Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#39376 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

furlan wrote:
kluz franjo wrote:Može li se sa jednom prosječnom penzijom u FBiH kupiti fino krme 100+ kg - može i neorganski uzgoj?
Pitam za jednog jarana...
Šifra: Ne podnosim organski...
Gluho bilo. Stvarno nema smisla.
Idi u RS pa kupuj krme.
SAmo pazi... ima tamo jedan musliman..., da te ne ufati... Mensečini Ramiz Ramiz Salić se vabi... sad jel SDA, ili je SDp...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#39377 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

kluz franjo wrote:Evo još jedan jaran ima oglas - traži curu. Pa ako možete pomoći...

Zanimanje: Izbacivač u kafani "Kod Peđinog šupka"
Opis posla: Gledam ko ulazi/izlazi, a ko samo viri.
Hobi: KKK i 4K
Omiljeno jelo: Hercegovački pršut - ali bez onog bijelog.
Šta drugi kažu o tebi: Kažu da sam u svemu perfekcionista.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Hakiz
Posts: 40542
Joined: 30/07/2015 20:01

#39378 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

furlan wrote:
kluz franjo wrote:Može li se sa jednom prosječnom penzijom u FBiH kupiti fino krme 100+ kg - može i neorganski uzgoj?
Pitam za jednog jarana...
Šifra: Ne podnosim organski...
Gluho bilo. Stvarno nema smisla.
Idi u RS pa kupuj krme.
Ne treba u RS, ima i "kod nas".

Ali, ovo je otišlo predaleko od teme.
furlan
Posts: 1160
Joined: 05/11/2004 13:13

#39379 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by furlan »

Drustvo za zastitu zivotinja bi imlo da kaze sta po ovom pitanju.
sumirprimus
Posts: 81634
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#39380 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sumirprimus »

Otisak stopala wrote:kad si sretan ti udari hutbu sad
:shock: :mrgreen:
Sve vas vidi sve vas vidi.sda policija :mrgreen:
furlan
Posts: 1160
Joined: 05/11/2004 13:13

#39381 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by furlan »

Hakiz wrote:
furlan wrote:
kluz franjo wrote:Može li se sa jednom prosječnom penzijom u FBiH kupiti fino krme 100+ kg - može i neorganski uzgoj?
Pitam za jednog jarana...
Šifra: Ne podnosim organski...
Gluho bilo. Stvarno nema smisla.
Idi u RS pa kupuj krme.
Ne treba u RS, ima i "kod nas".

Ali, ovo je otišlo predaleko od teme.
Ova sto ima kod nas, njoj je vlahaluk istjeran preko poreza, tako da je ta halal. :D
furlan
Posts: 1160
Joined: 05/11/2004 13:13

#39382 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by furlan »

Smijesno mi je ovo prozivanje za odbranu drzave. Pa drzava je ima vec ihahaj godina podijeljena na interesne sfere i regije uticaja. Da li su ti dogovori precutni, ustavni ili usmeno dogovoreni nije ni bitno. Nakon Dodikove i Covice cistke opozicija u svojim sredinama, ocigledno da je doslo vrijeme discipliniranja opozicije i u Bosnjackom dijelu. Proglasavanjem izdajica sviju koji nisu na braniku necega sto zovu patriotizam, kao i ocitovanje o prvom predsjesedniku predsednistva kao mjerilu privrzenosti drzavi, medijskom hajkom i harangom na ono malo zdrave pameti sto je ostalo se stavljaju u isti rang sa pomenutim dvojcem i njihovim ekspoziturama iz komsiluka i susjedstva.
Ali eto valjda najjaca bosnjacka stranka zna.
User avatar
Bancho
Posts: 631
Joined: 01/11/2011 11:45

#39383 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bancho »

Za vecu sliku desni klik (open image in new tab).
Image
ketronsd1
Posts: 1402
Joined: 13/06/2006 15:29

#39384 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ketronsd1 »

Bancho wrote:Za vecu sliku desni klik (open image in new tab).
Image
:lol: :lol: :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#39385 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

ketronsd1 wrote:
Bancho wrote:Za vecu sliku desni klik (open image in new tab).
Image
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#39386 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by KatarinaKosaca »

perfekcionista1 wrote:Fuj sram vas i stid bilo. Od pocetka kad sam normalno iznosio drugacije misljenje lincovali ste me da sam bot i placenik, tako ste rastjerali i mnoge druge. Ovo je postalo gore od nacisticke jazbine gdje se hitler morao obozavati ako hoces da prezivis.

