Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
texel
Posts: 530
Joined: 05/02/2004 00:00
Location: Šta ima u Bosni?

#41126 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by texel »

Izdajnik i plaćenik :oops:

Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#41127 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

texel wrote:Izdajnik i plaćenik :oops:

Image
vid sto ga toma scepo za vrat.....
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#41128 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by pici »

Havatar wrote:
A kada vidim šta radi Agencija za lijekove BiH, sad bih se iselio na mjesec", naveo je Dodik.
Omar MjeseČar...da nisu KaKa familiJa...

User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#41129 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

ap ap :) da se prededncik ne zaboravi ... sta je bolan danas u parlamentu ,jeli toliko doslo do guse da se ovi iz manjeg entiteta hvataju za slamku ... tolika rasprava uvez pisljivih 100 mil :)
User avatar
texel
Posts: 530
Joined: 05/02/2004 00:00
Location: Šta ima u Bosni?

#41130 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by texel »

Cijeli svijet mu se srušio preko noći
Banjalučaninu supruga podmetnula dvoje tuđe djece!


Banjalučaninu M. Š. cio svijet srušio se prije dva mjeseca, kada je DNK analiza pokazala da dvoje maloljetne djece koje je stekao u trinaestogodišnjem braku i kojima se obradovao kao svaki otac - nisu njegova!

U potresnoj ispovijesti za "Press RS", on tvrdi da je do ovog šokantnog saznanja došao tek tokom brakorazvodne parnice, kada su, kako naglašava, "sve gadosti njegove bivše supruge isplivale na površinu"!

"Vjenčali smo se prije 13 godina, ali jedno vrijeme nismo mogli da imamo djece. Na vantjelesnu oplodnju otišli smo 2006. godine, ali je trudnoća završila spontanim pobačajem. Nakon dvije godine, moja supruga je ponovo ostala u drugom stanju i rodila zdravo dijete. Međutim, odmah na početku trudnoće počela je čudno da se ponaša, u smislu da je postala provokativnija i razdražljivija, ali sam to pripisivao stanju u kojem se nalazila. Drugo dijete na svijet je došlo prije nepune tri godine i bilo mi je čudno da baš nimalo ne liči ni na koga iz moje porodice, ali se tada nisam pretjerano bavio time", kazao je M.Š. kome je naknadana DNK analiza pokazala da to dvoje djece zapravo nisu njegova!


Pa normalno da ne liče na njega, nego na najvećeg oplođivača šumskih nerotkinja


Slika : PreCednik uručuje certifikat oplođenoj nerotkinji :oops:
Image
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#41131 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Država »

Transparent u Banjaluci: Mile, čeka te robija!


12. December 2013.


Na jednoj od pasarela na Zapadnom tranzitu u Banjaluci jutros je osvanuo transparent sa tekstom: Mile čeka te robija!

Image


Na CD-u koji je danas stigao na adresu portala Istinito nalazi se nekoliko fotografija na kojima se vidi transparent postavljen na pasareli na banjalučkom Zapadnom tranzitu, na kome je ispisana poruka: Mile čeka te robija!

Fotografije prati i tekst sljedeće sadržine:

Poštovani sugrađani,

Živimo u društvu u kojem je sve podređeno jednom čovjeku. Građani svakodnevno gladuju, nemaju za lijekove, djeca idu gladna i poderana u školu, a za sve to vrijeme vlast nikada nije bila bahatija i bezobzirnija. Budući da su sve nedaće indikovane samovoljnom i često nerazumnom politikom Milorada odlučili smo da mu se obratimo jezikom koji on razumije.

Za sada nije poznato ko je postavio transparent, ali nije teško pretpostaviti kome je poruka upućena.





Ovaj transparent su sigurno postavili islamisti sa namjerom da sruše glavni stub srpstva-Republiku Srpsku...
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#41132 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Ridjobrki »

Hm. Zapadni tranzit ima dvije pasarele i ovo nije nijedna od njih. :-?
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#41133 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Država wrote:Transparent u Banjaluci: Mile, čeka te robija!


12. December 2013.


Na jednoj od pasarela na Zapadnom tranzitu u Banjaluci jutros je osvanuo transparent sa tekstom: Mile čeka te robija!

Image


Na CD-u koji je danas stigao na adresu portala Istinito nalazi se nekoliko fotografija na kojima se vidi transparent postavljen na pasareli na banjalučkom Zapadnom tranzitu, na kome je ispisana poruka: Mile čeka te robija!

