Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#38601 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

djkurt wrote:
drug_profi wrote:Ma jebem ja ideologiju vise. Daj mi popravi uslove zivota i vrati nadu, pa makar nacionalsocijalisti bili.

A drugo, reakcija Forte i DIne na pritisak javnosti ohrabrice javnost da i u buduce reaguju na nepodopstine pa bi to moglo konacno da formira svijest građana da su bitni i da je moguce nesto mijenjati.
Ma ja ti bi se sutra i za Srebrenički genocid izvinjavao da ti život bude bolji. E moj bošnjo glupi, al prije bi reko da si četalj.
:twisted: Nije ti ovo u redu.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#38602 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

djkurt wrote:
drug_profi wrote:Ma jebem ja ideologiju vise. Daj mi popravi uslove zivota i vrati nadu, pa makar nacionalsocijalisti bili.

A drugo, reakcija Forte i DIne na pritisak javnosti ohrabrice javnost da i u buduce reaguju na nepodopstine pa bi to moglo konacno da formira svijest građana da su bitni i da je moguce nesto mijenjati.
Ma ja ti bi se sutra i za Srebrenički genocid izvinjavao da ti život bude bolji. E moj bošnjo glupi, al prije bi reko da si četalj.
Kako ti izvuče taj zaključak iz mog posta samo da mi je znati. To je ta tvoja logika kojoj se cijeli forum divi, na kojoj god temi se pojaviš.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#38603 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by djkurt »

kmirsad wrote:
djkurt wrote:
drug_profi wrote:Ma jebem ja ideologiju vise. Daj mi popravi uslove zivota i vrati nadu, pa makar nacionalsocijalisti bili.

A drugo, reakcija Forte i DIne na pritisak javnosti ohrabrice javnost da i u buduce reaguju na nepodopstine pa bi to moglo konacno da formira svijest građana da su bitni i da je moguce nesto mijenjati.
Ma ja ti bi se sutra i za Srebrenički genocid izvinjavao da ti život bude bolji. E moj bošnjo glupi, al prije bi reko da si četalj.
:twisted: Nije ti ovo u redu.
Pa tako sam ga doživio, ti vrlo dobro znaš ko su nacionalsocijalisti i šta su radili, znači dotični bi za dobar život aminovao sve to samo da mu bude udobno. Znači, istom logikom, da bi se izvinjavao i za Srebrenicu četaljima, samo da mu je komfy i udobno u njegovom selu.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#38604 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

bunk wrote:Neki od drveta ne vide sumu.
A nekima je zadatak da tu sumu maskiraju.
Uz ovoliku podijeljenost pravo je cudo kako opstajemo.
Makedonija se rjesava po pitanju NATO-a u narednih par mjeseci i onda ostaje samo jedna nerijesena stvar odnosno zemlja a to smo mi.
Ja nemam kud odavdje i punopravno clanstvo u NATO savezu vidim kao svjetlo na kraju tunela.
Druze, niko ovdje nije protiv NATO integracije.
Ja ti garanutjem da cak i dio srpskih politicara (znam iz druge ruke, ne pitaj kako) imaju racionalan stav po tom pitanju. NATO je na granicama, Moskva je daleko, a drugo - NATO integracija im garantuje opstanak RS.
To su racionalni ljudi koji ne mastaju o tome da budu ruska moneta za potkusurivanje i pijuni u njihovoj globalnoj partiji saha.
Medjutim u jednoumlju koje vlada medju srbima na balkanu, nije sada popularno ni pametno uopste govoriti pro NATO jezikom.
Jednostavno nema nacina da sada natjeras Dodika da na to pristane. Njemu stavise ide u prilog da drzava ne funkcionise jer je to argument za secesiju.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#38605 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

djkurt wrote:
Pa tako sam ga doživio, ti vrlo dobro znaš ko su nacionalsocijalisti i šta su radili, znači dotični bi za dobar život aminovao sve to samo da mu bude udobno. Znači, istom logikom, da bi se izvinjavao i za Srebrenicu četaljima, samo da mu je komfy i udobno u njegovom selu.
Samo ti blistaj.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#38606 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

drug_profi wrote:
djkurt wrote:
drug_profi wrote:Ma jebem ja ideologiju vise. Daj mi popravi uslove zivota i vrati nadu, pa makar nacionalsocijalisti bili.

