Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#1376 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zavrzlama »

sorge_sa wrote:rece zavrzlama
nesto mi puno slicnosti izmedju Tadicevog papagajskog "srbija je za svaki dogovor kojeg postignu tri naroda"

i parole Nase stranke" Ustav BIH se jedino moze mijenjati odredjenom parlamentarnom procedurom i dogovorom svih naroda"

jedan narod nece BIH,jedan narod ratovao da nestane BIH,jednom narodu su Tadic i ala Tadici nametnuli tezu da je izgrdanja normalne BIH, bioloski neprijatelj srpskog naroda...o cemu mi ovdje razgovramo dragi Pedja..(kad kazem Pedja mislim na NS)
rece Real Khan
Za razliku od transparentnog Peđe Kojovića koji na forumu agitira (i neka agitira, ima pravo) za svoju stranku u cilju osvajanja vlasti na izborima, ja nemam te ambicije...tako da bih radije ostao na forumu anoniman. Kada odlučim da se i ja kandidujem, prvom ću tebi javiti pa opleti sa pitanjima i prozivkama :D
Mene je konkretno zanimao odgovor na ovo pitanje i nikada nisam dobio pravi odgovor nego sam fasovao salve pljuvačke od strane stranačkih vojnika, aktivista i simpatizera...ali i neka sam jer sam očigledno nekome zabio prst u oko pa sad svi na mene navalili :D

i sad kao Pedja agitira ovdje, a njih dvojica "nezavisnih" kao ne, ni slucajno, samopali samoubise se ovdje satima i danima da dokazu da je Nasa Stranka "kaka", "pu pu","pec pec","ne valja", normalni observer bi jednom napisao i zdravo djaci, ali ovi mamuzaju lipsalog konja do besvijesti, u redu je, u pravu ste, ok ste, razotkrili ste mucku podvalu i kukavicje jaje, svakako su minorni, zasto im poklanjate toliku paznju, ono produzis dalje lagano sa stilom,
ali avaj ali, ovi deputati po sluzbenoj duznosti,tamo iz staba, nas pravovjerno ispunjavajuci normu ubjedjuju u "ispravnost" ideja nalogodavaca
ma fulao si ...ja pisem u cast onih 100 000 i kusur poklanih i pobijenih samo zato sto se se drugacije zvali i stali u odbranu drzave BIH,i to u situaciji kad su bili i gladni i zedni i nenaoruzani i koji su svojim zrtvama osigurali da BIH opstane kao drzava,da bi danas neki licenmjerno preko njihovih zivota prihvacali kontra od onog z asta su oni ginuli..sta sad ja i mnogi drugi trebamo kad se ne puca i kad su probosanske snage 100x jace od njenih neprijatelja da u miru prihvatimo realnost,protiv koje su navedeni izgubili zivote....prije svakog svog posta se sjetim neduzno poginulih i ovih koji prozivljavaju traume od posljedica rata,pa tek tada napisem post..jakih muda u miru popustat pred aparthejdom..pitam se sta bi ovi iz NS pricali da su neprijatelji BIH dvaput brojniji od probosnaskih snaga ....tad nam nebi bilo ni potrebo da prihvacamo realnost jer nas nebi vjerovatno ni bilo..
User avatar
kiky
Posts: 4725
Joined: 13/02/2008 13:20

#1377 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kiky »

da li ste razmišljali da se ujedinite ili bar koalirate sa lds i gds ...
to bi bila zdrava koalicija ...
:shock:
User avatar
sorge_sa
Posts: 1088
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: sarajevo

#1378 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sorge_sa »

sakrivas se iza cifara, sakrivas se iza stradalih, da bi nam prodavao bubrege pod jaja, onaj koji je fulao si ti, fali ti postenja i iskrenosti, agresivno prodajes stranacku pricu, da imate te iste bubrege koje nam prodajete pod jaja pokrenuli bi temu na istom podforumu, sa svojom strankom u naslovu, ali lakse je ne izloziti se i razotkriti se
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#1379 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by jeza u ledja »

veljaca wrote:@ stric :

1. Bosna i Hercegovina treba biti uređena kao demokratska, multietnička, složena, funkcionalna i decentralizirana država sa tri nivoa vlasti: lokalnim, regionalnim/entitetskim i državnim. Nadležnosti ta tri nivoa trebaju biti usklađene sa političkom praksom Evropske unije, ..........

