Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#51 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Lajcak gazi iz greske u gresku. Mislim da osoba na tako visokom polozaju ne bi smjela ovako javno po medijima ohrabrivati niti jednu stranu. Ako se sjecate do dolaska Lajcaka niti jedan visoko predstavnik po medijima nije najavljivao sta ce uraditi ili nece uraditi, sto je imalo itekako dobar efekat na nase politicare koji nikad nisi bili sigurni sta ih moze snaci. Lajcak danas isto kao da između redova govori Miletu, radi na izdvajanju R.S iz BiH samo nemoj puno galamiti i dizati prasinu da se Turci ne dosjete. :oops:
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#52 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by Topla voda »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Lajcak gazi iz greske u gresku. Mislim da osoba na tako visokom polozaju ne bi smjela ovako javno po medijima ohrabrivati niti jednu stranu. Ako se sjecate do dolaska Lajcaka niti jedan visoko predstavnik po medijima nije najavljivao sta ce uraditi ili nece uraditi, sto je imalo itekako dobar efekat na nase politicare koji nikad nisi bili sigurni sta ih moze snaci. Lajcak danas isto kao da između redova govori Miletu, radi na izdvajanju R.S iz BiH samo nemoj puno galamiti i dizati prasinu da se Turci ne dosjete. :oops:
svaki njegov izlazak pred novinare i njegove izjave kako nesto ne bi trebao ili mogao uraditi je njegov stav.
zbog cega uopste naglas razmislja?
zbog cega daje izjave da nesto nece uraditi?
pa i to je poruka
poruka...nastavite sa ovim haosom,a ja cu podgrijavati situaciju.
cinjenica je da je situacija onakva kakvom je on zeli.
sta se krije iza toga,jednom cemo saznati.
da li je to navlacenje srba ili bosnjaka na tanak led,ne znam...al je situacija onakva kakvom je on zeli.
mozda mu je i cilj da situacija bude ovakva radi vecih evropskih interesa.
uglavnom...nije on ni lud ni glup..on postize svoje ciljeve,a predstavlja se nemocnim i nesigurnim u svoje postupke
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#53 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by KatarinaKosaca »

nosara wrote:Dodika, ovakvog kakav je danas, stvorio je haris silajdzic rusenjem aprilskih amandmana.
Hareta ste stvorili vi, dragi sugradjani i prijatelji, dajuci mu glasove na izborima ko da ste drogirani..
:D :D :D :D :D :D :D

Odavno ne pročitah veću glupost. Kao poznati dormata SDP i lidera vam Zlatka, budi ljubazan pa nam objasni tako mudro što bi se desilo da je kojim slučajem Dodik pristao na koaliciju koju mu je Lagumdžija nudio, da ne kažem plakao mu za njom?
Wanted1
Posts: 34
Joined: 08/05/2008 07:26

#54 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by Wanted1 »

osa wrote:
Wanted1 wrote:
Visoki predstavnik međunarodne zajednice za BiH Miroslav Lajčak rekao je da bez Srba nema BiH i da smjenom premijera Republike Srpske /RS/ Milorada Dodika ne bi pomogao BiH.
Svaki čovjek kad se promijeni , bilo to na čelu banke , fabrije ,ili te famozne RS , dolaze promjene - to je uvijek bilo i bit će ,............. iluzorno je očekivat da ne bi bilo promjene .
ako promjene budu na gore.
Jesil ti skeptik :lol:
0.7.1.
Posts: 198
Joined: 08/02/2007 20:45

#55 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by 0.7.1. »

KatarinaKosaca wrote:
nosara wrote:Dodika, ovakvog kakav je danas, stvorio je haris silajdzic rusenjem aprilskih amandmana.
Hareta ste stvorili vi, dragi sugradjani i prijatelji, dajuci mu glasove na izborima ko da ste drogirani..
:D :D :D :D :D :D :D

Odavno ne pročitah veću glupost. Kao poznati dormata SDP i lidera vam Zlatka, budi ljubazan pa nam objasni tako mudro što bi se desilo da je kojim slučajem Dodik pristao na koaliciju koju mu je Lagumdžija nudio, da ne kažem plakao mu za njom?
bili jedna partija u jednoj internacionali, a dodik bi bi vice-vožd :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#56 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by Banksy »

MuaDib wrote: Agresivna kampanja o ukidanju RS, je stvorila Dodika i njegovu retoriku.
A samo obaranja amandmana je Dodiku došlo kao vjetar u krila, jer je nakon toga izjavio: "Politički predstavnici iz RS su imali dobru volju za ustavnim promjenama, ali maksimalistički zahtjevi iz Sarajeva, su zatvorili prostor dijalogu i konsenzusu".
Ma, mirotvorac je to ... :lol:

Ovo me podsjeća na onu priču da Srbija ne bi napala BiH da nije ubijen svat na čaršiji ... k'o da Politiku čitam.
User avatar
Altsa
Posts: 7343
Joined: 19/03/2004 18:31

#57 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by Altsa »

naravno da je jedino rjesenje smjena i jednog i drugog morona. zamalo mi se ucinilo da je mile lajcak okrenuo plocu i poceo da radi svoj posao kako treba ali me ovim intervjuom demantirao. opet se ulizuje dodiku i jos tvrdi da bez srba bosne nema. cista glupost.
Judge_Dread
Posts: 1062
Joined: 08/02/2008 20:38

#58 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by Judge_Dread »

x
Last edited by Judge_Dread on 07/10/2009 16:13, edited 1 time in total.
Marrinchen
Posts: 62
Joined: 08/10/2008 18:28

#59 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by Marrinchen »

hrizantema wrote:Bez obzira sto nisam ljubitelj SDA, mislim da je Tihic napravio odlican potez. E, upravo to sto sam rekao , trebalo bi da kazu i clanovi SDP i S za BiH , ili cak HDZ, jer bi to bio znak da u ovoj zemlji mogu da se priznaju i potezi nekih drugih neistomisljenika.
Cinjenica je da je DOdik tamo najjaci, pa zasto onda i mi nemamo ovamo nekog ko mu moze parirati u tome i kome ce taj isti Dodik, ubijedjen sam , pridavati mnogo vise paznje , nego sto to sad radi. Sto Lagumdzija (ciji sam simpatizer stranke) nije otisao na tu sjednicu? Mogli su i ostali , poput Sefera, Harisa pa cak i onog AJanovica. Otici i izaci pred ljude i reci im isto kao i Tihic da od brisanja RS nema nista, da je BiH jedina alternativa, i da moraju vise da sjede i da se dogovarajau . Pa i sa crnim djavolom , ako je to potrebno.
Tihić je realan političar i za razliku od Silajdžića konta stvari.
Smjenom Dodika koji ima apsolutnu potporu građana RS-a bi Lajčak postigao kontra-efekat. Dodik bi došao kloniran u nekom drugom izdanju koje bi bilo još radikalnije od ovog.
Judge_Dread
Posts: 1062
Joined: 08/02/2008 20:38

#60 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by Judge_Dread »

x
Last edited by Judge_Dread on 07/10/2009 16:13, edited 1 time in total.
User avatar
Altsa
Posts: 7343
Joined: 19/03/2004 18:31

#61 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by Altsa »

Judge_Dread wrote:
Altsa wrote: i jos tvrdi da bez srba bosne nema. cista glupost.
Ti ocito zelis reci da bez Srba ima Bosne ? Posto vidim da zelis aj nas prosvjetli kakve to Bosne ima ? :shock:
a kakve to nema. recimo za primjer. da se istorija ratne bosne kretala u drugom pravcu i da se u bosni desilo ono isto sto se desilo u hrvatskoj a to je totalna pobjeda hrvatske armije i egzodus srba iz hrvatske isto bi se desilo i u bih da je pobijedila u potpunosti armija bih i hvo. doslo bi do egzodusa najveceg dijela srba iz bih u srbiju i sta mislis da li bi i dalje postojala bosna ili ne kako kaze lajcak ili dodik.normalno da bi postojala. i nemoj mi spocitavat da ja zelim bosnu bez srba...samo kazem da je to floskula kojom se sluze srpski politicari a evo sada ju je preuzeo i mile lajcak.
Judge_Dread
Posts: 1062
Joined: 08/02/2008 20:38

#62 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by Judge_Dread »

x
Last edited by Judge_Dread on 07/10/2009 16:12, edited 1 time in total.
User avatar
cogni
Posts: 1479
Joined: 01/09/2007 12:17

#63 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by cogni »

