Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post Reply

Ratko Mladic ce biti prije 11.07.2009 uhapsen:

DA
1
3%
NE
28
97%
 
Total votes: 29

User avatar
Socijalista
Posts: 2304
Joined: 19/01/2009 23:04
Location: U Daytonu...

#1 Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by Socijalista »

Evo posto se blizi taj datum reko' da pokrenem malo ovu temu ne bi li se sta desilo (na neki nacin) dobili smo video isjecke slavlja RM, gdje se nalazi, sta jede, gdje je bio i gdje je sad najvjerovatnije. Postavlja se pitanje kao i uvijek kad je njegov red? Da li je sad doslo vrijeme da se i on uhapsi, s obzirom da Vlada Srbije ocito nesto mulja oko njegovog hapsenja, kolike su sanse da on bude uhapsen prije 11.07.2009? Zaista nadati se samo mozemo i mozda nista vise?!

Vase misljenje...
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#2 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by dallton »

Socijalista wrote:Evo posto se blizi taj datum reko' da pokrenem malo ovu temu ne bi li se sta desilo (na neki nacin) dobili smo video isjecke slavlja RM, gdje se nalazi, sta jede, gdje je bio i gdje je sad najvjerovatnije. Postavlja se pitanje kao i uvijek kad je njegov red? Da li je sad doslo vrijeme da se i on uhapsi, s obzirom da Vlada Srbije ocito nesto mulja oko njegovog hapsenja, kolike su sanse da on bude uhapsen prije 11.07.2009? Zaista nadati se samo mozemo i mozda nista vise?!

Vase misljenje...
kratak odgovor - nece biti uhapsen tako brzo (a vec ga drze, al ajd znaj hoce li ziv doci do suda s obzirom koliko zna) - al zasto je bitno da li je on uhapsen ili ne? sta i da ga uhapsi - da mz sebi cestita kako "pridonosi razvoju medjunarodne pravde " a tadic i jeremic da seru da je sad "srbija evropska drzava" - a iza mladica ostaju milioni koji misle kao on ? ma lijepi mossad svakom
bosna123
Posts: 1421
Joined: 24/09/2008 10:40

#3 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by bosna123 »

I kada bi bio uhapsen, nece docekati presudu... Pa mislim da vise gubimo nego dobivamo njegovim hapsenjem... Sto se mene tice kada nije uhapsen kada je bio u punoj snazi, ne moraju ni sada kada je jednom nogom u grobu...
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#4 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by dallton »

bosna123 wrote:I kada bi bio uhapsen, nece docekati presudu... Pa mislim da vise gubimo nego dobivamo njegovim hapsenjem... Sto se mene tice kada nije uhapsen kada je bio u punoj snazi, ne moraju ni sada kada je jednom nogom u grobu...
gledaj kako ces sprijeciti njegove sljedbenike i one koji potajno misle da je ono sto je ucinio ispravno, a krive drine svjetske politike ne mozemo ispraviti ....opet ti kazem lijepi mossad svakome, da svako zna sta ga ceka kad nesto slicno kao mladic ucini, a ne ko naivni bosanci (naivni do skora) cekati "pravdu"
bosna123
Posts: 1421
Joined: 24/09/2008 10:40

#5 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by bosna123 »

Sve nesto bruji od te price o pustim mudzahedinima, a kada su takve stvari u pitanju nigdje ih... Nije mi jasno...
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#6 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by dallton »

bosna123 wrote:Sve nesto bruji od te price o pustim mudzahedinima, a kada su takve stvari u pitanju nigdje ih... Nije mi jasno...
mani se mudzahedina jos nam i taj belaj treba, ko da problema nemamo dovoljno...evo bosna123 mali insight - znas li da je magicni broj godina koje proteknu od nekog dogadjaja do pocetka onakvih akcija kakve je mossad provodio protiv eichmana i ostalih 20 - a to ti je isti broj godina koji je potreban da pocetak teroristickih akcija nakon nekog velikog belaja, ponavljao se svugdje sj. irska, izrael, palestina, kasmir, libanon - eto mi se priblizavamo polako tom broju ...bas sam citao neku knjigu, psihologija konflikta, jos niko nije mogao da objasni zasto 20 godina, valjda neka mentalna inkubacija
bosna123
Posts: 1421
Joined: 24/09/2008 10:40