A drugo, reakcija Forte i DIne na pritisak javnosti ohrabrice javnost da i u buduce reaguju na nepodopstine pa bi to moglo konacno da formira svijest građana da su bitni i da je moguce nesto mijenjati.
Ma ja ti bi se sutra i za Srebrenički genocid izvinjavao da ti život bude bolji. E moj bošnjo glupi, al prije bi reko da si četalj.
Kako ti izvuče taj zaključak iz mog posta samo da mi je znati. To je ta tvoja logika kojoj se cijeli forum divi, na kojoj god temi se pojaviš.
Nazvao si profila četnikom.
Siguran sam da on na to gleda kao na uvredu.
Čak se i ja osječam uvrijeđeno... znajuči da je profil ratovao za svoju domovinu kao pripadnik Armije BiH.
Uz to nije Bošnjak.
Podjednko Bizonovom prozivanju Kojoviča, četnikom.
Nisam moderator, ali kao dugodišnji forumaš dajem sebi za pravo, da te posavjetujem...diskutuj civilizovano, ne vrijeđaj.
Post sam ti prijavio.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#38607 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by djkurt »

kmirsad wrote: Nazvao si profila četnikom.
Siguran sam da on na to gleda kao na uvredu.
Čak se i ja osječam uvrijeđeno... znajuči da je profil ratovao za svoju domovinu kao pripadnik Armije BiH.
Uz to nije Bošnjak.
Podjednko Bizonovom prozivanju Kojoviča, četnikom.
Nisam moderator, ali kao dugodišnji forumaš dajem sebi za pravo, da te posavjetujem...diskutuj civilizovano, ne vrijeđaj.
Post sam ti prijavio.
Sam je rekao da bi mu bilo svejedno i da NACISTI preuzmu vlast u njegovom selu samo da mu je komfy i udobno i da se lijepo osjeća? Pa šta čovjek da pomisli u tom trenutku osim da mu je svejedno ko, šta gdje kako, samo da je njemu komfy i udobno u njegovom selu. Plus da je možda prikriveni četalj.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#38608 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JoseMujica »

seln wrote:
Novak20 wrote:Združeni napad DF-GS i SDA kao sredstvo pritiska na NS da povuče odluku o nekoaliranju sa nacionalnim strankama. Ništa drugo.

http://www.prometej.ba/clanak/osvrti/ko ... tizam-3756
Teza da BH blok nije ništa drugo nego još jedno Komšićevo skrivanje iza građanske opcije dok radi za SDA stvar, pojavljuje se u javnosti otkako je BH blok formiran, ali sve do jučer ništa na nju nije upućivalo tako snažno kao napad DF-u i SDA bliskih medija na Sabinu Ćudić
Komšić i njegov DF, ponašajući se od postanka kao lijevo krilo SDA, nastoje im to omogućiti postavljajući ih za lidere patriotskog političkog fronta koji bi strah od raspada države i rata da ukine ulaskom BiH u NATO. Naravno, žele to izvesti pod krinkom BH bloka, koalicijskog saveza DF-a, SDP-a i Naše stranke. BH blok pokušali su uvući u koaliciju sa SDA kako bi osnažili „probosansku stranu“, tačnije stvarali privid njene snage a u suštini upravljali Federacijom BiH s HDZ-om te državom s HDZ-om i SNSD-om zajedno. Plan se počeo rušiti kad je Naša stranka rezolutno poručila da neće ići u koaliciju s nacionalnim strankama, što uključuje i SDA. Nakon njih s istim stavom izašao je i SDP BiH, s tim što za SDP-ovu konačnu odluku treba sačekati šta će reći njihov glavni odbor.
Nekad se probudim neraspolozen.... ono, lose vrijeme, sivilo, hladno... boli me glava, osjecam neku tezinu u stomaku...
onda mi se jos na poslu neko natakari sa nekim ah-tako-velikim-problemom... pa sve mislim, da se ubijem ili da ubijem nekoga drugog.
Onda otvorim forum i vidim da nas Hrvoje Levi jos uvijek kmeci zbog Komsica.... i svi problemi ko privatizacijom odneseni. :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#38609 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Dasi »

