Sto se tice mojih stranacko predsjednickih ambicija...nema ih.

Ukratko, ja necu biti novi predsjednik stranke.
(Necu se kandidovati - niti bih prihvatio da budem kandidat)

p.k.
User avatar
Diogen_iz_Sinope
Posts: 180
Joined: 14/10/2010 13:37

#5543 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Diogen_iz_Sinope »

Ne vidim razloga za sto bi Pedja trebao podnijeti ostavku kad on ima bolji rezlotat od stranke?? Ne kontam.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#5544 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Corto Maltese »

Real Khan wrote:
Corto Maltese wrote:
Control panel wrote:pitanje je koliko ce jos ova stranka postojati. neka se ona dva zastupnika u KS pridruze SDP-u to bi im bilo najpametnije.
Ili da preskoče tu fazu i direktno stupe u redove nekog od SDP-u prihvatljivih partnera? (lista je duga, pa da ne nabrajam)

Sve u svemu, NS je zadala nekoliko modela ponašanja, koji odavno nisu prisutni u BH politici, a i u društvu uopšte.
Pod jedan, skinuli su anatemu predizbornog međuentiteskog koaliranja. (baš me zanima kakve bi reakcije bile na sastanak, recimo, Damira Hadžića sa predstavnicima SDS-a, da se održao mjesec dana prije izbora. Ovako, u postizbornom ruhu, to ispade sasvim benigno)
Pod dva, bili su toliko bogohulni, da dozvole da im predsjednik stranke da ostavku zbog toga što nije ispunio očekivanja. Dugo će BH političari proklinjati Bojana Bajića zbog toga što je uveo kategoriju samokritike i lične odgovornosti u BH politiku. Ružnim kletvama će ga proklinjati, ali zalud im trud. Od danas znamo da može i tako.
Hajde što ljudi koji ne razumiju politiku pokušavaju se baviti istom, ali zar je moguće imati tako kratko pamćenje?! Zar smo zaboravili Rasima Kadića koji je podnio ostavku na čelu LDS-a? Dajte ljudi ne laskajte sebi da ste toliko inovativni i nenadjebivi... :zzzz:

Pitanje za p.k.: Kada misliš i ti podnijeti ostavku, jer si jednako odgovoran za izborni neuspjeh svoje stranke? To što si osvojio mandat, nimalo te ne amnestira...Isto pitanje ide i Fadilu Šeri...
Ili i te odgovore mogu "potražiti negdje na web stranici Naše stranke" :D
Brzina padanja u zaborav je obrnuto proporcionalna medijskoj pokrivenosti. Kada je Rasim Kadić dao ostavku, to je bila vijest sa 28-me strane novina, i za podnevne informativne emisija. Bajićeva ostavka je na prvim stranama novina, i na centralnim TV emisijama. Zašto je tako, da li je to opravdano ili ne, to je druga priča. Razlika u medijskoj pokrivenosti pravi i razliku između kratkog i dugog pamćenja.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#5545 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by madner »

Mislim da su izbori sve rekli o odjeku i dosegu NS, ali ljepo se tjesiti :D
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#5546 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pemanapemani »

Ode Bojan. Nakon njegove ostavke država će napokon krenuti naprijed. Nema više NS RS i četnika iz Foče. Od 225 stranica teme, 200 je bilo pljuvanje po NS i njenim članovima, vrhunskim izdajicama, plaćenicima, i ko zna šta još.
Napokon će se moći formirati vlast sa Bosićem i patriotskim SDS-om, fašistom koji negira genocid, poglavnikom...
Napokon će i CIK izaći sa konačnim rezultatima izbora, jer dok je Bajić bio prisutan postojale su opravdane sumnje da je moguća malverzacija itd.
Nadam se da se NS raspadne na paramparčad i nikad više ne sastavi.
Sada je pravo vrijeme da se izdajicama ispostavi račun za sabotiranje gore navedene probosanske koalicije za sveopšte dobro.

Zemlju nam sjebaše papci, pravi smo, glupi smo Bosanci.
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#5547 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Control panel »

Boom71 wrote:Dugo sam clan NS,
a sto se nasmijah. a stranka postoji pravo dugo.
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#5548 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Control panel »

Diogen_iz_Sinope wrote:Ne vidim razloga za sto bi Pedja trebao podnijeti ostavku kad on ima bolji rezlotat od stranke?? Ne kontam.
kako ima bolji rezultat od stranke (9745 glasa) kada je on dobio 1004 glasa. zadnji 39-ti u SDP-u ima preko 1300 glasova. toliko o pedjinoj snazi.
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#5549 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by edinbug »

Dragi Boze, 226 stranica, zasto???
User avatar
Diogen_iz_Sinope
Posts: 180
Joined: 14/10/2010 13:37

#5550 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Diogen_iz_Sinope »

Control panel wrote:
Diogen_iz_Sinope wrote:Ne vidim razloga za sto bi Pedja trebao podnijeti ostavku kad on ima bolji rezlotat od stranke?? Ne kontam.
kako ima bolji rezultat od stranke (9745 glasa) kada je on dobio 1004 glasa. zadnji 39-ti u SDP-u ima preko 1300 glasova. toliko o pedjinoj snazi.
sorry lapsus, mislio sam na prosjek stranke...ipak je upao u Kantonalnu sto velikoj vecini nije.
Locked