VEHABIJE NA ASVALTU

Post Reply
iguman

#151 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by iguman » 01/10/2008 14:15

Photoman wrote:Sta je ba vama sinteticnim facama (muskarcima protiv brade (paradoks protiv samog sebe))toliko stalo do omalozavanja te muske karakterisike? Sta vama raste na obrazima; mrkva? Zasto, po vama, svako musko MORA izgledati golobrado iako nije tako stvoreno? Zasto vam smeta dlaka na tudjem obrazu? Zasto vam smeta opsta priroda covjeka? Da li ste spremi sutra brijati obrve s ciljem pracenja 'svjetskih' trendova? Zasto vam smetaju ovakva pitanja?

(Molim ozbiljne odgovore, bez cinizma, sarkazma i kontra-pitanja bez prigovora)

PS: Iguman, "vehabijske" "vasljive" brade se peru minimum pet puta na dan i garantiram ti da su cistije od tvoje gole face. Educiraj se o abdestu prije prosipanja suplje...
Ja tebi garantujem da i vaske vole naseobinu praviti na cistom mjestu :D

Necu vise da se edukujem, pogotovo ne o vehabijsko praktikovanju higijene. :D Glava skoro pa puna nepotrebnih informacija tako da, sto sam naucio-naucio.

A o tim ljudima, cije dlake ti zastupas, ne znam dovoljno ali ZNAM da nista dobro nisu donijeli, prije svega tebi pa sire.

SiSaJuMe

#152 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by SiSaJuMe » 01/10/2008 14:16

Photoman wrote:Sta je ba vama sinteticnim facama (muskarcima protiv brade (paradoks protiv samog sebe))toliko stalo do omalozavanja te muske karakterisike? Sta vama raste na obrazima; mrkva? Zasto, po vama, svako musko MORA izgledati golobrado iako nije tako stvoreno? Zasto vam smeta dlaka na tudjem obrazu? Zasto vam smeta opsta priroda covjeka? Da li ste spremi sutra brijati obrve s ciljem pracenja 'svjetskih' trendova? Zasto vam smetaju ovakva pitanja?

PS: Iguman, "vehabijske" "vasljive" brade se peru minimum pet puta na dan i garantiram ti da su cistije od tvoje gole face. Educiraj se o abdestu prije prosipanja suplje...
Chupko faca mi je u kamenom dobu bila ono kool. E danas mi je to zastrasujuce,. Dovodi me u sumnju da smo jos u kamenom dobu,.
Mada kad bolje pogledam nismo daleko dogurali,.
Last edited by SiSaJuMe on 01/10/2008 14:23, edited 1 time in total.

elSaik

#153 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by elSaik » 01/10/2008 14:18

SiSaJuMe wrote:

Chupko faca mi je u kamenom dobu bila ono kool. E danas mi je to zastrasujuce,. Dovodi me u sumlju da smo jos u kamenom dobu,.
Mada kad bolje pogledam nismo daleko dogurali,.
Dovodi te u šta? :?

paratrooper

#154 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by paratrooper » 01/10/2008 14:21

Stari wrote:to mi dodje od cetnicke traume - njihov je patentirani zastitni znak bio brada - ne mogu se te traume osloboditi.
brada moze biti i simbol slobode prijatelju - mislim da je to ipak samo forma, problem sa vehabijama nije uopce brada.

problem odnosa s njima je jako slozen. ali pojednostavljeno govoreci , problem je sto sebi dopustaju nametanje "njihovih" principa drrugim ljudima metodom nasilja.

sekiracija

#155 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by sekiracija » 01/10/2008 14:22

Sjetih se kada su dlakavi zaustavili Zaratrustru na mostu i upitase ga:reci Zaratrustro kako sa nama dlakavim treba govoriti?
Zaratrustra im odgovara:vama treba govoriti sa DLAKOM NA JEZIKU.