Mislim da je problem u prethodnim postovima i na prethodnim stranicama oko ovog povecanog ...
veljaca, "entitet" ne znaci nista drugo do regionalna jedinica. Ako nazivas nesto entitetom ne znaci da je on etnicki entitet. I kantoni su neka vrsta entiteta. Problem u BiH je sto nisu znali kako drugo nazvati RS i FBiH pa su upotrijebili rijec "entitet" u Dejtonu. Po meni, to je pokazatelj da je "entitet" predvidjen kao samo prijelazni oblik unutrasnjeg uredjenja.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#1380 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by jeza u ledja »

zavrzlama wrote: ja pisem u cast onih 100 000 i kusur poklanih i pobijenih samo zato sto se se drugacije zvali i stali u odbranu drzave BIH.
FUJ!! :-x
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#1381 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zavrzlama »

uh uh ..sve sami moralisti i Bosnobranitelji :-) :D

ma ja najbolje je niko nije kriv..hajmo dalje prihvatiti salonsku realnost,pa kasnije parole" sto se prihvacala realnost" kad bude kasno... isto sto se danas pucaju parole"Alija je potpisao rs"..ja ne koristim zrtve jer sam i sam bio zrtva agresije i saborac poginulih...ja imam respekta prema onim koji nisu docekali kraj rata i da gledaju kompletan velikosrpksi politicki i vojni vrh u Hagu...a vi salonci se sami prepoznate u mojim postovima..samo naprijed ,tu sam ja da vam kontriram:wink:

oni sto leze po masovnim grobnicama ,bi se sigurno slagali sa vama saloncima,koji i dan danas prodajete salonsku pricu o realnosti prihvacanja stanja etnickim ciscenjem i genocidom stvorenim....bas se pitam ko se treba da sramoti :wink:
Last edited by zavrzlama on 16/04/2010 21:25, edited 1 time in total.
User avatar
BiH-x
Posts: 2193
Joined: 18/07/2008 22:09

#1382 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BiH-x »

zavrzlama wrote:ma fulao si ...ja pisem u cast onih 100 000 i kusur poklanih i pobijenih samo zato sto se se drugacije zvali i stali u odbranu drzave BIH,i to u situaciji kad su bili i gladni i zedni i nenaoruzani i koji su svojim zrtvama osigurali da BIH opstane kao drzava,da bi danas neki licenmjerno preko njihovih zivota prihvacali kontra od onog z asta su oni ginuli..sta sad ja i mnogi drugi trebamo kad se ne puca i kad su probosanske snage 100x jace od njenih neprijatelja da u miru prihvatimo realnost,protiv koje su navedeni izgubili zivote....prije svakog svog posta se sjetim neduzno poginulih i ovih koji prozivljavaju traume od posljedica rata,pa tek tada napisem post..jakih muda u miru popustat pred aparthejdom..pitam se sta bi ovi iz NS pricali da su neprijatelji BIH dvaput brojniji od probosnaskih snaga ....tad nam nebi bilo ni potrebo da prihvacamo realnost jer nas nebi vjerovatno ni bilo..
:thumbup: :bih:
uh uh ..sve sami moaralisti i Bosnobranitelji

ma ja najbolje je niko nije kriv..hajmo dalje prihvatiti salonsku realnost,pa kasnije parole" sto se prihvacala realnost" kad bude kasno... isto sto se danas pucaju parole"Alija je potpisao rs"..ja ne koristim zrtve jer sam i sam bio zrtva agresije i saborac poginulih...ja imam respekta prema onim koji nisu docekali kraj rata i da gledaju kompletan velikosrpksi politicki i vojni vrh u Hagu...a vi salonci se sami prepoznate u mojim postovima..samo naprijed ,tu sam ja da vam kontriram:wink:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#1383 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by HAVANA »

