Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
User avatar
Dozer
Posts: 28398
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#976 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Dozer »

Postirah i na drugoj temi, tice se i onoga tamo, ali i ovoga ovdje.

Bilo bi divno kada bi se konacno desila stvarna gradjanska opcija....ali, tesko ce to ici.
SDA je skontala da im ono nedonosce od SBiH nije polucilo rezultate kakve su htjeli, bar ne dugorocno, pa su sada presli na drugu taktiku i drugu pricu - ekonomsku. A to su, sto je sasvim logicno, mogli izvesti jedino preko onoga preko koga su i krenuli - Fahre Radoncica.
Sada ce doci do raznih promjena na politickoj sceni jer prica koju je Fahro upravo ponudio, u vidu predizbornih obecanja, neukim i razocaranim ljudima ce i te kako pruziti nadu. Medjutim, ta nada je samo jos jedna od imaginacija u predugom nizu, samo isprazna obecanja.
Valjda je svima jasno da Fahro nece ni milimetra odstupiti od SDA pravca, odnosno iskljucivo Bosnjackog, sto je cak i sam vrlo jasno najavio.

Sva prica mu se svodi na Bosnjake i njihovo ujedinjenje, zastitu i buduci prosperitet, a ako se pogleda malo izmedju redova jasno je da se on sada pokusava nametnuti kao novi vodja Bosnjaka, pri cemu mu sva prica prilicno smrdi na separatizam, odnosno, izgleda da je SDA skontala da kroz njega i neku "novu" stranku i novu "politiku" otvoreno krene stopama svojih dugogodisnjih pajdasa iz SDS-a/SNSD-a i HDZ-a, a to je - konacna podjela na ciste etnicke drzavice.
Sada se prica zasniva na ekonomskim kategorijama, pri cemu Fahro cak i obecava "sve svoje resurse ponuditi narodu i u te svrhe", sto za naivni narod i te kako moze igrati znacajnu ulogu, jer taj narod vidi samo ono sto Fahro ima, ali ne i na koji nacin je do svega toga dosao, kao i koliko je zaduzen za isto to.

Ukratko, "nova politicka snaga" na BH politickoj sceni, koja se ogleda u Fahrinom ukljucenju u politiku, meni ne izgleda kao nesto zaista novo. Vise lici na tranformaciju dosadasnjih Bosnjackih politika koje su bile zakukuljene i radjene u rukavicama, u otvorenu i radikalnu politiku podjela. SDA ovakvu politiku nije mogla voditi otvoreno radi hipoteka koje vuce od '91 i svih prica o BiH, cjelovitoj, gradjanskoj, multi-kulti, itd. Medjutim, sada, kroz novu politicku partiju i Fahru kao "nezavisnog" i novonametnutog vodju Bosnjaka, SDA se moze "oprati' i prikazati nemocnom, pogotovo ako narod zaista nasjedne na sve ovo i glasa za Fahru i njegovu stranku .
brucos7
Posts: 413
Joined: 01/06/2008 19:40

#977 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by brucos7 »

Ma Fahro je jedan tajkun koji je iskoristio vrijeme i mjesto da se brzo obogati. On i slicni njemu su problem ovoga drustva. Svako ko malo misli svojom glavom nece uzeti avaz u ruke, a kamo li glasati za neku njegovu stranku. Najgore je to sto ovde malo ko misli svojom glavom.
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#978 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by oridjidji »

Dozeru, necrnimo platno ko je je bijelo ili sivo. :D

Pustimo covjeka da upliva u politiku. Rezultate iste cemo vidjeti, ako On dobije vlast. Svaka sadasnja analiza, pa i ova tvoja moze da bude pogresna. Vrijeme je uvijek na nasoj strani :D

16 godina nas vode tri stranke, ovo je 4 nova medju njima... Trebamo se nadati da ce ona unjeti vece politicko i ekonomsko osvjezenje u nasoj drzavi i da ce napokon mrdnuti stvari sa mrtve tacke.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#979 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

Docent-Sarajevo wrote:
zonbirile wrote:navali narode,partija zove.Nepresušni bazen-sanđaklije,crnogorci, AA
Upozoravam moderatore ovog foruma.
Ovaj forum ne bi smio da propagira "cistotu" bosanske arijevske" nacije i rase.
To je nacizam.

