Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55777
Joined: 15/12/2008 16:53

#48426 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 14:56
ultima_palabra wrote: 17/02/2021 14:53 A Ceda podrzava Vucica koji podrzava Dodika. Nije govno nego se pas posro.
Ja vjerujem da vam je Dodik blizi od Cede, pokazali ste.

Sve u dure..... Ovo govorim zbog ljudi koji nisu bili svjesni.
Pa si dosao ti iz Skandinavije da otvoris oci ovim nesvjesnim. Aferim.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55777
Joined: 15/12/2008 16:53

#48427 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

Porodice Foht wrote: 17/02/2021 16:52 ''Ne mogu to komentarisati jer ne znam šta s dešavalo unutra. Znam samo da sam razgovarao sa mnogo ljudi u posljednja 24 sata i da još nisam naišao na osobu koja podržava ovu njihovu odluku, istakao je Gratz.''

Ako je ovo uvecano tacno, a ne sumnjam bas toliko u Muhameda, covjek mes'cini posti i klanja ponekad, onda bi se Sabina i Pedja malo trebali zabrinuti o putu kojim vode stranka. I dalje mislim da Sabina u velikom broju gura stranku u ponor a Pedja je popustljiv i zarad mira u kuci puno stvari gura pod tepih. Mene nece jos uvijek izgubiti, iako mi je Mostar izazvao gorcinu u stomaku, ali stranka je na ozbiljnom raskrscu.
Mozda se zatvorio u Mehmeda Spahe i ne izlazi vani.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48428 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

BHCluster wrote: 17/02/2021 16:32 Ta kae, Kojovic nazvao Izetbegovica i ponudio mu Helezov plan o rotaciji gradonacelnika, Izetbegovic prihvatio a one NS odbije. Principijelno! :mrgreen:
Ostali su principjeli u odnosu na HDZ.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55777
Joined: 15/12/2008 16:53

#48429 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

Dajte covjeku kolacic.
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#48430 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by aratet »

Evo ja kao neko ko je glasao za NS sam razočaran ovim u Mostaru pa ću sljedeće izbore glasati za SDA jer vole BiH, to su dokazali time što ne silaze s vlasti, a i Bakir je sexy.
palermo
Posts: 22415
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#48431 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

Hakiz wrote: 17/02/2021 15:55 Kaže Kojović za TVSA da će Kanton SA nabaviti sam vakcine, i to, kako se čini, 200.000 ruskih vakcina. Je li to ide preko Vučića ili Dodika, samo da ne ide preko Srebrene maline :lol:

Ja ne vjerujem ni Rusima ni Kinezima, ne vjerujem podacima država koje ubijaju ili zatvaraju kada ih se kritikuje ili ispituje, tako da hoću Pfizerovu.

Usput, koliko koštaju te ruske? Mislim, ne u novcu, nego šta još se isporučuje uz vakcine, kakv ruski uticaj u Kantonu dolazi uz vakcine? Nije, valjda, da neko misli da dolaze samo vakcine?

Meni se taj potez četvorke, pa i NS-a kao njenog dijela, ne sviđa i to je za mene lično veliki minus za 2022.
Ja bih sutra primio rusku vakcinu. Nemam nikakvih problema sa tim. Kad može toliko svijeta mogu i ja.
Al me ovo interesuje.

Da li je Predrag Kojović predsjednik lokalne sarajevske stranke ili je predsjednik stranke koja pretendira da se bavi čitavom Bosnom i Hercegovinom. Ili makar Federacijom. Ako je ovo prvo, onda ova izjava ima smisla, čovjek se bori za sarajlije, svoje glasače, a za durge ko ih jebe. Ako je ovo drugo, onda bih ga pitao, a šta ćemo sa bugojancima, travničanima, bišćanima, eto...mostarce i ne spominjem (mi ćemo se već snaći, ako mogu već sarajlije) imaju li oni pravo na vakcinu.....ili njima tek kada se podmire njegovi glasači.....
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55777
Joined: 15/12/2008 16:53