Ako je neko u mogućnosti da pomogne :sax:


http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 35&t=75378
User avatar
1gorstak
Posts: 4549
Joined: 27/01/2008 22:00

#1384 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by 1gorstak »

zavrzlama wrote: .... isto sto se danas pucaju parole"Alija je potpisao rs" .....
Mislim da insistiranje na bilo kakvom potpisu kojeg se iznudilo ratom nije korektno. Tacno je da mi ne trebamo biti ta strana koja ce ici u jednostrano krsenje mirovnog sporazuma, ali je sasvim legitimno traziti da se silom argumenta mijenja ono sto se nametnulo argumentom sile. To sto je nesto potpisano ne znaci da se ne moze traziti reviziju potpisanog. Nasa Stranka, ako zeli da bude prihvacena kao stranka promjena, mora traziti te promjene, mora podrzati rjesavanje problema zvanog zloupotreba entitetskog glasanja (sto evo i Brisel trazi). Ne moze se to pomesti pod tepih zbog mira u kuci, to nisu "promjene".
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55687
Joined: 15/12/2008 16:53

#1385 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

Popada danas maski dosta... :oops: Neka, bolje ikad nego nikad :D
User avatar
KadSeMrtviProbudimo
Posts: 533
Joined: 09/09/2009 15:54
Location: mešihat nevjerne zajednice

#1386 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by KadSeMrtviProbudimo »

1gorstak wrote: ...traziti da se silom argumenta mijenja ono sto se nametnulo argumentom sile. To sto je nesto potpisano ne znaci da se ne moze traziti reviziju potpisanog".
Dokle smatraš da se može ići "unazad", do 1995, do 1993? Ili...
User avatar
1gorstak
Posts: 4549
Joined: 27/01/2008 22:00

#1387 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by 1gorstak »

KadSeMrtviProbudimo wrote:
1gorstak wrote: ...traziti da se silom argumenta mijenja ono sto se nametnulo argumentom sile. To sto je nesto potpisano ne znaci da se ne moze traziti reviziju potpisanog".
Dokle smatraš da se može ići "unazad", do 1995, do 1993? Ili...
Treba djelovati u okviru ustava i postojecih zakona a lobirati (od Vasingtona preko Brisela do Berlina) da se te zakone i ustavne odredbe mijenja. Ja ne trazim ukidanje entiteta i sta se vec narodu prodaje pod bubrege, trazim da se ogranici zloupotrebu entitetskog glasanja ... sto su i u Briselu identificirali kao jedan od kljucnih problema naseg drustva.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#1388 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by jeza u ledja »

1gorstak wrote:
KadSeMrtviProbudimo wrote:
1gorstak wrote: ...traziti da se silom argumenta mijenja ono sto se nametnulo argumentom sile. To sto je nesto potpisano ne znaci da se ne moze traziti reviziju potpisanog".
Dokle smatraš da se može ići "unazad", do 1995, do 1993? Ili...
Treba djelovati u okviru ustava i postojecih zakona a lobirati (od Vasingtona preko Brisela do Berlina) da se te zakone i ustavne odredbe mijenja. Ja ne trazim ukidanje entiteta i sta se vec narodu prodaje pod bubrege, trazim da se ogranici zloupotrebu entitetskog glasanja ... sto su i u Briselu identificirali kao jedan od kljucnih problema naseg drustva.
Kad se krenulo s takvim promjenama prije 4 godina gospodin Silajdzic ih je stopirao, iako bi njima izmedju ostalog procenat potreban za entitetski veto bio smanjen. Ne, on je htio da se to 'skroz ukine'. Nakon toga Dodik je radikalno promjenio pricu i dosli smo tu gdje smo sad. Pomocu ovih trikova obojici je porastao rejting na izborima koji su odrzani nekoliko mjeseci kasnije.
User avatar
sorge_sa
Posts: 1088
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: sarajevo

