Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#42826 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

Image
Kao sto vidimo Guardian postavlja primjer kako se ekonomija gradi i odrzava. Za jedno popodne u svojoj radnickoj uniformi nas Gurdian uspjeo pokositi 1/4 rs-a. Nako cega je rekao "jebes motorizaciju".
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#42827 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Da bi se aerodrom izgradio valjda treba prvo travu pokositi. :D
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#42828 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik danas je u Rogoljima kod Gradiške, košenjem pšenice pred oko 2.000 mještana Lijevče polja i Potkozarja, otvorio petu manifestaciju "Rogoljska žetva". Dodik je istakao da ova manifestacija treba da bude od republičkog značaja, da bi se očuvali običaji.

Foto: SRNA
"Nekada je žetva značila okupljanje, druženje, pjesmu i sabiranje žita. Sve to je i danas važno, to je proces oplođavanja, nebitno da li se radi o zemlji ili nekim drugim stvarima. Da vi znate kako smo nekad oplođavali za vrijeme žetve a i poslije. Veoma je važno da se ti običaji ne zaborave i mi ćemo je snažno podržati da postane manifestacija od republičkog značaja. ", rekao je Dodik.

Image
KAKO JE SIN GOSPOĐO, JE LI DOBIO KREDIT? DA NIJE ŽETVE, KO ZNA DA LI BI VAS IKADA OPLODIO: GUARDIAN RAZGOVARA SA OPLOĐENIM NARODOM

Image
FINO SAM TI REKAO DA NE KUPUJEŠ KINESKA SRANJA, EVO NE DA SE NAOŠTRITI. NIŠTA TI SA OVAKVIM ALATOM NEĆEŠ OPLODITI: GUARDIAN KORI ŠKRTOG ŽETEOCA
mmaar
Posts: 1704
Joined: 21/07/2012 17:12
Location: eNtabliran u krugu od 180 stepeni

#42829 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mmaar »

Bakir Izetbegović, kandidat Stranke demokratske akcije za člana Predsjedništva BiH je u intervjuu „Nezavisnim novinama“ iz Banja Luke podržao izbor Željke Cvijanović, kandidata iz stranke Milorada Dodika, u Predsjednišvo BiH, javlja bh. novinska agencija Patria (NAP)

Na pitanje koga bi više volio vidjeti u Predsjedništvu BiH od kandidata iz reda Srba, Cvijanović ili Mladena Ivanića, Izetbegović je prednost dao aktuelnoj predsjednici Vlade RS.

- Jedna dama bi bila osvježenje u Predsjedništvu BiH. Naravno, bit će predizborne retorike u stilu Milorada Dodika, o nekakvim vraćanjima nadležnosti sa države na RS i sl. Ali Željka je pragmatična osoba i siguran sam da će, čim se završe izbori, nastaviti putem kojim je išao SNSD kada smo pravili napredak u zemlji. Glavne reforme, stvaranje i jačanje državnih institucija, ujedinjavanje oružanih snaga i sigurnosnog sektora, sve je to urađeno uz potporu SNSD-a – rekao je Izetbegović, prenosi NAP. :lol:


Sta prica ovaj Alijin sin? Otkud mu hrabrost da ovako klevece Guardiana Srpske, Zeljku i guardijansku stranku? Ovo ga je sigurno Erdogan instruirao, ali Guardian ima strategiju da se bori i protiv tog otomanskog brke i tako sacuva Srpsku. :lol:

Agencije u RS prenele su Erdoganovu najnoviju izjavu, sa skupa u organizaciji Udruženja turskih privrednika, da je "muslimanskom ratnom lideru Aliji Izetbegoviću obećao da Turci Bosnu nikada neće ostaviti samu".

Dodik je rejkao da Republika Srpska mora razviti strategiju protiv takvih izjava i tendencija.

"Ko ne poznaje dobro Turke koji su vladali ovim prostorima, ne može shvatiti Erdoganove izjave" - upozorio je Dodik. :-)

On je danas novinarima u Gradišci ponovio da je jasno da Erdogan podržava isključivo Bošnjake u BiH.

Predsednik RS je ukazao da se protiv Erdoganovih i sličnih poruka ne sme boriti samo kad su izrečene, te će RS stoga razraditi svoju strategiju. :lol:

Premijer Turske Redžep Tajip Erdogan više je puta davao kontroverzne izjave o BiH i Balkanu.

On je 2012. godine izjavio da mu je Alija Izetbegović ostavio BiH u amanet, dok jeu Prizrenu 2013. godine rekao da je "Kosovo Turska, a Turska Kosovo", prenose "Nezavisne".

