Ispade Hare opet u pravu.

Post Reply
ljudozder
Posts: 257
Joined: 05/06/2010 01:12

#2251 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by ljudozder »

^ Naravno, a Tihić je eto najkonstruktivniji... jebo mu amandmani mater, dokad će to spominjat :D
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#2252 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by Bosnolog »

MANIGO wrote:
bermiin wrote:hahaha,opasno ti Hare smeta,hajd,strpi se jos 4 godine :D :P
SBIH je izdajnička snaga Dodikovih fašista i bilo bi poražavajuće da dobiju izbore. Rušeći APRILSKI PAKET dokazali su da su izdajnička snaga bošnjaka kojima je samo bitno da što više opljačkaju ovaj obespravljeni narod. Kada bi SDA ponovo ušla u koaliciju sa SBIH više nikad ne bih glasao za SDA ! :x

Pomoz bog @manigo !!!! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10952
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#2253 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by Prpa.ba »

hercegovac_pravi wrote: Šupljiranje je prozivati Siljadžića za koridor 5C jer je izvršna vlast u rukama SDA i HDZ što se da vidjeti iz priloženog sastava odgovarajućeg misnistarstva. Ništa ni manje ni više od toga. Obična kafanska przivanja koja u ovom slučaju veze sa realnošću nemaju.
Ovaj forum pomjera granice dobrog ukusa u spinovanju. :D

Dakle narode, SBiH koja je u vlasti, u koaliciji sa doticne dvije stranke, je ustvari opozicija i ne mogu nista uraditi, jer, pazite sad, njihovi koalicioni partneri sa kojima se slazu dovoljno da formiraju koaliciju i slozno glasaju u parlamentu, imaju drugaciju "viziju razvoja" koridora. :D :D

Ako su Haretovi ovoliko principijelni u borbi za obicnu cestu, mozemo tek misliti koliko su principijelni sto se tice opstanka drzave & naroda. Vjerovatno principijelni kao i Lepi Hare, koji je par mjeseci nakon veselog crtanja granica RS-a u Daytonu poceo pricati kako tu istu RS treba ukinuti. Ne zaboravimo, potpisao je i nadleznosti RS-a, a kasnije poceo pozivati da se one prenesu na drzavni nivo, itd. :D :D :D

Politika jeste kurva, ali i prostitutke imaju granice u odnosu na SBiH i njenog Osnivaca- Harisa Od Turske :lol: :D
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#2254 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by edinbug »

Prpa.ba wrote:
hercegovac_pravi wrote: Šupljiranje je prozivati Siljadžića za koridor 5C jer je izvršna vlast u rukama SDA i HDZ što se da vidjeti iz priloženog sastava odgovarajućeg misnistarstva. Ništa ni manje ni više od toga. Obična kafanska przivanja koja u ovom slučaju veze sa realnošću nemaju.
Ovaj forum pomjera granice dobrog ukusa u spinovanju. :D

Dakle narode, SBiH koja je u vlasti, u koaliciji sa doticne dvije stranke, je ustvari opozicija i ne mogu nista uraditi, jer, pazite sad, njihovi koalicioni partneri sa kojima se slazu dovoljno da formiraju koaliciju i slozno glasaju u parlamentu, imaju drugaciju "viziju razvoja" koridora. :D :D

Ako su Haretovi ovoliko principijelni u borbi za obicnu cestu, mozemo tek misliti koliko su principijelni sto se tice opstanka drzave & naroda. Vjerovatno principijelni kao i Lepi Hare, koji je par mjeseci nakon veselog crtanja granica RS-a u Daytonu poceo pricati kako tu istu RS treba ukinuti. Ne zaboravimo, potpisao je i nadleznosti RS-a, a kasnije poceo pozivati da se one prenesu na drzavni nivo, itd. :D :D :D

Politika jeste kurva, ali i prostitutke imaju granice u odnosu na SBiH i njenog Osnivaca- Harisa Od Turske :lol: :D
A koliko me sjecanje sluzi federalni ministar PROMETA i komunikacija je Silajdzicev kadar, ili?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10952
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#2255 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by Prpa.ba »

edinbug wrote:A koliko me sjecanje sluzi federalni ministar PROMETA i komunikacija je Silajdzicev kadar, ili?
Nail Seckanovic je iz SDA, barem koliko ja znam.
_majevica_
Posts: 917
Joined: 19/05/2009 16:36