#1389 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sorge_sa »

zavrzlama
oni sto leze po masovnim grobnicama ,bi se sigurno slagali sa vama saloncima,koji i dan danas prodajete salonsku pricu o realnosti prihvacanja stanja etnickim ciscenjem i genocidom stvorenim....bas se pitam ko se treba da sramoti :wink:


samoprozvani casni dopisnice, da imas iole pristojnosti ne bi se pozivao tako olako na one na koje ne bi trebao, jer to nije bitno za temu ovog podforuma, i ne bi tako olako dodjeljivao ljudima o kojima nista ne znas, etikete salonaca, ali posto iz svake tvoje recenice izbija nedoraslost raspravi, zaobici cu te u svakoj sljedecoj raspravi, vec od prvih stranica, stranacke junose i neovisni samopriznati analiticari, gledaju u kasike i prognoziraju propast Nase stranke na izborima na oktobru, kako ce taj nemoralni i nedostojni projekat zavrsiti na povijesnom smetljistu, gdje ce istrunuti kao sto i zasluzuje, ok postujem te prognoze, iako ne vjerujem u te stranacki motivirane kasike, ali iznova i iznova se vracat i onda vec grogiranog protivnika kao fol cipelarit dok je na podu, malo mi je nelogicno, ima tu i straha nekog, helem nejse, nastavite i dalje, a tebe molim da nam nakacis to "cage" ovlascenja, ko te je i kad ovlastio, kojim dekretom, dopisom, pa da znamo s kim i kako imamo cast, da cisto malo uozbiljimo pricu
Moraless
Posts: 103
Joined: 06/05/2008 22:16

#1390 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Moraless »

ja ne znam dal je neko vec napisao negdje, nisam vidjeo, al imam jedno pitanje ?
gdje su se otvorile prostorije NSP-a u Sarajevu ? tj stranka Zdravka Krsmanovića
s obzirom da je sam izrekao da je najblizi Našoj stranci po programu, volio bi otici do njih da vidim kakvi su !!
ako zna neko hvala unaprijed..

koje je vase misljenje o njima ?
User avatar
KadSeMrtviProbudimo
Posts: 533
Joined: 09/09/2009 15:54
Location: mešihat nevjerne zajednice

#1391 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by KadSeMrtviProbudimo »

Moraless wrote:ja ne znam dal je neko vec napisao negdje, nisam vidjeo, al imam jedno pitanje ?
gdje su se otvorile prostorije NSP-a u Sarajevu ? tj stranka Zdravka Krsmanovića
s obzirom da je sam izrekao da je najblizi Našoj stranci po programu, volio bi otici do njih da vidim kakvi su !!
ako zna neko hvala unaprijed..
koje je vase misljenje o njima ?
"Šentada", na spratu iza apoteke Leko, Novo Sarajevo.
nepodobnivlah
Posts: 1
Joined: 17/04/2010 03:42

#1392 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by nepodobnivlah »

Tri pitanja za g. Kojovica:

1.Ako Nasa Stranka pobijedi na izborima i mora sjesti za isti stolnjak sa ljudima iz RS kakva ce biti njena pozicija po pitanju buducega uredjenja drzave BiH?

2.Kakav je stav Nase Stranke po pitanju dodjeljivanja drzavljanstva BiH "svakome turisti koji navrati"?

3.Po vasem realnome misljenju kakve sanse ima "treci blok" u RS na predstojecim izborima? (mislim po procentima)

hvala unaprijed

Nepodobni Vlah
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#1393 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

nepodobni vlah

1.Ako Nasa Stranka pobijedi na izborima i mora sjesti za isti stolnjak sa ljudima iz RS kakva ce biti njena pozicija po pitanju buducega uredjenja drzave BiH?