Oprostite ako krivo razumijem, ali ovdje se pokusava naturiti koncept "Bosanskog Übermenscha" nalik na njemacki, nacisticki, Hitelerov koncept, samo sto se to ovdje radi na geografskom osnovu

Hocete li uskoro govoriti "smrt crnogorcima,sandjaklijama" kao sto su nekad po Sarajevu nacisti i fasisti govorili "smrt Jevrejima".
----------------------------------------
okani me se ,to što bulazniš samo ti vidiš.Najgori su čistunci tvoga i Fahrinog tipa,i on vazi kako će ustrajati u borbi protiv kriminala.
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#980 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by oridjidji »

brucos7 wrote:Ma Fahro je jedan tajkun koji je iskoristio vrijeme i mjesto da se brzo obogati. On i slicni njemu su problem ovoga drustva. Svako ko malo misli svojom glavom nece uzeti avaz u ruke, a kamo li glasati za neku njegovu stranku. Najgore je to sto ovde malo ko misli svojom glavom.
Ukratko mi reci sta je to pozitivno uradjeno od strane ove tri stranke od 1996 do 2009 godine? Ako je Sda najveci domet ustakljivanje sarajevskih prozora nakon rata, a Sdp-ov ozivljavanje ulicne rasvjete, sta mogu ocekivati od njih u nekom novom mandatu? O stranci za BIH nebi da govorim jer ni njihova politika nije nista bolja. Za 16 godina mi nismo stvorili neku jaku BH firmu na medjunarodnom nivou niti poturili svoj brend nekome. Ako i ima takvih firmi o njihovom radu se malo zna, na margini su svih zbivanja. Fahro je stvorio kakav takav Avaz i to je za respekta i za tih 16 godina postao je jedan od najutjecajnijih ljudi u BIH-a. Ali da se dizao na otimanju od usta gradjana, dilanju i ubistvima i kao politicar koji krade iz drzavne kase, to definitivno nije. Meni su to debeli razlozi da ga simpatisem, nista vise. Glas moj ide Tanovicu i druzini :D
User avatar
nokia6170
Posts: 4361
Joined: 13/04/2005 00:08

#981 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nokia6170 »

Stig'o novi Alija znaci...bas fino :roll:
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#982 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

oridjidji wrote:
brucos7 wrote:Ma Fahro je jedan tajkun koji je iskoristio vrijeme i mjesto da se brzo obogati. On i slicni njemu su problem ovoga drustva. Svako ko malo misli svojom glavom nece uzeti avaz u ruke, a kamo li glasati za neku njegovu stranku. Najgore je to sto ovde malo ko misli svojom glavom.
Ukratko mi reci sta je to pozitivno uradjeno od strane ove tri stranke od 1996 do 2009 godine? Ako je Sda najveci domet ustakljivanje sarajevskih prozora nakon rata, a Sdp-ov ozivljavanje ulicne rasvjete, sta mogu ocekivati od njih u nekom novom mandatu? O stranci za BIH nebi da govorim jer ni njihova politika nije nista bolja. Za 16 godina mi nismo stvorili neku jaku BH firmu na medjunarodnom nivou niti poturili svoj brend nekome. Ako i ima takvih firmi o njihovom radu se malo zna, na margini su svih zbivanja. Fahro je stvorio kakav takav Avaz i to je za respekta i za tih 16 godina postao je jedan od najutjecajnijih ljudi u BIH-a. Ali da se dizao na otimanju od usta gradjana, dilanju i ubistvima i kao politicar koji krade iz drzavne kase, to definitivno nije. Meni su to debeli razlozi da ga simpatisem, nista vise. Glas moj ide Tanovicu i druzini :D
-----------------------------
dobro došao sa planete Kancamanca,šta ima gore?
User avatar
Dozer
Posts: 28398
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#983 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Dozer »

oridjidji wrote:Dozeru, necrnimo platno ko je je bijelo ili sivo. :D

Pustimo covjeka da upliva u politiku. Rezultate iste cemo vidjeti, ako On dobije vlast. Svaka sadasnja analiza, pa i ova tvoja moze da bude pogresna. Vrijeme je uvijek na nasoj strani :D