#2256 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by _majevica_ »

Posle izbora Hare je proslost :roll: Al moze biti u opoziciji sa nekim u koaliciji...ko zna :roll:
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#2257 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by hercegovac_pravi »

Prpa.ba wrote:
hercegovac_pravi wrote: Šupljiranje je prozivati Siljadžića za koridor 5C jer je izvršna vlast u rukama SDA i HDZ što se da vidjeti iz priloženog sastava odgovarajućeg misnistarstva. Ništa ni manje ni više od toga. Obična kafanska przivanja koja u ovom slučaju veze sa realnošću nemaju.
Ovaj forum pomjera granice dobrog ukusa u spinovanju. :D

Dakle narode, SBiH koja je u vlasti, u koaliciji sa doticne dvije stranke, je ustvari opozicija i ne mogu nista uraditi, jer, pazite sad, njihovi koalicioni partneri sa kojima se slazu dovoljno da formiraju koaliciju i slozno glasaju u parlamentu, imaju drugaciju "viziju razvoja" koridora. :D :D

Ako su Haretovi ovoliko principijelni u borbi za obicnu cestu, mozemo tek misliti koliko su principijelni sto se tice opstanka drzave & naroda. Vjerovatno principijelni kao i Lepi Hare, koji je par mjeseci nakon veselog crtanja granica RS-a u Daytonu poceo pricati kako tu istu RS treba ukinuti. Ne zaboravimo, potpisao je i nadleznosti RS-a, a kasnije poceo pozivati da se one prenesu na drzavni nivo, itd. :D :D :D

Politika jeste kurva, ali i prostitutke imaju granice u odnosu na SBiH i njenog Osnivaca- Harisa Od Turske :lol: :D
Mislim da griješiš. Ovaj forum pomjera granice zdrave logike. Jer napadati "lepog" zbog ne izgrdnje koridora može samo neko ko je stranački aktivista ili veze nema o čemu piše.
Dakle, jasno sam postavio kompletnu listu ljudi koji su odgovorni za aktivnosti pri gradnji auto-puta jer ste se u tu priču upleli ko "pile u kučine". Iz te liste se više već jasno vidi kome pripada ovaj resurs i ko je odgovoran za njegovo funkcionisanje.
Dalje, i sam pišeš da je SDA koalicioni partner pa mi nije jasno odkud onda napadi na "lepog" zbog izgradnje auto-puta za koji dotični nije odogovoran? O čemu se radi ovdje? Isto tako okanite se više plitikih priča o potpisivanju Daytona jer jer je očigledno da ne znate ništa o kompletnom procesu.
Može se "lepom" svašta pripisati i nisam se ni jedanput javio da demantujem stvari koje su istinite (pogledaj kroz temu pa ćeš vidjeti) ali širiti dezinformacije je bezveze.
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#2258 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by hercegovac_pravi »

Prpa.ba wrote:
edinbug wrote:A koliko me sjecanje sluzi federalni ministar PROMETA i komunikacija je Silajdzicev kadar, ili?
Nail Seckanovic je iz SDA, barem koliko ja znam.
Ma naravno "lepi je kriv"... :-)
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#2259 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by hercegovac_pravi »

_majevica_ wrote:Posle izbora Hare je proslost :roll: Al moze biti u opoziciji sa nekim u koaliciji...ko zna :roll:
Istraživanje javnog mjenja te demantuje ali u potpunosti.
ibizza
Posts: 4576
Joined: 05/06/2008 00:46

#2260 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by ibizza »

edinbug wrote:
Prpa.ba wrote:
hercegovac_pravi wrote: Šupljiranje je prozivati Siljadžića za koridor 5C jer je izvršna vlast u rukama SDA i HDZ što se da vidjeti iz priloženog sastava odgovarajućeg misnistarstva. Ništa ni manje ni više od toga. Obična kafanska przivanja koja u ovom slučaju veze sa realnošću nemaju.
Ovaj forum pomjera granice dobrog ukusa u spinovanju. :D