SiSaJuMe

#156 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by SiSaJuMe » 01/10/2008 14:22

elSaik wrote:Dovodi te u šta? :?
u sumnju (geska u tipkanju)

Kneesaa

#157 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by Kneesaa » 01/10/2008 14:30

mIRCerka wrote: a ne reci nista sto svi sute na masovnost slucajeva pedofilije u istom ovom gradu...
oni koji su silovali djecake ili tjerali dva brata da seksualno opste i to isto snimali mobitelima su djeca mocnih, ciji roditelji ne cine nista da svoju djecu kazne jer su pocinila teska krivicna djela, vec ih jos malo pomaze i daruju kakvo skupo cudo tehnike da se rasterete traume.
a roditelji zrtava hodaju ulicom, pokusavaju traziti zastitu, ali ne smiju govoriti pred kamerama jer se boje odmazde roditelja gore navedene djece.

a svi, bukvalno svi sute na nasilje (fizicko, seksualno, verbalno, emocionalno...) jer vazda misle da se to desava nekome drugom/oj. i tako u nedogled...

niti je ko ustao u odbranu djecaka zrtava, niti je ko ustao u odbranu djevojke koju su cetvorica nogama udarali...

za nasilje sankcija nema, a zrtve su to same trazile, provocirale itede, pa ih jos treba malo kazniti jer ocito nisu naucile nista.

sarajevo 2008: suti i trpi!!

spekulant

#158 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by spekulant » 01/10/2008 14:32

iguman wrote:
spekulant wrote:opet svi udarili po vehabijama. a gdje su sad price o toleranciji i multivitaminima?
ne mogu ni da citiram sve fasisticke izjave koje sam procitao, od toga da ih treba isutati do spominjanja guantanama kao efikasne borbe protiv vehabija :roll:

i kako vi zamisljate tu "borbu protiv vehabija"? jednostavno pohapsiti svakoga ko ima bradu i krace pantalone? pratiti ih, zvati ih na "razgovore" (zvuci poznato?) mrziti ih, tjerati ih iz radnji, nazivati ih pogrdnim imenima? nije mi jasno fakat, objasnite mi..

najlakse je reci ne volim ih i ne zelim ih ovdje! i gdje je tu tolerancija? dio vehabija cinili su i cine grozne stvari, od pljuvanja do kamenovanja i njih treba policija da hapsi i drzava da ih kaznjava. i tacka.
A koji nacin zastite moje porodice, koja je hriscanska a koja planira jos dugo da ostane na ovim prostorima, mi predlazes TI?
Ja znam kako da se branim od takvih ali me interesuje tvoje misljenje.
sta ti konkretno rade vehabije i od cega se konkretno branis? i vehabije imaju porodice i djecu, a izgleda da i oni zele da jos dugo ostanu na ovim prostorima. sta cemo sad?
ako imas bilo kakve direktne prijetnje ili probleme prijavi policiji i oni koji te ugrozavaju trebaju zavrsiti u zatvoru. problem kod nas je neefikasno sudstvo i odsustvo pravne drzave. a ne vehabije na asfaltu. jer danas su to mozda vehabije, a sutra neko drugi. ne trebamo se zalagati za istrebljenje vehabija nego za jacanje pravne drzave koja ce stititi prava svih svojih gradjana.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#159 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by mIRCerka » 01/10/2008 14:35

Kneesaa wrote: oni koji su silovali djecake ili tjerali dva brata da seksualno opste i to isto snimali mobitelima su djeca mocnih, ciji roditelji ne cine nista da svoju djecu kazne jer su pocinila teska krivicna djela, vec ih jos malo pomaze i daruju kakvo skupo cudo tehnike da se rasterete traume.
a roditelji zrtava hodaju ulicom, pokusavaju traziti zastitu, ali ne smiju govoriti pred kamerama jer se boje odmazde roditelja gore navedene djece.
Ni Ana Mrnjavac nista sama nije mogla, ali se tad desio dio Naroda.
Kneesaa wrote: a svi, bukvalno svi sute na nasilje (fizicko, seksualno, verbalno, emocionalno...) jer vazda misle da se to desava nekome drugom/oj. i tako u nedogled...
Na ovo cu da sutim da ne bi morala samu sebe banirat.
Kneesaa wrote: niti je ko ustao u odbranu djecaka zrtava, niti je ko ustao u odbranu djevojke koju su cetvorica nogama udarali...
Na ovo cu da otplacem, obje pretucene djevojke poznajem...
Kneesaa wrote:
sarajevo 2008: suti i trpi!!
:(

zgembo_sa

#160 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by zgembo_sa » 01/10/2008 14:44

shuriken wrote:jel se iko od njih stotina i hiljada distancirao od nedavnih incidenata?

