Izbori: Vrijeme je za analizu

kame
Posts: 965
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#26

Post by kame »

Lisac :D , to sto Prenj prica je glupost.

To sto se ljudi ne vracaju na svoje nema veze sa SDA. Ja ne vidim vezu. Fakat je da ljudi ne zele da se vrate. I to treba razumjeti.

Jer ko ce se pametan vratiti u Rogaticu, Focu, Visegrad, Rudo, Gacko, Nevesinje, Ljubinje, Bilecu, ako ima mogucnost izbora.

Jednom rjecju niko!

To nema veze s inzinjeringom SDA.

SDA se u ratu jeste borila za cjelovitu BiH. :cry: To sto je u Dejtonu zlo pobijedilo dobro nema veze sa SDA vec sa lobijem koji imaju Srbi.

Sasvim je logixcno sto se u RS vratio jako mali broj ljudi. Nakon svega sto se desilo to nije nikakvo cudo i neme veze sa inzinjeringom SDA.

Uklijestenje Bosnjaka na malo parce teritorije je inzinjering sijedih glava u Beogradu i Zagrebu.

Optuzivati za to SDA, povezivati sa tim stvarima SDA je bezobrazno.

Sad ce mnogi misliti da podrzavam SDA u onome sto su uradili nakon rata ali to nije tako. :P

U Herceg-Bosni (koja i dalje formalno postoji) je znatno veci povratak zato sto postoje bolji uslovi za povratnike. U RS ne postoje nikakvi uslovi za zivot nesrba na tim podrucjima i zato se vracaju samo najhrabriji i oni koji nemaju izbora.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#27

Post by manijak1 »

Uh :D pa samo jedno pitanje onda .
Ako je sve to tvoj stav Kame kako onda tumačiš istupe čelnika SDA :D da je samo ta i samo ta stranka zaslužna za povratak Bošnjaka :D ?
Žepa ? koliko je tamo ljudi koji su se vratili a nemaju ni uslova za život ( da ne pričam šta se dešava sa donacijama koje su im odobrene ali......maca pojede pare ) ni doktora da ih obiđe jednom u mjesec dana ?
Žalosno je ako tako misliš .Jer mislim da je upravo tu predmet saradnje ( poslijeratne ) određenih subjekata.
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#28

Post by Prenj »

kame wrote:Lisac :D , to sto Prenj prica je glupost.

To sto se ljudi ne vracaju na svoje nema veze sa SDA. Ja ne vidim vezu. Fakat je da ljudi ne zele da se vrate. I to treba razumjeti.

Jer ko ce se pametan vratiti u Rogaticu, Focu, Visegrad, Rudo, Gacko, Nevesinje, Ljubinje, Bilecu, ako ima mogucnost izbora.

Jednom rjecju niko!

To nema veze s inzinjeringom SDA.

SDA se u ratu jeste borila za cjelovitu BiH. :cry: To sto je u Dejtonu zlo pobijedilo dobro nema veze sa SDA vec sa lobijem koji imaju Srbi.

Sasvim je logixcno sto se u RS vratio jako mali broj ljudi. Nakon svega sto se desilo to nije nikakvo cudo i neme veze sa inzinjeringom SDA.

Uklijestenje Bosnjaka na malo parce teritorije je inzinjering sijedih glava u Beogradu i Zagrebu.

Optuzivati za to SDA, povezivati sa tim stvarima SDA je bezobrazno.

Sad ce mnogi misliti da podrzavam SDA u onome sto su uradili nakon rata ali to nije tako. :P

U Herceg-Bosni (koja i dalje formalno postoji) je znatno veci povratak zato sto postoje bolji uslovi za povratnike. U RS ne postoje nikakvi uslovi za zivot nesrba na tim podrucjima i zato se vracaju samo najhrabriji i oni koji nemaju izbora.
Evo sta je heroj povratka, Fadil Banjanovic Bracika, izjavio na temu povratka:
(preneseno sa http://www.bhdani.com)
DANI: Poznato je da su u zvorničkoj općini napravljeni pionirski koraci povratka u BiH. Koliko se Zvorničana do sada vratilo?