Nakon toga je nedavno, prema izveštajima medija, poručio da bi svako ko na bilo koji način "dirne Bošnjake protiv sebe imao 100 miliona Turaka".


Ne priča žuto seljace gluposti, kao sto obicno prica. Guardiana prvi put na vlast dovedose Amerikanci, a drugi put glasovi SDA u NSRS. :izet:
mmaar
Posts: 1704
Joined: 21/07/2012 17:12
Location: eNtabliran u krugu od 180 stepeni

#42830 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mmaar »

prljavi Hare wrote:NEBOJŠI RAKIJA POPILA MOZAK!!! :mrgreen:

Turski ambasador Erginay i Radmanović o poboljšanju odnosa dvije zemlje

Član Predsjedništva BiH Nebojša Radmanović primio je danas u nastupnu posjetu ambasadora Republike Turske u Bosni i Hercegovini Cihada Erginaya
Ovaj Nebojša nije normalan.Saziva nove Turčine u tzv BiH,a Guardian je posljednjim junačkim naporom odbacio
iskrcavanje 100 miliona Osmanlija (iz svih slojeva :mrgreen: ) u Neum. :-)
Nemas ti pojma. Sve to je dio strategije protiv Erdoganovih izjava koje je osmislio Guardian lično, a Nebojša dobio zadatak i taj zadatak uspješno izvrsava. :D
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#42831 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

Image
Veceras oplodjavanje! Ima da vas oplodjavam po dva sata u cugu!
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#42832 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

ŠUMSKI MUP KONAČNO SE PRIHVATIO POSLA!!! :mrgreen:


MUP RS briše fejsbuk profile građana :izet:
Nedelja 27. Jul 2014 12:38

Da je moguće da se policija RS ne bavi rasvjetljavanjem kriminalnih djela i zaštitom naroda Republike Srpske, nego je postala izrazito oruđe SNSD -a govori i činjenica da je fejsbuk profil Miroslava Kojića ugašen.

Naime, narodni poslanik Srpske demokratske stranke u Narodnoj skupštini Republike Srpske, Miroslav Kojić je veoma aktivan na fejsbuku i internetu, dakle mediju koji u ovom trenutku predstavlja jedini slobodan prostor koji je opoziciji ostao za djelovanje.

Na preporuku Vučete Šipčića još jednog Čubrijevog "koordinatora" iz Višegrada, a uz pomoć novih pravila koja je fejsbuk uveo, MUP RS je kao od šale pomeo Kojićev fejsbuk nalog. Prema izvorima iz Višegrada, navodno je i režiser Kusturica upetljan u ovu rabotu.

Umjesto da policija RS štiti narodne poslanike i srpski narod, ona se otvoreno stavlja na stranu SNSD-a i služi za provođenje ideja i želja njihovog tvorca Milorada Dodika.

Gospodo iz MUP RS istina se sakriti ne može, ne postoji samo jedan Kojić, Kojića je svakim danom sve više i više.

Saopštenje za javnost

Srpska demokratska stranka OO Visegrad
Informativna služba

Ovu informaciju nesto kasnije putem agencije SRNA demantovao je MUP RS tvrdeci da oni bez sudskog naloga ne
mogu obrisati ni jedan fejsbuk profil!?
Konačno je šumska junačka policija počela raditi na razbijanju mreža izdajnika i plaćenika koji su se raširili
internetom,i izdaju li izdaju! :mrgreen:
Ugašen je FB profil poznatom Bosnićevom poslušniku Kojiću,opasnom smutljivcu i špekulantu kojemu ništa nije sveto.
Ni Guardian,ni Nemanja,ni Rock-Town,ni mirotočiva ikona.......
E stalo mu se u kraj,a i ostalima će.Baš misle ovi izdajnici da je narod budala.Guardian je za jedan dan pokosio više
od četvrtine šumske,oplodio bezbroj nerotkinja,a ovi izdajnici samo sanjaju kako će sa Bakirom I. u Ferhadiji jesti
tufahije i lokati šerbe.