16 godina nas vode tri stranke, ovo je 4 nova medju njima... Trebamo se nadati da ce ona unjeti vece politicko i ekonomsko osvjezenje u nasoj drzavi i da ce napokon mrdnuti stvari sa mrtve tacke.
Moram te ispraviti oridjidji :).
Vrijeme NIJE na nasoj strani (ako mislimo na narod i gradjane, a ne etnicare/tordzije).
Ne vode nas 16, nego skoro 20 godina.
Ova stranka je nova samo po imenu i osobi koja joj je na celu, ali ne bi se reklo i po politici. Sema ista - MI Bosnjaci, MI muslimani, itd.
Da ce unijeti politicko i ekonomsko osvjezenje, veliki sam skeptik. Politicko zasigurno hoce, i to kako i rekoh - dodatnom radikalizacijom. Ekonomsko...ne vidim stvarni nacin da se to popravi kroz bilo koju politicku opciju koja je zasnovana na etnickim principima, sto Fahrina 100% jeste, i sto je i sam rekao.

@Brucos7
Fahro nije iskoristio nista. Fahro i njegova "imperija" su osnovani parama SDA (1993), odnosno parama koje su bile donirane za odbranu BiH. Samim tim, suludo je ocekivati da ce neko radi nekoga treceg, i u sustini nebitnog, pucati u svog oca i majku, zar ne? U prevodu - tesko da ce Fahro ici protiv SDA i Cerica koji su ga i postavili gdje je sada, a za racun naroda, pogotovo nakon sto je ovo i sam potvrdio - ne spominje nigdje gradjane, samo Bosnjake. Stvar vise nego jasna.
Abacija
Posts: 4493
Joined: 11/01/2008 05:06
Location: Haustor

#984 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Abacija »


Igra(j) do kraja


Piše: Faruk Borić
28/09/09 12:19
http://oslobodjenje.ba/index.php?id=2785



Vratimo se na domaći teren. Iako je Dodik nesumnjivi poslijeratni profiter, kolika je krivica s ove strane entitetske linije? Ogromna! Pa i Packova nije rekla da se ENTITET ne smije ponašati kao DRŽAVA u DRŽAVI, nego ENTITETI. A Federacija BiH, u ovom momentu bilježi svoje možda najteže dane. Borci, penzioneri, invalidi ratni i neratni, porodice šehida i poginulih... Svi kucaju na federalni budžet u kojem para, osim onih od MMF-a, nema. Iako iskreno mislim da se Dragan Čović zbog ovakvog razvoja događaja raduje više nego Sulejman Tihić, činjenica je da njih dvojica dijele isti procenat krivice što FBiH nije iskoristila svoj potencijal i nametnula se kao model koji zadovoljava evropske standarde. Evo i zašto: Čovićev politički plan je uspostava trećeg entiteta u kojem nema sudija muslimana ni međunarodnih tužitelja, nema, zapravo, nikakvog procesa protiv mostarskog sokola. Slična agenda ne postoji u Tihićevom političkom planu. Ali postoji nešto drugo: pristao je da ga lični animozitet spram Harisa Silajdžića odvede u naručje Fahrudina Radončića. U onaj mračnjački ratno-postratni kružok koji je vedrio i oblačio na 23 posto teritorije, a kojem nikad iskonski nije pripadao. Tihić je pristao govoriti ono što Radončić, sada njegov politički protivnik (ili strateški partner?) zagovara: Nema rasprodaje prirodnog bogatstva, ne trebaju nam strani investitori, možemo sami graditi i zaduživati se... Riječ je, naravno, o čuvenim enegretskim investicijama koje je Radončić kriminalizirao a Tihić podržao. Utemeljitelj političkog mrtvorođenčeta i jučer je ovakve rečenice izgovarao pred nevelikom publikom debelokožca sa OBN-a Mate Đakovića. Nijedan ni drugi ne čitaju zagrebački Jutarnji list koji je Hrvatskoj donio upozorenje iz Evropske unije uz naslov: Prestanite tjerati strane investitore iz Hrvatske?! Koji vrag...? Evropski investitori, da sumiramo tekst hrvatskih kolega, žale se na sporost administracije, na korupciju i nejasno zakonodavstvo koje se stalno mijenja. "Za državu koja je sve bliže ulasku u EU je neprihvatljivo da tako tretira naše investitore", kazao je izvor iz Bruxellesa novinaru Jutarnjeg lista. Iako je Hrvatska deset koraka ispred BiH, ovi problemi mogu se preslikati na teritorij Federacije, a poglavito na onaj teritorij na kojem živi većinsko bošnjačko tijelo koje Radončić hoće da zaštiti od lopovskih stranih investitora. Poput, recimo, njemačkog Energie Baden-Wurtenberga, koji je još 2007. planirao investirati oko dvije milijarde maraka u energetska postrojenja.