djkurt wrote:Sam je rekao da bi mu bilo svejedno i da NACISTI preuzmu vlast u njegovom selu samo da mu je komfy i udobno i da se lijepo osjeća? Pa šta čovjek da pomisli u tom trenutku osim da mu je svejedno ko, šta gdje kako, samo da je njemu komfy i udobno u njegovom selu. Plus da je možda prikriveni četalj.
Mozda je i krmojed? Gluho bilo. :run:
SDA mu sve dala (osim puske u ratu, to je morao sam kupiti) a njemu dokurcilo pa hoce jos i udobnost u svom selu. Sram ga bilo!
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#38610 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by djkurt »

Dasi wrote:
djkurt wrote:Sam je rekao da bi mu bilo svejedno i da NACISTI preuzmu vlast u njegovom selu samo da mu je komfy i udobno i da se lijepo osjeća? Pa šta čovjek da pomisli u tom trenutku osim da mu je svejedno ko, šta gdje kako, samo da je njemu komfy i udobno u njegovom selu. Plus da je možda prikriveni četalj.
Mozda je i krmojed? Gluho bilo. :run:
SDA mu sve dala (osim puske u ratu, to je morao sam kupiti) a njemu dokurcilo pa hoce jos i udobnost u svom selu. Sram ga bilo!
Izvinjavam se što su Bošnjaci živjeli u Srebrenici, žao mi je što ste ih morali klati i ubijati, nećemo više tamo živjeti i molimo vas sledeći put nas nemojte klati, ako može malo humanije uspavljivanje pa onda metak u čelo. E kad smo se ovako fino izvinuli možete li nam sad pustit vodu da se okupamo prije strijeljanja.
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#38611 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Dasi »

djkurt wrote:
Izvinjavam se što su Bošnjaci živjeli u Srebrenici, žao mi je što ste ih morali klati i ubijati, nećemo više tamo živjeti i molimo vas sledeći put nas nemojte klati, ako može malo humanije uspavljivanje pa onda metak u čelo. E kad smo se ovako fino izvinuli možete li nam sad pustit vodu da se okupamo prije strijeljanja.
Joj patetike boze dragi.
Jesi li to zakljucio da sam i ja cetalj?
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#38612 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by djkurt »

Dasi wrote:
djkurt wrote:
Izvinjavam se što su Bošnjaci živjeli u Srebrenici, žao mi je što ste ih morali klati i ubijati, nećemo više tamo živjeti i molimo vas sledeći put nas nemojte klati, ako može malo humanije uspavljivanje pa onda metak u čelo. E kad smo se ovako fino izvinuli možete li nam sad pustit vodu da se okupamo prije strijeljanja.
Joj patetike boze dragi.
Jesi li to zakljucio da sam i ja cetalj?
Možda si krmojed, gluho bilo. :run:
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#38613 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Dasi »

djkurt wrote: Možda si krmojed, gluho bilo. :run:
Znam da kod vas u SDA centrali nema trece.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#38614 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by djkurt »

