Bajramske lazi i podvale

Macak U Cizmama
Posts: 289
Joined: 06/11/2009 09:32

#26 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by Macak U Cizmama »

Ja mislim da Bakir ipak govori istinu ! Sad kad ih je OHOHOHAER ... :lol: otkrio sa onom Shemom, mislim ko je sve drpio pare u Bosnjaka, sad ce ONI te pare da investiraju u razvitak svojih 25% teritorije. Nagodice se oni sa sudovima vec. U jednom je u pravu, para ima , ali u njihovim dzepovima. ... :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55689
Joined: 15/12/2008 16:53

#27 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by ultima_palabra »

_majevica_ wrote:
ultima_palabra wrote:pročitaj prije pisanja
Pa jesil vidio u naslovu kako glasi.Nemoj mi vaditi neku recenicu iz konteksta teksta i to sa kraja :D
Znaci naslov teme je provokatorski ...tema ima smisla i slazem se da treba prozvati sve lopove i
njihovo koristenje institucija,kako politickih i vjerskih i dr..
Govorim samo o naslovu koji je neumjesan.
pa ako je to izjavio u BAJRAMSKOJ čestitci, za mene je to BAJRAMSKA laž. neće bajram ništa izgubiti na svetosti, ako se to tako i napiše.
homar
Posts: 1485
Joined: 16/06/2008 17:07

#28 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by homar »

Karadoz wrote:Hoceml' svi jesti vakijem kasikama?
Zlatne kašike Bakiru služe da gleda u njih i proriče nam sudbinu. :lol:
_majevica_
Posts: 917
Joined: 19/05/2009 16:36

#29 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by _majevica_ »

ultima_palabra wrote:
_majevica_ wrote:
ultima_palabra wrote:pročitaj prije pisanja
Pa jesil vidio u naslovu kako glasi.Nemoj mi vaditi neku recenicu iz konteksta teksta i to sa kraja :D
Znaci naslov teme je provokatorski ...tema ima smisla i slazem se da treba prozvati sve lopove i
njihovo koristenje institucija,kako politickih i vjerskih i dr..
Govorim samo o naslovu koji je neumjesan.
pa ako je to izjavio u BAJRAMSKOJ čestitci, za mene je to BAJRAMSKA laž. neće bajram ništa izgubiti na svetosti, ako se to tako i napiše.
Taj naslov je neko drugi stavio...
Bajramske lazi i podvale.Pa znaci treba to( sada osim sto se jedino vidi na temi kao naslov) podebljati i povecati :roll:
I kakve veze ima naslov sa lopovom.Znaci nevaljaju bosnjaci junior Izetbegovic je bosnjak...
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#30 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by sheilak »

samo malo wrote:Vole oni sami sebe lagati da zive u drzavi blagostanja i da je sasvim normalno potplatiti policajca, opcinskog sluzbenika, motkom prebiti neistomisljenika, proglasiti ga neprijateljem i komunjarom, islamofobom, i tako dalje... a Bakir voli lagati njih, i tako se oni lazu, jedni druge, i zive od mita i korpucije i zahvaljujuci njemu, i njima dobro.

Zna Bakir da se niko normalan sa zapada nece vratiti ovamo, ali sta skodi baciti jos koju ublehu, mile su usima njegovih glasaca. Sha ba Milano, Njujork, Pariz, sha oni ba imaju sho nema Saraj`vo? cit`o ja u avazu.. i tako to.
Pa, oni i zive u blagostanju- kakva god da je drzava. Svi ti Izetbegovici, Cengici, Ganici, Gavrankapetanovici, Jasarevici,...svi oni zive u blagostanju, ali bez obraza, bez obzira koliko lagali sami sebe ili druge.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#31 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by Banksy »

Karadoz wrote:Zao mi je sto se nas cijenjeni administrator odlucio ukloniti temu "Alija covjek bez vizije" ali u redu to je opet danasnje shvatanje demokratije. Prezivio je MUJO i gore pa ce i ovo. Nego taman sam se pomirio sa novom Demokratijom kad evo nova vijest koja u potpunosti podrzava moje misljenje..

Pa dobro mozda na ovoj temi nastavimo diskusiju:

Bajramske laži i podvale svom narodu u režiji Bakira Izetbegovića
...
Uprkos naslovu koji ni sa čim nema veze, možda bi ovaj uvodni ''komentar'' i imao smisla da ne dolazi s portala Stranke za BiH.

