Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#27276 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cadburry »

mirsek wrote:
cadburry wrote:
orinoco wrote:Ovdje na forumu o NS svi sve znaju, a kad treba napisati razlog Zuhrićeve ostavke, svi šute, niko ništa :(
Pozadina Zuhrićeve ostavke nije u borbi za fotelje, ni u ideološkom razilaženju (ideologija je uvijek sporedna stvar u strankama u BiH), već što ga je neko meto đe nije trebo. :D

A o tome nije lijepo pisati jer su to ipak intimne stvari rukovodstva Naše stranke i po meni, ne trebaju biti predmet javnog prostora (kad je već predmet sjednica Predsjedništva Našae stranke).
Kome god da ga je meto ako nije bilo prisilno ili uz ucjenu ili ako nije neko mecanje koristio za licnu promociju ili malverzacije ne znam zasto bi davao ostavku ? Nije stranka samostan pa se ne smije seksati medju clanstvom.
Pa eto, pisi Albinu Zuhricu i trazi da povuce ostavku. :D Ali, Sabina Cudic disagrees.
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#27277 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mario001 »

orinoco wrote:
mario001 wrote:Razvod sekretara od najbolje prijateljice Sabine Cudic nije politicko pitanje ili jeste ??
Zar su oni bili u braku? Ili vezi?
U braku, ali je katastrofa ako je to uticalo na odnose medju njima
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#27278 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mirsek »

A dobro, ako je dosao do te pozicije preko braka tj. poguran kao muz od najbolje prijateljice Sabice Cudic onda nek mu bude.
Ako je dosao do te pozicije kroz angazovanost i trud onda je Cudicka vrlo bezobrazna.
U svakom slucaju degradiraju stranku kroz ovakve stvari.
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#27279 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cadburry »

mirsek wrote:A dobro, ako je dosao do te pozicije preko braka tj. poguran kao muz od najbolje prijateljice Sabice Cudic onda nek mu bude.
Ako je dosao do te pozicije kroz angazovanost i trud onda je Cudicka vrlo bezobrazna.
U svakom slucaju degradiraju stranku kroz ovakve stvari.
Nije dosao kao muz najbolje prijateljice Sabine Cudic, nego kao najbolji prijatelj Dennisa Gratza. I upravo zbog toga je i eskaliralo.
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#27280 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mirsek »

cadburry wrote:
mirsek wrote:A dobro, ako je dosao do te pozicije preko braka tj. poguran kao muz od najbolje prijateljice Sabice Cudic onda nek mu bude.
Ako je dosao do te pozicije kroz angazovanost i trud onda je Cudicka vrlo bezobrazna.
U svakom slucaju degradiraju stranku kroz ovakve stvari.
Nije dosao kao muz najbolje prijateljice Sabine Cudic, nego kao najbolji prijatelj Dennisa Gratza. I upravo zbog toga je i eskaliralo.
Sad mi nista nije jasno jer ne pratim unutarstranacke relacije u NS.
Znaci denis grac struja izgubila protiv sabina cudic struje, denis grac struja je bio zuhric i sta dalje ?
Ko se od koga razveo i ko je bio sa kim u vezi ?
Ko je tu metao gdje nije trebao ?
zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#27281 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

ja ovo nista ne kontam oko Zuhrica...a jos manje ovo sto vi pisete
moze li neko srociti smislenu recenicu a da nije nesto sifrirano,da i mi sto nismo bliski Zuhricima i Cudicima razumijemo ?

ako sam dobro razumio,Zuhric se razvodi od supruge,koja je najbolja prijateljica Sabine...e sada kakve veze u tome ima i Gratz ?
jeste udrobili :D

ono sto ja mogu reci da je Albin bio sasvim solidan sekretar i da je radio dobro taj posao,ne odlicno ali sasvim korektno i to je uticalo i na trenutni status i rezultate NSa generalno
volio bih da nije dao ostavku i da je povuce ali eto
User avatar
512MB
Posts: 10573
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#27282 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by 512MB »

Jebo ti nas, moremo mi glumit gospodu, al kad treba ukrast, zaposlit zenu, kurvat se, onda jebo stranku i demokratiju :thumbup:
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#27283 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mario001 »

zippoo87 wrote:ja ovo nista ne kontam oko Zuhrica...a jos manje ovo sto vi pisete
moze li neko srociti smislenu recenicu a da nije nesto sifrirano,da i mi sto nismo bliski Zuhricima i Cudicima razumijemo ?