Dva pitanja za političke sladokusce: Mislite li da bi se Njemačka u PIC-u ponašala isto da ima dvije milijarde maraka njemačkih privatnih investicija u FBiH; Mislite li da bi se Njemačka isto ponašala u slučaju bezviznog režima za BiH da ima dvije milijarde maraka njemačkih privatnih investicija u FBiH?

Da zaključimo: Ko god misli da BiH (ili FBiH) u dejtonskoj ili sutra u predbriselskoj fazi može da kroji ovakvu antievropsku politiku zasnovanu na korupciji, isključivosti, samoizolaciji, tjeranju stranih investitora, na stvaranju državica u državi... taj je analfabeta, politikant i jadnik. I neprijatelj BiH.
E sad, ko je neprijatelj BiH taj je i moj neprijatelj. Ko bude glasao za neprijatelje BiH nek se dobro pripreme za dusevnu bol koju cu im nanijeti. Zakazite vrijeme kod psihologa i nabavite si apaurine u apoteci jer od mojih rijeci necete moci pobjeci. Image :dance: :bih:
pure_love
Posts: 1489
Joined: 11/11/2008 09:30

#985 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by pure_love »

Italijanski mediji vec primjetili i govore o "bosanskom Silvio Berlusconiju"

L'erede di Silvio esiste. In Bosnia

http://www.italiaoggi.it/giornali/detta ... 1&sez=most


u prevodu "Nasljednik Silvija postoji.U Bosni"
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#986 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

pure_love wrote:Italijanski mediji vec primjetili i govore o "bosanskom Silvio Berlusconiju"

L'erede di Silvio esiste. In Bosnia

http://www.italiaoggi.it/giornali/detta ... 1&sez=most


u prevodu "Nasljednik Silvija postoji.U Bosni"
--------------------------------------------------------
nisu valjda isti i ovisnici.
Risto Kuglarić
Posts: 886
Joined: 15/02/2008 09:30

#987 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Risto Kuglarić »

pure_love wrote:Italijanski mediji vec primjetili i govore o "bosanskom Silvio Berlusconiju"

L'erede di Silvio esiste. In Bosnia

http://www.italiaoggi.it/giornali/detta ... 1&sez=most


u prevodu "Nasljednik Silvija postoji.U Bosni"

Ne znam kolko ti je to baš za pofalit se...
User avatar
d700
Posts: 1345
Joined: 01/08/2008 14:29

#988 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by d700 »

Risto Kuglarić wrote:
pure_love wrote:Italijanski mediji vec primjetili i govore o "bosanskom Silvio Berlusconiju"

L'erede di Silvio esiste. In Bosnia

http://www.italiaoggi.it/giornali/detta ... 1&sez=most


u prevodu "Nasljednik Silvija postoji.U Bosni"

Ne znam kolko ti je to baš za pofalit se...
Mislis da ovdje vazi ona stara narodna: Čega se pametan stidi ...... :?
Risto Kuglarić
Posts: 886
Joined: 15/02/2008 09:30

