Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
dr.gog
Posts: 4943
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#27376 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by dr.gog »

pici wrote:jesul ovo orgije u NS de da se uclanim
"Povodom neprovjerenih i zlonamjernih glasina koje na nekada uspješnom forumu saiks šire plaćeni antiliberali i retrogradne snage, a odnose se na lik i djelo istaknutih članova Naše stranke, dajem slijedeće saopštenje: Agilna i vehementna Sabina Čudić je svojim svijetlim primjerom ostala na putu dokazivanja da možemo&moramo bolje na putu ka euroatlantskim integracijama.Svojim šarmom i vedrinom te prodornošću Christle Carrington je dokazala da žena može više i bolje. Isticanje njenih MILF osobina je samo potvrda njenog uspjeha.Tvrdnje jugonostalgično-heteroseksualnog lobija sa notornog saiksa su se, kao i obično pokazale netačnim i u pogledu Albina Zuhritja i Denisa Mohammada Gratza, istaknutih članova Politbiroa NS. Njihov svijetli primjer u djelovanju na vrhu stranke je samo uputa svim mladim kadrovima partije da uzdignu glavu, popiju Lexillium (1,5 mg x2), te uz espresso u caffee baru restorana "Amerikanac" kod Centrale nastave kontemplirati o važnijim pitanjima u društvu. U svemu tome ih nastavlja hrabriti očinska kurtkobejnovska figura Predraga Kojovića, koji za svo članstvo ostaje neprikosznoveni vođa, taman od zlih jezika nasanjani koitus bio i njegovo djelo.Jer @ P.K i kad jebe, jebe ili biva jeben kulturno, za razliku od propalih zeleno-plavih i crvenih preletača koji od jebačine prave turbo-folk. Pozivamo članstvo&simpatizere Naše stranke da nastave djelovati u smjeru razvoja društva, pri čemu česti intimni odnosi imaju značajnu i često presudnu ulogu. Nema socijalnog liberalizma bez seksa."



*Iz moderne Louis Vutton tašnice S.Č, nacrt saopštenja nezakonito prisvojio @dr.gog, načelnik tajne službe NS, inače dobar sa rajom na klix-u.
statixx
Posts: 8768
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#27378 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by statixx »

Skandalozno.....otkrivamo..... :mrgreen:
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#27379 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mario001 »

statixx wrote:Skandalozno.....otkrivamo..... :mrgreen:
Sekretar NS otisao u Zenicu, slicno kao i sekretar SDA :D
statixx
Posts: 8768
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#27380 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by statixx »

Sad kad mu prikolju kucnog ljubimca. :mrgreen:
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#27381 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mario001 »

statixx wrote:Sad kad mu prikolju kucnog ljubimca. :mrgreen:
Pudlicu neku :D
putokaz1
Posts: 12411
Joined: 31/05/2014 23:56

#27382 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Ako NS vodi kampanji protiv SDP a da li automatski znači da oni podržavaju SDA?
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#27383 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cadburry »

mario001 wrote:
statixx wrote:Skandalozno.....otkrivamo..... :mrgreen:
Sekretar NS otisao u Zenicu, slicno kao i sekretar SDA :D
:lol: :lol: :lol:
Škobo Habu
Posts: 8940
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#27384 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