ako sam dobro razumio,Zuhric se razvodi od supruge,koja je najbolja prijateljica Sabine...e sada kakve veze u tome ima i Gratz ?
jeste udrobili :D

ono sto ja mogu reci da je Albin bio sasvim solidan sekretar i da je radio dobro taj posao,ne odlicno ali sasvim korektno i to je uticalo i na trenutni status i rezultate NSa generalno
volio bih da nije dao ostavku i da je povuce ali eto
Koliko ja mogu zakljuciti razveli su se najbolja drugarica od Sabine i sekretar NS, i zbog tog razvoda je morao dati ostavku i vratiti se u Zenicu
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#27284 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cadburry »

zippoo87 wrote:ja ovo nista ne kontam oko Zuhrica...a jos manje ovo sto vi pisete
moze li neko srociti smislenu recenicu a da nije nesto sifrirano,da i mi sto nismo bliski Zuhricima i Cudicima razumijemo ?

ako sam dobro razumio,Zuhric se razvodi od supruge,koja je najbolja prijateljica Sabine...e sada kakve veze u tome ima i Gratz ?
jeste udrobili :D

ono sto ja mogu reci da je Albin bio sasvim solidan sekretar i da je radio dobro taj posao,ne odlicno ali sasvim korektno i to je uticalo i na trenutni status i rezultate NSa generalno
volio bih da nije dao ostavku i da je povuce ali eto
Generalno ne volim prenositi stvari za koje ne mogu garantovati, koje nisam vidio svojim ocima, vec su mahalske price o necijoj intimi. Pored toga, mislim da sta god se tu desavalo, to ne treba biti relevantno za bilo ciji stav prema Nasoj stranci.

Ali evo, prica ide ovako:
Zuhric je bio u braku sa AK sa kojom ima i dijete. Njemu je kum bio Dennis Gratz, njegov najbolji prijatelj koji ga je i doveo u NS. Njoj je kuma bila Sabina Cudic. Prije nekoliko mjeseci su Zuhrica uhvatili u zijanu sa clanicom predsjednistva Nase stranke, gospodjom DD, takodjer udatom i sa djetetom. I od tada je trajao sukob izmedju Gratza i Cudicke (i prije se vec Gratz sukobljavao sa novim rukovodstvom NS), koja ja inisitirala da Zuhric mora biti sklonjen, a Gratz ga branio.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#27285 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by The 51st State »

Dobro je, nek se karaju medjusobno taman da se stele kad dodju na vlast za narod.
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#27287 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mirsek »

cadburry wrote:
zippoo87 wrote:ja ovo nista ne kontam oko Zuhrica...a jos manje ovo sto vi pisete
moze li neko srociti smislenu recenicu a da nije nesto sifrirano,da i mi sto nismo bliski Zuhricima i Cudicima razumijemo ?

ako sam dobro razumio,Zuhric se razvodi od supruge,koja je najbolja prijateljica Sabine...e sada kakve veze u tome ima i Gratz ?
jeste udrobili :D

ono sto ja mogu reci da je Albin bio sasvim solidan sekretar i da je radio dobro taj posao,ne odlicno ali sasvim korektno i to je uticalo i na trenutni status i rezultate NSa generalno
volio bih da nije dao ostavku i da je povuce ali eto
Generalno ne volim prenositi stvari za koje ne mogu garantovati, koje nisam vidio svojim ocima, vec su mahalske price o necijoj intimi. Pored toga, mislim da sta god se tu desavalo, to ne treba biti relevantno za bilo ciji stav prema Nasoj stranci.

Ali evo, prica ide ovako:
Zuhric je bio u braku sa AK sa kojom ima i dijete. Njemu je kum bio Dennis Gratz, njegov najbolji prijatelj koji ga je i doveo u NS. Njoj je kuma bila Sabina Cudic. Prije nekoliko mjeseci su Zuhrica uhvatili u zijanu sa clanicom predsjednistva Nase stranke, gospodjom DD, takodjer udatom i sa djetetom. I od tada je trajao sukob izmedju Gratza i Cudicke (i prije se vec Gratz sukobljavao sa novim rukovodstvom NS), koja ja inisitirala da Zuhric mora biti sklonjen, a Gratz ga branio.
Dakle Cudicka privatne tj. intimne stvari iz subjektivnih razloga prenosi na stranku i politizira.
Tako subjektivna tesko da ce kvalitetno voditi stranku.
Ako joj se zbog toga sto je kvazi moralni cistunac ne gleda Zuhric neka ona da ostavku( hoce malo sutra).
Jedino bi bila kao principijelna ako bi na fonu neke moralnosti i eticnosti u stranackom rukovodstvu trazila da se i DD odstrani iz Stranke. Mislim to je pravo nategnuto ali eto barem malo da ima primjese principijelnosti i logike.
U svakom slucaju kenja vise nego sto treba i zabada nos u privatne stvari.
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#27288 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sandra01 »