Dasi wrote:
djkurt wrote: Možda si krmojed, gluho bilo. :run:
Znam da kod vas u SDA centrali nema trece.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#38615 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

kmirsad wrote: .
:kakoste:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#38616 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

drug_profi wrote:
kmirsad wrote: .
:kakoste:
:kakoste:Čast mi krmojedu !
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#38618 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

drug_profi wrote::D
:lol:
Hakiz
Posts: 40542
Joined: 30/07/2015 20:01

#38619 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

djkurt wrote:
Dasi wrote:
djkurt wrote:
Izvinjavam se što su Bošnjaci živjeli u Srebrenici, žao mi je što ste ih morali klati i ubijati, nećemo više tamo živjeti i molimo vas sledeći put nas nemojte klati, ako može malo humanije uspavljivanje pa onda metak u čelo. E kad smo se ovako fino izvinuli možete li nam sad pustit vodu da se okupamo prije strijeljanja.
Joj patetike boze dragi.
Jesi li to zakljucio da sam i ja cetalj?
Možda si krmojed, gluho bilo. :run:
Bio na proljeće u Italiji na odmoru. Hajde budi u Italiji i ne pojedi pršut. Ili u Španiji/Portugalu iberijsku šunku. Ne ide.

Dakle, krmojed sam. A dobrovoljac ARBiH, RVI. I obrezan sam. Šta ćeš sad?

Drugo, da znaš šta ne znaš, ne bi lupetao.

Dakle, ne kaki.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#38620 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

drug_profi wrote:
bunk wrote:Neki od drveta ne vide sumu.
A nekima je zadatak da tu sumu maskiraju.
Uz ovoliku podijeljenost pravo je cudo kako opstajemo.
Makedonija se rjesava po pitanju NATO-a u narednih par mjeseci i onda ostaje samo jedna nerijesena stvar odnosno zemlja a to smo mi.
Ja nemam kud odavdje i punopravno clanstvo u NATO savezu vidim kao svjetlo na kraju tunela.
Druze, niko ovdje nije protiv NATO integracije.
Ja ti garanutjem da cak i dio srpskih politicara (znam iz druge ruke, ne pitaj kako) imaju racionalan stav po tom pitanju. NATO je na granicama, Moskva je daleko, a drugo - NATO integracija im garantuje opstanak RS.
To su racionalni ljudi koji ne mastaju o tome da budu ruska moneta za potkusurivanje i pijuni u njihovoj globalnoj partiji saha.
Medjutim u jednoumlju koje vlada medju srbima na balkanu, nije sada popularno ni pametno uopste govoriti pro NATO jezikom.
Jednostavno nema nacina da sada natjeras Dodika da na to pristane. Njemu stavise ide u prilog da drzava ne funkcionise jer je to argument za secesiju.
Evo nađoh jedan tekst u današnjem Oslobođenju koji lijepo podcrtava ovo što sam ja gore rekao.
Ruski analitičar: Zašto Srbiju guši čelični zagrljaj Rusije i koji je izbor stavljen pred Vučića
"U 11 godina od kako je Kosovo proglasilo nezavisnost 2008. godine, srpski lideri su sebe silili u veoma težak, ponekad šizofren odnos sa Moskvom, koja sada u suštini može da stavi veto na bilo kakav mirovni prijedlog za Kosovo, čime bi u suštini potpisala političku smrtnu presudu srpskim liderima", piše Samorukov za portal Carnegie.

Tokom nedavne posjete ruskog predsjednika Vladimira Putina Beogradu, srpski predsjednik Aleksandar Vučić nije imao drugog izbora nego da hvali svog ruskog dobročinitelja u javnosti, dok ga je iza zatvorenih vrata ubjeđivao da Beogradu da bar malo manevarskog prostora u političkom pitanju najvažnijem za Srbiju, a to je Kosovo, piše Maksim Samorukov, kolumnista ruskog analitičkog portala Carnegie.ru, u tekstu pod naslovom "Bjekstvo iz zagrljaja Kremlja: Zašto je Srbija umorna od ruske podrške".

