Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
zippoo87
Posts: 15651
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#18601 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by zippoo87 »

Drinski wrote:Ma meni je NS omrzla onog trenutka kada je ona Kusturica, kako bi pogurala muza, izvela u februaru svoj performans, pod naslovom: "Pridruzete nam se".
kada neki OPET povuku ovako neku glupost,tacno skontas da je ljudska glupost beskonacna...
da nije zalosno,bilo bi smijesno
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#18602 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Pedja Kojovic »

Ako neko zeli razgovor uzivo...
Od 17:00 - 18:30h sam na standu Nase stranke kod cvjecare "Vjetrenjaca", a potom na mostu kod socijalnog.


p.k.
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#18603 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by rajvosa1 »

Pedja Kojovic wrote:Ako neko zeli razgovor uzivo...
Od 17:00 - 18:30h sam na standu Nase stranke kod cvjecare "Vjetrenjaca", a potom na mostu kod socijalnog.


p.k.
Cesto se ne slazem s onim sto NS zastupa/radi, ali vama, Pedja, svaka cast na transparentnosti i otvorenosti u radu. Da nemate onakav stav prema psima u Sarajevu (da su vam psi preci od ljudi) vec bi imali moj glas.
Naslovnica
Posts: 27933
Joined: 20/03/2013 15:38

#18604 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Naslovnica »

rajvosa1 wrote:
Pedja Kojovic wrote:Ako neko zeli razgovor uzivo...
Od 17:00 - 18:30h sam na standu Nase stranke kod cvjecare "Vjetrenjaca", a potom na mostu kod socijalnog.


p.k.
Cesto se ne slazem s onim sto NS zastupa/radi, ali vama, Pedja, svaka cast na transparentnosti i otvorenosti u radu. Da nemate onakav stav prema psima u Sarajevu (da su vam psi preci od ljudi) vec bi imali moj glas.
Potpis!
User avatar
drug_profi
Posts: 50612
Joined: 16/07/2012 16:00

#18605 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by drug_profi »

Ma Pedja zasluzuje respekt iako imamo dosta razmimoilazenja. Sve zavisi sta su priotiteti u kojem casu. Meni se cini da je sad najvaznije ne okretati glavu od istine.


----------------------------------
...debelim prstima s male tastature...
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#18606 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by VjecitiStudent »

Ne kontam, kakve NS sad ima veze sa cukama?
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#18607 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by L u c i f e r »

VjecitiStudent wrote:Ne kontam, kakve NS sad ima veze sa cukama?
E jbg nećemo ponavljati na svakoj stranici...
User avatar
madner
Posts: 56763
Joined: 09/08/2004 16:35

#18608 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by madner »

Zanimljivo je cuti logiku kako je humano rjesenje pustiti da lutalice kontrolisu broj lutalica, kao da time carobnim stapom nema mrtvih cuka.
NKVD
Posts: 697
Joined: 18/01/2007 09:27

#18609 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by NKVD »

Morao bi se pod hitno, upravo ovdje na ovoj temi, uvesti novi termin za neumorivo korištenje cuka u svrhu trolanja i, lafo dobronamjernog, skretanja tema na dobro nam pozante mlinove.
lasta2
Posts: 268
Joined: 30/04/2014 08:18

#18610 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by lasta2 »

Peđa ti si meni rođeni eSDePeovac. razmisli o transferu. :D

Danis, Sabina, Dino i još poneko... isto važi.
User avatar
ZOCH
Posts: 253
Joined: 10/08/2014 23:32

#18611 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by ZOCH »