Dakle narode, SBiH koja je u vlasti, u koaliciji sa doticne dvije stranke, je ustvari opozicija i ne mogu nista uraditi, jer, pazite sad, njihovi koalicioni partneri sa kojima se slazu dovoljno da formiraju koaliciju i slozno glasaju u parlamentu, imaju drugaciju "viziju razvoja" koridora. :D :D

Ako su Haretovi ovoliko principijelni u borbi za obicnu cestu, mozemo tek misliti koliko su principijelni sto se tice opstanka drzave & naroda. Vjerovatno principijelni kao i Lepi Hare, koji je par mjeseci nakon veselog crtanja granica RS-a u Daytonu poceo pricati kako tu istu RS treba ukinuti. Ne zaboravimo, potpisao je i nadleznosti RS-a, a kasnije poceo pozivati da se one prenesu na drzavni nivo, itd. :D :D :D

Politika jeste kurva, ali i prostitutke imaju granice u odnosu na SBiH i njenog Osnivaca- Harisa Od Turske :lol: :D
A koliko me sjecanje sluzi federalni ministar PROMETA i komunikacija je Silajdzicev kadar, ili?
toliko o tvom znanju....I onda se nadjes da pametujes :skoljka:
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#2261 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by edinbug »

Zaista nisam bio siguran iz koje stranke dolazi Seckanovic, a mrzilo me da provjeravam.
Uglavnom, kad se formirala vlast kako drzavna, tako i federalna koalicioni partneri (SDA, Stranka zaBiH, HDZ, HDZ1990,SNSD i PDP )su preuzeli odgovornost za ovu drzavu. Rezultat je katastrofalan, i mislim da je ovo ubjedljivo najgora vlast od rata na ovamo.
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#2262 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by edinbug »

_majevica_ wrote:Posle izbora Hare je proslost :roll: Al moze biti u opoziciji sa nekim u koaliciji...ko zna :roll:

Mislim da Silajdzic pobjedjuje u utrci za clana Predsjednistva, a stranka da tone to je vjerovatno, mada to njega ne sekira mnogo.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10952
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#2263 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by Prpa.ba »

hercegovac_pravi wrote: Dakle, jasno sam postavio kompletnu listu ljudi koji su odgovorni za aktivnosti pri gradnji auto-puta jer ste se u tu priču upleli ko "pile u kučine". Iz te liste se više već jasno vidi kome pripada ovaj resurs i ko je odgovoran za njegovo funkcionisanje.
Dalje, i sam pišeš da je SDA koalicioni partner pa mi nije jasno odkud onda napadi na "lepog" zbog izgradnje auto-puta za koji dotični nije odogovoran? O čemu se radi ovdje? Isto tako okanite se više plitikih priča o potpisivanju Daytona jer jer je očigledno da ne znate ništa o kompletnom procesu.
Može se "lepom" svašta pripisati i nisam se ni jedanput javio da demantujem stvari koje su istinite (pogledaj kroz temu pa ćeš vidjeti) ali širiti dezinformacije je bezveze.
Kako nije odgovoran? Jel' dobio glasove, izmedju ostalog, i na osnovu price o autoputu? Da li cini parlamentarnu vecinu skupa sa svojim saradnicima iz HDZ i SDA? Da li ima svoje ministre i politicku moc? Posto vidim da si veoma upucen (znas nesto o Daytonu sto mi, obicni plebs, ne znamo), vjerovatno si upoznat da moc, tj. prava na fotelje podrazumijevaju i obaveze, recimo npr. da se ispune predizborna obecanja. Koalicija znaci zajednicku odgovornost, ali to je za Lepog i SBiH stran pojam, vidi samo kako su pobjegli iz Alijanse za promjene potpuno "nevini" sto se Alziraca tice. Prave, 100% patriote. :D

I, po tebi, ovo je sasvim lijep modus operandi:

Obecavam autoput, osvojim glasove, udjem u koalicionu vlast, ali preuzmem ministarstvo za obrazovanje, te kasnije (pred izbore) kritikujem svoje koalicione partnere i glumim opoziciju jer nisu napravili autoput. :lol: 8-)
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#2264 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by edinbug »