Vi vjerovatno mislite na "sjedenje za stolom" u parlamentu?, ali evo ja cu zamisliti da dan nakon izbora bukvalno sjednemo za stol sa pobjednicima izbora u RS-u?
Mi zelimo, a ne "moramo", sjesti sa ljudima iz RS-a. Nas bi fokus bio usmjeren na sljedece, mozda ne ovim redosljedom, ali....
Nadleznosti koje EU zahtijeva da moraju biti na drzavnom nivou se moraju prenijeti na drzavu BiH sto prije, dogovoriti strategiju ubrzanog ekonomskog razvoja, osnivanje zajednicke grupe za ustavne reformu koja bi radila i iznijela prijedloge koje su to opcije koje u ovom trenutku prihvatljive za sve a koje inkorporiraju sve sto je potrebno za ulazak u EU i odluku strasburskog suda, dogovor o mjerama vlada kojima bi se uspostavilo povjerenje u institucije sistema i omogucilo svakom gradjaninu BiH da bude ravnopravan na svaom pedlju BiH.

2.Kakav je stav Nase Stranke po pitanju dodjeljivanja drzavljanstva BiH "svakome turisti koji navrati"?

Procedura poklanjanja pasosa j neprihvatliva. Izuzetni slucajevi moraju zaista biti izuzetni.

3.Po vasem realnome misljenju kakve sanse ima "treci blok" u RS na predstojecim izborima? (mislim po procentima)

Rano je za takve prognoze. Ukoliko uspijemo organizovati tzv "treci blok" mislim da su sanse za znacajan broj mjesta u parlamentu RS-a jako dobre. Problem u RS-u je isti kao u federaraciji i ako uspijemo ubjediti ljude da su promjene moguce i da je odluka, bukvalno, u njihovim rukama, sve je moguce u oktobru. Sadasnja vlast se, izmedju ostalo, brani sirenjem uvjerenja medju glasacima da se "nista se moze promjeniti dok se ne promjeni Dayton" i "nikad se nista nece promjeniti" ili "treba glasat za one koje ce pobijediti na izborima, nemate vi sansi ",itd.


p.k.
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#1394 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

Danas cu, uglavnom, biti odsutan zbog...

U subotu, 17.aprila/travnja, 2010. u Sarajevu će se održati prvi Kongres Naše stranke, koji će okupiti 320 delegata iz cijele Bosne i Hercegovine. Na dnevnom redu Kongresa bit će usvajanje Manifesta Naše stranke, te Deklaracije o zaštiti prirodnih resursa kao javnog dobra, o ekonomskom razvoju BiH kao poduzetničkom društvu, o obrazovnoj i kulturnoj reformi, te o podršci građanskom aktivizmu.

p.k.
User avatar
1gorstak
Posts: 4549
Joined: 27/01/2008 22:00

#1395 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by 1gorstak »

jeza u ledja wrote:
1gorstak wrote:
KadSeMrtviProbudimo wrote:Dokle smatraš da se može ići "unazad", do 1995, do 1993? Ili...
Treba djelovati u okviru ustava i postojecih zakona a lobirati (od Vasingtona preko Brisela do Berlina) da se te zakone i ustavne odredbe mijenja. Ja ne trazim ukidanje entiteta i sta se vec narodu prodaje pod bubrege, trazim da se ogranici zloupotrebu entitetskog glasanja ... sto su i u Briselu identificirali kao jedan od kljucnih problema naseg drustva.
Kad se krenulo s takvim promjenama prije 4 godina gospodin Silajdzic ih je stopirao, iako bi njima izmedju ostalog procenat potreban za entitetski veto bio smanjen. Ne, on je htio da se to 'skroz ukine'.
Nas je problem zloupotreba entitetskog veta u Predstavnickom domu, ono sto se nudilo nije rjesavalo problem i zato je opravdano rusenje Aprilskog paketa. Na stranu sta Silajdzic zeli da ubaci u paket ustavnih reformi, govorim o tom sta ja ocekujem da se rijesi tim procesom. Potrositi ovu jednu ustavnu reformu za koju znamo da moramo imati na povrsne stvari nije u redu jer bjezanjem od problema taj problem delegiramo svojoj djeci.