Inače, ovaj dio mi je najjači :D

U isto vrijeme kreće operacija rušenja 7 milijardi maraka ulaganja u energetski sektor. Upravo je na ovom projektu Izetbegović dokazao svoju dvoličnost, a SDA neodgovornost, politički diletatizam i nedoraslost za vođenje zemlje. Na sjednicama neformalne grupe koja nosi naziv Kolegij SDA, zajedno sa Tihićem, žestoko se zalagao za rušenje energetskih projekata samo zato što je cijeli projekat vodio Haris Silajdžić, kojeg obojica patološki mrze.
:mrgreen:
dario_džamoja
Posts: 58
Joined: 10/10/2009 01:12

#32 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by dario_džamoja »

Najgore od svega je sto polupismena fukara vjeruje u to, i glasace opet za njega, a za sve ovodunjalucke muke ce nagradu dobiti na onome svijetu. :x
User avatar
Karadoz
Posts: 591
Joined: 30/06/2003 00:00
Location: Anamo tamo u ganjku

#33 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by Karadoz »

Banksy wrote:
Karadoz wrote:Zao mi je sto se nas cijenjeni administrator odlucio ukloniti temu "Alija covjek bez vizije" ali u redu to je opet danasnje shvatanje demokratije. Prezivio je MUJO i gore pa ce i ovo. Nego taman sam se pomirio sa novom Demokratijom kad evo nova vijest koja u potpunosti podrzava moje misljenje..

Pa dobro mozda na ovoj temi nastavimo diskusiju:

Bajramske laži i podvale svom narodu u režiji Bakira Izetbegovića
...
Uprkos naslovu koji ni sa čim nema veze, možda bi ovaj uvodni ''komentar'' i imao smisla da ne dolazi s portala Stranke za BiH.

Inače, ovaj dio mi je najjači :D

U isto vrijeme kreće operacija rušenja 7 milijardi maraka ulaganja u energetski sektor. Upravo je na ovom projektu Izetbegović dokazao svoju dvoličnost, a SDA neodgovornost, politički diletatizam i nedoraslost za vođenje zemlje. Na sjednicama neformalne grupe koja nosi naziv Kolegij SDA, zajedno sa Tihićem, žestoko se zalagao za rušenje energetskih projekata samo zato što je cijeli projekat vodio Haris Silajdžić, kojeg obojica patološki mrze.
:mrgreen:

Aha a da nam reknes koji je portal objektivan pa da vidimo sta tamo pise...

Hvala
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#34 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by uvjek dobar gost »

..... Šta reći, a da me ne shvate pogrešno ovi silni koji za dnevnicu rade na ovm forumu... kako riječima iskazati agoniju, nemoć, bijes i ljutnju.... na pojedince, na klan, na familije, na one koji su nas sve žrtvovali za račun svile i kadife, za račun mindera i sofri... ?!'!?! Da je sreće sve bi im to za života prisjelo !

ja mogu samo reći da zbog njih mnogi nisu dočekali Bajram, da zbog njih mnogi nisu imali bajramski ručak dostojan praznika, da zbog njih mnoge majke uplakane su i tužne.... ja im halaliti nikad neću, ja kao pojedinac nikad znači neću preći preko činjenice da su oni krivci posredni i neposredni što mi danas nemamo državu, što nemamo vize, što smo tokom agresije prošli najgore od svih na prostoru bivše Jugoslavije, nikad halaliti im neći certifikate, privatizacije, dokapitalizacije i sve ostale marifetluke.

Da iz njihovih usta sipaju laži, a oni se cijelo vrijeme pozivaju na boga, e volio bih biti u gledalištu kad budu došli bogu na istinu...... volio bih svjedočiti u njihovu štetu.. jer oni nemaju baš niti jednu olakšavajuću okolnost !
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by Banksy »

Karadoz wrote:
Banksy wrote:
Karadoz wrote:Zao mi je sto se nas cijenjeni administrator odlucio ukloniti temu "Alija covjek bez vizije" ali u redu to je opet danasnje shvatanje demokratije. Prezivio je MUJO i gore pa ce i ovo. Nego taman sam se pomirio sa novom Demokratijom kad evo nova vijest koja u potpunosti podrzava moje misljenje..

Pa dobro mozda na ovoj temi nastavimo diskusiju:

Bajramske laži i podvale svom narodu u režiji Bakira Izetbegovića
...
Uprkos naslovu koji ni sa čim nema veze, možda bi ovaj uvodni ''komentar'' i imao smisla da ne dolazi s portala Stranke za BiH.