Samorukov ističe da su srpski političari svih boja prethodnih godina tražili utjehu u Moskvi, duboko rezignirani zbog toga što je Zapad priznao nezavisnost Kosova bez ijednog ustupka Srbiji. Da bi pritom pokazali glasačima kako neće ćutke trpjeti poniženje od zapadnih sila, srpski lideri su razvili odnos pun prijateljstva i divljenja sa Moskvom, hvaleći sve benefite rusko-srpske saradnje. U želji da se predstave kao istinske patriote, nisu razmatrali cijenu ovog prijateljstva na duže staze, smatra Samorukov.

"Godine nekontrolisanog hvaljenja rezultirali su u skoro religijskom kultu Rusije i Putina u Srbiji. Putin je godinama najpopularniji strani lider u Srbiji, sa preko 80 odsto podrške, što je nedostižna figura za sve srpske političare. Ruski predsjednik gleda u leđa samo pokojnom maršalu Titu kada su u pitanju titule počasnog građanina srpskih gradova", piše analitičar portala Carnegie, sa središtem u Moskvi.

Samorukov ocjenjuje da Putinova popularnost smeta Vučiću, ali da je se on ne može tek tako odreći. Proteklih mjeseci srpska opozicija organizuje protestne šetnje u Beogradu, pa je Vučić, naoružan Putinovim prisustvom, prikazao demonstrante kao marginalan element, a sebe kao svjetskog političara koji uživa podršku i u Srbiji i u inostranstvu.

Ruski analitičar upozorava da jedini problem što se takve spoljnopolitičke koristi pretvaraju u ozbiljna ograničenja za Vučića na unutrašnjem planu. Ako se, inspirisan izgledima za članstvo u EU, Vučić usudi da bez ruskog "da" riješi kosovsko pitanje, Kremlj će lako moći da ga "uništi kao političara". Dovoljno je, piše Samorukov, da Kremlj zauzme stav da će, kao "iskreni saveznik srpskog naroda", za razliku od "prodane domaće elite", Rusija nastaviti da brani teritorijalni integritet Srbije odbijanjem da prizna Kosovo.

"Vučić savršeno razume ovaj rizik i zato je jesenas posjetio Moskvu, kako bi saznao kako bi Rusija reagovala na mogući kosovski sporazum. Moskva nema nikakvog razloga da podrži konačno rješenje sukoba jer iz takvog poteza ne bi dobila ništa, a može da izgubi svoj uticaj u regionu", navodi ruski analitičar.

Samorukov objašnjava da ako bi došlo do rasplitanja kosovskog čvora izgubila bi se potreba za ruskim vetom u Savjetu bezbjednosti UN, a kao osnova posebnih odnosa ostali bi samo nafta, gas i istorijske veze.

"Sve je to lijepo, ali i druge istočnoevropske države to imaju u odnosima s Rusijom i to nije ono što Moskvu čini njihovim ključnim saveznikom", konstatuje Samorukov.

Samorukov postavlja pitanje zašto bi Rusija pomogla u rešenju sukoba oko Kosova, kada su svi ishodi za nju nepoželjni.

"Spoljnim posmatračima rusko pasivno sabotiranje rješenja spora oko Kosova liči na neograničenu podršku Srbiji. Uvjeravanja da Rusija nikada neće ostaviti Srbiju na cjedilu i da će učiniti sve što je u njenoj moći da sačuva njen teritorijalni integritet djeluju kao gestovi nepokolebljivog prijateljstva prema Srbima. U stvarnosti, srpsko rukovodstvo ne zna kako da se oslobodi te podrške, koja ne ostavlja Beogradu manevarski prostor u pregovorima o Kosovu. Srpski rukovodioci ne smiju da djeluju kao da su u manjoj mjeri patriote nego Kremlj. Kremlj to zna i izdaje saopštenja koja prisiljavaju Srbe da zauzimaju nepokolebljive stavove", smatra Samorukov.