#48432 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

palermo wrote: 17/02/2021 18:12
Hakiz wrote: 17/02/2021 15:55 Kaže Kojović za TVSA da će Kanton SA nabaviti sam vakcine, i to, kako se čini, 200.000 ruskih vakcina. Je li to ide preko Vučića ili Dodika, samo da ne ide preko Srebrene maline :lol:

Ja ne vjerujem ni Rusima ni Kinezima, ne vjerujem podacima država koje ubijaju ili zatvaraju kada ih se kritikuje ili ispituje, tako da hoću Pfizerovu.

Usput, koliko koštaju te ruske? Mislim, ne u novcu, nego šta još se isporučuje uz vakcine, kakv ruski uticaj u Kantonu dolazi uz vakcine? Nije, valjda, da neko misli da dolaze samo vakcine?

Meni se taj potez četvorke, pa i NS-a kao njenog dijela, ne sviđa i to je za mene lično veliki minus za 2022.
Ja bih sutra primio rusku vakcinu. Nemam nikakvih problema sa tim. Kad može toliko svijeta mogu i ja.
Al me ovo interesuje.

Da li je Predrag Kojović predsjednik lokalne sarajevske stranke ili je predsjednik stranke koja pretendira da se bavi čitavom Bosnom i Hercegovinom. Ili makar Federacijom. Ako je ovo prvo, onda ova izjava ima smisla, čovjek se bori za sarajlije, svoje glasače, a za durge ko ih jebe. Ako je ovo drugo, onda bih ga pitao, a šta ćemo sa bugojancima, travničanima, bišćanima, eto...mostarce i ne spominjem (mi ćemo se već snaći, ako mogu već sarajlije) imaju li oni pravo na vakcinu.....ili njima tek kada se podmire njegovi glasači.....
Kakva zamjena teza :D Pa zar nisu cekali dovoljno da visi nivoi nesto urade? Posto je ocigledno da ne rade nista, onda se valjda svako treba pobrinuti za sebe.

Ovo je isto kao da u ratu kad je nestalo grijanja prigovaras komsiji sto je nabavio drva, a nije se pobrinuo za citavu zgradu.

BTW, slazem se sa Hakizom kad su u pitanju vakcine.
statixx
Posts: 8814
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#48433 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by statixx »

A zasto SDA nije prihvatila ponudu NiPa da koaliraju u opcinama SBKa vec je izabrala HDZ. Tu cak ima logike jer se vlada vecinom sto u Mostaru nije slucaj.

Ovom logikom najbolje da imamo tri stranke pa da izbori dodju kao popis stanovnistva.
palermo
Posts: 22415
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#48434 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

[yt][/yt]
ultima_palabra wrote: 17/02/2021 18:20
palermo wrote: 17/02/2021 18:12
Hakiz wrote: 17/02/2021 15:55 Kaže Kojović za TVSA da će Kanton SA nabaviti sam vakcine, i to, kako se čini, 200.000 ruskih vakcina. Je li to ide preko Vučića ili Dodika, samo da ne ide preko Srebrene maline :lol:

Ja ne vjerujem ni Rusima ni Kinezima, ne vjerujem podacima država koje ubijaju ili zatvaraju kada ih se kritikuje ili ispituje, tako da hoću Pfizerovu.

Usput, koliko koštaju te ruske? Mislim, ne u novcu, nego šta još se isporučuje uz vakcine, kakv ruski uticaj u Kantonu dolazi uz vakcine? Nije, valjda, da neko misli da dolaze samo vakcine?

Meni se taj potez četvorke, pa i NS-a kao njenog dijela, ne sviđa i to je za mene lično veliki minus za 2022.
Ja bih sutra primio rusku vakcinu. Nemam nikakvih problema sa tim. Kad može toliko svijeta mogu i ja.
Al me ovo interesuje.