ZOCH wrote:Kao pasionirani gledatelj i ljubitelj skupstine KS, koju nekad selektivno prenosi TVSA (u zavisnosti od toga za koji se zakon glasa ili koji se zakon treba "oboriti" ) pratio sam i istupe covjeka koji strpljivo odgovara vec skoro 4 godine na ovoj temi.
Imao bih na to reci i kritike i pohvale ali nije to sad predmet rasprave :D
Procitao sam ovdje spisak ljudi koje ste postavili za "biranje" i cak mislim da Vam je to sansa na ovim izborima. Ja vecinu ovih ljudi ne poznajem po nekim trakavicama, zaostavstinama iz proslosti, ili povlacenjem po medijima. Dakle obicnom gradjaninu su oni anonimusi. Mnogo ljudi iz mog okruzenja ce izaci na ove izbore samo da glas daju (da ne bi bili neodgovorni)
upravo tim politickim anonimusima.U ovoj zemlji je to odlicno. Tu ,moje je misljenje, imate veliku sansu.
Vjerovatno cu vasu opciju zaokruziti na izborima, ali bih ipak zelio upitati na mozda vec odgovoreno pitanje (ne zamjeri Pedja) na prioritet, odnosno sta ce biti prva stvar koju cete uraditi ako budete imali vece ovlasti u bilo kojoj strukturi ili nivou vlasti? Dakle fakat, narodskim rjecnikom receno, sta je to sto cete vi ako dobijete vece ovlasti (a mislim da hocete) uraditi u prvom naletu.
I jos jedno pitanje, kakav je Vas stav oko logorasa i cinjenice da nisu obuhvaceni nikakvim zakonom?
Unaprijed hvala na odgovoru :)
I prodje od tad 13 bajrama... i 6 stranica o psima. Kad sam procitao za prve reportaze iz logora, pomislio sam da ce mozda i ova tema biti nekako bitna. Ali sam se ocito prevario jer populisticke price oko kojeg se "narod" loži ko hepo kockice, ee to je vidis nesto sto treba potencirati. Hvala lijepo, odgovor mi i ne treba!
User avatar
draganbl
Posts: 2093
Joined: 21/06/2009 00:59

#18612 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by draganbl »

Pozdrav iz Banjaluke Peđa,

Pošto je počela kampanja, interesuje me da li planirate da učestvujete na izborima u Banjaluci i ako planirate, ko su vaši kandidati. Da te podsjetim, slično pitanje sam ti postavio i prije dvije - tri godine, pred lokalne izbore.
zippoo87
Posts: 15651
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#18613 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by zippoo87 »

draganbl wrote:Pozdrav iz Banjaluke Peđa,

Pošto je počela kampanja, interesuje me da li planirate da učestvujete na izborima u Banjaluci i ako planirate, ko su vaši kandidati. Da te podsjetim, slično pitanje sam ti postavio i prije dvije - tri godine, pred lokalne izbore.
mislim da u Banja Luci nema liste ali vec se i o tome pisalo,zasto NSa nema u RSu
zato sto ljudi ocekuju naopak sistem...trebalo bi prvo da tamo bude 5-10 ljudi spremnih da rade i da podignu opstinski odbor u Banja Luci i da se tako siri ideja a ne da se otvori kancelarija u kojoj nece biti nikoga i niko nece znati za postojanje iste...samo ce gomilati troskove

kada se sakupi 5-10 ozbiiljnih ljudi,koji zele prosiriti ideju stranke,onda se mogu javiti bilo kome iz Nase stranke,Pedji,Denisu,Albinu i mislim da se detalji mogu dogovoriti
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#18614 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by cadburry »

Pitanje za Peđu:
Da vam SDP ponudi partnerstvo nakon izbora u Kantonu Sarajevu, da zajedno napravite program rada i imenujete Vladu KS, da li biste podržali Dževada Bećirevića, sadašnjeg načelnika općine Centar, za premijera KS?

http://www.klix.ba/vijesti/bih/becirevi ... /140916077
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#18615 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by VjecitiStudent »

cadburry wrote:Pitanje za Peđu:
Da vam SDP ponudi partnerstvo nakon izbora u Kantonu Sarajevu, da zajedno napravite program rada i imenujete Vladu KS, da li biste podržali Dževada Bećirevića, sadašnjeg načelnika općine Centar, za premijera KS?

