Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
Skijaš
Posts: 12438
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#35026 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Skijaš »

amko76 wrote:Vi se radujete što je pobijedio SDS? :shock:

Djeco znam da se ne sjećate ali pitajte roditelje u vezi te stranke i rata prije 20 godina.
Realno, ista je to stvar. Ali se često provlačilo kako su ovi Dodikovi velikosrbi ustvari oslobođeni balasta ratnih zločina i mogu se slobodnije ponašati. Pomicanje skale na štetu Dodika a u korist SDS-a je zbog tog korisno. Ako tvrdiš da je SDS gori od Dodika, postavljaš tezu da je Dodik bolji od SDS-a, što nije tačno.
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#35027 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jon_jovi »

amko76 wrote:Vi se radujete što je pobijedio SDS? :shock:

Djeco znam da se ne sjećate ali pitajte roditelje u vezi te stranke i rata prije 20 godina.
Raduješ li se ti što je kod nas pobijedila SDA?
User avatar
madner
Posts: 56754
Joined: 09/08/2004 16:35

#35028 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by madner »

Dodikovci su crveni (Mladic) SDS su cetnici (Radovan i Romanija).
DougHeffernan
Posts: 56
Joined: 02/10/2012 03:12

#35029 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by DougHeffernan »

Vi se radujete što je pobijedio SDS?
Raduje nas jedino razjedinjenost cetnika u manjem entitetu.
User avatar
nermin.padez
Posts: 926
Joined: 23/05/2012 17:08

#35030 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by nermin.padez »

SDS vam je kao Srpska RAdikalna Stranka Dr. Vojo Seselj u Srbiji :mrgreen:
User avatar
heckler
Posts: 3763
Joined: 24/01/2010 03:14

#35031 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by heckler »

nermin.padez wrote:SDS vam je kao Srpska RAdikalna Stranka Dr. Vojo Seselj u Srbiji :mrgreen:

Nema ni grama razlike izmedju niti jedne "srpske" stranke. Svakoj stranci je srbovanje pocetak i kraj platforme i politicke misli. Ha "Srpka kuca do kuce" ha "Glasaj srpski". Isti kurac. Medjutim kad niti jedna nema nadpolovicnu podrsku i kad se srpski pokolju oko pljacke, e tad nastaju interesantne mogucnosti :wink:
amko76
Posts: 1144
Joined: 17/06/2010 15:38

#35032 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by amko76 »

jon_jovi wrote:
amko76 wrote:Vi se radujete što je pobijedio SDS? :shock:

Djeco znam da se ne sjećate ali pitajte roditelje u vezi te stranke i rata prije 20 godina.
Raduješ li se ti što je kod nas pobijedila SDA?
Pa ja koliko vidim vratili smo se u devedesetu. Dok svi napreduju mi napredujemo prema devedesetim :-) Mi to malo kontra :D Doduše možda smo mi pametni a ostatak regije i svijeta budale :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#35033 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

amko76 wrote:
jon_jovi wrote:
amko76 wrote:Vi se radujete što je pobijedio SDS? :shock:

Djeco znam da se ne sjećate ali pitajte roditelje u vezi te stranke i rata prije 20 godina.
Raduješ li se ti što je kod nas pobijedila SDA?
Pa ja koliko vidim vratili smo se u devedesetu. Dok svi napreduju mi napredujemo prema devedesetim :-) Mi to malo kontra :D Doduše možda smo mi pametni a ostatak regije i svijeta budale :D
Nismo mi nikad ni odmakli od devedesete druze... Samo s malo vise politicke korektnosti i sminke u aranzmanu MZ.
DougHeffernan
Posts: 56
Joined: 02/10/2012 03:12

#35034 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by DougHeffernan »

amko76 wrote:
Pa ja koliko vidim vratili smo se u devedesetu. Dok svi napreduju mi napredujemo prema devedesetim :-) Mi to malo kontra :D Doduše možda smo mi pametni a ostatak regije i svijeta budale :D
Jah, eto Srbija sa Nikolicem na celu bas napredjuje u zadnje vrijeme. Eno i EU je odjebao i gej paradu zabranio, bas sve ide naprijed svugdje osim kod nas :lol:
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#35035 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jon_jovi »

Nama odgovara usitnjavanje i razdor na političkoj sceni u RS-u. Jel to sada jasno?
amko76
Posts: 1144
Joined: 17/06/2010 15:38

#35036 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by amko76 »

DougHeffernan wrote:
amko76 wrote:
Pa ja koliko vidim vratili smo se u devedesetu. Dok svi napreduju mi napredujemo prema devedesetim :-) Mi to malo kontra :D Doduše možda smo mi pametni a ostatak regije i svijeta budale :D
Jah, eto Srbija sa Nikolicem na celu bas napredjuje u zadnje vrijeme. Eno i EU je odjebao i gej paradu zabranio, bas sve ide naprijed svugdje osim kod nas :lol:
Bome Kacin neki dan reče da čak i oni prave korake prema EU, samo mi ne mrdamo nikud. Doduše 'ta će Kacin ta će Eu itd.
DougHeffernan
Posts: 56
Joined: 02/10/2012 03:12