LAJČAK: Treba već jednom da svi shvatimo i priznamo da postoji samo jedna BiH u njenom današnjem obliku - kao međunarodno priznata država, koja ima u svom sastavu dva entiteta, tri konstitutivna naroda, Ustav, koji je Aneks 4 Dejtonskog mirovnog sporazuma. Sve ostalo je prazna priča i laganje. Ja sam već umoran od ponavljanja da nema ukidanja entiteta niti odvajanja entiteta. Mislim da svi to znaju i ne razumijem zašto gubimo vrijeme u ovim vječitim dječjim igrama.
Nije tako tesko razumjeti, Lajcake glupaku. Vrijeme se gubi jer se "nema ukidanja entiteta niti odvajanja entiteta" tumaci kao "ovog trenutka nema ukidanja entiteta niti odvajanja entiteta". Prihvata se samo da to trenutno nije moguce, ali se ni jedni ni drugi ne odricu sprovodjenja svojih ideja na mala vrata. Tek kada se stvarno prihvati da "nema ukidanja entiteta niti odvajanja entiteta" stvari ce krenuti na bolje nekim normalnim tempom.
RS prihvata da "sada nema odvajanja entiteta" tako sto "odvajanje entiteta" promovise kao dugorocni cilj i ponasa se u skladu sa tim, a Bosnjaci prihvataju da "sada nema ukidanja entiteta" tako sto ukidanje entiteta promovisu kao dugorocni cilj i ponasaju se u skladu sa tim. Ciljevi su suprotni jedan od drugog i nemoguce je kretati se ispunjenju i jednog i drugog, tako da ostaje tapkanje u mjestu.

Kada bi dugorocni cilj svima bio prijem u EU i izgradnja zajednicke drzave stvari bi se vrlo brzo okrenule.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#64 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by KatarinaKosaca »

cogni wrote:Nije tako tesko razumjeti, Lajcake glupaku. Vrijeme se gubi jer se "nema ukidanja entiteta niti odvajanja entiteta" tumaci kao "ovog trenutka nema ukidanja entiteta niti odvajanja entiteta". Prihvata se samo da to trenutno nije moguce, ali se ni jedni ni drugi ne odricu sprovodjenja svojih ideja na mala vrata. Tek kada se stvarno prihvati da "nema ukidanja entiteta niti odvajanja entiteta" stvari ce krenuti na bolje nekim normalnim tempom.
RS prihvata da "sada nema odvajanja entiteta" tako sto "odvajanje entiteta" promovise kao dugorocni cilj i ponasa se u skladu sa tim, a Bosnjaci prihvataju da "sada nema ukidanja entiteta" tako sto ukidanje entiteta promovisu kao dugorocni cilj i ponasaju se u skladu sa tim. Ciljevi su suprotni jedan od drugog i nemoguce je kretati se ispunjenju i jednog i drugog, tako da ostaje tapkanje u mjestu.

Kada bi dugorocni cilj svima bio prijem u EU i izgradnja zajednicke drzave stvari bi se vrlo brzo okrenule.
Super komentar. SVaka cast :thumbup:
User avatar
vee-jay
Posts: 8739
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#65 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by vee-jay »

zavrzlama wrote:Smjenom Hitlera ne bi pomogao Evropi...

lajcak laze..njegovim mentorima je tesko smijeniti Dodika jer nemaju razlog za smjenu Silajdzica...a ja da sam Silajdzic(ako je Silajdzic istinski patriota) bi dao ostavku i tako olaksao MZ da se rijese Dodika...smjenom Dodika bi se puno dobilo a odlaskom Silajdzica nista izgubilo...trenutno medjunarodnoj zajednici nije do talasanja srpskog nacionalizma jer Srbija guta krastavu zabu zbog Kosova..BIH nije jos dosla na red medjunarodnoj zajednici...kad ce zavisi koliko ce dugo Srbija gutat krastavu zabu...a kako se i lisce jede a srpstvo ne izdaje, bice dugo gutanje zabe...tako kasike vele :)

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Wanted1
Posts: 34
Joined: 08/05/2008 07:26

#66 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by Wanted1 »

Altsa wrote:naravno da je jedino rjesenje smjena i jednog i drugog morona. zamalo mi se ucinilo da je mile lajcak okrenuo plocu i poceo da radi svoj posao kako treba ali me ovim intervjuom demantirao. opet se ulizuje dodiku i jos tvrdi da bez srba bosne nema. cista glupost.
Nije to glupost , jer jedno je reći bet Srba a drugo je bez Dodika :dance:
Wanted1
Posts: 34
Joined: 08/05/2008 07:26

#67 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by Wanted1 »

Svi koji su naslijedili politiku Miloševića, Tuđmana i Izetbegovića ih treba mijenjati - bezkompromisno, jer to bi bilo dobro za raju a nikako za simpatizere :dance:
bamby_tz
Posts: 47
Joined: 14/05/2006 19:45