E malo ste se zajebali gospodo!!! :izet:


KO ZA BAJU NE DA GLASE,INKASATOR ODVEO MU PRASE!!!! :kiss:
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#42833 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Prije ce preCednik dobiti spomenik u rajvoSa kada pogledamo sta je uradio od blentiteta a da BiH nije ni ocesao. :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#42834 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

Preto wrote:
Danguba wrote:Prije ce preCednik dobiti spomenik u rajvoSa kada pogledamo sta je uradio od blentiteta a da BiH nije ni ocesao. :D
Aha. :D
Imali ste vi 2005. kakavu takvu BiH, međunarodnu pomoć i napredak prema EU i NATO.
Danas ste politički potpuno poraženi i izvrnuti na leđa. I takvi okrenuti prema Palestini i Gazi. :lol:

Dodik je odradio lavovski prljav posao. Sad nastupa srpska diplomatija u rukavicama. Samo gledajte i učite od tate. ;-)
opet se porazi predstavljaju kao pobjede

zvuci poznato :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#42835 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Preto wrote:
Danguba wrote:Prije ce preCednik dobiti spomenik u rajvoSa kada pogledamo sta je uradio od blentiteta a da BiH nije ni ocesao. :D
Aha. :D
Imali ste vi 2005. kakavu takvu BiH, međunarodnu pomoć i napredak prema EU i NATO.
Danas ste politički potpuno poraženi i izvrnuti na leđa. I takvi okrenuti prema Palestini i Gazi. :lol:

Dodik je odradio lavovski prljav posao. Sad nastupa srpska diplomatija u rukavicama. Samo gledajte i učite od tate. ;-)
Ne mogu reci da nije istina to sto pricas , Dodik nas je izradio u ovih zadnji godina dobro bacio nas je unazad kod reformi ,ali je i dodik puno nadleznosti prenio na nivo BiH .
Budimo realni njegova bahatost izlazi iz toga sto je imao para od prodaje telekoma , sta sada kada su pare potrosene , sta ce se prodavati , tvoju kucu tvoje imanje ces sigurno dati da on srbuje dalje , nek se srbuje pa makar i korijenje jeli ??
User avatar
sluga_okupatora
Posts: 674
Joined: 01/08/2013 19:47

#42836 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sluga_okupatora »

Preto wrote:
mO k3 wrote:
Preto wrote:
Aha. :D
Imali ste vi 2005. kakavu takvu BiH, međunarodnu pomoć i napredak prema EU i NATO.
Danas ste politički potpuno poraženi i izvrnuti na leđa. I takvi okrenuti prema Palestini i Gazi. :lol:

Dodik je odradio lavovski prljav posao. Sad nastupa srpska diplomatija u rukavicama. Samo gledajte i učite od tate. ;-)
Ne mogu reci da nije istina to sto pricas , Dodik nas je izradio u ovih zadnji godina dobro bacio nas je unazad kod reformi ,ali je i dodik puno nadleznosti prenio na nivo BiH .
Budimo realni njegova bahatost izlazi iz toga sto je imao para od prodaje telekoma , sta sada kada su pare potrosene , sta ce se prodavati , tvoju kucu tvoje imanje ces sigurno dati da on srbuje dalje , nek se srbuje pa makar i korijenje jeli ??
Ne znam ja o čemu ti pišeš. Pa šta će Srbi nego Srbovati. Nećemo valjda Bosnovati. :lol:
Ako su pare od Telekoma pomogle da RS izdrži najveće udare i doživi 22 godine onda :thumbup: Svakako je opet srpski, nije ga kupio Amerikanac. Bitnija je Republika Srpska od stotinu Telekoma.
NeJma to veze, vazno je da si ti nas.. BOSANAC, jelda :D
Neka i federacije i republike srpske, sve je to ipak BiH :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#42837 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Preto wrote:
Ne znam ja o čemu ti pišeš. Pa šta će Srbi nego Srbovati. Nećemo valjda Bosnovati. :lol:
Ako su pare od Telekoma pomogle da RS izdrži najveće udare i doživi 22 godine onda :thumbup: Svakako je opet srpski, nije ga kupio Amerikanac. Bitnija je Republika Srpska od stotinu Telekoma.
Nema veze sto neznas o cemu pricam , nemam volje u detalj da ti objasnim , nego ti srbuj dalje :mrgreen:
User avatar
sluga_okupatora
Posts: 674
Joined: 01/08/2013 19:47

#42838 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sluga_okupatora »

Preto wrote:
sluga_okupatora wrote:
NeJma to veze, vazno je da si ti nas.. BOSANAC, jelda :D
Neka i federacije i republike srpske, sve je to ipak BiH :D
Ne. Neću da te lažem kao što su nas Hrvati lagali 45 godina da su Jugosloveni.
Mi smo Srbi i samo Srbi. Zanimaju nas samo naši srpski interesi i ono što se srpskim zove. Nikakva Bosna ili BiH, samo Republika Srpska i Srbija.