A ti sto mi psujes mater. Javi se u PP razmijenimo br i dogovorimo gdje se naci, dolazim u Sarajevo tako mi Allaha, rijesit cemo to muski a ne ko pizde. Da vidim tog mudonju kako je hrabar uzivo.
ljevica tj FGR je oduvjek histericno netolerantna prema neistomisljenicima. Sklonu su etiketiranju i progonu. SDA sljedbenici su samo tupi i nepismeni a FGR puno netolerantniji i rigidniji. Sad kad navale na ovaj post, samo ce ti se kazat :D
User avatar
Reisova
Posts: 1008
Joined: 15/08/2011 16:28

#39387 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Reisova »

Otisak stopala wrote:
Reisova wrote: Ako mogu da se nadovezem upravo radi svega nabrojanog NS treba svaki potez dobro odvagati ne smije se pokazivati diletantizam. Tipa pausal I slicno.
Mislim da NS nije ni svjesna u koliki minus su stavili SDA sa Kantonnim vladom. Ogromne su pare u pitanju, lakse je ovdje lovu podijeliti I rastaliti nego na federalnom nivou.
Ljudi moji pratite cirkus u utorak iz Mostara gdje na proteste dolaze RVI iz cijele BiH po naređenju SDA, sve će početi i završiti se na tim protestima :D
Ma ja SDA prodala I.predala I sada im.treba alibi. Nije fer Senadu sto sinoc nije Komsica pitao koja je svrha formiranja bloka na fedreralnom I drzavnom nivou a neki dan su sve predali hdz I snsdu. Jedino preostaji blokade u Domu naroda kao vitalni interes. SDA TREBA ALIBI DA BUDE JOS NEKO KRIV..... Bice skroz zanimljiva sudbina SDA ako SDP ne udje sa njima...
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#39388 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

Bancho wrote:Za vecu sliku desni klik (open image in new tab).
Image
:lol: :lol: :lol: :lol:

Genijalno, narocito logo na penkalu i digitronu :D
statixx
Posts: 8804
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#39389 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by statixx »

"Kafu mi draga ispeci" :D
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#39390 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by quasar »

Ja sam samo ljubomoran što ja ne znam ovako koristiti PS.

A ovdje izgleda moraš Čmolji opsovat mater da bi reagovao... jer je sasvim regularno nekom reći da je četnik zato jer je srbin, ili zato što nije musliman, ili zato što nije mainstream musliman...
Katastrofa je koliko puta je ovaj lik izvrijeđao sve oni koji nisu zatucane balije kao on, a na drugim temama se ban dobije kad nekom kažeš da je budala.
I evo sad ću ja dobiti ban, ali on i njemu slični, počev od vrha njegove stranke, mogu nekažnjeno govoriti šta hoće.
Nažalost nisu svjesni da su oni najveći rušioci Bosne.
User avatar
shbc
Posts: 3361
Joined: 20/07/2012 12:13

#39391 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by shbc »

KatarinaKosaca wrote:
perfekcionista1 wrote:Fuj sram vas i stid bilo. Od pocetka kad sam normalno iznosio drugacije misljenje lincovali ste me da sam bot i placenik, tako ste rastjerali i mnoge druge. Ovo je postalo gore od nacisticke jazbine gdje se hitler morao obozavati ako hoces da prezivis.

A ti sto mi psujes mater. Javi se u PP razmijenimo br i dogovorimo gdje se naci, dolazim u Sarajevo tako mi Allaha, rijesit cemo to muski a ne ko pizde. Da vidim tog mudonju kako je hrabar uzivo.
ljevica tj FGR je oduvjek histericno netolerantna prema neistomisljenicima. Sklonu su etiketiranju i progonu. SDA sljedbenici su samo tupi i nepismeni a FGR puno netolerantniji i rigidniji. Sad kad navale na ovaj post, samo ce ti se kazat :D
Ne znam sta ste vas dvoje ocekivali. Frajer danima forumasima implicira da su cetnici. I sad kad mu je neko odgovorio "kuku majko, netolerantni FGR"
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#39392 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

quasar wrote:Ja sam samo ljubomoran što ja ne znam ovako koristiti PS.

