Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post Reply
User avatar
stotka12
Posts: 569
Joined: 04/11/2012 16:42
Location: Nec Spe Nec Metu

#4576 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by stotka12 »

Hvala Legendo @Helikopter :thumbup: ,bar sam nesto naucio :D .
Svaki dan nesto naucim,a drug Devetka ih skonta zacas :thumbup: .
User avatar
Helikopter
Posts: 1516
Joined: 07/07/2003 00:00

#4577 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Helikopter »

stotka12 wrote:Hvala Legendo @Helikopter :thumbup: ,bar sam nesto naucio :D .
Svaki dan nesto naucim,a drug Devetka ih skonta zacas :thumbup: .
Ne znam na cemu se zahvaljujes ali Ok :thumbup: :-D
User avatar
stotka12
Posts: 569
Joined: 04/11/2012 16:42
Location: Nec Spe Nec Metu

#4578 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by stotka12 »

Helikopter wrote:
stotka12 wrote:Hvala Legendo @Helikopter :thumbup: ,bar sam nesto naucio :D .
Svaki dan nesto naucim,a drug Devetka ih skonta zacas :thumbup: .
Ne znam na cemu se zahvaljujes ali Ok :thumbup: :-D
.....za sve ;-)
Stagolee
Posts: 118
Joined: 24/01/2013 13:07

#4579 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Stagolee »

PipiDugaDevetka wrote:
Stagolee wrote: Nije to dobio zauzvrat, to bi ''dobio'' u svakom slučaju. Niti je on sam postavio spomenik koji je očigledno nekom drugom toliko bitan. Njemu će u svakom slučaju doneti poene u samoj Srbiji upravo da bi zamaskirao mnogo važnije ustupke Tačiju na Kosovu. Kosovo jeste nezavisno i to će nakon ovih pregovora i formalno postati uz amin Srbije, pa to je i Dačiću jasno odavno.

Inače da li vi znate šta predstavlja uklonjeni spomenik i gde je uopšte postavljen? Ako bismo i podržali aktivnosti te organizacije u samoj Srbiji, i to na prostoru van Kosova, da li bi trebali dati podršku istoj toj oslobodilačkoj armiji koja je samo pod drugim imenom dejstvovala nešto južnije, u Makedoniji? Da li znate šta su izazvali u Makedoniji 2001?
Želim Srbiji sve najgore, da su uguši u sopstvenoj krvi u ratu između velikosrba i Srba.
Aferim.
User avatar
Helikopter
Posts: 1516
Joined: 07/07/2003 00:00

#4580 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Helikopter »

Poruka mira i tolerancije: Mustafa ef Cerić sa albanskom kapom otvorio tribinu u Prizrenu

Objavio Bošnjak - KS dana Jan 25, 2013 |

U organizaciji Bošnjačkog savjeta Kosova, danas u Prizrenu boravi delegacija Svjetskog bošnjačkog kongresa na čelu sa Mustafom ef. Cerićem

Image

Delegacija je posjetila predsjednika opštine Prizren, Ramadana Muju i u jako prijatnoj atmosferi Mustafa ef Cerić je zahvalio predsjedniku Muji na suživot Bošnjaka i Albanaca u Prizrenu te podsjetio da nije slučajno što je sa Prizren prvi grad koga je posjetila delegacija Svjetskog bošnjačkog kongresa.

“Prizren ima dušu, Prizren je primjer suživota Albanaca sa Bošnjacima, Prizren je poseban grad, kao što je Sarajevo”, rekao je Mustafa ef Cerić.

Poslije posjete gradonačelniku, u prisustvu velikog broja Bošnjaka iz Župe, Podgore i Prizrena, te vjernika Albanske i Turske nacionalnosti, Mustafa Cerić je prisitvovao klanjanju džume-namaza u Bajrakli džamiji, gdje je održao i hudbu.

Sa bjelom albanskom kapom na glavi pojavio se u prepunoj sali doma kulture u Prizrenu, započevši govor riječima ” Ja sam Bošnjak sa albanskom kapom i siguran sam da mi jako lijepo stoji.

Cjenjeni Mustafa efendija Cerić je Albancima Prizrena, Kosova i čitavog regiona poslao jasnu poruku.

Poruku mira, tolerancije, zajedništva, poruku bratstva i poruku zajedničkog djelovanja Bošnjaka i Albanaca, koji će biti faktor mira i stabilnosti u čitavom regionu.

Tribinu je otvorio predsjednik BSK-a Isak Meta. Pored organizatora BSK-a i BKZ-a, skupu su prisustvovali politički predstavnici Bošnjaka iz Prizrena.

http://bosnjak-ks.info/poruka-mira-tole ... -prizrenu/

User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#4581 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by PipiDugaDevetka »

Helikopter wrote:
Izuzetno dobar govor bivšeg reis efendije. Cijenim govornike po tome da mogu bez napisanog teksta držati pažnju slušalaca.