mirsek wrote:
cadburry wrote:
zippoo87 wrote:ja ovo nista ne kontam oko Zuhrica...a jos manje ovo sto vi pisete
moze li neko srociti smislenu recenicu a da nije nesto sifrirano,da i mi sto nismo bliski Zuhricima i Cudicima razumijemo ?

ako sam dobro razumio,Zuhric se razvodi od supruge,koja je najbolja prijateljica Sabine...e sada kakve veze u tome ima i Gratz ?
jeste udrobili :D

ono sto ja mogu reci da je Albin bio sasvim solidan sekretar i da je radio dobro taj posao,ne odlicno ali sasvim korektno i to je uticalo i na trenutni status i rezultate NSa generalno
volio bih da nije dao ostavku i da je povuce ali eto
Generalno ne volim prenositi stvari za koje ne mogu garantovati, koje nisam vidio svojim ocima, vec su mahalske price o necijoj intimi. Pored toga, mislim da sta god se tu desavalo, to ne treba biti relevantno za bilo ciji stav prema Nasoj stranci.

Ali evo, prica ide ovako:
Zuhric je bio u braku sa AK sa kojom ima i dijete. Njemu je kum bio Dennis Gratz, njegov najbolji prijatelj koji ga je i doveo u NS. Njoj je kuma bila Sabina Cudic. Prije nekoliko mjeseci su Zuhrica uhvatili u zijanu sa clanicom predsjednistva Nase stranke, gospodjom DD, takodjer udatom i sa djetetom. I od tada je trajao sukob izmedju Gratza i Cudicke (i prije se vec Gratz sukobljavao sa novim rukovodstvom NS), koja ja inisitirala da Zuhric mora biti sklonjen, a Gratz ga branio.
Dakle Cudicka privatne tj. intimne stvari iz subjektivnih razloga prenosi na stranku i politizira.
Tako subjektivna tesko da ce kvalitetno voditi stranku.
Ako joj se zbog toga sto je kvazi moralni cistunac ne gleda Zuhric neka ona da ostavku( hoce malo sutra).
Jedino bi bila kao principijelna ako bi na fonu neke moralnosti i eticnosti u stranackom rukovodstvu trazila da se i DD odstrani iz Stranke. Mislim to je pravo nategnuto ali eto barem malo da ima primjese principijelnosti i logike.
U svakom slucaju kenja vise nego sto treba i zabada nos u privatne stvari.
Iskreno ,meni je Sabina jedini razlog zasto nikada nisam dala nijedan glas ovoj solidnoj stranci. Eto.
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#27289 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Matzan »

Nemojte tako, Sabina je zamalo pa gradonačelnica Sarajeva.
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#27290 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sandra01 »

Matzan wrote:Nemojte tako, Sabina je zamalo pa gradonačelnica Sarajeva.
prestrasno!!! :run:
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#27291 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Unutrašnji sukobi u NS nisu potrebni ali ne bi trebali utjecat na rezultat
Naravno NS ostaje druga stranka u Gradu Sarajevu ali u Kantonu teško.
Prolazi prag Kantonalni Sarajevo(veći broj zastupnika) i Goražde(1-3) te Federalni Sarajevo možda s 2 Zastupnika
Ciljevi moraju biti prelaz BH prag iz Izborne jedinice Sarajevo Goražde te prag 3% Federalni nivo te Pragove u bar još kojem kantonu
Mora se iskoristit pad DF i variranje SDP
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#27292 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

sandra01 wrote:
Matzan wrote:Nemojte tako, Sabina je zamalo pa gradonačelnica Sarajeva.
prestrasno!!! :run:
Ko je Gradonačelnik Sarajevo je stvarno PRESTRAŠNO!!!
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#27293 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mirsek »