Fotografije prati i tekst sljedeće sadržine:

Poštovani sugrađani,

Živimo u društvu u kojem je sve podređeno jednom čovjeku. Građani svakodnevno gladuju, nemaju za lijekove, djeca idu gladna i poderana u školu, a za sve to vrijeme vlast nikada nije bila bahatija i bezobzirnija. Budući da su sve nedaće indikovane samovoljnom i često nerazumnom politikom Milorada odlučili smo da mu se obratimo jezikom koji on razumije.

Za sada nije poznato ko je postavio transparent, ali nije teško pretpostaviti kome je poruka upućena.





Ovaj transparent su sigurno postavili islamisti sa namjerom da sruše glavni stub srpstva-Republiku Srpsku...


Ništa dobro se od islamista čovjek ne može nadati,ali ovoga puta drugi zlikovci stoje iza ove diverzije i terorističkog
akta.Postoje svjedoci koji će potvrditi da su transparent postavili Dragan Čavić,Mladen Ivanić,Vukota Govedarica i
onaj mega-izdajnik Krsmanović,a u upaljenom automobilu ih je čekao Miki Maus kako bi ovu terorističku grupu brzo
odvezao sa mjesta zločina.Svjedoci su bili na udaljenosti od 1,5 kilometar od mjesta zločina i jasno su vidjeli počinioce
ovog gnusnog akta koji se desio tačno u 2:34 minute,sa srijede na četvrtak. :mrgreen:
CungaLunga
Posts: 2921
Joined: 07/05/2010 02:56

#41134 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by CungaLunga »

Ma kakav transparent, islamisti citavu pasarelu ofarbali zelenom bojom :shock:
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#41135 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

Protest u Beogradu: Kumokratija uništava Republiku Srpsku
Ispred zgrade Ambasade BiH u Beogradu održani su protesti koje je NVO Slobodna Republika organizovala protiv Ranka Škrbića, aktuelnog ambasadora BiH u Srbiji i lidera SNSD Milorada Dodika.

Oko 150 aktivista NVO Slobodna Republika protestovalo je ispred zgrade Ambasade BiH u Beogradu.
Okupljeni su nosili transparente sa fotografijama ambasadora BiH u Beogradu Ranka Škrbića, predsjednika RS Milorada Dodika i srpskog biznismena Miroslava Miškovića, ispod kojih su stajali natpisi „Lopovi“ i „Kumokratija-vladavina koja uništava Republiku Srpsku“.
Mirni protesti su održani uz povike „Mile lopove!“ i „Škrba lopove!“, a okončani su poslije pola sata.
Nakon protesta pred Ambasadom BiH Slobodna Republika će održati konferenciju za novinare u Tanjugovom pres centru.
Ranka Škrbića, bivšeg ministra zdravlja RS i kuma predsjednika RS Milorada Dodika, Predsjedništvo BiH imenovalo je za ambasadora u Srbiji početkom maja ove godine.
Iako je za njegovo ime vezano više afera u zdravstvu o milionskim pronevjerama, za njegov izbor bile su presudne političko-kumovske veze.
Centar iz Budimpešte doturio je novu tranšu prljavih dolara bez pokrića u zlatu šumskim izdajnicima! Bašibozluk, ološ, narkomani i prostituke okupili su se u Beogradu da pokušaju obeščastiti časna imena šumskih velikana. Šumsko zdravstvo nikada nije bolje stajalo i to zahvaljujući genijalnom vođenju Guardianovog kuma Škrbića. Delegacije iz Hjustona, Kalkute, Melburna, Hajdelberga i mnoge druge dolaze da uče zanat od šumskih stručnjaka, a neki tamo propali Dronjak koji nije uspio postati ni čistačica u domu zdravlja kalja ime guardianskog kuma. Fuj izdajnici, kako vas nije sramota! Vaše potomstvo će se stiditi prljave uloge njihovih očeva u udaru imperijalista na predvodnika slobodnog svijeta - Guardiana.
User avatar
biske
Posts: 1878
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#41136 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by biske »