#989 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Risto Kuglarić »

d700 wrote:
Risto Kuglarić wrote:
pure_love wrote:Italijanski mediji vec primjetili i govore o "bosanskom Silvio Berlusconiju"

L'erede di Silvio esiste. In Bosnia

http://www.italiaoggi.it/giornali/detta ... 1&sez=most


u prevodu "Nasljednik Silvija postoji.U Bosni"

Ne znam kolko ti je to baš za pofalit se...
Mislis da ovdje vazi ona stara narodna: Čega se pametan stidi ...... :?
:lol: đe je nađe. školski primjer... :D
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#990 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by popajic »

pure_love wrote:Italijanski mediji vec primjetili i govore o "bosanskom Silvio Berlusconiju"

L'erede di Silvio esiste. In Bosnia

http://www.italiaoggi.it/giornali/detta ... 1&sez=most


u prevodu "Nasljednik Silvija postoji.U Bosni"
:D
Koga porede sa Berlusconijem tome je jedna noga vec u zatvoru, a onu drugu brani mafija "politickim" sredstvima.
Tacno, slicnost ogromna ! :D
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#991 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by oridjidji »

Evo pitanje za sve. Pa koja je licnost koja nas moze izvaditi iz ove gabule?

Tihi nije, Zlaja nije, Silajdzic nije, Fahro nije, Sefer nije, Tokic nije, Mirnes nije ... Ko je onda naš mesija?
Pa neke od ove smo već provjerili tj. vec su prokockali mandate... Fahro nije ni zagazio u politiku, a vec je proglasen nedorodjencetom.

Eto dajte imena i rijesenja za ove nase prilike... stavite deset politicara koji bi donjeli boljitak Bosni, mozete uzimati postene osobe iz razlicitih stranakaza koje mislite da su takvi i koje ce u kompromis sa drugima radi kolektivnog dobra, pa cak i iz ovih stranaka cije sam lidere gore spomenuo.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#992 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by VjecitiStudent »

oridjidji wrote:Evo pitanje za sve. Pa koja je licnost koja nas moze izvaditi iz ove gabule?

Tihi nije, Zlaja nije, Silajdzic nije, Fahro nije, Sefer nije, Tokic nije, Mirnes nije ... Ko je onda naš mesija?
Pa neke od ove smo već provjerili tj. vec su prokockali mandate... Fahro nije ni zagazio u politiku, a vec je proglasen nedorodjencetom.

Eto dajte imena i rijesenja za ove nase prilike... stavite deset politicara koji bi donjeli boljitak Bosni, mozete uzimati postene osobe iz razlicitih stranakaza koje mislite da su takvi i koje ce u kompromis sa drugima radi kolektivnog dobra, pa cak i iz ovih stranaka cije sam lidere gore spomenuo.
Zasto bi Fahro bio privilegovan kada Ima nekoliko miliona Bosanaca i Hercegovaca koji nit su ikada zagazili u politiku, niti su za njih vezane bilo kakve kriminalne afere?
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#993 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by oridjidji »

VjecitiStudent wrote:
oridjidji wrote:Evo pitanje za sve. Pa koja je licnost koja nas moze izvaditi iz ove gabule?

Tihi nije, Zlaja nije, Silajdzic nije, Fahro nije, Sefer nije, Tokic nije, Mirnes nije ... Ko je onda naš mesija?
Pa neke od ove smo već provjerili tj. vec su prokockali mandate... Fahro nije ni zagazio u politiku, a vec je proglasen nedorodjencetom.