ne da ih je osudio, nego da kaze, nismo mi svi isti, ne slazemo se da cetvorica muskaraca smiju tuci jednu zenu, bilo sta?

jel ti znas da li ih ima takvih? puno novinara prati ovaj forum, ako znas za takve, sigurno ce neko otici da uzme izjavu od njih, neka se odupru nepostenoj generalizaciji, neces ih ti uspjet obraniti, moraju oni sami
Ko neko? Bradate spodobe? Iz udruzenja bradatih spodoba? Sta lupas? Jel se neko od lopova izvinio u ime svih lopova sto nas pljackaju? Bilo sta? Boga mi je u ovoj zemlji jos uvijek krivica individualna, pa za ono sto radis odgovaras samo ti licno, a ne oni koji izgledom ili oblacenjem podsjecaju na tebe. To ti je ista ona prica kao sto se mi muslimani ne izvinemo za 11. septembar. Nemamo se sta izvinjavat kad mi to nismo uradili. Otpuzuj i osudjuj one koji ucine krivicno djelo, a te kvazidemokratske metode prodaji u rs-u i zapadnim islamofobicnim medijima.

Asana

#161 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by Asana » 01/10/2008 14:45

Ne nego ce protjerati i rastjerati sve one koji imaju dvojni pasos..a zive na podrucju BiH i koji ne odgovaraju na pitanje koja im je najdraza zemlja i koji ne navijaju za BiH na fudbalskim ili drugim prvenstvima...i jednostavno rastjerati sve one koji sebe ne zovu Bosanci i Hercegovci..sta je tu cudno?? ima li Bosne..ima...nisi Bosanac i Hercegovac..hajmo seli..
hmmm...
Pitanje: da li bi ti taj kriterij rastjerivanja primijenio globalno, ili samo na neke dijelove planete?

Da u Velikoj Britaniji ovako razmisljaju i to primjenjuju.... malo sutra bi tamo bili bradati kratkih nogavica u Londonu na spomenutoj dzenazi ...

iguman

#162 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by iguman » 01/10/2008 14:56

Meni konkretno niti rade niti mogu raditi sta 8)

Razvio Iguman u ratno rajvosa 10-o culo da ojeti opasnost pa reaguje iz prve pa onda pita u cemu je problem :D

Poenta je u tome da me je drzava i njeni novinari 10 godina uvjeravala da sam velikosrbin ako uopste vjerujem da se oni nalaze ovdje a sada ih i ta drzava smatra velikom prijetnjom.

NE DOZVOLJAVAM da o mojoj sudbini, pa makar i malo, odlucuju sljedbenici azijsko-africkih glavosjeca pa makar bradu prali i 6 puta dnevno. Kontas :shock: Ma kontas ti moj... :D

NE ZELIM drzavu u kojoj glavosjece i ubice, ma kom Bogu se molili, imaju ista prava kao i ja. Mozda cak i veca radi ratnih zasluga.

Kuca kojoj Juka udari temelje a pokrivaju je vehabije nije i moja kuca.

spekulant

#163 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by spekulant » 01/10/2008 14:58

Asana wrote:
Ne nego ce protjerati i rastjerati sve one koji imaju dvojni pasos..a zive na podrucju BiH i koji ne odgovaraju na pitanje koja im je najdraza zemlja i koji ne navijaju za BiH na fudbalskim ili drugim prvenstvima...i jednostavno rastjerati sve one koji sebe ne zovu Bosanci i Hercegovci..sta je tu cudno?? ima li Bosne..ima...nisi Bosanac i Hercegovac..hajmo seli..
hmmm...
Pitanje: da li bi ti taj kriterij rastjerivanja primijenio globalno, ili samo na neke dijelove planete?