BANJANOVIĆ: Stalnih povratnika je deset hiljada, a još pet hiljada će ih to postati čim se obezbijede minimalni stambeni preduvjeti. Od desetak hiljada onih koji su obezbijedili kuće i stanove na području Sarajeva i Tuzle, bar tri hiljade njih bi se opredijelilo za povratak ako istinski zaživi odluka o konstitutivnosti, pa se otvori prostor za zapošljavanje u školstvu, zdravstvu i drugim javnim službama. Povratak u grad je najslabiji jer seosko stanovništvo na imanjima dolazi do kakvih-takvih prihoda, dok je gradski svijet, kao, školovaniji, našao posao u Federaciji, pa sad ne žele biti socijalni slučajevi u Zvorniku.

DANI: Mislite li da će konstitutivnost riješiti sve probleme? Vidite li sebe, u tom kontekstu, u nekoj ministarskoj fotelji u Banjoj Luci?

BANJANOVIĆ: Ja sam već rezervirao ministarsko mjesto u Kozlučkom polju, gdje smo osnovali zemljoradničku zadrugu i zasijali stotine hektara. Kamo sreće da ima države, k'o što je nema, pa da pruži podršku tim projektima. Historijske fraze o konstitutivnosti iz usta mnogih visokih funkcionera me nerviraju kad vidim da ti isti ljudi nemaju nikakve spone s povratnicima na terenu, koji u postojećim uvjetima, prepušteni sami sebi, ne mogu više izdržati. Pitam se hoće li imati ko da koristi blagodati konstitutivnosti ako jednog dana ona osvane. Navest ću primjer jednog mladog, poslovnog čovjeka, Zvorničanina, koji godinama obija sarajevske pragove moleći da mu pomognu oko izgradnje proizvodne hale, gdje bi desetine povratnika dobile posao. Njegov elaborat kupi prašinu po ladicama aktuelne vlade, isto kao i kod one prethodne. Pred nama su entitetske i sve druge rampe. Sarajevo nas ne smatra svojima, a Banja Luka pogotovo. Mi smo ničiji. Vlada TK-a je rijedak pozitivan primjer u povratku, ali su njezine mogućnosti skučene. Moj poruka glasi: Neće nam biti nafake od nekakve papirnate ravnopravnosti ako i narednih godinu dana u Zvorniku, Janji i Bijeljini ne budemo vidjeli nijednog visokog funkcionera iz Sarajeva.
Ocito konstitutivnost svih naroda na cijeloj teritoriji BiH je bitan problem.
Kako je uopste donesena odluka o konstitutivnosti svih naroda na cijeloj teritoriji?
Prijedlog je podnio Mirko Pejanovic!!!

Kako je ukinut atribut 'srpski' iz imena gradova?
Prijedlog za ukidanje je podnio Sejfudin Tokic!!!

SDA je stalo i do povratka i povratnika bas kao i do lanjskog snijega.
BRACIKU za predsjednika!!!!
Last edited by Prenj on 05/10/2004 12:05, edited 1 time in total.
kame
Posts: 965
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#29

Post by kame »

manijak1 wrote:Uh :D pa samo jedno pitanje onda .
Ako je sve to tvoj stav Kame kako onda tumačiš istupe čelnika SDA :D da je samo ta i samo ta stranka zaslužna za povratak Bošnjaka :D ?
Žepa ? koliko je tamo ljudi koji su se vratili a nemaju ni uslova za život ( da ne pričam šta se dešava sa donacijama koje su im odobrene ali......maca pojede pare ) ni doktora da ih obiđe jednom u mjesec dana ?
Žalosno je ako tako misliš .Jer mislim da je upravo tu predmet saradnje ( poslijeratne ) određenih subjekata.
Ne sporim da SDA krade donacije, humanitarnu pomoc i jos mnogo toga.

Kad se samo sjetim koliko sam paketa dobio od Merhameta u ratu. :D Citaj->samo jedan.

Vise su mi paketa poslale dvije Srpkinje iz Beograda i Barselone. 8-) :D

Bosnjaci koji se vrate u RS bi tamo trebali imati pravo na zdravstveno osiguranje ali ga koliko ja znam jos nemaju.

