Događaji 90-tih i rešenje pitanja sadašnjice ?

Post Reply
User avatar
sojka
Posts: 2782
Joined: 17/03/2004 14:57
Location: Amargant
Contact:

#201 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by sojka »

Kokalo...

Niko ne spori da nismo za normalnu, modernu drzavicu..


Hej, haj...bas nas briga vozamo se na.... :lol:
Idun
Posts: 176
Joined: 23/06/2008 22:43

#202 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by Idun »

zoom66 wrote:'ajmo sad malo u miru poslushati ovo:

Omega - Gyöngyhajú lány

joj shto mi kvarite cejf u nedelju popodne...:-)
Evo dobri...
Image
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#203 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by pici »

sojka wrote:Nervira me ova laz o Great Serbia. Pitam se da li su ikada uopste pomislili da nakon toga sto se lijepo sve iscijepali poput starog komadica papira, vecina izvukla lekciju - pritjerani uza zid-da umjesto Jugoslovena-kojih nema na mapi- postanu lijepo Srbi.

Mirna BiH! T
ma daj sojka ti ko da si s plutona pala(nije vise planet vec planetoid) :D 1987 u JNA nas postrojili oficiri i dobronkana se sjecam ko juce da je bilo.....februar 4 sahata ujutro(sabahirle) i da se rasporedimo po nacijama :shock: ja pojma nisam imao sta,ko ,kako,kada,vidim polako se slazu kolone jedna po jedna srbi,hrvati,makedonci,muslimani,jugosloveni,slovenci,crnogorci,albanci........i da skratim ja i ovaj jedan stali ko dvije budaletine sorcevi na nama,potkosulje i vojnicke cizme i dolazi nam oficir-porucnik i strogo zapovjednicki "vas dvojca ste neopredjeljeni" :shock: :? trk za 5 min borbena sprema i na poligon........na poligonu sam postavljao bojevu protiv tenkovsku minu i stajao na njoj :D nemeres bilivit da,da stajao na njoj jer da bi se aktivirala treba vojnik sa punom ratnom spremom u trku da je nagazi i aktivira nekih 150-200 kg a nepunih 19 mi godina i taj sa mnom je bio iz sarajeva(mjesani brak).....poenta,nije sve pocelo 1991 vec mnogo,mnogo ranije i nisu se samo srbi izjasnjavali kao jugosloveni bilo je dosta i drugih ,a sada kada te drzave nema ,svaka ptica u svoje jato,tako nam je kako nam je,al je tako.......i ja sam se i moja familija izjasnjavali kao jugosloveni pa smo sada bosanci oduvjek smo to i bili :thumbup:

ja ipak ljude odvajam na dobre i lose,mada nisam ni ja svetac :evil:
User avatar
scooter21ba
Posts: 2891
Joined: 10/07/2003 00:00

#204 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by scooter21ba »

bas dvojica ste trebali reci sta neopredjeljeni europejci sta ti je :D
na stranu sala raspad jugoslavije se nagovjestavao od kad je titio umro samo eto trebalo 10 godina da se napokon raspadne nazalost ili na radost kako kome odgovara
licno i ja sam bio prvo jugosloven pa onda bosanac
i bilo mi je drago kad je recimo zvezda bila prvak europe kad je pape savicevic piksi i jos njih bruku igralo u italiji u plavom dresu
ali eto nije ostalo tako i sada se borim za bih kao moju jednu domovinu
User avatar
sojka
Posts: 2782
Joined: 17/03/2004 14:57
Location: Amargant
Contact:

#205 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by sojka »

pici wrote:
sojka wrote:Nervira me ova laz o Great Serbia. Pitam se da li su ikada uopste pomislili da nakon toga sto se lijepo sve iscijepali poput starog komadica papira, vecina izvukla lekciju - pritjerani uza zid-da umjesto Jugoslovena-kojih nema na mapi- postanu lijepo Srbi.