#7 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by bosna123 »

Valjda... Gledala sam bas jedan film o tim Mossadovim akcijama, nevjerovatno...
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#8 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by sodom »

dallton wrote:
bosna123 wrote:Sve nesto bruji od te price o pustim mudzahedinima, a kada su takve stvari u pitanju nigdje ih... Nije mi jasno...
mani se mudzahedina jos nam i taj belaj treba, ko da problema nemamo dovoljno...evo bosna123 mali insight - znas li da je magicni broj godina koje proteknu od nekog dogadjaja do pocetka onakvih akcija kakve je mossad provodio protiv eichmana i ostalih 20 - a to ti je isti broj godina koji je potreban da pocetak teroristickih akcija nakon nekog velikog belaja, ponavljao se svugdje sj. irska, izrael, palestina, kasmir, libanon - eto mi se priblizavamo polako tom broju ...bas sam citao neku knjigu, psihologija konflikta, jos niko nije mogao da objasni zasto 20 godina, valjda neka mentalna inkubacija
A šta tačno u ovom našem inkubatoru možemo očekivati do 2015te?
Uhvatiće ga, samo to su političke igre bez granica, vjerovatno će to biti povod da evropa zažmiri i primi srbiju u eu preko noći...
Imaćemo presude, kako to mislis bosno da neće biti nikakve koristi od hvatanja ovog monstruma?
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#9 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by dallton »

sodom wrote:
dallton wrote:
bosna123 wrote:Sve nesto bruji od te price o pustim mudzahedinima, a kada su takve stvari u pitanju nigdje ih... Nije mi jasno...
mani se mudzahedina jos nam i taj belaj treba, ko da problema nemamo dovoljno...evo bosna123 mali insight - znas li da je magicni broj godina koje proteknu od nekog dogadjaja do pocetka onakvih akcija kakve je mossad provodio protiv eichmana i ostalih 20 - a to ti je isti broj godina koji je potreban da pocetak teroristickih akcija nakon nekog velikog belaja, ponavljao se svugdje sj. irska, izrael, palestina, kasmir, libanon - eto mi se priblizavamo polako tom broju ...bas sam citao neku knjigu, psihologija konflikta, jos niko nije mogao da objasni zasto 20 godina, valjda neka mentalna inkubacija
A šta tačno u ovom našem inkubatoru možemo očekivati do 2015te?
Uhvatiće ga, samo to su političke igre bez granica, vjerovatno će to biti povod da evropa zažmiri i primi srbiju u eu preko noći...
Imaćemo presude, kako to mislis bosno da neće biti nikakve koristi od hvatanja ovog monstruma?
presude za srebrenicu vec imaju, al ako vjerujes da ce on ziv biti uhvacen ili docekati kraj sudjenja, onda si veliki optimista - nije to do njega, nego ko je njemu sta obecavao sto iz svijeta sto iz srbije...pametnije je ganjati dokumente nacionalnog savjeta za bezbjednost, nego cekati mladica
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#10 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by and »

sodom wrote:
dallton wrote:
bosna123 wrote:Sve nesto bruji od te price o pustim mudzahedinima, a kada su takve stvari u pitanju nigdje ih... Nije mi jasno...
mani se mudzahedina jos nam i taj belaj treba, ko da problema nemamo dovoljno...evo bosna123 mali insight - znas li da je magicni broj godina koje proteknu od nekog dogadjaja do pocetka onakvih akcija kakve je mossad provodio protiv eichmana i ostalih 20 - a to ti je isti broj godina koji je potreban da pocetak teroristickih akcija nakon nekog velikog belaja, ponavljao se svugdje sj. irska, izrael, palestina, kasmir, libanon - eto mi se priblizavamo polako tom broju ...bas sam citao neku knjigu, psihologija konflikta, jos niko nije mogao da objasni zasto 20 godina, valjda neka mentalna inkubacija
A šta tačno u ovom našem inkubatoru možemo očekivati do 2015te?
Uhvatiće ga, samo to su političke igre bez granica, vjerovatno će to biti povod da evropa zažmiri i primi srbiju u eu preko noći...
Imaćemo presude, kako to mislis bosno da neće biti nikakve koristi od hvatanja ovog monstruma?
naravno presude su bitne iz kojih će oni što se prave da ne znaju puno toga saznati,a i zaslužena kazna nakon godina bijega i skrivanja je bitna.
bosna123
Posts: 1421
Joined: 24/09/2008 10:40