http://www.klix.ba/vijesti/bih/becirevi ... /140916077
S obzirom da su već jednom sa dotičnim složno u istu tikvu puhali, ja vjerujem da će Peđin odgovor na postavljeno pitanje biti pozitivan.
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#18616 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Pedja Kojovic »

draganbl

Nazalost nemamo kandidate za BL.


p.k.
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#18617 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Pedja Kojovic »

cadbury

To je pitanje za organe stranke i kada do tog mosta dodjemo onda cemo ga preci.

p.k.
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#18618 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Pedja Kojovic »

Od 16h do 20h na Ferhadiji kod Trznice.
Bujrum.


p.k.
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#18619 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by cadburry »

Pedja Kojovic wrote:cadbury

To je pitanje za organe stranke i kada do tog mosta dodjemo onda cemo ga preci.

p.k.
Mogu li dobiti tvoje lično mišljenje?
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#18620 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Pedja Kojovic »

cadbury

Podrzacu, na svaki nacin, svakoga ko iznese program i okupi ljude za koje vjerujem da ce pokrenuti i dosljedno implementirati reforme i politike za koje se zalazem.

p.k.
ambienta
Posts: 70
Joined: 04/11/2011 14:05

#18621 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by ambienta »

1. Prvo da se izvinem P.K. sto sam ga prozvao na FB ;) , posto skoro nikada ne izlazim sa posla u radno vrijeme , potrefilo se da sam ga vidio 3x u 7 dana te sedmice kada sam nesta obavljao autom da pije kafu u sred dana preko puta baybook-a u nekom od kafica , a onda sam skontao da mu je tu centrala stranke , pa covjek na pauzi vjerovatno :D

2. Pitanje za NS , koga podrzavate na listi za clana predsjenistva , iako nemate svog kandidata mislim da bi kao ozbilna partija ipak trebala da izadje sa stvaom podrzavamo te i te programe od tih i tih ljudi , a nek nasi simpatizeri izaberu izmedju njih.

3. Jer ako se "takmicte" na izborima i tamo gdje nemate svojih kandidata treba da izadjete sa stavom te i te programe od tih i tih partija podrzavamo i preporucujemo svojim simpatizerima da glasaju za te.
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#18622 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Pedja Kojovic »

ambienta

Nisam ni znao da ste me prozvali na FB-u ali jako cijenim ovo sto ste sada napisali.
Kazati, pogrijesio sam, je jedna od najhrabrijih i nazalost najrjedjih situacija u nasem drustvu.
U Radicevoj, u Spaziu (ili kao se vec zove) sam obicno radi sastanaka.
(Mnogo je kolega advokata koji imaju rasprave u sudu preko puta, pa im je to valjda najzgodnije)

Necemo sugerisati nasim clanovima, simpatizerima i glasacima za koga da glasaju za clana Predsjednistva BiH.
Principijelni razlozi zbog kojih ne ucestvujemo u izborima za taj drzavni organ nam to ne dozvoljavaju.
Ali svakako ih pozivamo da glasaju za kandidata kojeg zele.

p.k.
klmnopq
Posts: 3470
Joined: 03/06/2008 08:47

#18623 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by klmnopq »

Peđa, sviđa mi se način na koji razgovaraš sa forumašima (bez obzira da li te kude ili hvale) kao i generalno, tvoj pristup u kontaktu sa ljudima

:thumbup:
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#18624 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Pedja Kojovic »

kimpnoq

Hvala.
:)

p.k.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#18625 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by L u c i f e r »

Pedja Kojovic wrote:kimpnoq

Hvala.
:)

p.k.
I meni je to skroz ok, a znaš da ti nisam bio plaho fan.

Samo ti jedno ne valja: što vazda na kraju stavljaš p.k., to nako malo iritantno djeluje. :)
Locked