Ne sporim nista sto pises ali tvrditi da je ovo sadasnje stanje bilo zelja SDA je besmisleno.

Za povratak su najzasluzniji ljudi koji zele da se vrate. A takvih bas i nema mnogo.

Oni koji su i zeljeli da se vrate pa su odustali, uradili su to uglavnom zbog incidenata koji su se desili i koji se s vremena na vrijeme i danas desavaju.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30

Post by Alfons Kauders »

kame wrote:Lisac :D , to sto Prenj prica je glupost.

To sto se ljudi ne vracaju na svoje nema veze sa SDA. Ja ne vidim vezu. Fakat je da ljudi ne zele da se vrate. I to treba razumjeti.

Sad ce mnogi misliti da podrzavam SDA u onome sto su uradili nakon rata ali to nije tako. :P

U Herceg-Bosni (koja i dalje formalno postoji) je znatno veci povratak zato sto postoje bolji uslovi za povratnike. U RS ne postoje nikakvi uslovi za zivot nesrba na tim podrucjima i zato se vracaju samo najhrabriji i oni koji nemaju izbora.
Ma daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj !
:lol:

To sto se ljudi ne vracaju ima veze sa SDA, kao i sa svakom politickom partijom u BiH, a pogotovo partijama koje ucestvuju u zakonodavnoj i izvrsnoj vlasti. I istina je da ima ljudi koji jednostavno ne zele da se vrate, slazem se.

Dobro, ne podrzavas rad SDA nakon rata, a ono u ratu su super bili, zar ne ? Pravo su sposobne kadrove imali, Cenga, Saja, Delic, Alispahic, Sacirbey i jos metar opskurnih likova koji se ne bi mogli zaposlit ni u trafici prije rata, oni su nas vodili i branili. Dobro je da iko prezivio. :lol:

Herceg-Bosna i dalje "formalno" postoji bas zato jer u njoj vladaju braca iz HDZ, ma znas oni sto SDA s njima vazda koalira, pa se malo ko fol pred izbore posvadjaju, a raja su...Lijepo ljudi podjelili sta je cije, ko gospoda, jer to je njihovo 1/1, zahvaljujuci nama glasacima. :D
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#31

Post by Prenj »

kame wrote: Ne sporim nista sto pises ali tvrditi da je ovo sadasnje stanje bilo zelja SDA je besmisleno.
Sadasnje stanje nije bilo zelja SDA, ali sada jeste. Zapisali su svoj komad teritorije, bas kao i SDS i HDZ i nije ih uopste briga o tamo nekakvom povratku.
Zato im SDP i jeste najveci trn u oku, jer im otima vlast iz ruku na teritoriju koju u SDA smatraju eksluzivno svojom.
Najbolja tekovina ovih izbora i jeste polako, ali sigurno topljenje monopola SDS i HDZ na 'njihovim' teritorijama.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#32

Post by Alfons Kauders »

Prenj wrote:
kame wrote: Ne sporim nista sto pises ali tvrditi da je ovo sadasnje stanje bilo zelja SDA je besmisleno.
Sadasnje stanje nije bilo zelja SDA, ali sada jeste. Zapisali su svoj komad teritorije, bas kao i SDS i HDZ i nije ih uopste briga o tamo nekakvom povratku.
Zato im SDP i jeste najveci trn u oku, jer im otima vlast iz ruku na teritoriju koju u SDA smatraju eksluzivno svojom.
Najbolja tekovina ovih izbora i jeste polako, ali sigurno topljenje monopola SDS i HDZ na 'njihovim' teritorijama.
Prenj care, dzaba ti to njemu pricas care moj, Avaz pere mozak ko Arix ves ! :D

Hadzije su sebi podjelili rejone, djecu evakuisu avionima - sto bi neki rekli, al ne konta to haman Kame, SDA patriota (ako je ikako moguce spojiti ova dva pojma, al nesto sumnjam).
kame
Posts: 965
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#33

Post by kame »

:shock:

Alfons, garant bi nas SDP bolje odbranio?

Intelektualci koje je podrzavao SDP su 1991. godine potpisali historijski sporazum.