Prpa.ba wrote:
hercegovac_pravi wrote: Dakle, jasno sam postavio kompletnu listu ljudi koji su odgovorni za aktivnosti pri gradnji auto-puta jer ste se u tu priču upleli ko "pile u kučine". Iz te liste se više već jasno vidi kome pripada ovaj resurs i ko je odgovoran za njegovo funkcionisanje.
Dalje, i sam pišeš da je SDA koalicioni partner pa mi nije jasno odkud onda napadi na "lepog" zbog izgradnje auto-puta za koji dotični nije odogovoran? O čemu se radi ovdje? Isto tako okanite se više plitikih priča o potpisivanju Daytona jer jer je očigledno da ne znate ništa o kompletnom procesu.
Može se "lepom" svašta pripisati i nisam se ni jedanput javio da demantujem stvari koje su istinite (pogledaj kroz temu pa ćeš vidjeti) ali širiti dezinformacije je bezveze.
Kako nije odgovoran? Jel' dobio glasove, izmedju ostalog, i na osnovu price o autoputu? Da li cini parlamentarnu vecinu skupa sa svojim saradnicima iz HDZ i SDA? Da li ima svoje ministre i politicku moc? Posto vidim da si veoma upucen (znas nesto o Daytonu sto mi, obicni plebs, ne znamo), vjerovatno si upoznat da moc, tj. prava na fotelje podrazumijevaju i obaveze, recimo npr. da se ispune predizborna obecanja. Koalicija znaci zajednicku odgovornost, ali to je za Lepog i SBiH stran pojam, vidi samo kako su pobjegli iz Alijanse za promjene potpuno "nevini" sto se Alziraca tice. Prave, 100% patriote. :D

I, po tebi, ovo je sasvim lijep modus operandi:

Obecavam autoput, osvojim glasove, udjem u koalicionu vlast, ali preuzmem ministarstvo za obrazovanje, te kasnije (pred izbore) kritikujem svoje koalicione partnere i glumim opoziciju jer nisu napravili autoput. :lol: 8-)


http://istinomjer.ba/
Imas ovdje pa procitaj sta je Lepi izjavljivao da bi pobijedio prije cetiri godine.
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#2265 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by don vito »

Prpa.ba wrote:Obecavam autoput, osvojim glasove, udjem u koalicionu vlast, ali preuzmem ministarstvo za obrazovanje, te kasnije (pred izbore) kritikujem svoje koalicione partnere i glumim opoziciju jer nisu napravili autoput. :lol: 8-)
Da je samo za autoput slagao ni po jada

Sjetimo se izbornih slogana stranke koja je po svim istrazivanjima ispunila najmanje predizbornih obecanja

BiH bez entiteta (opsti izbori 2002)
100% BiH (opsti izbori 2006)
100% Evropa (lokalni izbori 2008. godine!!! :-))
BiH iznad svega (opsti izbori 2010)
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10952
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#2266 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by Prpa.ba »

edinbug wrote:http://istinomjer.ba/
Imas ovdje pa procitaj sta je Lepi izjavljivao da bi pobijedio prije cetiri godine.

Prije 4 godine nije trebao nista izjavljivati, raja se zaljepila za rusenje Aprilskih amandmana kao muhe na govno (doslovno), pa su glasovi dosli sami od sebe. Pa pogledaj samo broj obecanja, 16 ukupno :lol: Vecu listu obecanja imaju kandidati za clanove odbora Mjesne zajednice, a ovi bi se igrali 100% drzave. :lol:
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#2267 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by edinbug »

Prpa.ba wrote:
edinbug wrote:http://istinomjer.ba/
Imas ovdje pa procitaj sta je Lepi izjavljivao da bi pobijedio prije cetiri godine.

Prije 4 godine nije trebao nista izjavljivati, raja se zaljepila za rusenje Aprilskih amandmana kao muhe na govno (doslovno), pa su glasovi dosli sami od sebe. Pa pogledaj samo broj obecanja, 16 ukupno :lol: Vecu listu obecanja imaju kandidati za clanove odbora Mjesne zajednice, a ovi bi se igrali 100% drzave. :lol:
Najzalosnije je kada vidis njegove iole ozbiljnjije protukandidate i zakljucis da je on manje zlo od Fahre i Bakira.
Da nije Komsica preskocio bi na izborima ove liste za predsjednistvo.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10952
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#2268 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by Prpa.ba »

edinbug wrote:Najzalosnije je kada vidis njegove iole ozbiljnjije protukandidate i zakljucis da je on manje zlo od Fahre i Bakira.
Da nije Komsica preskocio bi na izborima ove liste za predsjednistvo.
Protukandidati su mu da Bog mili sacuva, a i sam kao clan predsjednistva i nije tako kritican koliko bi mogao biti. Dakle Lepi kao clan predsjednistva- nema problema.