dr.gog wrote:
pici wrote:jesul ovo orgije u NS de da se uclanim
"Povodom neprovjerenih i zlonamjernih glasina koje na nekada uspješnom forumu saiks šire plaćeni antiliberali i retrogradne snage, a odnose se na lik i djelo istaknutih članova Naše stranke, dajem slijedeće saopštenje: Agilna i vehementna Sabina Čudić je svojim svijetlim primjerom ostala na putu dokazivanja da možemo&moramo bolje na putu ka euroatlantskim integracijama.Svojim šarmom i vedrinom te prodornošću Christle Carrington je dokazala da žena može više i bolje. Isticanje njenih MILF osobina je samo potvrda njenog uspjeha.Tvrdnje jugonostalgično-heteroseksualnog lobija sa notornog saiksa su se, kao i obično pokazale netačnim i u pogledu Albina Zuhritja i Denisa Mohammada Gratza, istaknutih članova Politbiroa NS. Njihov svijetli primjer u djelovanju na vrhu stranke je samo uputa svim mladim kadrovima partije da uzdignu glavu, popiju Lexillium (1,5 mg x2), te uz espresso u caffee baru restorana "Amerikanac" kod Centrale nastave kontemplirati o važnijim pitanjima u društvu. U svemu tome ih nastavlja hrabriti očinska kurtkobejnovska figura Predraga Kojovića, koji za svo članstvo ostaje neprikosznoveni vođa, taman od zlih jezika nasanjani koitus bio i njegovo djelo.Jer @ P.K i kad jebe, jebe ili biva jeben kulturno, za razliku od propalih zeleno-plavih i crvenih preletača koji od jebačine prave turbo-folk. Pozivamo članstvo&simpatizere Naše stranke da nastave djelovati u smjeru razvoja društva, pri čemu česti intimni odnosi imaju značajnu i često presudnu ulogu. Nema socijalnog liberalizma bez seksa."



*Iz moderne Louis Vutton tašnice S.Č, nacrt saopštenja nezakonito prisvojio @dr.gog, načelnik tajne službe NS, inače dobar sa rajom na klix-u.
Nekako mi ova prikladnija:

User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#27385 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bach »

Maznuto sa Sabininog FB...
Jucer na plazi u Albaniji, plasticna kesa iz supermarketa pluta u moru. Konstatujemo kesu i komentarisemo Alban i ja. Konzumerizam, plastiku, naftnu industriju, globalni porast temperature, buducnost pitke vode, uticaj turizma, nasu ulogu o tome, odgoj naseg djeteta o zastiti prirode, Pariski klimatski sporazum.
U medjuvremenu, gospodin pored nas, inace iz malog mjesta na sjeveru Albanije, ulazi u vodu, uzima kesu i koristi je da u nju stavi travke iz plicaka, te prikuplja jos nekoliko papirica sa plaze, i sve zajedno odnosi u smece. Pridruzuju mu se njegovi sedmogodisnji blizanci, i od ciscenja plaze prave igru, zabavljaju se, razgovaraju i druze. Pridruzujemo mu se i mi, sretni i postidjeni. Govorim gospodinovoj supruzi kako ima lijepu porodicu, i kako su njeni djecaci, koje nekoliko dana promatram kako se igraju na plazi, divno odgojeni i vrijedni. Gospodja se smije, zahvaljuje, i kaze da iz njihovog kraja dolaze vrijedni ljudi, veliki radnici.
Raspitujem se o kraju, i prisjecam se ljeta u djetinjstvu provedenih u Istocnoj Hercegovini, gdje su ljudi, boreci se sa kamenom, sa skepsom gledali na rijeci i daleko vise bili usmjereni na djela.
boktezšumuokrenuo šta je ovo
Hakiz
Posts: 39923
Joined: 30/07/2015 20:01

#27386 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

bach wrote:Maznuto sa Sabininog FB...
Jucer na plazi u Albaniji, plasticna kesa iz supermarketa pluta u moru. Konstatujemo kesu i komentarisemo Alban i ja. Konzumerizam, plastiku, naftnu industriju, globalni porast temperature, buducnost pitke vode, uticaj turizma, nasu ulogu o tome, odgoj naseg djeteta o zastiti prirode, Pariski klimatski sporazum.
U medjuvremenu, gospodin pored nas, inace iz malog mjesta na sjeveru Albanije, ulazi u vodu, uzima kesu i koristi je da u nju stavi travke iz plicaka, te prikuplja jos nekoliko papirica sa plaze, i sve zajedno odnosi u smece. Pridruzuju mu se njegovi sedmogodisnji blizanci, i od ciscenja plaze prave igru, zabavljaju se, razgovaraju i druze. Pridruzujemo mu se i mi, sretni i postidjeni. Govorim gospodinovoj supruzi kako ima lijepu porodicu, i kako su njeni djecaci, koje nekoliko dana promatram kako se igraju na plazi, divno odgojeni i vrijedni. Gospodja se smije, zahvaljuje, i kaze da iz njihovog kraja dolaze vrijedni ljudi, veliki radnici.
Raspitujem se o kraju, i prisjecam se ljeta u djetinjstvu provedenih u Istocnoj Hercegovini, gdje su ljudi, boreci se sa kamenom, sa skepsom gledali na rijeci i daleko vise bili usmjereni na djela.
boktezšumuokrenuo šta je ovo
Jedna topla ljudska priča. Budi emocije, potrebu da se odmah izađe i učini nešto za domovinu, za narod, za građane, za sebe na poslijetku.
omar little
Posts: 16351
Joined: 14/03/2008 21:14