Da li je Predrag Kojović predsjednik lokalne sarajevske stranke ili je predsjednik stranke koja pretendira da se bavi čitavom Bosnom i Hercegovinom. Ili makar Federacijom. Ako je ovo prvo, onda ova izjava ima smisla, čovjek se bori za sarajlije, svoje glasače, a za durge ko ih jebe. Ako je ovo drugo, onda bih ga pitao, a šta ćemo sa bugojancima, travničanima, bišćanima, eto...mostarce i ne spominjem (mi ćemo se već snaći, ako mogu već sarajlije) imaju li oni pravo na vakcinu.....ili njima tek kada se podmire njegovi glasači.....
Kakva zamjena teza :D Pa zar nisu cekali dovoljno da visi nivoi nesto urade? Posto je ocigledno da ne rade nista, onda se valjda svako treba pobrinuti za sebe.

Ovo je isto kao da u ratu kad je nestalo grijanja prigovaras komsiji sto je nabavio drva, a nije se pobrinuo za citavu zgradu.

BTW, slazem se sa Hakizom kad su u pitanju vakcine.
Ali Peđa je viši nivo, ili barem pretendira da je viši nivo. Ako to nije istina, peke, al onda tako i treba reći. U kontekstu ove aktuelne mostarske priče, onda je to trebao reći i mostarcima.

Ono, ja sam ljudi od lokalnog sarajevskog nivoa....nemojte mene u tu vašu priču
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#48435 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by high_volume »

Eto, došlo i to vrijeme da Peđa Kojović odlučuje koliko ćemo vakcina kupiti, i kojih, i za koga :lol: :lol: :lol:
palermo
Posts: 22415
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#48436 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

high_volume wrote: 17/02/2021 18:29 Eto, došlo i to vrijeme da Peđa Kojović odlučuje koliko ćemo vakcina kupiti, i kojih, i za koga :lol: :lol: :lol:
došlo

barem tako Peđa reče..
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48437 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

palermo wrote: 17/02/2021 18:25 [yt][/yt]
ultima_palabra wrote: 17/02/2021 18:20
palermo wrote: 17/02/2021 18:12

Ja bih sutra primio rusku vakcinu. Nemam nikakvih problema sa tim. Kad može toliko svijeta mogu i ja.
Al me ovo interesuje.

Da li je Predrag Kojović predsjednik lokalne sarajevske stranke ili je predsjednik stranke koja pretendira da se bavi čitavom Bosnom i Hercegovinom. Ili makar Federacijom. Ako je ovo prvo, onda ova izjava ima smisla, čovjek se bori za sarajlije, svoje glasače, a za durge ko ih jebe. Ako je ovo drugo, onda bih ga pitao, a šta ćemo sa bugojancima, travničanima, bišćanima, eto...mostarce i ne spominjem (mi ćemo se već snaći, ako mogu već sarajlije) imaju li oni pravo na vakcinu.....ili njima tek kada se podmire njegovi glasači.....
Kakva zamjena teza :D Pa zar nisu cekali dovoljno da visi nivoi nesto urade? Posto je ocigledno da ne rade nista, onda se valjda svako treba pobrinuti za sebe.

Ovo je isto kao da u ratu kad je nestalo grijanja prigovaras komsiji sto je nabavio drva, a nije se pobrinuo za citavu zgradu.

BTW, slazem se sa Hakizom kad su u pitanju vakcine.
Ali Peđa je viši nivo, ili barem pretendira da je viši nivo. Ako to nije istina, peke, al onda tako i treba reći. U kontekstu ove aktuelne mostarske priče, onda je to trebao reći i mostarcima.