#68 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by bamby_tz »

vidim da se ovdje mjesaju kruske i jabuke i da se prosipa prica pojedinih "lidera" kao prvo posjetiti cu vas na neke stvari u proslosti
famozni aprilski paket je ok. ali koliko se ja sjecam jedina mana zbog koje nije hare prihvatio i dobor je sto nije prihvatio
entitetsko glasanje. ja koliko se sjecam on je rekao ukinite entitetsko glasanje ja se necu ni kandidivat. jeli prihvati dodik ako to nije toliko vazno
odgovor je nije jer je jako vazno imati rucnu kocnicu u svojoj ruci. to sto je suljo nasjeo na pricu da ce postati prvi predsjednik bh i pritom izabran od strane poslanika (to predvidja aprilski paket) to je drugi par opanaka.zaboravljate da 1/3 ljudi u parlamentu mogu blokirati 2/3 sto je no sense.
druga stvar je bila policije ako se sjecatate od tih trenutaka nastaju pravi problemi. problemi su da kada dodiku uzmes policiju u pravom smislu je kao da je od rs ostala samo prazna ljustura i to su fakti . poslije toga nastaje 3/4 gordijevog cvora zvani bih (Nezavisnost kosova) ko je ponovno poludio izveo ljude na ulicu ucestvovao u beogradu i prvi poceo sa pricom o nezavisnosti samo sa jednim ciljem destabilizacija politicke atmosfere i zaustavljanje reformi ka putu u eu . opet dodik neznam da ga je i jedan politicar bosnjacki izazvao (svi su bili umjereni) i na kraju 4/4 ovo upravo sto se sada desava , a direktno je vezano za rezultat 3/4 , a to su izbori u americi dolazak najvjerovatnijih demokrata i postavljanje potpredsjednika joshep bidena inace velikog prijatelja gosp. silajdjica u timu gosp. obame su medlin olbrajt , christopher svi duboko povezani sa krizom u bih i ljudi koji su vec najavili da ce neke se stvari promjeniti na bolje za bih . i opet panika od strane dodika sta je to rekao silajdztic u un po meni samo suhu istinu koju niko nije rekao na takav nacin pred govornicom pa ni rahmetli alija. sta je rekao ko mu je dao pravo da govori pa rekao onih 8500 ljudi sto leze po srebrenici . i na tom govoru mu ja kazam hvala , sto je napakon neko otresao olia rehna u sarajevo i za to mu hvala. europa da hoce nesto primila bi nas bez ikakvih uvjeta ali nece i to je njena politika koju smo olako zaboravili a koju smo na svojim ledzima dobor osjetili 92-95 godine.
problem ove zadnje cetvrtine je panika , panika dodika u smislu da bi se u bliskoj buducnosti moglo nesto desiti i da zakljucim. analizirajte zadnju sjednicu rs sta se je desilo nista sto se nije desilo zato sto mu je neko dobor objasnio da bih nije kosovo i zato sto ga je neko dobro naribao. zasto ga nece smjeniti
zato sto nemaju alternativu u rs , bolje je imati dodika kojeg mozes u svakom trenutku komprovitovati i pritisnuti , nego dovesti istog nacionalistu bez oraha u djepu. sve je stvar procjene. sto se tice hareta i sulje i zlatka , po meni ne zasluzuju ni jedan da sjede gdje sjede iz razloga sto su od nas bosnjaka koji smo sigurno blizu 50 % populacije napravili donje. umjesto da mi drzimo stvari pod kontrolom dozvolili da zbog sujete ova tri politicara i cetvtog bi dodao rejsa , da podjelama i podvalama dozvolimo da dodik bude broj 1 u bih i njegov spiric koji je postavljen da bi kocio , ne ubrzavao voz prema eu.
User avatar
Altsa
Posts: 7343
Joined: 19/03/2004 18:31

#69 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by Altsa »

bamby_tz wrote:sto se tice hareta i sulje i zlatka , po meni ne zasluzuju ni jedan da sjede gdje sjede iz razloga sto su od nas bosnjaka koji smo sigurno blizu 50 % populacije napravili donje.
ne znam zasto guras zlatka medju ovaj dvojac.i ti ga ne volis :-D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#70 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by Banksy »

Wanted1 wrote:Svi koji su naslijedili politiku Miloševića, Tuđmana i Izetbegovića ih treba mijenjati - bezkompromisno, jer to bi bilo dobro za raju a nikako za simpatizere :dance:
Svi smo isto krivi, 'zaraćene strane', Slobo Franjo Alija u pet deka, itditd.
Još da udarimo jedno kozaračko pitali bi se i 'ko nas zavadi, majku mu njegovu'.
bamby_tz
Posts: 47
Joined: 14/05/2006 19:45