A ovdje izgleda moraš Čmolji opsovat mater da bi reagovao... jer je sasvim regularno nekom reći da je četnik zato jer je srbin, ili zato što nije musliman, ili zato što nije mainstream musliman...
Katastrofa je koliko puta je ovaj lik izvrijeđao sve oni koji nisu zatucane balije kao on, a na drugim temama se ban dobije kad nekom kažeš da je budala.
I evo sad ću ja dobiti ban, ali on i njemu slični, počev od vrha njegove stranke, mogu nekažnjeno govoriti šta hoće.
Nažalost nisu svjesni da su oni najveći rušioci Bosne.
Ne uzbuđuj se zbog njega... to je naša forumska maskota, dvorska luda... a dvorske lude mogu i kralju mater i ženu prisastaviti bez sankcija... jer dvorske lude su zakonom zaštičene... :lol:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#39393 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by KatarinaKosaca »

shbc wrote: Ne znam sta ste vas dvoje ocekivali. Frajer danima forumasima implicira da su cetnici. I sad kad mu je neko odgovorio "kuku majko, netolerantni FGR"
da mu se ne psuje majka, na primjer sam ocekivala. I da ga jos ne pravdas za to :D
User avatar
shbc
Posts: 3361
Joined: 20/07/2012 12:13

#39394 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by shbc »

KatarinaKosaca wrote:
shbc wrote: Ne znam sta ste vas dvoje ocekivali. Frajer danima forumasima implicira da su cetnici. I sad kad mu je neko odgovorio "kuku majko, netolerantni FGR"
da mu se ne psuje majka, na primjer sam ocekivala. I da ga jos ne pravdas za to :D
Sta posijes to ces i poznjeti. Davno ljudi rekli
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#39395 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by KatarinaKosaca »

shbc wrote:
KatarinaKosaca wrote:
shbc wrote: Ne znam sta ste vas dvoje ocekivali. Frajer danima forumasima implicira da su cetnici. I sad kad mu je neko odgovorio "kuku majko, netolerantni FGR"
da mu se ne psuje majka, na primjer sam ocekivala. I da ga jos ne pravdas za to :D
Sta posijes to ces i poznjeti. Davno ljudi rekli
eto vidis.. upravo o toj vasoj osobini govorim. 12 godina foruma, nikad niste fulali
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#39396 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by madner »

Opet ova o sebi.
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#39397 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by perfekcionista1 »

KatarinaKosaca wrote: ljevica tj FGR je oduvjek histericno netolerantna prema neistomisljenicima. Sklonu su etiketiranju i progonu. SDA sljedbenici su samo tupi i nepismeni a FGR puno netolerantniji i rigidniji. Sad kad navale na ovaj post, samo ce ti se kazat :D
Nisu oni nikakva ljevica, vidis po komentarima da su ekstremniji od najvecih desnicara, zaklali bi me da mogu jer nisam njihov stranacki pajdas, ali to ne mogu jer se radi o obicnim misevima...

A pacenik koji mi opsova majku evo javno ga pozivam jos jednom neka ispadne mudonja pred svima, cijeli forum svjedoci, ja i on se nadjemo pa muski to rijesimo. Da vidim tu frljavu ruznu facu kako u lice psuje nekom od 195cm i 110kg. Ko izda pizda :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#39398 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by KatarinaKosaca »

Inace, papcima plaho dobro zvuci FGR pa se trpaju to biti bez teme i ideje :D . Ni urbanog uceg :-)
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#39399 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by perfekcionista1 »

Otisak stopala wrote:
Image

evo me raspravljam sa dijagnozama :lol:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#39400 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by KatarinaKosaca »

perfekcionista1 wrote: Nisu oni nikakva ljevica, vidis po komentarima da
pa Titovi pioniri nose extremizam u sebi. U BIH je lijevi histericniji. Sto je apsurd, obzirom da su desnucari neuki mahom. Ali lijevi su sizofreni u extremizmu. Za sociologe & psihologe... ubilo se za studije
Locked