U ratu se nije moglo bolje odbraniti upravo zato sto Bosnjaci za razliku od Srba i Hrvata nisu imali jaku dijasporu u vrijeme SFRJ. I nisu bili svjesni onoga cega su morali biti. A ne zbog SDA i njene politike. Ona je samo odraz svijesti BHosnjackog naroda u to vrijeme.

Politika koju zastupa SDP danas je promasena. Jer SNSD s kojim su oni u koaliciji je ista kao i SDS. U RS-u su sve stranke kao jednma kad je rijec o tekovinama genocida.

Niti jedan Srbin u parlamentu RS nije nikad glasao za nesto sto je u interesu Bosnjaka ili Hrvata.

Osim onih Srba u vecinskim Bosnjackim strankama.

Da me pogresno ne shvatis, i politika SDA je promasena.

Prenj, demokratija se osjeti samo na vecinskom Bosnjackom teritoriju.

Hrvati BiH su najhomogeniji narod u historiji parlamentarne demokratije a u RS-u ne postoji niti jedna probosanska opcija.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#34

Post by Alfons Kauders »

Kame, ja sam iz TZ, mislim da smo se dobro odbranili, za razliku od nekih gradova gdje je vladala SDA... Sve je to suplja. najpogubnija politika za Bosnjake (ako cemo o Bosnjacima) je upravo ono sto zastupa SDA, tj nacionalna iskljucivost. Pravi Bosnjak ili Bosanac ne moze podrzavati SDS-SDA-HDZ, BiH je multietnicka zajednica, svako ko podrzava gore navedene je, po meni, neprijatelj naseg drustva, i rado bi takve zatvorio, a stranke im voljene zabranio. Ali to je samo moj stav, ja bi radije da dobro zivim, da imam para, da se obrazujem, putujem, a nekima nista to ne treba, samo im treba da na ulici ne vide one "druge" i oni su zadovoljni, crkli dabogda...
svitac
Posts: 215
Joined: 02/10/2004 14:34

#35

Post by svitac »

BiH je multietnicka zajednica, svako ko podrzava gore navedene je, po meni, neprijatelj naseg drustva, i rado bi takve zatvorio, a stranke im voljene zabranio. Ali to je samo moj stav, ja bi radije da dobro zivim, da imam para, da se obrazujem, putujem, a nekima nista to ne treba, samo im treba da na ulici ne vide one "druge" i oni su zadovoljni, crkli dabogda...
Nije to samo tvoj stav. Ima nas još dovoljno sa istim stavovima.
Kao da si mene citirao.
kame
Posts: 965
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#36

Post by kame »

Alfons Kauders wrote:Kame, ja sam iz TZ, mislim da smo se dobro odbranili, za razliku od nekih gradova gdje je vladala SDA... Sve je to suplja. najpogubnija politika za Bosnjake (ako cemo o Bosnjacima) je upravo ono sto zastupa SDA, tj nacionalna iskljucivost. Pravi Bosnjak ili Bosanac ne moze podrzavati SDS-SDA-HDZ, BiH je multietnicka zajednica, svako ko podrzava gore navedene je, po meni, neprijatelj naseg drustva, i rado bi takve zatvorio, a stranke im voljene zabranio. Ali to je samo moj stav, ja bi radije da dobro zivim, da imam para, da se obrazujem, putujem, a nekima nista to ne treba, samo im treba da na ulici ne vide one "druge" i oni su zadovoljni, crkli dabogda...
Seres.

Suplja SDP-ovska prica.

Stavovima koje je zastupao vrh SDP-a 1992. godine Bosna se ne bi odbranila. SDA je u ratu ucinila sve sto je bila u mogucnosti.

To sto pricas je obicna nebuloza. Nerazumijevanje problema s kojim se valja suociti. SDP-ovsko razmisljanje.