Eto dajte imena i rijesenja za ove nase prilike... stavite deset politicara koji bi donjeli boljitak Bosni, mozete uzimati postene osobe iz razlicitih stranakaza koje mislite da su takvi i koje ce u kompromis sa drugima radi kolektivnog dobra, pa cak i iz ovih stranaka cije sam lidere gore spomenuo.
Zasto bi Fahro bio privilegovan kada Ima nekoliko miliona Bosanaca i Hercegovaca koji nit su ikada zagazili u politiku, niti su za njih vezane bilo kakve kriminalne afere?
Nije privilegovan. Samo je jedan od dominantijih u odnosu na druge i covjek je od uticaja.
User avatar
Better Man
Posts: 16772
Joined: 01/10/2006 20:10

#994 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Better Man »

Eno Fahro objavio da je ogroman interes za članstvo u njegovoj stranci. Aman čitava BiH želi u njegovu stranku. I još kaže da će u petak odštampati više od 100 hiljada kupona za pristup stranci koji će se djeliti sa novinama, odnosno doći će u sklopu novina.
Last edited by Better Man on 28/09/2009 15:18, edited 1 time in total.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#995 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by VjecitiStudent »

Better Man wrote:Eno Fahro objavio da je ogroman interd za članstvo u njegovoj stranci. Aman čitava BiH želi u njegovu stranku. I još kaže da će u petak odštampati više od 100 hiljada kupona za pristup stranci koji će se djeliti sa novinama, odnosno doći će u sklopu novina.
Hoce li stampati pristupnice i u Oslobodjenju?

:D
Judge_Dread
Posts: 1062
Joined: 08/02/2008 20:38

#996 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Judge_Dread »

x
Last edited by Judge_Dread on 07/10/2009 22:37, edited 1 time in total.
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#997 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by popajic »

@oridjidji
Fahro nije ni zagazio u politiku, a vec je proglasen nedorodjencetom.
Problem je sto svi koji zagaze u kriminal zele zagaziti i u politiku.Jer to je najbolji nacin da se neposteno steceno sacuva !
User avatar
_BaD_BoY
Posts: 333
Joined: 10/10/2008 20:41
Location: Wild West

#998 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by _BaD_BoY »

popajic wrote:
@oridjidji
Fahro nije ni zagazio u politiku, a vec je proglasen nedorodjencetom.
Problem je sto svi koji zagaze u kriminal zele zagaziti i u politiku.Jer to je najbolji nacin da se neposteno steceno sacuva !
ja bi prije reko da je u vise slucajeva obrnuta sitvacija..i po tvojoj logici mi nebi trebali ni imati politicare.I ajd me prosvjetli pa mi reci kako je on to neposteno stekao imovinu?
Ne pada mi na pamet
Posts: 329
Joined: 16/06/2009 15:46

#999 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Ne pada mi na pamet »

Judge_Dread wrote:
Haris.ba wrote:
spokojan wrote:Fahro ce imati sljedece poteskoce u politici:
1. Slab je u usmenoj komunikaciji. Puno mu bolje ide izricaj pisanom rjecju, a za politiku je veoma vazna usmena komunikacija.
2. Nije televizican. Ne ostavlja dojam pozitivne osobe nego upravo loseg covjeka ruralnog backgrounda veoma tankih zivaca.
3. On je prototip ratnog profitera i do sada gotovo da nikome nije morao odgovarati na pitanja iz svoje proslosti. Sad ce to morati, a svakakvih ce se tu pitanja izroditi.

To ce ga sigurno jako kostati.
Ja se sekiram za drustvo gdje je Mirnes Ajanovic neki politicki faktor, Fatmir Alispahic priznati intelektualac, onaj sto hoda ulicom ofarbanih noktiju priznati umjetnik(nisu problem nokti :) ), Terzic priznati ekonomski vizionar...
:thumbup:
Ma kod nas moze sve sta se jos cudimo. Ja se doduse cudim kako nas Bog jos drzi na zemlji :D :D :D :D
Ne znam ko je tu floskulu izbacio al sad dobiva jos jednu pojavnost, a to je da je BiH jedino mjesto gdje kriminalci imaju svoju drzavu :thumbup:
Cherry on the cake :mrgreen:
Fahru je samo nebo granica. Ako pored ovako glupog naroda ipak nekim cudom ne uspije treba ga objesit :D
:thumbup:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#1000 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by HAVANA »

Judge_Dread wrote: Fahru je samo nebo granica. Ako pored ovako glupog naroda ipak nekim cudom ne uspije treba ga objesit :D

:D
Post Reply