Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#82801 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

sve dok su lisce i kisnica besplatni, nema krize.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#82802 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

155_mm wrote: 28/11/2020 20:05 sve dok su lisce i kisnica besplatni, nema krize.
Lišće može do 1kg,kišnica do 1L.Ne pratiš nove zakone državetine.Ko prekrši ove količine,ode....
Image
...i to ovaj s vrha. :lol: :lol: :lol:
User avatar
Zeleni most
Posts: 754
Joined: 01/11/2013 21:18

#82803 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Zeleni most »

:izet: :izet: :izet:
Last edited by Zeleni most on 29/11/2020 12:46, edited 1 time in total.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#82804 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

kada mile napusti politicku binu pod pritiskom ko ce da ga naslijedi??
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#82805 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by ljevoruki »

General Rat(ko), pardon General War bi bio prirodni nasljednik, ispunjava sve uslove. :oops:
hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#82806 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by hillbill »

milib988 wrote: 27/11/2020 09:28
TESLA_EDISON wrote: 27/11/2020 09:16
El_comadante wrote: 27/11/2020 09:07

baš tako. Dodik je najmanji problem, svi srpski političari isto misle.
Ja sam stava da se sve može dogovoriti uz uvažavanje i dijalog.

Šta je bilo do 2006. godine? Ustav smo haman promijenili, reforma odbrane, reforma valute, reforma policije haman pa završena bila, primljeni u Vijeće Evrope, na EU putu bili ispred Hrvatske i Srbije, Vlada RS-a na čelu sa SDS-om javno na RTRS-u priznala genocid te zatražila oprost i izrazila kajanje...

Dolaskom budale koju zanima samo lični interes, sve je palo u vodu. Nakon rata nikad nisam mogao ni pomisliti da ću navijati da SDS uđe u vlast na bilo kojem nivou ali sada navijam za to. Šta god se dešavalo u prošlosti, nakog genocida, opsade, rata,... opet se sa njima moglo dogovoriti. Sa ovom budalom nema dogovora.

Nemam ništa protiv RS-a da se razumijemo. Što se mene tiče, RS može postojati ali da vlast u RS-u uvažava Federaciju, da se takmičimo u ekonomiji, da ponovo priznaju da se desio genocid i da jasno i otvoreno kažu "Da bio je genocid, počinili su ih pojedinci kojih se odričemo", da poskidaju nazive ulica i ustanove po ratnim zločincima i da se okrenemo budućnosti. Takvu RS bi svako podržavao i od Bošnjaka i od Hrvata i od Međunarodne zajednice. RS kakvu Dodik pravi, ne podržava ni veliki dio srpskog naroda a da ne govorim o ostalim narodima i Međunarodnoj zajednici.
Same here, imam isto misljenje, da se fino iz RS-a kaze "ok, bio je genocid, jebiga, nismo svi isti, sorry, oprostite, zajebali su nas, ". Da se jednostavno stavi tacka na proslost. sta ja znam, ja mislim da bi se klima totalno promjenila u cijeloj drzavi. Kod Srba iz RS-a ime jedan problem, a to je, da zive u nekom svijetu i nekoj slici da su svi protiv njih. Ne znam, jako teska situacija, koja je na kraju krajeva lako moze rijesiti...

cuj stari......valjda ti je jasno............to mogu rijesiti samo jaki vjetrovi
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#82807 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by L u c i f e r »

hillbill wrote: 29/11/2020 17:15
milib988 wrote: 27/11/2020 09:28
TESLA_EDISON wrote: 27/11/2020 09:16

Ja sam stava da se sve može dogovoriti uz uvažavanje i dijalog.

Šta je bilo do 2006. godine? Ustav smo haman promijenili, reforma odbrane, reforma valute, reforma policije haman pa završena bila, primljeni u Vijeće Evrope, na EU putu bili ispred Hrvatske i Srbije, Vlada RS-a na čelu sa SDS-om javno na RTRS-u priznala genocid te zatražila oprost i izrazila kajanje...