Kad odes u tu Srbiju, jel' te zovu bratom srbinom ili vele "Eno ga Bosanac" :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#42839 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Preto wrote:
sluga_okupatora wrote:
NeJma to veze, vazno je da si ti nas.. BOSANAC, jelda :D
Neka i federacije i republike srpske, sve je to ipak BiH :D
Ne. Neću da te lažem kao što su nas Hrvati lagali 45 godina da su Jugosloveni.
Mi smo Srbi i samo Srbi. Zanimaju nas samo naši srpski interesi i ono što se srpskim zove. Nikakva Bosna ili BiH, samo Republika Srpska i Srbija.
u prvu ruku ste pravoslavci , bosanci :mrgreen:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#42840 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

sta to ovaj bosanac prica o nekakvom telecomu?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#42841 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Alfons Kauders wrote:sta to ovaj bosanac prica o nekakvom telecomu?
Jel ja?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#42842 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

mO k3 wrote:
Alfons Kauders wrote:sta to ovaj bosanac prica o nekakvom telecomu?
Jel ja?
ma ovaj Predo
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#42843 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Alfons Kauders wrote:
mO k3 wrote:
Alfons Kauders wrote:sta to ovaj bosanac prica o nekakvom telecomu?
Jel ja?
ma ovaj Predo
ma predo ko predo demagog ko i predcednik :) za salu uvijek dobar
User avatar
sluga_okupatora
Posts: 674
Joined: 01/08/2013 19:47

#42844 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sluga_okupatora »

Alfons Kauders wrote:
mO k3 wrote:
Alfons Kauders wrote:sta to ovaj bosanac prica o nekakvom telecomu?
Jel ja?
ma ovaj Predo

Imam filing da ga je Nagib posl'o, jos se k'o fol predstavlja srbinom a ovamo garant pise iz hotela Tuzla.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#42845 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

sluga_okupatora wrote:
Alfons Kauders wrote:
mO k3 wrote: Jel ja?
ma ovaj Predo

Imam filing da ga je Nagib posl'o, jos se k'o fol predstavlja srbinom a ovamo garant pise iz hotela Tuzla.
drugi sprat

cujem da ce se uskoro seliti u mellain... zakupili cijeli 24ti sprat i pola 25og...
User avatar
sluga_okupatora
Posts: 674
Joined: 01/08/2013 19:47

#42846 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sluga_okupatora »

Preto wrote:
sluga_okupatora wrote: Kad odes u tu Srbiju, jel' te zovu bratom srbinom ili vele "Eno ga Bosanac" :lol:
Imam ja svoje ime i prezime. Ljudi se obično zovu po imenima.
Ne znam za tebe kako se odazivaš.

Vecinom se odazovem kada viknu "Shefeeeeeee" :D
User avatar
sluga_okupatora
Posts: 674
Joined: 01/08/2013 19:47

#42847 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sluga_okupatora »

Preto wrote:
mO k3 wrote: u prvu ruku ste pravoslavci , bosanci :mrgreen:
Ne vjerujem ja u boga.
Samo u svoj srpski narod, Republiku Srpsku i Srbiju.

Provaljen si.
Sigurno imas onu naljepnicu na ulaznim vratima "nazivajte selam, sirite Islam" - a ovamo pokusavas da uneses pometnju u redove stvarnih stovatelja lika i djela Guardijana.
Priznaj da si muslija :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#42848 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Preto wrote:
sluga_okupatora wrote: Kad odes u tu Srbiju, jel' te zovu bratom srbinom ili vele "Eno ga Bosanac" :lol:
Imam ja svoje ime i prezime. Ljudi se obično zovu po imenima.
Ne znam za tebe kako se odazivaš.
Zovu me Derim :)
User avatar
sluga_okupatora
Posts: 674
Joined: 01/08/2013 19:47

#42849 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sluga_okupatora »

Preto samo folira da je hardcore srbenda - da se kladimo da ne zna koji je sutra svetac?
Last edited by sluga_okupatora on 28/07/2014 16:22, edited 1 time in total.
mmaar
Posts: 1704
Joined: 21/07/2012 17:12
Location: eNtabliran u krugu od 180 stepeni

#42850 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mmaar »

Da li je istina da je Precednik u sklopu razvijajnja svoje strategije protiv Erdoganovih izjava izdao nalog da se do oktobra formira i mornarica voljene Republike?

Kako sam cuo, glavna pomorska baza voljene Republike ce biti smjestena pored kosmodroma u Bakincima.
Locked