Da u Velikoj Britaniji ovako razmisljaju i to primjenjuju.... malo sutra bi tamo bili bradati kratkih nogavica u Londonu na spomenutoj dzenazi ...
pa to, da se to pocne tako raditi u cijelom svijetu, medju prvima bi se upravo bosanci bunili.. :D

spekulant

#164 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by spekulant » 01/10/2008 15:04

iguman wrote:Meni konkretno niti rade niti mogu raditi sta 8)

Razvio Iguman u ratno rajvosa 10-o culo da ojeti opasnost pa reaguje iz prve pa onda pita u cemu je problem :D

Poenta je u tome da me je drzava i njeni novinari 10 godina uvjeravala da sam velikosrbin ako uopste vjerujem da se oni nalaze ovdje a sada ih i ta drzava smatra velikom prijetnjom.

NE DOZVOLJAVAM da o mojoj sudbini, pa makar i malo, odlucuju sljedbenici azijsko-africkih glavosjeca pa makar bradu prali i 6 puta dnevno. Kontas :shock: Ma kontas ti moj... :D

NE ZELIM drzavu u kojoj glavosjece i ubice, ma kom Bogu se molili, imaju ista prava kao i ja. Mozda cak i veca radi ratnih zasluga.

Kuca kojoj Juka udari temelje a pokrivaju je vehabije nije i moja kuca.
glavosjece i ubice trebaju biti kaznjeni. je li zelis reci da su sve vehabije glavosjece?

generalizujes. je li svako ko ima bradu i krace nogavice ubica i glavosjeca? ako jeste, onda si po toj logici i ti ubica, glavosjeca i silovatelj ;-)

Kneesaa

#165 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by Kneesaa » 01/10/2008 15:06

mIRCerka wrote: ali se tad desio dio Naroda.
nekako me izludi ova narodna tisina...
mIRCerka wrote: Na ovo cu da otplacem, obje pretucene djevojke poznajem...
takodje
mIRCerka wrote::(

dodje mi da vristim - hocu da vristim

shuriken

#166 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by shuriken » 01/10/2008 15:08

zgembo_sa wrote:
shuriken wrote:jel se iko od njih stotina i hiljada distancirao od nedavnih incidenata?

ne da ih je osudio, nego da kaze, nismo mi svi isti, ne slazemo se da cetvorica muskaraca smiju tuci jednu zenu, bilo sta?

jel ti znas da li ih ima takvih? puno novinara prati ovaj forum, ako znas za takve, sigurno ce neko otici da uzme izjavu od njih, neka se odupru nepostenoj generalizaciji, neces ih ti uspjet obraniti, moraju oni sami
Ko neko? Bradate spodobe? Iz udruzenja bradatih spodoba? Sta lupas? Jel se neko od lopova izvinio u ime svih lopova sto nas pljackaju? Bilo sta? Boga mi je u ovoj zemlji jos uvijek krivica individualna, pa za ono sto radis odgovaras samo ti licno, a ne oni koji izgledom ili oblacenjem podsjecaju na tebe. To ti je ista ona prica kao sto se mi muslimani ne izvinemo za 11. septembar. Nemamo se sta izvinjavat kad mi to nismo uradili. Otpuzuj i osudjuj one koji ucine krivicno djelo, a te kvazidemokratske metode prodaji u rs-u i zapadnim islamofobicnim medijima.
ja sam govorio o tome kakvima javnost smatra vehabije, selafije, u narodu poznate kao bradonje, a ne o necijoj krivicnoj odgovornosti za nesto sto je pocinio neko drugi.

dok se braca ne ograde od onoga sto su neka braca ucinila pred kamerama i o cemu je slika otisla u cijeli svijet
trebali bi se brinuti o svom ugledu u javnosti, to stvara netrpeljivost prema njima i njihovim obiteljima, i opet se vracamo na fasizam u koji se nasa javnost svako malo oklizne

jel se njihova djeca trebaju osjecati izopceno u skoli samo zato sto neki ljudi koje njihovi roditelji vjerojatno ni ne poznaju ne mogu kontrolirati svoje ponasanje? to bi isto bio fasizam cisti

nisam spomenuo ni odgovornost ni izvinjavanje, samo da neko kaze da ne podrzavaju svi vehabije ili selafije cetvericu muskaraca koji tuku zenu. u protivnom se stjece dojam da su svi jedinstveni u tome.