Dolaskom budale koju zanima samo lični interes, sve je palo u vodu. Nakon rata nikad nisam mogao ni pomisliti da ću navijati da SDS uđe u vlast na bilo kojem nivou ali sada navijam za to. Šta god se dešavalo u prošlosti, nakog genocida, opsade, rata,... opet se sa njima moglo dogovoriti. Sa ovom budalom nema dogovora.

Nemam ništa protiv RS-a da se razumijemo. Što se mene tiče, RS može postojati ali da vlast u RS-u uvažava Federaciju, da se takmičimo u ekonomiji, da ponovo priznaju da se desio genocid i da jasno i otvoreno kažu "Da bio je genocid, počinili su ih pojedinci kojih se odričemo", da poskidaju nazive ulica i ustanove po ratnim zločincima i da se okrenemo budućnosti. Takvu RS bi svako podržavao i od Bošnjaka i od Hrvata i od Međunarodne zajednice. RS kakvu Dodik pravi, ne podržava ni veliki dio srpskog naroda a da ne govorim o ostalim narodima i Međunarodnoj zajednici.
Same here, imam isto misljenje, da se fino iz RS-a kaze "ok, bio je genocid, jebiga, nismo svi isti, sorry, oprostite, zajebali su nas, ". Da se jednostavno stavi tacka na proslost. sta ja znam, ja mislim da bi se klima totalno promjenila u cijeloj drzavi. Kod Srba iz RS-a ime jedan problem, a to je, da zive u nekom svijetu i nekoj slici da su svi protiv njih. Ne znam, jako teska situacija, koja je na kraju krajeva lako moze rijesiti...

cuj stari......valjda ti je jasno............to mogu rijesiti samo jaki vjetrovi
Tj Oluja
hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#82808 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by hillbill »

L u c i f e r wrote: 29/11/2020 17:20
hillbill wrote: 29/11/2020 17:15
milib988 wrote: 27/11/2020 09:28

Same here, imam isto misljenje, da se fino iz RS-a kaze "ok, bio je genocid, jebiga, nismo svi isti, sorry, oprostite, zajebali su nas, ". Da se jednostavno stavi tacka na proslost. sta ja znam, ja mislim da bi se klima totalno promjenila u cijeloj drzavi. Kod Srba iz RS-a ime jedan problem, a to je, da zive u nekom svijetu i nekoj slici da su svi protiv njih. Ne znam, jako teska situacija, koja je na kraju krajeva lako moze rijesiti...

cuj stari......valjda ti je jasno............to mogu rijesiti samo jaki vjetrovi
Tj Oluja
I tornado je jak vjetar
User avatar
sinuhe
Posts: 11483
Joined: 03/06/2011 11:33

#82809 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sinuhe »

Ne traze Bosnjaci od Srba da priznaju genocid vec ukidanje RS koje bi bilo izglednije tim priznanjem. Rat je do 11.7.95 trajao duze od tri godine.
Ali to su te nacionalne politike. Bosnjacima je 1995 receno da ce se RS postepeno ukidati a Srbima da ce se odcijepiti.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#82810 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 90minut »

Joj ovo je bio Dodiku baš autogol ja tek sad vidim, a i ovaj Covic nije ništa bolji s spajanjem Hrvatske i BH zastave tacno pokazes ljudima momentalno ko si i šta si nije ni cudo da ih ne jebu 2 posto.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#82811 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by fosna2014 »

90minut wrote: 29/11/2020 19:56 Joj ovo je bio Dodiku baš autogol ja tek sad vidim, a i ovaj Covic nije ništa bolji s spajanjem Hrvatske i BH zastave tacno pokazes ljudima momentalno ko si i šta si nije ni cudo da ih ne jebu 2 posto.
Čović je toliko zaglibio Hrvate da će tek u ponedjeljak (sutra) primjetiti širinu njegovog baljezganja.