#35037 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by DougHeffernan »

amko76 wrote:
Bome Kacin neki dan reče da čak i oni prave korake prema EU, samo mi ne mrdamo nikud. Doduše 'ta će Kacin ta će Eu itd.
Kacin je rekao da ce Srbija zbog zabrane parade, citiram, "dobiti ono sto je trazila". Ako ti mislis da je to korak prema EU onda... :lol:

http://www.trojka.rs/vesti/39814-srbija ... f=sections
User avatar
texel
Posts: 530
Joined: 05/02/2004 00:00
Location: Šta ima u Bosni?

#35038 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by texel »

Ladies and gentleman, Mr. President :oops:

http://www.snsd.org/index.php?option=co ... 66&lang=en

Јасна нам је порука народа
Предсједник Савеза независних социјалдемократа Милорад Додик изјавио је да је као предсједник странке дуго година са народом и грађанима и да већ више од шест година води странку која има највеће повјерење народа Републици Српској.

"Сматрам да добро познајем потребе народа и његове приоритете и вјерујем да сам добрим дијелом оправдао очекивања када је у питању Република Српска, одбрана њене позиције, јачање њене стабилности и очување вриједности до којих је нашем народу стало", рекао је Додик одговарајући на питање да оцијени резултате локалних избора.

Предсједник Додик је нагласио да и послије ових избора СНСД остаје странка са великом подршком, снажном партијском инфраструктуром и бројним и организованим одборима у сваком мјесту у Српској.

"Упркос представи која покушава да се створи, СНСД није изгубио своју кључну снагу, велику већину својих гласова и најважнија мјеста, нити је било која друга партија успјела да стекне примат на политичкој сцени Републике Српске. Разнолике коалиције, углавном усмјерене против СНСД-а, направиле су привид губитка једног броја начелничких мјеста, али исто тако нека нова су освојена, док су листе СНСД-а по правилу прве и то убједљиво".

Он је истакао да, ипак, жели да недводмислено поручи да му је јасно шта је народ поручио и њему и СНСД-у на овим изборима.

"Поручили су да су добрим дијелом незадовољни и да СНСД-ови људи у већини нису оправдали њихова очекивања и повјерење. Сматрам да је лошијем резултату СНСД-а на овим изборима много више кумовало гласање против СНСД-а него посебна подршка било ком од наших ривала, уз дужно поштовање свима њима. Желим јасно да поручим да сам поруку народа одлично и чуо и разумио", истакао је предсједник Милорад Додик.

Он је изразио увјерење да је политика Савеза независних социјалдемократа најисправнија и дугорочно једина одржива за Републику Српску, додавши да је убијеђен да СНСД остаје једина политичка снага способна да очува Српску и њену позицију и изгради Републику као самоодрживу и успјешну заједницу.

"Убијеђен сам у то јер знам шта ми имамо, а знам и шта имају и с чим располажу други на политичкој сцени Српске. Али желим да Вам јасно кажем да смо поруку чули и да нам је јасно да у СНСД-у многе ствари морају да се промијене уколико желимо да сачувамо повјерење народа", поручио је Додик.

Предсједник је рекао да је читаву своју каријеру посветио успјеху Републике Српске и СНСД-а и да је "велики пут у томе превалио". ( a vidi kako ti vratiše dragi preCedniče, stoka nezahvalna :oops: )

"Нећу изневјерити ни себе ни грађане Српске нити ћу допустити да било ко и било шта уништи и поништи све оно добро што смо заједно остварили. У наредним данима бићете свједоци крупних промјена и резова, видјећете да смо чули и да ћемо послушати шта нам је народ поручио", :run: истакао је Додик.

Он је нагласио да је наша странка од свог оснивања до данас ослушкивала ( i prisluškivala) шта народ жели и понашала се у складу са тим.

"Урадићемо то и овај пут. Све и сви који стоје између СНСД-а и жеља народа мораће да потраже неко друго мјесто, јер им са нама мјеста више нема. :oops: Очигледно да смо се многима требали раније захвалити, али ево, сада им се захвалио народ", оцијенио је Додик. ( Naravno da su preCednikov obraz ukaljali nečasni stranački pojedinci)

Он је додао да ће СНСД дати свој допринос успјешнијој, бољој и богатијој Српској и да ће на том путу кренути од себе. :?