Zato SDP i jeste losa opcija.
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#37

Post by Prenj »

kame wrote: Stavovima koje je zastupao vrh SDP-a 1992. godine Bosna se ne bi odbranila. SDA je u ratu ucinila sve sto je bila u mogucnosti.
Pojasni, molim te:
Kakve je to stavove vrh SDP-a zastupljao 1992.?
I vec klasicno pitanje: Koliko je predratnih clanova SDA poginulo u ratu u redovima Armije BiH, a koliko ih je zbrisalo van zemlje?
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#38

Post by manijak1 »

Kakve je to stavove vrh SDP-a zastupljao 1992.?
Vrlo dobro pitanje .I paralele Tuzla - Sarajevo :D organizacija odbrane od agresije :D ?
kame
Posts: 965
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#39

Post by kame »

manijak1 wrote:
Kakve je to stavove vrh SDP-a zastupljao 1992.?
Vrlo dobro pitanje .I paralele Tuzla - Sarajevo :D organizacija odbrane od agresije :D ?
Zastupao je pogresne stavove i imao pogresna ubjedjenja. Ako govorimo o vrhu SDP-a u Sarajevu. Ne o onima iz Tuzle.

Bas kao sto i danas imaju pogresna ubjedjenja.
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#40

Post by Prenj »

kame wrote:
manijak1 wrote:
Kakve je to stavove vrh SDP-a zastupljao 1992.?
Vrlo dobro pitanje .I paralele Tuzla - Sarajevo :D organizacija odbrane od agresije :D ?
Zastupao je pogresne stavove i imao pogresna ubjedjenja. Ako govorimo o vrhu SDP-a u Sarajevu. Ne o onima iz Tuzle.

Bas kao sto i danas imaju pogresna ubjedjenja.
Koji su to bili pogresni stavovi i pogresna ubjedjenja kod vrha SDP-a 1992.?
kame
Posts: 965
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#41

Post by kame »

Prenj, to je previse kompleksno za tvoj um.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#42

Post by manijak1 »

Hajde de i ja puno pitam :D pogrešne osobe.
Ne mogu a da ne konstatiram da ti fakat misliš tako kako si otipkao, pa samim tim i da su svi ostali ovdje beznadežno glupi ?
Ko je prvi upozorio na šireći nacionalizam iz avlije Slobodana Miloševića ?
Duraković ili :D :D :D :D .........Biljana Plavšić ? :D
kame
Posts: 965
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#43

Post by kame »

manijak1 wrote:Hajde de i ja puno pitam :D pogrešne osobe.
Ne mogu a da ne konstatiram da ti fakat misliš tako kako si otipkao, pa samim tim i da su svi ostali ovdje beznadežno glupi ?
Ko je prvi upozorio na šireći nacionalizam iz avlije Slobodana Miloševića ?
Duraković ili :D :D :D :D .........Biljana Plavšić ? :D
Fakat da mislim da nisu SDA, HDZ i SDS ista govna.

Upravo zato sto SDP propagira tezu o jednakim govnima ja ne glasam za njih.

A u kojoj je stranci profesor Durakovic danas? 8-)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#44

Post by manijak1 »

U principu sadašnjeg trenutka jesu - u ovom sadašnjem periodu ta sličnost je došla do podudarnosti da se za BiH svi izjašnjavaju deklarativno a što se tiče privrede razvoja i jačanja države BiH - isto je kradu i razgrađuju .
kame
Posts: 965
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#45

Post by kame »

manijak1 wrote:U principu sadašnjeg trenutka jesu - u ovom sadašnjem periodu ta sličnost je došla do podudarnosti da se za BiH svi izjašnjavaju deklarativno a što se tiče privrede razvoja i jačanja države BiH - isto je kradu i razgrađuju .
Sa aspekta kradje su isti ali ne i sa asprkta razgradnje.

SDP zalazi previse u nebuloze vezane za SDA.

I ne odgovori mi, u kojoj je stranci profesor Durakovic?

Ko ga ono istjera iz SDP-a? 8-)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#46

Post by manijak1 »

Jebi ga sad :D .
Nije stvar u tjeranju već u nedostatku odgovornosti i tjerača i istjeranoga.
Durakovića sam spomenuo tek onako :D da se vidi ko je vidio šta nam dolazi , a ko se igrao slijepaca :D .
kame
Posts: 965
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#47

Post by kame »

manijak1 wrote:Jebi ga sad :D .
Nije stvar u tjeranju već u nedostatku odgovornosti i tjerača i istjeranoga.
Durakovića sam spomenuo tek onako :D da se vidi ko je vidio šta nam dolazi , a ko se igrao slijepaca :D .
A ko se igrao slijepaca? :D

Samo je mali broj ljudi vidio. Neovisno od stranacke pripadnosti.