za razliku od dolara bez pokrića, ka-emovi sa tekućeg računa elektroprenosa su su prošli sve moguće provjere - prvo su se fino otkiselili, pa su onda odmrznuti i sad će biti pušteni u opticaj. glavna namjena im je poboljšanje svekolikog blagostanja te će biti upumpani direktno u krvotok Šumske - njen budžet.
da preCednik nikad nije bio cicija to svako zna, ali ovaj put je nadmašio samog sebe dajući dio prvom komšiji. "iako je riječ o nepopravljivim džihatlijama, u ovim danima predbožićnog posta prav(oslavni)i kršćanin ne može ostati ravnodušan prema patnji svog komšije", izjavio je Guardijan mekog srca.
na pitanje šta se dosad čekalo sa uzimanjem ovog novca, Guardian je odgovorio da je nedvosmisleno utvrđeno kako su prvobitne rukovodeće strukture elektroprenosa dobijale platu u eurima ali u čudnim iznosima. detaljnim provjerama koje je vodio tim ekseprata Specijalnog tužilaštva Šumske utvrđeno je da su navedeni iznosi ustvari zaokružene cifre u dolarima, mjereno po srednjem kursu na dan uplate. Nakon što je rukovodstvo promijenjeno čekao se povoljan trenutak da se provjeren i čist novac isplati stvarnom vlasniku.
Nevanično smo uspjeli saznati da je neimenovani ekspertni tim predvodio lično Dževad, a da je centar iz kojeg je novac uplaćivan preko Dojče banke ni više ni manje nego Budimpešta.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#41137 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

čaika wrote:
Protest u Beogradu: Kumokratija uništava Republiku Srpsku
Ispred zgrade Ambasade BiH u Beogradu održani su protesti koje je NVO Slobodna Republika organizovala protiv Ranka Škrbića, aktuelnog ambasadora BiH u Srbiji i lidera SNSD Milorada Dodika.

Oko 150 aktivista NVO Slobodna Republika protestovalo je ispred zgrade Ambasade BiH u Beogradu.
Okupljeni su nosili transparente sa fotografijama ambasadora BiH u Beogradu Ranka Škrbića, predsjednika RS Milorada Dodika i srpskog biznismena Miroslava Miškovića, ispod kojih su stajali natpisi „Lopovi“ i „Kumokratija-vladavina koja uništava Republiku Srpsku“.
Mirni protesti su održani uz povike „Mile lopove!“ i „Škrba lopove!“, a okončani su poslije pola sata.
Nakon protesta pred Ambasadom BiH Slobodna Republika će održati konferenciju za novinare u Tanjugovom pres centru.
Ranka Škrbića, bivšeg ministra zdravlja RS i kuma predsjednika RS Milorada Dodika, Predsjedništvo BiH imenovalo je za ambasadora u Srbiji početkom maja ove godine.
Iako je za njegovo ime vezano više afera u zdravstvu o milionskim pronevjerama, za njegov izbor bile su presudne političko-kumovske veze.
Centar iz Budimpešte doturio je novu tranšu prljavih dolara bez pokrića u zlatu šumskim izdajnicima! Bašibozluk, ološ, narkomani i prostituke okupili su se u Beogradu da pokušaju obeščastiti časna imena šumskih velikana. Šumsko zdravstvo nikada nije bolje stajalo i to zahvaljujući genijalnom vođenju Guardianovog kuma Škrbića. Delegacije iz Hjustona, Kalkute, Melburna, Hajdelberga i mnoge druge dolaze da uče zanat od šumskih stručnjaka, a neki tamo propali Dronjak koji nije uspio postati ni čistačica u domu zdravlja kalja ime guardianskog kuma. Fuj izdajnici, kako vas nije sramota! Vaše potomstvo će se stiditi prljave uloge njihovih očeva u udaru imperijalista na predvodnika slobodnog svijeta - Guardiana.

Opet je onaj besposličar i propali student dronjavi Dronjak okupio oko sebe grupu kopilana i propaliteta da sada u
bratskoj Srbiji izvode svoje bolesne predstave i ljagaju časne i poštene ljude.Pa da su udarili na bilo koga drugog,
nego na neimara i legendu šumskog zdravstva,Guardianovog kumašina Ranka.Giganta koji je zdravstvo šumske
doveo na takve nivoe,da možemo reći da u šumskoj bolesnih gotovo i nema.
Zgubidan Dronjak uvidjevši da ovi šizofreni performansi ne prolaze u šumskoj gdje je narod odavno naučio razlikovati
žito od kukolja,zaputio se sa autobusom punih narkomana,prostitutki i alkoholičara u Beograd da se tamo dernjaju
i vrište ispred ambasade tzv BiH,na taj način sramoteći i samu slobodarsku šumsku.
Ono što zabrinjava je izostanak reakcije nadležnih iz bratske Srbije koji su mirno gledali ovu grupu psihopata kako
divlja po ulici,umjesto da ih uhapse,svežu lancima i predaju policiji slobodarske šumske,na daljnje procesuiranje. :oops:


Image
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#41138 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

Image
GOSPOĐO ČESTITAM, JA SAM VAS OPLODIO. POTVRDA JE ZA KOMŠILUK. DOVEDITE MALOG KADA MALO PORASTE DA MU DAM PREVENTIVNI KREDIT PROTIV NARKOMANIJE. MISLITE NA MENE, ŠUMSKU I INVESTICIONI CIKLUS: GUARDIAN IZVRŠAVA USTAVNU OBAVEZU
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#41139 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

čaika wrote:Image
GOSPOĐO ČESTITAM, JA SAM VAS OPLODIO. POTVRDA JE ZA KOMŠILUK. DOVEDITE MALOG KADA MALO PORASTE DA MU DAM PREVENTIVNI KREDIT PROTIV NARKOMANIJE. MISLITE NA MENE, ŠUMSKU I INVESTICIONI CIKLUS: GUARDIAN IZVRŠAVA USTAVNU OBAVEZU
Superoplodjac :) ,,,,,,
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#41140 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

Država wrote:Transparent u Banjaluci: Mile, čeka te robija!


12. December 2013.


Na jednoj od pasarela na Zapadnom tranzitu u Banjaluci jutros je osvanuo transparent sa tekstom: Mile čeka te robija!

Image


Na CD-u koji je danas stigao na adresu portala Istinito nalazi se nekoliko fotografija na kojima se vidi transparent postavljen na pasareli na banjalučkom Zapadnom tranzitu, na kome je ispisana poruka: Mile čeka te robija!

Fotografije prati i tekst sljedeće sadržine:

Poštovani sugrađani,

Živimo u društvu u kojem je sve podređeno jednom čovjeku. Građani svakodnevno gladuju, nemaju za lijekove, djeca idu gladna i poderana u školu, a za sve to vrijeme vlast nikada nije bila bahatija i bezobzirnija. Budući da su sve nedaće indikovane samovoljnom i često nerazumnom politikom Milorada odlučili smo da mu se obratimo jezikom koji on razumije.

Za sada nije poznato ko je postavio transparent, ali nije teško pretpostaviti kome je poruka upućena.





Ovaj transparent su sigurno postavili islamisti sa namjerom da sruše glavni stub srpstva-Republiku Srpsku...
pa naravno da su islamisti

jos su i pasarelu opiturali u zeleno
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#41141 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

BANJALUKA: Supruga „podmetnula“ mužu dvoje tuđe djece

Par iz Banjaluke bio je u braku 13 godina i imali su dvoje djece. Međutim, suprug je posle DNK analize utvrdio da on nije biološki otac.

Banjalučaninu M. Š. cijeli svijet se srušio prije dva mjeseca kada je DNK analiza pokazala da dvoje maloljetne djece koje je stekao u trinaestogodišnjem braku i kojima se obradovao kao svaki otac – nisu njegova!

U potresnoj ispovjesti za Pressrs.ba, on tvrdi da je do ovog šokantnog saznanja došao tek tokom brakorazvodne parnice, kada su, kako naglašava, “sve gadosti njegove bivše supruge isplivale na površinu”!

- Vjenčali smo se prije 13 godina, ali jedno vrijeme nismo mogli da imamo djece. Na vantjelesnu oplodnju otišli smo 2006. godine, ali je trudnoća završila spontanim pobačajem. Nakon dvije godine, moja supruga je ponovo ostala u drugom stanju i rodila zdravo dijete – priča M. Š.

- Međutim, odmah na početku trudnoće počela je čudno da se ponaša, u smislu da je postala provokativnija i razdražljivija, ali sam to pripisivao stanju u kojem se nalazila. Drugo dijete na svijet je došlo prije nepune tri godine i bilo mi je čudno da baš nimalo ne liči ni na koga iz moje porodice, ali se tada nisam pretjerano bavio time – priča on.

Prema njegovim riječima, još dok je drugo dijete bilo beba od dva-tri mjeseca, supruga je krenula da izlazi iz kuće i da se vraća u “sitne sate” pod, kako naglašava, totalno suludim izgovorima.