Ono, ja sam ljudi od lokalnog sarajevskog nivoa....nemojte mene u tu vašu priču
Ti Palermo tek se ustao, cini mi se......pa ono kao u cudu, nista ne kontas :D

ovo je jos nevidjeno, da predsjednik jedne stranke najvaljuje kupovinu vakcina za samo jedan grad :lol:
palermo
Posts: 22415
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#48438 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 18:33

Ti Palermo tek se ustao, cini mi se......pa ono kao u cudu, nista ne kontas :D

ovo je jos nevidjeno, da predsjednik jedne stranke najvaljuje kupovinu vakcina za samo jedan grad :lol:
šta bih trebao kontati ??? inače, otme mi se da prilegnem popodne, ali nisam danas
Sociolog
Posts: 4358
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#48439 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Sociolog »

Rekoh ja Salonac, klasicni jos prosle godine na pocetku krize raja me ovdje napada.
Sociolog
Posts: 4358
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#48441 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Sociolog »

Eto sto se Nasa stranka nije prosirila djelivanje i uticaj u Konjicu npr.
U Konjicu ima vise SnSd i Dodikov ljubitelj nazalost vise glasova sad 2020 od Nase stranke.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48442 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

palermo wrote: 17/02/2021 18:38
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 18:33

Ti Palermo tek se ustao, cini mi se......pa ono kao u cudu, nista ne kontas :D

ovo je jos nevidjeno, da predsjednik jedne stranke najvaljuje kupovinu vakcina za samo jedan grad :lol:
šta bih trebao kontati ??? inače, otme mi se da prilegnem popodne, ali nisam danas
Pa kontam da si iza sna :D

Ja ne znam kakav jos dokaz treba da bi se neko van Sarajeva uvjerio da politika tog Kojovica ima jedan cilj, a to je vladati Bascarsijom.
Da bi to mogao, mora slomiti SDA. Njih ce lomiti sa NiP-om ali i HDZ-om i SNSD-om. Ostalo ga ne zanima.

Zamisli da predsjednik SDP u Njemackoj, izjavi da ce SDP raditi na tome da se nabave vakcine za Berlin......
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#48443 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

Ocekujem sad da nam i onaj Papic iz Bl isto objasni :lol: :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55777
Joined: 15/12/2008 16:53

#48444 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

tovarish wrote: 17/02/2021 18:42 https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... LEoOMtGC3s

Objasnio Slavo sve!
Sve ovo pisemo ovih dana na forumu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55777
Joined: 15/12/2008 16:53

#48445 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

palermo wrote: 17/02/2021 18:25 [yt][/yt]
ultima_palabra wrote: 17/02/2021 18:20
palermo wrote: 17/02/2021 18:12

Ja bih sutra primio rusku vakcinu. Nemam nikakvih problema sa tim. Kad može toliko svijeta mogu i ja.
Al me ovo interesuje.

Da li je Predrag Kojović predsjednik lokalne sarajevske stranke ili je predsjednik stranke koja pretendira da se bavi čitavom Bosnom i Hercegovinom. Ili makar Federacijom. Ako je ovo prvo, onda ova izjava ima smisla, čovjek se bori za sarajlije, svoje glasače, a za durge ko ih jebe. Ako je ovo drugo, onda bih ga pitao, a šta ćemo sa bugojancima, travničanima, bišćanima, eto...mostarce i ne spominjem (mi ćemo se već snaći, ako mogu već sarajlije) imaju li oni pravo na vakcinu.....ili njima tek kada se podmire njegovi glasači.....
Kakva zamjena teza :D Pa zar nisu cekali dovoljno da visi nivoi nesto urade? Posto je ocigledno da ne rade nista, onda se valjda svako treba pobrinuti za sebe.

Ovo je isto kao da u ratu kad je nestalo grijanja prigovaras komsiji sto je nabavio drva, a nije se pobrinuo za citavu zgradu.

BTW, slazem se sa Hakizom kad su u pitanju vakcine.
Ali Peđa je viši nivo, ili barem pretendira da je viši nivo. Ako to nije istina, peke, al onda tako i treba reći. U kontekstu ove aktuelne mostarske priče, onda je to trebao reći i mostarcima.