jel i to previse za njihove osjecaje?

kad je onaj lik zaklao Tea Van Goga, sve islamske organizacije u Holandiji su to osudile.
mislis li da su to uradile zato sto su morale ili zato sto je to bilo dobro za njih?

nije se reis Ceric nikome izvinuo za 9/11
niti je iko to od njega trazio
ali je i odmah nakon 9/11
i puno puta kasnije u javnim istupima osudio svaku pomisao na terorizam

osudu za ovaj slucaj jos cekamo

ponosna_manjina

#167 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by ponosna_manjina » 01/10/2008 15:19

Ponekad s'proljeca wrote: Pedofilija i pederizam se htjeli ne htjeli uvukla i kroz nasa vrata!!!!
Slažem se. evo da potkrijepimo to i primjerima te utvrdimo kroz koja vrata su se uvukli (makar što se tiče pedofilije)

Dvanaestogodišnja djevojčica iz Gluhe Bukovice kod Travnika optužila je hodžu za seksualno zlostavljanje. Djevojčica je majci priznala kako više ne želi ići na vjeronauk budući da hodža traži od nje da ga drži za spolovilo dok je uči kako se klanja. Protiv hodže podnesena je optužnica, a odvjetnik žrtve Duško Tomić ne može vjerovati kako se Islamska zajednica u Travniku svrstala na stranu navodnog zlostavljača.

Nakon što je Općinski sud u Bosanskoj Krupi u junu prošle godine vjerskom službeniku Zuhdiji Mulaliću iz Jezerskog za bludne radnje nad šest djevojčica u dobi od 12 do 16 godina izrekao uslovnu kaznu zatvora, Kantonalni sud u Bihaću je tu presudu u drugostepenom postupku preinačio. A kao da nije: nakon ogromnog pritiska medija, hodža - pedofil je dobio dvije godine zatvora!
Last edited by ponosna_manjina on 01/10/2008 15:23, edited 1 time in total.

Asana

#168 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by Asana » 01/10/2008 15:22

Ovih je dana bilo jako puno prilika da se barem onako izokola, opcenito, osudi nasilje i krsenje ljudskih prava... naprotiv, prigodna Bajramska obracanja sadrze negodovanje zbog promoviranja homoseksualizma u vrijeme Ramazana. To nije nista drugo nego podrska ucinjenom.

Osude izopacenosti bih mogla da razumijem kao jedan religijski stav, da su dosljedne. Medjutim upravo presucivanje seksualnog zlostavljanja djece, izostanak svake reakcije takvim povodima koji su neposredno prethodili ovom dogadjaju ... jasno govore da je osuda festivala kojeg su organizirali "bolesni" - nista drugo nego licemjerstvo. Opijum za narod.

Asana

#169 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by Asana » 01/10/2008 15:24

oni koji su silovali djecake ili tjerali dva brata da seksualno opste i to isto snimali mobitelima su djeca mocnih, ciji roditelji ne cine nista da svoju djecu kazne jer su pocinila teska krivicna djela, vec ih jos malo pomaze i daruju kakvo skupo cudo tehnike da se rasterete traume.
Gdje su tad bile vehabije... ili su njihove reakcije u odbrani morala jako selektivne... usmjerene samo prema onima koji ne vladaju?

Da je tada makar jedan bradonja dao izjavu za TV, ako nista drugo, u kojoj bi ovo ostro osudio i upozorio da je to protiv svih bozjih zakona, drugacije bi zvucala i upozorenja vezano za organiziranje QF ...

iguman

#170 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by iguman » 01/10/2008 15:46

Spekulante o cemu ti pricas??? :shock:

Za ovih godina sto pozivjeh zvali su me svakako ali *glavosjeca, ubica i silovatelj* jos niko. :shock:

To sto ti zelis biti i multikulti i vehabija, ciji su uzori ljudi koji snimaju odsjecanje glava, se zove KRIZA IDENTITETA. Kontas.

Takvi kao ti su mnogo gori od bradonja al se iguman ne da zavarati. Ni 92 a kamoli danas.
Suplju ostavi za nekoga ko ima manje od 8god a usput je retardiran i pijan.