#27387 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by omar little »

svaki put kad sabina tako razmislja ja pozelim da je fizicki maltretiram. imala je prije par godina tako isto "razmisljam" o del boskeu i nogometu da je meni, zagrizenom nogometnom fanu, zgadila europsko na trenutak. pa je imala "razmisljanje" nakon sto je ono dijete poginulo na igralistu. nije imala, naravno, nista za reci kad je dvoje djece piginulo na gradilistu stranackog kolege. ma samo parmakom to treba, kad bolje covjek razmisli.
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#27388 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Matzan »

bach wrote:Maznuto sa Sabininog FB...
Jucer na plazi u Albaniji, plasticna kesa iz supermarketa pluta u moru. Konstatujemo kesu i komentarisemo Alban i ja. Konzumerizam, plastiku, naftnu industriju, globalni porast temperature, buducnost pitke vode, uticaj turizma, nasu ulogu o tome, odgoj naseg djeteta o zastiti prirode, Pariski klimatski sporazum.
U medjuvremenu, gospodin pored nas, inace iz malog mjesta na sjeveru Albanije, ulazi u vodu, uzima kesu i koristi je da u nju stavi travke iz plicaka, te prikuplja jos nekoliko papirica sa plaze, i sve zajedno odnosi u smece. Pridruzuju mu se njegovi sedmogodisnji blizanci, i od ciscenja plaze prave igru, zabavljaju se, razgovaraju i druze. Pridruzujemo mu se i mi, sretni i postidjeni. Govorim gospodinovoj supruzi kako ima lijepu porodicu, i kako su njeni djecaci, koje nekoliko dana promatram kako se igraju na plazi, divno odgojeni i vrijedni. Gospodja se smije, zahvaljuje, i kaze da iz njihovog kraja dolaze vrijedni ljudi, veliki radnici.
Raspitujem se o kraju, i prisjecam se ljeta u djetinjstvu provedenih u Istocnoj Hercegovini, gdje su ljudi, boreci se sa kamenom, sa skepsom gledali na rijeci i daleko vise bili usmjereni na djela.
boktezšumuokrenuo šta je ovo

A o seksu ni riječi! :?
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#27389 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mario001 »

bach wrote:Maznuto sa Sabininog FB...
Jucer na plazi u Albaniji, plasticna kesa iz supermarketa pluta u moru. Konstatujemo kesu i komentarisemo Alban i ja. Konzumerizam, plastiku, naftnu industriju, globalni porast temperature, buducnost pitke vode, uticaj turizma, nasu ulogu o tome, odgoj naseg djeteta o zastiti prirode, Pariski klimatski sporazum.
U medjuvremenu, gospodin pored nas, inace iz malog mjesta na sjeveru Albanije, ulazi u vodu, uzima kesu i koristi je da u nju stavi travke iz plicaka, te prikuplja jos nekoliko papirica sa plaze, i sve zajedno odnosi u smece. Pridruzuju mu se njegovi sedmogodisnji blizanci, i od ciscenja plaze prave igru, zabavljaju se, razgovaraju i druze. Pridruzujemo mu se i mi, sretni i postidjeni. Govorim gospodinovoj supruzi kako ima lijepu porodicu, i kako su njeni djecaci, koje nekoliko dana promatram kako se igraju na plazi, divno odgojeni i vrijedni. Gospodja se smije, zahvaljuje, i kaze da iz njihovog kraja dolaze vrijedni ljudi, veliki radnici.
Raspitujem se o kraju, i prisjecam se ljeta u djetinjstvu provedenih u Istocnoj Hercegovini, gdje su ljudi, boreci se sa kamenom, sa skepsom gledali na rijeci i daleko vise bili usmjereni na djela.
boktezšumuokrenuo šta je ovo
Glasajte za mene, ja i na odmoru cistim plaze, ne odmaram samo
statixx
Posts: 8768
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#27390 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by statixx »