Uzgred, Mitzy place sto te nema na chatu. :D

Kaze da joj se svidjas. :P :lol:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#48

Post by Alfons Kauders »

kame wrote:
Alfons Kauders wrote:Kame, ja sam iz TZ, mislim da smo se dobro odbranili, za razliku od nekih gradova gdje je vladala SDA... Sve je to suplja. najpogubnija politika za Bosnjake (ako cemo o Bosnjacima) je upravo ono sto zastupa SDA, tj nacionalna iskljucivost. Pravi Bosnjak ili Bosanac ne moze podrzavati SDS-SDA-HDZ, BiH je multietnicka zajednica, svako ko podrzava gore navedene je, po meni, neprijatelj naseg drustva, i rado bi takve zatvorio, a stranke im voljene zabranio. Ali to je samo moj stav, ja bi radije da dobro zivim, da imam para, da se obrazujem, putujem, a nekima nista to ne treba, samo im treba da na ulici ne vide one "druge" i oni su zadovoljni, crkli dabogda...
Seres.

Suplja SDP-ovska prica.

Stavovima koje je zastupao vrh SDP-a 1992. godine Bosna se ne bi odbranila. SDA je u ratu ucinila sve sto je bila u mogucnosti.

To sto pricas je obicna nebuloza. Nerazumijevanje problema s kojim se valja suociti. SDP-ovsko razmisljanje.

Zato SDP i jeste losa opcija.
Ja ponavljam ko papagaj da i ne gotivim SDP, al eto, to je vama dzaba, vi kako sebi zacrtate i pravo, ko konj kad vuce kola pa mu stave ono na oci. SDA je u ratu dovela BiH do nestanka. To je veliki poduhvat, nesto sto nije uspjelo nasim vladarima u proteklih 800 godina, pa ti vidi. Izgleda da se bas najbolje i ne sjecas proteklih 15 god. pa ili si dijete, ili si malo slabijeg pamcenja. Dzaba tebi bilo sta pricat, cuj stavovi SDP-a iz 1992. de reci malo koji, na sta konkretno mislis, nemoj have molim te. Ja prozivam tu i tu politicku opciju i te i te ljude, imenom i prezimenom, kao i njihova djela, a ti onako odvalis, pa kad te ko sta pita ne sjecas se ni sta si napisao.

S kojim se to problemom treba suociti ? Pojasni malo, ne bi bilo lose, pusti se demagogije !
svitac
Posts: 215
Joined: 02/10/2004 14:34

#49

Post by svitac »

kame wrote:
manijak1 wrote:U principu sadašnjeg trenutka jesu - u ovom sadašnjem periodu ta sličnost je došla do podudarnosti da se za BiH svi izjašnjavaju deklarativno a što se tiče privrede razvoja i jačanja države BiH - isto je kradu i razgrađuju .
Sa aspekta kradje su isti ali ne i sa asprkta razgradnje.

SDP zalazi previse u nebuloze vezane za SDA.

I ne odgovori mi, u kojoj je stranci profesor Durakovic?

Ko ga ono istjera iz SDP-a? 8-)
Ja ću ti punim plučima odgovoriti za Durakovića.

On je ruševina od morala i ruševina od čovjeka i političara i veoma je dobro što je otišao ko pion u predizbornoj kampanji Stranke Za Vlast da sa njima vlada.
TAJ NIJE VRIJEDAN POMENA KAO ČOVJEKA.
Da ne govorim koliko čega ima promila u krvi i glavi. NE spominji njega kao adut
jer ti s' njim svi drugi aduti padaju u vodu.
ZDRAVO
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#50

Post by manijak1 »

jer ti s' njim svi drugi aduti padaju u vodu.
S tobom te iste karte nestaju u svemiru :D .
Odmori malo bona , gledaj kakvu seriju brazilsku :D :D
Post Reply