Jedina primjedba mu je moja to što nije obavijestio prisutne Albance da slobodu i nezavisno Kosovo mogu velikim dijelom da zahvale Bosni i ARBiH jer je rat u Bosni direktno prenošen putem raznih svjetskih tv. stanica. Kasnije je laHko bilo Klintonu da se odluči za NATO udare,...protiv agresora koji su u vrijeme rata u BiH bili prokazani kao ''bad gays'' i ''unfair gamers'' i bili namjerili da učine isto što i u BiH, genocid sa potpunim čišćenjem Kosova od Albanaca.
Evetrone
Posts: 15
Joined: 26/01/2013 14:34

#4583 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Evetrone »

cerić počeo i njima prodavati muuda pod bubrege
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4584 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Bodkin »

PipiDugaDevetka wrote:
Stagolee wrote: Nije to dobio zauzvrat, to bi ''dobio'' u svakom slučaju. Niti je on sam postavio spomenik koji je očigledno nekom drugom toliko bitan. Njemu će u svakom slučaju doneti poene u samoj Srbiji upravo da bi zamaskirao mnogo važnije ustupke Tačiju na Kosovu. Kosovo jeste nezavisno i to će nakon ovih pregovora i formalno postati uz amin Srbije, pa to je i Dačiću jasno odavno.

Inače da li vi znate šta predstavlja uklonjeni spomenik i gde je uopšte postavljen? Ako bismo i podržali aktivnosti te organizacije u samoj Srbiji, i to na prostoru van Kosova, da li bi trebali dati podršku istoj toj oslobodilačkoj armiji koja je samo pod drugim imenom dejstvovala nešto južnije, u Makedoniji? Da li znate šta su izazvali u Makedoniji 2001?
Želim Srbiji sve najgore, da su uguši u sopstvenoj krvi u ratu između velikosrba i Srba.
kako bi na starom dobrom forumu dobio nogu hladno :run:
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#4585 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by PipiDugaDevetka »

Bodkin wrote:
PipiDugaDevetka wrote:
Stagolee wrote: Nije to dobio zauzvrat, to bi ''dobio'' u svakom slučaju. Niti je on sam postavio spomenik koji je očigledno nekom drugom toliko bitan. Njemu će u svakom slučaju doneti poene u samoj Srbiji upravo da bi zamaskirao mnogo važnije ustupke Tačiju na Kosovu. Kosovo jeste nezavisno i to će nakon ovih pregovora i formalno postati uz amin Srbije, pa to je i Dačiću jasno odavno.

Inače da li vi znate šta predstavlja uklonjeni spomenik i gde je uopšte postavljen? Ako bismo i podržali aktivnosti te organizacije u samoj Srbiji, i to na prostoru van Kosova, da li bi trebali dati podršku istoj toj oslobodilačkoj armiji koja je samo pod drugim imenom dejstvovala nešto južnije, u Makedoniji? Da li znate šta su izazvali u Makedoniji 2001?
Želim Srbiji sve najgore, da su uguši u sopstvenoj krvi u ratu između velikosrba i Srba.
kako bi na starom dobrom forumu dobio nogu hladno :run:
Isto ili slično su izjavljivali ugledniji forumaši od mene, kao što je @Skijaš. Pokušaj me prijaviti putem trokutića možebiti da te poslušaju ovi iz moderacije.
User avatar
harell
Posts: 1218
Joined: 23/09/2010 22:22

#4586 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by harell »

Ne dirajte pipija :bih:
User avatar
stotka12
Posts: 569
Joined: 04/11/2012 16:42
Location: Nec Spe Nec Metu

#4587 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by stotka12 »

Protest “Samoopredeljenja” protekao mirno


Nekoliko hiljada Albanaca protestovalo je danas u Prištini u organizaciji pokreta “Samoopredeljenje” u znak podrške svojim sunarodnicima iz Preševske doline i tražeći da im se vrati uklonjeni spomenik OVPMB-a.

Postavljeno 05:09 / 26.01.2013



Oni su prošli glavnim ulicama noseći transparente:”Dolina traži pravdu, a ne hipokriziju”, “Dolina je naša”, “Tačija dajemo, dolinu ne dajemo” i druge.

Lider Samoopredeljenja Aljbin Kurti je rekao da ovim protestom Albanci traže lična i kolektivna prava i vraćanje spomenika na mesto gde je ranije bio postavljen u Preševu. Prema njegovim rečima, ta organizacija je protiv kosovske vlade, koja je, kako je rekao, ušla u politički kompromis sa Srbijom, ne mogavši da zaštiti sever Kosova, niti prava Albanaca u Preševskoj dolini.