putokaz1 wrote:Unutrašnji sukobi u NS nisu potrebni ali ne bi trebali utjecat na rezultat
Naravno NS ostaje druga stranka u Gradu Sarajevu ali u Kantonu teško.
Prolazi prag Kantonalni Sarajevo(veći broj zastupnika) i Goražde(1-3) te Federalni Sarajevo možda s 2 Zastupnika
Ciljevi moraju biti prelaz BH prag iz Izborne jedinice Sarajevo Goražde te prag 3% Federalni nivo te Pragove u bar još kojem kantonu
Mora se iskoristit pad DF i variranje SDP
Do sada su bili manje-vise cistunci sto se tice tih amaterskih, privatno-interesnih ekscesa.
Ako zele da naprave pravi iskorak i da nadrastu KS onda im se ovo ne smije desavati.
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#27294 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by orinoco »

mirsek wrote: Dakle Cudicka privatne tj. intimne stvari iz subjektivnih razloga prenosi na stranku i politizira.
i.
Meni ovo izgleda sassvim suprotno, da Čudićka želi čistu stranku, a da Zuhrić i ta DD od NS prave kupleraj, što aminuje Dennis Gratz.

Ja sam na strani Čudićke :D
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#27295 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Matzan »

Gdje se umiješa ženska ljubomora i zavist nema tu sreće.
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#27296 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mirsek »

orinoco wrote:
mirsek wrote: Dakle Cudicka privatne tj. intimne stvari iz subjektivnih razloga prenosi na stranku i politizira.
i.
Meni ovo izgleda sassvim suprotno, da Čudićka želi čistu stranku, a da Zuhrić i ta DD od NS prave kupleraj, što aminuje Dennis Gratz.

Ja sam na strani Čudićke :D
A vidi, ne mora biti kupleraj, covjek se razveo, ponijelo ih, sami ce ispastati zbog toga ili naci zajednicku srecu.
To ne smije da utice na njihov angazman i poziciju u stranci jer to nema veze sa strankom vec sa privatnim zivotom i odnosima 4 odrasle osobe ilitiga 2 bracna para.
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#27297 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mario001 »

orinoco wrote:
mirsek wrote: Dakle Cudicka privatne tj. intimne stvari iz subjektivnih razloga prenosi na stranku i politizira.
i.
Meni ovo izgleda sassvim suprotno, da Čudićka želi čistu stranku, a da Zuhrić i ta DD od NS prave kupleraj, što aminuje Dennis Gratz.

Ja sam na strani Čudićke :D
Zlobnici bi rekli da je to privatna stranka :D
zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#27298 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

a kakve gluposti i ne mogu da vjerujem da je ovo razlog da Zuhric napusti poziciju i stranku
Zuhric mi je dva puta bolji od Cudicke...a ako ona bude vukla bilo kakve konce u NSu,stranci se ne pise dobro
do sada Sabina i nije bila nesto puno uticajna u stranci ,nadam se da nece biti ni u buducnosti,jer vidim da je mnogi ne simpatisu...ja sam vise neutralan ali ne volim evo ovakve situacije,gdje se iz privatnog prenosi u poslovno i gdje neko gura nos u tudji zivot
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#27299 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

zippoo87 wrote:a kakve gluposti i ne mogu da vjerujem da je ovo razlog da Zuhric napusti poziciju i stranku
Zuhric mi je dva puta bolji od Cudicke...a ako ona bude vukla bilo kakve konce u NSu,stranci se ne pise dobro
do sada Sabina i nije bila nesto puno uticajna u stranci ,nadam se da nece biti ni u buducnosti,jer vidim da je mnogi ne simpatisu...ja sam vise neutralan ali ne volim evo ovakve situacije,gdje se iz privatnog prenosi u poslovno i gdje neko gura nos u tudji zivot
U ove priče sa klixa ne vjerujem
Ćudić je super.
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#27300 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mario001 »

putokaz1 wrote:
zippoo87 wrote:a kakve gluposti i ne mogu da vjerujem da je ovo razlog da Zuhric napusti poziciju i stranku
Zuhric mi je dva puta bolji od Cudicke...a ako ona bude vukla bilo kakve konce u NSu,stranci se ne pise dobro
do sada Sabina i nije bila nesto puno uticajna u stranci ,nadam se da nece biti ni u buducnosti,jer vidim da je mnogi ne simpatisu...ja sam vise neutralan ali ne volim evo ovakve situacije,gdje se iz privatnog prenosi u poslovno i gdje neko gura nos u tudji zivot
U ove priče sa klixa ne vjerujem
Ćudić je super.
Vjerovao ili ne tako je, sekretar ide nazad u Zenicu, bivsa zena promjenila prezime i sada se to lagano zataskava
Locked