DODIK ODGOVARA NA ONLINE PITANJA NA SAJTU SLOBODNE EVROPE

Post Reply
imigrant
Posts: 430
Joined: 22/04/2004 17:22

#1 DODIK ODGOVARA NA ONLINE PITANJA NA SAJTU SLOBODNE EVROPE

Post by imigrant »

:)

Ej ljudi, NA SAJTU SLOBODNE EVROPE, http://WWW.DANAS.ORG,

SE MOGU POSTAVITI ON LINE PITANJA ZA MILORADA DODIKA!
PROSLI PUT JE BILO I ZA MESICA, O COVJEK JE MANJE VISE ODGOVORIO NA TONU PITANJA..

AJD PA PITAJTE NESTO PAMETNO,
missA
Posts: 720
Joined: 13/09/2004 14:34
Location: Ljubljana

#2

Post by missA »

Ti nas izvjestavaj, ocito je da slijedis.
Dodik me ne zanima, Mesic isto ne.
Ali ako bude neko ko bi me zanimao, bi voljela sudjelovati.
solaris
Posts: 70
Joined: 16/05/2003 00:00

#3

Post by solaris »

Milorad Dodik wrote:Ja mislim da prvo treba izvršiti popis u BiH. BiH ima svoj ustav. On je donesen u Dejtonu, što definitivno pobija tezu da je Dejtonski sporazum samo zaustavio rat a ne i riješio ustavno - pravni poredak. On je utvrdio ustavno - pravni poredak u kome je legalizovana RS i postala ustavna kategorija. Prema tome, to je veoma jasno. Ukoliko želite da mijenjate Ustav, to može da bude legalna inicijativa mnogih. Ali što se tiče konkretno mog stava, mislim da je moguće neke stvari - koje su veoma jasne i koje su se desile u posljednje vrijeme i koje su ušle u ustavno - pravni sistem BiH - i ustavno odrediti kao takve. A ulaziti u priču o RS i njenim ovlaštenjima, ili eventualnom ukidanju apsolutno nije moguće.
8) 8) 8) 8)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#4

Post by manijak1 »

Ma nemoj :D :D :D :D a vamo navija za Ustav Srbije i Crne Gore :D
P.S. Jesi li to od uličnih prodavača uzeo cvike ? :D
solaris
Posts: 70
Joined: 16/05/2003 00:00

#5

Post by solaris »

kupio na otoci, ali prije rata :roll:
upotrebljene efikasno prilikom prolaska kroz razne barikade i punktove,
pod upravom cele1, cele2, juke, zuke, kruske, cace ... :zzzz:
mislim onih specijalaca koji su se usrali da onaj potporucnik ne srusi zgradu zoljom :lol: :lol:
AjvazDedo
Posts: 354
Joined: 29/08/2004 02:16

#6

Post by AjvazDedo »

Milorad Dodik odgovara na sva pitanja koja imaju smisla, kaže on. Građani se interesuju o svemu i svačemu, a u posljednje vrijeme dosta pitanja je bilo za koga će navijati u fudbalskoj utakmici BiH : Srbija i Crna Gora.

“Ja nisam licemjeran ni u politici ni u životu. I znam zašto ste postavili ovo pitanje. Ali, pošto smatram da je sport zaista samo individulna stvar čovjeka i da u to ne treba petljati politiku, a i zbog potrebe da budem iskren prema vama i prema svima, navijaću za Srbiju i Crnu Goru.”

Ma niiiije cetnik :oops:
kame
Posts: 965
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#7

Post by kame »

AjvazDedo wrote:Milorad Dodik odgovara na sva pitanja koja imaju smisla, kaže on. Građani se interesuju o svemu i svačemu, a u posljednje vrijeme dosta pitanja je bilo za koga će navijati u fudbalskoj utakmici BiH : Srbija i Crna Gora.

“Ja nisam licemjeran ni u politici ni u životu. I znam zašto ste postavili ovo pitanje. Ali, pošto smatram da je sport zaista samo individulna stvar čovjeka i da u to ne treba petljati politiku, a i zbog potrebe da budem iskren prema vama i prema svima, navijaću za Srbiju i Crnu Goru.”

Ma niiiije cetnik :oops:

To je covjek s kojim je koalirao prof.dr. Zlatko Lagumdzija.

A prije 4 godine koalirao je s PDP-om (satelitom SDS-a).

Sto znaci da bi se trebali malo zamisliti oni koji pricaju da SDA koalira sa nacionalistima.

Trebali bi konacno shvatiti da su ljudi iz SNSD a i iz NHI-a i mnogih drugih stranaka presvuceni nacionalisti a nerijetko i zlocinci.

Nije poenta da sad svi trebamo glasat za SDA. Boze sacuvaj.

Poenta je da ono sto pricaju SDP-ovci jeste suplja prica koja nema veze sa realnim stanjem na terenu.

Realno stanje je da ce svega par hiljada Srba iz Banja Luke potajno navijati za BiH.

To je realnost.

SDP pravi gresku u koracima i ne konta da narod bas i nije toliko glup koliko oni misle da je. Jer da je glup izlazio bi na izbore u znatno vecem broju.

Zato mi (Bosnjaci) trebamo stranku koja ce biti postena prema svom narodu, ali i prema drugima.

Takvu stranku Bosnjaci nisu imali u posljednjih 60 godina.
rainbow_sex
Posts: 249
Joined: 04/08/2003 00:00
Contact:

#8

Post by rainbow_sex »

>AJD PA PITAJTE NESTO PAMETNO,

pametna pitanja odlaze pametnim ljudima, njemu se moze postaviti samo glupo pitanje.
KUJTA
Posts: 46
Joined: 01/05/2004 18:04

#9

Post by KUJTA »

Suradjivao je SDP sa Dodikom a SDA sa SDS :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jedna i jedina Bosna i Hercegovina
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#10

Post by Fair Life »

kame wrote:...Sto znaci da bi se trebali malo zamisliti oni koji pricaju da SDA koalira sa nacionalistima...
Moj Kame ne samo da koalira, nego je i sama takva. Pa sa kime ce drugim nego slicna sa slicnima. Do sada sam mislio Kame - kako-tako, ali si s ovim otklonio sve sumnje.

Ziv i zdrav mi bio !
Post Reply