Uprkos pompi s kojom je Putin dočekan u Beogradu, zaključuje Samorukov, teško je zamisliti šta bi Vučić mogao da ponudi ruskom predsjedniku kako bi Kremlj prihvatio rješenje sukoba o Kosovu.

"Onaj ko bi nešto trebalo da ponudi je Vašington, a ne Vučić. U međuvremenu, Vučić mora da bira između političkog samoubistva i održavanja prilično besmislenog, ali relativno prihvatljivog statusa kvo, jer ne zna kako da se izvuče iz zagrljaja najbližeg saveznika koji prijeti da ga uguši", piše Samorukov.

Blic
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#38621 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by djkurt »

Hakiz wrote:
Bio na proljeće u Italiji na odmoru. Hajde budi u Italiji i ne pojedi pršut. Ili u Španiji/Portugalu iberijsku šunku. Ne ide.

Dakle, krmojed sam. A dobrovoljac ARBiH, RVI. I obrezan sam. Šta ćeš sad?

Drugo, da znaš šta ne znaš, ne bi lupetao.

Dakle, ne kaki.
sve neke tajne u pizdu materinu. šta si sad ti?
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#38622 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by djkurt »

Hakiz wrote:
Bio na proljeće u Italiji na odmoru. Hajde budi u Italiji i ne pojedi pršut. Ili u Španiji/Portugalu iberijsku šunku. Ne ide.

Dakle, krmojed sam. A dobrovoljac ARBiH, RVI. I obrezan sam. Šta ćeš sad?

Drugo, da znaš šta ne znaš, ne bi lupetao.

Dakle, ne kaki.
ček da se prekrstim gluho bilo, još jedan krmojed. cccccc!
User avatar
paleoconservative
Posts: 241
Joined: 15/09/2018 09:46

#38623 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by paleoconservative »

Zestoka sjednica, a Konakovic je pokazao zube i elan. NS zastupnici takodjer na mjestu.

Kad ce se adekvatno kazniti nemarno upravljanje javnim zdravstvenim ustanovama? Aparate za mjerenje secera su naveliko nabavljali za petobu, u apoteci 3 i po marke. Sedmocifrene malverzacije...

Kako najmoralnije, najzabrinutije patriote mogu razjebati javnu upravu, pa i najveci lopovi svijeta bi pozavidjeli. Narod zna.
User avatar
shbc
Posts: 3360
Joined: 20/07/2012 12:13

#38624 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by shbc »

djkurt wrote:
Hakiz wrote:
Bio na proljeće u Italiji na odmoru. Hajde budi u Italiji i ne pojedi pršut. Ili u Španiji/Portugalu iberijsku šunku. Ne ide.

Dakle, krmojed sam. A dobrovoljac ARBiH, RVI. I obrezan sam. Šta ćeš sad?

Drugo, da znaš šta ne znaš, ne bi lupetao.

Dakle, ne kaki.
ček da se prekrstim gluho bilo, još jedan krmojed. cccccc!
Evo jos jedan. Pun nas forum i Sarajevo. A ti moras zivjeti sa nama
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#38625 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by djkurt »

shbc wrote:
djkurt wrote:
Hakiz wrote:
Bio na proljeće u Italiji na odmoru. Hajde budi u Italiji i ne pojedi pršut. Ili u Španiji/Portugalu iberijsku šunku. Ne ide.

Dakle, krmojed sam. A dobrovoljac ARBiH, RVI. I obrezan sam. Šta ćeš sad?

Drugo, da znaš šta ne znaš, ne bi lupetao.

Dakle, ne kaki.
ček da se prekrstim gluho bilo, još jedan krmojed. cccccc!
Evo jos jedan. Pun nas forum i Sarajevo. A ti moras zivjeti sa nama
ma de biži anam. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Locked