Bošnjaci su u nevjerici.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#82812 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 90minut »

fosna2014 wrote: 29/11/2020 20:48
90minut wrote: 29/11/2020 19:56 Joj ovo je bio Dodiku baš autogol ja tek sad vidim, a i ovaj Covic nije ništa bolji s spajanjem Hrvatske i BH zastave tacno pokazes ljudima momentalno ko si i šta si nije ni cudo da ih ne jebu 2 posto.
Čović je toliko zaglibio Hrvate da će tek u ponedjeljak (sutra) primjetiti širinu njegovog baljezganja.

Bošnjaci su u nevjerici.
?
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#82813 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by fosna2014 »

90minut wrote: 29/11/2020 20:52
fosna2014 wrote: 29/11/2020 20:48
90minut wrote: 29/11/2020 19:56 Joj ovo je bio Dodiku baš autogol ja tek sad vidim, a i ovaj Covic nije ništa bolji s spajanjem Hrvatske i BH zastave tacno pokazes ljudima momentalno ko si i šta si nije ni cudo da ih ne jebu 2 posto.
Čović je toliko zaglibio Hrvate da će tek u ponedjeljak (sutra) primjetiti širinu njegovog baljezganja.

Bošnjaci su u nevjerici.
?
Napravio je veliku štetu Hrvatima u BiH. Po meni volej za Bišnjake. Potvrda.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#82814 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 90minut »

fosna2014 wrote: 29/11/2020 20:56
90minut wrote: 29/11/2020 20:52
fosna2014 wrote: 29/11/2020 20:48

Čović je toliko zaglibio Hrvate da će tek u ponedjeljak (sutra) primjetiti širinu njegovog baljezganja.

Bošnjaci su u nevjerici.
?
Napravio je veliku štetu Hrvatima u BiH. Po meni volej za Bišnjake. Potvrda.
Šta je on pricao tacno Dodika sam jedino slušao nešto malo nemam ja živaca da ih slušam previše nešto sekundi i to je to, al' kontam to što je uz ovog ne može biti dobro nikako.

Još bez BH zastave Dodik cini mi se baš budaletina.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#82815 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by fosna2014 »

Guglaj malo. Sama činjenica da se svrstao na stranu Dodika ga je stavila u isti koš sa njim. On podržava Mileta. To je dovoljno.
Romanija
Posts: 2005
Joined: 02/10/2008 15:56
Location: All over the UK

#82816 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Romanija »

TESLA_EDISON wrote: 27/11/2020 09:16
El_comadante wrote: 27/11/2020 09:07
visuljak wrote: 27/11/2020 00:29
DOKTOR ĐOKANOVIĆ ZATRESAO MANJI BH. ENTITET: "Stvara se nova politika u RS i u toj novoj politici za Dodika nema mjesta"!



Strasno sa cime se mi borimo 25 god. Njima treba neko da bi smijenili Dodika i oni zasjeli u istu fotelju i radili iste stvari.
Njima smeta Dodik ali isto tako i drzava BiH.

i na kraju...



Sve iste fekalije samo drugacije upakovane.
baš tako. Dodik je najmanji problem, svi srpski političari isto misle.
Ja sam stava da se sve može dogovoriti uz uvažavanje i dijalog.

Šta je bilo do 2006. godine? Ustav smo haman promijenili, reforma odbrane, reforma valute, reforma policije haman pa završena bila, primljeni u Vijeće Evrope, na EU putu bili ispred Hrvatske i Srbije, Vlada RS-a na čelu sa SDS-om javno na RTRS-u priznala genocid te zatražila oprost i izrazila kajanje...

Dolaskom budale koju zanima samo lični interes, sve je palo u vodu. Nakon rata nikad nisam mogao ni pomisliti da ću navijati da SDS uđe u vlast na bilo kojem nivou ali sada navijam za to. Šta god se dešavalo u prošlosti, nakog genocida, opsade, rata,... opet se sa njima moglo dogovoriti. Sa ovom budalom nema dogovora.