Inače, ovaj dio mi je najjači :D

U isto vrijeme kreće operacija rušenja 7 milijardi maraka ulaganja u energetski sektor. Upravo je na ovom projektu Izetbegović dokazao svoju dvoličnost, a SDA neodgovornost, politički diletatizam i nedoraslost za vođenje zemlje. Na sjednicama neformalne grupe koja nosi naziv Kolegij SDA, zajedno sa Tihićem, žestoko se zalagao za rušenje energetskih projekata samo zato što je cijeli projekat vodio Haris Silajdžić, kojeg obojica patološki mrze.
:mrgreen:

Aha a da nam reknes koji je portal objektivan pa da vidimo sta tamo pise...

Hvala
Šta god ti rekao ili ne rekao, zna se da ovaj koji si citirao nije jedan od tih. Objektivnih.
User avatar
Karadoz
Posts: 591
Joined: 30/06/2003 00:00
Location: Anamo tamo u ganjku

#36 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by Karadoz »

uvjek dobar gost wrote:..... Šta reći, a da me ne shvate pogrešno ovi silni koji za dnevnicu rade na ovm forumu... kako riječima iskazati agoniju, nemoć, bijes i ljutnju.... na pojedince, na klan, na familije, na one koji su nas sve žrtvovali za račun svile i kadife, za račun mindera i sofri... ?!'!?! Da je sreće sve bi im to za života prisjelo !

ja mogu samo reći da zbog njih mnogi nisu dočekali Bajram, da zbog njih mnogi nisu imali bajramski ručak dostojan praznika, da zbog njih mnoge majke uplakane su i tužne.... ja im halaliti nikad neću, ja kao pojedinac nikad znači neću preći preko činjenice da su oni krivci posredni i neposredni što mi danas nemamo državu, što nemamo vize, što smo tokom agresije prošli najgore od svih na prostoru bivše Jugoslavije, nikad halaliti im neći certifikate, privatizacije, dokapitalizacije i sve ostale marifetluke.

Da iz njihovih usta sipaju laži, a oni se cijelo vrijeme pozivaju na boga, e volio bih biti u gledalištu kad budu došli bogu na istinu...... volio bih svjedočiti u njihovu štetu.. jer oni nemaju baš niti jednu olakšavajuću okolnost !

:thumbup: :bih:
User avatar
Karadoz
Posts: 591
Joined: 30/06/2003 00:00
Location: Anamo tamo u ganjku

#37 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by Karadoz »

Banksy wrote:]
Banksy wrote:
Karadoz wrote:Zao mi je sto se nas cijenjeni administrator odlucio ukloniti temu "Alija covjek bez vizije" ali u redu to je opet danasnje shvatanje demokratije. Prezivio je MUJO i gore pa ce i ovo. Nego taman sam se pomirio sa novom Demokratijom kad evo nova vijest koja u potpunosti podrzava moje misljenje..

Pa dobro mozda na ovoj temi nastavimo diskusiju:

Bajramske laži i podvale svom narodu u režiji Bakira Izetbegovića
...


Uprkos naslovu koji ni sa čim nema veze, možda bi ovaj uvodni ''komentar'' i imao smisla da ne dolazi s portala Stranke za BiH.

Inače, ovaj dio mi je najjači :D

U isto vrijeme kreće operacija rušenja 7 milijardi maraka ulaganja u energetski sektor. Upravo je na ovom projektu Izetbegović dokazao svoju dvoličnost, a SDA neodgovornost, politički diletatizam i nedoraslost za vođenje zemlje. Na sjednicama neformalne grupe koja nosi naziv Kolegij SDA, zajedno sa Tihićem, žestoko se zalagao za rušenje energetskih projekata samo zato što je cijeli projekat vodio Haris Silajdžić, kojeg obojica patološki mrze.
:mrgreen:

Aha a da nam reknes koji je portal objektivan pa da vidimo sta tamo pise...