No Haris kao predsjednik i personifikacija legalizirane kriminalne organizacije zvane SBiH jeste problem, na krilima njegovih "drzavnickih" poteza prolaze razni Bahtici, Halilovici i ostala bagra.
_majevica_
Posts: 917
Joined: 19/05/2009 16:36

#2269 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by _majevica_ »

edinbug wrote:
_majevica_ wrote:Posle izbora Hare je proslost :roll: Al moze biti u opoziciji sa nekim u koaliciji...ko zna :roll:

Mislim da Silajdzic pobjedjuje u utrci za clana Predsjednistva, a stranka da tone to je vjerovatno, mada to njega ne sekira mnogo.
Ko zna sta ce biti al svako moze predvidjati...
Smatram da za clana Predsjednistva BiH trebamo imati (gledajuci kao Bosnjak)politicara koji ce prvenstveno biti
za jacanje drzave i isto stititi sve gradjane u BiH ili ako hoces sve narode.Znaci to ta funkcija i nalaze...Ne mogu zamisliti Harisa da se zalaze za 90% gradjana BiH podjednako...jer je isti vec se ukalupio u svojim stavovima..
Znaci ako i slucajno dospio na mjesto clana predsjednika BiH ne bi nista bolje mogao napraviti ili se promijeniti za
100% u svojim dosadasnjim stavovima...Treba nam na tom mjestu kandidat koji ce moci zadovoljiti pozitivno
obavljanje funkcije za koju se bira....To isto vazi i za druge likove koji su vec svoje stavove iznijeli i nisu prihvatljivi
ni od 20% glasaca drugih naroda u BiH.Znaci Hari je vjerovatno dobar kao predsjednik FBiH i sl...ili samo medju
Bosnjackom populacijom...Znaci njega postaviti na to mjesto(clana predsjednistva BiH) to je silovanje te funkcije...
miop
Posts: 1130
Joined: 13/10/2005 12:50

#2270 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by miop »

_majevica_ wrote:Posle izbora Hare je proslost :roll: Al moze biti u opoziciji sa nekim u koaliciji...ko zna :roll:
_majevica_ wrote:trebamo imati (gledajuci kao Bosnjak)politicara
:-) :lol: :lol:
_majevica_
Posts: 917
Joined: 19/05/2009 16:36

#2271 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by _majevica_ »

miop wrote:
_majevica_ wrote:Posle izbora Hare je proslost :roll: Al moze biti u opoziciji sa nekim u koaliciji...ko zna :roll:
_majevica_ wrote:trebamo imati (gledajuci kao Bosnjak)politicara
:-) :lol: :lol:
Hare posle izbora ide lagano u penziju..sto je usicario ..usicario je... :)
supervizor
Posts: 243
Joined: 18/05/2010 12:19

#2272 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by supervizor »

Ne vjerujem, trenutno ima veću podršku nego Radončić i Izetbegović zajedno. Mislim da će se desiti uporavo suprotno-Hare će preuzeti stvarnu vlast tek nakon predstojećih izbora.
User avatar
Noddle
Posts: 164
Joined: 12/05/2010 08:45

#2273 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by Noddle »

don vito wrote:Da je samo za autoput slagao ni po jada

Sjetimo se izbornih slogana stranke koja je po svim istrazivanjima ispunila najmanje predizbornih obecanja

BiH bez entiteta (opsti izbori 2002)
100% BiH (opsti izbori 2006)
100% Evropa (lokalni izbori 2008. godine!!! :-))
BiH iznad svega (opsti izbori 2010)
A to su im samo slogani bili, a sva ostala obecanja, ja se ove sve nadam da ce se pojaviti ozbiljan covjek i da ce reci da su ispunili svoja obecanja i dati nam dokaze za to, ali od toga nista. Ovi Haretovi samo znaju pricati o sitnim predizbornim potezima SBiH i Hareta i time se dice kao da su od BiH napravili u najmanju ruku Svicarsku.
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#2274 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by hercegovac_pravi »