Konstatujemo kesu i komentarisemo Alban i ja. Konzumerizam, plastiku, naftnu industriju, globalni porast temperature, buducnost pitke vode, uticaj turizma, nasu ulogu o tome, odgoj naseg djeteta o zastiti prirode, Pariski klimatski sporazum.
Nakon GRAS-a i ViK-a, mora se pustiti mozak na pasu. :D
RatRodRob
Posts: 141
Joined: 04/08/2017 12:34

#27391 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by RatRodRob »

Dakle ovo je neka liberalno jebačka stranka?
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#27392 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by volta dzontra »

RatRodRob wrote:Dakle ovo je neka liberalno jebačka stranka?

Nema liberala bez dekadencije. Ali kao u drugim strankama se ne bubaju...
Potpuno privatna stvar i nerelevantna politicki
Imaju, mogu, znaju a i fora je
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#27393 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Alfons Kauders »

mario001 wrote:
statixx wrote:Skandalozno.....otkrivamo..... :mrgreen:
Sekretar NS otisao u Zenicu, slicno kao i sekretar SDA :D
I tako on meni dođe da traži angažman...

Image

E nećeš vala, da i meni po kabinetu šta zguziš! U Zenici samo Fudo jebe!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#27394 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

omar little wrote:svaki put kad sabina tako razmislja ja pozelim da je fizicki maltretiram. imala je prije par godina tako isto "razmisljam" o del boskeu i nogometu da je meni, zagrizenom nogometnom fanu, zgadila europsko na trenutak. pa je imala "razmisljanje" nakon sto je ono dijete poginulo na igralistu. nije imala, naravno, nista za reci kad je dvoje djece piginulo na gradilistu stranackog kolege. ma samo parmakom to treba, kad bolje covjek razmisli.
Vidi se kod nje taj uticaj Ahmeta Hromadžića, Šukrije Pandže, Advana Hozića... :mrgreen:
kluz franjo
Posts: 6089
Joined: 26/06/2009 01:37

#27395 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Đe je skandal?
Ljudi socijal-liberalni iliti društveno-slobodni.
ha ja, društveno-slobodni svih zemalja, sjedinite se!

I samo da demantujem @dr.goga, tašna nije bila Louis Vuitton, već Prada i nije bila od S.Č., već je bila od K.O. koja je sjedila u društvu sa Č.I., T.A., M.A., G.A. i R.A. u bašti kafića C.

Ovo ostalo od dr.goga je tačno. Potvrđeno zračnim nadzorom.
:kakoste:
User avatar
512MB
Posts: 10515
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#27396 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by 512MB »

Sa kakim je sad Cudicka Albanom na kupanju, il Albin? Da nije sve ovo jednostavno neka zabluda :? Ko sad kome mece? :oops:
Saka
Posts: 2586
Joined: 25/02/2011 11:49

#27397 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Saka »

512MB wrote:Sa kakim je sad Cudicka Albanom na kupanju, il Albin? Da nije sve ovo jednostavno neka zabluda :? Ko sad kome mece? :oops:
Alban joj je čojek. Sjo raskopuša na forumu. :)
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#27398 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Dr. Kuca »

Treba ima slogan za izbore bit: Nase je i vase, mi djelimo.
User avatar
jalijas74
Posts: 1347
Joined: 17/11/2010 15:10

#27399 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by jalijas74 »

NS ce propasti ko kauc zbog ove sex afere :evil:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#27400 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Alfons Kauders »

Dr. Kuca wrote:Treba ima slogan za izbore bit: Nase je i vase, mi djelimo.
Image
Locked