- Zamislite da se neko od zubara vraća u tri časa iza ponoći :lol: :lol: i da kasni zato što je “gužva na mostu“?! Stalno ju je neko zvao telefonom, ali je govorila da su to “samo prijateljice”. Smatrajući da nam oboma treba malo “odmora”, u aprilu prošle godine iselio sam se iz stana i smjestio se kod rođaka, ali sam se nadao pomirenju – priča M. Š.

Ipak, one nije htela da prihvati njegovu ruku pomirenja, pa je u julu ove godine podnela zahtev za razvod braka.

- Neki đavo mi nije dao mira, pa sam početkom oktobra sa decom otišao na DNK analizu, koja je pokazala da im ja nisam biološki otac! Nemam riječi da opišem kako sam se osjećao! Tresao sam se kao prut, malo je falilo da padnem u nesvjest. To je nešto najgore što mi se desilo u životu, to je kao da ste fizički izgubili djecu. Moj šef iz SDS-a me tješio, govorio da to nije smak svijeta, da se njemu nešto slično desilo, ali bol je bio nesnošljiv. Htio sam da se bacim sa mosta, da se učlanim u SNSD, ali na svu sreću nisam – kaže muškarac.

On dodaje da mu je bivša žena rekla da odgovor na pitanje ko je otac može da kaže samo u crkvi, a da je njemu u jednoj SMS poruci napisala da će o tome ćutati, jer ne želi da ruši bilo čiji brak.

- Od tada imam ozbiljne srčane probleme, zbog kojih moram da pijem lijekove. Uništen sam i fizički i psihički i ne znam kako ću dalje. Međutim, sve što želim je da se što pre “pronađu” očevi ove nesrećne djece, jer ona nisu ništa kriva – poručuje on.

S druge strane, D. J., koju M. Š. optužuje za blud i gramzivost :lol: :lol: , kaže da su sve riječi njenog bivšeg muža rezultat povrijeđene sujete.

- Oba djeteta sam rodila vještačkom oplodnjom, što je on veoma dobro znao. Naravno da djeca nisu njegova, jer on i ne može da ima djecu. Zato se i čudim zašto reaguje na ovaj način?! S vremenom sam shvatila da ne mogu i ne želim da živim sa njim, zbog čega sam i podnijela zahtjev za razvod – kaže ona.
Konačno je isplivala cijela istina o slučaju uspješno oplođene nerotkinje! Ovaj jalovi član SDS-a optužuje Guardiana da mu je uništio život tako što mu je podario dvoje djece! Nema on problem sa srcem nego sa mozgom, jer član SDS-a može biti samo neko sa deficitom istog.

Guardian je samo izvršio svoju ustavnu obavezu i ništa drugo. I uopšte nije čudno što je Guardian srećnicu oplođavao u 3 sata ujutro u zubarskoj ordinaciji. Pa kad je trebao da je oplođava, prijepodne kada se obračunava sa hordama podivljalih drogiranih Arapa? Ili poslijepodne kada smišlja završni čin rješenja palestinsko-izraelskog sukoba i kako da učini likvidnom američku privredu? Ili uveče kada prima brojna priznanja iz svijeta za svoj samopregorni rad? I šta je čudno što je oplodio srećnicu u zubarskoj ordinaciji? Pa i Guardianu se desi da ima mali karijes koji mora popraviti, nekada to uspije programiranjem svog imunog sistema da ga uništi a nekada i ne. I onda mora kod zubara, i to po noći, zbog nedostatka vremena. I zar bi trebalo da plaća hotelsku sobu za nerotkinje koje mora oploditi, a budžet Šumske se opasno tanji pod naletom svjetske ekonomske krize?

I pored svega se nađe budala iz SDS-a da kaže da mu je Guardian uništio život?! Kad se bolje razmisli, sasvim je jasno zašto je on koji ispaljuje ćorke postao član SDS-a. U guardianskoj stranci bi takav ozbiljan deficit bio uočen odmah, na prijemnim testovima za učlanjenje, guardianska stranka ne prima škartove!
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#41142 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

čaika wrote:
Konačno je isplivala cijela istina o slučaju uspješno oplođene nerotkinje! Ovaj jalovi član SDS-a optužuje Guardiana da mu je uništio život tako što mu je podario dvoje djece! Nema on problem sa srcem nego sa mozgom, jer član SDS-a može biti samo neko sa deficitom istog.