Prpa.ba wrote:
hercegovac_pravi wrote: Dakle, jasno sam postavio kompletnu listu ljudi koji su odgovorni za aktivnosti pri gradnji auto-puta jer ste se u tu priču upleli ko "pile u kučine". Iz te liste se više već jasno vidi kome pripada ovaj resurs i ko je odgovoran za njegovo funkcionisanje.
Dalje, i sam pišeš da je SDA koalicioni partner pa mi nije jasno odkud onda napadi na "lepog" zbog izgradnje auto-puta za koji dotični nije odogovoran? O čemu se radi ovdje? Isto tako okanite se više plitikih priča o potpisivanju Daytona jer jer je očigledno da ne znate ništa o kompletnom procesu.
Može se "lepom" svašta pripisati i nisam se ni jedanput javio da demantujem stvari koje su istinite (pogledaj kroz temu pa ćeš vidjeti) ali širiti dezinformacije je bezveze.
Kako nije odgovoran? Jel' dobio glasove, izmedju ostalog, i na osnovu price o autoputu? Da li cini parlamentarnu vecinu skupa sa svojim saradnicima iz HDZ i SDA? Da li ima svoje ministre i politicku moc? Posto vidim da si veoma upucen (znas nesto o Daytonu sto mi, obicni plebs, ne znamo), vjerovatno si upoznat da moc, tj. prava na fotelje podrazumijevaju i obaveze, recimo npr. da se ispune predizborna obecanja. Koalicija znaci zajednicku odgovornost, ali to je za Lepog i SBiH stran pojam, vidi samo kako su pobjegli iz Alijanse za promjene potpuno "nevini" sto se Alziraca tice. Prave, 100% patriote. :D

I, po tebi, ovo je sasvim lijep modus operandi:

Obecavam autoput, osvojim glasove, udjem u koalicionu vlast, ali preuzmem ministarstvo za obrazovanje, te kasnije (pred izbore) kritikujem svoje koalicione partnere i glumim opoziciju jer nisu napravili autoput. :lol: 8-)
Stavljaš me u nezgodnu poziciju da moram "braniti političara" što najčešće ne radim, ali kad ste već uporni sa nelogičnostima pa neka vam bude..
Da li "lepi" raspolaže Ministarstvom kome je u opisu posla planiranje i izgradnja auto-puta 5C? Da ili ne? Pusti predizborne šuplje, pričamo konkretno o izgradnji koridora jer je to jedina stvar na koju sam se ja osvrnuo u svome postu. Dakle konkretan odgovor a sve ostalo je šuplja.
Kakve veze ima potpisivanje Daytona sa predizbornim obećanjima na koje se osvrćeš!? Nigdje veze jedno sa drugim. Dalje, o potpisivanje Daytona postoji jedna lijepa analiza iz CIA koja je declassified i dostupna za "široki plebs". Sastoji se iz mnoštva izjava, pregovora i suštinskog procesa samog Daytona. Dakle, dostupna je i tebi kao i meni, pa bujrum ti ošini.
Predizborna obećanja...ludom radovanja....samo da te priupitam kad se već pozivaš na to, koliko je procentualno gledano predizbornih obećanja ostvario Obama u jednom bastionu demokratije i uređenosti kao što je Amerika?
Ja vam samo kažem da vaši napadi u ovome konkretnom primjeru nemaju smisla. Ima "lepi" još oraha u džepovima tako da ih ne morate izmišljati kao u ovome slučaju.
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#2275 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by hercegovac_pravi »

don vito wrote:
Prpa.ba wrote:Obecavam autoput, osvojim glasove, udjem u koalicionu vlast, ali preuzmem ministarstvo za obrazovanje, te kasnije (pred izbore) kritikujem svoje koalicione partnere i glumim opoziciju jer nisu napravili autoput. :lol: 8-)
Da je samo za autoput slagao ni po jada

Sjetimo se izbornih slogana stranke koja je po svim istrazivanjima ispunila najmanje predizbornih obecanja

BiH bez entiteta (opsti izbori 2002)
100% BiH (opsti izbori 2006)
100% Evropa (lokalni izbori 2008. godine!!! :-))
BiH iznad svega (opsti izbori 2010)
Svi ostali su se naravno "pretrgli" ispunjavajući predizborna obećanja. :-)
Post Reply