Od Nase Stranke, ciji su mi kadrovi ideoloski puno blizi od odrtina poput Sadika Bahtica, ocekujem takve promjene. Ne treba nam jos istog.
User avatar
Kapisla
Posts: 77
Joined: 26/03/2010 07:58

#1396 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kapisla »

PEDI........


Upravo sam pročitao da je zatvoren Sarajevski aerodrom zbog nekakve magle i prašine pa kontam da je tolika prašina i magla se digle zbog prosipanja prašine u oči i maglovitostI politike koju prezentira Vaša Stranka.Preporučujem da vi to svoje šupljiranje što prije završite da bi se mogao aerodrom otvoriti pa da nastavimo normalno živjeti. I još jedno pitanje: Da li će taj vaš kongres donijeti i usvojiti kakav manifest o pravima i ravnopravnosti homoseksualaca sa normalnim ljudim. Te da li će homoseksualci moći da se ravnopravno sa drugima kandiduju putem Vaše stranke na predstojeće parlamentarne izbore.Jer po onome što sam mogao pročitati iz vašeg statuta vi ne priznajete nikakvu diskriminaciju pa su čak i seksualne slobode lična stvar. Ovo na pitam radi sebe(nedao bog) nego mi odgovor treba da upotpunim sliku o Vašoj Stranci.Jer na kraju krajeva ne vidim zašto i gay populacija ne bi mogla da ima svoju stranku kad već svi imaju svoje stranke. Onda bi mogli puno lakše organizovati queer festivale i parade ponosa kao što se to potpuno legalno radi u ostatku civilizovanog svijeta. :thumbup:
User avatar
1gorstak
Posts: 4549
Joined: 27/01/2008 22:00

#1397 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by 1gorstak »

Kapisla wrote: bla bla bla
Ja mislim da si ti aktivista Nase Stranke koji na forumu pokusava plasticnim primjerom prikazati svu zatucanost primitivaca koji se protive Nasoj Stranci. Jel' te Danis na ovo nagovorio ? :)
User avatar
Kapisla
Posts: 77
Joined: 26/03/2010 07:58

#1398 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kapisla »

gorštak itd


tema se zove Pitajte sve što vas interesuje. E ja samo koristim to pravo kao i mnogi drugi da bez vrijeđanja i uz puno uvažavanje teme pitam ono što me interesuje i nikad ničije pitanje ne komentarišem sa bla bla bla jer smatram da to nije učtivo.
User avatar
kafaac
Posts: 43
Joined: 14/03/2010 19:44

#1399 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kafaac »

Kako izgleda taj manifest o zastiti prirodnih resursa?

Solidarnost sa zivotinjama, prirodi i ekoloskim sistemima
Solidarnost s buducim generacijama
Solidarnosti sa svim ljudima svijeta

A sad zrtve djelovanja nacionalnih partija ili proizvod njivog djelovanja se vracaju na katalog ljudskih prava koji je ugradzen u ustav.A Kapisla ba :) pises nekad bas nebuloze ,sve ti pise u ljudskim pravima i ak hoces neku inicajativu otome nemoras opsirno pisati, dovoljno je da napises zelim da se mjenja taj dio mislim clan 2 ustava a sad jel PK prava adresa il je ona UN .
A Pk bi ti mogo pomoc ak bi uso u parlament pa da radi svoj posao da bude tvoj predstavnik i da saslusa tvoje zahtjeve i da je predolzi na onom mjestu gdje treba, ak bi se on slozio sa tvojom inicijativom .
nenadjebivi
Posts: 17
Joined: 27/03/2010 15:42

#1400 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by nenadjebivi »

zasto vase vskao saopstenje lici na saopstenja od SDP-a ili se moze reci da je kopija. i zasto svi vasi programi su isti kao i programi SDP-a. jeli i to prekopirano. da skratim prica vam je ista kao i prica od SDP-a.
Locked