Mirna BiH! T
ma daj sojka ti ko da si s plutona pala(nije vise planet vec planetoid) :D 1987 u JNA nas postrojili oficiri i dobronkana se sjecam ko juce da je bilo.....februar 4 sahata ujutro(sabahirle) i da se rasporedimo po nacijama :shock: ja pojma nisam imao sta,ko ,kako,kada,vidim polako se slazu kolone jedna po jedna srbi,hrvati,makedonci,muslimani,jugosloveni,slovenci,crnogorci,albanci........i da skratim ja i ovaj jedan stali ko dvije budaletine sorcevi na nama,potkosulje i vojnicke cizme i dolazi nam oficir-porucnik i strogo zapovjednicki "vas dvojca ste neopredjeljeni" :shock: :? trk za 5 min borbena sprema i na poligon........na poligonu sam postavljao bojevu protiv tenkovsku minu i stajao na njoj :D nemeres bilivit da,da stajao na njoj jer da bi se aktivirala treba vojnik sa punom ratnom spremom u trku da je nagazi i aktivira nekih 150-200 kg a nepunih 19 mi godina i taj sa mnom je bio iz sarajeva(mjesani brak).....poenta,nije sve pocelo 1991 vec mnogo,mnogo ranije i nisu se samo srbi izjasnjavali kao jugosloveni bilo je dosta i drugih ,a sada kada te drzave nema ,svaka ptica u svoje jato,tako nam je kako nam je,al je tako.......i ja sam se i moja familija izjasnjavali kao jugosloveni pa smo sada bosanci oduvjek smo to i bili :thumbup:

ja ipak ljude odvajam na dobre i lose,mada nisam ni ja svetac :evil:

Osporavam li ja tebi pravo na izjasnjavanje? Zasto to vi meni cinite? Sa kojim pravom?
Mislim prst na celo.
Idun
Posts: 176
Joined: 23/06/2008 22:43

#206 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by Idun »

zoom66 wrote:
Idun wrote:
zoom66 wrote:'ajmo sad malo u miru poslushati ovo:

Omega - Gyöngyhajú lány

joj shto mi kvarite cejf u nedelju popodne...:-)
Evo dobri...
Image
jes' to ti djevojko sa biserom u kosi...:)
Image...da...ImageSweet child in time.... :run:
simi5
Posts: 701
Joined: 18/08/2007 08:02

#207 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by simi5 »

Ne vidim ozbiljnost i analitičnost ove teme. Sve se svelo na mi smo baš hteli da teramo svoje a vi ste bezobrazni pa niste hteli što i mi.
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#208 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by pici »

sojka wrote:
pici wrote:
sojka wrote:Nervira me ova laz o Great Serbia. Pitam se da li su ikada uopste pomislili da nakon toga sto se lijepo sve iscijepali poput starog komadica papira, vecina izvukla lekciju - pritjerani uza zid-da umjesto Jugoslovena-kojih nema na mapi- postanu lijepo Srbi.

Mirna BiH! T
ma daj sojka ti ko da si s plutona pala(nije vise planet vec planetoid) :D 1987 u JNA nas postrojili oficiri i dobronkana se sjecam ko juce da je bilo.....februar 4 sahata ujutro(sabahirle) i da se rasporedimo po nacijama :shock: ja pojma nisam imao sta,ko ,kako,kada,vidim polako se slazu kolone jedna po jedna srbi,hrvati,makedonci,muslimani,jugosloveni,slovenci,crnogorci,albanci........i da skratim ja i ovaj jedan stali ko dvije budaletine sorcevi na nama,potkosulje i vojnicke cizme i dolazi nam oficir-porucnik i strogo zapovjednicki "vas dvojca ste neopredjeljeni" :shock: :? trk za 5 min borbena sprema i na poligon........na poligonu sam postavljao bojevu protiv tenkovsku minu i stajao na njoj :D nemeres bilivit da,da stajao na njoj jer da bi se aktivirala treba vojnik sa punom ratnom spremom u trku da je nagazi i aktivira nekih 150-200 kg a nepunih 19 mi godina i taj sa mnom je bio iz sarajeva(mjesani brak).....poenta,nije sve pocelo 1991 vec mnogo,mnogo ranije i nisu se samo srbi izjasnjavali kao jugosloveni bilo je dosta i drugih ,a sada kada te drzave nema ,svaka ptica u svoje jato,tako nam je kako nam je,al je tako.......i ja sam se i moja familija izjasnjavali kao jugosloveni pa smo sada bosanci oduvjek smo to i bili :thumbup:

ja ipak ljude odvajam na dobre i lose,mada nisam ni ja svetac :evil:

Osporavam li ja tebi pravo na izjasnjavanje? Zasto to vi meni cinite? Sa kojim pravom?
Mislim prst na celo.
Ama ko ti sta osporava ,cuj nervira te laz o Great Serbia :shock: sto se mene tice mozes biti eskim zaboli me cosak ja ljude kao sto i napomenuh ne gledam po nacijama vec po osobinama.Ti ko da si sada sa neke mise onog popa Kackeveljana il gluho bilo Mujketa Cerica :D
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#209 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by pici »

simi5 wrote:Ne vidim ozbiljnost i analitičnost ove teme. Sve se svelo na mi smo baš hteli da teramo svoje a vi ste bezobrazni pa niste hteli što i mi.
eve i simi velike pobornice pingvina i hasisa :D pa djes simi kako u begesu imal vrucine
simi5
Posts: 701
Joined: 18/08/2007 08:02

#210 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by simi5 »

pici wrote:
simi5 wrote:Ne vidim ozbiljnost i analitičnost ove teme. Sve se svelo na mi smo baš hteli da teramo svoje a vi ste bezobrazni pa niste hteli što i mi.
eve i simi velike pobornice pingvina i hasisa :D pa djes simi kako u begesu imal vrucine
Vidim da u Sarajevu ima jer su ti se pobrljavile sinapse. :lol:

Pa eto, bila juče na Adi. Zamisli bilo veliko društvo i niko nikog nije terao da skače po nagaznim minama.

Ah zamalo da zaboravim, roštilj su pekli demokrata i SPO-ovac, srpsku salatu je pravio LDP-ovac, a pivo sipao radikal. I niko nije pljuvao u tuđi tanjir. To ti je čuvena četnička zavera koju tako uspešno razobličava život.
Last edited by simi5 on 20/07/2008 21:18, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#211 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by pici »

simi5 wrote:
pici wrote:
simi5 wrote:Ne vidim ozbiljnost i analitičnost ove teme. Sve se svelo na mi smo baš hteli da teramo svoje a vi ste bezobrazni pa niste hteli što i mi.
eve i simi velike pobornice pingvina i hasisa :D pa djes simi kako u begesu imal vrucine
Vidim da u Sarajevu ima jer su ti se pobrljavile sinapse. :lol:

Pa eto, bila juče na Adi. Zamisli bilo veliko društvo i niko nikog nije terao da skače po nagaznim minama.
Uh jel bilo treba(capi) :D mislio sam da naletim do novog sada poslije zaostroga obeco sam šuri da ga vodim u "Dance Club" kod hotela vojvodina :D .........ijaaaaaooooo ima da bude LOM :D
Za to bi kroz minsko polje trco(a i to sam radio nes mi vjerovat) :D
simi5
Posts: 701
Joined: 18/08/2007 08:02

#212 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by simi5 »

Ada je more Beograda, bilo bar 50 000 dobrih, lepih, slobodnih, mladih devojaka u kupaćim.

Ne moraš kroz minsko polje, samo ti javi kad dolaziš. Biće roštilja i piva i za tebe.
User avatar
sojka
Posts: 2782
Joined: 17/03/2004 14:57
Location: Amargant
Contact:

#213 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by sojka »

Da, nerviraju me uopsteno lazi. Pa i ta. I to kod osoba- ne mogu da cijenim kada smo kod prosudjivanja nekog/neceg
Nesto kao na zadnjoj tacki liste prioriteta...privilega u mojim ocima. Ne govorim za sve-jer bi bila laz- ali za sebe svakako
mogu to da tvrdim.
simi5
Posts: 701
Joined: 18/08/2007 08:02

#214 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by simi5 »

zoom66 wrote:
pici wrote: Za to bi kroz minsko polje trco(a i to sam radio nes mi vjerovat) :D
pici 8) chuveni deminer nagaznih koka :D
Zumi ne videk te od plamena. :-D

Poziv važi i za tebe kao i za Picija.
User avatar
scooter21ba
Posts: 2891
Joined: 10/07/2003 00:00

#215 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by scooter21ba »

primate li jos koga na adu? :D
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#216 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by pici »

simi5 wrote:Ada je more Beograda, bilo bar 50 000 dobrih, lepih, slobodnih, mladih devojaka u kupaćim.