Nemam ništa protiv RS-a da se razumijemo. Što se mene tiče, RS može postojati ali da vlast u RS-u uvažava Federaciju, da se takmičimo u ekonomiji, da ponovo priznaju da se desio genocid i da jasno i otvoreno kažu "Da bio je genocid, počinili su ih pojedinci kojih se odričemo", da poskidaju nazive ulica i ustanove po ratnim zločincima i da se okrenemo budućnosti. Takvu RS bi svako podržavao i od Bošnjaka i od Hrvata i od Međunarodne zajednice. RS kakvu Dodik pravi, ne podržava ni veliki dio srpskog naroda a da ne govorim o ostalim narodima i Međunarodnoj zajednici.
Do 2006 je bio pokojni Paddy Ashdown. Jedini visoki predstavnik koji je imao i zelju i sposobnost da uradi nesto u BiH. Sve sto se pozitivno desilo u BiH desilo se za njegovog vakta. Plus je dolazio iz zemlje koja je bila bitan igrac i koja je sa tadasnjom vladom i opozicijom stajala iza njega i koja je bila jako pro-bosanska. Ali Bosancima Englez nikad nije bio po mjeri. Onda je dosao dobronamjerni ali od svoje vlade nepodrzavani Schwarz-Schilling a potom je BiH predana na upravu postanskim cinovnicima Srednje Evrope koji ovako mogu u narednih 200 godina.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#82817 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tesla Edison »

Romanija wrote: 29/11/2020 22:09
TESLA_EDISON wrote: 27/11/2020 09:16
El_comadante wrote: 27/11/2020 09:07

baš tako. Dodik je najmanji problem, svi srpski političari isto misle.
Ja sam stava da se sve može dogovoriti uz uvažavanje i dijalog.

Šta je bilo do 2006. godine? Ustav smo haman promijenili, reforma odbrane, reforma valute, reforma policije haman pa završena bila, primljeni u Vijeće Evrope, na EU putu bili ispred Hrvatske i Srbije, Vlada RS-a na čelu sa SDS-om javno na RTRS-u priznala genocid te zatražila oprost i izrazila kajanje...

Dolaskom budale koju zanima samo lični interes, sve je palo u vodu. Nakon rata nikad nisam mogao ni pomisliti da ću navijati da SDS uđe u vlast na bilo kojem nivou ali sada navijam za to. Šta god se dešavalo u prošlosti, nakog genocida, opsade, rata,... opet se sa njima moglo dogovoriti. Sa ovom budalom nema dogovora.

Nemam ništa protiv RS-a da se razumijemo. Što se mene tiče, RS može postojati ali da vlast u RS-u uvažava Federaciju, da se takmičimo u ekonomiji, da ponovo priznaju da se desio genocid i da jasno i otvoreno kažu "Da bio je genocid, počinili su ih pojedinci kojih se odričemo", da poskidaju nazive ulica i ustanove po ratnim zločincima i da se okrenemo budućnosti. Takvu RS bi svako podržavao i od Bošnjaka i od Hrvata i od Međunarodne zajednice. RS kakvu Dodik pravi, ne podržava ni veliki dio srpskog naroda a da ne govorim o ostalim narodima i Međunarodnoj zajednici.
Do 2006 je bio pokojni Paddy Ashdown. Jedini visoki predstavnik koji je imao i zelju i sposobnost da uradi nesto u BiH. Sve sto se pozitivno desilo u BiH desilo se za njegovog vakta. Plus je dolazio iz zemlje koja je bila bitan igrac i koja je sa tadasnjom vladom i opozicijom stajala iza njega i koja je bila jako pro-bosanska. Ali Bosancima Englez nikad nije bio po mjeri. Onda je dosao dobronamjerni ali od svoje vlade nepodrzavani Schwarz-Schilling a potom je BiH predana na upravu postanskim cinovnicima Srednje Evrope koji ovako mogu u narednih 200 godina.
Najgore od svega, Paddy je najviše smetao Federaciji i narodu u Federaciji. Iz nekog razloga, stalno je prozivan, kritikovan pa je bila i ona fraza: "Kakva je razlika između poplave i Paddy-a? Poplava se povuče a Paddy nikako da se povuče". Nakon svih reformi koje su sprovedene, nakon ogromnih napora da se promjeni ustav, na kraju Federacija i njena vlast je sve to uništila. Prvo je "otjeran" Paddy pa onda Haris i kompanija srušili novi Ustav.