#11 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by bosna123 »

Mislim ovo sto je @dallton napisao u svom prvom postu na ovoj temi...
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#12 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by dallton »

and wrote:
sodom wrote:
dallton wrote: mani se mudzahedina jos nam i taj belaj treba, ko da problema nemamo dovoljno...evo bosna123 mali insight - znas li da je magicni broj godina koje proteknu od nekog dogadjaja do pocetka onakvih akcija kakve je mossad provodio protiv eichmana i ostalih 20 - a to ti je isti broj godina koji je potreban da pocetak teroristickih akcija nakon nekog velikog belaja, ponavljao se svugdje sj. irska, izrael, palestina, kasmir, libanon - eto mi se priblizavamo polako tom broju ...bas sam citao neku knjigu, psihologija konflikta, jos niko nije mogao da objasni zasto 20 godina, valjda neka mentalna inkubacija
A šta tačno u ovom našem inkubatoru možemo očekivati do 2015te?
Uhvatiće ga, samo to su političke igre bez granica, vjerovatno će to biti povod da evropa zažmiri i primi srbiju u eu preko noći...
Imaćemo presude, kako to mislis bosno da neće biti nikakve koristi od hvatanja ovog monstruma?
naravno presude su bitne iz kojih će oni što se prave da ne znaju puno toga saznati,a i zaslužena kazna nakon godina bijega i skrivanja je bitna.
oni koji se prave da ne znaju to ce nastaviti da rade imao ti jednu, tri ili 3003 presude
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#13 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by and »

pa zavisi šta će reći od koga je dobivao naredbe,gdje je primao platu,ko ga je skrivao i tako te stvari.mislim na zvanične vlasti u srbiji
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#14 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by dallton »

and wrote:pa zavisi šta će reći od koga je dobivao naredbe,gdje je primao platu,ko ga je skrivao i tako te stvari.mislim na zvanične vlasti u srbiji
a to se kao danas ne zna, pa imas sudjenje perisicu za to, gdje je perisic odjednom postao vatreni zagovornik bih kao samostalne i nezavisne drzave - minula ga ljubav za opstu srpsku stvar cim je doslo do suda, pa mu je odbrana "sudi mi se za djela vojske druge drzave" (neuvjerljivo do bola)
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#15 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by and »

dallton wrote:
and wrote:pa zavisi šta će reći od koga je dobivao naredbe,gdje je primao platu,ko ga je skrivao i tako te stvari.mislim na zvanične vlasti u srbiji
a to se kao danas ne zna, pa imas sudjenje perisicu za to, gdje je perisic odjednom postao vatreni zagovornik bih kao samostalne i nezavisne drzave - minula ga ljubav za opstu srpsku stvar cim je doslo do suda, pa mu je odbrana "sudi mi se za djela vojske druge drzave" (neuvjerljivo do bola)
mislim da će se puno toga ozvaničiti.čisto tadiću za arhivu
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#16 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by Maraschino »

srbija vaga, isporuciti mladica koji ce sve propjevati a za uzvrat eu integracije ili ga drzati jos pod kontrolom (mozda i sam krepa) a mozda od eu dobiti pristupnicu...

od dva zla srbija treba da se odluci...ako holandija bude i dalje zatezala, nema im druge nego ga isporuciti a ako dobiju bilo koji pozitivan signal od eu i holandije (dolazi ministar vanjskih poslova holandije van hagen u srbiju u julu) , od isporucenja nema nista. krepat ce u srbiji kao nacionalni heroj.
User avatar
vee-jay
Posts: 8743
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#17 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by vee-jay »