#71 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by bamby_tz »

zato sto se je koliko se sjecam i on gurao i bio jedan od aprilaca ili sam ja to sanjao ....
bamby_tz
Posts: 47
Joined: 14/05/2006 19:45

#72 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by bamby_tz »

i da napomenem evo upravo procita famoznu dodikovu deklaraciju kad tamo opet entitetsko glasanje sto li se sve to ponavlja.
a gospodinu tihicu bi porucio izazivajte sejtana sa vanrednim izborima. igra te se sa vatrom u mostaru i ponovno nas izdajete.pa kad opet se zarati imati cemo stelu kod maticara u njemackoj.
User avatar
Real Khan
Posts: 2552
Joined: 23/11/2006 10:58
Location: Cyber-skyscraper

#73 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by Real Khan »

Evo Lajka malo demantira, ali ne sve...ipak je zanimljivo pročitati šta reče za RTRS (bastion Dodikov u informativnom smislu):
SAOPŠTENJE ZA JAVNOST

15. oktobar 2008. godine

Visoki predstavnik i specijalni predstavnik EU demantuje njemu pripisanu izjavu u Dnevniku RTRS-a

Visoki predstavnik i specijalni predstavnik Evropske unije, Miroslav Lajčák, danas je demantovao izjavu koja mu je sinoć pripisana u prvom prilogu Dnevnika RTRS-a, emitovanog 14. oktobra 2008. u 19:30 sati.

Pozivajući se na intervju njemačkom sedmičniku Der Spiegel, RTRS je objavio da je Miroslav Lajčák mišljenja ”da je poslije nedavnih opštinskih izbora u BiH definitivno propao koncept multietničke države.”

Ovaj navod nije istinit. Visoki predstavnik nikad nije izrazio takvo mišljenje. U odgovoru na pitanje sedmičnika Der Spiegel o tome da li je propao koncept multietničke države u Bosni i Hercegovini, Lajčák je rekao:

“Dejtonski mirovni sporazum je okončao rat, ali je vrlo teško ostvariti njegovu filozofiju multietničkog društva. Na izborima su pobijedili oni koji kažu: 'Prvo moj narod i tek onda BiH'. Premijer Republike Srpske Milorad Dodik otvoreno kaže da kada govori o ekonomskom razvoju, niko ga ne sluša, ali kada poviče: 'Ne damo Republiku Srpsku', svi aplaudiraju.”

Dijelove istog intervjua, uključujući citate iz navedenog odgovora, ispravno su prenijeli drugi bosanskohercegovački i strani mediji, npr. Deutsche Welle, B92, Dnevni avaz, SRNA i Tanjug.

OHR/EUSR pres-ured zatražio je od RTRS-a da objavi ovaj demanti u večernjem Dnevniku, na istom mjestu i u istom terminu u kojem je objavljen krivi navod.

Potpuni prevod intervjua dostupan je na Internet stranicama OHR-a (http://www.ohr.int) i EUSR-a (http://www.eusrbih.eu).
Večeras ću sa užitkom odgledati PTPC dnevnik u navedenom terminu. Baš me zanima da li će Dodikovi Goebelsi reći "izvinjavamo se zbog laži..." :D
User avatar
pici
Posts: 43569
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#74 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by pici »

Da su bogdo to Dodini Gebelsići Image to su ipak nama stari znanci iz stare kuhinje SANU-a.........djaba ni zvijer ne popušta svoj plijen sve dok malo veča zvijer ne dodjeImage
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#75 Re: Lajčak: Smjenom Dodika ne bi pomogao BiH

Post by ibizza »

zavrzlama wrote:Smjenom Hitlera ne bi pomogao Evropi...

lajcak laze..njegovim mentorima je tesko smijeniti Dodika jer nemaju razlog za smjenu Silajdzica...a ja da sam Silajdzic(ako je Silajdzic istinski patriota) bi dao ostavku i tako olaksao MZ da se rijese Dodika...smjenom Dodika bi se puno dobilo a odlaskom Silajdzica nista izgubilo...trenutno medjunarodnoj zajednici nije do talasanja srpskog nacionalizma jer Srbija guta krastavu zabu zbog Kosova..BIH nije jos dosla na red medjunarodnoj zajednici...kad ce zavisi koliko ce dugo Srbija gutat krastavu zabu...a kako se i lisce jede a srpstvo ne izdaje, bice dugo gutanje zabe...tako kasike vele :)
ja ti garantujem da ce Haris podnijeti ostavku...e onda cemo vidjeti sta ce biti...
Post Reply