"Још једном желим да поручим да смо чули глас народа, хвала свима оним који су нас подржали због добрих ствари које смо направили и обећавам да ћемо у добрим стварима да истрајемо. Онима који су нас овај пут казнили због лоших ствари и појава поручујем да смо разумјели и њихов глас и њихову љутњу и да ћемо учинити све да њихово повјерење вратимо и оправдамо", закључио је предсједник Савеза независних социјалдемократа Милорад Додик.
amko76
Posts: 1144
Joined: 17/06/2010 15:38

#35039 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by amko76 »

Ja sam mislio na ovu izjavu stariju nekoliko dana. Srbija se trudi za pregovore o pristupanju eu, a mi ovakvi ne možemo ni pregovarati.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/kacin-ov ... /120929063
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#35040 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

amko76 wrote:Ja sam mislio na ovu izjavu stariju nekoliko dana. Srbija se trudi za pregovore o pristupanju eu, a mi ovakvi ne možemo ni pregovarati.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/kacin-ov ... /120929063
Necemo ni moci dok to ne bude u interesu Srbije i Hrvatske - do tad ce preko svojih igraca u BiH opstruirati sve procese. A kada ih otkoce, mozda ce desno orijentisani Bosnjaci poceti raditi isto, jer ce tada biti njima u interesu.
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#35041 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

Jeli neko javio predsjedniku da su izbaceni iz Socijalisticke Internacionale? Jer jos uvjek imaju link na stranici...
amko76
Posts: 1144
Joined: 17/06/2010 15:38

#35042 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by amko76 »

Alfons Kauders wrote:
amko76 wrote:Ja sam mislio na ovu izjavu stariju nekoliko dana. Srbija se trudi za pregovore o pristupanju eu, a mi ovakvi ne možemo ni pregovarati.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/kacin-ov ... /120929063
Necemo ni moci dok to ne bude u interesu Srbije i Hrvatske - do tad ce preko svojih igraca u BiH opstruirati sve procese. A kada ih otkoce, mozda ce desno orijentisani Bosnjaci poceti raditi isto, jer ce tada biti njima u interesu.
Pa kao što rekoh, napretka nam nema, osim prema devedesetim :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#35043 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

amko76 wrote:
Alfons Kauders wrote:
amko76 wrote:Ja sam mislio na ovu izjavu stariju nekoliko dana. Srbija se trudi za pregovore o pristupanju eu, a mi ovakvi ne možemo ni pregovarati.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/kacin-ov ... /120929063
Necemo ni moci dok to ne bude u interesu Srbije i Hrvatske - do tad ce preko svojih igraca u BiH opstruirati sve procese. A kada ih otkoce, mozda ce desno orijentisani Bosnjaci poceti raditi isto, jer ce tada biti njima u interesu.
Pa kao što rekoh, napretka nam nema, osim prema devedesetim :D
Ima, samo ne u nasem zivotu. :D
User avatar
maxfire
Posts: 45
Joined: 03/08/2012 22:55

#35044 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by maxfire »

BHCluster wrote:Jeli neko javio predsjedniku da su izbaceni iz Socijalisticke Internacionale? Jer jos uvjek imaju link na stranici...
Greška, on je njih izbacio iz SNSD Internacionale.
User avatar
potočanka
Posts: 70840
Joined: 09/11/2008 20:38
Location: vjerna ŽEKIPA

#35045 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by potočanka »

texel wrote: Јасна нам је порука народа



"Нећу изневјерити ни себе ни грађане Српске нити ћу допустити да било ко и било шта уништи и поништи све оно добро што смо заједно остварили. У наредним данима бићете свједоци крупних промјена и резова, видјећете да смо чули и да ћемо послушати шта нам је народ поручио", истакао је Додик.
e sad smo gotovi :cry: :run:
User avatar
AlienBiH
Posts: 319
Joined: 21/03/2011 17:42

#35046 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by AlienBiH »

maxfire wrote:
BHCluster wrote:Jeli neko javio predsjedniku da su izbaceni iz Socijalisticke Internacionale? Jer jos uvjek imaju link na stranici...
Greška, on je njih izbacio iz SNSD Internacionale.

hahaha
Cosmic
Posts: 363
Joined: 12/09/2012 03:54

#35047 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Cosmic »

Čak je i Dodik prizn'o neke stvari (loše radio u istočnom dijelu manjeg entiteta), jedino samodopadni egocentrik Lagumdžija ne želi da prizna da ljudi zaobilaze SDP-ove liste radi njega lično.
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#35048 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

maxfire wrote:
BHCluster wrote:Jeli neko javio predsjedniku da su izbaceni iz Socijalisticke Internacionale? Jer jos uvjek imaju link na stranici...
Greška, on je njih izbacio iz SNSD Internacionale.
Znaci nema govora o ukidanju internacionale?
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#35049 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by PapeSusic »

Država wrote:Meni je bilo najjače ono na RTRS-u sinoć:

SNSD je osvojio više od 20 načelničkih pozicija, dok je SDS osvojio jedva 38...

:lol: :lol: :lol:
Gobbels im nije ni do koljena
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#35050 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Država »

BHCluster wrote:Jeli neko javio predsjedniku da su izbaceni iz Socijalisticke Internacionale? Jer jos uvjek imaju link na stranici...
Ovo nije tačno. PreCjednik je izbacio Internacionalu iz SNSD-a... :mrgreen:
Locked