Učesnici protesta su zahtevali prekid dijaloga Beograda i Prištine, ostvarivanje punog reciprociteta sa Srbijom u ”političkom, ekonomskom i trgovinskom aspektu, kao i ostvarivanje suvereniteta države Kosovo na celoj njenoj teritoriji”. Protest u Prištini je završen mirno i bez incidenata.
radostan dan
Posts: 27091
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4588 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by radostan dan »

PipiDugaDevetka wrote: Isto ili slično su izjavljivali ugledniji forumaši od mene, kao što je @Skijaš. Pokušaj me prijaviti putem trokutića možebiti da te poslušaju ovi iz moderacije.
gdje je on, što ga nema?
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#4589 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by PipiDugaDevetka »

radostan dan wrote:
PipiDugaDevetka wrote: Isto ili slično su izjavljivali ugledniji forumaši od mene, kao što je @Skijaš. Pokušaj me prijaviti putem trokutića možebiti da te poslušaju ovi iz moderacije.
gdje je on, što ga nema?
Pojma nemam gdje je. Pomalo se javi na Forumu Krstarica, ali otkako sam tamo banovan (privremeno) ni to nisam upratio. Čini mi se da ga je boleština neka ''safatala'', pa čim grane sunce, eto ti njega ponovo.

Ovo sve uslovno govoreći jer ne znam ko je on-samo pretpostavljam.
User avatar
Helikopter
Posts: 1516
Joined: 07/07/2003 00:00

#4590 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Helikopter »

Ima ona stara, nemoj da radis drugima ono sto nevolis da drugi rade tebi.
Gledaj ti samo fotogalerije sa omiljenom propagandom srbijanskih fašista
Uzmi pušku iz vitrine, silazimo do Prištine
http://www.e-novine.com/fotogalerija/fo ... itine.html
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4591 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Bodkin »

PipiDugaDevetka wrote: Isto ili slično su izjavljivali ugledniji forumaši od mene, kao što je @Skijaš. Pokušaj me prijaviti putem trokutića možebiti da te poslušaju ovi iz moderacije.
nikad skijas nesto slicno nije izjavio i nemoj se vaditi na njega sve i da jeste. ne pada mi napamet, zivot mi nije ovaj forum da se tuzakam okolo
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#4592 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by PipiDugaDevetka »

Bodkin wrote:
PipiDugaDevetka wrote: Isto ili slično su izjavljivali ugledniji forumaši od mene, kao što je @Skijaš. Pokušaj me prijaviti putem trokutića možebiti da te poslušaju ovi iz moderacije.
nikad skijas nesto slicno nije izjavio i nemoj se vaditi na njega sve i da jeste. ne pada mi napamet, zivot mi nije ovaj forum da se tuzakam okolo
BMK, eto sad znaš šta mislim i šta želim Srbiji da se u truleži velikosrpskoj raspadne. Ne volim je.
radostan dan
Posts: 27091
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4593 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by radostan dan »

šta je bmk?
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4594 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Bodkin »

radostan dan wrote:šta je bmk?
boli ga cuna nego ne smije da se izrazi direktno
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4595 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Bodkin »

PipiDugaDevetka wrote:
Bodkin wrote:
PipiDugaDevetka wrote: Isto ili slično su izjavljivali ugledniji forumaši od mene, kao što je @Skijaš. Pokušaj me prijaviti putem trokutića možebiti da te poslušaju ovi iz moderacije.
nikad skijas nesto slicno nije izjavio i nemoj se vaditi na njega sve i da jeste. ne pada mi napamet, zivot mi nije ovaj forum da se tuzakam okolo
BMK, eto sad znaš šta mislim i šta želim Srbiji da se u truleži velikosrpskoj raspadne. Ne volim je.
cool
vivace
Posts: 2909
Joined: 27/12/2012 08:58
Location: internet
Contact:

#4596 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by vivace »

PipiDugaDevetka wrote:
Bodkin wrote:
PipiDugaDevetka wrote: Isto ili slično su izjavljivali ugledniji forumaši od mene, kao što je @Skijaš. Pokušaj me prijaviti putem trokutića možebiti da te poslušaju ovi iz moderacije.
nikad skijas nesto slicno nije izjavio i nemoj se vaditi na njega sve i da jeste. ne pada mi napamet, zivot mi nije ovaj forum da se tuzakam okolo
BMK, eto sad znaš šta mislim i šta želim Srbiji da se u truleži velikosrpskoj raspadne. Ne volim je.
nije ti to lepo,pipi.
radostan dan
Posts: 27091
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4597 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by radostan dan »

Bodkin wrote:
radostan dan wrote:šta je bmk?
boli ga cuna nego ne smije da se izrazi direktno
pa što trpi? :mrgreen: :roll:

vivace dana 27/01/2013 22:06
nije ti to lepo,pipi.
đes alisa, dobrodošla u bh zbilju. :mrgreen:
Last edited by radostan dan on 27/01/2013 22:26, edited 1 time in total.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#4598 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by PipiDugaDevetka »


Evo ja govorim kao ovaj k-dir ARBiH.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#4599 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by PipiDugaDevetka »

Ovo je bilo malo offtopičenja, sada možemo o neovisnoj Republici KosovA na ovoj temi.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4600 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Bodkin »

radostan dan wrote:
vivace dana 27/01/2013 22:06
nije ti to lepo,pipi.
đes alisa, dobrodošla u bh zbilju. :mrgreen:
:D
Post Reply