Ne moraš kroz minsko polje, samo ti javi kad dolaziš. Biće roštilja i piva i za tebe.
vazi :thumbup: bio sam i u begesu par puta uhhhh kad se sjetim Katarine i Goce :D :thumbup: samo upozori jaranice(prijateljice) opasan sarajevac dolazi s plavim okama i jeep nissan :D
User avatar
scooter21ba
Posts: 2891
Joined: 10/07/2003 00:00

#217 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by scooter21ba »

pita dalmos muju jesi kupio novi auto?
kaze mujo jesam
dalmos: koji?
mujo: nisan
dalmos: ili jesi ili nisi?
mujo: jesam
dalmos: pa koji?
mujo: nisan
dalmos: odluci se jesi kupio novi auto ili nisi nemoj me bezveze lagati :D
User avatar
sojka
Posts: 2782
Joined: 17/03/2004 14:57
Location: Amargant
Contact:

#218 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by sojka »

scooter21ba wrote:primate li jos koga na adu? :D

Pakuj gacice i krpice! :lol:
User avatar
scooter21ba
Posts: 2891
Joined: 10/07/2003 00:00

#219 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by scooter21ba »

sojka wrote:
scooter21ba wrote:primate li jos koga na adu? :D

Pakuj gacice i krpice! :lol:
hocemo to nas dvoje na adi raspraviti zasto se bih otcjepila? :D
simi5
Posts: 701
Joined: 18/08/2007 08:02

#220 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by simi5 »

Na Adi su svi dobrodošli a ko počne o politici trči po vodu (300 metara u jednom pravcu). :D

Ne vredi ti nisan na Adi, bolje spido gaće.
User avatar
scooter21ba
Posts: 2891
Joined: 10/07/2003 00:00

#221 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by scooter21ba »

zoom66 wrote:
momak, po saobracajnim propisima scooter je jednosjed te se vozash sam :oops: :D
ja mogu ja hocu ja imam stelu :D

zaustavio policajac automobil kaze prekrsili ste to to i to
sta vam nije jasno
mogu li samo jedno pitanje? drot moze
mogu li upotrijebiti joker zovi :D
User avatar
sojka
Posts: 2782
Joined: 17/03/2004 14:57
Location: Amargant
Contact:

#222 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by sojka »

Sve dok to ne podrazumijeva bilo koji vid insunacija/dodira mojih gacica..... :lol: :lol:


Vi raspravite, dogovorite se, ja cu onako sa Marsa....ili Venusa da vas iscitavam. :)
User avatar
scooter21ba
Posts: 2891
Joined: 10/07/2003 00:00

#223 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by scooter21ba »

simi5 wrote:Na Adi su svi dobrodošli a ko počne o politici trči po vodu (300 metara u jednom pravcu). :D

Ne vredi ti nisan na Adi, bolje spido gaće.
zato vi imate naj vaterpoliste
morat cemo i mi tako poceti :D

doduse ne mogu uskoro docekujem beogradjane sutra (evo za onog sto pita kako bi me docekali vidis pripremamo se dan ranije za docek :D)
simi5
Posts: 701
Joined: 18/08/2007 08:02

#224 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by simi5 »

zoom66 wrote:
simi5 wrote:Na Adi su svi dobrodošli a ko počne o politici trči po vodu (300 metara u jednom pravcu). :D

Ne vredi ti nisan na Adi, bolje spido gaće.
mogu li ikako gace dokoljenke? :D
Ako vodiš devojku sa sobom mogu i bermude. A za sramežljive naći će se i nudistička plaža.
User avatar
sojka
Posts: 2782
Joined: 17/03/2004 14:57
Location: Amargant
Contact:

#225 Re: Otcepljenje BiH od SFRJ

Post by sojka »

simi5 wrote:
zoom66 wrote:
simi5 wrote:Na Adi su svi dobrodošli a ko počne o politici trči po vodu (300 metara u jednom pravcu). :D

Ne vredi ti nisan na Adi, bolje spido gaće.
mogu li ikako gace dokoljenke? :D
Ako vodiš devojku sa sobom mogu i bermude. A za sramežljive naći će se i nudistička plaža.
I djevojka se moze naci. :) :)
Post Reply