Po mogucnosti mi se ne obracaj jer posjedujes dvije najgore osobine: LICEMJERSTVO i GLUPOST

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#171 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by mIRCerka » 01/10/2008 15:50

iguman wrote:Spekulante o cemu ti pricas??? :shock:

Za ovih godina sto pozivjeh zvali su me svakako ali *glavosjeca, ubica i silovatelj* jos niko. :shock:

To sto ti zelis biti i multikulti i vehabija, ciji su uzori ljudi koji snimaju odsjecanje glava, se zove KRIZA IDENTITETA. Kontas.

Takvi kao ti su mnogo gori od bradonja al se iguman ne da zavarati. Ni 92 a kamoli danas.
Suplju ostavi za nekoga ko ima manje od 8god a usput je retardiran i pijan.

Po mogucnosti mi se ne obracaj jer posjedujes dvije najgore osobine: LICEMJERSTVO i GLUPOST
dzizs krajst, procita li ti pravila foruma i uprati li ti da ismijavanje osoba, a pogotovo djece, sa posebnim potrebama ovdje nije dobrodoslo?

king_size

#172 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by king_size » 01/10/2008 15:52

@AdnanSA: "Pa mog su jarana petorica vehabija napali dok je se fato sa trebom u autu. Kažu ostavi našu sestru nediraj je ko će je uzeti za ženu ako joj ti uzmeš čast,prvo se vjenčajte pa to onda radite. Ovaj im rekao pa ja je nagovaram da se uda ali ona neće.Poslije toga su ga izvukli iz auta i bilo je par vaspitno obrazovnih šamara za njega a za nju pogrdnih riječi. To je se desilo u Zavidovićima 2000.godine a sada je situacija samo gora."

Da je moja sestra u pitanju tvoj jaran ne bi stao na noge sljedećih 6 mjeseci, najmanje. Pouka priče, dobro ti je jaran prošo. :)

iguman

#173 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by iguman » 01/10/2008 15:54

My bad :cry:

furlan

#174 Re: VEHABIJE NA ASVALTU

Post by furlan » 01/10/2008 15:55

A sta bi sa sestrom uradio? :?

harka

#175 Re: "Smrtonosni virus"

Post by harka » 01/10/2008 15:57

Lincoln-Burrows wrote:
homar wrote: Vidio si ti i ranije da postoji ne jedna tema o vehabijama, nego na desetine na ovom forumu. Ako čovjek malo dublje promisli nije mu teško zaključiti da je nekima cilj otvaranja ovakvih tema BiH prikazati fundementalističkom tvorevinom prema stranom faktoru. Kako ti to sve bolje vidiš iz Hrvatske od mene koji sam ovdje preživio sve golgote agresije i genocida, uzdržat ću se svakog komentara na tvoje pisanje, koje je očito u službi određene politike ili obavještajne službe. Imam puno prijatelja Hrvata i niti nijedan nije kao ti islamofobista, evo danas sam primio puno čestitki za Bajram od njih. Takođe i ja sam pažljiv prema njima za sve katoličke praznike. U takvim odnosima sam i sa Srbima pravoslavcima. Daj jednom vi sa izdvojenog mjesta van BiH prestanite da nam zagorčavate život u svrhu "viših" interesa ili ti bolje rečeno velikodržavnih interesa vaših sadašnjih domovina.
Sretan Bajram i tebi i svima koji slave.

Ne znaš ni odakle sam, ne znaš ni pročitati što sam napisao,
tema je o postojanju nečega čega nije do sada bilo u BiH, i
o tome kako se obraniti od toga. Nema tu islamofobije.
Protiv sam bilo kakvog terorizma i kriminala.

I nisam primjetio da si iznio stav o ovoj temi i vehabijama,
koji je tvoj odnos prema tome?

kad nismo uspijeli izkorijeniti ove http://www.youtube.com/watch?v=R1fDPdEjwDY koji su nam stoljecima
na grbaci kako da iskorijenimo vehabije.Koji je tvoj odnos prema tome i kako da ih se sviju rijesimo?
Last edited by harka on 01/10/2008 16:02, edited 1 time in total.

Post Reply