Hvala
Šta god ti rekao ili ne rekao, zna se da ovaj koji si citirao nije jedan od tih. Objektivnih.
hajde sa jednim objektivnim odmah ga citiram ...
rahmanjin
Posts: 1132
Joined: 21/08/2008 12:59

#38 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by rahmanjin »

Počela je predizborna kampanja. Bakir priča o prosperitetu, Dodik o referendumu, Haris o entitetskom glasanju, Čović o trećem entitetu. U budućnosti treba očekivati napade na vjerske objekte i povratnike, i eto ga spremni smo za izbore i da opet glasamo za NAŠE.
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#39 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by uvjek dobar gost »

rahmanjin wrote:Počela je predizborna kampanja. Bakir priča o prosperitetu, Dodik o referendumu, Haris o entitetskom glasanju. U budućnosti treba očekivati napade na vjerske objekte i povratnike, i eto ga spremni smo za izbore i da opet glasamo za NAŠE.
rekapitulacija u par rečenica !

:thumbup:
User avatar
Karadoz
Posts: 591
Joined: 30/06/2003 00:00
Location: Anamo tamo u ganjku

#40 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by Karadoz »

uvjek dobar gost wrote:
rahmanjin wrote:Počela je predizborna kampanja. Bakir priča o prosperitetu, Dodik o referendumu, Haris o entitetskom glasanju. U budućnosti treba očekivati napade na vjerske objekte i povratnike, i eto ga spremni smo za izbore i da opet glasamo za NAŠE.
rekapitulacija u par rečenica !

:thumbup:
Ko pusi pricu neka i glasa... jedina opcija je ne izlazak na izbore uopste ...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#41 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by Banksy »

Karadoz wrote: hajde sa jednim objektivnim odmah ga citiram ...
slučajno, postavila sam danas nekoliko komentara, pa traži ako te zanima ... nemoj samo da mi SBiH vazi o SDA, bajrama ti :-)

ovo što piše udg stoji, no ako im nije halalio on jesu oni koji za njih, te iste, glasaju iz godine u godinu
User avatar
Karadoz
Posts: 591
Joined: 30/06/2003 00:00
Location: Anamo tamo u ganjku

#42 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by Karadoz »

Banksy wrote:
Karadoz wrote: hajde sa jednim objektivnim odmah ga citiram ...
slučajno, postavila sam danas nekoliko komentara, pa traži ako te zanima ... nemoj samo da mi SBiH vazi o SDA, bajrama ti :-)

ovo što piše udg stoji, no ako im nije halalio on jesu oni koji za njih, te iste, glasaju iz godine u godinu
Znaci nema objektivan izvor informacija... onda se logicno postavlja pitanje kako do sitih dolazis ako su svi ostali neobjektivni ..
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#43 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by Banksy »

Karadoz wrote:
Banksy wrote:
Karadoz wrote: hajde sa jednim objektivnim odmah ga citiram ...
slučajno, postavila sam danas nekoliko komentara, pa traži ako te zanima ... nemoj samo da mi SBiH vazi o SDA, bajrama ti :-)

ovo što piše udg stoji, no ako im nije halalio on jesu oni koji za njih, te iste, glasaju iz godine u godinu
Znaci nema objektivan izvor informacija...
onda se logicno postavlja pitanje kako do sitih dolazis ako su svi ostali neobjektivni ..
ne čitaš, kažem citirala sam danas neke, najobjektivnije koje imamo u ovom momentu,
kako? pročitaš ih sve, neobjektivne, pa sklopiš sliku, nije teško, uopšte.
User avatar
Karadoz
Posts: 591
Joined: 30/06/2003 00:00
Location: Anamo tamo u ganjku

#44 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by Karadoz »

Banksy wrote:
Karadoz wrote:
Banksy wrote:
slučajno, postavila sam danas nekoliko komentara, pa traži ako te zanima ... nemoj samo da mi SBiH vazi o SDA, bajrama ti :-)

ovo što piše udg stoji, no ako im nije halalio on jesu oni koji za njih, te iste, glasaju iz godine u godinu
Znaci nema objektivan izvor informacija...
onda se logicno postavlja pitanje kako do sitih dolazis ako su svi ostali neobjektivni ..
ne čitaš, kažem citirala sam danas neke, najobjektivnije koje imamo u ovom momentu,
kako? pročitaš ih sve, neobjektivne, pa sklopiš sliku, nije teško, uopšte.
Kazem daj link za izvor, nemam vremena za googlanje
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#45 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by Banksy »

to je oftopik,
tema su ipak bajramske laži bakira i. iz pera sbih, sezona predizborna 2010 :D
User avatar
Karadoz
Posts: 591
Joined: 30/06/2003 00:00
Location: Anamo tamo u ganjku