Guardian je samo izvršio svoju ustavnu obavezu i ništa drugo. I uopšte nije čudno što je Guardian srećnicu oplođavao u 3 sata ujutro u zubarskoj ordinaciji. Pa kad je trebao da je oplođava, prijepodne kada se obračunava sa hordama podivljalih drogiranih Arapa? :mrgreen: Ili poslijepodne kada smišlja završni čin rješenja palestinsko-izraelskog sukoba i kako da učini likvidnom američku privredu? :lol: Ili uveče kada prima brojna priznanja iz svijeta za svoj samopregorni rad? I šta
je čudno što je oplodio srećnicu u zubarskoj ordinaciji? Pa i Guardianu se desi da ima mali karijes koji mora popraviti, nekada to uspije programiranjem svog imunog sistema da ga uništi a nekada i ne. I onda mora kod zubara, i to po noći, zbog nedostatka vremena. I zar bi trebalo da plaća hotelsku sobu za nerotkinje koje mora oploditi, a budžet Šumske se opasno tanji pod naletom svjetske ekonomske krize?

I pored svega se nađe budala iz SDS-a da kaže da mu je Guardian uništio život?! Kad se bolje razmisli, sasvim je jasno zašto je on koji ispaljuje ćorke postao član SDS-a. U guardianskoj stranci bi takav ozbiljan deficit bio uočen odmah, na prijemnim testovima za učlanjenje, guardianska stranka ne prima škartove!

Naravno kolega da je čitava priča ujdurma ovih iz SDS-a koji su iskoristili nesretnu životnu epizodu ovog jalovog
nesretnika (inače dugogodišnjeg člana SDS-a :mrgreen: ) kako bi isposlovali ustavne promjene vezane za zakon o
oplodnji nerotkinja,sve u nadi da će po naređenju njihovih nalogodavaca i ovu nadležnost prebaciti na nivo tzv BiH. :oops:


Image
Generacije sretnih i zadovoljnih mališana znaju kome duguju sve! :mrgreen:
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#41143 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by oakville »

Ovo se zove izgubiti kompas skroz naskroz - pred ambasadom bih u beogradu organizacija "slobodna republika" organizira proteste protiv dodika :lol:
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/117 ... va_rs.html
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#41144 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

Ponovo ovaj trebinjski stvor sa drveta vrijeđa našeg Guardiana. Mislim da je vrijeme da šumska policija interveniše i po zakonu ućutka stvora. Što je najgore, mrcina se ostrvila i na premijerku Željka Cvijanovića! Lako je udarati po sexualnim manjinama i Guardianu, a nigdje ga nije bilo kad mu je šef sjedio na optuženičkoj klupi Tužilaštva BiH.

User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#41145 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Stjui »

atak na republički fudbal :
FIFA zabranila reprezentaciji RS-a igranje utakmica

Iako se u manjem bh. entitetu u prethodnom periodu pričalo o stvaranju fudbalske reprezentacije RS-a, koja bi igrala prijateljske utakmice s drugim selekcijama, od toga definitivno neće biti ništa.

Svjetska fudbalska federacija (FIFA), zabranila je odigravanje bilo kakvih utakmica selekciji RS-a, a Fudbalski savez RS-a već je imao u planu odigravanje susreta sa Srbijom u Banjoj Luci, prenosi Sportsport.ba

To se na kraju neće dogoditi, pa selektor RS-a Željko Buvač, neće imati priliku da pozove zvijezde priznatih reprezentacija na prijateljske susrete.
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#41146 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by oakville »

Opet zavjera...
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#41147 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Havatar »

Sto stavljate to na ovu temu preCednik navija za Bosnu i Hercegovinu
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#41148 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Hodidid »

Buvac je inace koliko mi je poznato karijeru zapoceo u FK Omarska posto je i sam jal iz Omarske jal iz nekih obliznjih sela.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#41149 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

oakville wrote:Opet zavjera...

Ovim je FIFA samo pokazala javno svoj zulumĆarsko-djihatlijski karakter na koji sam ja davno upozoravao.Ništa
bolji nisu ni UEFA,UNHCR,NBA,X Factor,Nivea,Victoria's Secret,Podravka,Sony,Samsung..... :zzzz: :zzzz: :zzzz:,
sve sami imperijalisti i islamisti čija je osnovna ideja borba protiv svega slobodarskog i ostvarenje projekta
"Zelene Transverzale". :mrgreen:
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#41150 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Co0l »

Sep Blater,jos jedan kandidat za lapot...
Locked