Zato je sada teško bilo šta postići osim zaduživanja. Nakon fijaska neumskog procesa i aprilskog paketa, Međunarodna zajednica je digla ruke od nas.
User avatar
sinuhe
Posts: 11483
Joined: 03/06/2011 11:33

#82818 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sinuhe »

Govorio je Paddy o tome kako mu je bilo tesko smjenjivati demokratski izabrane predstavnike. Zvali su ga bosanskim maharadzom. :D
Nisu se stranci prestali baviti Bosnom vec cijene mir i demokratiju vise od njenih stanovnika.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#82819 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tesla Edison »

sinuhe wrote: 30/11/2020 09:03 Govorio je Paddy o tome kako mu je bilo tesko smjenjivati demokratski izabrane predstavnike. Zvali su ga bosanskim maharadzom. :D
Nisu se stranci prestali baviti Bosnom vec cijene mir i demokratiju vise od njenih stanovnika.
Samo što je ovo kleptokratija.
ninjahepek
Posts: 202
Joined: 12/02/2014 17:10

#82820 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by ninjahepek »

bla ser kenj "dva entiteta, Federacija BiH i Republika Srpska. I tri konstitutivna naroda, a možda i treći entitet." - sad na pressu

Glava mu u Čovketovom dupetu, ne znaš gdje jedan počinje a drugi završava.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#82821 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Osim_13 »

Valja namjestiti haveru pobjedu na izborima, pa da ovaj prosipa svojima demagogiju "eto mi bi izborni zakon i entitet, al ne daju dušmani" pa jovo na novo opet za 2. godine :izet:
DonieBrasco
Posts: 15506
Joined: 31/08/2016 16:09

#82822 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by DonieBrasco »

Oni bi Hrvatsku Federaciju BiH, ne radi se o trecem entitet nego da jedan od dva bude hrvatski, drugi je vec srpski. A to su politike i ideje Zg i Bg od kojih nisu odustali. Pa sjecate se davno kada je bila neka prica o preustroju entiteta FBiH, oni htjeli da Mostar bude glavni grad i naravano da se hrvati sve pitaju. Sad ih nema jedva 300.000 u cijeloj BiH hoce tri puta vise nego sto im pripada i to opet ne da se hrvati pitaju nego HDZ hrvati.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#82823 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vatrogasac »

Benjo34
Posts: 1996
Joined: 21/01/2018 00:49

#82824 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Benjo34 »

Sad na "Odgovorite ljudima" na FTV, gost Kurtćehajić i onaj Dodikov ćelo Perišić hahaha koji lik, da sumiram

Europa truhla, Amerika propala, nemaju snage nizašta, ne da ostaje ststus quo nego moraju Bošnje nešto popustit inače, oni idu na ustanak, revoluciju hahah

Definitivno se nešto dešava jer otkako je Biden pobjedio, ovi pjene haos
User avatar
mayab
Posts: 27173
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#82825 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

Benjo34 wrote: 02/12/2020 22:24 Sad na "Odgovorite ljudima" na FTV, gost Kurtćehajić i onaj Dodikov ćelo Perišić hahaha koji lik, da sumiram

Europa truhla, Amerika propala, nemaju snage nizašta, ne da ostaje ststus quo nego moraju Bošnje nešto popustit inače, oni idu na ustanak, revoluciju hahah

Definitivno se nešto dešava jer otkako je Biden pobjedio, ovi pjene haos
Joj Perišića jes zapjenio, priča o nekom ustanku Srba, ali meni je Kurtčehajić najcool lik :lol: :lol: , kako ga gleda i pokopava , bez da imalo digne ton :izet: .... :lol: :lol: :lol:
Imagehttps://www.youtube.com/watch?v=MU2eHQNMNyM
Locked