#46 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by Karadoz »

Banksy wrote:to je oftopik,
tema su ipak bajramske laži bakira i. iz pera sbih, sezona predizborna 2010 :D

Aha shvatih .. putuj sretno
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#47 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by zonbirile »

ljudi moji kakve relevantne izvore tražite,pa oni su svugdje oko nas.Pa i "budale" strane ,u svim kategorijama,svim statistikama po njima smo zadnji.Šta treba još da se desi,kao što reće jednom Otac mudri,"Niko nije umro od gladi".Normalno,još nema napuhanih stomaka,leševa po ulicama,muha iz usta,to kad bude,onda smo stvarno na dnu i oni će poduzeti potrebne korake.Pa iskustvo nas uči iz ratnih godina,šta sve može da se podnese.E metak je zlatan,e Temišvare,e i zima će...
rahmanjin
Posts: 1132
Joined: 21/08/2008 12:59

#48 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by rahmanjin »

Karadoz wrote:
uvjek dobar gost wrote:
rahmanjin wrote:Počela je predizborna kampanja. Bakir priča o prosperitetu, Dodik o referendumu, Haris o entitetskom glasanju. U budućnosti treba očekivati napade na vjerske objekte i povratnike, i eto ga spremni smo za izbore i da opet glasamo za NAŠE.
rekapitulacija u par rečenica !

:thumbup:
Ko pusi pricu neka i glasa... jedina opcija je ne izlazak na izbore uopste ...
uh, ne slažem se s tobom nikako oko glasanja, izađi na izbore i glasaj, budi čist prema samom sebi da si pokušao nešto. Nije bitno za koga glasaš, ali ćeš glasati protiv.Jer, ako ne glasaš po meni nemaš nikakvo pravo da se buniš i da si nezadovoljan, jer nisi izašao na glasanje znači da ti je dobro, da si zadovoljan sa ovom vlašću.
User avatar
Karadoz
Posts: 591
Joined: 30/06/2003 00:00
Location: Anamo tamo u ganjku

#49 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by Karadoz »

rahmanjin wrote:
Karadoz wrote:
rahmanjin wrote:Počela je predizborna kampanja. Bakir priča o prosperitetu, Dodik o referendumu, Haris o entitetskom glasanju. U budućnosti treba očekivati napade na vjerske objekte i povratnike, i eto ga spremni smo za izbore i da opet glasamo za NAŠE.
rekapitulacija u par rečenica !



Ko pusi pricu neka i glasa... jedina opcija je ne izlazak na izbore uopste ...
uh, ne slažem se s tobom nikako oko glasanja, izađi na izbore i glasaj, budi čist prema samom sebi da si pokušao nešto. Nije bitno za koga glasaš, ali ćeš glasati protiv.Jer, ako ne glasaš po meni nemaš nikakvo pravo da se buniš i da si nezadovoljan, jer nisi izašao na glasanje znači da ti je dobro, da si zadovoljan sa ovom vlašću.
Vrlo je bitno za koga glasas... zasto da kazem sebi pa ti si mu omogucio da te pravi budalom i krade... opsti neizlazak na izbore (gradjanska neposlusnost) jedini nacin da se ovi lopovi otjeraju
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#50 Re: Bajramske lazi i podvale

Post by uvjek dobar gost »

Ko pusi pricu neka i glasa... jedina opcija je ne izlazak na izbore uopste ...[/quote]
uh, ne slažem se s tobom nikako oko glasanja, izađi na izbore i glasaj, budi čist prema samom sebi da si pokušao nešto. Nije bitno za koga glasaš, ali ćeš glasati protiv.Jer, ako ne glasaš po meni nemaš nikakvo pravo da se buniš i da si nezadovoljan, jer nisi izašao na glasanje znači da ti je dobro, da si zadovoljan sa ovom vlašću.[/quote]

Rahmanjin je u pravu, jedino ukoliko se pojavi stranka, partija il politička opcija koja će u fokus svog djelovanja postaviti bojkot ovog i ovakvog političkog sistema, do tada se na izbore izaći mora. Upravo kako čovjek kaže, trebamo znati šta nećemo i protiv smo čega i trebamo glasati po tom principu, ja cijelo vrijeme od kraja agresije glasam za manje zlo od zala u ponudi..... i jeste to je žalosno ali i ja bih volio da ima aktivna politička stranka koja nudi alternativu svemu ovome oko nas....
Post Reply