Sad jos samo treba doci @kiky i pitati ko je Ratko Mladic? :D

Nece biti uhapsen a i ne mora, vaznije je da se sudjenje Karadzicu konacno prebaci u drugu brzinu...
User avatar
kiky
Posts: 4725
Joined: 13/02/2008 13:20

#18 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by kiky »

jebat ga ....
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#19 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by stochar »

kretanje RM-a posljednjih nekoliko godina poznato je i najlosijiom obavjestajcima, ali jednostavno niko nece da ga uhapsi. covjek svake godine 6. maja dolazi na krsnu slavu porodice mladic, to je cinjenica poznata od 2001., i niko ne mrda. trenutno je na potezu nevesinje-gacko-ulog-kalinovik, i to nikoga ne zanima jer-ponavljam-nema interesa za njegovim hapsenjem...
Vlajko
Posts: 162
Joined: 21/07/2008 14:28

#20 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by Vlajko »

Zamisli situaciju

u kojoj je Mladic uhapsen i drze ga u BGD gde on ljut zbog hapsenja ucenjuje pripadnike BIA(exDB) da ce ako ga izruce prikazati dokumente ili dokaze o umesanosti Srbije u rat u BiH i da ce se time mozda otvoriti mogucnost za reviziju tuzbe BiH.

u kojoj je Mladic uhapsen od stranih sluzbi i drzi se na tajnom mestu ili je ubijen, ali se to ne objavljuje da bi se nastavile ucene prema Srbiji.

u kojoj Srbija zna gde je on ,ali ne sme da ga hapsi jer se boji nereda i rusenja i ovako klimave vlade.

u kojoj je Mladic uhapsen ili se zna gde je ,ali se Srbija cenjka sa EU oko nagrade

ovo su 4 najrealnije opcije

ps Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?! NE to je odgovor
User avatar
senjor
Posts: 370
Joined: 08/06/2009 21:21
Location: samo zovi

#21 Re: Ratko Mladic ce biti uhapsen prije 11.07.2009?!

Post by senjor »

Lud i ponosan wrote:Š'a me gabri, da je preživjeti do tada u ovakvoj teskoj situaciji danas... Pitam se hoce li biti penzija u Avgusutu, Septembru, 'oće li biti kakvog posla uskor0, jebo preljevanje iz supljeg u prazno!

Toliko malo rijeci a 1000 kg gluposti,cinizma,ponizavanja zrtava,negiranje genocida...Ovakve stvari su vrlo opasne po buducnost Bosne jer,agresija koja je ostavila pustos u Bosni treba sada da se zamjeni tezom elementarne nepogode...nece moci.Koliko god pokusavali uz i bez pomoci svega antibosanskog nece vam pomoci da nam prasinu zaborava gurnte u oci.RM je cetniki i iznikao je iz srpskog naroda koji ga slavi kao boga nad bogovima...treba znati da je RM manje ili vise ziv potreban za presudu kojom ce se za vjeki vjekova zapisati i memoprisati u svacijoj (onaj ko ima normalnu glavu)glavi zlocin cetnickih hordi zla.RM-DICA BI U NEKOJ SITUACIJI ZAMJENIO ZA sve one usrane cetnike koji hode danas po Bosni...a isto bi RM radi pravnih razloga rado vidio pred BiH SUDSTVOM,naravno po mogucnosti da se osudi na smrt i da mu odrube glavu tamo gdje je najvise napravio zla.Isto tako treba cetnicima poruciti da Bosanski narod ukljucujuci najvece stradalnike tog Bosanskog naroda nemaju nikakvih fraza oko pojma cetnik.To treba likvidarati.

ps
jedva da sam zavrsio ovaj post a vec desi se ovo
Postao/la nož_žica_srebrenica
dana 03/07/2009 18:44

Forum: Istočna Bosna
Tema: Nova Džamija u Goraždu
Odgovori: 50
Pogledano: 2454
Post Reply