Ono, ja sam ljudi od lokalnog sarajevskog nivoa....nemojte mene u tu vašu priču
Pa pitaju ga ljudi za onaj nivo gdje se njegovo melje. Na vise nivoe ima utjecaj kao i ja.

Mostarci trebaju pitati Bakira i Covica.
User avatar
tovarish
Posts: 3516
Joined: 26/05/2008 23:57

#48446 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tovarish »

ultima_palabra wrote: 17/02/2021 18:47
tovarish wrote: 17/02/2021 18:42 https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... LEoOMtGC3s

Objasnio Slavo sve!
Sve ovo pisemo ovih dana na forumu.
Al je sažeo na jednom mjestu i plus što njegove riječi imaju veću težinu, a često je i omiljen kod zelenih jer je protiv čovićeve politike.
palermo
Posts: 22415
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#48447 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

ultima_palabra wrote: 17/02/2021 18:49
Pa pitaju ga ljudi za onaj nivo gdje se njegovo melje. Na vise nivoe ima utjecaj kao i ja.

Mostarci trebaju pitati Bakira i Covica.
Ne bih da se bespotrebno preganjamo....sve je do toga kako ko vidi....

Meni je ova izjava strašna i poražavajuća...rekoh, meni....
detroit-mercy
Posts: 16122
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#48448 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by detroit-mercy »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 18:44
palermo wrote: 17/02/2021 18:38
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 18:33

Ti Palermo tek se ustao, cini mi se......pa ono kao u cudu, nista ne kontas :D

ovo je jos nevidjeno, da predsjednik jedne stranke najvaljuje kupovinu vakcina za samo jedan grad :lol:
šta bih trebao kontati ??? inače, otme mi se da prilegnem popodne, ali nisam danas
Pa kontam da si iza sna :D

Ja ne znam kakav jos dokaz treba da bi se neko van Sarajeva uvjerio da politika tog Kojovica ima jedan cilj, a to je vladati Bascarsijom.
Da bi to mogao, mora slomiti SDA. Njih ce lomiti sa NiP-om ali i HDZ-om i SNSD-om. Ostalo ga ne zanima.

Zamisli da predsjednik SDP u Njemackoj, izjavi da ce SDP raditi na tome da se nabave vakcine za Berlin......
Nista onda nek stranka opet ovlasti Fiku da on nabavlja vakcine za cijelu drzavu, dobro se je pobrinuo za hrespiratore :mrgreen:, mogu mislit kako bi za vakcine tek :mrgreen:.
Mada bi morao znati da kod nas svaki kanton je odgovoran za zdravstvo, skolstvo i slicno. Ali opet ne sekiraj se, sad ce se raja pocet cijepati jer je drzavotvorna stranka obezbijedila vakcine sirom domovine nam :mrgreen:.
detroit-mercy
Posts: 16122
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#48449 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by detroit-mercy »

palermo wrote: 17/02/2021 18:57
ultima_palabra wrote: 17/02/2021 18:49
Pa pitaju ga ljudi za onaj nivo gdje se njegovo melje. Na vise nivoe ima utjecaj kao i ja.

Mostarci trebaju pitati Bakira i Covica.
Ne bih da se bespotrebno preganjamo....sve je do toga kako ko vidi....

Meni je ova izjava strašna i poražavajuća...rekoh, meni....
Nije ti porazavajuci izbor Seke glasovima HDZa :mrgreen:.
detroit-mercy
Posts: 16122
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#48450 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by detroit-mercy »

tovarish wrote: 17/02/2021 18:42 https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... LEoOMtGC3s

Objasnio Slavo sve!
Obicno se ovi najgasniji koji vicu izdaja, izdaja, vazda pozivaju na Slavine izjave.
A gle sad, totalna ignorancija, ne uklapa im se u narativ :mrgreen:
Locked